انجام مقاله | چاپ مقاله | نوشتن و نگارش مقاله ❤️ 100% تضمینی

انجام و نگارش مقالات
انجام و نگارش مقالات توسط تیم کارت پروژه

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام مقاله ، چاپ و نگارش انواع مقالات و پروژه های دانشجویی، امکان انجام مقاله ، چاپ و نگارش مقاله شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، مقاله ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش انجام مقاله ،چاپ مقاله ونوشتن مقاله در تمامی گرایش ها و همین طور انجام پروژه های دانشجویی از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

سوالات متداول

چطور انجام مقاله خود را ثبت کنیم؟

برای ثبت سفارش انجام مقاله 3 روش برای شما وجود دارد:

1- سفارش انجام مقاله از طریق فرم موجود در صفحه

2- سفارش انجام مقاله از طریق شبکه های اجتماعی کارت پروژه (تلگرام، ایتا، واتساپ)

3- تماس مستقیم با کارشناسان کارت پروژه: 09104503300

زمان بررسی سفارش و اعلام نتیجه چه میزان است؟

متوسط زمان ارزیابی و اعلام نتیجه انجام مقالات، از 1 ساعت (برای مقالات ساده) الی 12 ساعت ( برای مقالات خاص) متغیر می‌باشد.

هزینه انجام مقاله چه میزان است؟

هزینه نوشتن مقالات با هم متفاوت است و پس از ارزیابی خدمتتان اعلام می‌گردد.

چه کارشناسانی مقاله ام را انجام می‌دهند؟

مقاله های شما توسط کارشناسان حرفه‌ای و گلچین شده رشته خودتان انجام می‌گیرد.

چه‌طور به تیم کارِت پروژه اعتماد کنم؟

مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات، اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان بوده است. بهترین راه برای اعتماد، بررسی نظر دانشجویان پیشین می‌باشد.

چه تضمینی بابت کیفیت انجام مقاله وجود دارد؟

معمولا 50% هزینه انجام مقالات، در انتها دریافت می‌شود. همچنین با توجه به سابقه چندین ساله تیم کارِت، رضایت دانشجویان پیشین بهترین فاکتور برای تضمین مقالات شما می‌باشد.

اطلاعات موردنیاز برای ثبت مقاله شامل چه مواردی است؟

رشته، مقطع، دانشگاه، موضوع، نرم‌افزار موردنیاز، توضیحات دقیق پروژه به همراه شماره تماس و شماره واتساپ مهم‌ترین موارد می‌باشند.

زمان و هزینه انجام مقاله چه‌طور مشخص می‌شود؟

پس از ثبت سفارش مقاله شما، در صورت کامل بودن اطلاعات معمولا در کمتر از 12 ساعت هزینه و زمان خدمتتان اعلام می‌شود.

خدمات کارت پروژه در زمینه انجام مقاله

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

انجام مقاله دانشجویی در تمامی رشته‌ها از جمله …

 

چاپ و انجام مقاله ؛ گزینه‌ای برای تقویت رزومه کاری و تحصیلی

پروژه‌های پژوهش و تحقیقاتی بسیار کمی مشابه مقالات تحقیقاتی وجود دارند که برای جامعه آکادمیک و صنعتی تا این حد پراهمیت هستند. وجود مزایای بسیار زیاد و باارزش چاپ مقاله و انجام مقاله برای دانشجویان، محققان، متخصصین و شرکت‌ها باعث شده است که روزبه‌روز تعداد متقاضیان چاپ مقاله در ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی بیشتر شود.

از این رو رقابتی شدید میان پژوهشگران به وجود آمده است. البته که بدون شک هدف تمامی این افراد بهره‌مندی از مزایایی است که به‌واسطه سابمیت مقاله در یک مجله معتبر برای نویسنده به وجود می‌آید.

شایان ذکر است که تهیه و تنظیم مقاله و پیرو آن انتشار این مطالعه در ژورنال‌های معتبر فرایندی به‌شدت سخت و پیچیده است. نگارش مقاله با استاندارد چاپ در مجلات بین‌المللی نیاز به صرف ساعات بسیار طولانی و کار و تلاش سخت می‌باشد. خبر خوب این است که راه‌هایی وجود دارند که به شما کمک می‌کند تا از این موانع عبور کنید.

در این مطلب به طور کامل با صفر تا صد نحوه نگارش . انجام انواع مقالات آشنا می‌شویم. همچنین مزایایی را که چاپ مقاله و نگارش مقاله می‌تواند برای نویسنده مقاله به همراه داشته باشد را با هم بررسی می‌کنیم. از طرفی با روش برون‌سپاری انجام مقالات و خدمات کارت پروژه در این زمینه آشنا می‌شویم.

مقاله چیست؟

مقاله در واقع نوعی نوشته علمی- آکادمیک بر اساس شواهد تجربی است که تحلیل، ارزیابی و یا تفسیر عمیقی از یک موضوع ارائه می‌کند. مقالات بر استفاده از داده‌های آماری و تحقیقات قبلی موجود، همراه با استناد به مراجع و منابع تاکید دارند. شایان ذکر است که مقالات بستری از علم مدرن و موثرترین راه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در یک شبکه گسترده هستند.

با این حال، بیشتر افراد از دوران مدرسه با این پروژه‌های پژوهشی و تحقیقاتی آشنا هستند. انجام مقاله های دانشجویی در طول مدت تحصیلات، اغلب از برای بررسی میزان دانش و تسلط دانشجویان در یک زمینه خاص یا به طور کلی مهارت‌های تحقیقاتی آن‌ها استفاده می‌شود.

انجام مقاله باید به این صورت باشد که به زبان رسمی، علمی و ملایمی نوشته شود که مطلب را از هرگونه جهت‌گیری حفظ کند. محققان باید یافته‌های خود را به‌طور واضح و با شواهد مربوطه برای تدوین مقاله بیان کنند تا سایر محققان نیز بتوانند در نتیجه از این مقاله در تحقیقات و پژوهش‌های خود استفاده کنند.

به خاطر داشته باشید که انتشار و نگارش مقاله با نوشتن یک پایان نامه و به‌خصوص یک پروپوزال متفاوت است. شایان ذکر است که پروپوزال‌ها پروژه‌های تحقیقاتی اساسی و کلی برای به دست آوردن اطلاعات و مطالب مورد نیاز و جمع‌آوری داده‌ها به منظور انجام مقاله نویسی هستند.

انجام تحقیق در کارت پروژه توسط متخصصین برای شما دانشجویان عزیز انجام می‌شود. در پیامرسان‌های ذکر شده می‌توانید با کارشناسان ما درارتباط باشید.

سفارش نگارش مقاله با تضمین کیفیت
سفارش نگارش مقاله با تضمین کیفیت، سرعت و پشتیبانی 24 ساعته

دلیل اهمیت چاپ و انجام مقاله چیست؟

چاپ مقاله و نگارش مقاله در ژورنال‌های داخلی و خارجی معتبر آن‌قدرها هم که فکر می‌کنید کار آسانی نیست. از این رو ممکن است بپرسید که پس چرا مردم همچنان این کار را انجام می‌دهند؟ چه انگیزه‌ای برای نویسندگان وجود دارد تا فرایند پیچیده نگارش، ترجمه، ویراستاری و فرمتینگ مقاله برای چاپ و انتشار آن را طی کنند؟ باید بگوییم درواقع دو انگیزه بشردوستانه و انگیزه شخصی برای نویسندگان در این کار وجود دارد که به شرح زیر است:

• انگیزه شخصی: انتشار مقالات می‌تواند انگیزه بسیار زیادی را برای نوشتن مقاله ایجاد کند. چرا که چاپ مقاله و انجام مقاله می‌تواند عاملی مهم برای پیشرفت تحصیلی، شغلی و تقویت رزومه شما باشد. همچنین اغلب با جوایز پولی مستقیم یا غیرمستقیم همراه است. از طرفی چاپ مقاله ضرورتی برای اپلای و اخذ پذیرش در معتبرترین دانشگاه‌های کشورهای خارجی در مقاطع تحصیلات تکمیلی به شمار می‌رود.

• انگیزه بشردوستانه: دانش موجود از طریق مجموعه‌ای از علوم مشترک که دائما در حال چالش، بازنگری و گسترش هستند، پیشرفت می‌کند. بیشتر دانشمندان، محققان و دانشجویان تمایل شدیدی به کمک به افراد در زمینه علوم مختلف دارند. چاپ و نوشتن مقاله به طور معمول ساده‌ترین راه برای انجام چنین مشارکتی است. از این رو تهیه و انتشار مقالات برای بیشتر محققان و دانشجویان فعالیتی بسیار رضایت‌بخش است.

طول محتوای استاندارد برای چاپ و انجام مقاله چقدر است؟

طول نگارش مقاله به طور مستقیم به موضوع یا نوع این پروژه پژوهشی بستگی دارد. شایان ذکر است که به طور معمول، مقالات تحقیقاتی حدود 4 تا 6 هزار کلمه هستند. اما از طرفی مقالات کوتاه در حدود 2 هزار کلمه یا مقالات طولانی با بیش از 10 هزار کلمه نیز بسیار معمول هستند.

اگر هدف شما نوشتن مقاله و انجام مقاله دانشجویی برای دانشگاه محل تحصیل خود است، طول توصیه شده برای این مقالات در دستورالعمل‌های آکادمیک موسسه آموزشی شما ارائه شده است. در غیر این صورت، بهتر است اجازه دهید تا طول مقاله شما زیاد باشد. چرا که موضوعات پیچیده یا تحقیقات گسترده به توضیح بیشتری نیاز دارند.

انجام ویراستاری از دیگر خدمات مهم سایت karet می‌باشد که شما دانشجویان عزیز می‌توانید با آرامش خاطر این خدمات را به متخصصین ما بسپارید.

انجام انواع مقاله و پروژه
انجام انواع مقاله و پروژه ، تحقیق پژوهش، مقاله های مروری و … در کارت پروژه

برای انجام مقاله ، انواع مقاله را بشناسید

برای نوشتن مقاله اصولی، لازم است تا با انواع مختلف مقالات قابل انتشار در ژورنال‌های معتبر آشنایی داشته باشید. اگرچه ممکن است به نظر برسد که تعداد بسیار زیادی از انواع مقالات بر اساس موضوع تحقیق آن‌ها وجود دارند. اما نکته جالب توجه این است که به طور کلی مقالات به پنج دسته پژوهشی، گزارشی، مروری، موردی و روش تحقیق تقسیم می‌شوند. در ادامه با این انواع کلی مقالات به طور کامل آشنا می‌شویم.

مقاله پژوهشی

این مقاله رایج‌ترین نوع دست‌نوشته علمی به شمار می‌رود که برای انتشار گزارش‌های کامل از داده‌های تحقیقاتی استفاده می‌شود. بسته به ژورنال مورد نظر، ممکن است به آن “مقاله اصلی”، “مقاله پژوهشی” ، “پژوهش” یا فقط “مقاله” گفته شود. نگارش مقاله پژوهشی برای بسیاری از زمینه‌های تحقیقاتی متنوع و انواع مختلف مطالعات مناسب است. این نوع مقاله شامل بخش‌های کامل مقدمه، روش تحقیق‌، بحث و بررسی و نتیجه‌گیری است. در صورتی که قصد انجام مقاله پژوهشی را دارید، می‌توانید از خدمات کارت پروژه در این زمینه استفاده کنید.

انجام مقاله گزارشی

این مقالات گزارش‌های مختصری از داده‌های تحقیقات اصلی هستند که ویراستاران معتقدند برای بسیاری از محققین جالب خواهد بود و احتمالا تحقیقات بیشتر در این زمینه را تحریک می‌کنند. مقالات گزارشی، نسبتا کوتاه و مختصر هستند. از این رو این چاپ مقاله و نگارش مقاله از این نوع، برای محققانی با کار پژوهشی حساس به زمان بسیار مفید است (به‌عنوان مثال، محققانی که در رشته‌های بسیار رقابتی یا در حال تغییر سریع فعال هستند).

این نوع مقاله اغلب دارای محدودیت‌ در تعداد کلمات است. بنابراین برخی از جزئیات آزمایشی ممکن است تا زمانی که نویسندگان یک نسخه کامل از تحقیق اصلی را ننویسند، منتشر نشوند. مؤسسه کارت پروژه خدمات خوبی را در زمینه مقاله گزارشی ارائه می‌کند.

مقاله مروری

مقالات مروری خلاصه‌‌ای جامع از تحقیقات در مورد یک موضوع خاص و دیدگاهی در مورد وضعیت دانش فعلی در رشته تحصیلی مربوط به آن را ارائه می‌دهد. آماده‌سازی مقاله مروری اغلب توسط افراد قوی با دانش بالای آکادمیک یک رشته خاص، پس از دعوت از سردبیران یک مجله نوشته می‌شوند. این نوع مقالات اغلب به طور گسترده‌ای توسط افراد خوانده می‌شوند و بسیار مورد استناد قرار می‌گیرند. برای نوشتن مقاله مروری می‌توانید از خدمات کارت پروژه کمک بگیرید.

مقاله موردی

این مقالات موارد خاصی در مورد پدیده‌های جالب را گزارش می‌کنند. هدف از انجام مقاله موردی این است که سایر محققان را از احتمال وقوع یک پدیده خاص آگاه کند. این نوع مطالعه به طور معمول در پزشکی برای گزارش وقوع پاتولوژی‌های ناشناخته یا نوظهور استفاده می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید برای انجام مقاله موردی با کارشناسان کارت تماس بگیرید.

مقاله روش ‌تحقیق

این مقالات یک روش، آزمون یا روش آزمایشی جدید را ارائه می‌کنند. روش توصیف شده در مقاله روش تحقیق، ممکن است کاملا جدید باشد و یا حتی ممکن است نسخه بهتری از یک روش تحقیق موجود را ارائه دهد. اما به طور کلی این مقاله باید پیشرفت قابل اثبات در مورد تکنیک‌ها و روش‌های تحقیقاتی که در حال حاضر در دسترس است را توصیف کند. اگر قصد انجام مقاله روش تحقیق را دارید، می‌توانید از خدمات مؤسسه کارت استفاده کنید.

انجام بازنویسی مانند دیگر خدمات قابل انجام در سایت کارت پروه توسط حرفه ای‌های این حوزه برای تمامی رشته‌ها انجام پذیر است.

نگارش مقاله از صفر تا صد در  کارت پروژه
انجام تمامی مراحل نگارش مقاله از صفر تا صد در کارت پروژه

چاپ و نگارش مقاله ژورنالی

علاوه بر تقویت رزومه با انجام و چاپ مقاله ، هدف از چاپ و نوشتن مقاله این است که شما را به جامعه علمی و آکادمیک معرفی ‌کند. شایان ذکر است که برای دیده شدن نیاز به سابمیت مقاله دارید و بدون اکسپت مقاله شما در یک ژورنال معتبر، نمی‌توانید اعتبار زیادی در جامعه علمی به دست بیاورید.

با انتشار مقالات در ژورنال‌ها، مسیر ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه‌های دنیا و همچنین یافتن فرصت‌های شغلی برای شما هموار می‌شود. از این رو، فرصت‌های زیادی را خواهید داشت تا با افرادی که علایق علمی مشترکی با شما دارند همکاری کنید. البته که لازمه آن تبدیل مقالات فارسی به مقالات استاندارد انگلیسی قابل چاپ است.

تهیه مقاله و تحقیق تنها یک فعالیت علمی نیست، بلکه به یک تجارت با گردش مالی بالا تبدیل شده است. از این رو در این کار تقلب‌های بسیار زیادی اتفاق می‌افتد. مجله‌های علمی نامعتبر و بدون اصالت، یک تهدید بزرگ برای جامعه‌ علمی به شمار می‌روند. از این رو اگر به فکر نگارش و چاپ مقاله‌های دانشجویی و غیر دانشجویی خود و پذیرش مقاله در یکی از ژورنال‌های معتبر هستید، باید قبل از هر چیز از اعتبار و اصالت ژورنال مورد نظر مطمئن شوید.

منظور از انجام مقاله ژورنالی، نوشتن مقاله‌ای است که یک یافته جدید علمی را به طور کامل و واضح بررسی کند. نگارش و انجام مقاله بین‌المللی ژورنالی به دقت خاصی نیاز دارد. در واقع در این نوع مقاله، پژوهش جدید با پژوهش‌های پیشین مقایسه و نتایج به‌صورت دقیق و مفصل بررسی می‌شوند. از این رو می‌توان گفت مقالات ژورنالی از اعتبار بسیار بیشتری نسبت به سایر مقالات برخوردار هستند.

البته که مقالات علمی ژورنالی به طور کلی به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می‌شوند. هر کدام از این مقالات شامل زیرمجموعه‌هایی می‌باشند که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

مقالات ژورنالی داخلی

مقالات داخلی، مقالاتی هستند که در ژورنال‌ها و یا نشریات داخل کشور ایران به چاپ می‌رسند. به طور کلی در ایران سه ژورنال داریم که اعتبار و درجه علمی این مجلات از طرف یکی از ارگان‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، و حوزه علمیه تایید شده است. از این رو این ژورنال‌ها مقالات علمی- پژوهشی، علمی – ترویجی و علمی – تخصصی را منتشر می‌کنند. در ادامه با انواع چاپ و نگارش مقاله ژورنالی داخلی آشنا می‌شویم.

مقاله علمی – پژوهشی

یک مقاله علمی- پژوهشی، مطالعه‌ای است که اساس و پایه آن را یک پروژه پژوهشی یا آزمایشگاهی تشکیل می‌دهد. مراحل نگارش انجام مقاله‌های دانشجویی و صنعتی علمی – پژوهشی به این صورت است که گروهی از دانشجویان یا محققان در پی یافتن پاسخ یک سوال علمی، در ابتدا شروع به انجام پژوهش علمی چه از نظر تئوری و چه از نظر آزمایشگاهی می‌کنند.

سپس نتایج یافته‌های خود را مورد تجزیه‌وتحلیل قرار داده تا بتوانند آن‌ها را تفسیر کنند و در صورت امکان به پرسش علمی که در ابتدا محرک اولیه آغاز این تحقیق بوده است را پاسخ می‌دهند. از این راه محققان و دانشجویان یافته‌های خود را به‌صورت یک مقاله پژوهشی در ژورنال‌ها به چاپ می‌رسانند تا سایر افراد نیز حاصل تحقیقات آن‌ها را مطالعه کنند.

در صورتی که قصد انجام مقاله علمی پژوهشی را دارید، می‌توانید با کارشناسان کارت پروژه تماس بگیرید.

از خدمات محبوب دانشجویان، انجام پروژه روش تحقیق در سایت کارت می‌باشد که علاقمندان می‌توانند جهت ثبت سفارش اقدام کنند.

نگارش مقالات توسط حرفه ای ها
نگارش مقالات توسط حرفه ای ها

مقاله علمی – ترویجی

این مقالات در واقع به ترویج یکی از رشته‌های علوم می‌پردازند. مقالات علمی – ترویجی بر خلاف مقالات علمی- پژوهشی، ایده جدید و نوآورانه‌ای از جانب نویسنده مقاله ندارند. بلکه هدف آن‌ها مرور فرآیند تحقیقات پیشین و مطالعه نتایج این تحقیقات در یک زمینه تخصصی با موضوعی مشخص است. این مقالات نتایج و داده‌های موجود در مقالات پیشین را جمع‌آوری کرده و به طور خلاصه در قالب یک مقاله جامع آن‌ها را بررسی می‌کند.

دانشجویان و محققان برای چاپ و نگارش مقاله علمی – ترویجی می‌توانند ساختار و تمپلیت مقاله جدیدی به تحقیقات گذشته بدهند و نتایج را مطابق با نظر خود تفسیر کنند. این نوع مقالات همچنین یک دید کلی از مجموع تحقیقات انجام شده به همراه نتایج آن‌ها در یک زمینه خاص را برای خوانندگان فراهم می‌کنند.

در مقالات علمی – ترویجی، به طور معمول مطالب جدیدی به علم و دانش موجود اضافه یا کم نخواهد شد. شایان ذکر است که نویسندگان این نوع مقالات ایده خود را از مقالات و تحقیقات قبلی می‌گیرند. از این رو این نوع مقالات خود به سه دسته تقسیم می‌شوند که عبارت‌اند از:

• مقالات ترجمه‌ای: به طور معمول در این مقالات، یک مقاله علمی معتبر نوشته شده در یک زبان دیگر را ترجمه‌ کرده و در اختیار خوانندگان بومی قرار می‌دهید.

• مقالات مروری: به طور معمول با سفارش مقاله مروری، نویسندگان مطالعات و مقالاتی که در گذشته نوشته شده‌اند را انتخاب کرده و با بررسی نتایج هر یک از آن‌ها، مقاله‌ای جدید را برای شما ایجاد می‌کنند.

• مقالات تحلیلی: انجام مقاله توصیفی و تحلیلی به این صورت است که نویسنده علاوه بر جمع‌آوری نتایج و مطالب سایر مقالات با یک موضوع مشخص، نتایج آن‌ها را نیز تجزیه‌وتحلیل می‌کند. همچنین روش تحقیق و نتایج به دست آمده را به زبان بومی خود تفسیر کرده و در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند.

مقاله علمی – تخصصی

مقالات تخصصی از انواع مقالاتی هستند که در مجلات سازمانی یا ژورنال‌های وابسته به نهاد‌های خاص منتشر می‌شوند. انجام مقاله های تخصصی به این صورت است که شما مباحث تخصصی مربوط به یک حوزه علمی مشخص را بررسی می‌کنید. شایان ذکر است که این مقالات شامل انجام مقالات تحقیقاتی دانشجویی نمی‌شوند و چاپ و نوشتن مقاله از این دست، برای دانشگاهیان هیچ امتیازی ندارد. به این دلیل ‌که مجلات علمی – تخصصی فاقد هر‌گونه امتیاز یا مجوز علمی از ارگان‌های مربوطه هستند.

مقالات ژورنالی خارجی

تقریبا تمامی دانشجویان، محققان و افراد آکادمیک و صنعتی با پایگاه‌های اطلاعاتی جست‌وجو و دانلود مقالات ژورنالی خارجی معتبر از جمله آی اس آی (ISI)، اسکوپوس (Scopus) و پابمد (Pubmed) آشنا هستند. به احتمال بسیار زیاد شما نیز حداقل یک بار نام یکی از این پایگاه‌ها را از زبان استاد راهنما یا سرپرستان خود در طول دوران تحصیل شنیده‌اید.

پایگاه‌های اطلاعاتی، انتشارات و ژورنال‌های علمی معتبر را پوشش می‌دهند و مقالات چاپی آن‌ها را به شکل آنلاین در اختیار این افراد قرار می‌دهند. شایان ذکر است که این پایگاه‌ها برای تایید و حمایت از هر یک از ژورنال‌ها، سخت‌گیری‌های خاصی را به خرج می‌دهند. یعنی ابتدا برای اطمینان از اعتبار و اصالت مجلات، آن‌ها را از فیلتر‌های ارزیابی سختگیرانِ خود عبور داده و در صورت کسب امتیاز مورد نظر، آن‌ها را تحت پوشش خود قرار می‌دهند.

بنابراین پایگاه‌های جامع جست‌وجو و دانلود مقالات گزینه‌‌هایی مناسب برای اعتبار سنجی ژورنال‌های مورد نظر برای انجام مقاله با قابلیت چاپ در ژورنال‌های داخلی و خارجی هستند. برای نمونه فرض کنید که پایگاه اطلاعاتی Scopus، یک ژورنال یا مجله علمی را تحت پوشش خود قرار داده است و مقالات آن را به چاپ می‌کند.

همین موضوع، اصالت و اعتبار آن ژورنال را نشان می‌دهد. به این دلیل که پایگاه Scopus با سال‌ها قدمت و تجربه، هرگز اعتبار چندین و چند ساله خود را با تایید یک انتشارات و مجله نامعتبر زیر سوال نخواهد برد. از این رو هر چه پایگاه اطلاعاتی معتبرتر باشد، احتمالا وجود مقالات معتبر در آن بسیار بیشتر است. در ادامه با مقالات ژورنالی خارجی در معروف‌ترین پایگاه‌های اطلاعاتی جست‌وجو و دانلود مقالات آشنا می‌شویم.

نوشتن مقاله برای تمامی رشته ها ، مقاطع و گرایش ها
نوشتن مقاله برای تمامی رشته ها ، مقاطع و گرایش ها

مقاله آی اس آی (ISI)

ISI یا همان موسسه اطلاعات علمی (Institute for Scientific Information) از موسسات معتبر انتشار مقالات ژورنالی خارجی در عرصه جهانی می‌باشد و به دلیل استاندارهای بالای علمی و ارزیابی‌های دقیق این پایگاه، در حال حاضر در جایگاه نخست جهانی قرارگرفته است. معیارهای ارزیابی و ارزش‌دهی این موسسه بسیار سختگیرانِ و مورد قبول تمامی مراکز پژوهشی و علمی معتبر دنیا است. از این رو ژورنال‌هایی که تحت پوشش این موسسه قرار می‌گیرند از این فیلترها گذشته‌اند و بنابراین قابل اعتماد هستند.

این موسسه معتبر به‌صورت کاملا بی‌طرف و واقع‌بینانه مقالات و ژورنال‌های علمی و پژوهشی را بررسی و ارزیابی می‌کند. از این رو مجلات و ژورنال‌هایی که می‌خواهند استاندارد علمی ISI را دریافت کنند باید از نظر فاکتورهای سنجشی این موسسه مورد ارزیابی قرار بگیرند. بنابراین توجه داشته باشید که برای چاپ و نگارش مقاله ISI، نیاز به انجام مقاله با بالاترین کیفیت دارید.

مقاله اسکوپوس (Scopus)

می‌توان گفت که هیچ کشور یا نهادی را پیدا نخواهید کرد که بتواند اعتبار این پایگاه را زیر سوال ببرد. به این دلیل که ژورنال‌های این پایگاه دارای استانداردها و امتیازات علمی بسیار بالایی هستند و مقالات خود را تحت عنوان مقاله اسکوپوس چاپ می‌کنند. بنابراین اگر ژورنال مورد نظرتان برای چاپ مقاله و نوشتن مقاله تحت پوشش این پایگاه قرار دارد، باید توجه داشته باشید که اکسپت و چاپ تضمینی مقاله شما در اسپوکوس نیازمند استانداردها و کیفیت بسیار بالایی است.

یکی دیگر از پایگاه‌های جامع جست‌وجو و دانلود مقالات معتبر، پایگاه اطلاعاتی اسکوپوس است. این پایگاه در سال ۲۰۰۴ میلادی توسط کشور هلند تاسیس شد و در حال حاضر بیش از ۱۱ هزار ژورنال معتبر را تحت پوشش خود قرار داده است.

مقاله پابمد (Pubmed)

پابمد از دیگر پایگاه‌های جامع جست‌وجو و دانلود مقالات معتبر اما در زمینه علوم پزشکی و علوم زیستی است که در سطح جهانی فعالیت می‌کند. این پایگاه اطلاعاتی حاوی بیش از ۳۰ میلیون مقاله و خلاصه متون مختلف پزشکی و علوم زیستی است. پایگاه جامع جست‌وجو و دانلود مقالات پابمد از سال ۱۹۹۶ توسط مرکز ملی اطلاعاتی بیوتکنولوژی در کتابخانه ملی ایالات متحده به‌صورت آنلاین تاسیس شد.

مقالات علمی این پایگاه اطلاعاتی شامل رشته‌های زیست پزشکی، بهداشت و رشته‌های مرتبط با آن‌ها مانند علوم زندگی، علوم رفتاری، علوم شیمی و مهندسی زیستی هستند.پابمد به عبارتی معتبرترین پایگاه برای چاپ و نگارش مقاله حوزه‌های پزشکی مانند داروسازی، پرستاری، زیست‌شناسی، دندانپزشکی، مامایی،دامپزشکی، روانشناسی، روانپزشکی و کلیه شاخه‌های علوم پزشکی و زیستی است.

از این رو تمامی انتشارات و مجلاتی که تحت پوشش این پایگاه مقالات خود را منتشر می‌کنند، از فیلتر‌های بسیار خاص و استانداردی عبور می‌کنند. بنابراین اگر به دنبال چاپ تضمینی و انجام مقاله خود در پابمد هستند، باید تمرکز بر روی انجام مقاله انگلیسی کنید.

مقاله جهان اسلامی (ISC)

پایگاه ISC توسط کشور ایران به عنوان قطب علمی برتر جهان اسلام تاسیس شده است. این پایگاه جامع جست‌وجو و دانلود مقالات معتبر، در زمینه پیشبرد اهداف علمی جامعه بین‌المللی بسیار درخشان بوده است. ISC نیز مانند سایر ژورنال‌های بین‌المللی بر اساس معیارهای علمی معتبر، ژورنال‌ها کشورهای اسلامی را تجزیه‌وتحلیل می‌کند.

در واقع این پایگاه بعد از ISI و اسکوپوس در رتبه سوم جهان قرار دارد و بر اساس استاندارد‌های سختگیرانِ خود می‌تواند در تمامی علوم انواع ژورنال‌های علمی را تحت پوشش خود قرار دهد. به همین دلیل مقالاتی که تاییدیه پایگاه ISC را دارند نیز ارزش علمی بسیار بالایی در میان افراد جامعه آکادمیک دارند.

پایگاه جهان اسلامی با معرفی بیش از 800 ژورنال در داخل و خارج از کشور پروسه زمان‌بر چاپ مقاله‌ علمی – ترویجی و علمی – پژوهشی که گاهی تا یک سال هم طول می‌کشد را کوتاه می‌کند. علاوه بر این به محققان این فرصت را می‌دهد تا با هزینه پذیرش و چاپ مقاله بسیار کم نسبت به سایر مجلات، مقالات خود را به منتشر کنند.

شما می‌توانید علاوه برانجام مقاله، انجام سمینار خود را هم به تیم کارت پروژه بسپارید. برای ثبت سفارش با شماره‌های درج شده در سایت ارتباط حاصل فرمائید.

انجام مقاله در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت
انجام مقاله در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب

ساختار مناسب برای چاپ و نگارش مقاله

نگارش حرفه‌ای انجام مقاله شامل فهرستی از عناصر ساختاری با به همراه بیان شماره صفحات است. به طور کلی اولین مرحله برای نوشتن مقاله های دانشجویی و صنعتی ، بخش مقدمه است که به عبارتی ماهیت علمی موضوع، اهمیت آن، مبانی، داده‌های اولیه برای ادامه روند تحقیقات و دلیل نیاز به انجام پژوهش مورد نظر را شرح می‌دهد. همچنین دیگر جزئیاتی که یک مقدمه خود باید داشته باشد عبارت‌اند از:

• موضوع تحقیق شما را شرح می‌دهد (فرایند یا پدیده‌ای که مساله مربوط به موضوعی که برای مقاله شما انتخاب شده است را ایجاد می‌کند) .

• اهمیت اصلی موضوعی که برای تحقیق انتخاب کردید را تعیین می‌کند (تحلیل انتقادی و مقایسه با حل مسئله تحقیقات قبلی) .

• روش‌های تحقیق مورد استفاده برای رسیدن به هدف را ذکر می‌کند .

• هدف و وظایفی که برای رسیدن به هدف باید انجام شود را می‌گوید .

• ارتباط علمی (خلاصه‌ای از تصمیمات و دیدگاه جدید پیشنهاد شده شخص نویسنده، با نشان دادن تفاوت بین این دیدگاه‌ها و نظرات که قبلا در مقالات شناخته شده است).

• میزان تحقیقات و حجم آن را برای دستیابی به هدف مطالعه به خواننده می‌گوید.

• ارزش عملی مقاله را به خواننده شرح می‌دهد.

بخش اصلی مقاله

باید توجه داشته باشید که برای نوشتن مقاله دانشجویی در تمامی رشته‌ها، مطالعه شما باید از بخش‌های اصلی، بخش‌های فرعی و زیرمجموعه‌هایی تشکیل شده باشد که مروری بر منابع علمی تخصصی (با تاکید بر تحقیقات اخیر) و انتخاب حوزه‌های تحقیق را برای خواننده بیان کند. از طرفی باید شامل تحلیل و نتایج تحقیق نویسنده با جدیدترین روش‌ها نیز باشد. همچنین تمامی بخش‌های انجام مقاله باید با یک صفحه جدید شروع شوند. از این رو بخش‌های اصلی مقاله عبارت‌اند از:

• مروری بر منابع علمی موضوع

• تجزیه‌وتحلیل داده‌ها

• بیان روش‌های تحقیق، توسعه و روش‌های کاربردی

• اطلاعات کامل تحقیق به همراه خلاصه‌ای از راه‌حل‌ها، پیشنهادها و توصیه‌ها

• تعمیم نتایج تحقیق

در آغاز کار نوشتن مقاله باید منابع تاریخی، علل وجود مساله، تحلیل پیامدهای عدم حل مشکل و تجربه حل مشکلات مشابه در سایر زمینه‌ها را بررسی کنید. استفاده از منابع علمی، بررسی پیشینه پژوهشی، نتایج تحقیقات اولیه، اطلاعات آماری و تکمیلی نیز برای انجام و چاپ مقاله و نگارش مقاله ضروری هستند.

مرور پژوهش‌های پیشین نیز باید به‌صورت غیر توصیفی، آشکار، انتقادی و متمرکز بر رسیدن به راه‌حل‌هایی برای حل مسئله باشد. از طرفی ارجاع به منابع برای جلوگیری از سرقت ادبی نیز یک الزام است. به این دلیل که در صورت کشف هرگونه سرقت ادبی، مقاله شما توسط ژورنال مورد نظر ریجکت شده و نیاز به ریوایز مقاله برای تایید و چاپ آن خواهید داشت.

توجه به رابطه منطقی بین بخش‌ها و زیرمجموعه‌های قسمت اصلی در مقاله بسیار مهم است. علاوه بر این، نویسندگان باید سعی کنند که متن محتوای خود را در مقاله به زبان ساده بنویسند و استفاده از ضمیر “من” را حذف کنند. نویسنده باید از ضمیر «ما» استفاده کند زیرا هر مقاله در واقع نتیجه کار گروهی از افراد متعدد و نیز نشان‌دهنده خلاقیت جمعی است.

بخش نتیجه‌گیری مقاله

این بخش در انواع مختلف مقاله به دو صورت مجزا در بخش‌ها و همچنین نتیجه‌گیری کلی نوشته می‌شود. نتیجه‌گیری مجزا در بخش‌ها می‌تواند به‌صورت شماره‌دار یا بولت‌دار از نتایج تحقیق به دست آمده در بخش مربوطه بیان شود. اما نتیجه‌گیری کلی باید شامل خلاصه‌ای از نتایج نظری و عملی به‌دست‌آمده توسط نویسنده/نویسندگان مقاله باشد. همچنین می‌بایست دیدگاه‌های مختلف را اثبات و زمینه را برای تحقیقات بیشتر آینده در یک حوزه خاص فراهم کند.

در بخش نتیجه‌گیری نباید از دلیل زیاد استفاده کنید، بلکه باید بر دستاوردهای پژوهش بر اساس اهداف و مقاصد مقاله تاکید داشته باشید. این بخش مهم‌ترین یافته‌ها، نتایج کار و آزمایش عملی آن، مسائل حل‌نشده، احتمالات و چشم‌انداز گسترش نتایج علمی، آموزشی و عملکردی را به طور خلاصه بیان می‌کند. برای خلاصه‌نویسی مقاله به منظور نگارش مناسب بخش نتیجه‌گیری، استفاده از کلمات و عبارات کلیدی در این بخش، به شما کمک بسیار زیادی می‌کنند.

فهرست منابع استفاده شده

فهرست منابع علمی استفاده شده برای چاپ و نگارش مقاله، فقط باید منابعی را به خواننده ارائه دهد که برای آن‌ها در متن ارجاع داده شده است. این بخش را به ترتیب حروف الفبا و با رعایت استانداردهای تعیین شده بنویسید. شایان ذکر است که اگر نمی‌خواهید مجبور به انجام اصلاحیه مقاله شوید، باید تک‌تک منابع استفاده شده برای گردآوری مطالب مربوط به مقاله خود را نام ببرید.

بخش ضمایم

پس از فهرست منابع، بخش ضمایم باید در پایان انجام مقاله نوشته شود. این بخش شامل جدول، نمودار، واژه‌نامه، تصاویر، توصیه‌ها، موارد، اسناد و مدارک لازم برای پشتیبانی و درک مقاله تحقیقاتی شما است. از این رو نباید با اعداد نشان داده شوند، بلکه باید آن‌ها را با حروف الفبا (پیوست الف، ب، ج) در گوشه بالا سمت راست بنویسید.

مراحل نگارش و انجام مقاله

برخلاف پایان‌نامه که یک تحقیق علمی بسیار گسترده و مستقل است، انجام تحقیق دانشجویی، نگارش مقاله و چاپ مقاله در مجلات پولی به‌عنوان یک کار تحقیقاتی و توسعه‌ای برای شبیه‌سازی راه حل‌های شناخته شده است. سطح دانش و مهارت نویسنده برای چاپ و نگارش مقاله باید با روند انجام و نوشتن مقاله و تحقیق علمی مطابقت داشته باشد.

مقالات مختلف نه‌تنها باید مشکلات علمی را حل کنند، بلکه باید با انجام تحقیقات صنعتی و شرکتی تضمین کنند که نویسندگان آن‌ها می‌توانند تحقیقات عملی را به درستی انجام دهند و برخی از مسائل و روش‌های مرتبط در حوزه دانش خود را شناسایی کنند. این راهنما نحوه نوشتن مقاله مناسب برای چاپ در پایگاه‌های آی اس آی، اسکوپوس، پابمد و آی اس سی و همچنین دستیابی به نتایج عالی از این مقالات مفید است. از این رو مراحل انجام و چاپ مقاله در ژورنال‌های معتبر عبارت‌اند از:

• انتخاب موضوع برای انجام مقاله

• تعریف موضوع و اهداف مطالعه

• آشنایی با اهداف پژوهش و نوع مقاله

• انتخاب منابع علمی مرتبط با موضوع

• انجام تحقیق رشته‌های مختلف علمی و صنعتی

• سازمان‌دهی تحقیقات انجام شده

• ایجاد فرمت بندی در انجام مقاله

• تهیه طرح اولیه

• نوشتن یک ورودی

• تایپ، حروف‌چینی و صفحه‌آرایی

• تدوین مقاله، نتیجه‌گیری و پیشنهادها

• ایجاد فهرست منابع

• نوشتن متن اصلی مقاله

• تهیه بیانیه پژوهشی

• بازخوانی و ویرایش در انجام مقاله

• آماده‌سازی نهایی برای ارسال و چاپ مقاله

برای استفاده بهینه از زمان و تلاش و همچنین انجام تحقیق فوری و تضمینی برای نوشتن مقاله تحقیقاتی، باید به این مراحل و موارد پایبند باشید. به این دلیل که در هنگام ارزیابی نهایی کار، فرایند ارزیابی به این صورت است که دانشجو یا محقق نویسنده در انجام مقاله باید بتواند موارد زیر را رعایت و انجام دهد:

• تهیه یک برنامه تحقیقاتی

• انجام جستجوهای گسترده با استفاده از فناوری‌های مدرن اطلاعات

• سابمیت مقاله و نتایج تحقیق با رعایت آخرین الزامات

انجام خلاصه نویسی یکی دیگر ازخدمات مورد علاقه دانشجویان می‌باشد که در سایت کارت نیز به صورت کاملا حرفه‌ای وتضمینی قابل انجام است.

نوشتن مقاله، سمینار، پروژه و مشاوره انجام پایان نامه توسط حرفه ای ها
نوشتن مقاله، سمینار، پروژه و مشاوره انجام پایان نامه توسط حرفه ای ها

اشتباهات رایج در انتخاب موضوع و نگارش حرفه‌ای مقاله در تمامی رشته‌ها

بیشتر منابع، موسسات و سایت‌های آنلاین به شما می‌گویند که برای انجام تحقیق با موضوع‌های مختلف برای چاپ و نگارش مقاله توصیفی، تحلیلی و مروری باید چه کارهایی را انجام دهید. اما منابع و وب‌سایت‌های بسیار کمی، درباره اشتباهات رایجی که باید برای انجام مقاله و تحقیق دانشجویی، صنعتی و شرکتی خود از آن‌ها اجتناب کنید صحبت می‌کنند. با این حال، در این اشتباهات رایجی وجود دارند که باید به آن‌ها آگاه باشید و نباید هنگام نوشتن مقاله آن‌ها را انجام دهید که عبارت‌اند از:

• انتخاب موضوعات بسیار گسترده یا بسیار خاص و تخصصی

• همخوان نبودن محتوای مقاله با عنوان اصلی

• زیر بخش‌ها (بخش‌های فرعی) با بخش اصلی در ارتباط نیستند و جزئیات را شرح نمی‌دهند.

• هدف از انجام مقاله به خود مساله و چکیده تدوین شده ارتباط ندارد و موضوع تحقیق را شرح نمی‌دهد .

• نویسنده با دیدگاه مستقلی متن را ننوشته است و مقاله سرقت علمی – ادبی است .

• منابع موجود در فهرست منابع علمی مورد استفاده در مقاله به‌صورت دلخواه و بدون رعایت استاندارد نوشته شده است .

• تحلیل عمیق و جامعی بر روی اسناد معتبر فعلی و جدید (2 تا 10 سال گذشته) در مقاله انجام نشده است.

• هیچ اشاره‌ای به منابع نشده است .

• نتیجه با هدف مقاله مطابقت ندارد.

• حجم و کیفیت مقاله مناسب نیست و کار به‌صورت به هم ریخته و با ایراداتی انجام شده است.

در صورتی که به این اشتباهات آگاه باشید و تمامی این نکات را رعایت کنید، نتیجه نهایی مقاله یک کار علمی با کیفیت بالا خواهد بود. با این حال، تضمینی وجود ندارد که تنها با اجتناب از این موارد متن شما عاری از هرگونه مشکل و آماده چاپ خواهد بود. از این رو باید با نکات کلیدی نگارش مقاله آشنا شوید و پس از نگارش اولیه، آن را مجددا بازخوانی و ویرایش کنید.

استخراج مقاله از پایان نامه

محققان، متخصصان و به‌ویژه دانشجویان می‌توانند پس از نگارش پایان نامه به‌عنوان یک محقق، کار پژوهشی و مطالعاتی خود را برای پیشرفت شغلی و مشارکت در زمینه تحقیقاتی در ژورنال‌های معتبر منتشر کنند. از این رو شما برای تبدیل پایان نامه به مقاله باید نکات زیر را رعایت کنید:

• یک ژورنال مناسب را شناسایی کنید: به لیست مراجع خود نگاه کنید. به احتمال زیاد برخی از مقالاتی که خوانده‌اید در مجلاتی منتشر شده‌‌اند که دامنه آن‌ها با کار شما مطابقت دارد. انتخاب یک مجله همچنین به شما این امکان را می‌دهد که مقاله را با نیازهای خاص آن مجله تنظیم کنید.

• میزان محتوای پایان نامه خود را کاهش دهید: یکی از جنبه‌های مهم تبدیل تحقیق پایان نامه به مقاله ژورنالی، تمرکز بر تعداد کلمات بدون حذف اطلاعات مهم است. از نتیجه‌گیری‌های گسترده اجتناب کنید. اطمینان حاصل کنید که عنوان پایان نامه شما با محتوای مقاله‌تان مطابقت دارد.

• تمرکز بر اطلاعات مرتبط و انتخابی: از آنجایی که بخش بحث و بررسی، روش‌ تحقیق و نتیجه‌گیری پایان‌نامه، توضیح مفصلی از تحقیق شما است، این بخش‌ها باید هنگام نوشتن در یک مقاله ژورنالی کوتاه باشند. با مراجعه به مقالات منتشرشده قبلی می‌توانید با استانداردهای مجله مورد نظر آشنا شوید.

• مقدمه را به‌صورت چکیده اصلاح کنید: با کوتاه کردن مقدمه پایان نامه خود تا ۱۵۰ کلمه آن را به بخش چکیده مقاله تغییر دهید. به خاطر داشته باشید که نکات کلیدی مقدمه را برای جلب توجه خواننده حفظ کنید. مقدمه و بحث و نتیجه‌گیری پایان نامه را به‌عنوان مبنایی برای چکیده مقاله تدوین کنید.

• تعداد مراجع استفاده شده در پایان نامه را محدود کنید: پایان نامه یک کار علمی بزرگ و شامل پژوهش‌های انجام‌شده متعددی است. از این رو باید فقط منابع محدودی را که مربوط به سوال تحقیق مطرح‌شده در مقاله ژورنال شما است را بیان کنید

مقایسه ویژگی‌های پایان نامه با مقاله ژورنالی قابل چاپ در مجلات معتبر

پایان نامه یک سند تحقیقاتی با محتوای گسترده با ماهیت آکادمیک است. بنابراین در محتوا آن جزئیات بسیار بیشتری وجود دارد. در حالی که یک مقاله ژورنالی کوتاه‌تر است و نکات کلیدی را در قالبی مختصرتر به مخاطبان ارائه می‌کند. از این رو با ویژگی‌های پایان نامه و انجام مقاله آشنا می‌شویم که عبارت‌اند از:

• ویژگی‌های پایان نامه:

o الزامات آکادمیک را برآورده می‌کند.

o توسط اعضای منتخب کمیته پایان نامه بررسی می‌شود.

o شامل فصول مختلف می‌باشد.

o طولانی و بدون محدودیت است.

o دارای فهرست مطالب است.

o توضیحات کافی دارد و ابزار استفاده شده و روش تحقیق را بررسی می‌کند.

o همه یافته‌های تحقیق را به طور کامل ارائه می‌دهد.

o زمان افعال در متن محتوا ممکن است متفاوت باشند.

نوشتن سریع ، دقیق ، مطمئن و ممتاز انواع مقاله
نوشتن سریع ، دقیق ، مطمئن و ممتاز انواع مقاله

• ویژگی‌های مقاله ژورنالی قابل چاپ در مجله:

o باید مطابق با استانداردها و دستورالعمل‌های ژورنال مورد نظر تدوین شود.

o توسط گروهی از داوران بی‌طرف بررسی می‌شود.

o دارای بخش‌های مختلف است.

o محدودیت کلمات برای آن تعریف شده است.

o به‌صورت قالب دست‌نوشته می‌باشد.

o تحقیقی مختصر و علمی است.

o اطلاعات مربوط به ابزار ضروری و اجمالی در آن گنجانده می‌شود.

o به ارائه یافته‌های تحقیقی منتخب بسنده می‌کند.

o زمان افعال در طول کل محتوا نسبتا سازگار است.

انتخاب مجله مناسب چاپ مقاله

انتخاب مجله یا ژورنال مناسب برای چاپ مقاله  به دلیل تعداد بسیار زیاد مجلات، زمینه‌های تخصصی و ظهور موضوعاتی در زیرمجموعه رشته‌های بشمار، به فرآیندی بسیار پیچیده تبدیل شده است. نویسندگان باید قبل از تصمیم‌گیری در مورد محل چاپ مقاله خود، بهینه‌سازی‌هایی از میان بسیاری از معیارها و محدودیت‌ها انجام دهند.

پیدا کردن ژورنال مناسب در میان هزاران ژورنال موجود مانند جستجوی سوزن در انبار کاه است. از طرفی تکیه بر صرفا یک منبع نیز اصلا توصیه نمی‌شود. این منبع ممکن است توصیه‌‌ای از طرف یک دوست و یا از طریق تبلیغات شفاهی و راه‌های مختلف برای یافتن مجلات مورد نظر باشد.

انتخاب ژورنال حتی برای پژوهشگر‌های باتجربه نیز کاری دلهره‌آور است. از ابن رو بهترین راه برای این کار این است که تمام جوانب مثبت و منفی مجلات مختلف را تجزیه‌وتحلیل و بررسی کنید. سپس سه تا پنج ژورنال را برای خود فهرست کنید. به منظور بررسی جزئیات و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجلات توصیه می‌کنیم که به وب‌سایت‌های آن‌ها مراجعه کنید.

بیشتر مجلات صفحه‌‌ای در وب‌سایت خود دارند که دستورالعمل‌های مورد نیاز برای چاپ و نگارش مقاله را برای نویسندگان فهرست کرده‌اند. همچنین بخش‌هایی برای پاسخ به بسیاری از سوالات رایج محققان دارند. از این رو با مطالعه این جزئیات، نکاتی برای انتخاب مجله مورد نظر و چاپ سریع مقاله وجود دارند که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

بررسی لیست نشریات و ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی

کسب اطلاعات جامع و دقیق در مورد مجلات موجود و معتبر داخلی و خارجی در زمینه موضوع تحقیق مقاله بسیار ضروری است. مشاوره با اساتید راهنمای خود، جستجو در فهرست‌های آنلاین و مشاوره با انجمن‌های حرفه‌ای آکادمیک می‌تواند به شما در بررسی لیست نشریات و ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی کمک کند.

انتخاب یک مجله معتبر و چاپ مقاله در آن بسیار مهم است. بنابراین این در صورتی که این کار را به درستی انجام دهید، فورا شانس خود را برای چاپ و نگارش مقاله منظم افزایش می‌دهید. در نتیجه فرقی نمی‌کند که اولویت شما مقاله فوری و اکسپت مقاله، قرار گرفتن در معرض دید بیشتر و یا هر خواسته دیگری باشد. شما همچنان از طریق نکات ذکر شده می‌توانید لیست نشریات و ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی را برای مقاله خود پیدا کنید.

بررسی کیفیت ژورنال مورد نظر

معیارهای کمیتی مانند ضریب تاثیرگذاری، رتبه مجله، اعتبار مقاله و h-Index برای تعیین اصالت و اعتبار مجله استفاده می‌شود. این معیار‌ها به طور کلی با نرخ استناد برای مقالات منتشر شده در ژورنال مورد نظر در ارتباط هستند.

ژورنال یا انتشاراتی با کیفیت بالاتر و معتبرتر، تاثیر به‌شدت بهتری ایجاد می‌کند. از این رو پژوهشگران و نویسندگان مایل‌اند مقاله ارزشمند خود را در چنین مجلاتی منتشر کنند و در سرتاسر جهان بیشتر به چشم بیایند و مخاطبان بیشتری در حوزه دانش خود جذب کنند. البته شایان ذکر است که ناشران و ژورنال‌های معتبر نیز همیشه بر چاپ و نگارش مقاله با کیفیت بالا و منسجم برای حفظ شهرت خود تاکید می‌کنند.

نکته قابل توجه این است که نه تنها یک ژورنال با کیفیت بالا از دید دیدگاه بهتری برخوردار است، بلکه از نظر اعتماد و صحت بیشتر داده‌های منتشر شده نیز مورد پسند تمامی محققان و جوامع علمی می‌باشد. چرا که یک محقق و متخصص حرفه‌ای همیشه برای بررسی متون و مطالعات پژوهشی به یک مجله باکیفیت و معتبر مراجعه می‌کند.

مطمئن شوید که معیار‌های ژورنال مورد نظر با نیازهای شما مطابقت دارد

موضوعات تحت پوشش ژورنال مورد نظر و انواع مقالات منتشر شده در این مجلات را بررسی کنید و شوید که معیار‌های ژورنال با نیازهای شما مطابقت دارد. همین کار به طرز عجیبی به جذب مخاطبان هدف برای مقاله شما کمک می‌کند. علاوه بر این، شما باید دستور‌العمل‌ها و شیوه‌های ویرایشی مجله‌ای که می‌خواهید مقاله خود را در آن چاپ کنید را مرور کنید. چرا که با این کار به پیش‌بینی هر موقعیتی که ممکن است در طول فرآیند چاپ و نگارش مقاله و بررسی آن توسط ژورنال اتفاق بیفتد کمک می‌کند.

هنگامی که به انجام سریع مقاله و همچنین چاپ مقاله خود در یک ژورنال جدید یا ناآشنا فکر می‌کنید، با مروری بر نشریات منتشر شده در چند سال گذشته آن شروع کنید. چرا که جزئیاتی مانند هدف تحقیق، طراح کلی، روش تحقیق، تجزیه‌وتحلیل داده‌ها، نتایج بحث و بررسی را ارزیابی خواهید کرد.

معیار دیگر در مورد این است که بررسی کنید تا مجله به استفاده از دستورالعمل‌های شناخته شده برای گزارش تحقیقات نیاز دارد یا نیاز ندارد. دستورالعمل‌های گزارش دهی، به اطمینان از کیفیت تحقیقات علمی و افزایش تکرارپذیری تحقیق (انجام تحقیقات تکمیلی آینده بر اساس مقاله شما) کمک می‌کند. بنابراین شما به عنوان یک محقق مهم است که بدانید به جز ضریب تاثیر بالا، چه معیارهای دیگری را که در اولویت مجله مورد نظر شما است را جستجو کنید.

الزامات ژورنال مورد نظر را بررسی کنید

بیشتر مجلات سبک و الزامات خاصی برای چاپ و نگارش مقاله دارند. از این رو نگارش مقاله شما باید مطابق با الزامات این ژورنال باشد. نحوه توزیع (چاپ/انتشار آنلاین) و تعداد مشترکین هر ژورنال، میزان دسترسی مجله را تعیین می‌کند. برای دسترسی آزاد به مقاله شما که محتوا برای همه در دسترس است، تخمین زدن تعداد خوانندگان عمومی عاملی بسیار کمک کننده است. به این معنی که مقاله شما به این تعداد مخاطب را برای خود جذب خواهد کرد.

دانشجویان، محققان و پژوهشگران انجام مقاله باید توجه داشته باشند که شرط چاپ مقاله در یک ژورنال این است که محتوا در مجله یا هرجای دیگری برای انتشار ارائه نشده باشد. البته اگر یک چکیده مختصر از مقاله در مجموعه مقالات یک نشست علمی منتشر شده باشد مشکلی ندارد. تمامی مقالات و مطالب ارسالی باید به طور مختصر و واضح به زبان انگلیسی صحیح از نظر دستور زبان نوشته شوند.

بهترین موسسه چاپ و انجام مقاله

نگارش مقاله در تمامی حوزه‌ها مانند سایر تحقیقات نیازمند توجه بسیار زیاد و صرف زمان کافی برای آن است. ممکن است شما مشکلی با نگارش مقالات داشته باشید و باید در زمانی مشخص، مقاله‌ای باکیفیت برای چاپ و انتشار ایجاد کنید. از این رو باید بگوییم که بهترین راهکار برای شما استفاده از خدمات تخصصی مجموعه کارت پروژه به‌عنوان بهترین موسسه و سایت معتبر برای سفارش نوشتن مقاله است که خلاصه‌ای از خدمات ما عبارت‌اند از:

• انجام مقاله کارشناسی

• انجام مقاله کارشناسی ارشد

• سفارش انجام مقاله دکتری

• انجام مقاله فارسی

• انجام مقاله همه زبان‌ها

• تبدیل پایان نامه به مقاله در کلیه رشته‌های فنی و مهندسی

• تبدیل پایان نامه به مقاله در کلیه رشته‌های علوم پایه

• انجام مقاله دانشجویی ترم اول

• تبدیل پایان نامه به مقاله در کلیه رشته‌های علوم پزشکی

• تبدیل پایان نامه به مقاله در کلیه رشته‌های علوم انسانی

• انجام مقاله دانشجویی دانشگاه آزاد

• ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

• سفارش انجام مقاله دایره‌المعارفی

• سفارش انجام پژوهش و تحقیق دانشجویی

• ثبت سفارش انجام تحقیقات فنی و مهندسی

• هزینه نگارش و اکسپت مقالات

• انجام مقالات دانشجویی در تهران و تمامی شهرهای ایران

انجام مقاله حرفه ای از صفر تا صد
انجام مقاله حرفه ای از صفر تا صد

برای مثال، شما باید یک مقاله با موضوعی خاص در حوزه دانش خود بنویسید. شما دقیقا می‌دانید که برای تکمیل مقاله به چه نوع اطلاعاتی نیاز دارید، اما نمی‌دانید چگونه آن را تنظیم کنید و یا وقت این کار را ندارید. متخصصان و نویسندگان مجرب ما دقیقا می‌دانند که چه الزاماتی برای انجام مقاله دانشجویی و صنعتی و شرکتی باید رعایت شود. حتی اگر اطلاعاتی در زمینه موضوع خود ندارید، مشکل را در سفارش نوشتن مقاله خود شرح دهید و کارشناس ما به شما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان کارهای مربوط به نگارش و تدوین مقاله شما انجام شود.

با فرمت‌بندی مقاله مشکل دارید؟ کارت پروژه به شما کمک ‌می‌کند

نویسندگان و ویراستاران واجد شرایط در موسسه کارت پروژه می‌توانند برای دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و حتی دکترا مقاله‌ای با هر موضوع دلخواهی را تهیه کنند. انجام انواع چاپ و نگارش مقاله شما با کیفیت عالی در کمترین زمان و بهترین هزینه اکسپت و چاپ مقاله ، در مرکز خدماتی ما ارائه می‌شود. نویسندگان کارت پروژه تجربه گسترده‌ای در انجام تمامی اشکال نگارش علمی و ویرایش فنی دارند.

تیم بزرگ ما متشکل از نویسندگان مجرب و ماهر است که بسیاری از آن‌ها از دانشگاه‌های معتبر ایران و خارج فارغ‌التحصیل شده‌اند. در مجموعه کارت، الزامات فرمت‌بندی سفارشی شما را نیز به‌دقت انجام می‌دهیم که شامل:

• حاشیه‌بندی اسناد

• اندازه کاغذ

• تورفتگی‌ها

• نوع فونت و اندازه فونت

• شماره صفحات

• فاصله بین پاراگراف‌ها و غیره

یکی از اصلی‌ترین وظایف ما این است که تنها مقالات اصیل، یونیک و کپی نشده را برای مشتریان خود تهیه کنیم. ما مقالات سفارشی شما را از ابتدا می‌نویسیم و اطمینان می‌دهیم که مقاله نوشته شده شما کاملا عاری از هرگونه سرقت ادبی است. از طرفی، مقاله‌نویسان ما در نگارش رفرنس و ارجاع‌دهی به منابع علمی بسیار دقیق عمل می‌کنند.

باید بگوییم که کارشناسان ما در تحقیق و ترجمه نیز مهارت بالایی دارند. آن‌ها می‌توانند همچنین ادبیات استفاده شده در مقاله را به عبارات جدید و منحصربه‌فردی با کیفیت دلخواه شما ترجمه کنند. بنابراین ما برای شما مقالاتی با بالاترین کیفیت، برای اخذ تاییدیه ژورنال مورد نظر به منظور چاپ را تهیه می‌کنیم.

نوشتن مقاله در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
نوشتن مقاله در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در کارت پروژه

خدمات موسسه کارت برای چاپ مقاله و انجام مقاله

کسب اعتبار و امتیازات علمی از طریق چاپ مقاله تحقیقاتی در ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی برای پژوهشگران بسیار اهمیت است. حتی چه قدر هم که یک محقق برای نگارش مقاله و متن تحقیقاتی خود سعی و کوشش کرده باشد، تا زمانی که مقاله علمی خود را در یک ژورنال‌ معتبر به چاپ نرساند، نمی‌تواند اعتبار و افتخار مورد نظر را به دست بیاورد.

در حقیقت چاپ و نگارش مقاله علمی از اهمیت خاصی برخوردار است. تا جایی که تعداد مقاله‌های منتشر شده، در آینده تحصیلی و شغلی، تقویت رزومه پژوهشگر و همچنین در میزان ارتقا درجات علمی او نقش بسیار زیادی دارد. از این رو متن نوشتاری صحیح علمی، بدون غلط و همچنین چاپ آن در یک مجله معتبر از ارکان اصلی فرایند تهیه مقاله است. در موسسه کارت پروژه به عنوان بهترین سایت تحقیق دانشجویی با بررسی انواع مختلف مقاله، مجله‌های معتبر و تمامی مراحلی که برای ثبت و چاپ مقاله تحقیقاتی مورد نیاز است به شما کمک می‌کنیم.

موسسه کارت انجام دهنده مقالات مختلف برای شما است و با قبول سفارش مقاله دانشجویی با بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت به تمامی محققان و دانشجویان خدمات ارائه می‌دهد. در ادامه با انواع مقالات با امکان انجام مقاله توسط موسسه کارت پروژه آشنا می‌شویم.

سفارش انجام مقاله همایشی کنفرانسی

با سفارش و چاپ مقاله همایشی کنفرانسی در سایت انجام مقالات کارت پروژه، به ما می‌توانیم با نگارش مقاله همایشی کنفرانسی و ثبت آن‌ها در سطوح علمی بالا در همایش‌های داخلی و خارجی به موفقیت شما در این زمینه کمک کنیم. موسسه کارت خدمات مشاوره از نگارش تا چاپ مقاله ویژه همایش‌ها و کنفرانس‌ها را در داخل کشور ارائه می‌دهد.

بیشتر مقالات همایشی کنفرانسی که درون‌مرزی ارائه می‌شوند به زبان فارسی بوده که پژوهشگران و محققین بالا رتبه در زمینه تخصصی خود برای اجرا در مراسم کنفرانس تهیه و به مرکز همایش مربوطه ارسال می‌کنند. ارائه مقاله در همایش‌های داخل کشور و یا کنفرانس‌های علمی برون‌مرزی نیز مشابه درون‌مرزی بوده و تنها تفاوتی که با یکدیگر دارند همان زبان نوشتن مقاله است.

سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی

آیا از انجام مقاله ، تحقیق و پاورپوینت تلفیقی پیچیده می‌ترسید اما همچنان به چاپ مقاله و نوشتن مقاله نیاز دارید؟ اصلا نگران نباشید. چرا که ما پشت شما هستیم. اولویت خدمات تیم کارت ارائه کیفیت است. ما فراتر تهیه یک مقاله ساده به شما کمک خواهیم کرد. ما نویسندگان بسیار حرفه‌‌ای و باتجربه‌‌ای داریم که مقالات بی‌عیب و نقصی و یونیک را در زمان بسیار کوتاه و متناسب با نیاز شما تحویل می‌دهند. شما می‌توانید با سفارش انجام و نگارش مقاله از خدمات استثنایی مقاله نویسی و همچنین نگارش کاورلتر مقاله در تمامی حوزه‌ها بیشترین استفاده را ببرید. از این رو با ما در ارتباط باشید.

سفارش انجام مقاله ISI

هنگامی که تصمیم می‌گیرید مقالات تحقیقاتی برای چاپ و تاییدیه آی اس آی بنویسید، با یک کار بسیار رقابتی و چالش‌برانگیز روبرو می‌شوید. زیرا باید تمام قوانین و اصول را در نظر بگیرید تا مقاله‌ای عالی بنویسید تا ریجکت نشود. تمامی مقالات آی اس آی دارای قالب و ساختار مشابهی با سایر مقالات ژورنال‌های معتبر هستند. تعداد و عناوین بخش‌ها ممکن است در مجلات مختلف کمی متفاوت باشد.

اما در بیشتر موارد، شما باید یک ساختار اولیه را حفظ کنید. ما در کارت پروژه از محرمانه بودن مقاله شما بشدت مراقبت می‌کنیم. بنابراین شما اصلا در مورد اطلاعات و داده‌های مقاله خود که بعدا می‌خواهید در ژورنال‌های ISI چاپ کنید استرس نخواهید داشت. از این رو استفاده از خدمات پذیرش و چاپ تضمینی مقاله کارت پروژه بهترین گزینه برای شما است.

11 سال سابقه نگارش مقاله، انجام پروژه ، انجام پروپوزال، مشاوره انجام پایان نامه و ...
11 سال سابقه نگارش مقاله، انجام پروژه ، انجام پروپوزال، مشاوره انجام پایان نامه و …

سفارش انجام مقاله اسکوپوس (Scopus)

اسکوپوس یک شاخص پیشرو در تحقیقات و مقالات علمی با خوانندگان جهانی است که فعالانه از مشارکت‌کنندگان جدید استقبال می‌کند. البته تا زمانی که معیارهای سخت‌گیرانه آن را رعایت کنند! ممکن است ندانید که آیا Scopus می‌تواند پایگاه اطلاعاتی مناسبی برای چاپ مقاله شما باشد. از زمان تاسیس در اوایل دهه ۲۰۰۰، اسکوپوس که خود را به‌عنوان یک پایگاه داده انتزاعی و استنادی بی‌طرف توصیف می‌کند که توسط کارشناسان مستقل مدیریت می‌شود.

این پایگاه به عنوان یکی از شاخص‌های تحقیقاتی برتر شناخته شده است. پایگاه Scopus با بیش از ۲۵۱۰۰ عنوان از ۵۰۰۰ ناشر، ۲۴۰ رشته دانشگاهی با 76/8 میلیون رکورددار است. ما در موسسه کارت پروژه با انجام مقاله در کوتاه‌ترین زمان و بهترین کیفیت چاپ مقاله شما در اسکوپوس را تضمین می‌کنیم.

سفارش انجام مقاله کلاسی

نوشتن مقاله کلاسی در طول ترم برای تمامی دانشجویان در مقاطع مختلف کارشناسی، ارشد و دکتری بسیار مهم است. یک مقاله کلاسی با کیفیت باعث موفقیت‌های بسیار زیادی برای دانشجویان می‌شود. برای نوشتن مقاله‌های کلاسی باید نکاتی را در نظر گرفت تا یک مقاله از کیفیت بالایی برخوردار باشد. سایت انجام مقالات دانشجویی کارت پروژه به شما در نگارش مقاله کلاسی طبق نکات و استاندارد‌ها کمک خواهد کرد.

موسسه کارت درخواست انجام پروژه‌های دانشجویی شما با هر موضوعی مرتبط با محتوای درسی‌تان را می‌پذیرد. پس از تایید شدن موضوع توسط اساتید شما، جمع‌آوری اطلاعات و انجام مقاله دانشجویی ارزان را برای شما شروع به خواهیم کرد.

انجام مقاله و تحقیق

برای اطمینان از اینکه انجام مقاله و تحقیق شما به دلیل قالب‌بندی اشتباه به مشکل نمی‌خورد، ما در کارت پروژه اطمینان می‌دهیم که یکی از ویرایشگران حرفه‌ای خود را به فرایند بررسی کار شما اختصاص دهیم تا از قالب‌بندی مناسب، دستور زبان صحیح و جریان منسجم ایده‌ها در پروژه شما اطمینان حاصل کند.

موسسه کارت پروژه تضمین می‌کند که نوشتن مقاله و چاپ مقاله فوری و تضمینی شما در کم‌ترین زمان ارسال شود. بلافاصله پس از ثبت سفارش نگارش مقاله های دانشجویی از سایت ما، موضوع شما را ارزیابی می‌کنیم تا بتوانیم پروژه را با کمترین تعرفه انجام مقاله دانشجویی به نویسنده‌‌ای حرفه‌‌ای با زمینه تحصیلی مشابه با رشته تحصیلی شما و مهارت‌های برجسته نگارشی در این زمینه اختصاص دهیم.

سفارش انجام پژوهش و سمینار

باید بدانید که انجام سمینار دانشجویی به زمان و تمرین فراوان نیاز دارد. اگر از قبل نسبت به نگارش سمینار اقدام نکرده‌اید، اصلا نگران نباشید. شما فقط به افراد متخصص و یک سایت انجام تحقیق فوری احتیاج دارید که سفارش تحقیق مقاله سمینار روش تحقیق شما را با بهترین کیفیت انجام دهد. توصیه می‌کنیم که سمینار خود را که یک پروژه با اهمیت است به کمک افراد متخصص انجام دهید.

هدف کارت پروژه به‌عنوان یک سایت سفارش تحقیق آنلاین معتبر این است که تجربیات متخصصان خود در زمینه مشاوره سفارش تحقیق مقاله را با شما در میان بگذارد. ما با خدمات چاپ و انجام مقاله به شما کمک می‌کنیم تا موفق شوید. تنها کاری که باید انجام دهید سفارش انجام مقاله و تحقیق به تیم کارت است.

نوشتن مقاله، انجام پروژه های برنامه نویسی، شبیه سازی و تحلیل آماری
نوشتن مقاله، انجام پروژه های برنامه نویسی، شبیه سازی و تحلیل آماری، مشاوره انجام پایان نامه، نوشتن پروپوزال و … در کارت پروژه

انجام صفر تا صد مقاله سفارشی با karet.ir

از آنجایی که دنیا به محققان و دانشجویان مدیون است، ما معتقدیم که آن‌ها لیاقت بهترین‌ها را دارند. از این رو، افتخار می‌کنیم که در موسسه کارت پروژه، هدف اصلی تیم مجرب ما این است که در چاپ مقاله و نگارش مقاله ، خدماتی حتی فراتر از استانداردهای آکادمیک و کسب نظرات مثبت از موسسات علمی معتبر و ژورنال‌های داخلی و خارجی برویم. در صورتی که یک مقاله از اطلاعات تکراری و حشو در متن‌ و محتوا آن تشکیل شده باشد، ما این را یک ایراد و خطا در نظر می‌گیریم.

به جرئت می‌گوییم که ما با اطمینان از بالاترین کیفیت در نوشتن مقاله ، تحقیق و ساختار کلی مقاله، ارزشی بیشتر از هزینه پرداخت شده به کار شما می‌دهیم. ما خدمات انجام صفر تا صد مقاله سفارشی خود را با گنجاندن تحقیقات و اطلاعات جامع در مقاله درخواستی شما با بالاترین سطح ارائه می‌دهیم. از این رو در ادامه با برخی از ویژگی‌های منحصربه‌فردی که در مجموعه ما ارائه می‌شوند آشنا می‌شویم.

انجام مقاله تضمینی

کارشناسان ما در مجموعه کارت پروژه با توجه به رشته‌های تحصیلی مرتبط و سال‌ها تجربه کاری خود می‌دانند در مورد چه موضوعی مقاله می‌نویسند. از این رو شما در کمترین زمان، مقاله‌ای با اطلاعات دقیق و صحیح را با کم‌ترین هزینه چاپ سریع مقاله دریافت می‌کنید. همچنین می‌توانید در صورت وجود هرگونه مشکلی با کارشناس خود در مورد محتوای مقاله مورد نظر مشورت کنید تا در صورت نیاز با اطمینان کامل، گزارشی از آن ارائه دهید.

علاوه بر این، ما هویت شما را در سفارش‌هایی که به ما داده‌اید به خطر نمی‌اندازیم. هرگونه اطلاعات شخصی به‌صورت کاملا محرمانه نزد مجموعه باقی می‌ماند. از این رو با خیال راحت می‌توانید از خدمات مشاوره انجام مقاله ما استفاده کنید.

نویسندگان مجرب برای ارائه خدمات چاپ و نوشتن مقاله مطابق نیاز مشتریان

تک‌تک مقالات سفارشی، نیازهای متمایز و پیش‌نیازهای به خصوصی برای خود را دارد. خوشبختانه، مجموعه کارت دارای کارشناسان مجرب و ماهری است که حوزه‌های مختلف دانش روز دنیا اطلاعات بسیاری دارند. همه این افراد نویسندگانی خبره با تجارب بسیار بالا هستند. از این رو، با سفارش ایجاد مقاله به ما، مطمئنا متخصص ایده‌آلی را پیدا می‌کنید که می‌تواند در کم‌ترین قیمت اکسپت و چاپ مقاله به شما کمک کند تا مقاله‌های شخصی‌سازی شده و مقالات متناسب با یک موضوع خاص را به بهترین شکل بسازید.

نگارش مقالات همایشی کنفرانسی ، علمی پژوهشی، ISI و ...
نگارش مقالات همایشی کنفرانسی ، علمی پژوهشی، ISI، ISC، SCOPUS و …

دسترسی به منابع و ژورنال‌های علمی معتبر

امروزه، درصد بسیار زیادی از دانشجویان ایرانی برای جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز برای نگارش مقاله خود از اینترنت و پایگاه‌های اطلاعاتی و انتشارات آنلاین مقاله استفاده می‌کنند. اما با این حال، تمامی این منابع معتبر نیستند. از این رو کارشناسان ما برای نوشتن مقاله شما فقط از منابع معتبر و نویسندگان قابل اعتماد به‌عنوان مرجع استفاده می‌کنند.

ویرایش ظاهری و دستوری و زبانی مقاله

نویسندگان حرفه‌ای ما در بیان نظرات و بحث در مورد موضوعات علمی بسیار ماهر هستند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که مقاله شما با رعایت لغت، معناشناسی و دستور زبان مناسب به‌عنوان یک قطعه هوشمندانه و سنجیده برجسته می‌شود. کارشناسان همچنین پیش‌نویس اولیه مقاله شما را قبل از ارسال خروجی نهایی تصحیح و بررسی می‌کنند. این فرایند کیفیت کار ما را عاری از هرگونه خطا حفظ می‌کند و مطمئن باشید که هیچ اشتباه تایپی و سایر خطاها در نوشتن مقاله شما وجود ندارد.

دستورالعمل از شما، تحویل از ما

ما تمام دستورالعمل‌ها و درخواست مقاله شما را به کار می‌گیریم و الزامات نوشتن مقاله شما را به طور دقیق انجام می‌دهیم. تیم ما بسیار ریزبین عمل می‌کند، بنابراین لازم نیست نگران نکات فنی، مانند تعداد صفحات مقاله سفارشی خود باشید. فقط مطمئن شوید که خواسته‌ها و الزامات مقالات خود را به طور کامل و واضح برای متخصصین ما ارسال می‌کنید.

نوشتن مقاله توسط برترین متخصصان ایران
نوشتن مقاله توسط برترین متخصصان ایران

انجام پارافریز و بازنویسی مقاله به‌صورت رایگان

نگارش و ویرایش مقاله خود را به ما بسپارید و نگران ددلاین‌ها نباشید. کارشناسان ما می‌توانند بدون توجه به حجم کاری، درخواست‌های شما را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهند. مشتریان همچنین می‌توانند از طریق ارتباط مستقیم با کارشناسان، اصلاحات لازم را به‌صورت رایگان انجام دهند. البته که به شما توصیه نمی‌کنیم سفارش‌ها و بازبینی‌های مقالات خود را در زمان کم درخواست کنید. به این دلیل که اگر کیفیت برتر می‌خواهید، باید به نویسندگان ما زمان کافی بدهید تا مقالات شما را با بالاترین استاندارد تهیه کنند.

از آنجایی که ما به کار و کیفیت بالا متعهد هستیم، به محض انجام مذاکرات و نهایی شدن سفارش شما، کار بر روی مقالات نگارشی‌تان را آغاز می‌کنیم. همچنین با انجام پارافریز از هرگونه سرقت ادبی دوری خواهیم کرد.زمینه تحقیقات به تولید چارچوب‌ها و روش‌های تحلیلی جدید ادامه می‌دهد. کارشناسان ما می‌توانند برخی از بهترین روش‌های تحقیقاتی را برای نگارش مقاله پیشنهاد کنند که کاملا با اهداف تحقیقاتی شما مطابقت دارند و به شما کمک می‌کنند تا نتایج خود را کارآمدتر و مؤثرتر جمع‌آوری کنید. با توجه به پیشینه کامل کارشناسان ما در امر تحقیقات، آن‌ها در نوشتن موضوعات مختلف و مقالات تحقیقاتی نیز ماهر هستند.

امکان خرید تحقیق دانشجویی با قیمت مناسب

ما صرفا به دنبال چیزی سود نیستیم. بلکه با درنظرگرفتن وضعیت اقتصادی عموم دانشجویان به شما خدمت می‌کنیم. از آنجایی که خدمات انجام مقاله را ارائه می‌دهد، بنابراین یکی از عمده مشتریان مجموعه، دانشجویان دانشگاه‌ها و سایر اعضای موسسات آموزشی هستند. با توجه به این موضوع، نرخ‌های منصفانه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که برای همه به‌صرفه باشد.

پشتیبانی از مشتریان و دسترسی کامل در تمامی ساعات

تیم پشتیبانی دوستانه ما به‌صورت 24 ساعته آماده رسیدگی فوری به نگرانی‌ها و سوالات شماست. می‌توانید با تیم پشتیبانی تماس برقرار کنید. همچنین می‌توانید برای نگرانی‌های مربوط به بحث‌های گسترده‌تر و علمی‌تر از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید.

انجام مقاله و انواع پروژه با پشتیبانی آنلاین 24 ساعته
انجام مقاله و انواع پروژه با پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

انجام مقاله در سایت کارت پروژه

در سایت کارت پروژه، انواع مقاله های تمامی رشته های دانشگاهی در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری انجام می‌شود. لیست مقاله های قابل انجام به شرح زیر می‌باشد:

انجام مقاله مهندسی برق در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند مخابرات، کنترل، قدرت و الکترونیک انجام می‌گیرد.

انجام مقاله مهندسی کامپیوتر در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند سخت افزار، نرم افزارو… قابل انجام است.

انجام مقاله مهندسی مکانیک در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند طراحی جامدات، حرارت و سیالات، ساخت و تولید و .. قابل انجام است.

انجام مقاله مهندسی معماری در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند منظر، اسلامی، تکنولوژی، انرژی، مدیریت پروژه و ساخت و… قابل انجام است.

انجام مقاله مهندسی شیمی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع نساجی و… قابل انجام است.

انجام مقاله مهندسی پزشکی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند بیوالکتریک، بیومکانیک و بیومتریال قابل انجام است.

انجام مقاله مهندسی صنایع در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند بهینه سازی سیستم‌ها، سیستم‌های سلامت، سیستم‌های مالی و… قابل انجام است.

انجام مقاله مهندسی عمران در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند آب و فاضلاب، راه، ساختمان، راه و ساختمان، آب،محیط زیست و… قابل انجام است.

انجام مقاله مهندسی فناوری اطلاعات در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند مدیریت پروژه‌های IT، منابع اطلاعاتی، اشراف سازمانی و… قابل انجام است.

انجام مقاله مهندسی هوافضا در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند آیرودینامیک، جلوبرندگی، سازه‌های هوایی، دینامیک پروازو… قابل انجام است.

انجام مقاله مهندسی نفت در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند اکتشاف نفت، مخازن هیدروکربوری، بهره برداری نفت و تجهیزات نفت قابل انجام است.

انجام مقاله ریاضی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند کاربردی، محض و دبیری قابل انجام است.

انجام مقاله فیزیک در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند اتمی مولکولی، هسته‌ای، حالت جامد، هواشناسی ونجوم و…قابل انجام است.

انجام مقاله حسابداری در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند عمومی، مالی، مدیریت، صنعتی، دولتی، مالیاتی و… قابل انجام است.

انجام مقاله جغرافی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند طبیعی، انسانی، کارتوگرافی، جغرافیاو… قابل انجام است.

انجام مقاله داروسازی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند فارماسیوتیکس، فارماکولوژی، فارماکگنوزی، شیمی دارویی و … قابل انجام است.

انجام مقاله اقتصاد در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند بازرگانی، نظری، صنعتی، حمل و نقل ، پول و بانکداری و کشاورزی قابل انجام است.

انجام مقاله مدیریت در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند صنعتی، مالی، بازرگانی، گردشگری، فناوری اطلاعات، بیمه و…قابل انجام است.

انجام مقاله آمار در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند نظری، اقتصادی، اجتماعی، بیمه، زیستی و… قابل انجام است.

انجام مقاله شیمی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند آلی، تجزیه، معدنی، فیزیک، کاربردی، نانوشیمی و… قابل انجام است.

انجام مقاله تربیت بدنی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند فیزیولوژی ورزشی، بیومکانیک ورزشی، رفتار حرکتی و… قابل انجام است.

انجام مقاله زبان و ادبیات فارسی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند محض، کودک ونوجوان، پایداری، تطبیقی، ویرایش ونگارش و… قابل انجام است.

انجام مقاله زبان انگلیسی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند مترجمی، آموزش و ادبیات زبان انگلیسی قابل انجام است.

انجام مقاله علوم تربیتی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند برنامه ریزی آموزشی، آموزش و پرورش تطبیقی، برنامه ریزی درسی و… قابل انجام است.

انجام مقاله علوم اجتماعی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند پژوهشگری اجتماعی، برنامه ریزی اجتماعی، رفاه و تعاون اجتماعی و… قابل انجام است.

انجام مقاله زیست شناسی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند میکروبیولوژی، زیست شناسی جانوری، جانوری و گیاهی قابل انجام است.

انجام مقاله روانشناسی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند بالینی، عمومی، سنجش و اندازه گیری، صنعتی و سازمانی و… قابل انجام است.

انجام مقاله دامپزشکی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند آناتومی و جنین شناسی، بافت شناسی مقایسه‌ای، فیزیولوژی و… قابل انجام است.

انجام مقاله پزشکی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند بیهوشی، عفونی، اورژانس، پزشکی قانونی، داخلی، جراحی و… قابل انجام است.

انجام مقاله دندانپزشکی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند درمان ریشه، بیماری لثه، ارتودنسی، ترمیمی و زیبایی و… قابل انجام است.

انجام مقاله علوم آزمایشگاهی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند بیوشیمی بالینی، ژنتیک انسان، بیوتکنولوژی پزشکی و… قابل انجام است.

انجام مقاله علوم تغذیه در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند تغذیه بالینی، ورزشی، تغذیه در بحران و… قابل انجام است.

انجام مقاله الهیات و معارف اسلامی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند فقه شافعی، علوم قرآن و حدیث، فقه و مبانی حقوق و… قابل انجام است.

انجام مقاله حقوق در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند حقوقی، ارتباط، ثبت اسناد و املاک، بین الملل، حقوق عمومی و… قابل انجام است.

انجام مقاله مهندسی کشاورزی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند صنایع غذایی، گیاه پژشکی، علوم دامی، آب و… قابل انجام است.

انجام مقاله هنر در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند صناعی، هنرهای تجسمی، عکاسی خبری و… قابل انجام است.

انجام مقاله علوم نظامی در تمامی مقاطع و گرایش‌ها مانند کشف جرائم، اطلاعت، خدمات و پشتیبانی، ارتباطات انتظامی و… قابل انجام است.

انجام و چاپ مقاله در ژورنال‌های خارجی و داخلی؛ رویای تمامی محققان

نوشتن مقاله برای محققان، دانشجویان، متخصصین، شرکت‌ها و اساتید حوزه‌های مختلف و پیرو آن چاپ و انتشار آن در ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی، یک امتیاز ویژه و به عبارتی رویای تمامی محققان به شمار می‌رود. چاپ مقاله و انجام مقاله علاوه بر اینکه به پیشرفت افراد در زمینه شغلی کمک می‌کند، باعث تقویت رزومه کاری و تحصیلی آن‌ها نیز می‌شود. از طرفی تهیه و تنظیم مقاله اغلب با جوایز نقدی و غیر نقدی همراه است. بنابراین داشتن مقاله آی اس آی، اسکوپوس، پابمد و از این دست، به دانشجویان برای اپلای و پذیرش آسان‌تر در معتبرترین دانشگاه‌های کشورهای خارجی کمک می‌کند. اما همه ما می‌دانیم که نوشتن و ویرایش یک مقاله با چنین استانداردهایی کار سخت و زمان‌بری است.

اگر شما به هر دلیلی قادر به انجام مقالات و پیگیری فرایند چاپ آن در ژورنال‌های معتبر نیستید و یا برای این کار وقت کافی ندارید می‌توانید از خدمات نگارش مقاله، ویرایش و چاپ مقالات در مجموعه کارت پروژه استفاده کنید. ما برای شما مقالات معتبر سفارشی مطابق نیازتان با بالاترین کیفیت را فراهم می‌کنیم. برای سفارش مقاله کلیک کنید.

سوالات متداول

هزینه انجام پروژه‌ام چه میزان است؟

هزینه انجام پروژه‌ها با هم متفاوت است و پس از ارزیابی خدمتتان اعلام می‌گردد.

چه تضمینی بابت کیفیت انجام پروژه‌ام است؟

معمولا 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها دریافت می‌گردد. همچنین با توجه به سابقه چندین ساله تیم کارِت، رضایت دانشجویان پیشین بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.