انجام تحقیق❤️سفارش نگارش تحقیق و پژوهش(100% تضمینی و تخصصی)

انجام و نگارش تحقیق
انجام و نگارش تحقیق در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام مقاله ، انجام پروژه دانشجویی و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله تحقیق و پژوهشی شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و چاپ نوشتن تحقیق و پژوهش در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

انجام تحقیق در تمامی رشته ها از جمله:

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور سفارش خود را ثبت کنم؟

شما می‌توانید برای ثبت پروژه تحقیق و پژوهش خود از روش‌های زیر استفاده کنید:
1.فرمی که در بالای صفحه قرار ارد را پر کنید.
2.به شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه (واتساپ، ایتا، تلگرام و …) پیام ارسال کنید.
3.با مشاوران کارت پروژه تماس بگیرید: 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت انجام تحقیق مورد نیاز است؟

رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات تحقیق اطلاعات ضروری برای ثبت انجام مقاله هستند. علاوه بر این نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه هم برای برآورد هزینه و زمان موثر هستند.

هزینه و زمان انجام تحقیق و پژوهش به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام نسبت به هر تحقیق متفاوت بوده و پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما توسط متخصصان کارت پروژه، خدمت شما اعلام می‌شود.
گاهی افراد بنا به دلایلی نیاز دارند تا پروژه خود را زودتر از زمان مقرر تحویل بگیرند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، کافی است این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متتناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی سفارش شما و اعلام نتیجه چقدر است؟

مدت زمان لازم برای بررسی و اعلام نتیجه سفارش‌ها، نسبت به مقالات مختلف از 1 ساعت تا 12 ساعت متفاوت است.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

پروژه ها توسط کارشناسان مجرب کارت پروژه و در 4 سطح کیفی “الماس”، “طلایی”، “نقره‌ای” و “برنزی” انجام می‌شوند. هر یک از این سطوح، کیفیت مخصوص به خود را دارند و توسط مجریانی با مهارت‌ها و تجربه‌های مختلف انجام می‌شوند. کارشناسان کارت پروژه پس از بررسی اطلاعات ارسالی شما، سطح کیفی متناسب با شما را خدمتتان اعلام می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

سفارش، نگارش و انجام تحقیق

انجام تحقیق از ضروریات و اقدامات مهم دانشجویان و از لازمه‌های انجام پژوهش و کشف یافته‌های جدید است. نوشتن تحقیق یعنی آشنایی و بررسی یک موضوع خاص از زوایای مختلف. تحقیق از ابعاد گوناگونی دارای اهمیت و مزایای بسیار ارزشمندی است. انجام تحقیق دانشجویی علاوه بر کسب نمرات درسی، در تقویت رزومه و نوشتن و چاپ مقاله نیز نقش دارد. همین امر، سبب استقبال بالای دانشجویان برای انجام و سفارش تحقیقات گردیده است.

کارت پروژه به عنوان سایت انجام تحقیق دانشجویی و مرجع تخصصی انجام مقالات فعالیت دارد. از این رو نگارش تحقیق، انجام و سفارش پروژه دانشگاه دانشجویی تحقیق را از خدمات مهم خود قرار داده است. از تحقیق کارشناسی تا دکتری گرفته تا انجام فوری تحقیق علمی و تخصصی به فارسی و انگلیسی. همچنین خدمات مربوط به سفارش تحقیقات در اغلب رشته های دانشگاهی و بدون محدودیت ارائه می شود.

پشیبانی مقاله تحقیق و پژوهش
پشیبانی مقاله تحقیق و پژوهش در تمامی گرایش های آن

اهمیت و جایگاه انجام تحقیق

تحقیق و جستجو در میان انبوهی از اطلاعات و داده‌ها، یکی از مهمترین و ارزشمندترین اقدامات علمی است. چراکه تحقیق و کسب آخرین دستاوردها و دانش روز اصلی ترین نقش در آگاهی و پیشرفت علم دارد. از این رو بسیاری از یافته ها و مقالات جدید علمی بر پایه نوشتن تحقیق و بررسی نتایج مختلف به دست می‌آید.

از نگاهی دیگر، تحقیق از اهمیت و جایگاه خاصی در بین دانشجویان و فعالان جامعه علمی دارد. زیرا انجام تحقیق جزئی از مسئولیت ها و امور ضروری محسوب می شود. کسب نمره برای برخی واحدهای درسی، ارتقای رتبه علمی و آمادگی برای چاپ مقاله، سبب شده تا دانشجویان بسیاری به دنبال انجام یا سفارش تحقیق باشند.

مزایای نوشتن و سفارش تحقیق

از جمله ویژگی های ارزشمند نگارش تحقیق و نگارش مقاله تحقیقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کسب دانش و صاحب نظر بودن در زمینه و حوزه مشخص علمی
 • ثبت پژوهش و انجام مقاله تحقیقی با نام شخصی و تقویت رزومه
 • شناخته شدن به عنوان پژوهشگر تحقیقاتی و ارتقای تخصص و تجربه
 • زمینه ساز تهیه و نگارش مقالات معتبر علمی و تخصصی و چاپ در مجلات داخلی و خارجی
 • برای کسب نمره لازم برای دانشگاه یا مصاحبه های شغلی
 • تسهیل شرایط ادامه تحصیل و یا عضویت در انجمن ها و بنیادهای تخصصی
انجام تمامی پروژه ها ، مقاله ها و پایان نامه های مقاله تحقیق و پژوهش
انجام تمامی پروژه ها ، مقاله ها و پایان نامه های مقاله تحقیق و پژوهش

سفارش تحقیق در طیف وسیعی از رشته ها

کارت‌ پروژه با هدف حمایت و همراهی دانشجویان در امور پژوهشی، امکان انجام تحقیق 100% تضمینی را فراهم نموده است. از این رو شما مخاطبان و دانشجویان گرامی در هر رشته‌ای که هستید، می‌توانید نگارش تحقیق خود را به کارت بسپارید.

از جمله رشته هایی که خدمات انجام تحقیق تضمینی و نوشتن مقاله کلاسی در آن ها ارائه می‌شود، عبارتند از:

صفر تا صد مقاله های دانشگاهی تحقیق و پژوهش
صفر تا صد مقاله های دانشگاهی تحقیق و پژوهش در سایت کارت پروژه

فرآیند و ساختار انجام تحقیق

اساساً برای تحقیق و پژوهش لازم است تا فرآیند و ساختاری استاندارد و اصولی رعایت شود. در واقع با توجه و پایبندی به این ساختار است که می‌توان تحقیقی هدفمند و ارزشمند ارائه کرد. از جمله مهمترین محورهای ساختاری یک تحقیق عبارتند از:

 • طرح پرسش و انتخاب موضوع تحقیق

نخستین و شاید اثرگذارترین بخش برای نگارش تحقیق کلاسی و نگارش تحقیق دانشجویی، انتخاب موضوع تحقیق است. موضوع، معمولاً بر اساس طرح پرسش و دغدغه یا چالش علمی شروع می شود. جدید و کاربردی بودن درکنار امکان ارائه پاسخی حائزاهمیت و اثرگذار از ویژگی های یک موضوع خوب است.

 • پیشینه تحقیق

برای نوشتن تحقیق لازم است تا جستجویی در منابع و مأخذ موجود داشته باشیم. پژوهش ها و تحقیقاتی که توسط سایر محققین در زمینه مرتبط با موضوع تحقیق و پژوهش صورت گرفته است. مقالات معتبر علمی و کتاب‌های مرجع از جمله اصلی ترین موارد برای بررسی پیشینه تحقیق هستند.

 • انجام تحقیق و جمع آوری اطلاعات و داده ها

بدون شک، سهم اصلی در تحقیق به جمع آوری اطلاعات و دیتاهای لازم در ارتباط با موضوع اختصاص دارد. این اطلاعات و چگونگی تهیه آن وابستگی زیادی به رشته و زمینه علمی دارد. به عنوان مثال تهیه اطلاعات در خصوص اثرگذاری دارویی خاص بر یک نوع بیماری با اطلاعات لازم در اثرگذاری فاکتوری در اقتصاد متفاوت است.

برخی از مواقع تحقیق مبتنی بر پژوهش و اجرای تحقیق بر اساس ابزارهای مشخصی صورت می گیرد. در چنین شرایطی باید فاکتورهای لازم برای انجام پژوهش از قبیل ابزارهای مبتنی بر علم آمار نیز استفاده کرد. مشاوره تخصصی و بهره‌مندی از تجربه افراد کارشناس، می‌تواند راهنمای خوبی برای انجام هرچه بهتر و کامل‌تر تحقیق باشد.

 • آنالیز و بررسی داده ها و نوشتن تحقیق

پس از تهیه منابع لازم نوبت به بررسی و ارزیابی دقیق آن ها می رسد. لازم است تا با دیدگاهی بی طرفانه به بررسی ابعاد مختلف موضوع با توجه به اطلاعات کسب شده پرداخت. نگارش تحقیق بر اساس فرمت استاندارد و ویرایش آن نیز نقش مهمی در تکمیل و ارائه تحقیق دارد.

 • ارائه و یا انتشار تحقیق

یکی از مهمترین مراحل برای اثرگذاری و نشان دادن اهمیت و جایگاه تحقیق، ارائه و انتشار درست آن است. باتوجه به اهمیت و جایگاه تحقیق، ارائه شما می‌تواند در قالب گزارش، پاورپوینت و یا مقاله تحقیقی پژوهشی باشد. کارت پروژه آماده است تا انواع تحقیق و مقالات تحقیقی را با تضمین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته ارائه نماید.

انجام حرفه ای مقاله تحقیق و پژوهش در سایت کارت پروژه
انجام حرفه ای مقاله تحقیق و پژوهش در سایت کارت پروژه

موضوعات پیشنهادی برای انجام تحقیق

انتخاب موضوع تحقیق به عوامل مختلفی بستگی دارد. در برخی واحدهای درسی اساتید دامنه و حیطه خاصی از موضوعات را برای دانشجویان مشخص می کنند. لذا دانشجویان باید با توجه به محورهای تعیین شده نسبت به انتخاب و تأیید آن توسط استاد مربوطه اقدام نمایند.

در برخی موارد که انتخاب موضوع آزادانه توسط دانشجو و محقق انجام می شود نیز باید به فاکتورهای مختلفی توجه‌کرد. از جمله هدف از نوشتن تحقیق، مدت زمان در اختیار، نحوه ارائه تحقیق و زمینه موردنظر از جمله این موارد است.

برای پیدا کردن موضوعات جدید برای نگارش تحقیق چه روش‌هایی وجود دارد؟

انتخاب موضوع از چالش های اصلی و مهم برای انجام و یا سفارش تحقیق است. شما عزیزان و علاقه‌مندان به انجام تحقیق با کیفیت بالا و تخصصی می‌توانید از روش‌های زیر استفاده نمایید:

 • مشورت با استاتید دانشگاهی یا اعضای هیئت علمی دانشگاه که از سابقه بالایی در تحقیق برخودارند.
 • همفکری با دانشجویان ارشد و دکتری نیز راهکاری هوشمندانه و مؤثر به شمار می رود. چراکه این دانشجویان در طی دوران تحصیل خود تحقیقات مختلفی را مطالعه و ارائه کرده اند.
 • بررسی پژوهش، پایان نامه و مقاله کلاسی که دارای پتانسیل رشد دارند.
 • بررسی پیشنهادهای مقاله تحقیقی مجلات مختلف نیز می تواند راهکاری سریع و نسبتاً مطمئن باشد.
 • بهره مندی از مشاوره سفارش تحقیق و استفاده از خدمات انجام پروژه های تحقیقی از دیگر روش‌های کابردی است.

کارت پروژه با انجام تحقیق با بالاترین کیفیت و تضمین خدمات، آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما مخاطبان گرامی است. لذا اگر قصد نوشتن تحقیق، مقالات کوتاه یا مقاله پژوهشی دارید، کارت پروژه در کنار شماست!

انجام تمامی مقاله های دانشجویی از جمله تحقیق و پژوهش در کارت پروژه
انجام تمامی مقاله های دانشجویی از جمله تحقیق و پژوهش در کارت پروژه

آشنایی با فرمت کردن انواع تحقیق

همانگونه که اشاره شد، ارائه و انتشار تحقیق نقش مهمی در فرآیند نوشتن تحقیق دارد. یک ارائه نه چندان مناسب ممکن است زحمات و تلاش‌های یک محقق را به حاشیه ببرد. در نتیجه نحوه ارائه درست و اصولی از اهمیت بسیاری برخوردار است. نگارش تحقیق و ارائه آن مبتنی بر چهارچوب و اصول خاصی انجام می شود. این چهارچوب و قواعد با نام فرمت بندی شناخته می شود.

فرمت کردن نگارش تحقیق و مقالات نیز بسته به نوع گزارش و یا چاپ مقاله متفاوت است. تهیه محتوا بر اساس سرفصل‌ها و همچنین رعایت نکات نگارشی و ادبی از مهمترین معیارهای فرمت کردن تحقیق می باشد. دانشگاه ها، مجلات معتبر و همچنین پایگاه های چاپ مقاله، فرمت موردنظر خود را در اختیار محققین قرار می‌دهند. نگارش و ویرایش تحقیق بایستی بر اساس فرمت محل ارائه گزارش تحقیق صورت پذیرد.

بخش های مختلف نوشتن تحقیق

علاوه بر اهمیت محتوا و شیوه تحقیق، نگارش تحقیق از جایگاه بسیار با ارزشی برخوردار است. در واقع یک تحقیق و پژوهش خوب با نگارش و ارائه درست است که نتیجه رضایت بخش و مطلوبی دارد. از این رو باید به بخش های مختلف نگارش تحقیق توجه ویژه ای داشت.

نخستین بخش در ساختار نوشتاری تحقیق، ذکر عنوان تحقیق، مشخصات محققین و نکاتی از قبیل رشته، مقطع تحصیلی و … می‌باشد. چکیده تحقیق که به نوعی درون مایه تحقیق را شامل می شود، بخش بعدی است. چکیده معمولاً در حجم کوتاهی از کلمات نوشته می شود.

مقدمه تحقیق با اشاره به جایگاه اهمیت موضوع تحقیق، بخش ابتدایی برای ورود به شرح تحقیق است. پیشینه تحقیق، شرح پژوهش، ارزیابی داده ها و اطلاعات به دست آمده نیز در ادامه نوشته می شود. نتیجه گیری و ارزیابی تحقیق پایان بخش تحقیق شما خواهد بود. در پایان نیز لیستی از مراجع و منابع استفاده شده در نوشتن مقاله ارائه می شود.

انجام مقاله تحقیق و پژوهش با بالاترین کیفیت و کم ترین هزینه
انجام مقاله تحقیق و پژوهش با بالاترین کیفیت و کم ترین هزینه

ویرایش و انجام کلیه اصلاحات برای نوشتن تحقیق

آشنایی با نحوه نوشتن تحقیق دانشجویی و نکات ویرایشی یکی از نکات مهم برای نگارش صحیح و سریع است. ویرایش تحقیق بر اساس معیارهای مختلفی قابل بررسی است. ویرایش فنی و تخصصی، ویرایش ادبی و ویرایش قواعد زبان نگارش تحقیق از جمله مهمترین موارد است.

در ویرایش فنی نکاتی نظیر بازنویسی محتوا و رفرنس های مربوط به نوشتن تحقیق مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ویرایش ادبی نکات مربوط به نگارش، تایپ و حروف چینی مورد توجه است. در نوشتن تحقیق به انگلیسی و سایر زبان های خارجی لازم است تا قواعد زبانی بررسی شود.

نرم افزارهای مورد استفاده (کاربردی) در نوشتن تحقیق

نرم افزارها، از بهترین و کاربردی ترین ابزارها برای نگارش و انجام ویرایش تحقیق هستند. نرم افزارهایی نظیر Word، Excel، EndNote، Google Docs و DropBox کاربرد بیشتری در نوشتن دارند. رابط کاربری آسان، امکان نگارش و ویرایش سریع و آسان، مدیریت منابع و فهرست‌بندی از مزایای مهم این نرم‌افزارهاست.

انجام مقاله تحقیق و پژوهش ، پایان نامه ، پروپوزال، سمینار
انجام مقاله تحقیق و پژوهش ، پایان نامه ، پروپوزال، سمینار

مراحل تدوین، نگارش و ارائه انواع تحقیق

پس از انجام تحقیقات و کسب اطلاعات و منابع لازم، نوشتن تحقیق مطابق با اصول استاندارد آغاز می‌شود. در تدوین مقاله نیز چیدمان و نگارش تحقیق مورد بررسی قرار می گیرد. از دیگر نمات مهم استفاده از حداول، نمودار و تصاویر مناسب و با کیفیت در نوشتن مقاله است. انجام نکات ویرایشی از قبیل ویرایش ادبی در این مرحله صورت می گیرد.

رعایت این نکات از جمله فرمت بندی و انجام ویرایش ها، وابستگی زیادی به نحوه ارائه تحقیق دارد. نگارش تحقیقات در قالب دانشگاه با نگارش مقاله پژوهشی تفاوت دارد. استانداردها و فرمت بندی می بایست با تمپلیت موردنظر استاد، دانشگاه و یا چاپ مقاله صورت پذیرد.

پیدا کردن مقالات منابع و کتب برای نوشتن تحقیق

برای انجام پژوهش، لازم است تا از منابع و مقالات مختلف استفاده کرد. این امر در اعتبار تحقیق انجام شده نقش بسیار مهمی دارد. هرچه مقالات و منابع استفاده شده معتبرتر باشد؛ طبیعتاً اعتبار و انسجام تحقیق شما بالاتر است. در نتیجه سعی کنید از مقالات با ایمپکت فاکتور بالا، جدید و شناخته شده استفاده نمایید.

برای یافتن مقالات و منابع لازم به منظور نگارش سفارش تحقیقات می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

 • جستجو عنوان یا کلمات مرتبط با موضوع تحقیق در پایگاه های چاپ مقاله. از جمله های پایگاه های چاپ مقاله ISI، مقالات ISC و … .
 • بررسی عنوان تحقیق در بانک مقالات دانشگاهی، آرشیو اساتید و ژورنال های معتبر و موردتأیید.
 • مشورت با استاد مشاور یا راهنما و سایر اساتید دانشگاهی برای آگاهی از منابع و مراجع کاربردی.
 • استفاده از سایت های ارائه دهنده خدمت سفارش انجام و نوشتن تحقیق نظیر کارت پروژه.

سفارش، نگارش و انجام انواع پژوهش

انجام کارهای پژوهشی یکی از اهداف و اقدامات اصلی دانشجویان در رشته های مختلف دانشگاهی است. نوشتن پژوهش از جنبه های مختلف شخصی و اجتماعی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. به‌گونه ای که انجام پژوهش یکی از شاخصه‌های اصلی پیشرفت و رشد علمی محسوب می شود. علاوه بر آن، نگارش پژوهش از مزایای مختلفی از جمله کسب نمره، چاپ مقاله و تقویت رزومه برخوردار است. این موارد سبب شده تا دانشجویان و علاقه‌مندان زیادی اقدام به انجام امور پژوهشی نمایند.

کارت پروژه به عنوان مجموعه تخصصی در زمینه انجام پژوهش، تحقیق و انواع مقالات معتبر داخلی و خارجی فعالیت دارد. در همین راستا و برای همراهی دانشجویان، امکان مشاوره تخصصی و سفارش پژوهش را فراهم کرده است. شما برای هر مقطع و هر رشته تحصیلی می‌توانید از خدمات کارت پروژه در زمینه انجام پژوهش بهره‌مند شوید. از پژوهش مقطع کارشناسی گرفته تا انجام پژوهش دکتری. همچنین تضمین کیفیت، پشتیبانی فعال و انجام صفر تا صد پژوهش، هدیه کارت ‌پروژه به شما مخاطبان گرامی خواهد بود.

انجام مقاله های تحقیق و پژوهش سریع، دقیق، مطمئن و ممتاز
انجام مقاله های تحقیق و پژوهش سریع، دقیق، مطمئن و ممتاز

اهداف انجام تحقیق

در پاسخ به این پرسش که پژوهش چیست، تعاریف مختلفی وجود دارد. به زبان ساده، مطالعه آگاهانه و اصولی بر روی یک موضوع و مسئله خاص به منظور رفع ابهام و ارائه راه‌حل را پژوهش می‌گویند. در این مسیر برنامه‌ریزی، مطالعه و بررسی تحقیقات و دستاوردهای ارائه شده در کنار خلاقیت و نوآوری اهمیت زیادی دارد.

دانشجویان و افراد مختلف با اهداف گوناگونی اقدام به پژوهش می نمایند. مطالعه و بررسی دقیق یک موضوع و صاحب‌نظر بودن یکی از اهداف مهم دانشجویان و اساتید برای پژوهش است. درکنار آن تقویت رزومه، کسب نمره کلاسی، ثبت دستاوردهای شخصی و گسترش علم از دیگر اهداف مهم به شمار می‌رود.

مزایای نوشتن پژوهش

از جمله مزایای مهم نگارش پژوهش در رشته های مختلف عبارتند از:

 • ارتقای توان فنی و تخصصی در کنار توسعه دانش
 • افزایش رتبه علمی و تقویت رزومه
 • فراهم سازی بستر لازم برای چاپ مقالات علمی معتبر
 • کسب امتیاز برای پذیرش در دانشگاه هی معتبر در مقاطع ارشد و دکتری
 • انجام تحقیق و نظریه پردازی و صاحب نظر بودن در زمینه ای خاص
 • ایجاد شرایط مناسب برای جذب و استخدام در شرکت ها و مؤسسات مختلف

فرآیند و ساختار انجام پژوهش

پژوهش های علمی از ساختار نسبتاً مشابهی برخوردارند. ساختار و فرآیندی که یک پژوهشگر لازم است برای انجام پژوهش به آن توجه نماید. در ادامه به مهمترین بخش های ساختار پژوهش اشاره می کنیم.

 • طرح پرسش و انتخاب موضوع

یک پژوهش معمولاً با طرح یک یا چند پرسش علمی و تعیین موضوع آغاز می گردد. انتخاب موضوعات کاربردی و دغدغه‌های روز جامعه علمی از موارد قابل توجه و با ارزش محسوب می شود.

 • پیشینه پژوهش

جستجو در منابع علمی و به نوعی مرور پیشینه پژوهش گام بعدی برای اجرای پژوهش است. استناد به منابع علمی معتبر می‌تواند اعتبار و انسجام پژوهش شما را دوچندان نماید.

 • انجام پژوهش با جمع آوری داده ها

گردآوری و تهیه اطلاعت و دیتاهای لازم پژوهش که مبنای تجزیه و تحلیل قرارگیرد، بخش مهم پژوهش است. جامعه شناسی، کسب جامعه آماری، مصاحبه، پرسش‌نامه و بازدید از جمله اقدامات مهم برای تهیه اطلاعات است.

 • آنالیز و بررسی اطلاعات و دیتاها

مرحله بعدی در ساختار پژوهش که از اهمیت زیادی برخوردار است، آنالیز و بررسی داده هاست. استفاده از روش‌های آماری، سازماندهی، ترسیم نمودار، جداول، تجزیه و تحلیل داده‌ها مهمترین اقدامات این بخش است.

 • نتیجه گیری و ارائه راه حل

در پایان پژوهش با توجه به طرح پرسش و نتایج پژوهش انجام شده، باید به جمع بندی و ارائه پاسخ پرداخت. تفسیر موضوع و نتیجه گیری درست از مهمترین محورهای این بخش به شمار می رود.

 • انتشار پژوهش

نتایج و دستاوردهای به دست آمده از پژوهش باید با استفاده از روش‌های مختلف، منتشر شود. ارائه گزارش، انجام مقاله پژوهشی و چاپ در مجلات و پایگاه‌های معتبر داخلی و خارجی از جمله این موارد است.

برای پیدا کردن موضوعات جدید برای نگارش پژوهش چه روش‌هایی وجود دارد؟

انتخاب موضوع پژوهش اهمیت و جایگاه بسیار با ارزشی دارد. از این رو باید با دقت و توجه خاصی نسبت به انتخاب آن اقدام نمود. مشورت با استاتید دانشگاهی، دانشجویان مقاطع بالاتر و سایت های خدمات دهنده انجام پژوهش علمی از راهکارهای کابردی است. کارت پروژه آماده است تا با ارائه مشاوره تخصصی در انجام و نوشتن پژوهش های علمی در کنار شما باشد.

نوشتن و ویرایش پژوهش علمی

بدون شک، گزارش و نگارش پژوهش نقش مهمی در ارائه دستاوردها و نتایج پژوهش دارد. در واقع عدم نگارش مناسب می‌تواند نتایج خوب و ارزشمند یک پژوهش را به حاشیه ببرد. از این رو نوشتن پژوهش و انجام امور ویرایش فنی و ادبی از اهمیت بسزایی برخوردار است. رعایت اصول صحیح گزارش‌نویسی و مقاله نویسی از لازمه‌های یک ارائه خوب و با ارزش به شمار می رود.

پیدا کردن مقالات برای انجام و نوشتن پژوهش

پیشینه پژوهش و برسی تحقیقات انجام شده در ارتباط با موضوع انجام پژوهش یکی از بخش‌های کلیدی پژوهش است. در این راستا مقالات علمی معتبر منبعی فوق العاده و گزینه ای مناسب محسوب می شوند. ارتباط مقالات با موضوع پژوهش، اعتبار و ایمپکت بالا در کنار برجسته بودن پژوهشگران از نکات مهم در تهیه مقالات است.

برای یافتن مقالات مناسب با پژوهش می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید. جستجوی عنوان پژوهش و کلمات کلیدی در پایگاه‎‌های اطلاعات علمی از کاربردترین ترین روش هاست. بررسی در آرشیو و بانک مقالات دانشگاهی و ژورنال های معتبر در کنار مشورت با اساتید از دیگر راهکارهاست. سایت‌های انجام پژوهش علمی و ارائه دهنده خدمات مشاوره نظیر کارت پروژه نیز راهکاری مطمئن و سریع به شمار می‌رود.

پایگاه‌های اطلاعات علمی برای تهیه مقالات موردنیاز در نگارش پژوهش

از جمله پایگاه‌های معتبر در زمینه تهیه مقالات علمی می‌توان به Scopus، PubMed، JCR، Elsevier و Google scholar اشاره کرد. پایگاه های داخلی نظیر ایران داک، سیویلیکا و ایرانمدکس نیز منابع خوبی برای ایفتن مقالات پژوهشی و مروری هستند.

مشاوره در انجام و نوشتن پژوهش

انجام پژوهش علمی و انجام پژوهش کیفی نیازمند رعایت ساختار و نکات مختلفی است. ضمن آن که ممکن است در حین پژوهش با مشکلات و موانعی مواجه شویم. در نتیجه ارائه راهنمایی و مشاوره می‌تواند در مدیریت هرچه بهتر فرآیند ابتدا تا انتهای پژوهش نقش مهمی داشته باشد.

کارت پروژه با تخصص و تجربه بالا در زمینه انجام مقالات و پژوهش‌های مختلف، امکان مشاوره تخصصی را فراهم کرده است. شما دانشجویان و مخاطبانی که علاقه‌مند به نوشتن پژوهش هستید، می‌توانید از مشاوره تخصصی کارت بهره مند شوید. برای این کار کافی است به دلخواه خود از طریق یکی از روش های زیر با ما تماس بگیرید.

 • مشاوره از طریق تماس تلفنی (همراه یا ثابت)
 • مشاوره از طریق واتس‌اپ
 • مشاوره از طریق تلگرام
 • مشاوره از طریق صفحه اینستاگرام

علاوه بر انجام تحقیق و انجام مقاله، شما می‌توانید انجام پروژه های دانشجویی خود را هم به کارت پروژه بسپارید.همچنین شما می‌توانید از خدمات کارت پروژه در زمینه انجام ترجمه هم استفاده کنید.