انجام بازنویسی و rewriting ❤️ سفارش انجام پارافریز(0 تا 100)

انجام پروژه بازنویسی
انجام بازنویسی

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام خدمات دانشجویی و پایان نامه ، امکان انجام بازنویسی شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و انجام پارافریز در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور انجام بازنویسی خود را ثبت کنیم؟

برای ثبت انجام پارافرایز خود از این روش‌ها استفاده کنید:
1. فرم بالای هر صفحه را پر کنید.
2. به شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه پیام ارسال کنید.
3.به صورت مستقیم، از طریق شماره زیر با متخصصان karetدر ارتباط باشید:

09104503300

چه اطلاعاتی برای انجام پارافرایز مورد نیاز است؟

اطلاعاتی که برای ثبت پروژه بازنویسی ضروری هستند: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه اطلاعاتی که برای ثبت انجا پارافرایز ضروری نیستند: نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

هزینه و زمان انجام پارافریز به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام بازنویسی نیاز به بررسی توسط کارشناسان ما را دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است.
در صورتی که تمایل دارید پروژه خود را زودتر از زمان تعیین شده تحویل بگیرید، این موضوع را با کارشناسان karet در میان بگذارید تا هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی انجام بازنویسی و اعلام نتیجه چقدر است؟

مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه پروژه‌ها، نسبت به شرایط پروژه (ساده بودن یا خاص بودن) از 1 تا 12 ساعت متفاوت است.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

پروژه ها در کارت پروژه، توسط اساتید و کارشناسان مجرب رشته و حوزه خودتان انجام می‌شوند. تمامی پروژه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که پروژه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی پروژه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

انجام بازنویسی و پارافرایز

انجام بازنویسی به منظور بهتر کردن کیفیت مطالب صورت می پذیرد. اگر در خواندن بسیاری از مطالب مشکل دارید، می توانید اقدام به سفارش بازنویسی کنید. البته لازم است بدانید که برای انجام چنین پروژه هایی باید از مهارت کافی برخوردار باشید و تمامی الزامات مهم آن را بدانید. در این مقاله به  معرفی یکی از بزرگترین موسسات انجام پارافریز می پردازیم که سابقه درخشانی را در این حوزه داشته و می تواند سفارش پارافریز را به صورت تخصصی خدمت شما ارائه دهد،  برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 خدمات ما در حوزه انجام بازنویسی

متخصصان موسسه karet سال‌ها است که در حوزه انجام بازنویسی (پارافریز) فعالیت داشته و توانسته است با بازنویسی مطالب کیفیت متن را افزایش داده و راه را برای یادگیری آسان تر کند. این موسسه خدمات مختلفی را در حوزه انجام پارافریز ارائه داده و شما می توانید با مراجعه به وبسایت این موسسه از خدمات آن بهره مند شوید. از مهمترین خدمات موسسه ما به ویژه در حوزه سفارش بازنویسی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انجام بازنویسی متن
 • انجام بازنویسی مقاله
 • انجام بازنویسی پایان نامه
 • انجام بازنویسی کتاب
 • انجام پارافریز، بازنویسی تخصصی متون
 • بازنویسی متن فارسی و انگلیسی
 • پارافریز متون انگلیسی و مقالات ISI
 • انجام بازنویسی (پارافریز) با قیمت مناسب
 • انجام پروژه کاری و دانشجویی بازنویسی (پارافریز)
 • انجام پروژه کوچک بازنویسی
 • انجام پروژه بزرگ بازنویسی
 • انجام پروژه های ارزان بازنویسی (پارافریز)
 • انجام پروژه تجاری پارافریز
 • پروژه های آماده بازنویسی (پارافریز)
 • سفارش انجام پروژه های ساده بازنویسی

دانشجویان کارشناسی، ارشد و دکتری می‌توانند سفارش مقاله خود را به تیم کارت بسپارند.

پشتیبانی 24 ساعته انجام بازنویسی
پشتیبانی 24 ساعته انجام بازنویسی

بازنویسی چیست؟

 بازنویسی همانطور که از معنای خود کلمه انتظار می رود، نوشتن دوباره مطلب، ارتقای کیفیت و رفع نواقص آن می باشد. به زبان ساده هدف از بازنویسی بهتر کردن و کامل کردن مطالب است. شاید به نظر بسیاری از نویسنده های تازه کار انجام بازنویسی  تنها یک مرور ساده مطالب باشد، اما حقیقت درباره بازنویسی این است که با بازنویسی مطالب کامل شده و به جرات می توان گفت که بدون بازنویسی یک مطلب کامل نیست.

 لازم به ذکر بوده که انجام بازنویسی مقاله و متن آخرین مرحله نوشتن مطالب جهت رفع نواقص و مشکلات آن می باشد. در بسیاری از مواقع می توان با یک بازنویسی عالی یک مطلب ضعیف را به یک مطلب با کیفیت تبدیل کرد. برای انجام پارافریز باید از مهارت بسیار  بالایی در حوزه نگارش و بازنویسی برخوردار باشید. لازم است بدانید در صورتی که  با انجام پارافریز متن به صورت کامل آشنایی ندارید، از بازنویسی مطالب خودداری کنید، زیرا در صورت بازنویسی اشتباه ممکن است کیفیت مطالب به شدت کاهش یابد.

مراحل ثبت سفارش پارافریز

اگر مجبور به یادگیری مطالبی هستید که فکر می کنید مطالب پیچیده هستند و به دلیل کیفیت پایین مطالب قادر به یادگیری نمی باشید، می توانید با مراجعه و ثبت سفارش بازنویسی در موسسه karet اقدام به انجام پارافریز مطالب کنید. مراحل ثبت سفارش بازنویسی (پارافریز)در موسسه karet بسیار ساده است تنها کافیست وارد وب سایت موسسه شده و مراحل زیر را دنبال کنید.

 • فرم سفارش را پر کنید

در مرحله اول پس از وارد شدن به وب سایت موسسه وارد پنل سفارش شوید با  وارد شدن به این پنل یک فرم سفارش بازنویسی متن برای شما باز می شود، در این فرم تمام اطلاعات پروژه از شما خواسته شده است. شما می توانید تمامی درخواست و انتظارات خود را از انجام بازنویسی  در این فرم مطرح کنید. ناگفته نماند که انجام پارافریز کتاب  به مطالب ارائه شده توسط شما هنگام ثبت سفارش پارافریز بستگی دارد. از این رو توجه زیادی را در این مرحله داشته باشید.

 • برآورد هزینه ها

 پس از ارائه اطلاعات از سمت مشتری همکاران ما در موسسه karet جزئیات پروژه ای که قرار است باز نویسی شود را بررسی می کنند. در این مرحله به طور کلی جزئیات پروژه جهت انجام پارافریز بررسی می شود و سپس برآورد می شود که هزینه های کلی سفارش بازنویسی چقدر است. کارشناسان پس از برآورد کردن هزینه‌ها و تعرفه ها با مشتری تماس گرفته و هزینه های کلی را اعلام می کنند.

 • پرداخت بیعانه

پس از آن که هزینه های کلی انجام پارافریز(Paraphrases) یا بازنویسی مقاله توسط همکاران ما به مشتری اعلام شد در صورتی که مشتری با هزینه های کلی موافقت کند، تنها نیمی از هزینه های کلی انجام پروژه، توسط مشتری به عنوان بیعانه پرداخت خواهد شد. هدف از پرداخت بیعانه ثبت قرارداد و سفارش پارافریز مشتری می باشد. پس از انجام این مرحله، مراحل ثبت سفارش بازنویسی مقاله به پایان رسیده و شما از خدمات مختلف karet در حوزه انجام بازنویسی به صورت شبانه روزی و بهره مند خواهید شد.

انجام سمینار ارشد توسط تیم حرفه‌ای و کاربلد کارت پروژه انجام می‌گیرد.

ارائه‌ی انواع خدمات دانشجویی در زمینه انجام بازنویسی
ارائه‌ی انواع خدمات دانشجویی در زمینه انجام بازنویسی

هزینه ها و تعرفه های انجام پارافریز

لازم به ذکر بوده که انجام بازنویسی مطالب مختلف با یکدیگر متفاوت است،  برای مثال انجام پارافریز پایان نامه  با انجام پارافریز پروژه زمین تا آسمان فرق دارد،  بنابراین اولین نکته‌ای که در تعیین قیمت سفارش پارافریز  باید بدانید این است که هزینه ها و تعرفه های کلی یک پروژه با توجه به نوع آن متفاوت است.

در قدم دوم حجم مطالب نیز در قیمت گذاری سفارش بازنویسی  بسیار موثر است. توجه داشته باشید که مسلماً انجام پارافریز یک مطلب ۱۰ صفحه ای  با یک مطلب یک صفحه ای زمان بیشتری نیاز دارد. در نتیجه تعداد کارشناسان متفاوتی برای به سرانجام رساندن نیاز است. از این رو هنگام بررسی جزئیات پروژه جهت تعیین هزینه ها و تعرفه ها همکاران ما تمام این موارد را در نظر گرفته و سپس هزینه های کلی پروژه را تعیین می‌کنند.

یکی دیگر از موارد مهم در قیمت گذاری سفارش پارافریز متن، فهرست است. زیرا فهرست مطالب می تواند بلند یا کوتاه یا پیچیده و یا آسان باشد. بنابراین برای قیمت گذاری بازنویسی تخصصی متون  نمی توان هزینه ثابتی را به مشتریان محترم اعلام کرد. شما باید در قدم اول جزئیات پروژه را در اختیار کارشناسان ما قرار داده و منتظر بمانید تا همکاران ما پروژه را بررسی کنند. پس از بررسی های لازمه همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و هزینه های کلی پروژه را اعلام می کنند.

زمان مورد نیاز در سفارش پارافریز

اگر در انجام پروژه، وقت کافی را ندارید و می خواهید هرچه سریعتر بازنویسی مطالب به دستتان برسد، karet بهترین گزینه است. شما با واگذاری پروژه تان در این موسسه از بابت زمان ارائه و تحویل مطالب اطمینان کامل را حاصل می کنید. همکاران ما در موسسه کارت پروژه طی یک زمانبندی و برنامه ریزی منظم پروژه شما را تحویل گرفته و در سریعترین زمان ممکن اقدام به انجام پارافریز می کنند.

توجه داشته باشید در مواردی که وقت شما بسیار محدود باشد،شما می توانید با مراجعه به بخش انجام پروژه بازنویسی فوری  اقدام به ثبت سفارش خود در این موسسه کنید. همکاران ما با بررسی سفارش شما اقدام به یک برنامه ریزی خاص کرده و در سریعترین زمان ممکن طبق وقت مقرر شده اقدام به تحویل پروژه شما خواهند کرد. 

انجام تحقیق هم در کارت پروژه توسط متخصصین برای شما دانشجویان عزیز انجام می‌شود. شما می‌توانید جهت ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انجام صفر تا صد پروژه‌های دانشجویی تنها در کارت
انجام صفر تا صد پروژه‌های دانشجویی بازنویسی

تضمین کیفیت سفارش پارافریز

با توجه به اینکه هدف از بازنویسی مطالب افزایش کیفیت و بهبود مطالب است،  باید از کیفیت انجام پارافریز در موسسه ای که اقدام به ثبت سفارش پارافریزینگ و بازنویسی می کنید، اطمینان خاطر را کسب کنید.  در موسسه کارت پروژه همکاران ما می توانند با ارائه پروژه های آماده در این حوزه اطمینان خاطر شما را در حوزه کیفیت انجام پروژه به دست آورند. شما به راحتی با مشاهده نمونه پروژه ها  در حوزه سفارش بازنویسی کیفیت کار موسسه ما پی خواهید برد.

گارانتی راه های اعتماد در سفارش بازنویسی

 جلب رضایت مشتریان از طریق سفارش بازنویسی کتاب در زمان کم امکان پذیر نیست. آنچه که برای موسسه و مشتری به طور همزمان از اهمیت زیادی برخوردار است، گارانتی و ایجاد راه های اعتماد  برای مشتریانِ است. در این میان تضمین کیفیت یکی از مهم‌ترین مولفه هایی است که در خروجی پروژه نقش دارد. نمره ای که دانشجو در دانشگاه از خواندن مطالب بازنویسی شده کسب می کند، همان نمره  ای است که ما آن را بخشی از رزومه و کارنامه خود می دانیم.  بنابراین ما تمام تلاش خود را در کسب رضایت مشتری انجام خواهیم داد.

 لازم است بدانید که جهت کسب اعتماد مشتری karet سالهای متمادی اقداماتی را انجام داده و توانسته است با با انجام این اقدامات اعتماد مشتری را کسب کند. از اولین اقدامات موسسه کارت پروژه در  سفارش بازنویسی  می توان به پرداخت مرحله ای اشاره کرد. در  موسسه ما مشتریان می توانند هزینه های کلی یک پروژه را به صورت مرحله ای پرداخت کنند. در این اقدام شما تنها نیمی از هزینه های کلی یک پروژه را در ابتدا به عنوان بیعانه پرداخت کرده و مابقی هزینه‌ها را پس از دریافت فایل نهایی سفارش پارافریز پرداخت خواهید کرد.

از دیگر اقدامات موسسه ما جهت اطمینان خاطر مشتریان عزیز در سفارش، پشتیبانی شبانه روزی از مشتریان محترم است. لازم است بدانید که در زمان ثبت سفارش انجام پروژه بازنویسی و پس از آن شما از یک پشتیبانی شبانه روزی بهره مند خواهید شد.

یکی از خدمات کارت پروژه انجام ویراستاری است که توسط متخصصین کارت پروژه قابل انجام است.

نگارش پروژه بازنویسی مقاله به صورت حرفه ای
نگارش پروژه بازنویسی مقاله به صورت حرفه ای

بهترین موسسه سفارش پارافریز

برای بازنویسی و پارافریز متن موسسات زیادی وجود دارد. با توجه به میزان حساسیت بالایی که در انجام بازنویسی متن به زبان ساده وجود دارد، بهتر است قبل از ثبت سفارش پارافریز  با یک تحقیق ساده و دریافت نمونه پروژه های آماده از موسسات مختلف بهترین موسسه را در انجام بازنویسی حرفه ای متن انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما برای بازنویسی تخصصی متون برای مقالات موسسه کارت پروژه است. مسلما سوالی که در این هنگام برای شما به وجود می‌آید این است که چرا کارت پروژه را برای انجام پروژه بازنویسی پیشرفته انتخاب کنیم؟ با ما همراه باشید تا این سوال را به صورت کامل و جامع پاسخ دهیم.

 • کارت پروژه انجام پروژه های بازنویسی را به صورت صفر تا صدی ارائه می دهد.

موسسه ما پروژه های شما را به صورت کامل و جامع بازنویسی می کند. هنگامی که شما اطلاعات خود را به همکاران ما ارائه می دهید، ما در صورتی سفارش شما را می پذیریم که قادر به بازنویسی تمام مطالب ارائه شده از سمت مشتری باشیم.  بنابراین با واگذاری پروژه خود از انجام پارافریزینگ و بازنویسی صفر تا صدی در موسسه کارت پروژه اطمینان حاصل می‌کنید.

 • کارت پروژه تجارب ارزشمندی را در سفارش انجام پروژه بازنویسی دارد

در انجام بازنویسی از مهمترین مولفه هایی که در بازنویسی مطالب وجود دارد تجربه است. با داشتن تجربه شما به خوبی با مطالب مهم و الزامات بازنویسی آشنا هستید. خوشبختانه کارشناسان ما در موسسه کارت پروژه از تجارب ارزشمندی در در حوزه بازنویسی مطالب برخوردار بوده و می توانند به صورت حرفه‌ای اقدام به انجام پروژه دانشجویی بازنویسی شما کنند.

 • هزینه مناسب انجام پروژه های بازنویسی (پارافریز)در کارت پروژه

یکی از دلایل مهم انتخاب ما برای انجام کلیه پروژه های بازنویسی (پارافریز) هزینه و قیمت پارافریز تخصصی متن می باشد.  شما می توانید با یک سرچ ساده موسسات مختلف از قیمت مناسب در موسسه karet اطلاع  حاصل کنید. همکاران ما همواره با توجه به شرایط اقتصادی امروزه و مشکلاتی که مشتریان محترم به خصوص دانشجویان دارند، هزینه های کلی انجام پروژه را برآورد می کند. بنابراین شما می توانید با خیال آسوده اقدام به ثبت سفارش انجام بازنویسی (پارافریز) با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب کنید.

انجام خلاصه نویسی از دیگر خدمات مورد علاقه دانشجویان می‌باشد، در سایت کارت نیز به صورت کاملا حرفه‌ای وتضمینی قابل انجام است.

صفر تا صد بازنویسی مقاله دانشگاهی در تمامی رشته‌ها و مقاطع
صفر تا صد بازنویسی مقاله دانشگاهی در تمامی رشته‌ها و مقاطع

انجام بازنویسی فوری

توجه داشته باشید که زمان تحویل پروژه با توجه به جزئیات و اطلاعاتی که از سمت مشتری برای بازنویسی تعیین می شود مقرر می شود. هر چه انجام بازنویسی (پارافریز) محتوا  بزرگتر باشد، بازنویسی آن چالش های بیشتری داشته باشد، قطعا به همان اندازه زمان بیشتری برای بازنویسی نیاز خواهد بود. علاوه بر جزئیات پروژه فاکتورهای دیگری هم همچون حجم سفارش ها،  برنامه ریزی تیم و … بر زمان بندی و برنامه ریزی پروژه تاثیر خواهد گذاشت.

به صورت کلی همکاران ما در karet در تلاش اند تا انجام پارافریز و بازنویسی تخصصی مقاله را در سریعترین زمان ممکن ارائه دهند. اما ناگفته نماند که ما هیچگاه کیفیت را قربانی تحویل به موقع نخواهیم کرد. بنابراین اگر نتوانیم پروژه شما را در بازه ای که شما اعلام می کنید بازنویسی کنیم، آن را به هیچ وجه پذیرش نخواهیم کرد.

 همانطور که اشاره شد اگر با زمان اعلام از سوی همکاران ما موافقت نداشته باشید، می توانید اقدام به ثبت سفارش بازنویسی در کوتاه ترین زمان ممکن کنید. در این شرایط ما با پیگیری تیم پشتیبانی و در صورت امکان اجرای پروژه همکاران ما نتیجه را به شما اعلام کرده و پروژه را در زمان مشخص شده تحویل خواهند داد.

از خدمات محبوب دانشجویان، انجام پروژه روش تحقیق می‌باشد که علاقمندان می‌توانند جهت ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

بالاترین کیفیت با کمترین هزینه و در سریعترین زمان
انجام پارافرایز بالاترین کیفیت با کمترین هزینه و در سریعترین زمان

بزرگترین سایت انجام بازنویسی مقاله و متن تخصصی

آیا در پارافریز متن فارسی و انگلیسی بسیار حساس هستید و برای سفارش آنلاین بازنویسی به  سختی اعتماد میکنید؟  آیا کیفیت پروژه بازنویسی برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است؟  آیا می خواهید از یک پشتیبانی شبانه روزی پارافریز آنلاین، بازنویسی متن انگلیسی بهره مند شوید و با خیال راحت پروژه های خود را  برای بازنویسی واگذار کنید؟  اگر پاسخ شما به تمامی موارد زیر شده مثبت است ما به شما سایت موسسه کارت پروژه را معرفی می کنیم.

 با توجه به اینکه در فضای مجازی و سایبری باید از دقت زیادی برخوردار باشید،  بهتر است موسسه ای را انتخاب کنید که اعتبار زیادی را داشته و بتوانید با خیالی آسوده اقدام به ثبت سفارش انجام پروژه های بازنویسی اینترنتی کنید. سایت کارت پروژه یکی از بزرگترین و معتبرترین سایتهای انجام صفر تا صد بازنویسی (پارافریز) بوده  و با ارائه خدمات انجام بازنویسی (پارافریز) مختلف طی سالیان متمادی توانسته است نتایج فوق‌العاده ای را از بازنویسی مطالب برای مشتریان گرامی رقم بزند.

 این سایت از زمان ثبت پروژه بازنویسی  تا اتمام پروژه، یک پشتیبانی سریع و دقیق را خدمت شما ارائه می‌دهد.  شما می توانید با پشتیبانی که از این سایت دریافت می کنید از مراحل مختلف انجام تخصصی بازنویسی (پارافریز) در کارت پروژه خود اطمینان حاصل کنید و در صورتی که با برخی  از بازنویسی های متخصصان ما مشکل دارید،  تغییرات لازم را به همکاران ما اطلاع دهید.

توجه داشته باشید که این سایت از بهترین کارشناسان و متخصصان بازنویسی از سراسر ایران بهره مند است. ما بهترین ها را برای انجام پروژه های Paraphrase شما برگزیده ایم، زیرا هدف ما  از ارائه خدمات انجام بازنویسی (پارافریز)به مشتری کسب رضایت آنها می باشد.

شما می توانید به راحتی با مشاهده نظرات و انتقادات مشتریان گرامی که از خدمات این موسسه بهره مند شده‌اند به اعتبار زیاد سایت ما پی ببرید. فراموش نکنید که میزان اعتبار یک سایت و موسسه را نظرات و انتقادات مشتریانی که از خدمات آن بهره مند شده اند، تعیین می کند.

علاقمندان به انجام پروژه spss، می‌توانند جهت ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

انجام بازنویسی مقاله ها در karet
انجام بازنویسی مقاله ها در karet

نحوه اجرای بازنویسی در سایت karet

پس از توافق های زمانی و مالی و پرداخت بیعانه از سمت مشتری نوبت به انجام پروژه Paraphrase می‌رسد.  توجه داشته باشید که پروژه ها با توجه به اولویت بندی زمانی و توسط بهترین متخصصان انجام می‌شوند. نحوه اجرای بازنویسی به این شکل است که در ابتدا متخصص واجد شرایط جهت انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی پارافریز انتخاب شده و در نهایت پس از انجام پروژه نوبت به بررسی آن از سوی مشتری و نهایی سازی سفارش می رسد.

انجام پروژه های پارافریز صد درصد تضمینی در کارت پروژه و تحویل پروژه از فرایندهای خاصی  پیروی می‌کند که در ادامه آن را بررسی می کنیم.

 • مرحله اول (انجام توسط متخصصان)

 پس از انتخاب متخصص مربوطه انجام پروژه پارافریز در کارت پروژه با توجه به اطلاعات که مشتری در اختیار ما قرار داده است آغاز می شود. فراموش نشود که شما می توانید طی مراحل مختلف انجام پروژه پیگیری‌های لازم را از طریق تیم پشتیبانی ما انجام دهید. در صورتی که بخواهید تغییرات یا اطلاعات جدیدی را به پروژه خود اضافه کنید با برقراری یک تماس تلفنی با کارشناس مربوطه موارد لازم را به همکاران ما اطلاع دهید.

 • مرحله دوم ( ارزیابی کیفیت)

پس از اتمام کامل پروژه توسط متخصصان آن بخشی از پروژه جهت بررسی و نمونه کار برای مشتری ارسال می‌شود. هدف از انجام این مرحله اطمینان و اعتماد مشتری از کیفیت پروژه است. شما در این مرحله کیفیت کامل پروژه را بررسی می کنید.

 • مرحله سوم (پرداخت نهایی )

  پس از بررسی فایل نهایی در صورتی که مشتری از کیفیت و نتیجه انجام پروژه دانشجویی پارافریز رضایت کامل داشته باشد،  باقیمانده هزینه های کلی پروژه از سمت مشتری پرداخت شده و فایل اصلی پروژه به مشتری تحویل داده می شود. ناگفته نماند در صورتی که در نتایج پروژه و کیفیت سفارش و انجام پروژه پارافریز  مشکلی مشاهده شد، مشتری می تواند موضوع را با کارشناس مربوطه در میان بگذارد تا مشکلات و مسائل احتمالی برطرف شود.

 • مرحله چهارم ( دریافت فایل نهایی )

س از تسویه مالی فایل اصلی پروژه به مشتری تحویل داده می شود. پس از ارائه فایل نهایی مشتری تا ۷۲ ساعت از پشتیبانی اختصاصی موسسه همچنان برخوردار است. ناگفته نماند که پس از اتمام این مهلت پشتیبانی به اتمام رسیده و شما باید دقت داشته باشید که در این مهلت پروژه را به طور کامل بررسی کنید.

انجام گزارش کار آزمایشگاه برای تمامی علاقمندان در سایت کارت توسط حرفه ای‌ها میسر می‌گردد.

انجام مقاله بازنویسی به صورت سریع و دقیق
انجام مقاله بازنویسی به صورت سریع و دقیق

سفارش پروژه های دانشجویی بازنویسی

در دوران دانشگاهی و دانشجویی بازنویسی مطالب بسیار مفید خواهد بود. دانشجویان بسیاری برای پروژه دانشجویی بازنویسی ارزان و تضمینی به سایت موسسه کارت پروژه مراجعه می کنند. خوشبختانه موسسه ما این افتخار را داشته است تا با خدمات انجام پروژه های پارافریز صد درصد تضمینی  راه را برای یادگیری بهتر و موثرتر را برای دانشجویان محترم هموارتر کند.

موسسه ما در انجام کلیه پروژه های بازنویسی (پارافریز)همواره آماده خدمت رسانی است و در تلاش است تا با انجام سفارش پروژه بازنویسی به صورت تخصصی بتواند فهم مطالب را برای دانشجویان محترم آسان تر کند. خدمات ما در جهت سفارش پروژه های بازنویسی در تمامی رشته ها وگرایش ها امکان پذیر است. شما می‌توانید در هر رشته و مقطعی که هستید، جهت انجام پروژه Paraphrase به موسسه کارت پروژه مراجعه کنید. از مهمترین خدمات این موسسه در حوزه انجام پارافریز متن به زبان ساده می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • انجام پارافریز فوری
 • انجام بازنویسی ارزان
 • بازنویسی نیتیو انگلیسی
 • سفارش بازنویسی پایان نامه
 • سفارش پارافریز مقاله
 • سفارش پارافریز کتاب
صفر تا صد نگارش پروژه بازنویسی
صفر تا صد نگارش پروژه بازنویسی

سفارش و انجام فوری بازنویسی (پارافریز) زبان های خارجی

توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد منابع و مطالبی که شما برای مطالعه انتخاب می کنید،  منابع و مطالب خارجی هستند. در این موارد ممکن است فهم و یادگیری چنین مطالبی به شدت دشوار به نظر برسد. در رابطه با چنین مطالبی باید در نظر بگیرید که یک بازنویسی عالی می تواند با افزایش کیفیت و بهبود مطالب خارجی درک شما از مطالب افزایش داده و سبب بهبود یادگیری شما از مطالب خارج می شو. د بنابراین کافی جهت انجام بازنویسی زبانهای خارجی به یک موسسه معتبر مراجعه کنید.

موسسه کارت پروژه با داشتن صدها متخصص کاربلد در حوزه پارافریز نیتیو انگلیسی  توانسته از رزومه موفقی را در کارنامه خود در حوزه انجام بازنویسی حرفه ای متن به ثبت برسانند.  بنابراین وقت را هدر نداده و هر چه سریعتر اقدام به ثبت سفارش پارافریزینگ و بازنویسی در موسسه کارت پروژه کنید. همکاران ما با یک برنامه‌ریزی دقیق مطالب خارجی شما را بازنویسی کرده و در زمان مقرر شده آن را به شما تحویل خواهند داد.

نکته مهم برای سفارش بازنویسی تخصصی متون برای مقالات

آنچه که در مراحل ثبت سفارش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، ارائه اطلاعات پروژه به شکل دقیق و کامل است. تا حد ممکن تلاش کنید تا اطلاعات انجام بازنویسی (پارافریز) محتوا را به صورت دقیق و کامل در فرم سفارش با تمام جزئیات وارد کنید. توجه داشته باشید چنانچه که اطلاعاتی را از قلم انداخته اید، حتماً آن را از طریق راه های ارتباطی مشخص شده در کوتاه ترین زمان به کارشناس پروژه اطلاع دهید تا از قلم نیفتد. توجه داشته باشید که از ارائه اطلاعات مهم در انجام پروژه بازنویسی پیشرفته به صورت تلفنی به شدت خودداری کنید، زیرا ممکن است اطلاعات ارائه شده فراموش شود، در این صورت موسسه هیچگونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

نوشتن پروژه بازنویسی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
نوشتن پروژه بازنویسی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

مشاوره در انجام بازنویسی

توجه داشته باشید در بسیاری از مواقع در صورتی که خودتان اقدام به انجام پروژه Paraphrase می کنید، ممکن است با مسائل و مشکلات زیادی در بازنویسی مطالب رو به رو شوید. یک مشاوره عالی می تواند به شما کمک کند تا اجرا و انجام پروژه را جهت بازنویسی به بهترین شکل ممکن پیش ببرید. در صورتی که نمی دانید کار را از کجا شروع کنید و کدام  مطالب را حفظ کرده و چه مطالبی را حذف کنید و ساختار کلی پروژه را نمی‌دانید، کارت پروژه با ارائه بهترین مشاوره در زمینه انجام بازنویسی متن آماده خدمت رسانی به شما مشتریان محترم می باشد.

با یک مشاوره اختصاصی خطاهای مهم و  رایج در بازنویسی کاهش یافته و در وقت و زمان شما در بازنویسی صرفه جویی می شود. آنچه که  از اهمیت زیادی برخوردار است، بهبود کیفیت مطالب در کمترین زمان ممکن است،  لذا اگر قصد دارید انجام پارافریز، بازنویسی تخصصی متون را خودتان آغاز کنید دریافت یک مشاوره عالی می تواند راه حل بسیار مناسبی برای  بهبود کیفیت مطالب باشد. ناگفته نماند که با یک مشاوره اختصاصی دانش شما در حد زیادی در حوزه انجام پارافریز متن به زبان ساده افزایش خواهد یافت.

انجام پروژه آزمایشگاه از پروژه‌های مورد علاقه دانشجویان در سراسر کشور می‌باشد که در این سایت توسط متخصصین قابل انجام است.

سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه

انجام بازنویسی توسط متخصصان

افراد زیادی هستند که اقدام به بازنویسی مطالب می کنند، اما توجه داشته باشید که بازنویسی مطالب دانشگاهی بسیار  تخصصی بوده و تنها کسانی قادر هستند که انجام پروژه Paraphrase را به صورت حرفه ای انجام دهند که تخصص و دانش های مورد نیاز را در پروژه های دانشگاهی و دانشجویی داشته باشند. تیم تخصصی کارت پروژه با ارائه خدمات مختلف به دانشجویان محترم تجارب فراوانی را در این حوزه فراهم کرده است.

کارشناسان ما با  پروژه های مختلف دانشگاهی آشنایی کامل داشته و می توانند با بازنویسی سبب افزایش کیفیت مطالب دانشگاهی شوند. شما با واگذاری پروژه خود به متخصصان کارت پروژه سبب بهبود  کیفیت پروژه‌های خود به صورت تخصصی خواهید شد.

مدت زمان پاسخ دهی انجام پارافریزینگ و بازنویسی

یکی از دغدغه‌های مهم مشتریان اطمینان از فرایند پیشروی و امکان پیگیری از پروژه های آنها است. به همین دلیل بسیار برایشان مهم است که وقتی اقدام به ثبت سفارش پارافریزینگ و بازنویسی می کنند، در مدت قابل توجه پاسخشان را از موسسه دریافت کنند. از این رو بررسی موسسات مختلف در حوزه بازنویسی در کوتاه ترین زمان ممکن برای ثبت سفارش امری بسیار مهم است. چرا که از این طریق شما به کیفیت کار موسسات مختلف در حوزه انجام پروژه بازنویسی پیشرفته پی  برده و سپس اقدام به ثبت سفارش می کنید.

تیم پشتیبانی کارت پروژه یکی از فعال ترین بخش های این موسسه بوده و همواره در تلاش است تا در سریع‌ترین زمان ممکن حدود یک ساعت پس از ثبت سفارش شما جزئیات پروژه را بررسی کرده و در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. مگر در مواقعی که مطالب شما بسیار پیچیده باشد و برای بررسی جزئیات جهت باز نویسی به زمان بیشتری نیاز داشته باشیم.

پارافریز متن فارسی و انگلیسی در سراسر ایران

مسلمان تمام دانشجویان محترم جهت نیاز به بازنویسی خواهان ثبت سفارش انجام پارافریزینگ و بازنویسی در موسسات مختلف هستند. در این میان برخی از مشتریان گرامی با توجه به اینکه در مناطق دور دست زندگی می کنند، به موسسات انجام بازنویسی (پارافریز) محتوا دسترسی ندارند. خوشبختانه خبر خوب این است که موسسه کارت پروژه خدمات خود را به شکل اینترنتی در سراسر ایران گسترش داده است. شما می توانید فارغ از نقطه جغرافیایی خود از خدمات موسسه در حوزه انجام پروژه دانشجویی بازنویسی بهره ببرید. خدمات این موسسه شامل بازنویسی تمام مطالب می شود و شما می توانید در حوزه های مختلف جهت بازنویسی به این موسسه مراجعه کنید.

نحوه پشتیبانی سفارش انجام پروژه بازنویسی

در رابطه با پشتیبانی پروژه شما در موسسه کارت پروژه باید گفت که بازنویسی مطالب شما توسط بهترین متخصصان و کارشناسان کشور انجام خواهد شد. پشتیبانی تیم کارت پروژه در خصوص انجام بازنویسی حرفه ای متن به صورت شبانه روزی بوده و شما می توانید در تمام ساعات شبانه روز و در تمام ایام هفته از پشتیبانی تخصصی کارت پروژه بهره مند شوید.

لازم است بدانید که مدت زمان پاسخگویی بسیار کوتاه بوده و کارشناسان ما پس از بررسی درخواست شما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگو خواهند بود. نکته حائز اهمیت در پشتیبانی این است که کارشناسان ما در ابتدای سفارش راه های ارتباطی مختلفی را برای ارتباط مشخص می کنند و شما می توانید با استفاده از این راه‌ها در تمام مراحل پروژه خود از پشتیبانی اختصاصی تیم ما بهره مند شوید.

قوانین سفارش و انجام پروژه پارافریز

توجه داشته باشید که در خصوص سفارش و انجام کلیه پروژه های بازنویسی (پارافریز) در موسسه کارت پروژه یک سری قوانین و مقرراتی وجود دارد که باید رعایت شود. لازم است بدانید که قوانین موجود در موسسه ما در واقع بندهای قرارداد بین موسسه و مشتری به شمار می رود و عدم توجه و رعایت چنین قوانینی می تواند مشکلات مختلفی را از جمله تحمیل هزینه های اضافی به وجود آورد، بنابراین این قوانین را  جدی گرفته و به آن عمل کنید.

اولین قانون انجام پروژه دانشجویی پارافریز در موسسه کارت پروژه ارائه اطلاعات کامل مطالب جهت بازنویسی است. پ توجه داشته باشید که بازنویسی مطالب توسط اطلاعاتی که در اختیار همکاران ما توسط مشتری قرار گرفته است صورت می پذیرد. بنابراین هرگونه اطلاعات اضافی پس از ثبت سفارش منجر به پرداخت هزینه های اضافه خواهد شد.

توجه داشته باشید که مهلت پشتیبانی بعد از ارائه فایل نهایی تنها ۷۲ ساعت بوده و پس از اتمام این مهلت شما از پشتیبانی کارت پروژه بهره مند نخواهید شد. از این رو توصیه می شود تا در این مهلت پروژه را به طور کامل بررسی کرده و تغییرات لازم را به کارشناسان اطلاع دهید.

چرا برای مشاوره کارت پروژه را انتخاب کنیم؟

کارت پروژه سالها است که با ارائه خدمات انجام پروژه کاری و دانشجویی بازنویسی (پارافریز) توانسته است نتایج فوق‌العاده‌ای را برای دانشجویان و سایر مشتریان محترم فراهم کرده و رضایت صددرصدی آنها را در انجام بازنویسی توسط متخصصان به دست آورد، بنابراین دانش و تخصص کافی را در حوزه مشاوره داشته و می تواند با یک مشاوره اختصاصی روند پروژه شما را جهت بازنویسی بهبود بخشد.

این موسسه با داشتن صدها متخصص و کارشناس کاربلد از نمونه کارهای بسیار قوی و فوق العاده در باز نویسی برخوردار بوده و رزومه بسیار قوی را در این خصوص دارد.  تجربه کارشناسان ما در حوزه انجام پروژه دانشجویی پارافریز سبب شده تا با مشتریان زیادی برای بازنویسی مطالب خود به این موسسه مراجعه کنند. مشاوره اختصاصی در کارت پروژه سبب می شود تا دانش شما در انجام پارافریزینگ و بازنویسی افزایش یافته و مهارت فوق‌العاده‌ای را در این خصوص کسب کنید. شما با مشاوره اختصاصی تیم کارت پروژه مشکلات و مسائل مهم بازنویسی را شناخته و به صورت اختصاصی قادر به حل آن خواهید بود.

سایر جزئیات انجام پروژه بازنویسی پیشرفته

هنگام شروع بازنویسی مطالب دانستن اینکه مهم ترین جزئیات انجام پروژه های بازنویسی چه می باشد بسیار اهمیت دارد، اینکه از کجا شروع کنیم و چه مطالبی را جهت بازنویسی در نظر بگیریم. برای یک بازنویسی حرفه‌ای در ابتدا باید کل مطلب به صورت کامل خوانده شود تا مشکلات نوشتاری، نقطه گذاری و نواقص جمله‌بندی به صورت کامل مشخص شود. رعایت موارد ذکر شده به تنهایی بازنویسی نیست، زیرا در بازنویسی علاوه بر تغییر موارد ذکر شده باید اجزای اصلی مطالب بررسی شده و در صورت لزوم تغییر یا تصحیح شوند.

لازم است بدانید مهمترین مواردی که در باز نویسی باید رعایت شود موارد نگارشی، نقطه گذاری و تصحیح املایی است. در واقع نویسنده باید کل مطالب را زیر ذره بین برده و جزئیات پروژه را به صورت دقیق بررسی کنید. لازم است بدانید که تیم تخصصی کارت پروژه با داشتن صدها پروژه موفق در حوزه انجام پارافریزینگ و بازنویسی یکی از تیم های حرفه ای در  این حوزه به حساب می آید. کارشناسان ما با تمام جزئیات بازنویسی به طور کامل آشنایی داشته و می تواند پروژه های شما را به صورت حرفه ای بازنویسی کنند.

انجام پروژه بازنویسی تضمینی و فوری

بهتر است یادآور شویم که آنچه که از اهمیت زیادی برای ما برخوردار است بازنویسی مطالب به بهترین شکل ممکن است. زیرا یادگیری این مطالب نه تنها برای شما اهمیت دارد، بلکه ما به بازنویسی مطالب به صورت حرفه‌ای به چشم نمونه کار نگاه می کنیم. لازم است بدانید که موسسه کارت پروژه پس از یک دهه فعالیت مستمر و ارائه خدمات در حوزه انجام بازنویسی (پارافریز) با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب به دانشجویان مختلف توانسته است، سابقه و رزومه درخشان را از خود به جای بگذارد.

از این رو انجام تخصصی بازنویسی (پارافریز) در کارت پروژه توسط کارشناسان و متخصصان ما یک فرآیند مرحله‌ای نبوده، بلکه ما پس از ارائه فایل نهایی نیز با پشتیبانی تخصصی خدمت شما مشتریان محترم هستیم. البته فراموش نکنید که برای این پشتیبانی شما زمان محدودی را در اختیار دارید.

نمونه انجام پروژه های Paraphrase در موسسه کارت پروژه

برای سفارش پروژه های بازنویسی در تمامی رشته ها وگرایش ها  به نمونه کارهای موسسه مربوطه توجه داشته باشید. بررسی نمونه پروژه های مختلف در حوزه بازنویسی چند مزیت مهم دارد. در قدم اول شما با ساختار کلی بازنویسی در موسسه و نحوه ارائه  آشنایی پیدا کرده و آن را درک می کنید. این موضوع به شما کمک می کند که اگر قصد سفارش را دارید بدانید که فایل دریافتی شما چه ویژگی هایی را خواهد داشت.

همچنین شما با دریافت نمونه کار درموسسه از سطح کیفیت کار اطمینان حاصل خواهید کرد. پروژه های زیادی جهت بازنویسی به کارشناسان ما واگذار شده است، توجه به نمونه کارهای متخصصان ما می تواند به گرفتن تصمیم درست به شما کمک کند.

سخن پایانی

انجام کلیه پروژه های بازنویسی (پارافریز)جهت بهبود کیفیت مطالب صورت می پذیرد.  نکته حائز اهمیت در انجام پروژه بازنویسی پیشرفته این است که بازنویسی مطالب مختلف با یکدیگر متفاوت بوده و کسی که اقدام به بازنویسی می کند باید از دانش کافی در این حوزه برخوردار باشد. لازم است که بازنویسی مطالب خود را به متخصصی واگذار کنید که تجربه کافی و مهارت بالایی را در این حوزه داشته و  بتواند با انجام پارافریزینگ و بازنویسی بهترین نتایج را از بازنویسی برای شما به وجود آورد.

موسسه کارت پروژه با داشتن صدها  متخصص کاربلد آماده خدمت رسانی در انجام بازنویسی (پارافریز)می باشد. این موسسه می تواند پروژه های شما را به صورت حرفه‌ای بازنویسی کرده و کیفیت را در مطالب هنگام بازنویسی افزایش دهد. این موسسه خدمات مختلف و متنوعی را در این حوزه ارائه داده و شما می توانید با مراجعه به وبسایت این موسسه و سراسر ایران از این خدمات بهره مند شوید. مهمترین خدمات کارت پروژه در حوزه انجام بازنویسی مقاله و متن شامل موارد زیر می باشد:

 • انجام بازنویسی شعر
 • انجام بازنویسی متون ادبی
 • انجام بازنویسی متون کودکانه
 • انجام بازنویسی مقاله انگلیسی
 • انجام بازنویسی نامه
 • انجام بازنویسی متون کهن
 • انجام بازنویسی جزوه
 • انجام بازنویسی مجله
 • انجام بازنویسی پایان نامه
 • انجام بازنویسی محتوای سایت
 • انجام بازنویسی کتاب
 • انجام بازنویسی مقاله علمی
 • انجام بازنویسی مقاله دانشجویی
 • انجام بازنویسی اسناد تجاری و مالی
 • انجام بازنویسی مقالات عمومی
 • انجام بازنویسی کنفرانس ها
 • انجام بازنویسی پروژه های دانشگاهی
 • پارافریز مقاله و بازنویسی تخصصی متن
 • برآورد هزینه پارافریز
 • انجام بازنویسی خبر
 • انجام بازنویسی به انگلیسی
 • انجام بازنویسی به ترکی
 • انجام بازنویسی به روسی
 • انجام بازنویسی به عربی
 • انجام بازنویسی به اسپانیایی
 • انجام بازنویسی به ایتالیایی
 • انجام بازنویسی به آلمانی
 • انجام بازنویسی به چینی
 • انجام بازنویسی برای مقاله مروری
 • رفع‌ سرقت‌ ادبی با پارافریز
 • انجام بازنویسی در تهران
 • بزرگترین سایت انجام بازنویسی