انجام پروژه متره و برآورد❤️سفارش پروژه متره و برآورد (100%تضمینی)

انجام پروژه‌های متره و برآورد
انجام پروژه‌های متره و برآورد در کارت

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه های نرم افزاری، انجام پروژه دانشجویی کارشناسی ، ارشد و دکتری، انجام انواع پایان نامه ها و مقالات، امکان انجام پروژه متره و برآورد شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و انجام پروژه متره مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل سفارش پروژه

 

سوالات متداول

چگونه میتوانم انجام پروژه متره خود را ثبت کنم؟

به سه روش میتوانید پروژه متره خود را ثبت کنید:
1- پر کردن فرم ثبت سفارش که در بالای صفحه قرار دارد.
2- ارسال پیام به شبکه های اجتماعی کارت پروژه
3- ثبت سفارش از طریق شماره تماس: 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش پروژه متره مورد نیاز است؟

به منظور پاسخگویی بهتر کارشناسان ما به شما، بهتر است در هنگام ثبت سفارش پروژه متره اطلاعات ضروری خود را که شامل رشته و مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه می‌باشد را ذکر کرده و به منظور برآورد هزینه پروژه و زمان تحویل دقیق‌تر می‌توانید نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه را که جزء اطلاعات غیرضروری هستند را نیز بنویسید.

هزینه و زمان انجام پروژه متره به چه صورت است؟

جهت اطلاع از هزینه و زمان انجام پروژه های متره ابتدا عنوان پروژه مورد نظر خود را وارد نموده و سپس پروژه شما توسط کارشناسان کارت بررسی شده و هزینه و زمان مورد نیاز برای انجام پروژه خدمتتان اعلام می‌شود. در صورتی که تمایل دارید پروژه شما سریع‌تر از زمان اعلام شده انجام شود حتما این مورد را به کارشناسان ما اطلاع دهید.

مدت زمان لازم برای بررسی پروژه های متره و اعلام نتیجه چقدر است؟

این زمان به تناسب سادگی و پیچیدگی پروژه ها از 1 الی 12 ساعت متغیر خواهد بود.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

یکی از مزیت‌های کارت پروژه نسبت به سایر موسسه‌هایی که به انجام پروژه مشغول هستند این است که پروژه‌های دریافتی توسط متخصصین هر رشته و هر نرم افزار انجام می‌شود.

تمامی پروژه‌ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند.

کارشناسان ما پس از بررسی پروژه های شما پلن مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد. لازم به ذکر است در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که پروژه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

کارت پروژه جهت جلب رضایت دانشجویان و مشتریان گرامی خود 50 % از مبلغ پروژه در ابتدا و مابقی هزینه را پس از تحویل پروژه از شما دریافت خواهد شد. علاوه بر این سابقه 11 ساله کارت پروژه خود دلیل و گواهی بر اعتماد مشتریان می‌باشد.

انجام پروژه متره و برآورد با کیفیت و ارزان

انجام پروژه متره و برآورد یکی از خدمات ما به دانشجویان رشته‌ی عمران است. در پروژه متره و برآورد هدف اندازه‌گیری و محاسبه‌ی دقیق مصالح مورد نیاز، هزینه‌ها، نیروی کار و … است. متره و برآورد از پروژه‌های مهم دوران تحصیل در گرایش‌های مختلف رشته‌ی مهندسی عمران است. در این نکات مهم سفارش انجام پروژه متره، قیمت و زمان تحویل این پروژه‌ها می‌پردازیم. با سفارش آنلاین انجام پروژه برآورد در ، پروژه‌ای با کیفیت و استاندارد را به صورت فوری و تضمینی تحویل بگیرید.

خدمات کارت پروژه در زمینه انجام پروژه متره و برآورد

ارائه خدمات انجام پروژه متره برآورد عمران در کارت پروژه توسط کارشناسان حرفه‌ای و متخصص صورت می‌گیرد. کارت پروژه با بیش از 11 سال سابقه‌ی ارائه‌ی خدمات دانشگاهی، جایگاه ویژه‌ای در بین دانشجویان پیدا کرده است. هدف ما انجام پروژه‌های دانشگاهی با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب است. در کنار انجام پروژه های متره با قیمت مناسب، کارشناسان ما آماده‌ی ارائه‌ی خدمات مشاوره در زمینه‌ی انجام پروژه، انتخاب موضوع، رفع اشکال و … هستند.

برای سفارش انجام پروژه های برآورد در پلتفرم کارت پروژه اطلاعات پروژه‌تان را از طریق فرم سفارش، تلگرام یا واتساپ برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما پس از بررسی جزئیات پروژه، قیمت و زمان تحویل آن را به شما اعلام خواهند کرد.

جلسات آموزش انجام پروژه متره و برآورد

فعالیت اصلی ما در کارت پروژه بر انجام پروژه های کمک درسی متره و برآورد، پایان‌نامه، مقاله، تحقیق و … متمرکز است. با این وجود چنان‌چه به آموزش صفر تا صد مراحل انجام پروژه های متره و برآورد نیاز دارید، می‌توانید درخواست شرکت در این جلسات آموزشی را با تیم پشتیبانی مطرح کنید. در صورت امکان و با هماهنگی مدیریت وبسایت، این کلاس‌های آموزشی توسط اساتید و متخصصین با تجربه‌ی کارت پروژه برگزار خواهند شد.

انجام پروژه عمران برای دانشجویان مقطع کارشناسی و ارشد در تمامی گرایش ها توسط بهترین ها در کارت پروژه انجام می شود.

 پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه های متره و برآورد
پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه های متره و برآورد

آشنایی با پروژه های متره و برآورد

متره و برآورد چیست؟ متره چیست؟ در پروژه برآورد به دنبال چه اهدافی هستیم؟

متره و برآورد را می‌توان از جمله مهم‌ترین پروژه‌های رشته‌ی عمران دانست. متره به معنای محاسبه‌ی دقیق نیازهای یک پروژه اعم از مواد و مصالح مورد نیاز، نیروی کار و تعداد آن‌ها، زمان مورد نیاز برای اجرای پروژه، ابزار و ماشین‌آلات و … است. در برآورد هدف تعیین میزان بودجه‌ی مورد نیاز برای پروژه است. از طریق داده‌های موجود در متره و با ضرب آن‌ها در هزینه‌ها (اطلاعات دفترچه فهرست بها)، این بودجه محاسبه می‌شود.

انجام پروژه متره و برآورد به دو شیوه‌ی دستی و کامپیوتری صورت می‌گیرد. پروژه‌های متره و برآورد به دو نوع بسته و باز تقسیم می‌شوند. در متره و برآورد بسته که پیش از اجرای پروژه انجام می‌شود، پیش‌بینی هزینه‌ها انجام شده و نتیجه‌ی آن برای تایید به کارفرما داده می‌شود. متره و برآورد باز در طول اجرای پروژه تغییر کرده و هدف از انجام آن، ضبط و ثبت دقیق هزینه‌ها و روند پروژه است.

پذیرش سفارش و انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی و فوری در سایت ما تمام این زمینه‌ها صورت می‌گیرد. انجام پروژه‌های متره و برآورد اولیه ، تقریبی، ریزمتره و … را از کارشناسان ما بخواهید. 

اهمیت پروژه متره و برآورد

متره و برآورد بخش بسیاری مهمی در تمامی پروژه‌های عمرانی‌ست. مهارت در این پروژه شما را در موقعیت شغلی بسیار ایده‌آلی قرار خواهد داشت. چرا که همه‌ی پروژه‌ها به یک مترور نیاز دارند. مهندس مترور با محاسبه‌ی بودجه‌های مورد نیاز، نقشه‌ی راه پروژه را تعیین می‌کنید. در انجام این محاسبات المان‌های مختلفی از نقشه‌ی پروژه، مصالح مورد نیاز و … مورد توجه قرار می‌گیرند.

انجام پروژه GIS از دیگر پروژه‌های مورد علاقه دانشجویان مهندسی عمران می‌باشد، در سایت کارت نیز این پروژه به صورت کاملا حرفه‌ای وتضمینی قابل انجام است.

انجام پروژه های متره در سایت کارت پروژه
انجام پروژه های متره در سایت کارت پروژه

پیش‌نیازهای انجام پروژه متره و برآورد

برای انجام پروژه برآورد چه پیش‌نیازهایی لازم است؟ به عنوان یک مترور باید چه مهارت‌هایی داشته باشید؟

 • یک مترور با استفاده از روش دستی یا کامپیوتری اقدام به انجام پروژه متره و برآورد می‌کند. برای اجرای این پروژه‌ها پیش از هر چیز باید الزامات یک پروژه عمرانی را بشناسید. تسلط به کار با یک نرم‌افزار برای اجرای پروژه متره پیش‌نیاز دیگر انجام این پروژه‌هاست.
 • نقشه‌خوانی دیگر مهارت لازم برای یک مترور است. برای محاسبه‌ی مقادیر مصالح بسیار مهم است که اطلاعات نقشه را به دقت بخوانید. به عنوان یک مترور باید بسیار دقیق عمل کنید. بی‌دقتی می‌تواند شما را به نتایج اشتباه سوق داده و پروژه را در معرض شکست قرار دهد.
 • همان‌طور که گفتیم در پروژه‌ی متره و برآورد با حجم زیادی از داده‌ها و مقادیر سر و کار داریم. از این جهت بسیار مهم است که مترور سرعت عمل کافی در وارد کردن این اطلاعات، اجرای محاسبات و گرفتن خروجی داشته باشد. انجام دقیق پروژه و ارائه‌ی منظم و طبقه‌بندی شده‌ی اطلاعات، دیگر پیش‌نیاز آماده‌سازی یک پروژه متره و برآورد با بالاترین کیفیت ممکن است.

رشته‌های مرتبط با انجام پروژه برآورد

خدمات انجام پروژه متره و برآورد در تمامی مقاطع و به دانشجویان در رشته‌های تحصیلی مختلف ارائه می‌شود. از انجام پروژه کاردانی متره و برآورد گرفته تا انجام پروژه پایانی متره و برآورد در مقاطع تحصیلی بالاتر هم‌چون ارشد و دکترا، در کارت پروژه به صورت فوری و با تضمین کیفیت صورت می‌پذیرد. پروژه‌های متره و برآورد رشته‌ی عمران در کارت پروژه توسط کارشناسان متخصص، با 11 سال تجربه‌ی انجام پروژه‌های دانشگاهی و تحقیقاتی این رشته انجام می‌شوند.

نرم افزارهای مرتبط با انجام پروژه متره و برآورد

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره شد، انجام پروژه متره و برآورد به دو صورت دستی و کامپیوتری انجام می‌شود. بدون شک انجام کامپیوتری این پروژه مزایای بسیاری نسبت به اجرای دستی آن دارد. چرا که در انجام پروژه برآورد با مقادیر و داده‌های بسیاری سر و کار داریم. جمع‌آوری، طبقه‌بندی و انجام محاسبات ریاضی بر روی این داده‌ها به صورت دستی، می‌تواند بسیار زمان‌بر، خسته‌کننده و غیردقیق باشد.

در مقابل انجام پروژه های متره و برآورد با کامپیوتر در زمانی به مراتب کم‌تر و با دقت بسیار بالا اجرا می‌شود. برای انجام پروژه متره و برآورد به صورت حرفه ای باید به کار با نرم‌افرارهای کاربردی در این حوزه مسلط باشید. اکسل Excel یکی از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای آفیس در زمینه‌ی دسته‌بندی مقادیر و پیاده‌سازی معادلات ریاضی‌ست. این نرم‌افزار در انجام این پروژه به فراوانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امکان سفارش پروژه متره و برآورد با تمامی نرم افزارهای عمران در کارت پروژه فراهم است. بدیهی‌ست هزینه انجام پروژه متره و برآورد به صورت دستی و کامپیوتری متفاوت خواهد بود.

از دیگر پروژه های رشته مهندسی عمران انجام پروژه بتن می باشد که مانند سایر پروژه ها برای شما دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد درسایت کارت قابل انجام است.

انجام صفر تا صد پروژه‌های دانشگاهی متره و برآورد
انجام صفر تا صد پروژه‌های دانشگاهی متره و برآورد

هزینه و تعرفه انجام پروژه برآورد

تعرفه انجام پروژه متره و برآورد چگونه محاسبه می‌شود؟ آیا راهی برای پرداخت هزینه‌ی کمتر برای انجام پروژه متره و برآورد ساختمان وجود دارد؟

همان‌طور که می‌دانید، پروژه‌های متره و برآورد می‌توانند از نظر حجم، سختی و … با یکدیگر متفاوت باشند. این موضوع می‌تواند سبب اختلاف قیمت این پروژه‌ها شود. اما فارغ از این موارد راه‌هایی وجود دارد که می‌تواند باعث پرداخت هزینه‌ی پایین‌تر در سفارش پروژه شود. این راه‌ها را در ادامه آورده‌ایم.

 • سفارش انجام پروژه های متره و برآورد ارزان در کارت پروژه: پلتفرم ما با ارائه‌ی قیمت‌های رقابتی و با عرضه‌ی خدمات با تخفیف دانشجویی، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات ارزان و با کیفیت به شما دانشجویان عزیز است.
 • سفارش به موقع پروژه: زیاد بودن مراحل انجام پروژه متره و برآورد سبب شده تا انجام آن امری زمان‌بر باشد. لذا اجرای این پروژه‌ها در زمان کوتاه‌تر، مستلزم صرف انرژی مضاعف است. از این جهت است که پروژه‌های فوری با هزینه‌ی بیشتری انجام می‌شوند. با توجه به بالا بودن قیمت انجام پروژه های دانشجویی متره و برآورد، توصیه می‌شود پروژه‌تان را هر چه زودتر ثبت کرده و سفارش آن را برای روزهای پایانی نگذارید.

زمان انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه‌ها چه مدتی طول می‌کشد؟ پاسخ این سوال به عوامل مختلفی وابسته است. در ادامه برخی از آن‌ها را می‌خوانید.

 • حجم پروژه: هر چه پروژه حجم بیشتر و بنای مورد نظر تعداد طبقات و زیربنای بیشتری داشته باشد، زمان بیشتری برای انجام پروژه نیاز خواهد بود.
 • روش انجام پروژه: همان‌طور که گفتیم انجام متره و برآورد به دو روش دستی و کامپیوتری انجام می‌شود. بدیهی‌ست که انجام پروژه متره و برآورد به صورت دستی زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.
 • نوع سفارش: نوع سفارش انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی نیز بر زمان اجرای آن موثر خواهد بود. پروژه‌هایی که به صورت عادی در پلتفرم ما ثبت می‌شوند، در زمان طولانی‌تری نسبت به پروژه‌های فوری انجام می‌شوند. برای انجام پروژه متره و برآورد (فوری)در هنگام سفارش زمان مورد نظر خود برای تحویل پروژه را اعلام کنید.

انجام پروژه مهندسی آب از پروژه‌های مورد علاقه دانشجویان رشته عمران در سراسر کشور می‌باشد که در سایت کارت توسط متخصصین قابل انجام است.

انجام حرفه ای پروژه های متره و برآورد
انجام حرفه ای پروژه های متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد چه کاربردهایی دارد؟

 • با انجام این پروژه، در تصمیم‌گیری برای اجرای یک پروژه جوانب مالی آن به‌طور کامل در نظر گرفته خواهد شد. مدیریت سرمایه و به‌ کارگیری آن به شکل صحیح یکی از مزایای انجام پروژه برآورد است.
 • مدیریت مالی پروژه در حین اجرا، دیگر کاربرد این پروژه است. مهندس مترور با استفاده از انجام پروژه متره و برآورد باز در مراحل اجرای پروژه، می‌تواند سوددهی یا زیان‌دهی پروژه را مورد بررسی قرار داده و به کارفرما در تصمیم‌گیری کمک کند.
 • مدیریت هزینه‌ها، خرید به موقع، عدم خرید مواد غیرضروری و جلوگیری از خواب سرمایه و … دیگر کاربرد مهم پروژه‌ی برآورد است.

در پروژه متره و برآورد صورت وضعیت‌های مختلفی از قبیل صورت وضعیت موقت ماهانه، صورت وضعیت ماقبل قطعی، صورت وضعیت قطعی، صورت وضعیت تعدیل و … تهیه می‌شوند.

گارانتی انجام پروژه متره و برآورد

گارانتی کیفیت یکی از خدمات بسیاری مهم انجام پروژه متره و برآورد در karet است. همه‌ی پروژه‌ها در پلتفرم ما با گارانتی پذیرش و انجام می‌شوند. شاید تضمین کردن کیفیت در سفارش پروژه‌های دانشگاهی امری چالش‌برانگیز به نظر برسد. ما برای ایجاد اطمینان هر چه بیشتر در دانشجو، راه‌های زیر را برای ارائه‌ی خدمات با گارانتی تعریف کرده‌ایم.

تضمین کیفیت: چه چیزی کیفیت پروژه‌ها را در karet تضمین می‌کند؟ پیش از هر چیز همین که پروژه‌ی خود را در این پلتفرم ثبت می‌کنید، خود ضامن انجام آن با بهترین کیفیت است. چرا که کیفیت خط قرمز ما در پذیرش سفارش پروژه‌هاست. با این حال برای جلب اعتماد هر چه بیشتر دانشجو، نیمی از هزینه‌ی پروژه در هنگام سفارش نزد دانشجو باقی می‌ماند. در پایان و پس از تکمیل پروژه، شما پس از بررسی کیفیت انجام پروژه متره می‌توانید این وجه را آزاد کنید.

پشتیبانی تضمینی: پشتیبانی تضمین‌شده راه‌حل دیگر ما برای انجام پروژه برآورد با بهترین کیفیت ممکن است. به لطف خدمات پشتیبانی، دانشجو وارد روند بررسی و تکمیل پروژه شده و می‌تواند در صورت وجود هر گونه اشکال آن را برای اصلاح به کارشناسان ارجاع دهد.

انجام تمامی پروژه های مرتبط با رشته عمران از جمله انجام پروژه راهسازی از علایق دانشجویان این رشته می باشد که توسط کارشناسان کارت پروژه انجام می گیرد.

انجام صفر تا صد پروژه‌های دانشگاهی متره در تمامی مقاطع و تمامی رشته‌ها
انجام صفر تا صد پروژه‌های دانشگاهی متره در تمامی مقاطع و تمامی رشته‌ها

انجام پروژه های متره توسط صدها متخصص کارت پروژه

پروژه‌ی من توسط چه کسی انجام می‌شود؟ این یکی از سوالاتی‌ست که شاید در هنگام ثبت سفارش انجام پروژه متره برآورد از خود بپرسید. همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، karet تیمی متشکل از 320 کارشناس حرفه‌ای و متخصص در انجام پروژه‌های دانشگاهی‌ست. پروژه‌های متره و برآورد با توجه به پارامترهای زیر به مناسب‌ترین کارشناس سپرده می‌شوند.

کارشناس فارغ‌التحصیل رشته و گرایش تحصیلی شما: پروژه‌های متره و برآورد توسط فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلی مختلف رشته‌ی عمران انجام می‌شوند. پروژه‌ی شما را کارشناسی انجام خواهد داد که گرایش تحصیلی و تخصص یکسانی با شما دارد.

تجربه: از بین متخصصین رشته‌ی عمران، کارشناسی که تجربه‌ی انجام پروژه‌های متره و برآورد با بهترین کیفیت و نمره را دارد برای انجام پروژه انتخاب خواهد شد.

زمان: از بین واجدین شرایط بالا، کارشناسی که بتوانید انجام تمرین متره و برآورد را در زمان کوتاه‌ترین به پایان برساند، اجرای پروژه را بر عهده خواهد گرفت.

این موارد در انجام و پشتیبانی از پروژه های متره برآورد، مشاوره و آموزش و … مورد توجه قرار می‌گیرند.

یکی از پروژه های مهندسی عمران، انجام پروژه سپ می باشد که در کارت پروژه برای دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی قابل انجام است.

قبول پروژه متره با بالاترین کیفیت، کمترین هزینه، در سریعترین زمان
قبول پروژه متره با بالاترین کیفیت، کمترین هزینه، در سریعترین زمان

مزایای انجام پروژه متره و برآورد توسط تیم کارت پروژه

در این‌جا به مرور مزایای سفارش انجام پروژه متره و برآورد در سایت karet می‌پردازیم.

انجام تخصصی و حرفه‌ای پروژه‌ها: انجام پروژه های حوزه متره و برآورد در سایت ما توسط متخصصان حرفه‌ای و با تجربه انجام می‌شود. دانش، تجربه و مهارت بالا از ویژگی‌های مهم این کارشناسان است. از این جهت است که پروژه‌ها با کیفیت بسیار بالایی در وبسایت ما آماده می‌شوند.

تضمین کیفیت: ارائه خدمات متره و برآورد پروژه ها با تضمین کیفیت انجام می‌شود. اطمینان به عملکرد کارشناسان و تعهد بالا در ارائه‌ی خدمات با کیفیت، باعث سهولت اعتمادسازی و گارانتی پروژه‌ها در سایت ما با ارائه‌ی تضمین کیفیت شده است.

پشتیبانی: از دیگر مزایای ثبت سفارش انجام پروژه برآورد در این سایت ، ارائه‌ی خدمات پشتیبانی‌ست. پس از تحویل پروژه شما تا 72 ساعت از خدمات اصلاح پروژه و پشتیبانی کارشناسان ما بهره‌مند خواهید بود.

قیمت مناسب: هزینه انجام پروژه های متره برآورد در karet بسیار اقتصادی و به صرفه است. خدمات ما با قیمت رقابتی و با تخفیفات دانشجویی ارائه می‌شوند.

تحویل به‌موقع: ارسال پروژه‌ها در موعد مقرر یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی‌ست که این پلتفرم را بدل به بهترین وبسایت انجام پروژه های ارائه ریز متره و برآورد کرده است.

علاقمندان به انجام پروژه flow 3d در رشته مهندسی عمران می‌توانند جهت ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

انجام تمامی پروژه های متره و برآورد در مقیاس دانشگاهی
انجام تمامی پروژه های متره و برآورد در مقیاس دانشگاهی

ارتباط آینده شغلی با انجام پروژه متره و برآورد

یکی از نکات بسیار مهم درباره‌ی انجام پروژه‌های دانشگاهی، تاثیر آن‌ها بر آینده‌ی شغلی دانشجویان است. با انجام پروژه های متره و برآورد پیشرفته در طول تحصیل، علاوه بر افزایش تجربه و بالا رفتن مهارت در این حوزه، برای آینده نمونه‌کار جمع کنید. بسیاری از دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی تا مدت‌ها موفق به دریافت پروژه‌ی قابل توجهی نمی‌شوند. نداشتن سابقه‌ی کار و عدم وجود مرجعی برای بررسی مهارت دانشجو یکی از دلایل این موضوع است.

حال آن‌که شما با انجام پروژه های متره و برآورد دانشجویی حرفه‌ای و بزرگ، می‌توانید در رزومه‌ی تحصیلی خود یک نمونه‌کار قوی داشته باشید. به دلیل اهمیت این موضوع بسیاری از دانشجویان ترجیح می‌دهند برای انجام پروژه های متره و برآورد توسط متخصصین مجرب آن‌ها را برونسپاری کنند.

انجام پروژه‌های متره و برآورد به طور سریع، دقیق، مطمئن و ممتاز
انجام پروژه‌های متره و برآورد به صورت سریع، دقیق، مطمئن و ممتاز

مشاوره در انجام پروژه متره

انجام پروژه های متره و برآورد به صورت کاملا تخصصی گاهی می‌تواند بسیار چالش‌برانگیز و زمان‌گیر باشد. لذا در صورتی که دانشجو زمان کافی در اختیار نداشته باشد، ممکن است انجام آن را در زمان مورد نظر به پایان برساند. چرا که برخی از چالش‌ها ممکن است دانشجو را مدت زیادی با خود درگیر کنند. انجام پروژه متره و برآورد به صورت تمرین دانشجویی و افزایش مهارت در زمان محدود تحویل پروژه ممکن نبوده و هر چه به زمان تحویل نزدیک‌تر شوید استرس بیشتری خواهید داشت.

از طرفی ممکن است در طی انجام پروژه با مسئله‌ای مواجه شوید که با یک راهنمایی کوچک بتوان از آن عبور کرد. در چنین شرایطی دریافت مشاوره در پروژه متره و برآورد می‌تواند بسیار مفید و کمک کننده باشد. در جلسه‌ی مشاوره پروژه های متره و برآورد می‌توانید مهم‌ترین نکات برای انجام پروژه را آموخته و نقاط ضعف خود را بشناسید. آشنایی با اشتباهات رایج دانشجویان در اجرای پروژه باعث می‌شود از این اشتباهات دوری کرده و پروژه‌تان را در زمان کوتاه‌تری به پایان برساند.

مشاوره و انجام پروژه های متره و برآورد از دیگر خدمات مهم کارشناسان karet است. با توجه به دانش و مهارت بالا در حوزه‌ی انجام پروژه‌های دانشگاهی متره و برآورد، کارشناسان متخصص ما کلیدی‌ترین نکات را برای انجام هر چه بهتر پروژه‌های کلاسی و پایانی در اختیار دانشجویان قرار می‌دهند.

انجام پروژه‌ی متره و برآورد از صفر تا صد
انجام پروژه‌ی متره و برآورد از صفر تا صد

سفارش انجام پروژه متره و برآورد

نداشتن زمان انجام پروژه متره و برآورد و درگیری با کلاس‌ها و آزمون‌های دانشگاه یکی از عوامل ناتوانی دانشجویان در انجام پروژه‌های دانشگاهی‌ست. این شرایط باعث می‌شود بسیاری از دانشجویان انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی متره و برآورد را برونسپاری کرده و انجام آن را به متخصصین حرفه‌ای بسپارند.

موسسات و کارشناسان بسیاری در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات انجام پروژه متره و برآورد دانشجویی فعالند. اما آیا می‌توان به همه‌ی آن‌ها اعتماد کرد؟ خیر. چرا که همه‌ی آن‌ها خدمات خود را با کیفیت یکسانی ارائه نمی‌کنند. در صورت انتخاب یک موسسه اشتباه و ثبت سفارش پروژه در آن ممکن است با مشکلات زیر مواجه شوید.

 • دریافت پروژه بی‌کیفیت: شما با امید انجام صفر تا صد پروژه های متره و برآورد دانشجویی و دانشگاهی، پروژه‌تان را سفارش می‌دهید. اما در صورتی که پروژه‌ای بی‌کیفیت دریافت کنید، خودتان مجبور به صرف زمان زیادی برای اصلاح بخش‌های مختلف آن خواهید شد.
 • عدم پاسخ‌گویی: یکی از ویژگی‌های موسسات غیرحرفه‌ای، نداشتن تعهد و مسئولیت‌پذیری‌ست. در حالی که تعامل دو سویه با دانشجو لازمه‌ی انجام هر چه بهتر پروژه‌هاست.
 • بالا بودن هزینه پروژه متره و برآورد دانشجویی: بهتر است در هنگام سفارش به هزینه‌ها هم توجه کنید.
 • عدم تحویل به موقع: دریافت پروژه انجام تمرینات دانشجویی متره و برآورد دیرتر از زمان موعد، از دیگر مشکلات احتمالی در صورت سفارش پروژه، بدون تحقیق و بررسی‌ست.
نوشتن پروژه متره و برآورد در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
نوشتن پروژه متره و برآورد در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

قوانین انجام پروژه متره و برآورد

یکی از نکات مهمی که در هنگام ثبت سفارش انجام پروژه متره و برآورد نباید از آن غافل شوید، آگاهی از قوانین است. قوانین karet را می‌توان بندهای قرارداد همکاری بین ما و دانشجویان متقاضی پروژه دانست. این قوانین به منزله‌ی اجرای دقیق مراحل پذیرش سفارش، انجام پروژه، تحویل و پشتیبانی تنظیم شده‌اند. دانشجویان و کارشناسان موظف به رعایت این قوانین بوده و در صورت عدم اطلاع از قوانین مسئولیت مشکلات احتمالی بر عهده‌ی شما خواهد بود.

همین حالا به صفحه‌ی قوانین در وبسایت karet رفته و تمام مطالب آن را با دقت مطالعه کنید. در این‌جا به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • پس از پرداخت بیعانه انجام پروژه برآورد، تغییر اطلاعات پروژه مستلزم توافق مالی و زمانی جدید خواهد بود. لذا پیش از واریز بیعانه از صحت اطلاعات پروژه‌تان مطمئن شوید.
 • مهلت پشتیبانی تا 72 ساعت پس از ثبت سفارش ادامه خواهد داشت. پس از این مدت مسئولیت اصلاح اشکالات احتمالی پروژه بر عهده‌ی خودتان خواهد بود. توصیه می‌شود پس از دریافت پروژه، آن را دانلود و بررسی را شروع کنید.

تضمین پشتیبانی انجام پروژه متره و برآورد

پس از تحویل فایل نهایی انجام پروژه متره و برآورد، دانشجو تا 72 ساعت تحت پشتیبانی کارشناسان ما خواهد بود.

سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه

گارانتی انجام پروژه متره و برآورد

گارانتی کیفیت یکی از خدمات بسیاری مهم انجام پروژه متره و برآورد در کارت پروژه است. همه‌ی پروژه‌ها در پلتفرم ما با گارانتی پذیرش و انجام می‌شوند. شاید تضمین کردن کیفیت در سفارش پروژه‌های دانشگاهی امری چالش‌برانگیز به نظر برسد. ما برای ایجاد اطمینان هر چه بیشتر در دانشجو، راه‌های زیر را برای ارائه‌ی خدمات با گارانتی تعریف کرده‌ایم.

تضمین کیفیت: چه چیزی کیفیت پروژه‌ها را در کارت پروژه تضمین می‌کند؟ پیش از هر چیز همین که پروژه‌ی خود را در این پلتفرم ثبت می‌کنید، خود ضامن انجام آن با بهترین کیفیت است. چرا که کیفیت خط قرمز ما در پذیرش سفارش پروژه‌هاست. با این حال برای جلب اعتماد هر چه بیشتر دانشجو، نیمی از هزینه‌ی پروژه در هنگام سفارش نزد دانشجو باقی می‌ماند. در پایان و پس از تکمیل پروژه، شما پس از بررسی کیفیت انجام پروژه متره می‌توانید این وجه را آزاد کنید.

پشتیبانی تضمینی: پشتیبانی تضمین‌شده راه‌حل دیگر ما برای انجام پروژه برآورد با بهترین کیفیت ممکن است. به لطف خدمات پشتیبانی، دانشجو وارد روند بررسی و تکمیل پروژه شده و می‌تواند در صورت وجود هر گونه اشکال آن را برای اصلاح به کارشناسان ارجاع دهد.

 انجام پروژه‏های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی  Metre
انجام پروژه‏های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی Metre در کارت

انجام پروژه های متره توسط صدها متخصص کارت پروژه

پروژه‌ی من توسط چه کسی انجام می‌شود؟ این یکی از سوالاتی‌ست که شاید در هنگام ثبت سفارش انجام پروژه متره برآورد از خود بپرسید. همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، کارت پروژه تیمی متشکل از 320 کارشناس حرفه‌ای و متخصص در انجام پروژه‌های دانشگاهی‌ست. پروژه‌های متره و برآورد با توجه به پارامترهای زیر به مناسب‌ترین کارشناس سپرده می‌شوند.

کارشناس فارغ‌التحصیل رشته و گرایش تحصیلی شما: پروژه‌های متره و برآورد توسط فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلی مختلف رشته‌ی عمران انجام می‌شوند. پروژه‌ی شما را کارشناسی انجام خواهد داد که گرایش تحصیلی و تخصص یکسانی با شما دارد.

تجربه: از بین متخصصین رشته‌ی عمران، کارشناسی که تجربه‌ی انجام پروژه‌های متره و برآورد با بهترین کیفیت و نمره را دارد برای انجام پروژه انتخاب خواهد شد.

زمان: از بین واجدین شرایط بالا، کارشناسی که بتوانید انجام تمرین متره و برآورد را در زمان کوتاه‌ترین به پایان برساند، اجرای پروژه را بر عهده خواهد گرفت.

این موارد در انجام و پشتیبانی از پروژه های متره برآورد، مشاوره و آموزش و … مورد توجه قرار می‌گیرند.

نگارش مقالات پژوهشی، isc، isi ، همایشی و .... Metre
نگارش مقالات پژوهشی، isc، isi ، همایشی و …. پروژه Metre

پیش‌نیازهای انجام پروژه متره و برآورد

برای انجام پروژه برآورد چه پیش‌نیازهایی لازم است؟ به عنوان یک مترور باید چه مهارت‌هایی داشته باشید؟

 • یک مترور با استفاده از روش دستی یا کامپیوتری اقدام به انجام پروژه متره و برآورد می‌کند. برای اجرای این پروژه‌ها پیش از هر چیز باید الزامات یک پروژه عمرانی را بشناسید. تسلط به کار با یک نرم‌افزار برای اجرای پروژه متره پیش‌نیاز دیگر انجام این پروژه‌هاست.
 • نقشه‌خوانی دیگر مهارت لازم برای یک مترور است. برای محاسبه‌ی مقادیر مصالح بسیار مهم است که اطلاعات نقشه را به دقت بخوانید. به عنوان یک مترور باید بسیار دقیق عمل کنید. بی‌دقتی می‌تواند شما را به نتایج اشتباه سوق داده و پروژه را در معرض شکست قرار دهد.
 • همان‌طور که گفتیم در پروژه‌ی متره و برآورد با حجم زیادی از داده‌ها و مقادیر سر و کار داریم. از این جهت بسیار مهم است که مترور سرعت عمل کافی در وارد کردن این اطلاعات، اجرای محاسبات و گرفتن خروجی داشته باشد. انجام دقیق پروژه و ارائه‌ی منظم و طبقه‌بندی شده‌ی اطلاعات، دیگر پیش‌نیاز آماده‌سازی یک پروژه متره و برآورد با بالاترین کیفیت ممکن است.

ارتباط آینده شغلی با انجام پروژه متره و برآورد

یکی از نکات بسیار مهم درباره‌ی انجام پروژه‌های دانشگاهی، تاثیر آن‌ها بر آینده‌ی شغلی دانشجویان است. با انجام پروژه های متره و برآورد پیشرفته در طول تحصیل، علاوه بر افزایش تجربه و بالا رفتن مهارت در این حوزه، برای آینده نمونه‌کار جمع کنید. بسیاری از دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی تا مدت‌ها موفق به دریافت پروژه‌ی قابل توجهی نمی‌شوند. نداشتن سابقه‌ی کار و عدم وجود مرجعی برای بررسی مهارت دانشجو یکی از دلایل این موضوع است.

حال آن‌که شما با انجام پروژه های متره و برآورد دانشجویی حرفه‌ای و بزرگ، می‌توانید در رزومه‌ی تحصیلی خود یک نمونه‌کار قوی داشته باشید. به دلیل اهمیت این موضوع بسیاری از دانشجویان ترجیح می‌دهند برای انجام پروژه های متره و برآورد توسط متخصصین مجرب آن‌ها را برونسپاری کنند.

ارتباط مهاجرت تحصیلی انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد حرفه‌ای هم‌چنین می‌تواند سبب تسهیل فرآیند مهاجرت تحصیلی شود. پروژه‌های دانشگاهی مرجعی مطمئن برای بررسی وضعیت تحصیلی و دانش و مهارت دانشجو هستند. با داشتن یک پروژه پیشرفته متره در کارنامه‌ی خود، می‌توانید نظر اساتید دانشگاه مورد نظرتان را جلب کرده و راحت‌تر پذیرش شوید. اگر در انجام پروژه مهارت کافی ندارید، صفر تا صد انجام پروژه متره و برآورد را به ما بسپارید.

انجام انواع پروژه‌های متره و براورد توسط برترین متخصصان ایران
انجام انواع پروژه‌های متره و براورد توسط برترین متخصصان ایران

بهترین مشاوره انجام پروژه برآورد را با کارشناسان کارت دریافت کنید

مشاوره در انجام پروژه متره برآورد یکی از خدمات محبوب کارت پروژه به دانشجویان است. بسیاری از دانشجویانی که به دنبال دریافت راهنمایی و مشاوره در زمینه‌ی انجام پروژه های متره و برآورد هستند، کارشناسان ما را برای مشاوره انتخاب می‌کنند. چرا؟ دلایل این موضوع را در زیر می‌خوانید.

 • سال‌ها تجربه در حوزه‌ی انجام پروژه‌های متره و برآورد دانشگاهی: انجام صدها پروژه متره و برآورد در طول سال‌های فعالیت کارت پروژه، کارشناسان کارت پروژه را به مشاورینی متخصص و حرفه‌ای در این حوزه بدل کرده است.
 • تعهد بالا در ارائه‌ی مشاوره و انتقال اطلاعات: کارشناسان ما می‌کوشند تا در جلسه‌ی مشاوره مهم‌ترین نکات را به دانشجویان انتقال دهند. پاسخ‌گویی دقیق به پرسش‌های دانشجو از دیگر ویژگی‌های این کارشناسان در جلسه‌ی مشاوره انجام پروژه متره و برآورد است.
 • قیمت مناسب: ارائه‌ی خدمات مشاوره با قیمت مناسب، دیگر مزیت شرکت جلسات مشاوره انجام پروژه برآورد در کارت پروژه است.

مزایای انجام پروژه متره و برآورد توسط تیم کارت پروژه

در این‌جا به مرور مزایای سفارش انجام پروژه متره و برآورد در پلتفرم کارت پروژه می‌پردازیم.

 • انجام تخصصی و حرفه‌ای پروژه‌ها: انجام پروژه های حوزه متره و برآورد در کارت پروژه توسط متخصصان حرفه‌ای و با تجربه انجام می‌شود. دانش، تجربه و مهارت بالا از ویژگی‌های مهم این کارشناسان است. از این جهت است که پروژه‌ها با کیفیت بسیار بالایی در وبسایت ما آماده می‌شوند.
 • تضمین کیفیت: ارائه خدمات متره و برآورد پروژه ها با تضمین کیفیت انجام می‌شود. اطمینان به عملکرد کارشناسان و تعهد بالا در ارائه‌ی خدمات با کیفیت، باعث سهولت اعتمادسازی و گارانتی پروژه‌ها در پلتفرم کارت پروژه با ارائه‌ی تضمین کیفیت شده است.
 • پشتیبانی: از دیگر مزایای ثبت سفارش انجام پروژه برآورد در این پلتفرم، ارائه‌ی خدمات پشتیبانی‌ست. پس از تحویل پروژه شما تا 72 ساعت از خدمات اصلاح پروژه و پشتیبانی کارشناسان ما بهره‌مند خواهید بود.
 • قیمت مناسب: هزینه انجام پروژه های متره برآورد در کارت پروژه بسیار اقتصادی و به صرفه است. خدمات کارت پروژه با قیمت رقابتی و با تخفیفات دانشجویی ارائه می‌شوند.
 • تحویل به‌موقع: ارسال پروژه‌ها در موعد مقرر یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی‌ست که این پلتفرم را بدل به بهترین وبسایت انجام پروژه های ارائه ریز متره و برآورد کرده است.

قوانین انجام پروژه متره و برآورد

یکی از نکات مهمی که در هنگام ثبت سفارش انجام پروژه متره و برآورد نباید از آن غافل شوید، آگاهی از قوانین است. قوانین کارت پروژه را می‌توان بندهای قرارداد همکاری بین ما و دانشجویان متقاضی پروژه دانست. این قوانین به منزله‌ی اجرای دقیق مراحل پذیرش سفارش، انجام پروژه، تحویل و پشتیبانی تنظیم شده‌اند. دانشجویان و کارشناسان موظف به رعایت این قوانین بوده و در صورت عدم اطلاع از قوانین مسئولیت مشکلات احتمالی بر عهده‌ی شما خواهد بود.

همین حالا به صفحه‌ی قوانین در وبسایت کارت پروژه رفته و تمام مطالب آن را با دقت مطالعه کنید. در این‌جا به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • پس از پرداخت بیعانه انجام پروژه برآورد، تغییر اطلاعات پروژه مستلزم توافق مالی و زمانی جدید خواهد بود. لذا پیش از واریز بیعانه از صحت اطلاعات پروژه‌تان مطمئن شوید.
 • مهلت پشتیبانی تا 72 ساعت پس از ثبت سفارش ادامه خواهد داشت. پس از این مدت مسئولیت اصلاح اشکالات احتمالی پروژه بر عهده‌ی خودتان خواهد بود. توصیه می‌شود پس از دریافت پروژه، آن را دانلود و بررسی را شروع کنید.

انجام پروژه های متره و برآورد در تمامی شهرهای ایران

خدمات انجام پروژه متره و برآورد در کارت پروژه به صورت آنلاین ارائه می‌شود. دانشجویان می‌توانند با ورود به سایت یا برقراری تماس از روش‌های مختلف، سفارش خود را در پلتفرم کارت پروژه ثبت کنند. در نهایت پروژه از طریق یکی از پیام‌رسان‌های تعیین شده از سوی شما برایتان ارسال می‌شود.

درخواست پروژه متره و برآورد از سوی دانشجویان در شهرهای مختلف کشور در کارت پروژه ثبت می‌شود. روزانه دانشجویان بسیاری از شهرهای تهران، اصفهان، کرمان، مشهد، شیراز، تبریز و … پروژه‌های دانشجویی خود را در این وبسایت ثبت می‌کنند.

خدمات ما

سایت ما آماده‌ی ارائه‌ی انواع خدمات انجام پروژه متره و برآورد با قیمت مناسب، در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. جهت سفارش انجام پروژه های متره و برآورد صنعتی و دانشگاهی همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

برخی عناوین قابل انجام پروژه های متره و برآورد در کارت پروژه:

انجام پروژه های متره و برآورد 100% تضمین کیفیتانجام پروژه متره و برآورد فوق دیپلم
قیمت انجام پروژه های متره و برآوردانجام پروژه متره و برآورد تضمین بهترین کیفیت
انجام پروژه متره و برآورد برای کسب بالاترین نمرهبزرگترین سایت انجام پروژه متره و برآورد به صورت آنلاین
انجام پروژه متره و برآورد فوری و ارزانانجام پروژه متره و برآورد در سریع ترین زمان ممکن
عبارات مرتبط با انجام پروژه متره و برآورد