قوانین و مقر رات سایت تخصصی و برنامه نویسی karet.ir

پیش از سفارش پروژه خود حتما قوانین و مقررات سایت و پیج karet را با دقت بررسی کرده و سپس نسبت به سفارش پروژه خود اقدام نمایید. ثبت سفارش و نهایی کردن پروژه به معنای پذیرش قوانین سایت میباشدو تمام داوری ها بایستی بر اساس این قوانین صورت پذیرد.

      ۱- تمامی پروژه های انجام شده در karet تا ۷۲ ساعت بعد از  اعلام آماده تحویل بودن پروژه به متقاضی زمان پشتیبانی و بررسی خواهند داشت. و پس از زمان تعیین شده سایت کارِت هیچگونه مسئولیتی در قبال پروژه شما نخواهد داشت مگر اینکه از قبل در رابطه با زمان بررسی بیشتر توافقی با سایت صورت گرفته باشد.بنابراین مشتری گرامی دقت نماید که در این زمان پروژه خود را بررسی نماید و درصورت وجود اشکال و ایراد به سایت اعلام کند تا پروژه اصلاح گردد.البته به سوالات مشتریان عزیز بعداز این زمان پاسخ داده خواهد شد.درصورت تقاضا برای بیشتر شدن زمان بررسی پروژه باید با مدیریت سایت هماهنگی لازم صورت گیرد.

      ۲-تمامی پروژه ها طبق سفارش داده شده انجام خواهند شد. و هرگونه تغییر یا اضافه کردن مواردی جدید به پروژه نیازمند هماهنگی با کارشناس پروژه و مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

      ۳- مشتری درصورت تاخیر در دریافت پروژه خود هیچگونه ادعایی مبنی بر گرفتن مبلغی بعنوان خسارت از سایت و پیج نخواهد داشت.

            – تمام تاریخ های تحویل پروژه تقریبی بوده لذا امکان تاخیر از 10 الی 20 روز در پروژه ها محتمل میباشد. این مورد در تمام پروژه ها مطرح میباشد لذا پیش از نهایی کردن سفارش این مورد را مدنظر قرار دهید.

            – در صورت لغو کردن پروژه، متقاضی بایستی امکان تماس و برقراری ارتباط را فراهم نماید. در صورتی که امکان ارتباط مستقیم با متقاضی فراهم نشود (نظیر عدم پاسخ به تلفن / بلاک کردن در واتساپ و …) مسئولیت های آتی به عهده ایشان میباشد.

      ۴-درصورت درخواست مشتری پروژه ها دارای گزارش انجام کار می باشند، هرگونه گزارش و توضیحات بیشتر در انجام پروژه مستلزم هماهنگی با مجری انجام پروژه خواهد بود..

      ۵-رسالت ما انجام پروژه ها با بهترین کیفیت می باشد. آموزش مقدماتی و صفر تا صد پروژه های انجام شده اصلا جزء فعالیت های سایت نمی باشد.البته این مورد را هم مشتری گرامی میتواند از مدیریت سایت تقاضا کند و درصورت موافقت قابل انجام می باشد.

      ۶-لازم به ذکر است بعد از تحویل پروژه به مدت ۳ روز می‌توانید مشکلات خود را به صورت مکتوب مطرح کنید و خارج مدت مشخص شده، پاسخ گویی به تغییرات جدید خارج از تعهد اولیه خواهد بود مگر اینکه توافقاتی از قبل انجام شود.

      ۷-بعد از واریز هزینه اولیه، کنسل شدن پروژه از سوی استاد و یا انصراف شما از ادامه پروژه(به هر دلیل) قابل قبول نیست و سایت می تواند نیمی از هزینه را حتی بدون اینکه درصدی از کار انجام شده باشد بعنوان خسارت از کل مبلغ پروژه کسر کند و مابقی را به حساب شما واریز نماید و چنانچه کل کار انجام شده باشد باید کل هزینه پرداخت شود. در صورت موافقت سایت به فسخ قرارداد، متناسب با درصد انجام شده و محاسبه خسارت سایت، هزینه ای از هزینه کل تعیین شده کسر خواهد شد. و چنانچه مبلغ پیش پرداخت کمتر از مبلغ تعیین شده باشد، ملزم به پرداخت مابقی هزینه خواهید بود. و اگر کمتر باشد، از مبلغ پرداختی کسر و مابقی مسترد خواهد شد.

      ۸- درصورت وجود اختلاف بین مشتری و مجری درخصوص پروژه تحویل داده شده، کار به داوران سایت karet سپرده می شود. و مشتری و مجری متعهد هستند که بعد از صدور رای داوری تابع رای وی باشند و آن را بپذیرند.لازم به ذکر است که داوری بصورت کاملا بی طرفانه بین مجری و مشتری صورت خواهد گرفت و سایت تابع رای کارشناسان داوری پروژه می باشد.درصورتی که نظر داور بر این مورد باشد که درصدی از کار انجام شده ، به همان اندازه از هزینه پروژه به مجری داده خواهد شد.

      9- در صورت هرگونه اختلاف بایستی طرفین ابتدا مکاتبه نمایند و در صورت عدم توافق نهایی از سایز مراجع اقدام نمایند.

      ۱۰- برای شروع پروژه بعداز موافقت کارفرما با هزینه پروژه نصف هزینه بعنوان پیش پرداخت باید به حساب سایت واریز گردد و پس از انجام پروژه به کارفرما اطلاع داده می شود که کار آماده تحویل است و قبل از تحویل پروژه باید هزینه پروژه تسویه گردد.بعداز تسویه هزینه پروژه توسط کارفرما فایلهای پروژه برای وی ارسال می گردد.

سایر نکات:

• هزینه با توجه به زمان، محدودیت، فوریت پروژه و سختی کار مشخص می‌شود. شرایط و الزامات پروژه همگی باید مکتوب باشند و نکات تلفنی و پیامکی ممکن است فراموش شوند و در این صورت ایرادی به مجموعه سایت وارد نخواهد بود.

 

• قرارداد سایت و مشتری همین قوانین ارائه شده در این بخش میباشد.

 

• بعد از تحویل و یا ضمن انجام پروژه، اعمال تغییرات و یا بخش‌های جدید اضافه شده خارج از درخواست مکتوب اولیه نیازمند توافق مالی و زمانی مجدد دارد .

 

در پیاده‌سازی مقالات به نکات زیر توجه داشته باشید هدف اصلی در پیاده‌سازی، همانطور که شما انتظار دارید، رسیدن به جواب اشاره شده در مقاله می‌باشد.

 

معمولا نویسندگان مقاله تمامی جزییات را ذکر نمی‌کنند و حتی یکی از نکات ارائه مقالات مجهول گذاشتن بخشی از اطلاعات اولیه است تا امتیاز کار برای نویسندگان اصلی محفوظ بماند. بنابراین برای رسیدن به نتیجه گاهی فرضیاتی لحاظ می‌شود که ممکن است ما را به نتیجه‌ای برساند که دقیقا مطابق نتیجه گزارش شده نباشد که البته این جزییات در اختیار شما قرار داده می‌شود تا از صحت کار مطمئن باشید.

         -در صورتی که پیاده سازی به هیچ نتیجه‌ای نرسد و یا مبنای کلی مقاله حاصل نشود، هزینه پرداختی برگشت داده می‌شود.

        -مدت زمان پیاده‌سازی نیز با توجه به لزوم به نتیجه رساندن مقاله تقریبی است بنابراین در ارائه کار نهایی لطفا صبور باشید.

        -ترجمه مقاله جز شبیه سازی نمی‌باشد ولی گزارش ضمیمه که باید به درخواست مشتری محترم باشد، توضیحات کافی را شامل می‌شود. برای ترجمه بنا به درخواست، هزینه مجزا تعیین می‌شود.                  -بعد از دریافت شبیه سازی، ابتدا مقاله و گزارش را مطالعه فرمایید و سپس به بررسی شبیه سازی مقاله بپردازید.

        – سفارش در تمام شبکه های اجتماعی پیرو قوانین وبسایت میباشد.

        – در صورت نیاز به همکاری متقاضی، ایشان بایستی موارد درخواستی را در اولین فرصت در اختیار سایت قرار دهد.

 

نحوه ثبت شکایت

 

درصورتی که از پروژه دریافتی رضایت ندارید از طریق تلگرام یا واتساپ شماره های ذکر شده در سایت و یا از طریق فرم تماس با ما که در منوی بالای سایت قرار دارد آن را به اطلاع ما برسانید تا در اولین فرصت به آن رسیدگی نماییم.

 

ساعت پاسخگویی

 

ساعات پاسخگویی از ۸ صبح تا ساعت ۲۳ بصورت تلفنی ، تلگرامی و واتساپی ادامه دارد البته این پاسخگویی ممکن است در زمان های شلوغی کار فقط از طریق تلگرام یا واتساپ صورت گیرد.

 

قوانین و مقررات مربوط به رعایت حریم شخصی

 

کارت پروژه به هیچ عنوان نمیتواند اطلاعات هویتی صاحب یک پروژه سفارش داده شده ، درحال انجام و یا انجام شده را در اختیار شخض دیگری قرار دهد و تنها به دستور مقام محترم قضایی این امکان فراهم میگردد.

 

نحوه پرداخت هزینه

 

برای شروع پروژه نصف هزینه پروژه از سمت کارفرما از طریق درگاه اختصاصی KARET پروژه و یا از طریق شماره کارت های تایید شده سایت واریز میگردد و بعداز اتمام پروژه (قبل از تحویل) مابقی هزینه به حساب سایت واریز می شود و پروژه انجام شده به کارفرمای محترم تحویل داده می شود.

 

نحوه تحویل به کارفرما

 

فایل پروژه از طریق تلگرام ، واتساپ یا ایمیل به کارفرمای محترم تحویل داده می شود.اگر پروژه سخت افزاری باشد از طریق پست ، پیک یا تیپاکس برای کارفرمای گرامی ارسال می گردد.

 

پشتیبانی

 

پروژه های انجام شده ۷۲ ساعت بعد از اعلام آماده شدن آن توسط سایت به کارفرما فرصت بررسی دارند.درصورتی که زمان بیشتری برای بررسی نیاز باشد باید با مدیریت سایت توافق صورت گیرد.پشتیبانی شامل رفع ایرادات و نقایص پروژه و پاسخگویی به سوالات و ابهامات آن خواهد بود.

 

-تایید سفارش و پرداخت از طرف شما به منزله قبول قوانین فوق است.

 

 

با تشکر

مدیر سایت تخصصی karet