انجام مقاله کلاسی❤️سفارش نوشتن مقاله کلاسی 100% تضمینی

نگارش مقالات کلاسی
نگارش مقالات کلاسی

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام مقاله ، انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله کلاسی شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و چاپ نوشتن مقاله کلاسی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور سفارش انجام مقاله کلاسی خود را ثبت کنم؟

شما می‌توانید برای ثبت پروژه کلاسی خود از روش‌های زیر استفاده کنید:
1.فرمی که در بالای صفحه قرار ارد را پر کنید.
2.به شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه (واتساپ، ایتا، تلگرام و …) پیام ارسال کنید.
3.با مشاوران کارت پروژه تماس بگیرید: 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت انجام مقاله مورد نیاز است؟

رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات مقاله اطلاعات ضروری برای ثبت انجام مقاله هستند. علاوه بر این نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه هم برای برآورد هزینه و زمان موثر هستند.

هزینه و زمان انجام مقاله کلاسی به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام پروژه نسبت به هر پروژه متفاوت بوده و پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما توسط متخصصان کارت پروژه، خدمت شما اعلام می‌شود.
گاهی افراد بنا به دلایلی نیاز دارند تا پروژه خود را زودتر از زمان مقرر تحویل بگیرند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، کافی است این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متتناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی مقاله کلاسی و اعلام نتیجه چقدر است؟

مدت زمان لازم برای بررسی و اعلام نتیجه مقاله‌ها، نسبت به مقالات مختلف از 1 ساعت تا 12 ساعت متفاوت است.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

پروژه ها توسط کارشناسان مجرب کارت پروژه و در 4 سطح کیفی “الماس”، “طلایی”، “نقره‌ای” و “برنزی” انجام می‌شوند. هر یک از این سطوح، کیفیت مخصوص به خود را دارند و توسط مجریانی با مهارت‌ها و تجربه‌های مختلف انجام می‌شوند. کارشناسان کارت پروژه پس از بررسی اطلاعات ارسالی شما، سطح کیفی متناسب با شما را خدمتتان اعلام می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

سفارش، نگارش و انجام انواع مقاله کلاسی

انجام مقاله کلاسی یکی از اقدامات ارزشمند برای کسب نمرات دانشگاهی و زمینه‌ساز انجام مقاله علمی است. نوشتن مقاله کلاسی از ابعاد مختلفی مانند کسب دانش‌تخصصی، تقویت رزومه، نمره واحدهای درسی و چاپ مقاله حائز اهمیت است. همین ویژگی‌های خوب سبب شده تا دانشجویان زیادی اقدام به نگارش مقاله کلاسی نمایند.

کارت پروژه مجموعه تخصصی در زمینه ارائه خدمات انجام، نگارش و چاپ مقاله در رشته های مختلف دانشگاهی است. در همین راستا، امکان انجام مقاله کلاسی دانشجویی با بهترین کیفیت را فراهم کرده است. شما عزیزان فارغ از هر رشته و مقطع دانشگاهی می‌توانید سفارش انجام و نوشتن مقاله کلاسی را به ما بسپارید.

مزایای چاپ مقاله کلاسی

نگارش مقاله کلاسی دارای مزایای متعددی است. نخست آن که زمینه لازم برای آشنایی با یک موضوع علمی خاص را فراهم می کند. آشنایی با قالب و نحوه نگارش مقاله علمی نیز از دیگر مزایای انجام مقاله کلاسی است. این ویژگی سبب خواهد شد تا برای انجام مقاله علمی از جمله مقاله علمی پژوهشی، مقاله isi و … آمادگی بیشتری داشته باشید.

انواع مقاله کلاسی دارای پتانسیل تبدیل به مقالات معتبر علمی هستند. در واقع انجام مقاله کلاسی، با مجموعه‌ای پژوهش‌ها و اطلاعات، حکم پایه و بستر چاپ مقاله علمی را دارد. علاوه‌بر مزایای اشاره شده، مقاله کلاسی با کیفیت در کسب بالاترین نمره و ارتقای معدل دانشگاهی نیز بسیار اثرگذار است.

انجام مقاله کلاسی با پشتیبانی 24 ساعته
انجام مقاله کلاسی با پشتیبانی 24 ساعته

آشنایی با ساختار نگارش و انجام مقاله کلاسی

ساختار مقاله کلاسی درکنار شباهت ها، تفاوت های زیادی با انجام و چاپ مقالات در مجلات داخلی و خارجی دارد. معمولاً انجام مقاله کلاسی در پنج بخش صورت می پذیرد. انتخاب موضوع، چکیده، مقدمه، بدنه اصلی و نتیجه گیری از جمله بخش های اصلی یک مقاله کلاسی است.

موضوع مقاله کلاسی

انتخاب موضوع را می توان مهمترین و اثرگذارترین عامل برای انجام و نوشتن مقاله کلاسی دانست. موضوع معمولاً توسط استاد مربوطه دسته بندی می شود.

چکیده مقاله کلاسی

چکیده مقاله نیز به نوعی عصاره و درون مایه مقاله شما را تشکیل می دهد. لذا بهتر است وقت ویژه و دقت دوچندانی برای نگارش آن قرار دهید. این بخش نمره قابل توجهی از کل مقاله کلاسی را به خود اختصاص می‌دهد.

سفارش انجام مقاله کلاسی، تحقیق و پروژه ها در کارت پروژه
سفارش انجام مقاله کلاسی، تحقیق و پروژه ها در کارت پروژه

مقدمه مقاله

مقدمه مقاله در ارتباط با کلیات و چرایی پرداختن به موضوع مقاله است. اهمیت و جایگاه موضوع و اشاره‌ای کوتاه به تاریخچه و پژوهش‌های مرتبط می تواند مقدمه ای خوب و منسجم بسازد.

بدنه مقاله کلاسی

بدنه مقاله نیز شامل فرضیات، اشاره‌ای به پژوهش‌های انجام شده و شرح پژوهش و تحقیق دارد. از این رو بیشترین سهم در نگارش مقاله کلاسی به این بخش اختصاص دارد.

نتیجه گیری و منابع

نتیجه گیری و ارائه دستاوردهای تحقیق در پایان مقاله کلاسی قرار می گیرد. همچنین در انتها می توان لیستی از منابع و مقالات استفاده شده در تهیه مقاله کلاسی ارائه شود.

ویرایش و انجام کلیه اصلاحات انواع مقاله کلاسی

انجام مقاله کلاسی دانشجویی نیازمند ویرایش و اصلاح مطالب تهیه ونگارش شده است. خصوصاً اگر دانشجویان تجربه نوشتن مقاله کلاسی نداشته باشند. ویرایش مقاله کلاسی از لحاظ محتوا، نکات ادبیاتی و نگارشی از مهمترین موارد در این زمینه است.

صفر تا صد تحقیقات دانشگاهی کلاسی
صفر تا صد تحقیقات دانشگاهی کلاسی

برای پیدا کردن موضوعات جدید برای نگارش مقاله کلاسی چه روش‌هایی وجود دارد؟

همانگونه که بیان شد، موضوع مقاله کلاسی نقش مهمی در ساختار و انجام مقاله دارد. معمولاً موضوع مقالات کلاسی الزامی که در برخی دروس مشخص می‌شود، توسط استاد همان‌ درس حیطه بندی می‌شود. در واقع استاد موضوعات مشخصی را برای دانشجویان درنظر می‌گیرد و یا با مشخص کردن دامنه، موضوع را به دانشجویان واگذار می‌کند.

در برخی شرایط نیز انجام صفر تا صد مقاله کلاسی به دانشجویان واگذار می شود. در چنین شرایطی معمولاً دانشجویان باید موضوع را با تحقیق و علاقه خود انتخاب کرده و به تأیید استاد برسانند. در چنین شرایطی، موضوعات جدید و غیرتکراری به ویژه در حوزه فعالیت استاد می‌تواند هوشمندانه باشد.

کارت پروژه با تجربه بالا در زمینه انجام و سفارش نوشتن مقاله کلاسی با بهترین کیفیت، آماده مشاوره است. شما عزیزان برای مشورت در خصوص انتخاب موضوع انجام مقاله کلاسی می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انجام حرفه ای مقاله های کلاسی در تمامی گرایش ها
انجام حرفه ای مقاله های کلاسی در تمامی گرایش ها

پیدا کردن مقالات پایه (بیس) برای انجام و نوشتن مقاله کلاسی

برای نگارش مقاله کلاسی لازم است در ارتباط با پژوهش های انجام شده در ارتباط با موضوع تحقیق کرد. مقالات چاپ شده در پایگاه های معتبر بهترین منبع برای این کار هستند. مقالاتی که توسط نویسندگان برجسته نگارش شده و از ایمپکت بالایی برخوردارند، گزینه ایده آلی هستند. در انتخاب مقالات حتماً به مرتبط بودن آن بر موضوع توجه ویژه ای داشته باشید.

برای پیدا کردن چنین مقالاتی که پایه و بیس مقاله کلاسی را تشکیل می دهند، روش های متععدی وجود دارد. بررسی عنوان مقاله در پایگاه های چاپ مقاله علمی و جستجوی کلمات کلیدی در ژورنال‌های معتبر از آن جمله است. مشورت با دانشجویان تحصیلات تکمیلی، آرشیو مقالات اساتید و سایت سفارش انجام مقاله کلاسی از دیگر روش‌های کاربردی است.

انجام حرفه ای مقاله های کلاسی
انجام حرفه ای مقاله های کلاسی

پایگاه‌های اطلاعات علمی برای تهیه مقالات موردنیاز در نگارش مقاله کلاسی

برای تهیه مقالات موردنیاز جهت نوشتن مقاله کلاسی می توانید از پایگاه های مختلف داخلی و خارجی استفاده کنید. پایگاه هایی نظیر Elsevier، PubMed، JCR، Scopus، ISC و Science Direc گزینه‌های خوبی برای مقالات بین‌المللی هستند. پایگاه‌هایی نظیر سیویلیکا، مجیران، ایران داک و ایرانمدکس نیز برای یافتن مقالات علمی پژوهشی داخلی گزینه مناسبی به شمار می‌روند.

H2. مشاوره در نگارش و چاپ مقاله در مجلات معتبر کلاسی

بدون شک رمز موفقیت در انجام مقاله کلاسی، آگاهی از چگونگی انجام مقاله است. در این راستا مشاوره تخصصی و مشورت با افراد باتجربه بهترین فرصت است. مشاوره می تواند در انجام مقاله های کلاسی با بالاترین کیفیت نقش بسیار ویژه ای داشته باشد. همچنین در انجام سریع و تضمینی مقاله، مدیریت زمان و رفع مشکلات و موانع نیز مؤثر است.

کارت پروژه علاوه بر انجام سفارش مقاله کلاسی، امکان مشاوره تخصصی را فراهم کرده است. شما دانشجویان و علاقه مندان به نوشتن مقاله کلاسی می‌توانید از روش های زیر نسبت به دریافت مشاوره اقدام نمایید.

 • مشاوره از طریق تماس تلفنی (همراه یا ثابت)
 • مشاوره از طریق واتس‌اپ
 • مشاوره از طریق تلگرام
 • مشاوره از طریق صفحه اینستاگرام
انجام و نوشتن مقاله کلاسی با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان
انجام و نوشتن مقاله کلاسی با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان

مشاوره در نگارش و چاپ مقاله در مجلات معتبر کلاسی

بدون شک رمز موفقیت در انجام مقاله کلاسی، آگاهی از چگونگی انجام مقاله است. در این راستا مشاوره تخصصی و مشورت با افراد باتجربه بهترین فرصت است. مشاوره می تواند در انجام مقاله های کلاسی با بالاترین کیفیت نقش بسیار ویژه ای داشته باشد. همچنین در انجام سریع و تضمینی مقاله، مدیریت زمان و رفع مشکلات و موانع نیز مؤثر است.

کارت پروژه علاوه بر انجام سفارش مقاله کلاسی، امکان مشاوره تخصصی را فراهم کرده است. شما دانشجویان و علاقه مندان به نوشتن مقاله کلاسی می‌توانید از روش های زیر نسبت به دریافت مشاوره اقدام نمایید.

 • مشاوره از طریق تماس تلفنی (همراه یا ثابت)
 • مشاوره از طریق واتس‌اپ
 • مشاوره از طریق تلگرام
 • مشاوره از طریق صفحه اینستاگرام
انجام مقاله کلاسی، پروپوزال، پایان نامه
انجام مقاله کلاسی، پروپوزال، پایان نامه

سفارش مقاله کلاسی

انجام و نگارش مقاله کلاسی در کارت‌پروژه با خدمات مختلف و متعدد ارائه می شود. از جمله انجام مقاله های کلاسی 100% تضمینی، پشتیبانی فعال 24 ساعته، تنوع انواع مقالات در طیف وسیعی از رشته‌ها. همچنین امکان مقاله کلاسی به انگلیسی و فارسی فراهم شده است. شما مخاطبان گرامی برای سفارش هر یک از مقالات مختلف زیر با ما در ارتباط باشید.

 • انجام مقاله کلاسی در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت
 • انجام مقاله کلاسی در تهران و تمامی شهرهای ایران
 • انجام مقاله کلاسی کارشناسی ارشد
 • انجام مقاله کلاسی کارشناسی
 • انجام مقاله کلاسی دکتری
 • انجام مقاله کلاسی مروری
 • انجام مقاله کلاسی غیر مروری
 • انجام مقاله کلاسی دانشجویی و پایان نامه کنفرانسی مروری نویسی ای اس ای علمی پژوهشی قیمت
 • انجام مقاله کلاسی دانشجویی کنفرانسی

برای سفارش انجام مقاله کلاسی از طریق روش های زیر می توانید با ما تماس بگیرید.

 • سایت اصلی کارت پروژه
 • تماس‌تلفنی
 • تلگرام
 • واتس‌اپ
 • اینستاگرام
انجام مقاله کلاسی به طور سریع، مطمئن و ممتاز
انجام مقاله کلاسی به طور سریع، مطمئن و ممتاز

فاکتورهای مؤثر بر هزینه و تعرفه انجام مقاله کلاسی

هزینه و قیمت مقاله کلاسی به عوامل متعددی بستگی دارد. نوع مقاله نظیر مروری یا تحلیلی بودن مقاله از جمله آن هاست. زمان موردنیاز برای نوشتن مقاله کلاسی، موضوع مقاله و مقطع تحصیلی از دیگر پارامترهای مؤثر بر هزینه انجام مقاله کلاسی می باشد.

کارت‌پروژه به‌عنوان مرجع تخصصی در زمینه انجام انواع مقالات علمی از جمله مقاله کلاسی، به هزینه سفارش توجه داشته است. زیرا حمایت از حقوق دانشجویان را از اصلی ترین اهداف خود می داند. در همین راستا قیمت انجام مقاله های کلاسی به صورت منطقی و مناسب درنظر گرفته شده است. پس اگر به دنبال انجام مقاله کلاسی قیمت مناسب هستید، کارت پروژه با تضمین کیفیت در کنار شما خواهد بود.

صفر تا صد مقاله های کلاسی
صفر تا صد مقاله های کلاسی

نحوه پشتیبانی از انجام و نوشتن مقاله کلاسی

پشتیبانی از خدمات و سفارش مقالات یکی از مزایای ارزشمند کارت پروژه است. پشتیبانی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته درنظر گرفته شده است. در نتیجه شما مخاطبان گرامی می توانید در هر لحظه با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شده و یا نکات لازم برای انجام مقاله کلاسی دانشجویی را به‌اطلاع کارشناسان برسانید.

کارت پروژه در تمامی مقاطع تحصیلی با شماست
کارت پروژه در تمامی مقاطع تحصیلی با شماست

متخصصان حرفه ای در انجام و نوشتن مقاله کلاسی (چه کارشناسانی پروژه شما را انجام میدهند؟)

انجام و تالیف مقاله کلاسی بر عهده کارشناسان متخصص و با تجربه است. این کارشناسان از میان تعدادی از واجدین شرایط که از مهارت بالاتری برخوردار بودند، انتخاب شده اند. همین امر انجام مقاله کلاسی تضمینی و باکیفیت را به ارمغان آورده است.

سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام مقاله کلاسی
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام مقاله کلاسی در کارت پروژه

چرا برای نوشتن مقاله کلاسی ، karet.ir را انتخاب کنیم؟

کارت پروژه یک مجموعه تخصصی است که امکان انجام مقاله کلاسی با کیفیت در رشته‌های مختلف را فراهم کرده است. در نتیجه محدودیتی از بابت موضوع و رشته مقاله نخواهید داشت. خدمات مقاله به صورت تضمینی و با پشتیبانی فعال ارائه می گردد. در نظرگیری قیمت مناسب، انجام امور صفر تا صد مقاله، و انجام مقاله کلاسی فوری از دیگر مزایای کارت پروژه می‌باشد. مزایای که کارت‌پروژه را به انتخابی ایده آل برای دانشجویان و علاقه مندان به نوشتن مقاله کلاسی تبدیل کرده است.

انجام پروژه ‏های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی مقاله کلاسی
انجام پروژه ‏های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی مقاله کلاسی درکارت پروژه

خدمات ما

کارت پروژه به عنوان یک مجموعه تخصصی، طیف وسیعی از خدمات دانشجویی را برای مخاطبان درنظر گرفته است. انجام تحقیق دانشجویی برای رشته های مختلف دانشگاهی و در مقاطع گوناگون تحصیلی، تنها بخشی از آن است. انجام پژوهش، انواع مقالات معتبر داخلی و خارجی، ویرایش، خلاصه سازی و مشاوره تخصصی از دیگر موارد مهم محسوب می‌شود.

نگارش مقالات پژوهشی، isc، isi ، همایشی و .... مقاله کلاسی
نگارش مقالات پژوهشی، isc، isi ، همایشی و …. مقاله کلاسی در کارت پروژه

تماس با ما

برای تماس با مجموعه کارت پروژه و استفاده از خدمات مختلف از جمله تحقیق و چاپ مقاله روش‌های مختلف درنظرگرفته شده است. شما می‌توانید از طریق سایت اصلی کارت‌پروژه، تماس تلفنی، ایمیل، واتس‌اپ، تلگرام و اینستاگرام با ما در تماس باشید.

انجام انواع مقاله کلاسی توسط برترین متخصصان ایران
انجام انواع مقاله کلاسی توسط برترین متخصصان ایران در کارت پروژه
 • چاپ مقاله علمی پژوهشی / انجام مقاله داخلی / نوشتن مقاله علمی ترویجی

مقاله علمی پژوهشی، مقاله علمی ترویجی و مقالات داخلی از پرتقاضاترین انواع مقالات علمی هستند. فرآیند نسبتاً کوتاه و همچنین مزایای ارزشمند این نوع مقالات، سبب تمایل بالای دانشجویان به انجام مقاله گردیده‌است. برای آگاهی از شرایط ثبت سفارش مقاله علمی پژوهشی، علمی ترویجی و مقاله داخلی در تمامی رشته‌ها می‌توانید با ما تماس بگیرید.

 • چاپ مقاله کنفرانسی / انجام مقاله همایشی / چاپ مقاله همایشی کنفرانسی

مقالات کنفرانسی و همایشی با ارائه نتایج و دستاوردهای جدید پیرامون محورهای کنفرانس و همایش، از جمله مقالات پرطرفدار است. کسب نمره و امتیاز برای واحدهای درسی و زمان کوتاه پذیرش، از مزایای مهم این نوع مقالات است. کارت پروژه امکان انجام تضمینی مقاله کنفرانسی و مقاله همایشی در همایش های داخلی و خارجی را فراهم کرده است.

 • چاپ مقاله مروری / انجام مقاله مروری / نوشتن مقاله مروری

امروزه انجام مقالات مروری و بررسی پژوهش های صورت گرفته، جایگاه ارزشمندی در جامعه علمی دارد. از این رو، بسیاری از دانشجویان و پژوهشگران رشته های مختلف دانشگاهی، اقدام به نوشتن مقاله مروری می‌نمانید. کارت پروژه امکان ثبت سفارش مقاله مروری و چاپ در ژورنال های معتبر را با تضمین کیفیت مهیا کرده است.

 پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه مقاله کلاسی
پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه مقاله کلاسی در کارت پروژه
 • انجام مقاله isi / انجام مقاله scopus / انجام مقاله انگلیسی

بدون‌شک چاپ مقاله ISI و انجام مقاله در مجلات معتبری نظیر Scopus از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. انجام مقاله انگلیسی و چاپ در مجلات معتبر بین‌المللی بیشترین امتیاز را برای نویسندگان مقاله به همراه خواهدداشت. کارت پروژه آماده ارائه کلیه خدمات و انجام صفر تا صد مقاله ISI، مقاله Scopus و مقاله انگلیسی می باشد.

مطالعه بیشتر