انجام پروژه مهندسی معماری ❤️ سفارش پروژه مهندسی معماری (100% تضمینی)

انجام پروژه معماری
انجام پروژه معماری در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه های دانشجویی و انواع پایان نامه ها ، امکان انجام پروژه معماری شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش انجام پروژه دانشجویی معماری در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

معرفی خدمات تیم کارت پروژه برای رشته معماری

ویدئو از انجام پروژه های دانشجویی و مقاله های دانشجویی رشته معماری توسط متخصصات کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور پروژه‌ معماری خود را ثبت کنیم؟

روش های ثبت سفارش پروژه های معماری :
1.پر کردن فرمی که در ابتدای هر صفحه موجود است.
2.ثبت سفارش از طریق ارسال پیام به شبکه های اجتماعی (برای این کار می‌توانید از دکمه‌هایی که در بالای فرم ثبت سفارش قرار دارند، استفاده کنید.)
3.ثبت پروژه ی معماری از طریق تماس با شماره : 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت پروژه معماری مورد نیاز است؟

به منظور پاسخگویی بهتر وارد کردن رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه ضرورت دارد. اطلاعاتی مانند نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه اطلاعات غیرضروری هستند کارشناسان، برای برآورد هزینه و زمان از آنها استفاده می کنند.

هزینه و زمان انجام پروژه معماری به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام پروژه معماری به پروژه‌ی شما بستگی دارد و هر پروژه با پروژه دیگر متفاوت است. این دو مورد پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما، خدمتتان اعلام می‌شود.
اگر تمایل دارید که پروژه خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، می‌توانید این مورد را با اساتید کارت پروژه در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی و اعلام نتیجه پروژه معماری چقدر است؟

مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه پروژه‌های معماری با توجه به خاص یا ساده بودن پروژه ها ، از 1 ساعت تا 12 ساعت متفاوت است.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

در کارت پروژه، پروژه ها توسط مجریان حرفه‌ای و مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. تمامی پروژه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. کارشناسانی که پروژه را انجام می‌دهند،بسته به سطحی که درآن قرار دارند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متفاوتی برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی پروژه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

معمولا 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها دریافت می‌شوند، که این مورد و اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات، بوده است. علاوه بر این، . سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

رشته معماری و انجام پروژه های معماری

یکی از رشته‌های محبوبی که دانشجویان برای ادامه تحصیل آن را انتخاب می‌کنند، رشته مهندسی معماری است. رشته معماری ترکیبی از هنر و فنون خاص جهت طراحی و ساخت انواع بناها است که در حوزه طراحی و ساخت‌وساز ساختمان‌ها و سایر سازه‌های فیزیکی فعالیت دارد. مهندسان معماری معمولاً به کمک مفاهیم هندسه، ریاضیات، طرح معماری، تاریخ معماری، فضا و سازه به انجام پروژه معماری دانشجویی می‌پردازند. اما گاهی موضوع انجام پروژه برای دانشجویان می‌تواند به یک دغدغه مهم تبدیل ‌شود.

در این مواقع این که دانشجو سفارش پروژه معماری خود را به چه مؤسسه‌ای بسپارد، اهمیت زیادی دارد. یکی از مؤسسات معتبر و شناخته شده در زمینه انجام پروژه معماری به صورت تضمینی مجموعه کارت پروژه است. در ادامه بیشتر راجع به رشته معماری و گرایش‌های آن و انجام پروژه های دانشجویی رشته معماری با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد. همچنین می توانید جهت مشاهده پروژه های معماری خارجی کلیک کنید.

سفارش انجام پروژه معماری
انجام پروژه معماری

آشنایی با رشته مهندسی معماری

مهندسی معماری رشته جذاب گروه ریاضی است که سالانه علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب می‌کند. معماری به ذوق هنری، قدرت خلق و تخیل قوی نیازمند است. این رشته در طول تاریخ بسیار پرکاربرد بوده و دانشجویانی که در آن تحصیل می‌کنند، باید به کمک تفکرات ناب و خلاقانه خود به طراحی و ساخت انواع سبک‌های معماری در مناطق و اقلیم‌های مختلف بپردازند. رشته معماری دارای دو جنبه هنری و فنی است و مهندسان این رشته باید برای زیباشناسی و طراحی انواع نما و پلان مهارت‌های کافی را کسب می‌کنند.

یک مهندس معمار هنگام ساخت و طراحی سازه در قدم اول باید نقشه مناسبی تهیه کند. این نقشه به دو دسته نقشه‌های معماری و نقشه سازه دسته‌بندی می‌شوند. به طور معمول نقشه‌های معماری قبل از شروع کار طراحی می‌شوند، این نقشه‌ها شامل پلان‌های مختلف ساختمان، محل مشخصات کاربری، نمای آن و غیره هستند. پس از آنکه نقشه معماری طراحی شد در ادامه به کمک مهندسان عمران، نقشه‌های سازه به همراه جزئیات و نحوه اجرای کامل آن طراحی می‌شود.

انجام پروژه عمران از دیگر پروژه‌های مهم سایت کارت می‌باشد که شما دانشجویان عزیز می‌توانید با آرامش خاطر این پروژه را به متخصصین ما بسپارید.

انجام پروژه ، پایان نامه ، ترجمه و ... معماری
انجام پروژه ، پایان نامه ، ترجمه و … معماری

گرایش‌های رشته مهندسی معماری

رشته معماری همانند هر رشته دانشگاهی دیگری شامل گرایش‌های متنوعی جهت انجام پروژه معماری است. از گرایش‌های مهم رشته معماری در مقطع کارشناسی ارشد می‌توان به تکنولوژی معماری، معماری و انرژی، معماری و منظر، مدیریت پروژه و ساخت، معماری اسلامی، مرمت بناها و بافت‌های تاریخی، پروژه طراحی شهری، برنامه‌ریزی شهری، و مطالعات معماری ایران اشاره کرد. هر یک از این گرایش‌ها می‌تواند برای دانشجو کاربردی و مفید باشد و این بستگی به انتخاب دانشجو دارد. در ادامه به معرفی بیشتر گرایش‌های معماری می‌پردازیم.

گرایش معماری – معماری

در این گرایش دانشجویان بیشتر در حوزه طراحی فضاهای مناسب برای انسان و ارتقای کیفیت معماری‌ مطالعه می‌کنند. این گرایش در واقع ادامه دروس مقطع کارشناسی به‌صورت تخصصی‌تر و پیچیده‌تر است.

گرایش معماری منظر

این گرایش به کمک درک جایگاه محیط‌زیست، طبیعت و رابطه آن با انسان، تلاش می‌کند تا در حوزه زیبایی‌شناختی هنری، طراحی و سازماندهی ساختمان‌ها و فضاهای بیرونی به نتیجه مطلوب برسد. گرایش معماری منظر بیشتر با محیط طبیعی سروکار دارد.

گرایش معماری اسلامی

گرایش معماری اسلامی همان‌طور که از اسمش پیداست، به مطالعه تخصصی پیرامون سبک ساختمان‌های مرتبط با اسلام می‌پردازد. اهمیت معماری ایران و جهان در دوره اسلام در این گرایش بسیار زیاد است. قدمت این رشته بسیار زیاد است و هدف از ایجاد آن تربیت دانشجویانی است که بتوانند سبب حفظ زیبایی‌شناسی اسلامی در طراحی بنا شوند. فردی که در این رشته تحصیل می‌کند، باید با اسلام و آموزه‌های دینی به‌خوبی آشنا باشد و به این رشته علاقه کافی نشان دهد. جهت انجام پروژه معماری اسلامی می‌توانید از خدمات مجموعه کارت استفاده کنید.

انجام پروژه هنر از دیگر پروژه‌های دانشجویان در مقاطع تحصیلی کارشناسی، ارشد و دکتری می باشد که به صورت تضمینی در کارت پروژه انجام می شود.

انجام صفر تا صد پروژه دانشجویی معماری
انجام صفر تا صد پروژه دانشجویی معماری در تمامی گرایش ها

گرایش معماری داخلی

این گرایش معمولاً در حوزه طراحی فضاهای داخلی ساختمان‌ها و بناها به مطالعه می‌پردازد. معماری داخلی از دو جنبه هنری (زیبایی‌شناختی) و فنی تشکیل شده است. تسلط فارغ‌التحصیلان این گرایش به هر دو جنبه منجر به بازدهی بیشتر آنها در بازار کار خواهد شد. گرایش معماری داخلی، فضاهای مختلف داخل یک ساختمان را بر اساس استانداردها و ضوابط مربوطه طراحی می‌کند. طراحی هنرمندانه قسمت‌های مختلف داخل ساختمان در این رشته یک اصل مهم محسوب می‌شود. این رشته بیشتر برای افرادی که در کنار خلاقیت بالا، ذوق هنری خوبی در تزئینات داخلی دارند، مناسب است.

گرایش مطالعات معماری ایران

در این رشته، بازنگری پیشینه تاریخ معماری و شهرسازی ایران اهمیت زیادی دارد. گرایش مطالعات معماری ایران به گسترش دانش موجود در این حیطه می‌پردازد و هدف آن بازآفرینی آنچه که فراموش شده و برقراری ارتباطی قوی بین گذشته و آینده است. البته بررسی فضای زیست ایرانی محدود به سکونتگاه‌ها و بناها نیست، شئوناتی مثل اعتقادات، فرهنگ و هنر و تاریخ و علوم مختلف هم در این رشته مطالعه می‌شود.

گرایش بازسازی پس از سانحه

این گرایش به دلیل سوانح و بلایای طبیعی مختلف و ایجاد خسارات ناشی از آن به وجود آمده است. هدف از این رشته ساخت‌وساز، ترمیم و ارائه راهکارهایی جهت مقابله با چنین سوانحی است. این گرایش کمک می‌کند تا سوانح حاصل از بلایای طبیعی پیش از وقوع به کم‌ترین حد کاهش یابند. برای انجام پروژه معماری با قیمت ارزان و به‌صورت فوری همین حالا وارد سایت کارت شوید.

انجام پروژه اسکچاپ توسط متخصصین رشته معماری برای شما دانشجویان کارشناسی و ارشد و دکترا در تمامی گرایش ها با بالاترین کیفیت قابل انجام است.

انجام حرفه ای پروژه های معماری
انجام پروژه و پایان نامه معماری توسط حرفه ای ها

گرایش مدیریت پروژه و ساخت

این گرایش با بحث‌های مدیریتی پروژه‌ها و برنامه‌ریزی آنها، هدایت و کنترل بخش‌های مختلف زیربنایی، عمرانی، صنعتی و خدماتی در ارتباط است. اهمیت وجود این رشته در کشوری مثل ایران که پیوسته درحال‌توسعه است، بسیار زیاد است. مدیریت پروژه و ساخت، در واقع تلفیقی از رشته عمران، معماری و صنایع است و هدف از ایجاد آن، آموزش نیروی کار جهت انجام فعالیت‌های مرتبط با آماده‌سازی نظارت و اجرای پروژه‌های طرح‌ریزی‌شده است.

گرایش تکنولوژی معماری

این گرایش در واقع ترکیبی از دانش معماری و عمران به همراه شناخت مواد و تکنیک‌های جدید ساختمانی است. معماران در این رشته بر اساس اطلاعات به‌روز سازه‌های مختلف طراحی می‌کنند. تکنولوژی به‌کار رفته در این رشته باید با عملکرد ساختمان متناسب باشد. در این گرایش دانشجو یاد می‌گیرد که چگونه از تکنولوژی مناسب در طراحی فنی ساختمان و روش‌های بهینه در ساخت آثار معماری استفاده کند. این رشته به افراد باهوش و به‌روز در زمینه تکنولوژی‌های نوین ساختمانی و ارتباط میان سازه نیاز دارد.

گرایش انرژی معماری

این گرایش رشته معماری به بررسی عوامل آلوده‌کننده محیط‌زیست و عوامل نابودی محیط زندگی انسان‌ها می‌پردازد. موضوع صرفه‌جویی در مصرف انرژی و ساخت ساختمان‌هایی که مصرف انرژی پایینی داشته باشند در این گرایش بررسی و مطالعه می‌شود.

مجموعه شهرسازی و طراحی شهری

گرایش مجموعه شهرسازی ترکیبی از دروس رشته‌های مختلف است و در عین تخصصی بودن به‌عنوان یک میان رشته‌ شناخته می‌شود. در این گرایش دانشجویان به مطالعه پیرامون بحث‌های کلان طراحی شهرک‌ها و فضاهای شهری می‌پردازند و هدف آنها مقوله شهرسازی است. این رشته از یک سو شامل سطوح روستایی، شهری و منطقه‌ای و از سوی دیگر شمال سطوح فنی، انسانی و محیطی است. فارغ‌التحصیلان این رشته در نهایت مهارت برنامه‌ریزی و طراحی فضای شهر را کسب می‌کنند. انجام پروژه معماری در این گرایش به دانش و مهارت کافی نیاز دارد.

تنها با چند کلیک سفارش انجام پروژه اتوکد خود را در موسسه ما ثبت کنید تا پروژه شما با بهترین کیفیت و بهترین قیمت توسط متخصصان برتر انجام گردد.

انجام پروژه دانشجویی معماری برای تمامی مقاطع
انجام پروژه دانشجویی معماری برای تمامی مقاطع

گرایش برنامه‌ریزی شهری

در این گرایش هدف بررسی و مطالعه سیاست‌گذاری‌های شهری و ارزیابی طرح‌های کلان منطقه‌ای است. این رشته نوظهور به‌صورت مستقل در دانشگاه وجود دارد و به‌عنوان کلید اتصال رشته‌های مربوط به ساخت‌وساز و شهرداری در نظر گرفته می‌شود.

درس‌های‌ مهم و موردنیاز در رشته معماری

از درس‌های مهم رشته مهندسی معماری می‌توان به دروس پایه، دروس اصلی و دروس تخصصی اشاره کرد. در ادامه در مورد هر یک از این موارد صحبت می‌کنیم.

• دروس پایه این رشته شامل هندسه کاربردی، کارگاه مصالح و ساخت، درک و بیان محیط، بیان معماری، انسان، طبیعت، ریاضیات و آمار، هندسه مناظر و مقدمات طراحی معماری هستند.

• دروس اصلی رشته معماری جهت انجام پروژه معماری شامل مبانی‌ نظری‌ معماری‌، آشنایی‌ با معماری‌ جهان‌، برداشت‌ از بناهای‌ تاریخی‌، آشنایی‌ با معماری‌ معاصر، نقشه‌برداری‌، تنظیم‌ شرایط‌ محیطی‌، تأسیسات‌ الکتریکی‌ (نور و صدا)، تأسیسات‌ مکانیکی‌، مقاومت‌ مصالح‌ و سازه‌های‌ فلزی‌، سازه‌های‌ بتنی‌، ایستایی‌، متره‌ و برآورد، مدیریت‌ و تشکیلات‌ کارگاه‌، مصالح‌ ساختمانی‌، ساختمان‌، روستا و طرح‌ معماری‌ است.

• از دروس تخصصی رشته معماری نیز می‌توان به آشنایی‌ با مبانی‌ برنامه‌ریزی‌ کالبدی‌، تحلیل‌ فضاهای‌ شهری‌، آشنایی‌ با مرمت‌ ابنیه‌، طرح‌ معماری‌، طراحی‌ فنی‌ و طرح نهایی‌ اشاره کرد

توانایی های لازم برای انجام پروژه معماری

دانشجویی که رشته مهندسی معماری را جهت تحصیل انتخاب می‌کند، باید توجه داشته باشد که معماری رشته‌ای توأم با ذوق و هنر و سلیقه است؛ بنابراین اگر دانشجو استعداد هنری نداشته باشد و از ذهن خلاقی برخوردار نباشد، نمی‌تواند در این رشته به موفقیت‌های لازم دست پیدا کند. انجام پروژه کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری معماری نیازمند مهارت و دانش کافی در این زمینه است. شما عزیزان می‌توانید برای انجام پروژه های مهندسی معماری با کیفیت بالا و قیمت مناسب همین حالا با کلیک کردن بر روی دکمه زیر سفارش خود را نهایی نمایید.

دانشجویان معماری می توانند انجام پروژه کتیا خود را در هر مقطع تحصیلی کارشناسی و ارشد و دکتری که باشند به کارشناسان خبره و متخصص کارت پروژه بسپارند.

انجام پروژه مهندسی معماری با بالاترین کیفیت و کم ترین هزینه
انجام پروژه مهندسی معماری با بالاترین کیفیت و کم ترین هزینه

انجام پروژه دانشجویی رشته معماری

هر دانشجوی معماری ممکن است، هنگام انجام پروژه‌های خود به مشکل بر بخورد. به‌عبارت‌دیگر گاهی دانشجو به دلایلی مثل خستگی، مریضی، تداخل امتحانات یا عدم توانایی در انجام پروژه، ممکن است نتواند پروژه خود را به‌خوبی انجام دهد. در این راستا انجام پروژه های ارشد معماری با کیفیت بالا می‌تواند کمک شایانی به دانشجو کند و بسیاری از دغدغه‌های او را برطرف سازد. خوشبختانه در کارت امکان انجام پروژه معماری با رویت و سایر نرم‌افزارهای معروف وجود دارد.

انجام پروژه دانشجویی معماری در تری دی مکس

یکی از نرم‌افزارهای رایج در معماری نرم‌افزار تری دی مکس است. این نرم‌افزار در شرکت اتودسک طراحی شده و جهت سه‌بعدی کردن انواع فضاهای خصوصی ساختمانی در معماری مود استفاده قرار می‌گیرد. نرم‌افزار تری دی مکس قادر به تولید انواع برنامه انیمیشن‌ها، سه‌بعدی‌ها و افکت‌ها است. از این نرم‌افزار حتی دربازی‌های کامپیوتری سه‌بعدی، فیلم‌ها، صداوسیما و … نیز استفاده می‌شود.

تری دی مکس با داشتن توانایی رندر و نورپردازی بسیار قوی کاربرد فراوانی در انجام پروژه معماری دارد؛ بنابراین چنانچه پروژه معماری شما در رابطه‌با طراحی نمای ساختمان است، باید بدانید که استفاده از این نرم‌افزار تأثیر بسزایی در موفقیت شما خواهد داشت. این نرم‌افزار با قابلیت انیمیشن و رندر بسیار بالا به‌راحتی نمای ساختمان طراحی شده شما را شکیل و خاص می‌کند. بد نیست بدانید بیشتر پروژه‌های معماری در کارت به کمک این نرم‌افزار انجام می‌شود.

از پروژه‌های محبوب دانشجویان، انجام پروژه design builder می‌باشد که علاقمندان این رشته تحصیلی می‌توانند جهت ثبت سفارش این پروژه اقدام کنند.

انجام پروژه مهندسی معماری، پایان نامه ، پروپوزال، سمینار
انجام پروژه مهندسی معماری، پایان نامه ، پروپوزال، سمینار

انجام پروژه معماری با اتوکد

یکی از نرم‌افزارهای مهمی که باید از آن در اولین مرحله انجام پروژه معماری استفاده کرد، نرم‌افزار اتوکد است. این نرم‌افزار شبیه یک برگه آماده به همراه وسایل ترسیم فنی است. دقت و سرعت نرم‌افزار اتوکد بسیار بالاتر است و استفاده از آن به‌جای طراحی دستی می‌تواند در سرعت پیشرفت شما بسیار مؤثر باشد.

در واقع اتوکد پرچم‌دار شرکت اتودسک است و در طراحی صنعتی و ترسیم نقشه‌های فنی در جهان، ترسیم آزاد سه‌بعدی و دوبعدی، اشتراک‌گذاری طرح‌ها با حداقل حجم و حداکثر کیفیت کاربرد دارد. توصیه می‌کنیم حتماً در مرحله اول انجام پروژه در رشته معماری از این نرم‌افزار کاربردی و حرفه‌ای استفاده نمایید.

انجام پروژه های معماری با رویت

نرم‌افزار رویت یک نرم‌افزار تخصصی از مجموعه نرم‌افزارهای شرکت اتودسک است. به کمک این نرم‌افزار به‌راحتی می‌توان مراحل انجام پروژه را پیش برد. رویت کاربرد فراوانی در مدل‌سازی اطلاعات دارد. به کمک رویت دانشجو می‌تواند طرح‌ها و مدل‌ها را با سرعت خیلی زیادی ترسیم کند. جالب است بدانید که در این نرم‌افزار یک سری الگوهای آماده به جهت سرعت بخشیدن به کار کاربر وجود دارد.

سطح بالای انعطاف‌پذیری این نرم‌افزار سبب شده تا به یک عامل مهم و مفید برای تکمیل کردن پروژه‌های مربوط به معماری تبدیل شود. برای ثبت سفارش انجام پروژه معماری با رویت در کارت می‌توانید همین حالا وارد سایت شده و از خدمات بی‌نظیر کارت بهره‌مند شوید.

انجام تمامی پروژه های مرتبط با رشته معماری از جمله انجام پروژه Rhino برای دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری توسط متخصصین کارت پروژه قابل انجام است.

انجام پروژه های مهندسی معماری سریع، دقیق، مطمئن و ممتاز
انجام پروژه های مهندسی معماری سریع، دقیق، مطمئن و ممتاز

خدمات karet.ir در زمینه انجام پروژه های دانشجویی معماری

 • انجام پروژه معماری با نرم‌افزار اتوکد (AutoCAD)
 • انجام پروژه معماری با نرم‌افزار رویت (Autodesk Revit)
 • انجام پروژه با نرم‌افزار تری دی مکس (Autodesk 3ds Max)
 • انجام پروژه معماری با نرم‌افزار اسکچاپ (SketchUp)
 • انجام پروژه معماری تری دی مکس
 • انجام پروژه معماری با نرم‌افزار راینو (Rhinoceros 3D)
 • انجام پروژه های معماری با نرم‌افزار ایلستریتور (Adobe Illustrator)
 • انجام پروژه های معماری با نرم‌افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop)
 • انجام پروژه های معماری با نرم‌افزار پریمیر (Adobe Premiere Pro)
 • انجام پروژه های معماری با نرم‌افزار لومیون (Lumion Pro)
 • انجام پروژه های معماری با نرم‌افزار افتر افکت (Adobe After Effects)
 • مدل‌سازی، رندرینگ، انیمیشن‌سازی و ماکت‌سازی
 • طراحی سایت معماری و لند اسکیپ
 • انجام پروژه معماری طرح 2
 • انجام پروژه معماری طرح 3
 • انجام پروژه معماری طرح 4
 • انجام پروژه معماری طرح 5
 • انجام پروژه معماری طرح نهایی
 • انجام پروژه ارشد معماری
 • انجام پروژه اتوکد معماری
 • انجام پروژه های معماری شیت بندی
 • انجام پروژه راندو معماری
 • انجام پروژه های معماری و شهرسازی
 • انجام پروژه طراحی معماری
 • انجام پروژه طرح نهایی معماری
 • انجام پروژه فاز 2 معماری
 • انجام پروژه نقشه کشی معماری
 • انجام پروژه تری دی مکس معماری

علاقمندان به انجام پروژه ایندیزاین در رشته معماری، می‌توانند جهت ثبت سفارش برای مقاطع کارشناسی و ارشد و دکترا با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

صفر تا صد پروژه های مهندسی معماری
صفر تا صد پروژه های مهندسی معماری

مراحل انجام یک پروژه معماری، ثبت سفارش انجام پروژه های معماری در کارت

ثبت سفارش در کارت پروژه همانند هر سایت دیگری نیاز به گذراندن یک سری مراحل مهم دارد که در ادامه آنها را خدمت شما توضیح داده‌ایم.

مرحله اول انجام پروژه معماری

مرحله اول شامل ثبت سفارش است؛ اما چگونه باید این کار را انجام داد؟ برای سفارش پروژه در سایت کارت مشتری باید در قدم اول فرم سفارش پروژه را به‌صورت کامل تکمیل نماید. کاربر متقاضی می‌تواند فرم خود را از طریق واتس‌اپ یا تلگرام و یا ایمیل درج شده در سایت به کارشناسان مربوطه ارسال کند.

مرحله دوم انجام پروژه معماری

کارشناسان مربوطه در کارت پس از بررسی سفارش مشتری، نسبت به تعیین قیمت پروژه بر اساس بودجه مشتری اقدام می‌نمایند. پس از مشخص‌شدن هزینه‌ها کارشناسان آن را به مشتری اعلام می‌کنند. در صورت توافق طرفین و واریز پیش‌پرداخت از جانب مشتری، انجام پروژه‌ معماری دانشجویی استارت می‌خورد.

انجام پروژه Revit هم مانند سایر پروژه های رشته معماری، توسط کارشناسان کاربلد کارت پروژه در همین حوزه با کیفیت بالا و به طور فوری، قابل انجام است.

نوشتن پروژه مهندسی معماری در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
نوشتن پروژه مهندسی معماری در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

مرحله سوم انجام پروژه معماری

در این مرحله پس از واریز پیش‌پرداخت از جانب مشتری و تعیین زمان تحویل کار، انجام پروژه توسط تیم کارت آغاز می‌شود. کارشناسان در حین انجام کار با عکس و فیلم، کاربر را از نتایج کار مطلع می‌سازند.

مرحله چهارم انجام پروژه معماری

در این مرحله پس از تأیید مشتری از نتیجه کار و پرداخت مابقی هزینه‌ها از جانب او، فایل پروژه ارسال خواهد شد.

مرحله پنجم انجام پروژه معماری

پس از تحویل پروژه به مشتری، مشتری نهایتاً سه روز فرصت دارد تا در صورت نیاز به اصلاح و تغییرات، این موضوع را به پشتیبانی اعلام نماید.

از جمله پروژه های مورد توجه در معماری، انجام پروژه فتوشاپ می باشد که در سایت ما توسط متخصصین قابل انجام است.

سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه

سفارش انجام پروژه های معماری در کارت پروژه در کدام شهرها انجام می‌شود؟

یکی از دغدغه‌های دانشجویان در سراسر کشور جهت انجام پروژه های دانشجویی، این است که انجام پروژه‌ها در شهر آنها به چه صورت است؟ اصلاً مرکز معتبری جهت انجام پروژه معماری ارزان در شهر آنها وجود دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سؤالات باید خدمت شما عرض کنیم، انجام پروژه های دانشجویی معماری در مجموعه معتبر کارت در تمام نقاط کشور ممکن است.

شما عزیزان می‌توانید جهت انجام پروژه های دانشجویی معماری تهران، انجام پروژه های معماری در اهواز، انجام پروژه های دانشجویی معماری تبریز، انجام پروژه های معماری کرمان، انجام پروژه های دانشجویی معماری در رشت، انجام پروژه های دانشجویی معماری زنجان، انجام پروژه دانشجویی معماری کرج، انجام پروژه های دانشجویی معماری کرمانشاه و … همین حالا وارد سایت کارت پروژه شوید.

انجام پروژه های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی مهندسی معماری
انجام پروژه های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی مهندسی معماری

تعرفه و هزینه انجام پروژه معماری

قیمت انجام پروژه های دانشجویی معماری به عوامل زیادی بستگی دارد. همان‌طور که می‌دانید عواملی نظیر سختی کار، حجم بالا یا پایین پروژه، زبان پروژه، زمان پروژه و… همگی می‌توانند قیمت نهایی را تغییر دهند. هزینه‌ها و قیمت انجام هر پروژه به دلیل اختصاصی بودن پروژه‌ها، متغیر است. اما در هر صورت این موضوع باید توسط کارگروه مؤسسات و کارشناسان مربوطه بررسی و تعیین شود.

از آنجا که انجام پروژه های دانشجویی معماری با قیمت مناسب برای دانشجویان موضوع مهمی تلقی می شود؛ لذا بهتر است هنگام سپردن پروژه خود به سایت‌ها، مجموعه ای را انتخاب کنید که بالاترین کیفیت را با پایین ترین قیمت به شما ارائه دهد. یکی از مجموعه های معتبر و شناخته شده در زمینه انجام پروژه های معماری، مؤسسه کارت است که توانسته تا به امروز رضایت مشتریان را به دلیل کیفیت بالای پروژه ها و قیمت مناسب، به خوبی جلب نماید.

نگارش مقالات پژوهشی، isc، isi و ....مهندسی معماری و انجام پروژه های مهندسی معماری
نگارش مقالات پژوهشی، isc، isi و ….مهندسی معماری و انجام پروژه های مهندسی معماری

همکاری در انجام پروژه دانشجویی معماری

سایت انجام پروژه معماری کارت آمادگی همکاری با شما عزیزان را دارد. توجه داشته باشید که برای همکاری با کارت شما باید دارای تخصص و مهارت بالایی باشید. پس اگر فکر می‌کنید که می‌توانید در تیم کارت به‌صورت حرفه‌ای مشغول به کار شوید، همین حالا رزومه خود را برای کارشناسان مجموعه ارسال کنید تا پس از بررسی لازم رزومه، درباره همکاری با شما تصمیم‌گیری شود.

مدت زمان انجام پروژه معماری در مؤسسه کارت پروژه

جدا از مسئله قیمت یکی دیگر از دغدغه‌های مهم دانشجویان، این است که پروژه آنها در زمان تعیین شده به آنها تحویل داده شود در بیشتر سایت های انجام پروژه تعیین موعد تحویل کار توسط خود دانشجو خواهد بود. اما در مواقعی که سایت شلوغ باشد یا حجم پروژه ارسال شده توسط دانشجو زیاد باشد، کارشناسان مربوطه بر اساس سختی و حجم پروژه موعد تحویل کار را مشخص می‌کنند.

البته در نهایت این مشتری است که باید زمان تحویل کار را تأیید کند. به‌عبارت‌دیگر در صورت عدم تأیید مشتری نسبت به زمان مشخص شده از سوی مجموعه، کار شروع نخواهد شد. مجریان طرح نیز موظف هستند تا دقیقاً در موعد مشخص شده کار را به مشتریان ارائه دهند. توجه داشته باشید که گاهی درخواست زمان کمتر در حین سفارش پروژه ممکن است سبب افزایش قیمت پروژه شما شود.

بالابودن سرعت تیم حرفه‌ای کارت، سبب شده تا کاربران زیادی این مجموعه را جهت انجام امور مرتبط با پروژه‌های خود انتخاب نمایند. کارت در بیشتر مواقع پروژه‌های دانشجویان را در کم‌ترین زمان به آن‌ها تحویل می‌دهد.

انجام انواع پروژه های مهندسی معماری توسط برترین متخصصان ایران
انجام انواع پروژه های مهندسی معماری توسط برترین متخصصان ایران

سایر پروژه های مشابه قابل انجام در کارت پروژه

 • انجام پروژه مهندسی عمران
 • انجام پروژه هنر
 • انجام پروژه اسکچاپ
پشتیبانی آنلاین 24 ساعته از تمامی پروژه های مهندسی معماری
پشتیبانی آنلاین 24 ساعته از تمامی پروژه های مهندسی معماری

سخن آخر| تماس، مشاوره و انجام پروژه معماری در مؤسسه کارت

در این مقاله درباره انجام پروژه دانشجویی معماری صحبت کردیم. همان‌طور که دیدید سرعت انجام پروژه در کنار قیمت مناسب و کیفیت بالا اهمیت زیادی دارد. از طرفی با وجود سایت‌های متنوع انجام پروژه در سراسر کشور، پیداکردن سایتی که در کنار کیفیت بالا بتواند سرعت و قیمت مناسبی را به مشتری ارائه دهد کمی سخت است. در این راستا مفتخریم که گروه انجام پروژه معماری کارت را به شما عزیزان معرفی نماییم. در کارت می‌توانید از خدمات متنوع و درجه یک مجموعه به‌راحتی و بدون نگرانی استفاده نمایید.

این سایت مطمئن و معتبر به‌صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود است. شما می‌توانید سفارش پروژه معماری و انجام پروژه در تمامی رشته‌ها ، تمامی گرایش‌ها و تمامی مقاطع را به ما بسپارید. کافی است تنها یک بار از خدمات کارت استفاده کنید تا به یکی از مشتریان وفادار این مجموعه تبدیل شوید.

برخی عناوین قابل انجام پروژه های مهندسی معماری در کارت پروژه:

انجام پروژه دانشجویی معماری ارزانانجام پروژه معماری در اصفهان
انجام پروژه معماری در تهرانانجام پروژه معماری در تبریز
عبارات مرتبط با انجام پروژه مهندسی معماری

سوالات متداول

هزینه و زمان انجام پروژه معماری به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام پروژه معماری به پروژه‌ی شما بستگی دارد و هر پروژه با پروژه دیگر متفاوت است. این دو مورد پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما، خدمتتان اعلام می‌شود.
اگر تمایل دارید که پروژه خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، می‌توانید این مورد را با اساتید کارت پروژه در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

معمولا 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها دریافت می‌شوند، که این مورد و اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات، بوده است. علاوه بر این، . سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

مطالعه بیشتر