انجام پروژه بتن ❤️ سفارش پروژه بتن (100%تضمینی)

انجام پروژه بتن
انجام پروژه بتن در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه های نرم افزاری، انجام پروژه های دانشجویی ، انجام انواع پایان نامه ها و مقالات، امکان انجام پروژه بتن CONCRETE شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و انجام پروژه بتن CONCRETE مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام، واتساپ و ایتا با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش پروژه

 

سوالات متداول

چطور انجام پروژه بتن خود را ثبت کنم؟

با این روش ها شما میتوانید سفارش پروژه CONCRETE خود را ثبت کنید :
1- روش اول پر کردن فرم ثبت سفارش موجود در بالای صفحه.
2- روش دوم ارسال درخواست شما به صورت مستقیم به شبکه‌های اجتماعی ما.
3- روش سوم ثبت سفارش پروژه شما از طریق تماس مستقیم با شماره : 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش پروژه بتن مورد نیاز است؟

اطلاعات ضروری و غیر ضروری برای ثبت سفارش پروژه CONCRETE شما به شرح ذیل می باشد:
موارد ضروری به منظور پاسخگویی بهتر شامل : رشته و مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه
موارد غیر ضروری به منظور برآورد بهتر هزینه و زمان: نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

هزینه و زمان انجام پروژه بتن ( CONCRETE) به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام پروژه های بتن یکسان نیست و هر پروژه با پروژه ی دیگر متفاوت است و برای هر پروژه به صورت جداگانه برآورد شده و اعلام می‌شود. در این برآورد سعی می‌شود تا کمترین هزینه و زمان برای انجام پروژه ها در نظر گرفته شود.

در صورتی که شما نیاز دارید تا پروژه خود را زودتر از زمان تعیین شده تحویل بگیرید، می‌توانید این موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا هزینه و زمان متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی پروژه های CONCRETE و اعلام نتیجه چقدر است؟

زمان مورد نیاز برای بررسی پروژه CONCRETE ، به میزان سادگی و پیچیدگی پروژه شما بستگی دارد. اما در حالت کلی پاسخ‌ها بین 1 الی 12 ساعت خدمت شما اعلام می‌شود.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

پروژه های شما توسط متخصصین رشته و نرم افزار مورد نظرتان انجام می‌شود، که این مهمترین مزیت‌ کارت پروژه نسبت به سایر موسسه ها این است . تمامی پروژه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. کارشناسان ما پس از بررسی پروژه های شما پلن مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.در هر کدام از این سطوح پروژه ها توسط اساتیدی که از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند، انجام می شود.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

ما جهت جلب رضایت دانشجویان و مشتریان گرامی خود 50 % از مبلغ پروژه را پس از اتمام و تحویل پروژه از شما دریافت خواهیم کرد. علاوه بر این سابقه 11 ساله کارت پروژه خود دلیل و گواهی بر اعتماد مشتریان می‌باشد.

انجام پروژه بتن تضمینی و ارزان قیمت

انجام پروژه بتن یکی از پرتکرارترین سفارش‌های دانشجویان رشته عمران در مقاطع تحصیلی مختلف است. در انجام پروژه های طراحی سازه بتنی و اجرایی دانشجویی و انجام محاسبات آن‌ها، از روش‌های دستی و کامپیوتری استفاده می‌شود. تیم ما خدمات متنوعی را در زمینه انجام پروژه های بتن (100% تضمینی با مناسب ترین قیمت) به دانشجویان سراسر کشور ارائه می‌کند. در ادامه به بررسی نکات مهم در انجام و سفارش پروژه بتن می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

خدمات ما در زمینه انجام پروژه بتن

ما در تیم مان خدمات متعددی را در زمینه‌ی انجام پروژه بتن ارائه می‌کنیم. از جمله این خدمات می‌توان به انجام پروژه های بتن سازه‌ای به صورت دستی و یا با استفاده از ایتبس اشاره کرد. ارائه‌ی خدمات در زمینه تحلیل سازه‌ها (انواع تحلیل‌های استاتیکی و دینامیکی، خطی و غیرخطی) از دیگر مواردی‌ست که در این زمینه می‌توان به آن‌ها اشاره داشت.

خدمات ما محدود به موارد بالا نیست و شما می‌توانید سفارش پروژه بتن را برای آماده سازی مقاله، پیاده‌سازی مقاله، انجام پروژه‌های پایانی و … نیز در سایت ما ثبت کنید و از خدمات ما بهره‌مند شوید. برای سفارش انجام پروژه کارشناسی بتن رشته عمران در مقاطع تحصیلی گوناگون تنها کافی‌ست فرم سفارش را پر کرده و منتظر تماس تیم پشتیبانی ما باشید.

پشتیبانی 24 ساعته پروژه بتن در کارت پروژه
پشتیبانی 24 ساعته پروژه بتن

جلسات آموزش انجام پروژه های بتن

یکی از خدمات مهم ما که به صورت محدود ارائه می‌شود، آموزش انجام پروژه های بتن است. البته اگر قصد یادگیری مراحل انجام پروژه بتن به صورت گام به گام را دارید بهتر است از کارشناسان ما کمک بگیرید. چرا که ما در کارت به صورت جزئی و با تکیه بر برخی از مهارت‌ها در انجام پروژه، جلسات آموزشی را برای اهداف مشخص برگزار می‌کنیم.

برای مثال اگر شما در انجام طراحی دستی پروژه های بتن به راهنمایی نیاز داشته باشید و جلسات مشاوره مسئله‌تان را رفع نکنند، می‌توانید با درخواست آموزش، در جلسات آموزشی کارشناسان با تجربه‌ی ما شرکت کنید.

انجام پروژه در زمینه بتن و سازه های بتنی رشته عمران

انجام پروژه دستی بتن از جمله فعالیت‌های تحصیلی دانشجویان رشته‌ی عمران در طول تحصیل است. دانشجویان ممکن است در مقاطع مختلف تحصیلی ملزم به انجام انواع پروژه‌های بتن باشند. انجام پروژه بتن به همراه محاسبات دستی تا پیاده‌سازی و ارائه‌ی انواع تحلیل‌ها، انجام پروژه های آب بندی بتن و … برخی از نمونه‌های پرتکرار این پروژه‌ها هستند.

خدمات انجام پروژه های دانشجویی بتن در پلتفرم ما، به دانشجویان مقاطع تحصیلی زیر ارائه می‌شود.

 • انجام پروژه بتن فوق دیپلم
 • انجام پروژه پایانی بتن
 • انجام پروژه کارشناسی بتن (انجام پروژه لیسانس بتن)
 • انجام پروژه فوق لیسانس بتن (انجام پروژه کارشناسی ارشد بتن)
 • انجام پروژه بتن در مقطع دکترا
نگارش مقالات علمی پروژه بتن
انجام تمامی پروژه های رشته عمران از جمله انجام پروژه بتن

پروژه‌های مرتبط با انجام پروژه های بتن

موضوعات مختلفی را می‌توان در بین پروژه‌های مرتبط با سازه‌های بتنی و طراحی آن‌ها در نظر گرفت. علاوه بر محاسبات و طراحی‌های دستی، نرم‌افزارهای متعددی وجود دارند که می‌توانند در فرآیند انجام پروژه های بتن از آن‌ها استفاده کنید. پروژه‌های طراحی ساختمان‌های بتنی با ETABS و SAFE یکی از مواردی هستند که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد. در ادامه هر یک از این موارد را به صورت جزئی معرفی کرده و توضیحاتی را در خصوص آن‌ها ارائه می‌کنیم.

نرم افزار های مرتبط با سفارش انجام پروژه بتن

در انجام پروژه بتن از نرم‌افزارهای مختلفی استفاده می‌شود. هر یک از این نرم‌افزارهای ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند و با توجه به نوع پروژه، شما می‌توانید انتخاب کنید که کدام یک را در فرآیند اجرا به کار بگیرید. در انجام پروژه های عمران از نرم افزارهای مختلفی استفاده می‌شود که در قسمت پایین آورده شده اند:

انجام پروژه بتن با نرم افزار ETABAS

یکی از نرم‌افزارهای کاربردی در انجام پروژه های بتن، ETABS است. انجام انواع تحلیل‌های استاتیک و دینامیک (لرزه‌ای) و تحلیل دیوار برشی، قاب خمشی و … به کمک ایتبس یکی از خدمات ما می‌باشد.

انجام پروژه بتن با نرم افزار SAP

شما هم‌چنین می‌توانید برای انجام پروژه های بتن (طراحی اسکلت بتن‌آرمه، تحلیل خطی و غیرخطی دیوارهای برشی به کمک المان سطحی Shell و … ) با نرم‌افزار SAP سفارش خود را در پلتفرم ما ثبت کنید.

صفر تا صد انجام پروژه های دانشگاهی بتن
صفر تا صد انجام پروژه های دانشگاهی بتن

انجام پروژه بتن با نرم افزار safe

انجام پروژه دانشجویی بتن با استفاده از safe به منظور مدل‌سازی، طراحی فونداسیون و تحلیل آن و طراحی دال‌های بتنی و … از دیگر خدمات ماست. برای انجام پروژه‌های عمران (مدل‌سازی بخش‌های مختلف ساختمان) می‌توانید سفارش خود را در سایت ما ثبت کنید.

انجام پروژه بتن با نرم افزار Sketchap

برای انجام پروژه‌های عمران (مدل‌سازی بخش‌های مختلف ساختمان) می‌توانید سفارش خود را در سایت ما ثبت کنید.

انجام پروژه بتن با نرم افزار solidwork

از دیگر خدمات مهم در زمینه‌ی انجام پروژه‌های بتن، می‌توان به پذیرش سفارش پروژه‌های کار با Solidwork اشاره کرد.

انجام پروژه بتن با نرم افزار Catia

کتیا از نرم‌افزارهای کاربردی در انجام پروژه‌های دانشگاهی بتن است. این پروژه‌ها در کارت توسط متخصصان Catia انجام می‌شوند.

انجام پروژه بتن با نرم افزار maple

در سفارش پروژه بتن گاهی برای انجام محاسبات ریاضی و حل معادلات مربوط به طراحی از نرم‌افزار میپل استفاده می‌شود.

انجام حرفه ای پروژه ورد
انجام حرفه ای پروژه ورد

انجام پروژه بتن با نرم افزار indesign

ادوبی ایندیزاین دیگر نرم‌افزار مهمی‌ست که کارشناسان ما به فراخور نیاز پروژه و موضوع آن، برای انجام پروژه‌های دانشجویان عمران و انجام پروژه مهندسی معماری به‌کار می‌گیرند.

انجام پروژه فولاد

پروژه‌های دانشگاهی عمران، اغلب ترکیبی از پروژه بتن و فولاد هستند. خدمات ما به انجام پروژه بتن محدود نشده و شما می‌توانید برای انجام پروژه فولاد نیز مشخصات پروژه‌تان را در فرم ثبت سفارش وارد کرده و انجام صفر تا صد پروژه را به ما بسپارید.

انجام پروژه راهسازی

انجام پروژه های بتن، گاهی می‌تواند بخشی از انجام پروژه راهسازی باشد. از جمله خدمات ما می‌توان به انجام پروژه هایی هم‌چون روسازی بتن در حوزه‌ی راهسازی اشاره کرد.  

انجام پروژه دانشجویی متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد از خدمات مربوط به انجام پروژه‌های بتن در پلتفرم کارت است. پروژه‌های متر و برآورد به منظور بهینه‌سازی در اجرای فونداسیون، دیوارها، ستون‌ها و … بتنی اجرا می‌شوند.

انجام پروژه دانشجویی

بسیاری از متقاضیان انجام پروژه بتن در سایت ما، دانشجویان هستند. با این وجود اگر شما به دنبال انجام پروژه کاری بتن هستید یا در زمینه‌ی انجام چنین پروژه‌هایی به مشاوره نیاز دارید، می‌توانید روی کمک کارشناسان ما حساب کنید.

انجام صفرتا صد پروژه دانشگاهی بتن
انجام صفر تا صد پروژه دانشگاهی بتن

موضوعات پیشنهادی برای انجام پروژه بتن

انجام پروژه های بتن شامل موضوعات متنوع و مختلفی‌ست. موضوع پروژه می‌تواند با توجه به مقطع تحصیلی دانشجو و واحد درسی مورد نظر متفاوت باشد. گاهی اوقات دانشجو خود موظف به انتخاب موضوع برای انجام پروژه های بتن است. برخی از موضوعات پرتکرار در فهرست پروژه های بتن را در زیر می‌خوانید:

 • انجام پروژه بتن تحلیل استاتیکی خطی
 • انجام پروژه بتن تحلیل دینامیکی طیفی
 • انجام پروژه بتن تحلیل دینامیکی تاریخچه زمانی
 • انجام پروژه بتن تحلیل استاتیکی غیر خطی
 • انجام پروژه بتن تحلیل دینامیکی غیرخطی
 • انجام پروژه بتن سیستم قاب خمشی بتنی
 • انجام پروژه بتن دیوار بتنی ساده
 • انجام پروژه بتن سیستم قاب خمشی بتنی + دیوار برشی بتنی

تهیه منابع، کتب، مقالات موردنیاز برای انجام پروژه بتن

در انجام پروژ‌ه های دستی بتن یا دیگر انواع این پروژه، به منابع یا اطلاعاتی نیاز خواهید داشت. اگر در یافتن این منابع و بهره‌گیری از آن‌ها دچار مشکل شدید، می‌توانید از مشاوره‌ی کارشناسان ما بهره ببرید. ما به شما در یافتن منابع مختلف هم‌چون کتاب‌ها، مقالات، پایان‌نامه‌ها و … کمک خواهیم کرد.

مراحل انجام پروژه بتن

انجام پروژه بتن از مراحل مختلفی تشکیل می‌شود که آن‌ها را در ادامه معرفی می‌کنیم.

 • تعیین فرض‌های پروژه: اولین قدم در انجام پروژه های بتن، تعیین فرض‌های پروژه و هم‌چنین مشخصات ساختمان است. ویژگی‌هایی هم‌چون تعداد طبقات، کاربری ساختمان، شناسایی خاک محل، وجود یا عدم وجود زیرزمین و … برخی از این فرض‌ها هستند.
 • بارگذاری: در این مرحله بارهای وارده بر ساختمان محاسبه می‌شوند. مواردی شامل بارهای مرده و بارهای زنده، بار باد، بار برف و … را در این گام بررسی می‌کنیم.
 • تحلیل سازه: پس از بررسی و لحاظ کردن انواع بارها در انجام پروژه بتن، به تحلیل آثار وارد شده از سوی این بارها بر ساختمان می‌پردازیم. در این‌جا محاسبات را می‌توانید به صورت دستی یا به کمک انواع نرم‌افزارها نظیر Etabs انجام دهید.
 • طراحی اجزای سازه: پس از تحلیل بار، نوبت به طراحی بخش‌های مختلف سازه اعم از دیوار برشی، طراحی تیر، طراحی ستون، طراحی طول‌های مهاری و گیرایی و …، طراحی سقف و … می‌رسد.
 • طراحی جزئیات اجرایی: با تکمیل بخش‌های قبل شما می‌توانید جزئیات و دیتیل‌های اجرایی را طراحی کرده و در پروژه پیاده کنید.
انجام پروژه های ورد با بالاترین کیفیت
انجام پروژه های بتن با بالاترین کیفیت

ارتباط مقاله، پروپوزال، پایان‌نامه با انجام پروژه بتن

پروژه بتن یکی از مهم‌ترین موضوعاتی‌ست که دانشجویان رشته‌ی عمران در پروژه‌های پایانی موظف به انجام آن هستند. این پروژه‌ها انواع موضوعات را از ساختمان‌سازی و راهسازی تا طراحی اجرای سدهای وزنی بتنی را در بر می‌گیرد. بررسی تاثیر انواع مواد بر بتن، رفتار بتن در شرایط مختلف هم‌چون زلزله و … از دیگر موضوعاتی هستند که در بین پایان‌نامه‌های رشته‌های عمران به چشم می‌خورند.

اگر در پروژه‌ی پایانی خود، نیاز به انجام پروژه بتن دارید، می‌توانید با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت ما، انجام آن را به متخصصین با تجربه و حرفه‌ای کارت واگذار کنید. 

مشاوره در سفارش پروژه های بتن

انجام پروژه های دانشگاهی همواره با چالش‌ها و مسائل متعددی همراهند. چالش‌هایی که دست‌ و پنجه نرم کردن با آن‌ها می‌تواند بخش زیادی از زمان دانشجو را به خود اختصاص دهد. در شرایطی که ممکن است حتی پس از صرف این زمان و انرژی بسیار، در پایان موفق به انجام و حل موضوع نشود. این مسئله کاملاً طبیعی‌ست. چرا که در صورت نبود چالش‌های گوناگون، انجام پروژه بتن، ارزش آموزشی نداشته و منجر به یادگیری مهارت‌ها و نکات جدید نخواهد شد.

آن‌چه می‌تواند شما را در انجام پروژه بتن به صورت گام به گام به موفقیت نزدیک کرده و رسیدن به نتیجه را تضمین کند، دریافت مشاوره از افراد متخصص است. خدمات مشاوره در انجام پروژه سازه بتنی باعث می‌شود دانشجو از نکات مهم، چالش‌های پیش رو، اشکالات احتمالی و اشتباهات رایج آگاه شود. در چنین شرایطی دانشجو می‌تواند با صرف کم‌ترین زمان انجام یک پروژه بتن را به پایان برساند.

سفارش انجام پروژه های بتن

دلایل متعددی ممکن است امکان انجام پروژه بتن را از دانشجو بگیرند. از جمله‌ی این دلایل می‌توان به کمبود زمان اشاره کرد. دانشجویان، به ویژه در مقاطع بالاتر تحصیلی، زمان زیادی را صرف مطالعه و تحقیق حول واحدهای درسی مختلف می‌کنند. از این جهت بدیهی‌ست که زمان کافی برای رسیدن به انجام همه‌ی پروژه‌ها را نداشته باشند.

از طرفی بسیاری از دانشجویان هم‌زمان با تحصیل، به کار مشغول بوده و این موضوع می‌تواند بر عملکرد آن‌ها تاثیر منفی بگذارد. چرا که دانشجو در این شرایط وادار می‌شود زمان کمی را به انجام پروژه اختصاص داده و طبیعتاً کیفیت پروژه در حد مطلوبی نخواهد بود و نمره‌ی قابل قبولی دریافت نمی‌شود.

در چنین شرایطی یافتن موسسه‌ای برای سفارش انجام پروژه های بتن، می‌تواند راه‌حلی مطمئن باشد. موسسه‌ای که در انجام پروژه بتن تضمین بهترین کیفیت را به دانشجو ارائه کرده و با مسئولیت‌پذیری و تعهد کافی، پروژه‌ها را در زمان مقرر به دانشجو تحویل دهد.

تیم ما یکی از بهترین موسسه‌ها در زمینه انجام پروژه های بتن فوق دیپلم و دیگر مقاطع تحصیلی رشته‌ی مهندسی عمران است. انجام پروژه بتن در تمامی مقاطع توسط کارشناسان با تجربه و متخصص ما انجام می‌شود. در ادامه با فرآیند ثبت سفارش و مراحل انجام پروژه بتن در پلتفرم ما آشنا می‌شوید.

انجام پایان نامه و پروپوزال بتن
انجام تمامی پروژه های بتن

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه های بتن

ثبت سفارش انجام پروژه (بتن ) دانشجویی و دیگر پروژه‌های دانشگاهی و کاری، از فرآیندی بهینه و استاندارد پیروی می‌کند. این فرآیند به مراحل مشخص و منظمی تقسیم می‌شود تا با دریافت دقیق اطلاعات پروژه و برنامه‌ریزی درست برای کارشناسان، بهترین نتیجه برای هر دو طرف حاصل شود. مراحل ثبت سفارش انجام پروژه های بتن را در ادامه می‌خوانید.

ارائه‌ی پلان و اطلاعات پروژه: برای ثبت سفارش پروژه بتن دانشجویی، پیش از هر چیز باید اطلاعات پروژه‌تان را برای ما ارسال کنید. این اطلاعات را می‌توانید از طریق فرم سفارش آنلاین پروژه بتن در وبسایت یا با استفاده از واتساپ و تلگرام برایمان بفرستید. این اطلاعات شامل پلان پروژه، نقشه‌ها، موضوع، شرح مسئله و جزئیات دیگری هم‌چون مقطع تحصیلی، دانشگاه محل تحصیلی و … است.

تعیین قیمت و زمان: هدف از دریافت اطلاعات شما، تخمین و تعیین زمان و قیمت انجام پروژه های بتن است. چرا که ما بدون اطلاع از جزئیات پروژه نمی‌توانیم هزینه و زمان تحویل پروژه را به شما اعلام کنیم. پس از پر کردن فرم و ثبت سفارش انجام مینی پروژه بتن در کم‌تر از 12 ساعت کارشناسان ما با شما تماس گرفته و زمان و هزینه را به شما اعلام می‌کنند. این زمان ممکن است برای پروژه‌های بزرگ گاهی بیش از 24 ساعت طول بکشد.

پرداخت بیعانه: در صورتی که از هزینه و زمان تحویل پروژه رضایت داشته باشید، می‌توانید با پرداخت بیعانه (پنجاه درصد از هزینه کل) سفارش خود را ثبت کنید تا فرآیند انجام پروژه های بتن کلاسی آغاز شود.

برای انجام پروژه های بتن به صورت کاملا تخصصی، مراحل انجام نیز توسط کارشناسان بر اساس استانداردهایی که تیم برنامه‌ریزی کارت تعیین کرده‌اند اجرا می‌شود. این مراحل را در زیر می‌خوانید.

مراحل انجام پروژه های بتن در سایت کارت پروژه

پس از ثبت سفارش پروژه های دانشجویی بتن نوبت به برنامه‌ریزی و انجام آن از سوی کارشناسان کارت می‌رسد. مراحل انجام پروژه های بتن در سایت ما عبارتند از:

 • انتخاب کارشناس: اولین و مهم‌ترین گام در انجام هر چه بهتر پروژه‌های دانشجویی، انتخاب مناسب‌ترین کارشناس برای انجام پروژه بتن به صورت تمرین دانشجویی است. انتخاب کارشناس با توجه به معیارهای مختلفی انجام می‌شود که آن‌ها را در ادامه معرفی خواهیم کرد.
 • انجام پروژه: پس از انتخاب کارشناس، انجام پروژه درسی بتن بر اساس اطلاعات وارد شده در فرم سفارش آغاز می‌شود. توجه کنید که وجود هر گونه نقص یا اطلاعات اشتباه، در داده‌هایی که برای ما ارسال کرده‌اید، می‌تواند انجام پروژه را دچار اختلال کرده یا سبب خطا در نتیجه‌ی نهایی شود. پس بهتر است پیش از شروع انجام پروژه (بتن ) در کارت پروژه اطلاعات را باری دیگر مرور کرده و از صحت آن‌ها مطمئن شوید.
 • ارائه‌ی نتیجه: با انجام پروژه، نتیجه‌ی آن از طریق یک یا چند فایل برای شما ارسال می‌شود. شما با بررسی این فایل می‌توانید از کیفیت انجام پروژه بتن و نتیجه‌ی به دست آمده مطمئن شوید. در صورتی که مشکلی در فایل مشاهده کردید آن را با ما در میان بگذارید. اگر اشکال وارد شده منطقی و در چهارچوب توافقات پیشین باشد، پروژه اصلاح شده و برایتان ارسال می‌شود.
 • تسویه مالی: در صورت رضایت از نتیجه‌ی پروژه، می‌توانید با خاطری آسوده باقی‌مانده‌ی هزینه انجام پروژه را پرداخت کرده و فایل را تحویل بگیرید.
 • دریافت فایل: در پایان و پس از پرداخت هزینه، فایل پروژه های آماده بتن را دریافت خواهید کرد.

آن‌چه خواندید، فرآیند انجام کلیه پروژه های بتن در سایت ما است. پس از تحویل گرفتن فایل شما از خدمات پشتیبانی تیم ما بهره‌مند خواهید بود. این خدمات را در بخش‌های بعد بیشتر معرفی می‌کنیم.

انجام سریع پروژه های بتن
انجام سریع پروژه های بتن

هزینه و تعرفه انجام پروژه بتن

در پلتفرم ما، خدمات انجام پروژه های بتن با قیمت مناسب و بسیار ارزان‌تر از سایر موسسه‌های انجام پروژه‌های دانشجویی ارائه می‌شود. البته گفتنی‌ است که قیمت انجام پروژه های بتن با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود. بهتر است به عنوان مشتری و سفارش‌دهنده‌ی پروژه، از این پارامترها مطلع بوده و نگاهی دقیق‌تر به فرآیند تعیین قیمت داشته باشید.

 • مقطع تحصیلی: یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت انجام پروژه های بتن، مقطع تحصیلی دانشجوست. پروژه‌های دانشجویی مقاطع بالاتر، سختی‌ها و چالش‌های بیشتری داشته و از این رو با هزینه‌ی بالاتری انجام می‌شوند.
 • حجم پروژه: دیگر عامل تعیین‌کننده هزینه انجام پروژه های دستی بتن، حجم و بزرگی پروژه است. بدیهی‌ست انجام پروژه‌های بزرگ، هزینه‌ی به مراتب بیشتری از پروژه‌های کوچک دارد.
 • موضوع و نوع پروژه: پروژه‌ها موضوعات متنوعی داشته و اهداف مختلفی را دنبال می‌کنند. این موضوع می‌تواند عاملی مهم در تعیین قیمت پروژه باشد. هم‌چنین پیشنهاد قیمت انجام پروژه دانشجویی، با توجه به نوع پروژه (مقاله، تحقیق، طراحی، نقشه‌کشی، مد‌ل‌سازی، آنالیز و …) انجام می‌شود.
 • زمان تحویل: زمان تحویل پروژه نیز عامل بسیار مهمی در قیمت‌گذاری پروژه است. هر چه زمان انجام یک پروژه دستی بتن کم‌تر باشد و پروژه در زمان زودتری تحویل داده شود، هزینه‌ی انجام آن بالاتر خواهد بود. چرا که در انجام چنین پروژه‌های، تیم کارشناسان ما به انجام پروژه خارج از نوبت معمول پرداخته و پروژه را به صورت فوری آماده می‌کنند. بدیهی است در این حالت انرژی و دقت بیشتری صرف انجام پروژه بتن می‌شود.

زمان انجام پروژه های بتن

زمان انجام پروژه های بتن نیز هم‌چون قیمت آن، بر اساس المان‌های متعددی تعیین می‌شود. این المان‌ها تا حد زیادی همان مواردی هستند که در بخش قبل مرور کردیم. یعنی هر چه مقطع تحصیلی دانشجو بالاتر باشد، طبیعتاً پروژه‌ها سخت‌تر و زمان انجام آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود. به همین ترتیب سختی یا حجم بالای یک پروژه نیز می‌تواند عاملی تعیین‌کننده در زمان تحویل پروژه باشد.

در برخی موارد دانشجو ممکن است با زمان اعلام شده از سوی تیم پشتیبانی موافق نباشد. در این شرایط شما می‌توانید با درخواست ثبت سفارش انجام پروژه های دانشجویی و دانشگاهی بتن به صورت فوری، پروژه را در زمان زودتری تحویل بگیرید. اما توجه کنید، همان‌طور که در بخش قبل گفتیم، تحویل پروژه در زمان کوتاه‌تر، گاهی هزینه‌های بالاتر را به همراه دارد. از این رو توصیه می‌شود پس از تعیین پروژه و موضوع آن، در مدت کمی نسبت به سفارش و دریافت خدمات انجام پروژه بتن دانشجویی اقدام کنید تا از برنامه‌هایتان عقب نمانید.

مدت زمان پاسخدهی انجام پروژه های بتن

پاسخ‌دهی در زمان کم یکی از ویژگی‌های مهم تیم ما است. برای ارتباط هر چه بهتر و قوی‌تر با دانشجویان عزیز، ما تیم فعالی در بخش پشتیبانی به کار گرفته‌ایم. وظیفه‌ی این تیم پاسخ‌دهی به دانشجو در تمام مراحل مشاوره و ثبت سفارش و تحویل پروژه است.

شما پس از ارائه‌ی اطلاعات پروژه‌ی خود، در کم‌تر از 12 ساعت پاسخ و نظر کارشناسان در خصوص قیمت و زمان تحویل پروژه را دریافت خواهید کرد. پس از ثبت سفارش و شروع انجام آن، در هر زمان که بخواهید می‌توانید به راحتی با ما ارتباط برقرار کرده و پیگیر انجام پروژه باشید یا اطلاعات جدیدی را به پروژه اضافه کنید. (البته توجه کنید افزودن اطلاعات جدید یا آپدیت موضوع پروژه ممکن است باعث تغییر هزینه و زمان تحویل شود.)

انجام پروژه بتن برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا
انجام پروژه بتن برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا

بهترین موسسه انجام پروژه بتن

بسیاری از دانشجویان تیم ما را به عنوان بهترین موسسه برای انجام پروژه‌های بتن می‌دانند. البته ارائه‌ی خدمات انجام پروژه بتن فوری و ارزان باعث شده تا نه‌تنها دانشجویان بلکه بسیاری از افرادی که مشاغلی مرتبط با انجام پروژه‌های عمرانی دارند به سراغ کارت پروژه بیایند.. علاوه بر خدمات انجام پروژه های بتن دانشگاهی، ما خدمات مختلفی را در حوزه‌ی انجام پروژه صنعتی بتن ارائه می‌کنیم.

انجام پروژه های صنایع بتنی تخصصی توسط متخصصین فعال در تیم کارت اجرا شده و کیفیت این پروژه‌ها از سوی ما کاملاً تضمین شده خواهند بود. شما می‌توانید پیش از سفارش انجام پروژه بتن دانشگاهی و صنعتی نگاهی به نمونه‌کارهای کارشناسان ما داشته و با بررسی این پروژه‌های آماده، از کیفیت کار متخصصین ما مطمئن شوید.

شما هم‌چنین می‌توانید برای اطمینان از کیفیت انجام پروژه های بتن پیشرفته، سطح رضایت مشتریان پیشین ما را جویا شوید. برای این کار می‌توانید بخش نظرات وبسایت را مطالعه کرده یا از طریق انجمن‌های آنلاین دانشجویان عمران موضوع را پیگیری کنید.

برخی عناوین قابل انجام پروژه های بتن در کارت پروژه:

انجام پروژه های بتن با استفاده از نرم افزارانجام پروژه های بتن کامپیوتری
قیمت انجام پروژه های بتنیآموزش انجام پروژه بتن به همراه محاسبات دستی
پروژه بتن کارشناسیانجام پروژه بتن همراه با تمام فایل ها و روند انجام
سفارش انجام پروژه های ساده بتننمونه پروژه بتن
مشاوره در پروژه بتنانجام تمرینات دانشجویی بتن
عبارات مرتبط با انجام پروژه بتن