انجام مقاله علوم اقتصادی ❤️ چاپ و نوشتن مقاله علوم اقتصادی(100% تضمینی)

نگارش و چاپ مقاله علوم اقتصادی
نگارش و چاپ مقاله علوم اقتصادی در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه نگارش مقاله ، انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله علوم اقتصادی شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و چاپ نوشتن مقاله علوم اقتصادی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور مقاله علوم اقتصادی خود را ثبت کنم؟

شما می‌توانید از روش‌های زیر برای ثبت مقاله علوم اقتصادی خود استفاده کنید:
1.فرم موجود در بالای صفحه را پر کنید.
2.به شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه پیام ارسال کنید. (واتساپ، تلگرام، ایتا و …)
3.با مشاوران ما تماس بگیرید : 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت مقاله علوم اقتصادی مورد نیاز است؟

اطلاعات ضروری برای ثبت مقاله علوم اقتصادی به منظور پاسخگویی بهتر شامل : رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

هزینه و زمان انجام مقاله علوم اقتصادی به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام مقاله علوم اقتصادی نسبت به هر مقاله متفاوت است. به همین دلیل کارشناسان ما پس از بررسی و ارزیابی اطلاعات ارسالی شما، هزینه و زمان را خدمت شما اعلام می‌کنند.

در صورتی که کاربری بخواهد انجام مقاله‌ی او در زمانی زودتر از موعد مقرر تحویل داده شود، می‌تواند این موضوع را با کارشناسان کارت پروژه مطرح کند تا هزینه و زمان مناسبی خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی مقاله علوم اقتصادی و اعلام نتیجه چقدر است؟

این مورد از 1 ساعت تا 12 ساعت نسبت به هر پروژه متفاوت است.

مقاله‌های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

در کارت پروژه، مقاله‌های شما توسط کارشناسان و اساتید مجرب هر حوزه انجام می‌شود. علاوه بر این تمامی مقاله‌ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که پروژه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی پروژه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

انجام مقاله علوم اقتصادی (کنفرانسی، ISC، ISI و …)

سفارش، انجام و چاپ انواع مقاله (همایشی، کنفرانسی، علمی پژوهشی، ISC، ISI) علوم اقتصادی (اقتصاد نظری، اقتصاد بازرگانی، اقتصاد صنعتی، اقتصاد کشاورزی و …) را می توان بهترین شیوه برای ارائه تحقیق و تقویت رزومه به شمار آورد. نگارش و چاپ مقاله علوم اقتصادی از جمله شیوه‌های پرکاربرد برای آگاهی از آخرین دستاوردها و دانش روز است.

ثبت مقالات رشته علوم اقتصادی نظیر ثبت مقاله در کنفرانس علوم اقتصادی مزایا و امتیازات ارزشمندی به دنبال دارد. کسب اعتبار، پیشرفت علم، نمرات دانشگاهی، مهاجرت تحصیلی، استخدام و کسب فرصت‌های شغلی ازجمله مزایای نوشتن مقاله علوم اقتصادی است.
کارت پروژه، به‌عنوان یک مجموعه تخصصی سعی‌کرده تا در مسیر انجام مقاله علوم اقتصادی در کنار دانشجویان این رشته باشد. بدین منظور امکان سفارش مقاله علوم اقتصادی تمامی گرایش ها را فراهم کرده است. علاوه‌بر نگارش مقاله علوم اقتصادی، امکان مشاوره تخصصی، انتخاب موضوع، فرمت کردن مقالات و امور ویرایشی نیز مهیاست. شما مخاطبان ارجمند کارِت، می‌توانید امور مقالات داخلی‌وخارجی نظیر چاپ و نوشتن مقاله ISI علوم اقتصادی را به ما بسپارید.

ازمقاله‌های محبوب دانشجویان، انجام مقاله کنفرانسی می‌باشد که علاقمندان می‌توانند جهت ثبت سفارش این پروژه اقدام کنند.

انجام مقاله علوم اقتصادی با پشتیبانی 24 ساعته و کیفیت تضمینی
انجام مقاله علوم اقتصادی با پشتیبانی 24 ساعته و کیفیت تضمینی

خدمات کارت پروژه در زمینه نگارش و چاپ مقاله علوم اقتصادی

کارت پروژه بادرنظرگیری نیاز دانشجویان و قدم برداشتن در زمینه همراهی و همکاری با آن‌ها، خدمات مختلفی ارائه می‌کند. ازجمله انواع خدمات مقاله در تمامی گرایش های رشته علوم اقتصادی و انجام صفر تا صد مقاله دانشجویی علوم اقتصادی.
به بیان دیگر در کارت پروژه، محدودیت خاصی در ارتباط با انجام مقاله علوم اقتصادی وجود ندارد. ضمن آنکه کارت، با ارائه امکانات و مزایای مختلف شما را از سایر مراجع چاپ مقاله علوم اقتصادی بی‌نیاز خواهدکرد. در همین راستا به شاخص‌ترین خدمات کارت پروژه در زمینه چاپ و نوشتن مقاله علوم اقتصادی اشاره می نماییم:

نگارش مقاله همایشی کنفرانسی علوم اقتصادی

مقاله همایشی کنفرانسی علوم اقتصادی یکی از رایج‌ترین و پرتقاضاترین نوع مقالات در میان دانشجویان است. روند کوتاه، ثبت ساده تر و قابلیت کاربرد فراوان از دلایل گرایش به این نوع مقالات است. این مقالات برای واحدهای درسی، سمینار و مصاحبه های شغلی گزینه مناسبی است. موضوعی که سبب شده تا سفارش مقاله همایشی کنفرانسی علوم اقتصادی جزئی از خدمات مهم کارت پروژه قرارگیرد.

نگارش مقاله علمی پژوهشی، علمی ترویجی، ISC علوم اقتصادی

مقاله علمی پژوهشی علوم اقتصادی و مقاله علمی ترویجی علوم اقتصادی نگاه تخصصی‌تری بر موضوعات این رشته دارند. این نوع مقالات اغلب در پاسخ به یک پرسش علمی صورت می پذیرند. چاپ مقاله ISC رشته علوم اقتصادی از جمله موارد انجام مقاله علوم اقتصادی در انواع پژوهشی و علمی ترویجی است.

انجام مقاله انگلیسی مانند دیگر مقاله‌های قابل انجام در سایت کارت پروژه توسط حرفه ای‌های این حوزه به صورت تضمینی انجام پذیر است.

انجام مقاله علوم اقتصادی، انجام پروپوزال علوم اقتصادی
انجام مقاله علوم اقتصادی، انجام پروپوزال علوم اقتصادی

نگارش مقاله ISI، SCOPUS، مقاله بین المللی علوم اقتصادی

چاپ مقاله علوم اقتصادی در مجلات خارجی از اعتبار و امتیاز بیشتری برخوردار است. این امر سبب گرایش و تمایل طیف وسیعی از دانشجویان برای نوشتن مقاله علوم اقتصادی در چنین مجلاتی شده‌است. چاپ و نوشتن مقاله ISI علوم اقتصادی نمونه سرآمد مقالات خارجی است. چاپ مقاله JCR رشته علوم اقتصادی و چاپ مقاله scopus رشته علوم اقتصادی نیز از نمونه‌های رایج در این‌زمینه به‌شمارمی‌رود.

نگارش مقاله کلاسی، تحقیق، پژوهش علوم اقتصادی

یکی از نیازهای مهم و بسیار رایج دانشجویان، تحقیق، پژوهش و انجام مقاله کلاسی رشته علوم اقتصادی است. کارت‌پروژه با آگاهی از اهمیت و جایگاه حساس آن‌ها، انجام چنین مواردی را از خدمات مهم خود قرار داده است. علاوه‌بر سفارش مقاله علوم اقتصادی می‌توانید انجام پژوهش، تحقیق و مقالات کلاسی خود را با تضمین کفیت در کارت انجام‌دهید.

زمینه های رایج برای انجام مقاله علوم اقتصادی

امروزه نگارش مقاله علوم اقتصادی در زمینه های مختلفی صورت می پذیرد. باتوجه به گستردگی نیازهای دانشجیوان، زمینه نوشتن مقاله علوم اقتصادی نیز بسیار متنوع و گسترده است. در همین راستا خوب است به موارد رایج برای انجام و یا سفارش مقاله مقاله اقتصادی نگاهی بیندازیم.

انجام مقاله علمی پژوهشی یکی از خدمات محبوب دانشجویان علوم اقتصادی است که علاقمندان می‌توانند جهت ثبت سفارش اقدام کنند.

صفر تا صد مقالات دانشگاهی علوم اقتصادی در کارت پروژه
صفر تا صد مقالات دانشگاهی علوم اقتصادی در کارت پروژه

چاپ مقاله علوم اقتصادی برای تقویت رزومه

شاید تقویت رزومه علوم اقتصادی را بتوان مهمترین امتیاز نگارش و چاپ مقالات دانست. تقویت رزومه یک مزیت کلی است که می تواند امتیازات مختلفی در سایر حوزه ها نیز داشته باشد. اما بسیاری از افراد خصوصاً اساتید دانشگاهی و اعضای هیئت‌علمی نیاز به ارتقای دانش و تقویت رزومه دارند. از این رو انجام مقاله علوم اقتصادی را از اولویت ها اصلی خود قلمداد می کنند.

نوشتن مقاله علوم اقتصادی برای نمره پایان نامه، سمینار و …

جای هیچ تردیدی وجود ندارد که یکی از مهمترین زمینه های چاپ مقاله علوم اقتصادی کسب نمره است. معمولاً بخشی از نمرات مربوط به پایان نامه و سمینار به این امر اختصاص دارد. البته در این حوزه بسته به نوع مقاله، اعتبار و میزان نمره نیز متغیر خواهدبود. نوع مقاله وابستگی زیادی به هدف، نیاز شما و همچنین زمان لازم برای انجام یا سفارش مقاله علوم اقتصادی دارد.

انجام مقاله علوم اقتصادی با هدف ادامه تحصیل و مهاجرت

مهاجرت تحصیلی و ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکترا از دیگر زمینه‌های رایج برای نوشتن مقاله علوم اقتصادی است. چاپ و نوشتن مقاله ISI علوم اقتصادی و انجام مقاله کنفرانس های بین المللی رشته علوم اقتصادی بالاترین امتیاز را دارد. از این‌رو بسیاری از افراد که می‌خواهند با این‌هدف به نگارش مقاله بپردازند، باید این نوع مقالات را مدنظر قراردهند.

نوشتن مقاله برای انجام تکالیف و پروژه های کلاسی

در کنار موارد بیان شده، ممکن است هدف کوتاه مدتی از انجام مقاله علوم اقتصادی دنبال کنید. تکلیف کلاسی و پروژه های تخصصی چنین مواردی هستند. مواردی که اغلب دارای زمان محدودی بوده و انجام آن ها برای کسب نمره تا حد زیادی ضروری است.

از جمله خدمات دانشگاهی دیگر در سایت کارت پروژه انجام مقاله مروری می‌باشد که توسط کارشناسان حرفه‌ای قابل انجام است.

انجام مقاله علوم اقتصادی توسط حرفه ای ها
انجام مقاله علوم اقتصادی توسط حرفه ای ها

چاپ مقاله علوم اقتصادی برای کسب فرصت های شغلی و استخدام

مزایا و زمینه های نوشتن مقاله علوم اقتصادی تنها محدود به امور درسی و دانشگاهی نمی شود. بلکه انجام مقاله علوم اقتصادی به دلیل سابقه پژوهشی و علمی، امتیاز بزرگی برای جذب نیروی کار توانمند به شمار‌می‌رود. از این رو مقالات علوم اقتصادی برای افزایش احتمال پذیرش در شرکت‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات نقش مهمی دارند.

آشنایی با فرمت کردن انواع مقاله علوم اقتصادی

مراحل نگارش انجام مقاله های دانشجویی علوم اقتصادی دارای بخش های متعدد و گوناگونی است. بدون شک فرمت کردن مقالات رشته علوم اقتصادی یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین آن هاست. چراکه بدون رعایت اصول مقاله نویسی و فرمت موردنظر، چاپ مقاله علوم اقتصادی امکان پذیر نخواهدبود.
فرمت کردن یعنی یکپارچه سازی و نوشتن مقاله علوم اقتصادی بر اساس معیارها و استانداردهای مشخص. این معیارها به وسیله مرکز چاپ و پذیرش مقاله علوم اقتصادی در اختیار نویسندگان و پژوهشگران قرار می‌گیرد. این استانداردها معمولاً جنبه‌های مختلف مقاله از قبیل محتوا و نکات نگارشی انجام مقاله علوم اقتصادی را در بر می‌گیرد.

فرمت کردن به دلیل وجود معیارها متعدد، برای برخی از دانشجویان فرآیندی وقت گیر و بعضاً چالشی است. چراکه عدم رعایت آن می تواند نیاز به انجام ویرایش و اصلاحات داوری را افزایش دهد. از این‌رو اگر به‌دنبال چاپ مقاله علوم اقتصادی فوری و تضمینی هستید یا زمان کافی ندارید، کارت‌پروژه درکنار شما خواهدبود. کارت پروژه با انجام مقاله تمامی گرایش های رشته علوم اقتصادی آماده ارائه کلیه خدمات با تضمین کیفیت می باشد.

از خدمات دیگر کارت پروژه انجام تحقیق می‌باشد که برای تمامی رشته‌ها توسط متخصصین کارت پروژه قابل انجام است.

صفر تا صد مقالات دانشگاهی علوم اقتصادی در کارت پروژه
صفر تا صد مقالات دانشگاهی علوم اقتصادی در کارت پروژه

ویرایش و چاپ کلیه اصلاحات برای انجام مقاله علوم اقتصادی

شاید انجام ویرایش و اصلاحات را بتوان جزء جدایی ناپذیری در نوشتن مقاله علوم اقتصادی دانست. هر مقاله دارای جنبه های گوناگون فنی، ادبی و تخصصی است. در همین راستا چاپ مقاله علوم اقتصادی، نیازمند رعایت چهارچوب های خاص و ویژه است.
ویرایش مقاله رشته علوم اقتصادی را می توان به بخش های مختلف فنی، ادبی و نیتیو دسته بندی کرد.

 • در ویرایش فنی مقالات رشته علوم اقتصادی نکات تخصصی و محتوایی مورد بررسی قرار می‌گیرد. از جمله ارتقاء و به روز رسانی محتوا و رفرنس های مقالات رشته مهندسی علوم اقتصادی.
 • ویرایش ادبی مقالات رشته علوم اقتصادی نیز از دیگر موارد مهم و تأثیرگذار در انجام مقاله علوم اقتصادی مقاله است. نکات مرتبط با تایپ، حروف چینی و صفحه آرایی مقالات رشته علوم اقتصادی موارد مهم ویرایش ادبی می‌باشد.
 • ویرایش نیتیو مقالات رشته علوم اقتصادی با بررسی قواعد زبان نگارش مقاله از اهمیت خاصی برخوردار است. به ویژه در نوشتن مقاله رشته علوم اقتصادی به انگلیسی نظیر چاپ و نوشتن مقاله ISI علوم اقتصادی.
 • ویرایش مقاله علوم اقتصادی از خدمات مهمی است که ما در کارت پروژه به آن می پردازیم. در صورت نیاز به ویرایش سریع مقاله علوم اقتصادی و یا ویرایش مقاله علوم اقتصادی تضمینی، کارت پروژه آماده است. شما می‌توانید با برقراری تماس با مشاوران و کارشناسان مجموعه، انجام امور ویرایشی خود را با تضمین کیفیت دنبال کنید.

برای انجام مقاله ISI در سایت کارت پروژه، دانشجویان تمامی رشته‌ها از جمله رشته علوم اقتصادی می‌توانند برام ثبت سفارش مقاله خود اقدام نمایند.

انجام و نوشتن مقاله علوم اقتصادی با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان
انجام و نوشتن مقاله علوم اقتصادی با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان

توصیه های مهم پیش از نوشتن مقاله علوم اقتصادی

در صورت تمایل به نگارش مقاله علوم اقتصادی، خوب است به چند نکته و توصیه مهم توجه داشته باشید. نکاتی که می تواند انجام مقاله علوم اقتصادی را با سرعت و دقت بیشتری همراه کند.

 • امروزه برای انجام مقاله کنفرانسی رشته علوم اقتصادی یا پذیرش مقاله isi علوم اقتصادی مراکز مختلفی وجود دارد. انتخاب مرکز چاپ مقاله علوم اقتصادی نقش مهمی در رسیدن به هدف و مدیریت زمان و انرژی دارد. پس حتماً با آگاهی پایگاه موردنظر خود را انتخاب نمایید.
 • یک مقاله دارای جنبه‌های مختلفی اعم از نوع مقاله مانند توصیفی یا تحلیلی بودن، شیوه تحقیق و مرکز چاپ است. هدف شما از انجام مقاله علوم اقتصادی مهمترین عامل در اثرگذاری این موارد است. توصیه می‌کنیم از یک منبع باتجربه و متخصص نظیر اساتید دانشگاهی و یا مراکز انجام سفارش مقاله علوم اقتصادی مشورت‌ بگیرید.
 • موضوع مقاله علوم اقتصادی، عاملی تعیین کننده برای پذیرش تضمینی و بدون دردسر است. در این زمینه جدید و غیرتکراری بودن موضوع نقش کلیدی دارد. در چاپ و نوشتن مقاله ISI علوم اقتصادی این حساسیت دوچندان است. اما به خاطر داشته‌باشید که یک موضوع مناسب علاوه‌بر تازگی و غیرتکراری بودن باید عملی بوده و به نتیجه برسد.
 • شاید بتوان تأثیرگذارترین بخش یک مقاله رشته علوم اقتصادی و حتی سایر رشته ها را چکیده مقاله دانست. چراکه چکیده مقاله شامل اهمیت موضوع، شیوه پژوهش و نتایج تحقیق است. در نتیجه چه در داوری اولیه و چه در مطالعه سایر خوانندگان بسیار اهمیت دارد. پس در نوشتن مقاله علوم اقتصادی، به چکیده توجه ویژه‌ای داشته باشید.
 • در صورتی که نیاز به چاپ مقاله علوم اقتصادی فوری و سریع دارید، برنامه زمان‌بندی کنفرانس‌ها را مدنظر قراردهید. اغلب مراکز یک یا چند مرتبه زمان پذیرش و چاپ مقالات خود را تمدید می کنند. پس حتماً از زمان دقیق و یا زودتر از موعد چاپ مقاله اطمینان حاصل نمایید.
انجام مقاله علوم اقتصادی، پروپوزال، پایان نامه
انجام مقاله علوم اقتصادی، پروپوزال، پایان نامه

آشنایی با ساختار نگارش و چاپ مقاله علوم اقتصادی

آیا انجام مقاله علوم اقتصادی بدون رعایت ساختار و اصول مقاله نویسی امکان پذیر است؟ قطعاً پاسخ به این سؤال منفی است. موضوع مناسب، شیوه تحقیق درست، نوشتن به زبان ساده و استاندارد از اصول مهم در این زمینه است. رعایت ساختار شرط لازم برای نوشتن مقاله علوم اقتصادی است؛ اما کافی نخواهد بود.
ساختار مقاله از بخش های مختلفی تشکیل شده است. عنوان مقاله علوم اقتصادی، چکیده، مقدمه، پیشینه تحقیق، ادبیات موضوع، شرح پژوهش، نتیجه گیری و منابع مهمترین بخش‌های ساختاری هستند. علاوه‌بر بخش‌های محتوایی، باید نکات ظاهری ساختار مقاله نظیر ترتیب بخش‌ها، نکات نگارشی، فاصله خطوط و … نیز رعایت شود. این موارد اغلب به وسیله فرمت کردن مقالات مدنظر قرار می گیرد.

آشنایی، گرایش ها، دروس و مدت زمان مجاز تحصیل رشته علوم اقتصادی

مطمئناً اقتصاد ازجمله مباحث بسیار مهم در جامعه به شمار می رود. موضوعی که بخش های مختلف زندگی را تحت تأثیر خود قرار می دهد. رشته علوم اقتصادی دارای زیرشاخه‌های مختلفی است که هر یک بخش‌های گوناگونی را مدیریت می کنند. بخش هایی نظیر بانکداری، بازرگانی، کشاورزی، صنعت و … . چاپ مقاله علوم اقتصادی نظیر چاپ و نوشتن مقاله ISI علوم اقتصادی با بیان دستاوردها و پژوهش های روز دنیا نقش مهمی در این زمینه دارد.

مدت زمان تحصیل رشته علوم اقتصادی اغلب 8 نیمسال تحصیلی یا 4 سال است. ازجمله دروس مهم این رشته می‌توان به حقوق تجارت، اصول حسابداری، پول و بانکداری، اقتصاد خرد و کلان اشاره کرد. علاوه‌بر این دروس که بین گرایش‌های مختلف مشترک است، واحدهای درسی تخصصی نیز بسته به گرایش اهمیت بسیاری دارد.

انجام مقاله علوم اقتصادی در کنار این دروس یکی از اقدامات مهم و البته تأثیرگذار می باشد. امری که دانشجویان می‌بایست چه برای یادگیری و ارتقای دانش خود و چه برای انجام، آن را دنبال نمایند.

چگونه برای چاپ و نگارش مقاله علوم اقتصادی موضوع انتخاب کنیم؟

انتخاب موضوع مناسب برای انجام مقاله علوم اقتصادی اهمیت بسیاری دارد. موضوع مقاله، خط مشی و مسیر شما برای انجام پژوهش و نوشتن مقاله را مشخص می کند. ضمن آن که در پذیرش و اکسپت مقاله نیز تأثیر زیادی دارد. از طرفی دیگر شیوه تحقیق و زمان لازم برای نوشتن مقاله علوم اقتصادی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

اگر به دنبال انجام مقاله‌ای معتبر و حائز رتبه هستید، باید چند ویژگی را در انتخاب موضوع مقاله مدنظر قراردهید. جدید بودن موضوع و عدم پرداختن به آن توسط سایر پژهشگران ازجمله نکات کلیدی چاپ مقاله علوم اقتصادی است. درکنار تازگی و غیرتکراری بودن، نوآورانه بودن و ارائه نتایجی جدید و مؤثر نیز از دیگر موارد مهم است. این‌ویژگی‌ها در انجام مقاله رشته علوم اقتصادی برای چاپ در مجلات بین المللی آی اس آی امتیاز فوق العاده‌ای دارد.

برای انتخاب موضوع جهت انجام یا سفارش مقاله علوم اقتصادی، لازم است به زمینه تحصیلی و سابقه خود توجه کنید. گرایشی که قصد چاپ مقاله دارید و همچنین هدف شما از چاپ مقاله درکنار زمان، از دیگر موارد مهم به شمار می‌رود.

انجام مقاله علوم اقتصادی به طور سریع، مطمئن و ممتاز
انجام مقاله علوم اقتصادی به طور سریع، مطمئن و ممتاز

برای پیدا کردن موضوعات جدید برای نگارش مقاله علوم اقتصادی چه روش‌هایی وجود دارد؟

روش های مختلفی برای یافتن موضوعات جدید جهت نوشتن مقاله علوم اقتصادی وجود دارد. شما می‌توانید از یک یا چند روش برای پیداکردن چند موضوع و در نهایت انتخاب یک مورد مناسب، اقدام نمایید.

 • بهره گیری از تحقیق ها و پژوهش های دانشگاهی و یا مقالات کلاسی و بسط دادن آن ها
 • مشورت با اساتید دانشگاهی و انتخاب استاد راهنما و یا مشاور برای انجام مقاله علوم اقتصادی
 • مشورت با دانشجویان تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکترا) دارای سابقه چاپ مقاله علوم اقتصادی
 • بررسی کارهای پژوهشی به ویژه استخراج از پایان نامه رشته مهندسی علوم اقتصادی
 • بررسی پیشنهاداتی که در انتهای مقالات مختلف توسط پژوهشگران ارائه می شود.
 • استفاده از خدمات سایت انجام مقاله علوم اقتصادی نظیر کارت پروژه

موسسه کارت انجام دهنده مقالات دانشجویی رشته علوم اقتصادی در تمامی گرایش ها است. برای سفارش مقاله علوم اقتصادی و یا مشاوره تخصصی در انتخاب موضوع، می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

نحوه اطمینان از تکراری نبودن موضوع برای چاپ و انجام مقاله علوم اقتصادی

همان گونه که اشاره شد، تکراری نبودن، نو و تازه بودن موضوع نقش مهمی در نگارش و چاپ مقاله دارد.  به ویژه در چاپ و نوشتن مقاله ISI علوم اقتصادی که نیاز است تا موضوع به درستی و با این ویژگی انتخاب شود. در نتیجه روش هایی که به واسطه آن بتوان از تکراری نبودن اطمینان حاصل کرد، بسیار اهمیت دارد.

در ادامه به چند روش مفید و مؤثر برای تکراری نبودن موضوع جهت چاپ مقاله علوم اقتصادی اشاره می کنیم:

 • جستجوی عنوان مقاله و یا کلمات کلیدی در ژورنال علوم اقتصادی مورد تایید وزارت علوم
 • بررسی و جستجوی موضوع و موارد مشابه در بانک مقالات دانشجویی رشته علوم اقتصادی
 • مشورت با کارشناسان خبره نظیر اساتید دانشگاه، دانشجویان ارشد و دکترا
 • مشورت با مشاوران تخصصی در مشاوره ، نگارش ، پذیرش و چاپ مقاله رشته علوم اقتصادی

پیدا کردن مقالات پایه (بیس) برای نگارش و چاپ انواع مقاله علوم اقتصادی

یکی از موارد کمک کننده و ابزارهای لازم برای نوشتن مقاله علوم اقتصادی، مقالات پایه است. مقالات پایه (بیس)، مقالاتی که هستند که موضوع مرتبط با عنوان مقاله دارند. به اهمیت و جایگاه عنوان مقاله اشاره و پژوهشی مستقیم یا غیرمستقیم با جوانب موضوع دارند. معتبر بودن، جدید بودن و تهیه‌شده توسط پژوهشگران صاحب‌نام از ویژگی‌های انتخاب مقاله برای انجام مقاله علوم اقتصادی است.

به یادداشته باشید، هرچه اعتبار مقالات پایه شما بالاتر باشد، انسجام و اعتبار مقاله شما نیز بالاتر خواهدبود. برای یافتن چنین مقالاتی می‌توانید از جستجوی کلمات کلیدی و بررسی مقالات جدید در بانک مقالات استفاده کنید. تهیه مقالات از پایگاه های چاپ مقاله علوم اقتصادی نیز راهکار مناسب  بسیار کاربردی است. بهره‌گیری از آرشیو کتابخانه ای دانشگاه ها و همچنین اساتید هم کمک کننده خواهد بود.

در کنار این موارد مراکزی که اقدام به انجام سفارش مقاله علوم اقتصادی می‌کنند نیز گزینه ای هوشمندانه به شمارمی‌روند. زیرا به واسطه فعالیت گسترده می‌توانند سرعت و دقت بالایی را برای شما به ارمغان داشته باشند. کارت پروژه آماده است تا برای چاپ مقاله علوم اقتصادی در مجلات معتبر داخلی و خارجی همراه شما باشد.

صفر تا صد نگارش پروژه بازنویسی همراه شماییم
صفر تا صد نگارش پروژه بازنویسی همراه شماییم

تهیه منابع، کتب، مقالات موردنیاز در نوشتن مقاله علوم اقتصادی

برای نگارش مقاله لازم است تا به منابع مختلفی از قبیل کتب مرجع، مقالات، دستورالعمل‌های معتبر و… استناد کرد. این منابع برای نگارش بخش‌های گوناگون از قبیل ادبیات موضوع، شرح پژوهش، پیشینه تحقیق و نتیجه‌گیری استفاده می‌شوند. در نتیجه انتخاب درست آن ها به ویژه معتبر بودن آن ها اهمیت زیادی در انجام مقاله علوم اقتصادی دارد.

برای تهیه منابع موردنیاز می توانید از روش های اشاره شده در بخش مقالات پایه استفاده کنید. ضمناً بررسی مراجع مقالات مرتبط با موضوع و همچنین استفاده از کتب شناخته‌شده در ارتباط‌با موضوع نیز راهکار خوبی است.

پایگاه‌های اطلاعات علمی برای تهیه مقالات موردنیاز در نگارش و چاپ مقاله علوم اقتصادی

پایگاه‌های چاپ مقاله، از مراجع خوب برای پیداکردن مقالات موردنیاز در راستای نوشتن مقاله علوم اقتصادی است. پایگاه‌هایی که با انتشار مقالات مختلف، امکان دسترسی به مطالب جدید و دستاوردهای روز را میسر کرده اند. پایگاه های فعال در نگارش ، پذیرش و چاپ مقاله ISI رشته علوم اقتصادی اهمیت بیشتری دارند. مواردی نظیر  Elsevier، Scopus، JCR، WOS و Science Direct.

برای انجام مقاله همایشی رشته علوم اقتصادی و انجام مقاله علمی ترویجی علوم اقتصادی پایگاه‌های ISC و Civilika کاربردی هستند. این پایگاه ها دارای مقالات پرتعدادی در این زمینه هستند و می‌توانند انتخاب مقاله را برای شما آسان نمایند.

نرم افزارهای مورد استفاده (کاربردی) در نوشتن مقاله علوم اقتصادی

ممکن است شما بسته به موضوع مقاله خود لازم باشد از نرم افزارهای تخصصی استفاده کنید. اما نرم افزارهای کاربردی برای نگارش مقاله علوم اقتصادی وجود دارد. نرم افزارهایی که امکان تایپ، ویرایش، انجام اصلاحات و فرمت مقالات را میسر کرده اند.

مجموعه نرم افزارهای ماکروسافت آفیس به ویژه Word نقس مهمی در این زمینه دارد. این نرم افزار شاید پرکاربردترین و رایج ترین ابزار برای نوشتن مقاله باشد. چراکه کاربری ساده ای دارد و تقریباً تمام آن چیزی که نیاز است را در اختیار نویسنده قرار می دهد. علاوه بر آن، نرم افزارهای دیگری نظیر EndNote، Google Docs، Mendeley و Dropbox نیز کاربردی و مفید هستند.

آشنایی با بخش‌های مختلف انواع مقاله علوم اقتصادی

بخش ابتدایی در انجام مقاله علوم اقتصادی، مشخصات مقاله از قبیل موضوع و نام نویسندگان است. این بخش بسته به پایگاه مقاله و فرمت چاپ مقاله علوم اقتصادی می تواند شامل مدرک تحصیلی یا نام دانشگاه باشد. جدای از مشخصات مقاله، چکیده نخستین قسمت از ساختار نوشتاری مقاله را تشکیل می دهد. این بخش معمولاً حجم کلمات مشخص و محدودی دارد. چکیده به نوعی عصاره پژوهش است و نگارش آن نیاز دقت بالایی است.

مقدمه مقاله با ارائه شرح مختصری از اهمیت و جایگاه موضوع بخش بعدی است. پس از مقدمه، بدنه اصلی مقاله شامل شرح پژوهش، پیشینه تحقیق و ادبیات موضوع می باشد. این بخش بیشتری سهم را در ساختار نوشتن مقاله علوم اقتصادی دارد. در ادامه و پس از بدنه اصلی به نتیجه گیری و آنالیز نتایج به دست آمده پرداخته می شود. لیست منابع و مراجع استفاده شده نیز پایان بخش قسمت های مختلف مقاله است.

استخراج و چاپ مقاله از پایان‌نامه علوم اقتصادی

از جمله روش های بسیار کاربردی و نتیجه بخش برای انجام مقاله علوم اقتصادی ، استفاده از پایان نامه است. استخراج از پایان نامه رشته علوم اقتصادی به دلیل شباهت بالا با ساختار مقاله مدنظر بسیاری از پژوهشگران است. باتوجه به تنوع پایان نامه ها و همچنین بسته به موضوع مقاله می توان نسبت به تهیه و نگارش انواع مقاله اقدام کرد. از انواع مقالات کنفرانسی و همایشی گرفته تا چاپ و نوشتن مقاله ISI علوم اقتصادی.

مشاوره در نگارش و انجام مقاله علوم اقتصادی

مقاله‌نویسی دارای جنبه های مختلفی ازجمله انتخاب موضوع، شیوه و نحوه انجام پژوهش، نوشتن و چاپ مقاله است. در نتیجه فاکتورهای مختلفی در نوشتن مقاله علوم اقتصادی نقش دارد. مشاوره به عنوان یکی از بهترین راه ها برای کاهش بروز اشتباهات و دستیابی به اهداف به شمار می رود.

مشاوره شما را با ابعاد گوناگون و پیش نیازهای لازم برای چاپ مقاله علوم اقتصادی آشنا می سازد. همچنین مشکلات و موانع احتمالی را کاهش می دهد. کارت پروژه مشاوره تخصصی نگارش مقالات رشته علوم اقتصادی را از خدمات مهم خود می داند. به گونه ای که مشاوران باتجربه و متخصصی را برای انجام مقاله علوم اقتصادی به کار گرفته است. شما می‌توانید برای انجام مقاله و آگاهی از شرایط سفارش مقاله علوم اقتصادی از روش‌های زیر با مشاوران کارت در تماس باشید.

 • ارتباط از طریق تماس تلفنی (تلفن ثابت – تلفن همراه)
 • ارتباط از طریق تلگرام
 • ارتباط از طریق واتس‌اپ
 • ارتباط از طریق اینستاگرام

سفارش نگارش و چاپ مقاله علوم اقتصادی

کارت پروژه با انجام مقاله دانشجویی علوم اقتصادی در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت، آماده پذیرش انواع سفارش انجام مقاله علوم اقتصادی است. شما می توانید در گرایش های مختلف و در انواع گوناگونی از مقالات از خدمات کارت بهره‌مند شوید. همچنین شما می توانید صفر تا صد مقاله علوم اقتصادی را به کارت بسپارید.

 • سفارش مقاله کلاسی رشته علوم اقتصادی
 • سفارش مقاله مروری رشته علوم اقتصادی
 • سفارش مقاله غیر مروری رشته علوم اقتصادی
 • سفارش مقاله کنفرانسی رشته علوم اقتصادی
 • سفارش مقاله علمی پژوهشی علوم اقتصادی
 • سفارش مقاله علمی ترویجی علوم اقتصادی
 • سفارش مقاله توصیفی رشته علوم اقتصادی
 • سفارش مقاله تحلیلی رشته علوم اقتصادی

علاوه بر انواع مقالات اشاره شده، امکان سفارش مقاله علوم اقتصادی برای پایگاه‌های معتبر خارجی نیز فراهم است. از جمله:

 • سفارش چاپ و نوشتن مقاله ISI علوم اقتصادی
 • نگارش مقاله scopus رشته علوم اقتصادی
 • چاپ مقاله JCR رشته علوم اقتصادی
 • چاپ مقاله الزویر برای رشته علوم اقتصادی
 • انجام مقاله آی اس سی رشته علوم اقتصادی
 • و…

برای سفارش هر یک از مقالات و دریافت مشاوره تخصصی انجام مقاله علوم اقتصادی روش های متعددی همراه شماست. شما می‌توانید از طریق سایت اصلی، تماس تلفنی، واتس‌اپ، تلگرام و اینستاگرام کارت‌پروژه با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

شما می‌توانید علاوه بر انجام مقاله علوم اقتصادی، انجام پروژه علوم اقتصادی خود را هم به متخصصان کارت پروژه بسپارید

نوشتن مقاله علوم اقتصادی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
نوشتن مقاله علوم اقتصادی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

انجام مقاله علوم اقتصادی در گرایش اقتصاد نظری

اقتصاد نظری از جمله گرایش های اصلی رشته علوم اقتصادی است. در این رشته بیشتر مباحث تئوری و نظری مدنظر قرار می گیرد. اقتصاد سنجی و بررسی جنبه های ریاضی اقتصاد از فاکتورهای مهم این گرایش است. نگارش و چاپ مقاله علوم اقتصادی در این گرایش نقش مهمی در بیان و بررسی نظریه های جدید دارد.
انجام مقاله isi اقتصاد نظری، چاپ مقاله isi در رشته اقتصاد و تامین مالی، انجام مقاله توسعه اقتصادی و برنامه ریزی و… در کارت ارائه می شود.

سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه علوم اقتصادی
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه علوم اقتصادی

نوشتن مقاله علوم اقتصادی در گرایش اقتصاد بازرگانی

بررسی جنبه‌های توصیفی، مباحث بازاریابی، انواع حسابداری و روش‌های کمی از محورهای مهم اقتصاد بازرگانی است. آشنایی با اصول مدیریتی نظیر مدیریت مالی، تولید و اصول مالیاتی و بیمه نیز از واحدهای اصلی این گرایش است. نگارش مقاله علوم اقتصادی در گرایش بازرگانی از اقدامات مهم دانشجویان این رشته به شمار می رود.
انجام مقاله اقتصاد بازرگانی، انجام مقاله اقتصاد و تجارت الکترونیک، انجام مقاله برنامه ریزی سیستم های اقتصادی و… در کارت قابل سفارش است.

 انجام پروژه‏ های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی علوم اقتصادی
انجام پروژه‏ های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی علوم اقتصادی

انجام مقاله علوم اقتصادی در گرایش اقتصاد کشاورزی

از دیگر گرایش کاربردی علوم اقتصادی، حوزه کشاورزی است. باتوجه به اثرگذاری فاکتورهای مختلف بر کشاورزی، اقتصاد این زمینه نیازمند بررسی عوامل مختلفی است. آشنایی با اصول و مبانی اقتصادی در کنار بازاریابی محصولات‌ کشاورزی، آگاهی از متغیرهایی نظیر نوع کشت و آب‌ و هوا اهمیت زیادی دارد. چاپ مقاله علوم اقتصادی مانند انجام مقاله isi اقتصاد کشاورزی شامل نتایج و دستاوردهای چشمگیر و قابل توجهی است.

نگارش مقالات پژوهشی، isc، ISI ، همایشی و .... پروژه علوم اقتصادی
نگارش مقالات پژوهشی، isc، ISI ، همایشی و …. پروژه علوم اقتصادی

چاپ مقاله علوم اقتصادی در گرایش پول و بانکداری

بدون شک منابع اعتباری و بانکداری پیوند زیادی با مباحث اقتصادی دارد. از این رو گرایش پول و بانکداری نیز از گرایش های مهم و بسیار کابردی اقتصاد محسوب می شود. بررسی اسناد اعتباری، سیاست‌های مالی، تجزیه و تحلیل صورت‌حساب‌ها از مهمترین موضوعات در این زمینه است. سفارش مقاله علوم اقتصادی نیز از اقدامات رایجی است که دانشجویان این رشته دنبال می کنند.
امکان انجام مقاله اقتصاد پول و بانکداری، انجام مقاله بانکداری اسلامی و انجام مقاله اقتصاد اسلامی در کارت پروژه فراهم شده است.

انجام انواع پروژه‌های علوم اقتصادی توسط برترین متخصصان ایران
انجام انواع پروژه‌های علوم اقتصادی توسط برترین متخصصان ایران

نگارش مقاله علوم اقتصادی در گرایش اقتصاد صنعتی

بحث اقتصاد از مواردی است که ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با مباحث تولیدی و صنعت دارد. بازرگانی بین‌المللی، سیاست‌های رقابتی، هزینه، حقوق و مقررات کاری از مفاهیمی است که فعالان صنعت باید آن را درنظر بگیرند. کارت پروژه سفارش انجام مقاله علوم اقتصادی در این گرایش را با تضمین کیفیت مهیا کرده است.
انجام مقاله isi اقتصاد صنعتی، انجام مقاله اقتصاد حمل و نقل، انجام مقاله اقتصاد انرژی، انجام مقاله اقتصاد نفت و گاز و … در کارت ارائه می شود.

 پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه علوم اقتصادی
پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه علوم اقتصادی

چرا برای نگارش و انجام مقاله علوم اقتصادی ، karet.ir را انتخاب کنیم؟

کارت پروژه مجموعه ای تخصصی در زمینه انجام صفر تا صد مقاله از جمله پذیرش و چاپ مقاله اقتصاد است. شما می توانید تمامی امور انجام مقاله و در تمامی گرایش ها را به کارت بسپارید. در نتیجه هیچ گونه محدودیتی در سفارش مقاله علوم اقتصادی نخواهید داشت.


انجام مقاله در کارت در انواع مختلف داخلی و خارجی صورت می پذیرد. از مقاله کلاسی رشته علوم اقتصادی گرفته تا سفارش مقاله آی اس آی علوم اقتصادی. از طرفی دیگر کارت پروژه کیفیت نوشتن مقاله علوم اقتصادی را تضمین می کند. همچنین پشتیبانی فعال و 24 ساعته را برای مخاطبان درنظر گرفته است. بررسی نظرات کاربران و نمونه کارها نیز می تواند اطمینان شما را دوچندان نماید.


علاوه بر خدمات انجام مقاله علوم اقتصادی، خدمات مرتبط با آن نیز در کارت ارائه می شود. خدماتی نظیر مشاوره، تدوین مقاله رشته علوم اقتصادی، فرمت بندی، ویرایش و تبدیل مقاله فارسی به انگلیسی رشته علوم اقتصادی. همچنین کارت ‌با درنظرگیری تعرفه انجام مقاله دانشجویی علوم اقتصادی سعی کرده تا هزینه ای منطقی و مناسب ارائه کند. همه این موارد کارت پروژه را به انتخابی مناسب و گزینه ای ایده آل تبدیل کرده است.

قوانین چاپ و انجام مقاله علوم اقتصادی

کارت پروژه برای انجام هرچه بهتر سفارشات خود از جمله سفارش مقاله علوم اقتصادی، قوانین مشخصی درنظر دارد. قوانینی که مخاطبان را درفرآیند انجام مقاله آگاه می سازد. در نتیجه با اطمینان خاطر و آسودگی خیال بیشتری می توانند از خدمات مجموعه استفاده نمایند.

شهرهای انجام نگارش و چاپ مقاله علوم اقتصادی

انجام مقالات دانشجویی علوم اقتصادی در تهران و تمامی شهرهای ایران قابل سفارش است. شهرهایی نظیر مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، اهواز، کرمانشاه، ارومیه، کرمان و … .

خدمات ما

خدمات کارت پروژه دامنه گسترده و متنوعی دارد. انجام مقاله علوم اقتصادی در گرایش‌های مختلف و انواع گوناگون از برجسته‌ترین خدمات است. چاپ مقاله علوم اقتصادی در مجلات داخلی و مجلات خارجی نظیر چاپ و نوشتن مقاله ISI علوم اقتصادی ارائه‌می‌شود.

ویراستاری مقاله علوم اقتصادی، خلاصه سازی مقالات رشته علوم اقتصادی، ویرایش و ادیت تخصصی مقاله علوم اقتصادی، نگارش کاورلتر cover letter مقاله علوم اقتصادی از دیگر خدمات کارت است. همچنین امکان نگارش سمینار رشته علوم اقتصادی و انجام پژوهش رشته علوم اقتصادی نیز فراهم شده است.

تماس با ما

برای ارتباط با مجموعه، کسب مشاوره و سفارش مقاله علوم اقتصادی روش های مختلفی در اختیار شماست. شما می‌توانید از طریق سایت، تماس تلفنی، تلگرام، واتس‌اپ، اینستاگرام و ایمیل با ما در تماس باشید.

برخی عناوین قابل انجام مقاله های علوم اقتصادی در کارت پروژه:

مقاله رشته علوم اقتصادی به زبان سادهچاپ مقالات علوم اقتصادی
نگارش مقاله علوم اقتصادی فوریاکسپت مقاله علوم اقتصادی
پذیرش مقاله علوم اقتصادی تضمینیاکسپت مقاله علوم اقتصادی تضمینی
انجام مقاله آی اس آی علوم اقتصادیچاپ مقاله isi علوم اقتصادی
مقاله آی اس آی علوم اقتصادیانجام مقاله علمی پژوهشی علوم اقتصادی
عبارات مرتبط با انجام مقاله علوم اقتصادی