انجام ریوایز مقاله ❤️ سفارش Revise مقاله (تخصصی، فوری و 100% تضمینی)

نگارش و چاپ مقاله ریوایز مقاله

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام ریوایز مقاله ، انجام پروژه دانشجویی ، انجام مقاله و …، امکان انجام ریوایز مقاله شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت انجام بازبینی مقاله در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

برای انجام ریوایز مقاله توسط کارت پروژه، چگونه باید سفارش خود را ثبت کنیم؟

برای ریوایز مقاله توسط کارت پروژه، می توانید به روش های زیر سفارش خود را ثبت نمایید:

1-اطلاعات خود را از طریق فرم پر کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

2-از طریق ارسال پیام از طریق شبکه های اجتماعی سفارش خود را ثبت نمایید.

3-همچنین می توانید برای انجام بازبینی مقاله، از طریق شماره تماس 09104503300 اقدام به ثبت سفارش نمایید.

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش و انجام ریوایز مقاله توسط کارت پروژه چه چیزهایی هستند؟

اطلاعات لازمه برای ثبت سفارش ریوایز مقاله شامل موارد زیر می باشند:

اطلاعات ضروری: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات ترجمه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

برای ریوایز مقاله، چه مقدار زمان و هزینه لازم است؟

هزینه و زمان لازم برای ریوایز مقاله به موضوع شما بستگی دارد و این دو فاکتور نسبت به هر سفارش متفاوت می باشد. پس از بررسی سفارش شما توسط کارشناسان کارت پروژه این دو مورد خدمتتان اعلام خواهد شد.
اگر برای انجام سفارش خود عجله دارید،حتما این موضوع را با کارشناسان کارت پروژه در میان بگذارید تا هزینه و زمان مورد نیاز متناسب با این موضوع خدمتتان اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی سفارش و اعلام نتیجه آن چقدر می باشد؟

میزان زمان و هزینه لازم برای هر مقاله متفاوت می باشد و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغیر است.

سفارش ریوایز شما با چه کیفیتی و به وسیله چه کارشناسانی انجام می‌شود؟

سفارش ها در کارت پروژه، توسط اساتید مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. تمامی مقاله ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که مقاله را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی موضوع شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

به چه نحوی می توانیم به کارت پروژه اعتماد کنیم؟

کارت پروژه با دارا بودن 11 سال سابقه کار و اعتبار و همچنین جلب رضایت دانشجویان و با دریافت نصف هزینه سفارش ها در آخر، تفاوت زیادی با دیگر موسسات دارد. سابقه چندین ساله کارت می تواند بهترین گزینه برای اعتماد و ضمانت سفارش شما باشد.

ریوایز مقاله

ریوایز مقاله یا بازنگری جزئی (Minor Revise) یک مرحله مهم در فرآیند انتشار مقالات علمی است که در آن، داوران نسبت به مقاله ارسالی ایرادهای اندکی را تشخیص داده اند. این نوع ریوایز نشان دهنده ی این است که مقاله شما از نظر علمی به طور کلی تأیید شده است، اما نیاز به اصلاحات کمی دارد تا به شکل بهتری منتشر شود.

در انجام ریوایز مقاله، داوران به نکات جزئی مانند اصلاحات در قالب، انتخاب کلمات، یا اصلاح ترتیب مطالب اشاره کرده اند. این اصلاحات عمدتاً به منظور بهبود قابلیت فهم و جذابیت مقاله صورت می گیرند. از طرف دیگر، این نوع ریوایز اغلب نیازی به ارسال مقاله به داوری دوباره ندارند، و به عهدهٔ کارشناسان اجرایی یا حتی خود ادیتور مجله می باشد که اصلاحات را مورد بررسی قرار داده و پس از تأیید، مقاله را جهت انتشار آماده می سازند.

در این مرحله، نویسنده می تواند با اعمال اصلاحات پیشنهاد شده و تهیه یک ورژن جدید از مقاله، آمادگی خود را جهت ارسال نهایی به ژورنال را نشان دهد. این فرآیند به نویسنده این امکان را می دهد که به سرعت و با اندکی تغییرات، مقاله خود را به مرحلهٔ نهایی انتشار نزدیک کند.

پشتیبانی انجام ریوایز مقاله
پشتیبانی انجام ریوایز مقاله در کارت پروژه

انجام ریوایز مقاله توسط برترین مجموعه در ایران

انجام ریوایز مقاله توسط مجموعه کارت پروژه یک فرآیند مهم در مراحل نهایی انتشار مقالات علمی است. در این مرحله، پس از دریافت بازخوردهای داوران و تشخیص ایرادات اندک در مقاله، مجموعه کارت پروژه به عنوان یک ابزار کاربردی و کارآمد معرفی می شود.

مجموعه کارت پروژه به نویسنده این امکان را می دهد تا با سفارش ریوایز مقاله به این مجموعه اصلاحات پیشنهاد شده را به صورت سازماندهی و مؤثر اعمال کند.

نویسنده با استفاده از خدمات مجموعه کارت پروژه می تواند به سرعت و با دقت اقدام به اصلاحات مقاله کند. استفاده کردن از این روش برای انجام Revise مقاله نه تنها به نویسنده کمک می کند تا به سرعت و بهینه اقدام به اصلاحات نماید، بلکه به مدیریت زمان و افزایش کیفیت مقاله کمک شایانی می کند. این فرآیند نشان دهندهٔ تعهد نویسنده به بهبود و کامل تر کردن محتوای علمی مقاله است و در نهایت به انتشار موفقیت آمیز آن در ژورنال کمک می کند.

سفارش ریوایز مقاله

سفارش ریوایز مقاله به موسسه تخصصی کارت پروژه به معنای درخواست انجام اصلاحات لازم در مقاله توسط این موسسه است. در این فرآیند، نویسنده مقاله می تواند از خدمات بازنگری مقاله متخصصان و ابزارهای ارائه شده توسط موسسه کارت پروژه بهره مند شود.

سفارش و انجام پروژه ریوایز مقاله به موسسه کارت پروژه ممکن است شامل توضیح ایرادات داوران، بازخوردهای دریافتی و نیازهای اصلاحی باشد. این موسسه با تیم کارشناسان متخصص، نویسنده را در انجام اصلاحات به صورت سیستماتیک و مؤثر یاری می دهد.

نویسنده می تواند سفارش ریوایز مقاله را با ارائه اطلاعات دقیق درباره ایرادات و نیازهای اصلاحی به موسسه کارت پروژه ارسال کند.

انجام مقالات ISI و مقالات همایشی و کنفرانسی ریوایز مقاله
انجام مقالات ISI و مقالات همایشی و کنفرانسی ریوایز مقاله در کارت پروژه

انجام پروژه ریوایز مقاله

موسسه کارت پروژه با افتخار ارائه دهنده خدمات انجام پروژه ریوایز مقاله می باشد. این موسسه توانمندی ها و تخصص لازم را داراست تا به نویسندگان مقالات کمک کند تا سفارش انجام پروژه ریوایز مقاله را به این موسسه داده و اصلاحات موردنیاز را با دقت و به شیوه ای سازماندهی شده در مقالات خود اعمال کنند. شما می توانید با سفارش پروژه ریوایز مقاله به موسسه کارت پروژه، انجام پروژه های ریوایز مقاله خود را به افراد متخصص واگذار نموده و از تجربه و تخصص تیم کارشناسان ما بهره مند شوید.

خدمات انجام پروژه ریوایز مقاله

موسسه کارت پروژه با افتخار خدمات انجام پروژه ریوایز مقاله را ارائه می دهد. خدمات ما شامل بازنگری مقاله، تحلیل دقیق بازخوردهای داوران، تدوین کارت های پروژه با اصلاحات موردنیاز، و پشتیبانی جهت انجام اصلاحات به صورت مؤثر و سریع می شود. با استفاده از این خدمات، نویسندگان مقالات می توانند با سفارش ریوایز مقاله به این موسسه به سرعت و با کیفیت اصلاحات را اعمال کرده و مقالات خود را آماده برای ارسال نهایی به ژورنال نمایند.

انجام ریوایز مینور

ما در موسسه کارت پروژه خدمات انجام ریوایز مینور را ارائه می دهیم. انجام ریوایز مقاله به نویسندگان مقالات کمک می کنند تا با انجام بازنگری جزئی مقاله یعنی با اصلاحات اندک و بدون نیاز به داوری مجدد، ورژن جدیدی از مقاله خود را برای ارسال به ژورنال تدوین کنند. تیم ما از کارشناسان متخصص استفاده می کند تا ریوایز جزئی مقاله را با دقت بررسی و اصلاح کند.

صفر تا صد انجام ریوایز مقاله
صفر تا صد انجام ریوایز مقاله در کارت پروژه

انجام ریوایز ماژور

موسسه کارت پروژه خدمات انجام ریوایز ماژور (ماژور ریوایز) یا بازنگری کلی مقاله را ارائه می دهد. ماژور ریوایز به معنای انجام بازنگری کلی مقاله است که ایرادات غالباً محتوایی و علمی می باشند. در این فرآیند، داوران نیاز به اصلاحات اساسی روی مقاله ابراز می کنند و پس از اعمال تغییرات و ریوایز کلی مقاله، مقاله به داوری مجدد ارسال می شود. در صورت تایید اصلاحات توسط داوران، مقاله برای پذیرش در ژورنال قرار می گیرد.

انجام ریوایز مقاله ها برای تمامی گرایش های تاریخ توسط متخصصان
انجام ریوایز مقاله ها برای تمامی گرایش ها توسط متخصصان در کارت پروژه

هزینه ریوایز مقاله

به طور کلی هزینه ریوایز مقاله در انجام ریوایز مقاله به عوامل مختلفی از جمله موسسه یا خدمات ارائه دهنده، نوع و میزان اصلاحات مورد نیاز در مقاله، طول و پیچیدگی متن، و همچنین تعهدات زمانی بستگی دارد. هزینه ممکن است به صورت ثابت یا بر اساس تعداد و نوع اصلاحات محاسبه شود.

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه پروژه ریوایز مقاله، توصیه می شود با کارت پروژه تماس بگیرید. هر موسسه ممکن است سیاست قیمت گذاری متفاوتی داشته باشد و اطلاعات دقیق بر اساس شرایط خود را ارائه دهد.

قیمت ریوایز مینور مقاله

همانگونه که ذکر نمودیم قیمت ریوایز مینور مقاله بستگی به چندین عامل دارد از جمله خدمات ارائه شده توسط موسسه یا افراد متخصص، نوع بازنگری مقاله، میزان اصلاحات موردنیاز در مقاله، طول و پیچیدگی متن، و همچنین زمان مورد نیاز برای انجام ریوایز. هزینه انجام ریوایز مقاله ممکن است بر اساس تعداد و نوع اصلاحات یا به صورت ثابت محاسبه شود.

سفارش انجام تمامی ریوایز مقاله
سفارش انجام تمامی ریوایز مقاله در کارت پروژه

تعرفه ریوایز ماژور مقاله

تعیین تعرفه ریوایز ماژور مقاله و انجام ریوایز مقاله متکی به چندین عامل است؛ از جمله محتوای مقاله، میزان اصلاحات موردنیاز، طول مقاله، و همچنین خدمات ارائه شده توسط موسسه یا افراد متخصص. در این مورد، موسسات متخصص در این زمینه با توجه به این فاکتورها تعرفه های مختلفی را هنگام سفارش ریوایز مقاله برای قیمت سفارش انجام پروژه ریوایز مقاله اعلام می کنند. از اهمیت بالای این مرحله در بهبود کیفیت مقالات و افزایش احتمال پذیرش آنها در ژورنال ها، استفاده از خدمات تعرفه ریوایز ماژور مقاله توسط نویسندگان یک گام مهم به سوی بهبود و ارتقاء محتوا و معیارهای علمی مقالات محسوب می شود.

انجام ریوایز مقاله ISI

موسسه کارت پروژه با افتخار خدمات انجام ریوایز مقاله ISI را ارائه می دهد. خدمات بازبینی مقاله به نویسندگان مقالات ISI کمک می کنند تا اصلاحات لازم در مقالات خود را با دقت و به شیوه ای سازماندهی شده اعمال کنند. تیم متخصص ما با تجربه و دانش خود، ایرادات محتوایی و علمی مقالات را تحلیل و اصلاح می کند. انجام ریوایز مقاله ISI توسط موسسه کارت پروژه به نویسندگان کمک می کند تا پس از سفارش ریوایز مقاله و دریافت مقاله خود، مقالاتشان را با کیفیت بالاتر و آمادگی برای ارسال به ژورنال ISI بهبود دهند.

انجام و نوشتن ریوایز مقاله با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان
انجام و نوشتن ریوایز مقاله با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان در کارت پروژه

سفارش ریوایز مقاله الزویر

برای سفارش ریوایز مقاله الزویر از خدمات موسسه کارت پروژه، با موسسه کارت پروژه تماس بگیرید. این تماس می تواند از طریق تلفن، ایمیل یا فرم تماس در وبسایت موسسه باشد.

در ارتباط با مسئولین موسسه، نیازها و خواسته های خود را توضیح دهید. سپس مقاله خود را برای بررسی ارسال کنید. پس از دریافت مقاله، تیم موسسه کارت پروژه آن را تحلیل کرده و یک پیشنهاد با قیمت و زمان انجام ریوایز می دهد. در صورت موافقت با پیشنهاد ارائه شده، موسسه کارت پروژه با شما هماهنگی های لازم را انجام داده و فرآیند ریوایز مقاله را شروع می کند.

انجام ریوایز مقاله، پروپوزال، پایان نامه
انجام ریوایز مقاله، پروپوزال، پایان نامه در کارت پروژه

انجام ریوایز مقاله ISC

موسسه کارت پروژه با افتخار خدمات انجام ریوایز مقاله ISC را ارائه می دهد. در این سرویس، تیم ما با تجربه و تخصص خود، به نویسندگان مقالات ISC کمک می کند تا ایرادات محتوایی و علمی مقالات خود را بهبود داده و به سمت پذیرش در ژورنال ها حرکت کنند. این فرآیند با تحلیل دقیق نیازها و ایرادات مقاله پس از سفارش ریوایز مقاله شروع می شود.

انجام ریوایز مقاله اسکوپوس (scopus)

انجام ریوایز مقاله اسکوپوس توسط موسسه تخصصی کارت پروژه، یک خدمات حیاتی در مسیر بهبود و ارتقاء کیفیت مقالات علمی محسوب می شود. موسسه کارت پروژه با تکیه بر تخصص و تجربه خود، به نویسندگان کمک می کند تا مقالات خود را با اصلاحات موردنیاز برای پذیرش در پایگاه اطلاعاتی اسکوپوس بهینه سازی کنند.

در این فرآیند، تیم ما با دقت ایرادات محتوایی و تخصصی مقاله را بررسی کرده و با تکیه بر استانداردها و نیازهای اسکوپوس، اقدام به اصلاحات لازم در انجام ریوایز مقاله می نماید. این شامل بهبود کیفیت محتوا، اصلاحات در روش شکل دهی، و ایجاد تغییرات موردنیاز در نحوه ارائه اطلاعات مقاله می شود.

سفارش ریوایز مقاله پابمد (pubmed)

سفارش ریوایز مقاله پابمد (PubMed) نشان دهنده یک فرآیند حیاتی در بهبود کیفیت و ارتقاء استانداردهای علمی است. موسسه تخصصی کارت پروژه با تجربه و تخصص خود، نویسندگان را در انجام ریوایز مقاله اصلاحات لازم برای پذیرش مقالات در پایگاه اطلاعاتی پابمد یاری می کند. سفارش ریوایز مقاله پابمد از طریق موسسه کارت پروژه، نویسندگان را در تحقق استانداردها و الزامات این پایگاه اطلاعاتی بین المللی همراهی می کند.

انجام ریوایز مقاله به طور سریع، مطمئن و ممتاز
انجام ریوایز مقاله به طور سریع، مطمئن و ممتاز در کارت پروژه

خدمات ریوایز مقاله ژورنال های خارجی

خدمات ریوایز مقاله در کارت پروژه برای ژورنال های خارجی شامل یک سری خدمات گسترده و تخصصی در انجام ریوایز مقاله می شود. با توجه به الزامات و استانداردهای ژورنال، متخصصان ما مقاله را به دقت بررسی می کنند و ایرادات محتوایی، ساختاری و فنی را تشخیص می دهند. سپس اقدام به اصلاح و بهبود محتوای مقاله به طوری که با الزامات علمی و فنی ژورنال تطابق داشته باشد. تدوین و بهینه سازی ساختار مقاله به نحوی که تداوم و جریان منطقی داستان مقاله تضمین شود از خدمات ما در طی انجام ریوایز مقاله است.

خدمات ریوایز مقاله ژورنال های داخلی

خدمات ریوایز مقاله در کارت پروژه برای ژورنال های داخلی شامل ارزیابی دقیق مقاله با توجه به الزامات و استانداردهای ژورنال داخلی موردنظر است. اصلاح و بهبود محتوای مقاله به طوری که با الزامات علمی و فنی ژورنال تطابق داشته باشد و اصلاحات در فرمت و قالب مقاله به طوری که با نیازهای ژورنال و استانداردهای چاپ آن سازگار باشد از دیگر خدمات ما است که پس از سفارش ریوایز مقاله انجام می شود.

انجام ریوایز خوردن مقاله

انجام ریوایز خوردن مقاله توسط کارت پروژه، یکی از خدمات متمیز این موسسه است که نویسندگان مقالات را در فرآیند بهبود و بهینه سازی محتوا و ساختار مقالات خود یاری می کند. تیم متخصص کارت پروژه با دقت و تخصص در حوزه های مختلف، ایرادات محتوایی، نحوه ارائه اطلاعات، و ساختار کلی مقاله را ارزیابی کرده و اصلاحات لازم را طی انجام ریوایز مقاله اعمال می نماید.

انجام ریوایز مقاله 100 درصد تضمینی

انجام ریوایز مقاله 100 درصد تضمینی با کارت پروژه، به معنای ارائه خدمات حرفه ای و کامل توسط این موسسه برای بهبود مقاله شماست. تضمین 100 درصد نشان از تعهد کارت پروژه به ارائه اصلاحات کامل و موثر برای مقاله شما دارد. تیم متخصص این موسسه با استفاده از دانش و تجربه خود، ایرادات محتوایی، ساختاری، و تخصصی مقاله را شناسایی و اصلاحات لازم را با دقت اعمال می کند. تضمین کیفیت در انجام ریوایز مقاله توسط کارت پروژه به نویسنده اطمینان می دهد که مقاله اش به بهترین شکل ممکن و با رعایت استانداردهای علمی آماده می شود.

صفر تا صد نگارش ریوایز مقاله با کارت پروژه
صفر تا صد نگارش ریوایز مقاله توسط کارت پروژه

انجام بازبینی مقاله با کیفیت بالا

تیم متخصص کارت پروژه با بهره گیری از تجربه و دانش گسترده خود، اقدام به ارزیابی دقیق مقاله می نماید و با اصلاحات موثر در محتوا، ساختار، و استدلال، مقاله را به کیفیت بالاتری می رساند. تضمین کیفیت در انجام بازبینی مقاله به معنای ارائه اصلاحات دقیق و منطبق با استانداردهای علمی معتبر است. خدمات انجام ریوایز مقاله از شناسایی ایرادات تا تدوین پیشنهادها و اصلاحات گام به گام، نویسنده را در جهت بهبود کامل مقاله هدایت می کند.

در صورتی که قصد برونسپاری انجام ریوایز مقاله خود را دارید، کارشناسان کارت پروژه می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

مطالعه بیشتر