انجام مقاله آمار ❤️ چاپ و نوشتن مقاله آمار(100% تضمینی)

نگارش مقالات آمار
نگارش مقالات آمار

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه نگارش مقاله ، انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله آمار شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و چاپ نوشتن مقاله آمار در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور انجام مقاله آمار خود را ثبت کنیم؟

شما می‌توانید از طریق 3 روش زیر مقاله آمار خود را ثبت کنید:
1. فرم بالای صفحه را پر کنید.
2. پروژه های خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه (واتساپ، تلگرام، ایتا و …) ثبت کنید.
3. انجام مقاله آمار خود را از طریق شماره‌های زیر ثبت کنید: 09104503300

چه اطلاعاتی برای انجام مقاله آمارمورد نیاز است؟

اطلاعات ضروری: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه
اطلاعات غیر ضروری (برای برآورد بهتر هزینه و زمان): نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

هزینه و زمان انجام مقاله آماربه چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام مقاله به پروژه‌ی شما بستگی دارد و نسبت به هر مقاله متفاوت است. این دو مورد پس از بررسی و ارزیابی مقاله شما، خدمتتان اعلام می‌شود.
اگر می خواهید مقاله خود را در زمانی کمتر از زمان معمول تحویل بگیرید، می‌توانید این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی مقاله آمار و اعلام نتیجه چقدر است؟

مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه مقاله ها از 1 ساعت (برای مقاله های ساده) و 12 ساعت (برای مقاله های خاص) متفاوت است.

مقاله های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

در کارت، مقاله ها توسط کارشناسان باتجربه و مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. همچنین مقاله ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر یک از این سطوح، کارشناسانی که مقاله را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متفاوتی برخوردار هستند. کارشناسان کارت مقاله ، پس از بررسی پروژه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه مقاله ها در انتهای مقاله ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین مقاله های شما می‌باشد.

انجام مقاله آمار (آمار نظری، آمار زیستی و …)

سفارش، نگارش و انجام مقاله آمار (همایشی، کنفرانسی، علمی پژوهشی، ISC، ISI) (آمار نظری، آمار زیستی، علم داده، آمار اقتصادی اجتماعی و …) را می‌توان یکی از امتیازات ارزشمند برای دانشجویان و علاقه‌مندان به امور پژوهشی و علمی دانست. نگارش و چاپ مقاله آمار سبب می شود تا محققان و نویسندگان بتوانند دستاوردهای جدید را ارائه و ثبت نمایند. نوشتن مقاله آمار علاوه‌بر جایگاه ارزشمند در پیشرفت و رشد دانش، برای تقویت رزومه و بهره‌مندی از امتیازات دانشگاهی و شغلی اهمیت دارد.

ما در کارت پروژه، در راستای کمک و برطرف کردن دغدغه‌های دانشجویان، آماده انجام مقاله آمار و مشاوره تخصصی هستیم. شما می توانید با سفارش مقاله آمار، انجام طیف وسیعی از انواع مقالات را به ما بسپارید. از چاپ و نوشتن مقاله ISI آمار گرفته تا انواع مقاله کنفرانسی، همایشی، مروری و… . علاوه بر امکان نگارش مقاله آمار، می‌توانید از خدمات دیگر کارت نیز بهره مند شوید. خدماتی نظیر ویرایش فوری مقاله آمار، ترجمه، انجام تحقیق و پروژه‌های آماری و مشاوره تخصصی نگارش مقالات رشته آمار.

دانشجویان علاقمند به انجام مقاله کنفرانسی می‌توانند برای سفارش مقاله خود توسط فرم ثبت سفارش درج شده در سایت اقدام نمایند.

پشتیبانی مقاله های دانشجویی آمار
پشتیبانی انجام مقاله های دانشجویی آمار

خدمات کارت پروژه در زمینه نگارش و انجام مقاله آمار

کارت پروژه در زمینه نگارش و چاپ مقاله آمار سعی کرده تمامی جوانب و نیازهای لازم را درنظر بگیرد. در همین راستا خدمات مقاله در تمامی گرایش های آمار و شامل انواع مقالات داخلی و خارجی ارائه می شود. شما می توانید انجام صفر تا صد مقاله دانشجویی آمار را به کارشناسان حرفه ای و متخصص کارت پروژه بسپارید. کارشناسان کارت با تخصص و تجربه خود، کیفیت و پشتیبانی فعال را برای شما تضمین می کنند.

در ادامه نگاهی کوتاه به مهمترین خدمات کارت در زمینه چاپ و نوشتن مقاله آمار می پردازیم.

نگارش مقاله همایشی کنفرانسی آمار

انجام مقاله همایشی رشته آمار و انجام مقاله کنفرانسی آمار یکی از خدمات مهم و پرتقاضا در کارت پروژه است. این نوع مقالات معمولاً در کنفرانس یا همایش داخلی و خارجی به چاپ می رسند. فرآیند ساده و البته کوتاه تری از لحاظ زمانی دارند. همین امر سبب تمایل بالای دانشجویان برای انجام مقاله آمار و کسب نمرات و امتیازات لازم گردیده است.

نگارش مقاله علمی پژوهشی، علمی ترویجی، ISC آمار

انجام مقاله علمی پژوهشی آمار و مقاله علمی ترویجی آمار از جنبه های مختلف اهمیت بالایی برخوردار است. این نوع مقالات به بررسی راهکار برای حل مسئله و نتایج یک پژوهش یا آزمایش می پردازند. این نوع مقالات از جمله چاپ مقاله ISC رشته آمار مخاطبان زیادی در بین جامعه علمی پژوهشی این رشته دارد. علاوه بر جایگاه علمی، انجام مقاله ای آس سی آمار و سایر مقالات پژوهشی، برای نمرات دانشگاهی انتخاب خوبی هستند. پس اگر قصد چاپ مقاله آمار برای نمره سمینار یا پایان نامه دارید، این مقالات گزینه مناسبی محسوب می شود.

انجام مقاله انگلیسی مانند دیگر مقاله‌های قابل انجام در سایت کارت پروژه توسط حرفه ای‌ها و متخصصین این حوزه بصورت تضمینی قابل انجام است.

انجام انواع مقاله و پروژه آمار
انجام انواع پروژه و مقاله آمار

نگارش مقاله ISI، SCOPUS، مقاله بین المللی آمار

بالاترین اعتبار و امتیاز انجام مقاله آمار مربوط به چاپ مقاله آمار در مجلات و پایگاه های معتبر بین المللی است. در همین راستا انجام مقاله رشته آمار برای چاپ در مجلات بین المللی آی اس آی ارزش بسیاری دارد. چاپ مقاله scopus رشته آمار، چاپ مقاله JCR رشته آمار ازجمله گزینه‌های ایده آل در این خصوص می باشد. شما با سفارش مقاله آمار در کارت پروژه می توانید امور چاپ و نوشتن مقاله ISI آمار را به ما بسپارید.

نگارش مقاله کلاسی، تحقیق، پژوهش آمار

در کنار سایر انواع مقالات رشته آمار، مقاله کلاسی و پژوهش های درسی نیز از نیازهای دانشجویان است. به همین منظور موسسه کارت انجام دهنده مقالات دانشجویی رشته آمار امکان انجام مقاله کلاسی رشته آمار را فراهم کرده است. نگارش سمینار رشته آمار، انجام پژوهش رشته آمار و تحقیق های کلاسی نیز ارائه می گردد.

انجام و نوشتن مقاله آمار

انجام مقاله در تمامی گرایش های رشته آمار، از خدمات اصلی و برجسته کارت پروژه به شمار می رود. به همین دلیل کارت پروژه تنوع و گستردگی بالایی را برای دانشجویان و مخاطبان خود فراهم کرده است. چاپ مقاله آمار در مجلات معتبر داخلی و خارجی انجام می شود. انجام مقاله توصیفی رشته آمار، مقاله تحلیلی، مقاله مروری، مقاله کنفرانسی و چاپ مقاله isi آمار پاسخگوی نیاز کاربران خواهد بود. شما عزیزان می‌توانید برای هر گرایش و هر مقطع تحصیلی اقدام به سفارش مقاله آمار نمایید.

انجام مقاله علمی پژوهشی یکی از خدمات محبوب دانشجویان در تمامی رشته‌ها است که علاقمندان می‌توانند جهت ثبت سفارش اقدام کنند.

صفر تا صد مقاله آمار دانشگاهی
صفر تا صد انجام مقاله آمار دانشگاهی

انجام پروژه آمار

رشته آمار از آن دسته رشته های دانشگاهی است که انجام پروژه های مختلف در آن اهمیت بسیاری دارد. پروژه های نرم افزاری نظیر SPSS و یا سایر پروژه های کلاسی و غیر نرم افزاری از جمله آن هاست. با عنایت به این موضوع، کارت پروژه در کنار انجام مقاله آمار، امکان سفارش انجام پروژه آمار را نیز فراهم کرده‌است.

انجام تحقیق آمار

تحقیق و پژوهش از دیگر موارد لازم برای دروس و واحدهای دانشگاهی و حتی پیش‌نیاز کارهای تحقیقاتی است. تحقیق می تواند پایه ساز و ایجادکننده بستر لازم برای نوشتن مقاله آمار باشد. از این رو دروس مختلف دانشگاهی نظیر پروژه تخصصی یا نگارش سمینار آمار نیازمند انجام تحقیق هستند. کارت پروژه نیز درکنار سفارش مقاله آمار امکان سفارش تحقیق این رشته را نیز مهیا کرده است.

ترجمه مقاله رشته آمار

از دیگر نیازهای رایج و پرکاربرد دانشجویان رشته آمار، ترجمه انواع مقالات است. ترجمه کردن سبب می شود تا دسترسی و استفاده از منابع روز دنیا میسر شود. فهم و درک مطالب علمی را آسان می کند. همچنین می تواند زمینه لازم برای استفاده درست و صحیح از آن‌ها در انجام مقاله آمار را ایجاد نماید. کارت پروژه نیز آماده ترجمه مقالات معتبر خارجی و تبدیل مقاله فارسی به انگلیسی رشته آمار می باشد.

از دیگر خدمات کارت پروژه انجام تحقیق می‌باشد که برای تمامی رشته‌ها توسط متخصصین کارت پروژه قابل انجام است.

انجام حرفه ای مقاله های آمار در کارت پروژه
انجام حرفه ای مقاله های آمار در کارت پروژه

آشنایی با اهداف مختلف انجام مقاله آمار

نوشتن و چاپ مقاله آمار می تواند با اهداف و مقاصد مختلفی انجام شود. چرا که نوشتن مقاله آمار مزایا و امتیازات ویژه ای را برای نویسندگان به همراه دارد. از جمله مهمترین این موارد عبارتند از:

 • انجام کار تحقیقاتی با هدف کشف نتایج جدید و قدم‌‌برداشتن در مسیر پیشرفت علمی و ارائه آن در قالب مقالات. در همین‌راستا چاپ مقاله آمار در میان اساتید دانشگاهی و اعضای هیئت علمی نکته حائز اهمیتی است.
 • نگارش مقاله آمار به منظور کسب نمرات کلاسی، دانشگاهی، پایان نامه، سمینار و …
 • نوشتن مقاله آمار برای ایجاد امتیاز به منظور شرکت در مصاحبه های شغلی و استخدام
 • انجام مقاله آمار با هدف تقویت رزومه آمار و ایجاد پشتوانه قوی برای موارد گوناگون نظیر مهاجرت تحصیلی.

فرمت بندی انواع مقاله آمار

فرمت بندی مقالات یکی از مراحل اصلی و مهم در انجام مقاله آمار محسوب می شود. در واقع فرمت کردن مقالات رشته آمار را می توان شاه‌کلید اخذ پذیرش و چاپ مقالات آمار دانست. در فرمت کردن، مقاله موردنظر در قالب و چهارچوب استانداردهای پذیرش پایگاه چاپ مقاله آمار قرار می‌گیرد. حال این فرمت می تواند هم از نظر محتوایی و هم از نظر ظاهری باشد.

نوع فرمت یا همان قالب مقالات بسته به نوع مقاله و همچنین کنفرانس یا مجله موردنظر متفاوت باشد. مقالات معتبر بین‌المللی نظیر چاپ و نوشتن مقاله ISI آمار فرمت نسبتاً دشوارتری دارند. رعایت اصول مقاله‌نویسی و معیارهای نگارشی و ادبی در این نوع مقالات نیازمند حساسیت و دقت بالاتری است. چنانچه قصد انجام و یا سفارش مقاله آمار دارید، به خاطر داشته‌باشید که فرمت، عاملی مهم و تأثیرگذار به‌شمار می‌رود.

برای انجام مقاله ISI در سایت کارت پروژه، دانشجویان تمامی رشته‌ها مانند آمار می‌توانند برای ثبت سفارش مقاله خود اقدام نمایند.

سفارش انجام مقاله های آمار در تمامی مقطع ها
سفارش انجام مقاله های آمار در تمامی مقطع ها

ویرایش و چاپ کلیه اصلاحات انواع مقاله آمار

یکی از مواردی ضروری برای انجام مقاله آمار، ویرایش و اصلاحات مقاله است. طبیعتاً به واسطه نگارش اولیه و درنظرگیری فرمت کردن مقالات رشته آمار، ویرایش امری بدیهی است. ویرایش مقاله آمار دارای ابعاد مختلفی است. ویرایش فنی، ویرایش ادبی و ویرایش نیتیو از مهمترین و برجسته ترین جنبه های ویرایشی می باشد.

در ویرایش فنی مقالات رشته آمار به عنوان یکی از اصلی‌ترین ویرایش‌های موردنیاز، مباحص تخصصی و محتوایی مدنظر قرار می‌گیرد. ارتقاء و به روز رسانی محتوا و رفرنس های مقالات رشته آمار از نکات لازم در این خصوص می باشد. ویرایش ادبی مقالات رشته آمار با تایپ، حروف چینی و صفحه آرایی مقالات رشته آمار از دیگر موارد است.

از ویرایش نیتیو مقالات رشته آمار با درنظرگیری قواعد زبان نگارشی نیز نباید غافل شد. به ویژه در انجام مقاله آمار برای چاپ در مجلات بین المللی آی اس آی و سایر مراکز خارجی. کارت‌پروژه علاوه‌بر خدمات نوشتن مقاله آمار امکان انجام ویرایش سریع مقاله آمار و ویرایش مقاله آمار تضمینی را فراهم کرده‌است.

مقاله و اصول مقاله نویسی آمار

انجام مقاله آمار بدون درنظرگیری اصول و استانداردهای آن امری ناممکن است. اصول مقاله نویسی، معیارهایی است که بایستی در زمینه نگارش و چاپ انواع مقاله درنظر گرفت. درواقع در تمامی مقالات اعم از مقاله همایشی کنفرانسی آمار تا چاپ مقاله آمار در مجلات خارجی این اصول باید رعایت‌ شود.

رعایت اصول مقاله نویسی سبب یکپارچگی و وحدت‌ رویه در انتشار مقالات در پایگاه‌های مختلف علمی می‌شود. استفاده از منابع معتبر، عنوان مقاله جدید و غیرتکراری، رعایت ساختار مقاله و فرمت‌کردن صحیح از جمله اصول مقاله‌نویسی است.

از جمله خدمات دانشگاهی دیگر در سایت کارت پروژه انجام مقاله مروری می‌باشد که توسط کارشناسان حرفه‌ای قابل انجام است.

انجام مقاله آمار با بالاترین کیفیت
انجام مقاله آمار با بالاترین کیفیت

آشنایی با ساختار انواع مقاله آمار برای نگارش و انجام

هر مقاله علمی از جمله مقاله آمار، دارای بخش های مختلفی در قالب ساختار مقاله است. موضوع مقاله، مشخصات نویسندگان، چکیده مقاله، مقدمه و پیشینه تحقیق از جمله آن هاست. ارائه فرضیات، ادبیات موضوع، نتیجه آزمایش یا پژوهش، درکنار منابع و مراجع نیز از دیگر بخش‌های مهم مقاله به شمارمی‌رود.

آشنایی، گرایش ها، دروس، تعداد واحدهای رشته آمار

رشته آمار با تجزیه و تحلیل اعداد و ارقام و اطلاعات عددی یکی از علوم کاربردی بر مبانی ریاضی است. امروزه روش‌های آماری در انواع رشته های دیگر از قبیل پزشکی، روانشناسی، آموزش و … نیز کاربرد بسیاری دارد. انجام مقاله آمار نیز با ارائه دستاوردهای جدید، نقش مهمی در رشد و ارتقای هرچه بهتر دانش دارد. از همین رو رشته آمار دارای گرایش های متعددی است. از جمله آمار ریاضی یا نظری، آمار بیمه، آمار زیستی، آمار سمی و علم داده.

ازجمله دروس مهم و کاربردی رشته آمار می‌توان به مبانی علوم ریاضی، آنالیز عددی، جبر خطی و مبانی احتمال اشاره‌کرد. نوشتن و چاپ مقاله آمار نیز از جمله مواردی است که درکنار واحدهای درسی از اهمیت بالایی برخوردار است. تعداد واحدهای دوره کارشناسی رشته آمار کمتر از 140 واحد می باشد. دوران تحصیل رایج این رشته نیز در حدود 4 سال یا 8 نیمسال تحصیلی خواهدبود.

نحوه انتخاب موضوع برای نگارش و انجام مقاله آمار

بدون شک اولین چالش برای نوشتن مقاله آمار انتخاب موضوع است. انتخاب موضوع بر موارد مختلفی از مقاله تأثیرگذار است. در نتیجه انتخاب درست و صحیح آن اهمیت بسیاری دارد. بدین منظور بهتر است نیم نگاهی به زمینه علمی و علاقه‌ خود به پژوهش داشته باشید. نو و جدید بودن موضوع در کنار غیرتکراری بودن از عوامل کلیدی انتخاب عنوان مقاله آمار است. این امر می بایست با حساسیت بیشتری در  چاپ و نوشتن مقاله ISI آمار دنبال شود.

برای انتخاب موضوع روش ها و شیوه های مختلف و گوناگونی وجود دارد. استفاده از مشور اساتید مشاور و راهنما و استخراج از پایان نامه از جمله روش های رایج و کاربردی است. بهره‌گیری از پیشنهادهای سایر مقالات مرتبط با زمینه‌علمی و استفاده از خدمات سایت انجام مقاله آمار از دیگر موارد است. شما می‌توانید به‌راحتی و با ثبت سفارش مقاله آمار نسبت‌به انجام صفر تا صد و یا مشاوره تخصصی اقدام نمایید.

انجام مقاله آمار در تمامی رشته ها
انجام و نوشتن مقاله آمار در تمامی رشته ها

نحوه پیدا کردن موضوعات جدید برای نگارش و چاپ مقاله آمار

در راستای پیدا کردن موضوع جهت نوشتن مقاله آمار باید به دو نکته ویژه توجه داشته باشید. نخست غیرتکراری بودن موضوع و عدم پرداختن به آن توسط سایر نویسندگان است. در گام بعد موضوع موردنظر باید جدید و کاربردی باشد. این امر در انجام مقاله آمار تضمینی خصوصاً انجام مقاله آمار برای چاپ در مجلات بین المللی آی اس آی نقش مهمی دارد.

از گزینه‌های مناسب انتتخاب موضوع، درنظرگیری پایگاه های چاپ مقاله آمار است. پایگاه‌هایی که اقدام به انتشار مقالات مرتبط و به روز می‌نمایند. بررسی ژورنال آمار مورد تایید وزارت علوم و جستجوی کلمات کلیدی در مجلات و پایگاه های معتبر ازدیگر موارد است. استخراج از پایان نامه رشته آمار، مشورت با اساتید و استفاده‌از خدمات سایت‌های سفارش مقاله آمار نیز گزینه مناسبی است.

نحوه اطمینان از تکراری نبودن موضوع برای نگارش و انجام مقاله آمار

همان طور که در بخش های پیشین بیان شد، تکراری نبودن موضوع عامل مهمی برای نوشتن مقاله آمار می باشد. عدم رعایت این امر ممکن است فرآیند پذیرش مقاله آمار را دچار مشکل نماید. برای اطمینان از تکراری نبودن می‌توانید از جستجو در بانک مقالات دانشجویی رشته آمار استفاده کنید. بررسی کلمات کلیدی در پایگاه‌های معتبر چاپ و نوشتن مقاله ISI آمار نیز توصیه می شود. مشورت با اساتید و دانشجویان مقاطع تحصیلی بالاتر و استفاده از آرشیو و اطلاعات به‌روز آن‌ها گزینه مناسب دیگری است.

در کنار همه این موارد استفاده از خدمات سایت انجام و چاپ مقاله آمار نیز گزینه هوشمندانه ای است. چراکه این مراکز به واسطه فعالیت دائم و استفاده از تیم تخصصی، تجربه و تبحر بالایی در انجام مقالات دارند. در نتیجه در زمان کوتاه تری می توانند، غیرتکراری و مناسب بودن موضوع را بررسی نمایند. کارت‌پروژه با مشاوره ، نگارش ، پذیرش و چاپ مقاله رشته آمار درتمامی گرایش‌ها، آماده ارائه‌خدمات به‌ مخاطبان گرامی است.

پیدا کردن مقالات پایه (بیس) برای نگارش و انجام مقاله آمار

برای نوشتن مقاله آمار باید از مقالات مرتبط با موضوع بهره گیری کرد. این مقالات در اشاره به اهمیت موضوع و همچنین پیشینه تحقیق، جایگاه ویژه ای دارند. از این رو به آن ها مقالات پایه یا بیس می گویند. زیرا اساس و پایه انجام مقاله آمار را تشکیل می دهد.

اعتبار مقالات پایه، در اعتبار مقاله نگارش شده شما نیز اهمیت بسیاری دارد. پس باید با دقت بالایی انتخاب و مورد استفاده قرار گیرند. برای یافتن آن ها می‌توانید از جستجوی موضوع یا کلمات کلیدی در پایگاه های چاپ مقاله آمار استفاده نمایید.

تهیه منابع، کتب، مقالات موردنیاز در نگارش و چاپ مقاله آمار

علاوه بر مقالات پایه برای ارائه ادبیات موضوع و یا مقایسه و نتیجه گیری پژوهش به منابع مختلفی نیاز است. این منابع می تواند کتاب های مرجع، آئین نامه‌ها، دستورالعمل های معتبر و … باشد. برای تهیه منابع انجام مقاله آمار می‌توانید از منابع مقالات پایه، آرشیو منابع دانشگاهی و مشورت با اساتید استفاده نمایید.

پایگاه‌های اطلاعات علمی برای تهیه مقالات موردنیاز در انجام و نگارش مقاله آمار

پایگاه های علمی یکی از مهمترین مراجع برای پیداکردن مقالات و منابع لازم برای نوشتن مقاله آمار هستند. این پایگاه ها برای چاپ مقاله آمار در مجلات داخلی و خارجی پرکاربرد هستند.

از جمله مهمترین این موارد می توان به پایگاه‌های WOS، Scopus، JCR و Science Direct اشاره کرد. این پایگاه ها برای چاپ و نوشتن مقاله ISI آمار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

علاوه بر موارد اشاره شد، پایگاه های دیگری نظیر ISC (Islamic World Science Citation Center) و سیویلیکا نیز کاربردی هستند. این پایگاه ها برای تهیه مقالات کنفرانسی و همایشی انتخاب خوبی به شمار می روند.

نرم افزارهای مورد استفاده (کاربردی) در انجام و چاپ مقاله آمار

استفاده از نرم افزار یکی از ابزارهای ویژه و بسیار کاربردی برای نوشتن مقاله آمار می باشد. نرم افزارها سبب سادگی در نگارش و ویرایش مقاله رشته آمار می شود. از مهمترین و پراستفاده ترین آن ها می توان به مجموعه آفیس اشاره کرد. نرم افزار Microsoft Word نیز بیشتری کارایی را در نگارش مقاله برعهده دارد.

برخی نرم افزارهای نیز در مدیریت بهتر منابع و دیتاها، قابلیت استفاده خوبی دارند. در این خصوص می توان به نرم افزار EndNote اشاره کرد. نرم افزارهای دیگری نظیر Latex، DropBox و Google Doc نیز از دیگر موارد کاربردی به مشار می رود.

مراحل تدوین، نگارش و انجام مقاله آمار

برای نوشتن مقاله آمار ابتدا نیاز است تا پس از انتخاب موضوع، مقالات پایه و مراجع لازم گردآوری شود. پس از آن بایستی با توجه به پایگاه موردنظر چهت چاپ مقاله آمار، فرمت مقاله مورد بررسی قرارگیرد. با استفاده از معیارهای لازم در فرمت از قبیل سرفصل‌ها، نگارش مقاله آمار آغاز می شود. پس از نگارش اولیه نوبت به تدوین مقاله رشته آمار می رسد.

در تدوین اموری نظیر ویرایش، اصلاحات، جانمایی نمودارها، تصاویر و جداول صورت می پذیرد. پس از تدوین مقاله، مراحل لازم جهت ارسال و اکسپت و چاپ مقالات آمار در دستور کار قرار می گیرد. ریوایز و انجام اصلاحات داوری پایان بخش، فرآیند انجام مقاله به شمار می رود. بهره‌گیری از سایت‌های سفارش مقاله آمار نظیر کارت‌پروژه، می‌تواند تضمین و سرعت عمل را برای شما به همراه داشته باشد.

انجام سریع و دقیق مقاله های آمار
انجام سریع و دقیق مقاله های آمار

نکات و توصیه‌های مهم در نگارش و انجام مقاله آمار

چنانچه قصد انجام و یا نوشتن مقاله آمار دارید، خوب است به چند نکته مهم توجه داشته باشید. رعایت این نکات می تواند کیفیت نگارش و همچنین پذیرش مقاله آمار تضمینی را به همراه داشته باشد.

 • انتخاب موضوع و عنوان مقاله اهمیت بسزایی در انجام مقاله آمار دارد. چراکه موضوع سایر بخش های مقاله را تحت تأثیر قرار می دهد. در اعتبار مقاله شما مؤثر است و در احتمال پذیرش و یا رد در پایگاه های نظیر چاپ و نوشتن مقاله ISI آمار اهمیت بسیاری دارد. غیرتکراری بودن، جدید و نوآورانه بودن و البته قابلیت امکان کار و پژوهش از مهمترین ویژگی‌های یک موضع خوب است.
 • رعایت دقیق فرمت مقالات، از اصلی ترین فاکتورها در اکسپت مقاله آمار تضمینی است. حتماً پیش از شروع به نوشتن مقاله آمار نگاه دقیقی به پارامترهای آن بیندازید. پس از نوشتن و پیش از ارسال جهت چاپ مقاله آمار، مجدداً این پارامترها را کنترل نمایید.
 • در انتخاب مقالات پایه و مراجع خود حتماً از مقالات معتبر، به روز و شناخته شده استفاده کنید. این موضوع در انسجام و اعتبار مقاله اثر بسیاری دارد.
 • در نوشتن مقاله آمار سعی کنید از جملات ساده و کوتاه استفاده کنید. از به کاربردن واژه های پیچیده و غیر ضرور خودداری نمایید. برای تدوین مقالات آمار نیز از تصاویر و نمودارها باکیفیت مطابق با استانداردهای فرمت مقاله استفاده کنید.
 • برای چاپ مقاله آمار حتماً به برنامه زمان بندی مجلات و پایگاه های چاپ توجه داشته باشید. اغلب کنفرانس ها و همایش ها معمولاً چندباری زمان پذیرش مقالات را به تعویض می اندازند. اگر محدودیت زمانی داشته و نیاز به اکسپت فوری مقاله آمار دارید، به این موضوع دقت نمایید.
 • انجام ، نگارش ، پذیرش و چاپ مقاله ISI آمار و سایر مجلات خارجی، به وقت و فعالیت بیشتری نیاز دارد. پس اگر قصد چاپ و نوشتن مقاله ISI آمار دارید، توصیه می کنیم حتماً از مشاوره تخصصی کمک بگیرید. این موضوع در آشنایی با فرآیند انجام مقاله آمار و رفع چالش ها و مشکلات احتمالی نقش مهمی دارد.

استخراج و انجام مقاله از پایان‌نامه آمار

یکی از روش های مطمئن و کاربردی برای چاپ مقاله آمار فوری و تضمینی، استخراج از پایان نامه رشته آمار است. پایان نامه ها، به دلیل کار و پژوهش بر روی موضوع خاص و جدید، منبع خوبی برای نوشتن مقاله آمار هستند. بسته‌به نوع و شیوه پژوهش، می‌توان یک یا چند مقاله کنفرانسی همایشی یا مقاله آی اس آی آمار تهیه کرد.

مشاوره در نگارش و چاپ مقاله آمار

مشاوره تخصصی نگارش مقالات رشته آمار یکی از فاکتورها و عوامل کلیدی در انجام و اکسپت تضمینی مقاله آمار است. مشاوره با در اختیار گذاشتن تجربیات، از ابعاد گوناگونی دارای امتیازات ارزشمندی است. نخستین مزیت آن آشنایی با روال و چگونگی چاپ و نوشتن مقاله آمار است. این آگاهی سبب می شود تا چاپ مقاله آمار یا سفارش مقاله آمار  با دقت و اطمینان بیشتری صورت پذیرد.

مزیت برجسته دیگر مشاوره، حل مشکلات و موانع پیش رو است. نوشتن مقاله آمار می تواند چالش های مختلفی داشته باشد. از جمله عدم دستیابی به نتیجه، مشکلات آنالیز نتایج، فرمت کردن مقالات، نیاز به ویرایش و … . همچنین مشاوره می‌تواند به صورت موردی و جزئی نظیر انتخاب موضوع، منابع و چاپ مقاله آمار نیز کاربردی است.

کارت پروژه با انجام مقاله دانشجویی آمار در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت آماده ارائه مشاوره تخصصی است. برای استفاده از این خدمات می‌توان از طریق روش های زیر اقدام نمایید:

 • تماس تلفنی از طریق تلفن ثابت و همراه
 • ارتباط از طریق واتس‌اپ
 • ارتباط از طریق تلگرام
 • ارتباط از طریق صفحه اینستاگرام
صفر تا صد نگارش پروژه بازنویسی همراه شماییم
صفر تا صد نگارش پروژه بازنویسی همراه شماییم

سفارش نگارش مقاله آمار

سفارش مقاله آمار و انجام آن در تمامی گرایش ها، یکی از خدمات اصلی و مهم کارت پروژه است. در همین راستا کارت پروژه امکان نوشتن مقاله آمار در انواع مختلف را فراهم کرده است. از جمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سفارش مقاله کلاسی رشته آمار
 • سفارش مقاله همایشی کنفرانسی آمار
 • سفارش مقاله غیر مروری رشته آمار
 • سفارش مقاله مروری رشته آمار
 • سفارش مقاله علمی ترویجی آمار
 • سفارش مقاله علمی پژوهشی آمار
 • چاپ مقاله ISC رشته آمار
 • سفارش مقاله isi آمار
 • نگارش مقاله scopus رشته آمار
 • چاپ مقاله JCR رشته آمار

به منظور سفارش مقاله آمار می توانید از هر یک از روش های زیر اقدام نمایید. کارشناسان کارت در اسرع وقت سفارش شما را بررسی و نهایی خواهند کرد.

 • سایت اصلی کارت پروژه
 • تلگرام
 • واتس اپ
 • اینستاگرام

مراحل نگارش و چاپ مقاله آمار در سایت karet.ir

کارت پروژه انجام صفر تا صد مراحل نگارش انجام مقاله های دانشجویی آمار را بر عهده دارد. بدین منظور ابتدا کافی است سفارش خود را ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش مقاله آمار از سوی شما، بررسی تخصصی هر پروژه به صورت مجزا توسط کارشناسان کارت انجام می‌شود. پس از بررسی اولیه برای ارائه شرایط و تأیید نهایی، با شما تماس گرفته خواهد شد.

با ارتباط کارشناسان ما، جزئیات نهایی از قبیل زمان لازم و همچنین هزینه سفارش مقاله آمار با شما درمیان گذاشته خواهد شد. طی توافق نهایی، سفارش مقاله آمار با توجه به شرایط و قوانین تعیین شده آغاز می شود. در طول انجام مقاله نیز پشتیبانی فعال کارت پروژه به صورت شبانه روزی در کنار شما خواهد بود.

هزینه و تعرفه چاپ انجام و نگارش مقاله آمار

از مسائل و موضوعات مهم در سفارش مقاله آمار، هزینه نگارش مقاله رشته آمار و هزینه چاپ مقاله آمار است. هزینه چاپ مقاله آمار به عوامل مختلفی وابسته است. نوع مقاله یکی از مهمترین موارد محسوب می‌شود. مقاله توصیفی رشته آمار و مقاله تحلیلی رشته آمار دو نوع پرکاربرد است. مقالات تحلیلی به دلیل نیاز به آنالیز و ارزیابی بیشتر، معمولاً هزینه بالاتری دارند.

از دیگر فاکتورهای مهم در تعرفه انجام مقاله دانشجویی آمار، شیوه نوشتن مقاله آمار است. مطمئناً مقاله کلاسی رشته آمار با مقاله مروری رشته آمار، مقاله علمی ترویجی، کنفرانسی و … متفاوت است. پایگاه چاپ مقاله آمار نیز بر تعرفه چاپ مقاله آمار مؤثر است. مقالات خارجی نظیر چاپ مقاله اسکوپوس رشته آمار یا چاپ و نوشتن مقاله ISI آمار هزینه بالاتری دارند.

شما می‌توانید علاوه بر انجام مقاله آمار، انجام پروژه آمار خود را هم به متخصصان کارت پروژه بسپارید.

انجام مقاله آمار برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا
انجام مقاله آمار برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا

زمان نگارش و چاپ مقاله آمار

زمان یکی از پارامترهای مهم و کلیدی در نوشتن مقاله آمار به شمار می رود. این عامل زمانی اهمیت بیشتری می‌یابد که اکثر دانشجویان با محدودیت و کمبود زمان رو به رو هستند. در نتیجه نگارش مقاله آمار فوری و چاپ سریع مقاله رشته آمار اهمیت بسیاری می یابد.

زمان موردنیاز برای سفارش انجام مقاله رشته آمار به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع و روش انجام مقاله آمار، پایگاه چاپ و پذیرش مقاله آمار و داخلی یا خارجی بودن از جمله این موارد است. کارت پروژه با انجام مقاله تمامی گرایش های رشته آمار آماده ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان می باشد. در این راستا انجام مقاله آمار فوری، چاپ مقاله آمار فوری و ویرایش فوری مقاله آمار در کارت فراهم است.

تضمین کیفیت نگارش و چاپ مقاله آمار

یکی از دلایل اطمینان و اعتماد به خدمات مرتبط با انجام و نوشتن مقاله آمار، تضمین کیفیت است. کارت‌پروژه نیز با تکیه بر توانمندی کارشناسان و برای رضایتمندی بیشتر مخاطبان، کیفیت انجام مقاله آمار خود را تضمین می‌دهد. در همین‌ راستا خدمات مرتبط با نگارش مقاله از قبیل مقاله کنفرانسی، همایشی و چاپ و نوشتن مقاله ISI آمار تضمین کیفیت دارند.

برخی عناوین قابل انجام مقاله های آمار در Karet پروژه:

مقاله آمار به انگلیسیمقاله آمار به زبان ساده
انجام ارزان مقاله آمارنگارش ارزان پروژه آمار
انجام مقاله علمی ترویجی آمارانجام مقاله آی اس آی آمار
انجام مقاله مروری رشته آمارسفارش پژوهش رشته آمار
سفارش مقاله آی اس آی آمارانجام مقاله تحلیلی رشته آمار
عبارات مرتبط با انجام مقاله آمار

سوالات متداول

هزینه و زمان انجام مقاله آماربه چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام مقاله به پروژه‌ی شما بستگی دارد و نسبت به هر مقاله متفاوت است. این دو مورد پس از بررسی و ارزیابی مقاله شما، خدمتتان اعلام می‌شود.
اگر می خواهید مقاله خود را در زمانی کمتر از زمان معمول تحویل بگیرید، می‌توانید این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه مقاله ها در انتهای مقاله ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین مقاله های شما می‌باشد.