انجام مقاله رشته زبان انگلیسی ❤️ چاپ و نوشتن مقاله زبان انگلیسی

انجام مقاله زبان انگلیسی
انجام مقاله زبان انگلیسی

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه چاپ مقاله ، پروژه های دانشجویی و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله رشته زبان انگلیسی شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و چاپ و نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور مقاله زیان انگلیسی خود را ثبت کنیم؟

با این 3 روش درخواست مقاله های زیان انگلیسی خود را در کارت پروژه ثبت کنید:
1.پر کردن فرم اطلاعات موجود در بالای هر صفحه
2.با ارسال پیام به شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه، مقاله زیان انگلیسی خود را ثبت کنید. (برای این کار می‌توانید از دکمه‌هایی که در بالای فرم ثبت سفارش قرار دارند، استفاده کنید.)
3.با تماس با کارشناسان کارت مقاله، مقاله زیان انگلیسی خود را سفارش دهید.
شماره تماس: 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت مقاله زیان انگلیسی مورد نیاز است؟

اطلاعات ضروری : رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات مقاله
اطلاعات غیرضروری : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه
وارد کردن این اطلاعات ضروری نیست

هزینه و زمان انجام مقاله زبان انگلیسی به چه صورت است؟

هزینه انجام مقاله ها با هم متفاوت است و پس از ارزیابی خدمتتان اعلام می‌گردد.
اگر می خواهید مقاله خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، حتما این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی مقاله و اعلام نتیجه چقدر است؟

مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه مقاله ها، از 1 ساعت (برای مقاله های ساده) تا 12 ساعت (برای مقاله های خاص) متفاوت است.

مقاله های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

در کارت مقاله ، مقاله ها توسط کارشناسان حرفه‌ای و باتجربه رشته خودتان انجام می‌شوند. همچنین مقاله ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر یک از این سطوح، کارشناسانی که مسئول انجام مقاله شما هستند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متفاوتی برخوردار هستند. کارشناسان کارت مقاله ، پس از بررسی مقاله شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه مقاله ها در انتهای مقاله ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین مقاله های شما می‌باشد.

انجام مقاله رشته زبان انگلیسی (زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی، زبان انگلیسی و …)

بسیاری از افراد برای تقویت رزومه زبان انگلیسی، اقدام به انجام مقاله رشته زبان انگلیسی می کنند. چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی ازجمله اقداماتی‌است که با اهداف گوناگون تحصیلی نظیر کسب‌نمره و اهداف شغلی مانند استخدام انجام می‌شود. امروزه نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی به شیوه های مختلف و در پایگاه‌های علمی گوناگون داخلی و خارجی انجام می شود.

کارت پروژه، مجموعه ای تخصصی در زمینه نگارش و چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی در مجلات معتبر داخلی و خارجی است. از چاپ و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسی گرفته تا انجام کلیه مقالات همایشی، کنفرانسی، کلاسی و … . در کارت، خدمات مقاله در تمامی گرایش های رشته زبان انگلیسی ارائه می شود. خدماتی که شما مخاطبان گرامی می‌توانید با سفارش مقاله رشته زبان انگلیسی از آن ها بهره مند شوید.

خدمات کارت پروژه در زمینه نگارش و چاپ مقاله زبان انگلیسی

یکی از اصلی ترین خدمات و امکانات مجموعه کارت پروژه، نوشتن و انجام مقاله رشته زبان انگلیسی است. در کارت، انجام صفر تا صد مقاله دانشجویی زبان انگلیسی در تمامی گرایش ها و مقاطع مختلف تحصیلی صورت می‌گیرد. همچنین تنوع مقالات نیز در تمامی زمینه‌ها از جمله مقاله مروری، غیرمروری، تحلیلی، توصیفی، ترویجی و پژوهشی را شامل می‌شود. در نتیجه شما دانشجویان و علاقه‌مندان برای اهداف و نیازهای مختلف می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید. علاوه بر نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی، ترجمه و ویرایش مقالات نیز ارائه می شود.

در ادامه با برجسته ترین خدمات کارت در زمینه چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی آشنا خواهیم شد.

انجام مقاله ISI در سایت کارت پروژه برای تمامی رشته‌ها از جمله زبان انگلیسی قابل انجام است. برای ثبت سفارش با ما درارتباط باشید.

انجام مقاله زبان انگلیسی با پشتیبانی 24 ساعته و ضمانت کیفیت و سرعت
انجام مقاله زبان انگلیسی با پشتیبانی 24 ساعته و ضمانت کیفیت و سرعت

نگارش مقاله همایشی کنفرانسی زبان انگلیسی

انجام مقاله همایشی رشته زبان انگلیسی یکی از پرکاربردترین و پرتقاضاترین نوع مقالات در زمینه نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی است. مقالات پژوهشی اغلب در مدت زمان کوتاه تری نسبت به انجام مقاله آی اس آی زبان انگلیسی نیاز دارند. این نوع مقالات، برای داشتن سابقه پژوهشی و همچنین تقویت رزومه در زمان نه چندان طولانی، گزینه مناسبی هستند.

نگارش مقاله علمی پژوهشی، علمی ترویجی، ISC زبان انگلیسی

انجام مقاله علمی ترویجی زبان انگلیسی و انجام مقاله علمی پژوهشی زبان انگلیسی از دیگر خدمات مهم کارت است. این نوع مقالات به‌ویژه چاپ مقاله ISC رشته زبان انگلیسی، در مجلات داخلی و خارجی صورت می پذیرد. کسب نمره کلاسی و پایان نامه، سمینار و همچنین امتیاز در مصاحبه های کاری از مزایای مهم مقالات پژوهشی است.

نگارش مقاله ISI، SCOPUS، مقاله بین المللی زبان انگلیسی

موسسه کارت انجام دهنده مقالات دانشجویی رشته زبان انگلیسی، مقالات بین‌المللی نظیر آی‌اس‌آی را از خدمات برجسته خود قرارداده است. چاپ مقاله isi زبان انگلیسی،انجام مقاله اسکوپوس رشته زبان انگلیسی و چاپ مقاله JCR رشته زبان انگلیسی از مهمترین آن‌هاست. بدون‌شک این مقالات به‌دلیل اعتبار بالا در جامعه علمی، بهترین گزینه برای تقویت رزومه، امتیاز دانشگاهی، استخدام و مهاجرت‌تحصیلی است.

نگارش مقاله کلاسی، تحقیق، پژوهش زبان انگلیسی

بسیاری از دروس دانشگاهی رشته زبان، نیازمند انجام مقاله رشته زبان انگلیسی هستند. درهمین‌راستا انجام مقاله کلاسی رشته زبان انگلیسی، انجام پژوهش رشته زبان انگلیسی و تحقیق‌های کلاسی از خدمات مهم کارت است. لذا شما می توانید پروژه های تحقیق و پژوهش‌های کلاسی خود را به تیم تخصصی کارت بسپارید.

از خدمات برجسته دیگر کارت پروژه انجام تحقیق می‌باشد که برای تمامی رشته‌ها توسط متخصصین کارت پروژه قابل انجام است.

انجام مقاله رشته زبان انگلیسی، انجام پروپوزال و پروژه های زبان انگلیسی
انجام مقاله رشته زبان انگلیسی، انجام پروپوزال و پروژه های زبان انگلیسی

نگارش ، چاپ و انجام مقاله رشته زبان انگلیسی

در کارت، انجام مقاله دانشجویی زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت و در تمامی گرایش ها ارائه می‌شود. نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی در کارت، محدودیت خاصی ندارد و برای انواع مقالات می‌توانید کارت را انتخاب کنید. چاپ و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسی، مقاله مروری رشته زبان انگلیسی و مقاله توصیفی رشته زبان انگلیسی از آن جمله است. مقاله غیر مروری رشته زبان انگلیسی و مقاله تحلیلی رشته زبان انگلیسی از دیگر موارد به‌شمار می‌رود.

انجام پروژه زبان انگلیسی

علاوه بر چاپ و انجام مقاله زبان انگلیسی، انجام پروژه زبان انگلیسی نیز در کارت قابل سفارش و انجام است. پروژه های مربوط به ترجمه، نوشتن سمینار رشته زبان انگلیسی، خلاصه سازی مقالات رشته زبان انگلیسی، تبدیل مقالات رشته زبان انگلیسی به Power Point و …همه این موارد علاوه بر امکان سفارش مقاله رشته زبان انگلیسی در دسترس مخاطبان گرامی قرار داده شده است.

ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی

ترجمه مقالات زبان انگلیسی از جمله نیازهای مهم دانشجویان است. ترجمه مقاله می تواند سبب یادگیری بهتر مطالب و یا استفاده درست از آن‌ها برای کارهای پژوهشی باشد. همچنین می تواند سبب تقویت مهارت ترجمه شخصی و به کارگیری آن در نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی شود..

خدمات دانشگاهی محبوب دیگر در سایت کارت پروژه انجام مقاله مروری می‌باشد که توسط کارشناسان حرفه‌ای قابل انجام است.

انجام صفر تا صد مقاله های رشته زبان انگلیسی

آشنایی با اهداف مختلف از انجام مقاله زبان انگلیسی

نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی و چاپ آن بر اساس نیاز و اهداف مختلفی انجام صورت می پذیرد. در ادامه به مهمترین آن ها اشاره می کنیم:

انجام تکالیف و پروژه های کلاسی

نگارش مقالات زبان انگلیسی می تواند برای دروس و واحدهای دانشگاهی باشد. در نتیجه تهیه مقاله کلاسی رشته زبان انگلیسی را می توان یکی از اهداف رایج در نوشتن مقاله دانست.

کسب نمره برای دافاع پایان نامه و سمینار

در پایان نامه های دانشگاهی بخشی از نمره مربوط به کارهای پژوهشی از جمله انجام مقاله رشته زبان انگلیسی است. دروسی نظیر سمینار نیز ممکن است انجام مقاله را برای دانشجویان تعیین کنند. لازم ب ذکر است استخراج از پایان نامه رشته زبان انگلیسی خود یک روش عالی برای نوشتن مقاله به شمارمی‌رود.

فرصت های شغلی و اسخدامی

انجام مقاله زبان انگلیسی برای مصاحبه کاری و انجام مقاله زبان انگلیسی برای استخدام از دیگر اهداف مهم است. داشتن مقاله سبب می شود تا در کسب فرصت های شغلی و اسخدام، امتیاز بالاتری داشته باشید. چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی در مصاحبه‌ها و شرایط پذیرش شرکت‌های خصوصی، سازمان‌های دولتی و … بسیار مؤثر است.

نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی برای ادامه تحصیل و مهاجرت

اگر قصد ادامه تحصیلی در مقاطع دکتری و ارشد در رشته زبان انگلیسی دارید. یا به دنبال مهاجرت هستید، داشتن مقاله زبان انگلیسی کمک خوبی به‌شما می‌کند. درهمین‌راستا انجام مقاله رشته زبان انگلیسی برای مهاجرت و انجام مقاله رشته زبان انگلیسی برای اپلای از دیگر اهداف دانشجویان است. چاپ و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسی و مقالات بین‌المللی بیشتر تأثیر را خواهدداشت.

چاپ مقاله زبان انگلیسی برای تقویت رزومه علمی

بسیاری از دانشجویان و علاقه‌مندان رشته زبان انگلیسی به دنبال تقویت رزومه خود هستند. نوشتن و چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی یکی از بهترین و مؤثرترین شیوه هاست. لذا انجام کار پژوهشی‌وعلمی، به‌دور از اهداف خاصی نظیر امتیاز یا استخدام، ازجمله محورهای مهم انجام مقاله رشته زبان انگلیسی است.

برای ثبت سفارش چاپ و نوشتن مقاله زبان انگلیسی در کارت، کافی است به سایت karet.ir مراجعه کرده و از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان کارت ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید با تکمیل‌کردن فرم موجود در سایت، درخواست نگارش و چاپ و نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان کارت بمانید.

انجام مقاله علمی پژوهشی یکی از خدمات محبوب دانشجویان زبان انگلیسی است که علاقمندان می‌توانند جهت ثبت سفارش اقدام کنند.

انجام مقاله رشته زبان انگلیسی توسط حرفه ای ها
انجام مقاله رشته زبان انگلیسی توسط حرفه ای ها

آشنایی با فرمت کردن انواع مقاله زبان انگلیسی

از مهمترین مراحل انجام مقاله رشته زبان انگلیسی، فرمت کردن مقالات رشته زبان انگلیسی است. فرمت کردن یعنی قالب مقاله را بایستی بر اساس فرمت خواسته شده در مرکز چاپ مقاله، تنظیم کرد. حال این فرمت می تواند هم به صورت محتوای مقاله و هم ظاهر و قالب نگارشی باشد. به عنوان مثال در فرمت یک مقاله باید چکیده دارای حجم مثلاً حداکثر 350 کلمه باشد. یا آنکه اندازه فونت نوشته زیر جداول و نمودارها اندازه و نام مشخصی داشته باشد.

فرمت مقاله رشته زبان انگلیسی، یکی از مهمترین فاکتورهای بررسی شده برای پذیرش مقاله زبان انگلیسی تضمینی است. رعایت فرمت در مقالات به ویژه در نوشتن ، پذیرش و چاپ مقاله ISI رشته زبان انگلیسی امری بسیارضروری است. فرمت کردن مقالات رشته زبان انگلیسی در مقاله همایشی، کنفرانسی و ISC نیز اهمیت بسزایی دارد. عدم رعایت آن می‌تواند سبب عدم پذیرش و بازگشت آن جهت انجام ریوایز و اصلاحات شود. لذا علاوه‌بر رعایت اصول نوشتن مقاله مقاله زبان انگلیسی، رعایت فرمت نقش مهمی در چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی فوری دارد.

ویرایش و چاپ کلیه اصلاحات برای انجام مقاله زبان انگلیسی

در فرآیند نگارش مقاله زبان انگلیسی به دلیل گستردگی کار وهمچنین رعایت دقیق فرمت، نیاز به ویرایش امری بدیهی است. برخی از نکات نیز از منظر داوران، نیاز است تا بررسی و مدنظر قرار گیرد. در نتیجه ویرایش را می‌توان یکی از اقدامات لازم و ضروری در فرآیند انجام مقاله رشته زبان انگلیسی قلمداد کرد. ویرایش بسته به زمینه موردنظر به شکل های مختلفی تقسیم بندی می شود.

انجام مقاله انگلیسی برای تمامی رشته‌های دانشگاهی از جمله زبان انگلیسی در سایت ما توسط کارشناسان کارت پروژه قابل انجام است.

انجام مقاله رشته زبان انگلیسی برای تمامی رشته ها و مقاطع
انجام مقاله رشته زبان انگلیسی برای تمامی رشته ها و مقاطع

• ویرایش فنی مقالات

یکی از مهمترین نوع ویرایش ها، ویرایش فنی مقالات رشته زبان انگلیسی است. این نوع ویرایش اغلب به نکته‌ای فنی و محتوایی اشاره دارد. ارتقاء و به روز رسانی محتوا و رفرنس های مقالات رشته زبان انگلیسی از جمله این موارد است. موارد فنی ارتباط مستقیمی با ساختار و اصول مقاله‌نویسی و همچنین فرمت مقاله زبان انگلیسی دارد.

• ویرایش ادبی مقالات

از دیگر رایج ترین انواع ویرایش مقالات، ویرایش ادبی مقالات رشته زبان انگلیسی است. در این ویرایش نیز بیشتر نکات نگارشی و ادبی مورد توجه قرار می‌گیرد. تایپ، حروف چینی و صفحه آرایی مقالات رشته زبان انگلیسی در این زمره قرار دارد.

• ویرایش نیتیو مقالات

ویرایش نیتیو مقالات رشته زبان انگلیسی نیز از دیگر مواردی است که خصوصاً پیش از ارسال مقاله باید مدنظر داشت. ویرایش نیتیو یعنی انجام مقاله زبان انگلیسی بر اساس ادبیات و قواعد زبانی که مقاله براساس آن نگارش می‌شود. این مورد در نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی به انگلیسی و سایر زبان های خارجی اهمیت بیشتری دارد.

درکنار نگارش و چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی، ویرایش فوری مقاله زبان انگلیسی یکی از مهمترین خدمات کارت‌پروژه‌ است. چراکه در بسیاری از موارد دانشجویان، تنها نیاز به ویرایش مقالات خود و درنظرگیری نکات داوران برای اکسپت‌سریع مقاله دارند. از جمله چاپ و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسی.

دانشجویان زبان انگلیسی می‌توانند انجام مقاله کنفرانسی خود را با خیال آسوده به تیم متخصص کارت پروژه بسپارند.

انجام مقاله English با بالاترین کیفیت در کارت پروژه
انجام مقاله English با بالاترین کیفیت در کارت پروژه

توصیه های مهم پیش از نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی

پیش از آن که اقدام به نگارش مقاله زبان انگلیسی نمایید، خوب است به چند نکته کلیدی دقت داشته باشید. درنظرگیری این نکات می تواند راهنمای خوبی برای انجام مقاله زبان انگلیسی به بهترین شکل باشد.

• هدف شما از چاپ یا سفارش مقاله رشته زبان انگلیسی

برای نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی دقیقاً چه هدفی را دنبال می کنید؟ به عبارت ساده تر، مقاله را برای چه کار و موضوعی نیاز دارید؟ آیا با چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی در مجلات بین المللی آی اس آی به دنبال تقویت رزومه و ادامه تحصیل هستید؟ یا آنکه مقاله ای صرفاً برای کسب نمره و امتیاز دانشگاهی یا شغلی نیاز دارید؟ هدف از چاپ مقاله، عنوان مقاله زبان انگلیسی، مرکزچاپ، شیوه انجام و زمان لازم برای پذیرش را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

• پایگاه چاپ و پذیرش مقاله زبان انگلیسی

یکی از مواردی که مستقیماً با اکسپت و چاپ مقالات زبان انگلیسی در ارتباط است، مرکز نشر و چاپ آن است. فرمت‌بندی مقالات، فرآیند پذیرش، داوری و زمان لازم از موارد مهمی است که پایگاه چاپ در آن نقش دارد. انجام مقاله برای مجلات داخلی رشته زبان انگلیسی فرآیند ساده تر و کوتاه تری نسبت به پایگاه های خارجی دارد. از طرفی دیگر چاپ مقاله زبان انگلیسی در مجلات خارجی کمی دشوارتر؛ اما از اعتبار بالاتری برخوردار است.

• شیوه انجام مقاله رشته زبان انگلیسی

روش انجام مقاله رشته زبان انگلیسی می تواند پارامترهای زیادی را تحت تأثیر خود قرار دهد. مقالات زبان انگلیسی معمولاً به صورت مروری، غیرمروری، توصیفی، تحلیلی، ترویجی و … انجام می شوند. انتخاب درست شیوه انجام به هدف و عنوان مقاله بستگی دارد. همچنین در اعتبار مقاله، زمان انجام و اخذ شرایط پذیرش مقاله زبان انگلیسی نقش خواهدداشت.

• زمان لازم برای نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی

اینکه شما چقدر زمان برای نوشتن و چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی دراختیار دارید، عاملی تعیین کننده است. مسلماً زمان فاکتوری کلیدی برای انجام، اخذ پذیرش و چاپ مقالات زبان انگلیسی می باشد. مقالات خارجی از جمله چاپ و نوشتن مقاله ISI رشته زبان انگلیسی و همچنین مقالات تحلیلی معمولاً زمان بیشتری نیاز دارند. درنتیجه اگر بنا به دلایلی نیاز به اکسپت فوری مقاله زبان انگلیسی حتماً به این مورد توجه داشته باشید.

آشنایی با ساختار نگارش و چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی

هر پژوهش و کار علمی دارای چهارچوب و ساختار مشخصی است. مقاله زبان انگلیسی نیز از قاعده مستثنی نبوده و دارای ساختار و اصول می باشد. این ساختار باید در انجام مقاله رشته زبان انگلیسی در تمامی انواع و زمینه ها رعایت شود. ساختار مقاله از ذکر عنوان مقاله زبان انگلیسی، چکیده، مقدمه، بدنه اصلی، پیشینه‌تحقیق، نتیجه‌گیری و منابع تشکیل شده است. این چهارچوب بسته به نوع مقاله و همچنین فرمت، ممکن است دچار تغییرات جزئی شود. اما رعایت و درنظرگیری این موارد در نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی امری لازم و ضروری به‌شمار می‌رود.

آشنایی، گرایش ها، دروس و مدت زمان مجاز تحصیل رشته زبان انگلیسی

زبان انگلیسی به عنوان یکی از مهمترین زبان‌های بین‌المللی و شاید پرکاربردترین آن است. همین امر سبب شده تا این رشته به عنوان یکی از رشته‌های پرطرفدار در میان زبان و ادبیات جهان محسوب شود. مسلماً با توجه به توسعه و پیشرفت ارتباطات، استفاده از زبان انگلیسی نیاز بسیار ضروری است. در نتیجه این رشته یکی از کاربردی ترین تخصص هاست که زمینه استفاده آن محدودیتی ندارد.

تحصیل در مقطع کارشناسی رشته زبان انگلیسی معمولاً حدود 8 نیمسال تحصیلی (4 سال) به طول می انجامد. آشنایی با مفاهیم ادبی، نثرهای انگلیسی، نامه‌نگاری، اصطلاحات و آواشناسی از مهمترین محورهای درسی این رشته است. بررسی داستان و متون ادبی، زبان شناسی، ترجمه و نقد ادبی نیز از دیگر موضوعات مهم می‌باشد. مقاله نویسی و انجام مقاله رشته زبان انگلیسی نیز از اهمیت بسیار زیادی در این خصوص برخوردار است.

انجام پروژه زبان انگلیسی نیز در کارت قابل سفارش و انجام است. جهت ثبت سفارش با کارشناسان کارت در ارتباط باشید.

انجام مقاله English در تمامی رشته ها
انجام مقاله English در تمامی رشته ها

چگونه برای چاپ و نگارش مقاله زبان انگلیسی موضوع انتخاب کنیم؟

بدون شک، انتخاب موضوع مناسب یکی از مهمترین مراحل در انجام مقاله رشته زبان انگلیسی محسوب می شود. این امر برای برخی از دانشجویان و پژوهشگران چالش بزرگی است. اساساً موضوع و عنوان مقاله زبان انگلیسی به فاکتورهایی نظیر گرایش، نوع مقاله و هدف از چاپ مقاله بستگی دارد. نکته کلیدی و حائزاهمیت در انتخاب موضوع، غبرتکراری و جدید بودن آن است. این موضوع در چاپ و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسی اهمیت بیشتری دارد.

برای انتخاب موضوع جهت چاپ و نوشتن مقاله رشته زبان انگلیسی نخست به هدف از تهیه مقاله توجه کنید. چراکه هدف از مقاله برعواملی نظیر نوع‌ پژوهش، انتخاب پایگاه چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی و به‌دنبال آن موضوع مقاله تأثیرگذاراست. در ادامه داخلی یا خارجی بودن مقاله، مشاوره با اساتید و مراکز تخصصی و همچنین زمان موردنیاز را مدنظر قراردهید. درنظرگیری این موارد می‌تواند در انتخاب درست بسیار کمک کننده باشد.

در این لینک می‌توانید برخی از مقالات خارجی برای دانشجویان زبان انگلیسی را مشاهده کنید.

برای پیدا کردن موضوعات جدید برای نگارش مقاله زبان انگلیسی چه روش‌هایی وجود دارد؟

برای انتخاب و یافتن موضوعات جدید جهت نوشتن مقاله زبان انگلیسی روش های مختلفی وجود دارد. در ادامه به برخی از مهمترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

• مشورت با اساتید و دانشجویان

اساتید راهنما و اساتید مشاور از بهترین گزینه ها برای ارائه موضوع جهت انجام مقاله زبان انگلیسی هستند. اساتید راهنما و مشاور به دلیل فعالیت مستمر در فضای علمی می‌توانند راهنمای خوبی برای شما باشند.

• استخراج از پایان نامه

استفاده از پایان نامه، یکی دیگر از شیوه های مناسب برای انتخاب موضوع جهت نگارش مقاله زبان انگلیسی است. پایان‌نامه‌ها به دلیل تحقیق و پژوهش بر روی یک موضوع مشخص، گزینه خوبی برای پژوهشگران محسوب می‌شود.

• مقالات مرتبط با گرایش و زمینه تحقیق

بهره‌گیری از مقالات به روز و جدید مرتبط با زمینه تحصیلی نیز می‌تواند منبع خوبی باشد. حتی برخی از مقالات در انتهای مقاله پیشنهاداتی جهت ادامه کار دارند. این موارد می تواند به صورت مستقیم یا غیرمستقیم برای انجام مقاله زبان انگلیسی مورد توجه قرار بگیرند.

• مرکز سفارش انجام مقاله زبان انگلیسی

سایت انجام مقاله زبان انگلیسی و مجموعه هایی که اقدام به ارائه خدمات چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی می نمایند، می‌توانند در انتخاب موضوع و انجام آن به شما کمک کنند. در همین راستا کارت‌پروژه، به دلیل فعالیت در زمینه انجام مقالات جدید زبان انگلیسی آماده ارائه مشاوره و خدمات تخصصی است.

نحوه اطمینان از تکراری نبودن موضوع برای چاپ و انجام مقاله زبان انگلیسی

همان گونه که اشاره شد، موضوع مقاله بایستی غیرتکراری باشد. این امر در مقالات خارجی از جمله چاپ و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسی اهمیت دوچندانی دارد. موضوع جدید و غیرتکراری در انجام مقاله زبان انگلیسی سبب افزایش اعتبار مقاله و تسریع در فرآیند اکسپت مقاله می‌شود. بدین منظور روش های مختلفی وجود دارد که به مهمترین آن ها اشاره می کنیم:

• بررسی موضوع مقاله در در بانک مقالات دانشجویی رشته زبان انگلیسی

• بررسی موضوع و کلمات کلیدی مرتبط در ژورنال زبان انگلیسی مورد تایید وزارت علوم

• بررسی موضوع و کلمات کلیدی در پایگاه های چاپ و انجام مقاله رشته زبان انگلیسی

• استفاده از خدمات و مشاوره تخصصی مرکز چاپ مقاله زبان انگلیسی همچون کارت پروژه

انجام سریع و دقیق مقاله های English
انجام سریع و دقیق مقاله های English

پیدا کردن مقالات پایه (بیس) برای نوشتن و چاپ مقاله زبان انگلیسی

برای نوشتن مقاله زبان انگلیسی و ثبت مقاله در کنفرانس زبان انگلیسی نیاز به مقالات پایه است. مقالات بیس یا پایه، مقالاتی هستند که اساس پژوهش و مقاله شما را تشکیل می دهند. از آن‌ها می‌توان برای شرح اهمیت و جایگاه موضوع و همچنین پژوهش‌های انجام شده توسط محققین دیگر استفاده کرد. بدون شک، انتخاب درست مقالات پایه در اعتبار و انسجام مقاله شما تأثیر زیادی خواهدداشت.

به‌منظور پیداکردن مقالات پایه می‌توانید موضوع و یا کلمات کلیدی را در پایگاه های نشر و چاپ مقاله جستجو کنید. استفاده از بانک و آرشیو مقالات دانشگاهی و همچنین مجلات داخلی و خارجی گزینه مناسبی خواهدبود. در کنار این موارد مشورت با اساتید دانشگاهی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مرکز سفارش انجام مقاله زبان انگلیسی نیز راهکار خوبی به شمار‌می‌رود.

تهیه منابع، کتب، مقالات موردنیاز در انجام مقاله رشته زبان انگلیسی

مراجع و منابع معتبر یکی از لازمه های اصلی برای انجام مقاله رشته زبان انگلیسی است. این منابع می تواند شامل کتاب، مقالات معتبر، آئین نامه‌ها، سایت و … باشد. هرچه مراجع استفاده شده، معتبرتر و توسط محققان شناخته‌شده نگارش شده‌باشد، اعتبار مقاله شما نیز افزایش می‌یابد. برای تهیه این منابع می‌توانید از بانک مقالات، مراجع سایر مقالات از قبیل مقالات پایه استفاده کنید. اساتید راهنما، اساتید مشاور و دانشجویان مقاطع ارشد و دکترا نیز می‌توانند به شما کمک نمایند. مشاوره تخصصی با مجموعه های سفارش مقاله زبان انگلیسی نیز گزینه خوبی خواهدبود.

پایگاه‌های اطلاعات علمی برای تهیه مقالات موردنیاز در نگارش و چاپ مقاله زبان انگلیسی

برای چاپ مقاله زبان انگلیسی پایگاه های مختلفی وجود دارد. بسته به نوع و هدف از چاپ مقاله می‌توان آن ها را مدنظر قرار داد. WOS (Web of Science)، ESI (Essential Science Indicators)، JCR (Journal Citation Reports) از مهمترین موارد هستند. پایگاه علمی  Scopus  و Science Direct  نیز از دیگر موارد معتبر خراجی هستند. این پایگاه ها برای چاپ و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسی انتخاب خوبی هستند. پایگاه‌های ISC (پایگاه اسنادی جهان علوم اسلام) و سیولیکا (Civilika) نیز برای انجام مقاله زبان انگلیسی همایشی و کنفرانسی گزینه مناسبی است.

صفر تا صد نگارش مقاله زبان انگلیسی همراه شماییم
صفر تا صد نگارش مقاله زبان انگلیسی همراه شماییم

نرم افزارهای مورد استفاده (کاربردی) در نوشتن مقاله زبان انگلیسی

در نگارش مقاله زبان انگلیسی لازم است تا نوشتن، ویرایش و قالب بندی به صورت دقیق انجام شود. در این راستا، مجموعه نرم افزار آفیس از جمله Word و Excel  کاربرد بیشتری دارند. نرم‌افزار ورد برای نوشتن مقاله زبان انگلیسی و فرمت‌کردن و نرم افزار اکسل برای تصاویر و جداول، انتخابی ایده‌آل هستند. علاوه بر آن نرم افزارهایی نظیر Latex، Scrivener، EndNote، Mendeley، Google Docs و DropBox Paper نیز کاربردی هستند.

آشنایی با بخش‌های مختلف انواع مقاله زبان انگلیسی

مقاله زبان انگلیسی دارای قسمت های مختلفی است. عنوان مقاله و نام و مشخصات نویسندگان بخش ابتدایی هر مقاله را تشکیل می‌دهد. چکیده مقاله، بخش بعدی است که اعلب دارای محدودیت در حجم کلمات بوده و از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار است. چکیده به نوعی عصاره و ماحصل مقاله شماست و باید در نهایت دقت و حساسیت نگارش شود.

بدنه اصلی مقاله بزرگترین بخش در نوشتن مقاله زبان انگلیسی است. این بخش دارای قسمت های گوناگونی نظیر پشینیه تحقیق، تعاریف، فرضیات، شیوه انجام مقاله و شرح موضوع است. نتایج و مقایسه و همچنین منابع و مراجع نیز از دیگر بخش های اصلی یک مقاله هستند. بخش هایی که در نگارش و چاپ مقاله زبان انگلیسی باید درنظر گرفته شوند.

استخراج و چاپ مقاله از پایان‌نامه زبان انگلیسی

یکی از شیوه‌های مطمئن و کاربردی برای نوشتن مقاله زبان انگلیسی، استخراج از پایان نامه رشته زبان انگلیسی است. پایان نامه ها بسته به نوع موضوع و همچنین نوع و سطح پژوهش قابلیت نگارش یک یا حتی چند مقاله دارند. از چاپ و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسی گرفته تا پذیرش مقاله رشته زبان انگلیسی در کنفرانس‌های داخلی.

انجام مقاله زبان انگلیسی برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا
انجام مقاله زبان انگلیسی برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا

مشاوره در نگارش و انجام مقاله زبان انگلیسی

مشاوره در زمینه اکسپت و چاپ مقاله در رشته زبان انگلیسی، از اقدامات مؤثر برای رسیدن به هدف مطلوب است. مشاوره به شما این امکان را می دهد تا با جنبه های مختلف انجام مقاله زبان انگلیسی را بشناید. با محورهای کلیدی و مشکلات احتمالی آشنا شده و در جهت بهبود و رفع آن ها اقدام نمایید.

مشاوره می تواند در بخش های مختلف نوشتن مقاله زبان انگلیسی به کار آید. از پیدا کردن موضوع و عنوان مقاله گرفته تا انتخاب پایگاه چاپ مقاله زبان انگلیسی. کارت پروژه به عنوان مرجع تخصصی انجام مقاله زبان انگلیسی در تمامی گرایش‌ها، آماده ارائه مشاوره است. به منظور برقراری ارتباط با مشاوران ما می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید:

 • تماس تلفنی (تلفن ثابت – تلفن همراه)
 • تلگرام
 • واتس‌اپ
 • اینستاگرام

سفارش نگارش و چاپ مقاله زبان انگلیسی

موسسه کارت انجام دهنده مقالات دانشجویی رشته زبان انگلیسی امکان سفارش مقاله زبان انگلیسی در زمینه‌ها و انواع مختلف را فراهم کرده است. چاپ و انجام مقاله زبان انگلیسی در مقاطع مختلف، تمامی گرایش‌ها و انواع مقالات ارائه می‌شود. از مهمترین این موارد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • سفارش مقاله کلاسی رشته زبان انگلیسی
 • سفارش مقاله علمی پژوهشی زبان انگلیسی
 • سفارش مقاله علمی ترویجی زبان انگلیسی
 • سفارش مقاله کنفرانسی رشته زبان انگلیسی
 • سفارش مقاله آی اس آی زبان انگلیسی
 • سفارش انجام مقاله اسکوپوس رشته زبان انگلیسی
 • سفارش چاپ مقاله JCR رشته زبان انگلیسی
 • سفارش مقاله مروری رشته زبان انگلیسی
 • سفارش مقاله غیر مروری رشته زبان انگلیسی
 • سفارش مقاله توصیفی رشته زبان انگلیسی
 • سفارش مقاله تحلیلی رشته زبان انگلیسی
 • و …

برای سفارش مقاله زبان انگلیسی می‌توانید از روش های مختلف با کارشناسان مجموعه کارت در ارتباط باشید. سایت اصلی کارت، تماس تلفنی، واتس اپ، تلگرام و اینستاگرام در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار دارد.

سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه زبان انگلیسی
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه زبان انگلیسی

بررسی هزینه و تعرفه انجام نگارش مقاله زبان انگلیسی

هزینه چاپ مقاله زبان انگلیسی موضوعی نیست که به یک عامل بستگی داشته باشد. یا آنکه برای هر نوع انجام مقاله زبان انگلیسی تعرفه ثابتی ارائه کرد. بلکه تعرفه نوشتن مقاله و یا هزینه پذیرش مقاله رشته زبان انگلیسی به فاکتورهای مختلفی وایسته است. از جمله موارد زیر که به آن اشاره کرده ایم:

نوع مقاله زبان انگلیسی:

امروزه سفارش مقاله زبان انگلیسی در گرایش‌های مختلف و انواع گوناگون انجام می شود. در نتیجه هزینه و تعرفه آن نیز مختلف است. مسلماً تعرفه چاپ و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسی با هزینه سفارش مقاله کلاسی رشته زبان انگلیسی یکسان نیست.

نوع ژورنال یا پایگاه پذیرش مقاله زبان انگلیسی:

پایگاهی که چاپ مقاله زبان انگلیسی در آن انجام می‌شود، بر هزینه و تعرفه نوشتن مقاله زبان انگلیسی تأثیرگذار است. مقالات بین‌المللی و معتبر خارجی مانند چاپ مقاله scopus رشته زبان انگلیسی و سفارش مقاله isi زبان انگلیسی هزینه‌بالاتری دارند.

انجام پروژه‏ های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی زبان انگلیسی
انجام پروژه‏ های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی زبان انگلیسی

زمان انجام مقاله زبان انگلیسی:

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تعرفه انجام مقاله دانشجویی زبان انگلیسی، زمان است. هرچه زمان کوتاه‌تر باشد نظیر انجام مقاله زبان انگلیسی فوری، به‌دلیل حجم کاری بیشتر، هزینه نیز افزایش خواهدیافت.

مرکز سفارش مقاله زبان انگلیسی:

امروزه مجموعه های مختلفی اقدام به انجام، نگارش و چاپ مقاله زبان انگلیسی می‌کنند. در نتیجه  نوع خدمات و آنالیز قیمتی آن ها نز می‌تواند بر هزینه سفارش مقاله زبان انگلیسی تأثیرگذار باشد. بررسی قیمت تخصصی و ارائه قیمت منطقی، از ویژگی های مهم بهترین مجموعه است.

کارت پروژه با فعالیت ویژه در زمینه انجام مقاله زبان انگلیسی تضمینی، آماده ارائه خدمات با بهترین قیمت است. کارت‌پروژه درکنار تضمین کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته، بادرنظرگیری شرایط دانشجویی سعی‌کرده قیمتی منطقی و مناسب به مخاطبان خود ارائه‌کند.

زمان موردنیاز برای چاپ و انجام مقاله زبان انگلیسی

زمان، موضوع مهمی در انجام پروژه های مختلف از جمله نگارش و چاپ مقاله زبان انگلیسی است. از مقاله آی اس آی زبان انگلیسی گرفته تا مقاله همایشی کنفرانسی زبان انگلیسی، همگی نیازمند استفاده‌درست از زمان هستند. زمان موردنیاز برای چاپ و انجام مقاله زبان انگلیسی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. اگر به دنبال انجام مقاله رشته زبان انگلیسی فوری هستید بایستی به این موارد توجه ویژه ای داشته باشید:

نگارش مقالات پژوهشی، isc، ISI ، همایشی و .... پروژه زبان انگلیسی
نگارش مقالات پژوهشی، isc، ISI ، همایشی و …. پروژه زبان انگلیسی

نوع مقاله برای نوشتن

نوع مقاله زبان انگلیسی تمامی گرایش ها، اعم از مقاله تحلیلی یا انجام مقاله توصیفی رشته زبان انگلیسی، در میزان زمان موردنیاز اثرگذار است. در مقالات تحلیلی و غیرمروری که آنالیز و بررسی‌های بیشتری صورت می‌گیرد، معمولاً زمان بیشتری صرف نیاز است.

مرکز چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی

شرایط پذیرش و اکسپت مقاله باتوجه به پایگاه چاپ مقاله متفاوت است. انجام مقاله کنفرانس های بین المللی رشته زبان انگلیسی و چاپ و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسی زمان بیشتری نیازدارند.

محدودیت های انجام مقاله زبان انگلیسی

محدودیت هایی نظیر نزدیکی به زمان دفاع پایان نامه، مصاحبه شغلی و… نیز باید توجه شود. در چنین شرایطی نوشتن مقاله زبان انگلیسی فوری و چاپ فوری مقاله در رشته زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد. برای این کار می‌توان از خدمات تخصصی مشاوره ، نوشتن ، پذیرش و چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی استفاده کرد.

انجام انواع پروژه‌های زبان انگلیسی توسط برترین متخصصان ایران
انجام انواع پروژه‌های زبان انگلیسی توسط برترین متخصصان ایران

قوانین چاپ و انجام مقاله رشته زبان انگلیسی

کارت پروژه، برای انجام سفارش مقاله زبان انگلیسی قوانین مشخصی درنظر گرفته است. این قوانین برای آن است که مخاطبان به صورت واضح در جریان چگونگی انجام سفارشات قرار بگیرند. مسلماً در بستر مقررات است که هر دو طرف می‌توانند به ارائه خدمات و بهره مندی از آن بپردازند.

شهرهای انجام نوشتن و انجام مقاله رشته زبان انگلیسی

امروزه انجام مقالات دانشجویی رشته زبان انگلیسی در تهران و تمامی شهرهای ایران انجام می شود. از جمله مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، اهواز، کرمانشاه، ارومیه، کرمان و … . درنتیجه شما در هر جای کشور می‌توانید با آسودگی‌خاطر و اطمینان از کیفیت‌کار، نسبت به سفارش مقاله زبان انگلیسی اقدام‌نمایید.

علاوه بر انجام مقاله رشته زبان انگلیسی، می‌توانید انجام مقاله انگلیسی، چاپ مقاله انگلیسی در مجلات خارجی را به متخصصان کارت پروژه بسپارید.

پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه زبان انگلیسی
پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه زبان انگلیسی

خدمات ما

از اصلی‌ترین خدمات کارت‌پروژه، انجام مقاله رشته زبان انگلیسی برای چاپ در مجلات بین المللی آی اس آی و مراکز داخلی است. انجام مقاله تمامی گرایش های رشته زبان انگلیسی و همچنین انواع مختلف آن را شامل می‌شود. درکنار خدمات مربوط‌به چاپ مقاله زبان انگلیسی، ویرایش سریع مقاله زبان انگلیسی و انجام تحقیق نیز در کارت ارائه می‌شود. نوشتن سمینار رشته زبان انگلیسی، پروپوژال، پروژه‌های کلاسی و ترجمه نیز از دیگر خدمات کارت می‌باشد.

تماس با ما

شما مخاطبان ارجمند برای برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان کارت و استفاده از خدمات مجموعه راه‌های متعددی دراختیار دارید. سایت اصلی کارت پروژه، تماس تلفنی، تلگرام، واتس‌اپ، اینستاگرام و ایمیل از جمله این روش هاست. درنتیجه شما برای سفارش چاپ مقاله رشته زبان انگلیسی، مشاوره نوشتن مقاله زبان انگلیسی و سایرخدمات می‌توانید با ما در تماس‌باشید.

آموزش نگارش ، چاپ و انجام مقاله رشته زبان انگلیسی

یکی از بخش‌های کاربردی و موردتوجه کاربران کارِت، مقالات آموزش و پست های کاربردی در زمینه نکات نوشتن مقاله است. کارت‌پروژه علاوه‌بر سفارش مقاله رشته زبان انگلیسی، سعی‌کرده تا نکات لازم برای انجام مقاله رشته زبان انگلیسی را در اختیار مخاطبان قراردهد. برای مطالعه این نوع پست های آموزشی می توانید به وبلاگ کارت مراجعه نمایید.

برخی عناوین قابل انجام مقاله های زبان انگلیسی در Karet:

انجام و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسیانجام مقاله و نوشتن مقاله ISI زبان انگلیسی
مقاله رشته زبان انگلیسی به زبان سادهاکسپت مقاله زبان انگلیسی
ویرایش مقاله زبان انگلیسیانجام مقاله دانشجویی رشته زبان انگلیسی
انجام ارزان مقاله زبان انگلیسیپذیرش مقاله توصیفی زبان انگلیسی
انجام مقاله مروری رشته زبان انگلیسیپذیرش مقاله تحلیلی زبان انگلیسی
عبارات مرتبط با انجام مقاله زبان انگلیسی

سوالات متداول

هزینه و زمان انجام مقاله زبان انگلیسی به چه صورت است؟

هزینه انجام مقاله ها با هم متفاوت است و پس از ارزیابی خدمتتان اعلام می‌گردد.
اگر می خواهید مقاله خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، حتما این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه مقاله ها در انتهای مقاله ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین مقاله های شما می‌باشد.