انجام مقاله معماری ❤️ چاپ و نوشتن مقاله معماری (100% تضمینی)

نگارش و چاپ مقاله معماری
نگارش و چاپ مقاله معماری در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام مقاله ، انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله معماری شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و چاپ نوشتن مقاله مهندسی معماری در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور مقاله معماری خود را ثبت کنم؟

روش های پیشنهادی ما برای ثبت مقاله معماری شما:
1.با استفاده از پر کردن فرم اطلاعات بالای هر صفحه
2.ارسال پیام به شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه (برای این کار می‌توانید از دکمه‌هایی که در بالای فرم ثبت سفارش قرار دارند، استفاده کنید.)
3.ثبت سفارش مقاله معماری از طریق تماس با شماره : 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت مقاله معماری مورد نیاز است؟

اطلاعات ضروری به منظور پاسخگویی بهتر شامل : رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

هزینه و زمان انجام مقاله معماری به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام مقاله معماری به شما بستگی دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است. ما پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما، این دو مورد را خدمتتان اعلام می کنیم.
اگر قصد دارید پروژه خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود

مدت زمان لازم برای بررسی مقاله معماری و اعلام نتیجه چقدر است؟

مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه پروژه‌ها، از 1 ساعت تا 12 ساعت (برای پروژه های ساده یا خاص) متفاوت است.

مقاله های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

مقاله ها در کارت پروژه، توسط اساتید مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. تمامی پروژه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که پروژه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی پروژه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

انجام مقاله معماری (کنفرانسی، ISC ، ISI و …)

سفارش، چاپ و انجام انواع مقاله (همایشی، کنفرانسی، علمی پژوهشی، ISC، ISI) معماری (معماری داخلی، معماری اسلامی، شهرسازی و …) از جمله اقداماتی است که بسیاری از دانشجویان برای اهداف مختلف به آن می‌پردازند. نوشتن و چاپ مقاله معماری از ابعاد گوناگون دارای مزایای متعددی است. نوشتن مقاله معماری برای کسب نمرات دانشگاهی از جمله سمینار و پایان نامه بسیار حیاتی است. برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، مهاجرت تحصیلی و همچنین اشتغال نیز از دیگر مزایای مقاله به شمار می رود.

کارت پروژه با ارائه خدمات مقاله در تمامی گرایش های معماری، آماده انجام انواع مقالات است. شما می‌توانید صفر تا صد نگارش و چاپ مقاله معماری را به کارت پروژه بسپارید. چاپ و نوشتن مقاله ISI معماری و انجام مقاله برای مجلات داخلی رشته معماری تنها گوشه‌ای از این خدمات است. شما کاربران ارجمند کارت، به‌سادگی می‌توانید با سفارش مقاله معماری، نسبت‌به انجام مقالات آن‌هم با تضمین کیفیت اقدام نمایید.

خدمات کارت پروژه در زمینه نگارش و انجام انواع مقاله معماری

موسسه کارت انجام دهنده مقالات دانشجویی رشته معماری سعی‌کرده تا طیف وسیعی از خدمات را برای مخاطبان خود فراهم نماید. در همین راستا انجام مقاله دانشجویی معماری در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت از خدمات اصلی مجموعه به‌شمار می‌رود. علاوه بر انجام مقاله کنفرانس های بین المللی رشته معماری و همچنین کنفرانس‌های داخلی، خدمات دیگری نیز تدارک دیده شده‌است. ویرایش سریع مقاله معماری، ترجمه مقالات، انجام پروژه ‌های دانشجویی، سمینار و پروپوزال از جمله آن‌ها است. در ادامه نیز به صورت مختصر، هریک از این موارد را بیان کرده‌ایم.

پشتیبانی انجام مقاله مهندسی معماری
پشتیبانی انجام مقاله مهندسی معماری در تمامی گرایش ها

نگارش مقاله همایشی کنفرانسی معماری

انجام مقاله همایشی کنفرانسی معماری رایج‌ترین و پرتقاضاترین نوع مقالاتی است که دانشجویان نسبت به آن اقدام می‌کنند. فرآیند کوتاه تر نسبت به سایر مقالات خصوصاً چاپ مقاله isi معماری از مشخصه‌های بارز این نوع مقالات است. از طرفی دیگر سریع‌تر بودن فرآیند پذیرش و مناسب بودن برای کسب نمرات دانشگاهی از دیگر مزایای مقالات همایشی است. مواردی که سبب شده تا دانشجویان برای اهداف مختلف درسی و کاری سفارش مقاله همایشی کنفرانسی معماری را مدنظر قراردهند.

نگارش مقاله علمی پژوهشی، علمی ترویجی، ISC معماری

مقاله علمی پژوهشی معماری و مقاله علمی ترویجی معماری از دیگر انواع پرطرفدار مقالات در انجام مقاله معماری است. چاپ مقاله ISC رشته معماری که در پایگاه اسنادی علوم جهان اسلام نمایه می‌شود، رایج‌ترین آن‌هاست. مقالات پژوهشی و ترویجی برای کسب نمره پایان نامه و هچنین مصاحبه‌های شغلی گزینه خوبی به شمار می‌رود. دانشجویان بسیاری با چنین اهدافی، اقدام به انجام مقاله علمی پژوهشی مهندسی معماری و علمی ترویجی معماری می نمایند.

نگارش مقاله ISI، SCOPUS، مقاله بین المللی معماری

اگر به دنبال چاپ مقاله معماری در معتبرترین مجلات هستید، چاپ و نوشتن مقاله ISI معماری بهترین گزینه است. امروزه انجام مقاله آی اس آی مهندسی معماری در مجلات مختلف خارجی، بهترین گزینه برای تقویت رزومه محسوب می‌شود. چاپ مقاله scopus معماری، چاپ مقاله JCR رشته معماری و چاپ مقاله الزویر معماری از مهمترین این موارد است. مقاله آی اس آی معماری گزینه‌ای ایده‌آل برای ادامه تحصیل در مقاطع ارشد، دکترا و همچنین مهاجرت‌تحصیلی و اشتغال می‌باشد.

نگارش مقاله کلاسی، تحقیق، پژوهش معماری

در برخی از دروس دانشگاهی نظیر سمینار لازم است تا دانشجویان اقدام به انجام مقاله معماری نمایند. با انجام مقاله کلاسی رشته معماری دانشجویان با اصول مقاله نویسی و ساختار مقاله آشنا می شوند. ضمن آن که انجام مقاله کلاسی رشته مهندسی معماری می‌تواند زمینه‌ساز چاپ مقاله معماری در مجلات معتبر شود. تحقیق و پژوهش های دانشگاهی نیز از دیگر مواردی است که در کنار مقاله کلاسی اهمیت و کاربرد بسیاری دارد. در کارت پروژه علاوه بر امکان سفارش مقاله معماری، انجام سایر پژوهش‌ها نیز مهیا گردید است.

انجام مقالات ISI و مقالات همایشی و کنفرانسی architecture
انجام مقالات ISI و مقالات همایشی و کنفرانسی architecture

انجام و نوشتن مقاله معماری

نگارش و انجام مقاله مهندسی معماری از برجسته ترین خدمات مجموعه کارت است. در همین راستا کارت پروژه امکان انجام انواع مختلف مقالات در تمامی گرایش‌ها و مقاطع را فراهم کرده است. نظیر مقاله توصیفی رشته معماری، مقاله تحلیلی رشته معماری، مقاله مروری رشته معماری، مقاله غیر مروری رشته معماری و… . همچنین چاپ مقاله معماری در مجلات معتبر داخلی و خارجی صورت می‌پذیرد. همان‌گونه که ملاحظه می‌کنید، در کارت پروژه، سفارش مقاله معماری هیچ محدودیتی وجود ندارد.

انجام پروژه معماری

رشته مهندسی معماری از آن دسته گرایش‌هایی است که انجام پروژه‌های مختلف نظری و عملی نقش مهمی در آن دارد. از این رو بسیاری از دانشجویان دارای پروژه های نرم‌افزاری و تحقیقی مختلفی هستند. باعنایت به‌این موضوع، کارت‌پروژه بستر لازم برای انجام پروژه‌های مختلف رشته معماری و نگارش ارزان پروژه معماری را آماده‌ کرده‌ است. شما علاوه بر امکان انجام مقاله معماری، می‌توانید انجام پروژه‌های مختلف خود را به کارت بسپارید.

ترجمه مقاله معماری

یکی دیگر از خدمات ویژه و بسیار کاربردی کارت، ترجمه تخصصی مقالات معماری است. مقاله ترجمه شده معماری از جهات گوناگون، یکی از نیازهای اصلی دانشجویان این رشته می باشد. مقاله isi معماری با ترجمه در بالا بردن دانش و آگاهی از آخرین تکنیک‌ها و دستاوردهای دانشمندان  نقش مهمی دارد. به کارگیری مطالب در نوشتن مقاله معماری به ویژه برای مقالات پایه و پیشینه تحقیق از دیگر نکات حائز اهمیت می‌باشد. شما در کارت می‌توانید ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI معماری را با بهترین کیفیت انجام دهید.

انجام تحقیق معماری

باتوجه به ماهیت درس معماری و استفاده از روش ها و متدهای روز دنیا، تحقیق، یکی از نیازها اصلی دانشجویان است. تحقیق کلاسی علاوه بر جایگاه علمی و درسی خود، می تواند پایه گذار نگارش و چاپ مقاله معماری باشد. از این رو نباید به سادگی از کنار تحقیق های کلاسی عبور کرد. در کارت پروژه علاوه بر سفارش مقاله معماری می‌توانید از خدمات مربوط به انجام تحقیق معماری بهره مند شوید.

صفر تا صد انجام مقاله معماری
صفر تا صد انجام مقاله معماری در تمامی گرایش ها

آشنایی با فرمت کردن انواع مقاله معماری

یکی از لازمه های اصلی نه تنها برای انجام مقاله معماری؛ بلکه همه مقالات، فرمت کردن مقاله است. فرمت کردن مقالات رشته معماری یعنی رعایت اصول و ساختار استاندارد یک مقاله از لحاظ محتوا و ظاهر است. این اصول تا حد زیادی در بین تمامی پایگاه های چاپ مقاله معماری مشترک است. اما در برخی از جزئیات به ویژه قالب ارائه و نوشتن مقاله معماری، با یکدیگر متفاوت اند.

فرمت‌کردن شامل نکات محتوایی از قبیل سرتیترهای مدنظر و نکات ظاهری نظیر نوع و اندازه فونت، جداول و … می‌باشد. این موارد در قالب فرمت چاپ در اختیار نویسندگان و دانشجویان قرار می‌گیرد. فرمت کردن مقالات به نوعی رعایت الزامات و چهارچوب های مجله یا پایگاه پذیرش مقاله معماری است. در نتیجه عدم توجه و رعایت دقیق آن می‌تواند اخذ پذیرش و چاپ مقالات معماری را دچار مشکل نماید.

اگر قصد نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISI معماری دارید، به رعایت فرمت و استانداردهای پذیرش توجه ویژه‌ای داشته باشید. زیرا رعایت‌نکردن آن، چاپ و نوشتن مقاله ISI معماری و سایر مقالات‌ معتبر داخلی و خارجی را با‌ مشکل روبه‌رو می‌کند.

ویرایش و انجام کلیه اصلاحات برای چاپ مقاله معماری

نیاز به ویرایش و انجام اصلاحات در نگارش مقاله معماری یک امر طبیعی است. به ویژه در رعایت نکات نگارشی و ادبی در قالب اصول مقاله نویسی. از همین‌رو ویرایش ادبی مقالات رشته معماری اهمیت بسیاری داشته و یکی از امرور ضروری در انجام مقاله معماری است. تایپ، حروف چینی و صفحه آرایی مقالات رشته معماری از مهمترین نکات در ویرایش ادبی است.

اما علاوه بر ویرایش های نگارشی در نوشتن مقاله معماری، لازم است تا ابعاد دیگری نیز بررسی شود. ویرایش فنی مقالات رشته معماری یکی از آن هاست. در این نوع ویرایش، محتوای فنی و تخصصی با رعایت اصول فرمت نوشتن مقاله معماری، مورد بررسی قرار می گیرد. ارتقاء و به روز رسانی محتوا و رفرنس های مقالات رشته معماری مهمترین نکات در این خصصو می باشد.

ویرایش نیتیو مقالات رشته معماری با در نظرگیری اصلاحات قواعد زبان انجام مقاله مهندسی معماری از دیگر موارد حائز اهمیت است. این مورد در مقاله معماری به انگلیسی و چاپ مقاله معماری در مجلات بین المللی آی اس آی اهمیت زیادی دارد.

کارت‌پروژه علاوه‌بر ارائه خدمات و مشاوره تخصصی انجام مقاله معماری، ویرایش مقاله معماری تضمینی را در دستورکار دارد. شما عزیزان اگر نیازمند ويرايش مقالات ISI معماری یا ویرایش فوری مقاله معماری همراه با تضمین کیفیت هستید، کارشناسان کارت آماده ارائه خدمات هستند.

انجام مقاله های معماری برای تمامی گرایش های معماری
انجام مقاله های معماری برای تمامی گرایش های معماری

توصیه های مهم پیش از نگارش مقاله معماری

اگر قصد انجام و نوشتن مقاله معماری دارید، توصیه می‌کنیم پیش‌از شروع به نوشتن، چند نکته مهم را مدنظر داشته‌باشید. رعایت این نکات می تواند روند انجام مقاله مهندسی معماری را با سرعت وکیفیت بالاتری پیش ببرد.

 نخستین نکته آن است که هدف خود از انجام مقاله معماری یا سفارش مقاله معماری را به صورت دقیق مشخص کنید. اینکه با نگارش و چاپ مقاله دقیقاً چه قصدی را دنبال می‌کنید؟ برای مهاجرت تحصیلی نیاز دارید و یا تقویت رزمه و کسب نمره؟ هدف از چاپ مقاله تمامی بخش‌های مقاله از قبیل نوع مقاله، نحوه انجام و مرکز چاپ را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

نکته مهم بعدی انتخاب درست مجله یا مرکز چاپ مقاله معماری است. مراکز چاپ در نوع فرمت بندی، زمان اخذ و پذیرش، اصول مقاله نویسی و همچنین درجه و زمان تأثیرگذار است. بدون شک چاپ و نوشتن مقاله ISI معماری نیازمند زمان و فعالیت بیشتری نسبت به مقالات همایشی است. از طرفی دیگر اعتبار و امتیاز بسیار بالایی دارد.

مقوله زمان، پارامتر مهم دیگری است که باید پیش از شروع به نوشتن مقاله معماری به آن توجه داشت. زمان معمولاً یک عامل محدودکننده است. زیرا بسیاری از دانشجویان به دلایل مختلف به دنبال انجام مقاله معماری فوری هستند. نزدیکی به زمان دفاع پایان‌نامه، سمینار، مصاحبه شغلی و … از جمله این دلایل است. درنظرگیری زمان نگارش مقاله معماری و همچنین فاصله زمانی اکسپت مقاله رشته معماری، فاکتوری ضروری است.

آشنایی با ساختار و بخش‌های مختلف نگارش و انجام مقاله معماری

ساختار مقاله معماری از بخش ها و قسمت های مختلفی تشکیل شده است. عنوان مقاله معماری نخستین بخش از ساختار مقاله است. غیرتکراری و جدید بودن موضوع، مهمترین مشخصه انتخاب عنوان مقاله می باشد. چکیده مقاله از دیگر بخش‌های ساختاری است که جایگاه بسیار ویژه ای در نوشتن مقاله معماری دارد. بسیاری از خوانندگان مقاله و همچنین داوری اولیه مقالات بر مبنای چکیده انجام می شود.

مقدمه مقاله با شرح کلیات و اهمیت موضوع، پیشینه تحقیق، ادبیات موضوع و شرح پژوهش از دیگر بخش‌های مقاله است. نتیجه گیری و ارزیابی دستاوردهای تحقیق و مقایسه با نتایج سایر پژوهشگران نیز مهمترین بخش مقاله می‌باشد. ارائه مراجع و منابع مورداستفاده برای انجام مقاله معماری نیز بخش پایانی ساختار یک مقاله را تشکیل می دهد.

سفارش انجام تمامی مقاله های رشته مهندسی معماری
سفارش انجام تمامی مقاله های رشته مهندسی معماری در تمامی گرایش ها و مقاطع

چگونه برای انجام و نگارش مقاله معماری موضوع انتخاب کنیم؟

یکی از بخش های چالشی و بعضاً زمان بر پیش از انجام مقاله معماری، انتخاب موضوع و عنوان مقاله است. تکراری نبودن و همچنین جدید و نو بودن موضوع از فاکتورهای اصلی یک موضوع مناسب است. عدم رعایت آن می‌تواند شرایط پذیرش مقاله رشته معماری را با مشکل رو به رو سازد. به ویژه در چاپ و نوشتن مقاله ISI معماری که این موضوع شرط لازم برای پذیرش و اکسپت محسوب می‌شود. عملی‌بودن انجام موضوع مقاله، کم‌ابهام‌بودن در شیوه رسیدن به نتایج، میزان اعتبار و اهمیت آن از دیگر موارد مهم در چگونگی انتخاب موضوع است. موارد مهمی که در انتخاب عنوان مقاله معماری و انجام مقاله مهندسی معماری باید به آن ها توجه داشت.

مراحل تدوین، نگارش و انجام مقاله معماری

برای نوشتن مقاله معماری لازم است نا ابتدا فرمت موردنظر از پایگاه چاپ مقاله معماری تهیه شود. سپس فرمت و استانداردهای مربوطه مطالعه و مبنای کار قرار می گیرد. بر اساس مقالات پایه و سایر اطلاعات و ادبیات موضوع نگارش مقاله معماری آغاز می شود. استفاده از منابع معتبر و همچنین رعایت دقیق ساختار مقاله نقش مهمی در نوشتن مقاله معماری در تمامی گرایش ها دارد.

پس از اتمام نگارش مقاله نوبت به تدوین مقاله معماری و بررسی مقاله مطابق با استانداردها و اصول مقاله‌نویسی می‌رسد. فرمت کردن مقاله معماری از مهمترین مراحل نگارش انجام مقاله های دانشجویی معماری است. در نتیجه به آن پایبند بوده و بازبینی و بررسی مجدد آن را نیز در دستور کار قراردهید. در ادامه چینش صحیح مطالب، قراردهی جداول، تصاویر، نمودارها و … مد نظر قرار می‌گیرد.

انجام ویرایش‌های فنی، ادبی و نیتیو نیز از اقدامات مؤثر برای نوشتن مقاله معماری در مجلات داخلی و خارجی است. همچنین باید به نگارش مقاله معماری به زبان ساده و عدم استفاده از عبارات پیچیده و سنگین توجه شود. در پایان برای اکسپت و چاپ مقالات معماری، مقاله موردنظر به مجله یا پایگاه چاپ مقاله معماری ارسال می شود.

انجام و نوشتن مقاله مهندسی architecture با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان
انجام و نوشتن مقاله مهندسی architecture با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان

استخراج و انجام مقاله از پایان‌نامه معماری

یکی از شیوه های رایج برای انجام مقاله معماری، استفاده از پایان نامه های دانشگاهی است. پایان نامه ها به دلیل ساختار مشابهی که با مقالات دارند، منبع خوبی برای نوشتن مقاله معماری محسوب می‌شوند. از این رو، استخراج از پایان نامه رشته معماری یکی از شیوه های مناسب برای تهیه مقالات است. بسته به نوع پایان نامه می‌توان نسبت‌به انجام مقاله همایشی کنفرانسی و چاپ و نوشتن مقاله ISI معماری اقدام نمود. کارت‌پروژه با خدماتی نظیر شرح انجام مقاله از رساله دکترا معماری، آماده انجام مقالات به‌کمک از رساله و پایان‌نامه می‌باشد.

مشاوره در نگارش و چاپ مقاله معماری

مشاوره تخصصی انجام مقاله معماری می تواند غالب نیازها و دغدغه‌های شما را برطرف نماید. مشاوره دارای مزایای متعددی است. راهنمایی اصول نوشتن مقاله معماری، چالش‌های پیش رو و راه‌حل‌های آن از جمله این موارد است. مشاوره تخصصی در کارت پروژه برای تمامی گرایش ها و همچنین انواع مقاله ارائه می شود. شما می توانید برای انجام صفر تا صد مقاله معماری از مشاوره تخصصی مجموعه کارت بهره مند شوید. بدین‌منظور از طریق هریکی از روش‌های زیر امکان دستیابی به خدمات مشاوره نگارش و چاپ مقاله معماری فراهم شده است.

 • مشاوره از طریق تماس تلفنی (تلفن ثابت – تلفن همراه)
 • مشاوره از طریق تلگرام
 • مشاوره از طریق واتس‌اپ
 • مشاوره از طریق صفحه اینستاگرام کارت پروژه
انجام مقاله architecture، پروپوزال، پایان نامه
انجام مقاله architecture، پروپوزال، پایان نامه

سفارش نگارش و انجام مقاله معماری

سفارش انجام مقاله معماری در کارت پروژه، در انواع گوناگون و در تمامی گرایش ها در نظر گرفته شده است. شما دانشجویان‌گرامی و یا علاقه‌مندان به نوشتن و چاپ مقاله معماری می‌توانید نسبت به انجام هر نوع مقاله‌ای اقدام نمایید. از انجام مقاله برای مجلات داخلی رشته معماری گرفته تا چاپ و نوشتن مقاله ISI معماری در مجلات معتبر خارجی. همچنین در نوع مقالات نیز هیچ محدودیتی وجود ندارد. مواردی از قبیل:

 • سفارش مقاله کلاسی رشته معماری
 • انجام مقاله کنفرانسی رشته معماری
 • سفارش مقاله علمی پژوهشی معماری
 • سفارش مقاله علمی ترویجی معماری
 • سفارش مقاله مروری رشته معماری
 • سفارش مقاله غیر مروری رشته معماری
 • سفارش مقاله توصیفی معماری
 • سفارش مقاله تحلیلی معماری
 • سفارش انجام مقاله آی اس سی رشته معماری
 • سفارش انجام مقاله اسکوپوس رشته معماری
 • سفارش اکسپت و چاپ مقاله ISI در رشته معماری
 • سفارش چاپ مقاله JCR رشته معماری
 • و …

برای سفارش انجام مقاله معماری تضمینی و اکسپت فوری مقاله رشته معماری می‌توانید از روش‌های مختلفی اقدام نمایید. به منظور راحتی و استفاده آسان شما، پلتفرم‌های متعددی درنظر گرفته شده است. شما می‌توانید از طریق سایت اصلی کارت، تماس تلفنی با کارشناسان مجموعه، واتس‌اپ و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

انجام مقاله مهندسی معماری به طور سریع، مطمئن و ممتاز
انجام مقاله مهندسی معماری به طور سریع، مطمئن و ممتاز

متخصصان حرفه ای در نگارش و انجام سفارش مقاله معماری

افرادی که در کارت پروژه مسئولیت انجام مقاله معماری را برعهده دارند، افراد باسابقه و مجرب هستند. این افراد از میان تعدادی از متخصصان باتجربه انتخاب شده اند. همین امر سبب شده تا کیفیت نگارش مقاله معماری و انجام روند پذیرش و چاپ با بالاترین کیفیت صورت پذیرد.

چرا برای نگارش و انجام مقاله معماری ، karet.ir را انتخاب کنیم؟

بدون شک انتخاب بهترین مجموعه برای انجام هر پروژه‌ای از جمله انجام مقاله رشته مهندسی معماری خواسته اصلی شماست. کارت پروژه نیز با درنظرگیری نیاز مخاطبان و رضایتمندی آن ها، ویژگی‌های مختلفی را برای ارائه خدمات درنظر گرفته است. ویژگی‌هایی که سبب می‌شود تا مخاطبان کارِت با آسودگی‌ خاطر و بدون‌نیاز به سایر مراکز، اهداف خود را به بهترین شکل پیش‌ببرند. مواردی از قبیل:

بهره گیری و استفاده از تیم تخصصی

افرادی که وظیفه انجام مقاله معماری را عهده دار هستند، همگی کارشناسانی خبره و با تجربه هستند. کارشناسانی که از میان تعداد زیادی از متخصصان انتخاب شده اند. تجربه و سابقه بالایی داشته و می‌توانند پروژه سفارش مقاله معماری را با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان آماده‌کنند.

نوشتن مقاله مهندسی معماری در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
نوشتن مقاله مهندسی معماری در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

ارائه طیف وسیعی از انواع مقاله معماری

در کارت پروژه هیچ محدودیتی از باب نوع مقاله معماری وجود ندارد. شما می توانید انجام جدیدترین مقالات رشته معماری را به کارت بسپارید. از مقالات کلاسی، کنفرانسی و همایشی گرفته تا چاپ و نوشتن مقاله ISI معماری در مجلات بین‌المللی.

تضمین کیفیت و پشتیبانی انجام مقاله معماری

کارت‌پروژه نه‌تنها سعی‌کرده خدمات چاپ مقاله معماری را با بهترین کیفیت ارائه کند؛ بلکه انجام آن را تضمین می‌دهد. این امر به دلیل اطمینان و اعتماد مجموعه به تخصص کارشناسان به دست آمده است. تضمین کیفیت در کنار پشتیبانی فعال 24 ساعته، رضایتمندی و آسودگی خاطر را برای مشتریان به ارمغان آورده است.

هزینه نوشتن مقاله رشته معماری

بدون شک هزینه نگارش مقاله رشته مهندسی معماری یکی از دغدغه‌های مخاطبان برای سفارش مقاله معماری است. هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. در کارت پروژه بررسی قیمت مختص هر پروژه انجام می شود و یک هزینه ثابت درنظر گرفته نمی شود. زیرا هر پروژه و مقاله، دارای ویژگی ها و مشخصات خاص خود است. کارت علاوه بر بررسی اختصاصی، با درنظرگیری شرایط دانشجویی سعی کرده قیمتی منطقی و مناسب ارائه نماید.

سایر خدمات و پروژه های مرتبط با معماری

کارت پروزه یک مجموعه تخصصی است که خدمات آن تنها محدود به انجام مقاله معماری نیست. انجام پروژه‌های نرم‌افزاری و غیر نرم‌افزاری معماری، تحقیق، ترجمه تخصصی و ویرایش فوری و تضمینی ازجمله آن است.

همان گونه که مشاهده می کنید، کارت پروژه سعی کرده تا امتیازات متعددی را برای مخاطبان خود به ارمغان آورد. همین موضوع سبب‌شده تا کاربران و دانشجویان، کارت‌پروژه را به‌عنوان مرکزی جامع و تخصصی برای سفارشات خود انتخاب نمایند.

شما می‌توانید علاوه بر انجام مقاله معماری ، انجام پروژه معماری خود را هم به متخصصان کارت پروژه بسپارید.

برخی عناوین قابل انجام مقاله های مهندسی معماری در Karet پروژه:

چاپ مقاله در رشته معمارینگارش مقاله رشته معماری
انجام مقاله رشته معماریپذیرش مقاله معماری تضمینی
اکسپت مقاله معماری تضمینیانجام ارزان مقاله معماری
انجام مقاله مروری رشته مهندسی معماریسفارش مقاله isi معماری
سفارش مقاله آی اس آی معماریاکسپت و چاپ مقاله در رشته معماری
عبارات مرتبط با انجام مقاله مهندسی معماری