انجام مقاله پزشکی ❤️ چاپ و نوشتن مقاله پزشکی (100% تضمینی)

نگارش مقاله پزشکی
نگارش و انجام مقاله پزشکی

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه نگارش مقاله ، انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله پزشکی شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و چاپ نوشتن مقاله پزشکی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور انجام مقاله پزشکی خود را ثبت کنیم؟

3 روش پیشنهادی ما برای ثبت سفارش مقاله پزشکی
1.فرمی که در بالای صفحات قرار دارد را پر کنید و روی دکمه ارسال کلیک کنید.
2.درخواست ثبت مقاله زیست شناسی خود را در شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه شامل “واتساپ” ، “تلگرام” ، “ایتا” و … پروژه ثبت کنید. (برای این کار می‌توانید از دکمه‌هایی که در بالای فرم ثبت سفارش قرار دارند، استفاده کنید.)

 1. برای ثبت سفارش مقاله پزشکی خود با شماره تماس: 09104503300 تماس بگیرید.
چه اطلاعاتی برای ثبت مقاله پزشکی مورد نیاز است؟

رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه اطلاعاتی هستند که وارد کردن آن‌ها ضرورت دارد. برای برآورد هزینه و زمان اطلاعاتی مانند نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه مؤثر هستند، اما وارد کردن این اطلاعات ضروری نیست.

هزینه و زمان انجام مقاله به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام مقاله پزشکی به پروژه‌ی شما بستگی دارد و نسبت به هر مقاله متفاوت است. این دو مورد پس از بررسی و ارزیابی مقاله شما، خدمتتان اعلام می‌شود.
اگر می خواهید مقاله زیست شناسی خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، در این صورت می‌توانید این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی مقاله و اعلام نتیجه چقدر است؟

مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه مقاله ها متفاوت است. 1 ساعت (برای مقاله های ساده) و 12 ساعت (برای مقاله های خاص)

مقاله های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

در کارت مقاله ، مقاله ها توسط کارشناسان باتجربه و مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. همچنین مقاله ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر یک از این سطوح، کارشناسانی که مقاله را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متفاوتی برخوردار هستند. کارشناسان کارت مقاله ، پس از بررسی پروژه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه مقاله ها در انتهای مقاله ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین مقاله های شما می‌باشد.

انجام مقاله پزشکی (همایشی، کنفرانسی، علمی پژوهشی، ISC ISI)

سفارش، نگارش و چاپ انواع مقاله (همایشی، کنفرانسی، علمی پژوهشی، ISC ISI) پزشکی (داخلی، پوست، رادیولوژی، جراحی و …) و چاپ مقاله پزشکی در مجلات معتبر، از مهمترین و پرمخاطب‌ترین مطالب علمی دنیا به شمار می‌رود. با توجه به جایگاه و اهمیت روزافزون رشته پزشکی، نوشتن مقاله پزشکی نیز اهمیت بسیاری دارد. چرا که امروزه بسیاری از نتایج و پژوهش‌های جدید در قالب انواع مقالات منتشر می‌شوند. چاپ و نوشتن مقاله ISI پزشکی و چاپ مقاله PubMed پزشکی از معتبرترین انواع مقالات هستند. البته نگارش مقاله پزشکی محدود به یک یا چند نوع نیست. بلکه امروزه شاهد طیف وسیعی از مقالات کنفرانسی، همایشی و علمی ترویجی هستیم.

کارت پروژه به عنوان مرکز و مجموعه تخصصی انجام سفارش مقاله پزشکی آماده ارائه انواع خدمات در این حوزه است. در کارت انجام مقاله تمامی گرایش های رشته پزشکی با تضمین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ارائه می شود. علاوه ‌بر انجام مقاله پزشکی، می‌توانید از دیگر خدمات کارت نیز بهره مند شوید. خدماتی مختلفی نظیر مشاوره تخصصی، ویرایش فوری، ترجمه مقالات پزشکی، سمینار، انجام پروژه و … .

خدمات کارت پروژه در زمینه نگارش و چاپ مقاله پزشکی

کارت پروژه آماده ارائه خدمات مقاله در تمامی گرایش های رشته پزشکی است. نوشتن مقاله پزشکی برای هر مقطع تحصیلی و هر نوع مقاله ای اعم از مجلات داخلی و خارجی، ارائه می شود. مخاطبان ارجمند کارت پروژه می‌توانند انجام صفر تا صد مقاله دانشجویی پزشکی خود را به ما بسپارند. تضمین کیفیت و پشتیبانی فعال از امکانات ویژه کارت پروژه است. امکاناتی که استفاده از خدمات انجام مقاله پزشکی را برای کاربران مطمئن و لذت بخش تبدیل کرده است.

در ادامه به معرفی مهمترین خدمات کارت در زمینه نگارش و چاپ مقاله پزشکی می پردازیم.

پشتیبانی مقاله های دانشجویی پزشکی
پشتیبانی و انجام مقاله های دانشجویی پزشکی

نگارش مقاله همایشی کنفرانسی پزشکی

انجام مقاله همایشی رشته پزشکی و مقاله کنفرانسی پزشکی ازجمله خدمات اصلی و برجسته کارت پروژه است. چرا که این نوع مقالات به دلیل گستردگی استفاده و مزایای فراوان، مورد توجه اغلب دانشجویان می باشد. نوشتن مقاله پزشکی در همایش‌ها و کنفرانس‌ها برای کسب نمره، تقویت رزومه و مصاحبه شغلی انتخابی مناسبی است. فرآیند نگارش آن نیز برخلاف چاپ و نوشتن مقاله ISI پزشکی، ساده تر و کوتاه تر است.

نگارش مقاله علمی پژوهشی، علمی ترویجی، ISC پزشکی

انجام مقاله علمی پژوهشی پزشکی و مقاله علمی ترویجی پزشکی از دیگر انواع مقالات مهم و کاربردی است. این نوع مقالات ازجمله چاپ مقاله ISC رشته پزشکی مخاطبان زیادی دارد. مقالات علمی پژوهشی و علمی ترویجی برای کسب نمره پایان‌نامه، سمینار و مقالات کلاسی انتخاب خوبی هستند. از این رو دانشجویان زیادی که به دنبال سفارش مقاله پزشکی هستند، به این نوع مقالات توجه زیادی دارند.

نگارش مقاله ISI، SCOPUS، مقاله بین المللی پزشکی

چاپ مقاله پزشکی در مجلات و پایگاه های معتبر بین المللی، اعتبار فوق العاده بالایی دارد. در همین راستا برخی دانشجویان به‌دنبال انجام مقاله رشته پزشکی برای چاپ در مجلات بین المللی آی اس آی هستند. چاپ مقاله scopus رشته پزشکی، مقاله Pubmed، چاپ مقاله JCR رشته پزشکی و چاپ مقاله الزویر برای رشته پزشکی نیز ازجمله اقدامات رایج است. باتوجه به اهمیت این نوع مقالات، چاپ مقاله ISI پزشکی و سایر مجلات معتبر خارجی در کارت فراهم شده است.

انجام انواع مقاله و پروژه پزشکی
انجام مقاله و پروژه پزشکی

نگارش مقاله PubMed پزشکی

در کنار مقالات آی اس آی پزشکی، چاپ مقاله PubMed پزشکی نیز طرفداران بسیاری دارد. نوشتن مقاله پزشکی پابمد، از اعتبار و ارزش بالایی برخوردار هستند. PubMed بانک اطلاعاتی رایگانی است که دستیابی به مقالات و مجلات بیومدیکال را امکان‌پذیر کرده است. همچنین چکیده مقالات تهیه شده توسط کتابخانه ملی پزشکی امریکا نیز در دسترسی مخاطبان قراردارد.

نگارش مقاله کلاسی، تحقیق، پژوهش پزشکی

مقالات کلاسی یکی از موارد بسیار رایج و از جمله نیازهای رایج دانشجویان است. انجام مقاله پزشکی کلاسی، در واحدهای مختلف درسی از جمله سمینار پزشکی، موضوع بسیار حائزاهمیتی است. انجام مقاله کلاسی و انجام پژوهش رشته پزشکی از خدمات مهم موسسه کارت انجام دهنده مقالات دانشجویی رشته پزشکی است. شما می‌توانید نوشتن مقاله پزشکی در واحدهای درسی و کلاسی و همچنین پژوهش و تحقیق خود را به ما بسپارید.

انجام و نوشتن مقاله پزشکی

نگارش و چاپ مقاله پزشکی از مهمترین و برجسته ترین خدمات کارت است. البته این امر یعنی انجام مقاله پزشکی، طیف بسیار گسترده ای را شامل می‌شود. به عنوان مثال بسته به نوع تحقیق، نگارش مقاله پزشکی متفاوت است. به عنوان مثال پذیرش مقاله توصیفی پزشکی با مقاله تحلیلی پزشکی تفاوت دارد. یا آنکه بسته به گرایش و همچنین مرکز اکسپت و چاپ مقالات پزشکی، شاهد تنوع بالایی از مقالات هستیم.

شما مخاطبان گرامی کارت با سفارش مقاله پزشکی می‌توانید انجام انواع مقالات در تمامی گرایش‌های پزشکی را مدنظر قرار دهید. از چاپ و نوشتن مقاله ISI پزشکی گرفته تا انواع مقالات کلاسی، کنفرانسی، همایشی و … .

صفر تا صد مقاله پزشکی دانشگاهی
صفر تا صد انجام مقاله پزشکی دانشگاهی

انجام پروژه پزشکی

علاوه بر کارهای پژوهشی نظیر انجام مقاله پزشکی، پروژه های دانشجویی نیز از جمله نیازهای رایج است. پروژه‌های پزشکی بسته به زمینه و نوع واحد درسی، اشکال مختلفی دارند. از پروژه‌های نرم افزاری گرفته تا انواع پروژه‌های آزمایشگاهی، محاسباتی و آماری. کارت پروژه امکان انجام پروژه پزشکی در زمینه های گوناگون را فراهم کرده است.

انجام تحقیق پزشکی

تحقیق در رشته پزشکی یکی از لازمه های اصلی برای مطالعات، انجام پژوهش و البته نوشتن مقاله پزشکی است. تحقیق باعث می‌شود تا اطلاعات و دیتاهای لازم برای کارهای پژوهشی تهیه شود. از طرفی دیگر بستر لازم برای توسعه مباحث علمی و انجام پژوهش ها و آزمایش های جدید فراهم شود. از این‌رو تحقیق، یکی از فاکتورهای اصلی برای ارائه دستاوردهای جدید، انجام و چاپ مقاله پزشکی به شمار می‌رود.

ترجمه مقاله رشته پزشکی

بسیاری از مقالات معتبر و منابع علمی به صورت انگلیسی منتشر می‌شوند. لذا ترجمه مقاله پزشکی موضوع مهمی برای آگاهی از آخرین دستاوردهای علمی است. ترجمه همچنین استفاده از محتوای علمی روز در تحقیق، پژوهش و نوشتن مقاله پزشکی را میسر می‌سازد. با توجه به جایگاه ویژه و نیاز بالای دانشجویان به ترجمه مقالات، کارت پروژه نیز بستر این کار را فراهم کرده‌است. شما عزیزان می‌توانید نسبت به انجام ترجمه مقالات پزشکی و تبدیل مقاله فارسی به انگلیسی رشته پزشکی اقدام نمایید.

انجام حرفه ای مقاله های پزشکی در کارت پروژه
انجام حرفه ای مقاله های پزشکی در کارت پروژه

فرمت بندی انواع مقاله پزشکی

یکی از مهمترین مراحل و اقدامات ضروری برای انجام مقاله پزشکی، فرمت کردن است. فرمت کردن مقالات رشته پزشکی یعنی نوشتن و ارائه مقاله بر اساس استانداردهای مقاله نویسی و فرمت چاپ مقاله پزشکی باشد. این فرمت اغلب توسط مجله یا پایگاهی که قصد چاپ مقاله را دارید، در اختیار نویسندگان مقاله قرار می گیرد.

فرمت های ارائه شده معمولاً از لحاظ محتوا و قالب ظاهری دارای استانداردها و معیارهای مختلفی هستند. به عنوان مثال مقاله باید دارای سرفصل‌هایی مانند چکیده، مقدمه، پیشینه تحقیق، نتیجه گیری و … باشد. از لحاظ ظاهری نیز مثلاً فونت نگارش مقاله پزشکی برای بخش اصلی اندازه 14 و برای زیر جداول 12 باشد. رعایت دقیق این موارد برای اکسپت تضمینی مقاله پزشکی ضروری و لازم است. لذا برای انجام مقاله پزشکی اعم از مقالات داخلی و خارجی باید به فرمت‌بندی درست و دقیق توجه ویژه‌ای داشت.

ویرایش و انجام کلیه اصلاحات انواع مقاله پزشکی

از لازمه های اصلی برای نوشتن مقاله پزشکی به صورت اصولی و دقیق، ویراستاری مقاله پزشکی است. ویرایش و انجام اصلاحات امری بدیهی و موضوع رایجی در انجام مقاله پزشکی است. باتوجه به ابعاد مختلف فنی و ادبی مقالات، ویرایش مقاله پزشکی نیز ابعاد مختلفی دارد. در ادامه با مهمترین موارد ویرایشی آشنا خواهیم شد.

سفارش انجام مقاله های پزشکی در تمامی مقطع ها
سفارش انجام مقاله های پزشکی در تمامی مقطع ها

ویرایش فنی مقالات رشته پزشکی

ویرایش فنی مقاله، به معنای اصلاح محتوای مقاله بر اساس اصول مقاله نویسی و به ویژه فرمت مقاله است. توجه به سرفصل‌ها، ارتقاء و به روز رسانی محتوا و رفرنس های مقالات رشته پزشکی از مهمترین موارد فنی است.

ویرایش ادبی مقالات رشته پزشکی

رعاین نکات و قواعد صحیح نگارشی نیز عامل مهمی در زمینه انجام مقاله پزشکی است. نکات مربوط به تایپ، حروف چینی و صفحه آرایی مقالات رشته پزشکی مهمترین نکات قابل توجه هستند.

ویرایش نیتیو مقالات رشته پزشکی

رعایت قواعد زبانی که نگارش مقاله پزشکی با آن انجام می‌شود، عامل مهمی در چاپ و پذیرش تضمینی مقاله است. در این راستا ویرایش نیتیو اهمیت بسیاری پیدا می کند. این مورد در چاپ مقاله PubMed پزشکی و چاپ و نوشتن مقاله ISI پزشکی اهمیت بیشتری دارد.

مقاله و اصول مقاله نویسی پزشکی

رعایت اصول مقاله نویسی از امور لازم و ضروری برای نگارش و چاپ مقاله پزشکی به شمار می رود. این اصول باید برای نوشتن مقاله پزشکی در انواع مختلف رعایت شود. از انجام مقاله کنفرانسی رشته پزشکی گرفته تا چاپ مقاله رشته پزشکی در مجلات بین المللی آی اس آی. انتخاب موضوع غیرتکراری و جدید، فرمت‌کردن درست مقاله و رعایت ساختار مقاله و اصول نگارشی از جمله این موارد است. مواردی که در انجام و سفارش مقاله پزشکی باید به آن توجه کرد.

آشنایی با ساختار انواع مقاله پزشکی برای نگارش و چاپ

ساختار مقاله یکی از بخش های اصلی در اصول مقاله نویسی محسوب شده و از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. عنوان مقاله پزشکی، کلمات کلیدی، چکیده، مقدمه، متن اصلی و زیربخش‌های آن، نتایج و مراجع از قسمت‌های ساختار مقاله هستند. بخش‌هایی که در انجام مقاله پزشکی و چاپ مقاله پزشکی باید به صورت دقیق درنظر گرفته شوند. اعم از چاپ مقاله PubMed پزشکی و سایر مقالات کنفرانسی و همایشی.

نحوه انتخاب موضوع برای چاپ و نگارش مقاله پزشکی

شاید برای شما هم انتخاب موضوع مناسب برای نوشتن مقاله پزشکی کمی دشوار باشد؟ یا آن که ندانید از کجا و چگونه موضوع خود را انتخاب کنید؟ اما جای نگرانی وجود ندارد. چراکه امروزه با توجه به توسعه روزافرزون انجام مقاله پزشکی، راه های مختلفی وجود دارد.

پیش از آنکه به نحوه انتخاب اشاره کنیم باید به دو پارامتر مهم توجه کرد. آن دو فاکتور اصلی برای انتخاب موضوع، جدیدبودن و غیرتکراری بودن هستند. مواردی که می تواند اکسپت و چاپ مقاله در رشته پزشکی را تضمین نماید.

نحوه انتخاب موضوع برای انجام مقاله پزشکی به چندین عامل بستگی دارد. نخست باید گرایش و زمینه موردنظر را به دقت بررسی کنید. موضوعات و مقالات روز منتشر شده در این زمینه را مورد ارزیابی قراردهید. بررسی پایگاه‌های چاپ مقاله PubMed پزشکی و چاپ و نوشتن مقاله ISI پزشکی بسیار کمک کننده است.

مشورت با اساتید راهنما و مشاور می تواند کمک شایانی به شما نماید. در کنار آن استفاده از خدمات سایت انجام مقاله پزشکی نیز راهکاری هوشمندانه و مطمئن محسوب می شود.

کارت‌پروژه با همکاری کارشناسان و نویسندگان متخصص و باتجربه، امکان انجام و چاپ مقاله پزشکی را میسر کرده‌است. شما می توانید با ثبت سفارش مقاله پزشکی، صفر تا صد مقاله را به ما بسپارید.

انجام مقاله پزشکی با بالاترین کیفیت
انجام مقاله پزشکی با بالاترین کیفیت

مراحل تدوین، نگارش و چاپ انواع مقاله پزشکی

پیش از آغاز به نوشتن مقاله پزشکی لازم است تا اطلاعات لازم در زمینه موضوع مقاله تهیه و گردآوری شود. این موضوع به کمک مقالات پایه و سایر مراجع قابل جمع آوری است. سپس بسته به مرکز چاپ مقاله پزشکی باید فرمت مقاله را تهیه کرد. سپس باتوجه به اصول مقاله‌نویسی و سرفصل‌های فرمت، نوشتن مقاله پزشکی دردستور کار قرار می‌گیرد.

پس از نگارش‎، گام بعدی تدوین مقاله رشته پزشکی با معیار قراردادن فرمت و اضافه‌کردن جداول، نمودار و … است. با بررسی ساختار مقاله و ویرایش‌های فنی و ادبی، نوبت به ارسال جهت اخذ پذیرش و چاپ مقالات پزشکی است. کارت پروژه آماده است تا صفر تا صد مقاله پزشکی را با بهترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ارائه نماید.

نکات و توصیه‌های مهم در چاپ و نوشتن مقاله پزشکی

در صورتی که قصد انجام و نوشتن مقاله پزشکی دارید، توصیه می کنیم به چند نکته که توجه نمایید.

 • انتخاب موضوع و عنوان مقاله پزشکی، عامل کلیدی در اکسپت و پذیرش مقاله پزشکی است. لذا به ویژگی‌های موضوع مناسب از قبیل غیرتکراری و جدید بودن توجه داشته باشید. این‌امر در مقالات خارجی نظیر چاپ و نوشتن مقاله ISI پزشکی و چاپ مقاله پابمد رشته پزشکی اهمیت بالایی دارد.
 • چکیده مقاله، یکی از مهمترین بخش های یک مقاله است. معمولاً چکیده مبنای داوری های اولیه و مطالعه سایر خوانندگان است. در نتیجه اهمیت بسیار زیادی دارد. این بخش غالباً دارای محدودیت کلمات است. پس نیاز است تا با دقت و ظرافت های خوبی نگارش شود.
 • در انجام مقاله پزشکی به زبان انگلیسی نظیر چاپ مقاله ISI پزشکی به انگلیسی به قواعد نگارشی توجه نمایید. عدم رعایت این مورد یکی از دلایل رایج عدم پذیرش و چاپ مقاله پزشکی است. ویرایش نیتیو مقالات رشته پزشکی می‌تواند اقدام خوبی در این زمینه باشد.
 • فرمت کردن مقاله یکی از مراحل مهم در مقالات پزشکی است. این امر در تمامی مقالات ازجمله چاپ مقاله در نشریات و مقالات ISI پزشکی ، جراحی دهان و پزشکی سایر گرایش‌ها نقش دارد. لذا بررسی چندباره و رعایت دقیق اصول آن را مدنظر قراردهید.
 • در انتخاب مقالات پایه نیز سعی کنید مقالات جدید پزشکی و مقالاتی که استناد بالاتری دارند را انتخاب نمایید. مراکز چاپ مقاله PubMed پزشکی و همچنین چاپ و نوشتن مقاله ISI پزشکی انتخاب های خوبی هستند.
 • در نگارش مقاله پزشکی سعی کنید تا حد امکان از جملات روان و ساده استفاده نمایید. از به کاربردن کلمات و جملات سنگین و دشوار پرهیز نمایید.

استخراج و چاپ مقاله از پایان‌نامه پزشکی

استخراج از پایان نامه رشته پزشکی یکی از روش های کاربردی و بسیار عالی برای انجام مقاله پزشکی است. پایان‌نامه‌ها به دلیل تمرکز بر روی موضوعات جدید، از جمله روش‌های بسیار مناسب برای نوشتن مقاله پزشکی هستند. برخی پایان نامه ها قابلیت انواع مقاله کنفرانسی، همایشی و حتی چاپ و نوشتن مقاله ISI پزشکی دارند.

مشاوره در نگارش و چاپ مقاله پزشکی

مشاوره تخصصی در انجام مقاله پزشکی از جمله موارد کاربردی و بسیار حائز اهمیت می باشد. چراکه مشاوره می‌تواند همانند چراغ راهنما پیش روی شما باشد. مشکلات و موانع را برطرف کرده و زمان و فعالیت شما را مدیریت نماید. از این رو مشاوره در زمینه از خدمات برجسته کارت پروژه است. شما می‌توانید برای مشاوره انجام و نحوه چاپ مقاله پزشکی در ژورنالهای معتبر از روش‌های زیر با مشاوران کارت در ارتباط باشید.

 • تماس تلفنی (همراه و ثابت)
 • واتس‌اپ
 • تلگرام کارت پروژه
 • اینستاگرام
انجام مقاله پزشکی در تمامی رشته ها
انجام مقاله پزشکی در تمامی رشته ها

سفارش چاپ و انجام مقاله پزشکی

کارت پروژه در راستای برطرف کردن نیاز دانشجویان درخصوص انجام مقاله پزشکی خدمات مختلفی ارائه می‌کند. شما می‌توانید برای چاپ مقاله در ژورنال های معتبر پزشکی و پیراپزشکی از خدمات مجموعه کارت بهره‌مند شوید. مواردی از قبیل:

 • سفارش مقاله کلاسی پزشکی
 • انجام مقاله علمی پژوهشی پزشکی
 • سفارش مقاله علمی ترویجی و ISC پزشکی
 • سفارش مقاله تحلیلی رشته پزشکی
 • سفارش مقاله کنفرانسی رشته پزشکی
 • انجام ، نگارش ، پذیرش و چاپ مقاله ISI پزشکی
 • چاپ مقاله PubMed پزشکی
 • چاپ مقاله الزویر برای رشته پزشکی
 • چاپ مقاله JCR رشته پزشکی
 • انجام مقاله اسکوپوس رشته پزشکی
 • و …

برای سفارش مقاله پزشکی و خدمات چاپ مقاله پزشکی می توانید از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشید.

 • ارتباط از طریق سایت کارت پروژه
 • ارتباط از طریق واتساپ
 • ارتباط از طریق تلگرام
 • ارتباط از طریق اینستاگرام

مراحل نگارش و انجام مقاله پزشکی در سایت karet.ir

در صورت تمایل برای استفاده از خدمات انجام مقاله کارت پروژه، ابتدا باید سفارش مقاله پزشکی را ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش از طریق هریک از روش های درنظر گرفته شده، درخواست شما در سریع‌ترین زمان بررسی می‌شود. کارشناسان کارت هر پروژه را با شرایط خاص خود ارزیابی کرده و برای ارزیابی دقیق‌تر با شما تماس می‌گیرند. پس از تأیید نهایی، انجام مقاله پزشکی توسط متخصصان باتجربه آغاز می شود.

انجام صفر تا صد مقاله پزشکی توسط کارشناسان کارت قابل انجام است و این امر بسته به سفارش شما دارد. پس از اتمام مراحل نوشتن مقاله پزشکی، امور مربوط به اکسپت و پذیرش رشته مقاله پزشکی نیز قابل انجام است. همچنین در طول زمان انجام مقاله، پشتیبانی فعال شبانه روزی درکنار شما خواهدبود. لذا در هر لحظه می‌توانید از آخرین وضعیت آگاه شده و و یا تغییرات موردنیاز را با کارشناسان در میان بگذارید.

انجام سریع و دقیق مقاله های پزشکی
انجام سریع و دقیق مقاله های پزشکی

زمان موردنیاز برای چاپ و نگارش مقاله پزشکی

زمان یکی از مواد حیاتی و معمولاً تعیین کننده در انجام مقاله پزشکی است. زمان موردنیازبرای نوشتن مقاله پزشکی نیز تابع عوامل مختلفی است. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع مقاله پزشکی: بدون شک نوع مقاله اعم از کلاسی، کنفرانسی، همایشی، علمی ترویجی و… بر زمان موردنیاز تأثیرگذار است.
 • نحوه انجام مقاله رشته پزشکی: مطمئناً روش انجام مقاله، اعم از تحلیلی یا توصیفی بودن، بر زمان لازم برای انجام مقاله پزشکی اثر دارد.
 • پایگاه چاپ مقاله پزشکی: زمان موردنیاز برای چاپ و نوشتن مقاله ISI پزشکی با یک مقاله کنفرانسی برای همایش داخلی متفاوت است. در نتیجه نوع پایگاه چاپ اعم از خارجی یا داخلی بودن را می‌توان عاملی مهم قلمداد کرد.
 • مرکز سفارش مقاله پزشکی: اینکه چه مجموعه یا افرادی مقاله را تهیه می کنند، بر زمان لازم مؤثر است. طبیعتاً کارشناسان و متخصصانی که تجربه انجام مقاله پزشکی دارند، می‌توانند سریع تر این کار را انجام دهند.

کارت پروژه آماده ارائه خدمات نگارش و چاپ مقاله پزشکی فوری و تضمینی با بهترین کیفیت است. شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی و آگاهی از شرایط سفارش مقاله پزشکی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه و تعرفه انجام مقاله پزشکی

هزینه چاپ مقاله پزشکی از دغدغه‌ها و ابهامات دانشجویان و افرادی است که به دنبال سفارش مقاله پزشکی هستند. اساساً هزینه نگارش مقاله رشته پزشکی به پارامترهای متعدد و گوناگونی بستگی دارد. از مهمترین آن ها می توان به نوع مقاله، مرکز چاپ مقاله پزشکی و زمان موردنیاز اشاره کرد. طبیعتاً نیاز به تحلیل و آنالیز داده‌ها، چاپ مقالات خارجی نظیر ISI و چاپ مقاله PubMed پزشکی درکنار فشردگی زمان هزینه را افزایش خواهدداشت.

در کنار این موارد استفاده از کارشناسان کاربلد و کاهش موانع و اصلاحات احتمالی می‌تواند هزینه را مدیریت کاهش دهد. کارت‌پروژه با درنظرگیری شرایط دانشجویی و متخصصان باتجربه سعی کرده تعرفه چاپ مقاله پزشکی را مناسب و منطقی لحاظ نماید.

چرا به مشاوره نگارش و چاپ مقاله پزشکی نیاز داریم؟

برای انجام مقاله پزشکی نیاز به مشاوره تخصصی و مشورت با صاحب نظران و کارشناسان باتجربه است. چرا که مشاوره مزایای متعددی را در اختیار دانشجویان و پژوهشگران برای نگارش مقاله پزشکی قرار می دهد. از جمله:

 • ارائه چشم انداز و مسیر لازم برای نوشتن و انجام مقاله پزشکی
 • آشنایی با پیش نیازها و مواردی که بایستی در نوشتن مقاله پزشکی به آن توجه داشت.
 • راهنمایی لازم برای انتخاب درست شیوه پژوهش و نوع مقاله جهت انجام
 • ارائه نکات لازم و ضروری برای انتخاب پایگاه چاپ مقاله با توجه به اهداف موردنظر
 • مشورت لازم در خصوص انتخاب موضوع مناسب و استاندارد
 • ارائه راهکار و رفع مشکلات و موانع احتمالی که ممکن است در انجام مقاله پزشکی با آن مواجه شد.
 • ارائه موارد و نکات مهم در زمینه استفاده درست از زمان و تسریع در فرآیند سفارش مقاله پزشکی

همان گونه که ملاحظه می‌کنید، مشاوره تخصصی نقش مهمی در نوشتن و چاپ مقاله پزشکی دارد. این‌امر برای انجام مقاله کنفرانس های بین المللی رشته پزشکی و چاپ و نوشتن مقاله ISI پزشکی اهمیت‌ بسزایی دارد. کارت پروژه آماده ارائه مشاوره تخصصی صفر تا صد مقاله پزشکی در تمامی گرایش ها و انواع مقالات می‌باشد.

انجام مقاله پزشکی برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا
انجام مقاله پزشکی برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا

چرا برای مشاوره نگارش و چاپ مقاله پزشکی، karet.ir را انتخاب کنیم؟

یکی از مهمترین مزایای مجموعه کارت پروژه علاوه بر تضمین انجام مقاله پزشکی، مشاوره تخصصی نگارش مقالات رشته پزشکی است. کارت پروژه به دلیل تخصص و تجربه بالای کارشناسان خود اقدام به مشاوره تخصصی نموده است. مشاوره نوشتن مقاله پزشکی و سایر رشته ها به صورت صفر تا صد انجام می‌شود. یعنی شما می توانید برای هر بخشی از فرآیند مقاله از این مشاوره تخصصی استفاده نمایید.

مشاوره ، نگارش ، پذیرش و چاپ مقاله رشته پزشکی شامل انواع مقالات می‌شود. از چاپ و نوشتن مقاله ISI پزشکی گرفته تا انجام مقاله برای مجلات داخلی رشته پزشکی. پشتیبانی فعال و 24 ساعته نیز امکان دسترسی به کارشناسان و مشاوران را آسان تر از همیشه کرده است. تضمین کیفیت خدمات و ارائه قیمت و تعرفه‌های مناسب و منطقی نیز از دیگر مزایای مجموعه کارت پروژه است. این ویژگی ها باعث می‌شود تا مخاطبان با خیالی آسوده کارت پروژه را برای انجام مقاله پزشکی انتخاب نمایند.

شما می‌توانید علاوه بر انجام مقاله پزشکی، انجام پروژه پزشکی خود را هم به متخصصان کارت پروژه بسپارید.

برخی عناوین قابل انجام مقاله های پزشکی در Karet:

ثبت مقالات رشته پزشکیخلاصه سازی مقالات رشته پزشکی
اکسپت فوری مقاله پزشکیاکسپت ارزان مقاله پزشکی
ثبت مقاله در کنفرانس پزشکیچاپ مقاله معتبر رشته پزشکی
چاپ سریع مقاله رشته پزشکیهزینه پذیرش مقاله رشته پزشکی
تعرفه انجام مقاله دانشجویی پزشکیچاپ مقاله اسکوپوس رشته پزشکی
عبارات مرتبط با انجام مقاله پزشکی