انجام مقاله فناوری اطلاعات (IT) ❤️ چاپ مقاله IT (100% تضمینی)

نگارش مقاله فناوری اطلاعات
نگارش و چاپ مقاله فناوری اطلاعات در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام مقاله ، انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله فناوری اطلاعات شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و چاپ نوشتن مقاله IT در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور مقاله حقوق خود را ثبت کنیم؟

سه روشی که می توانید مقاله های خود را ثبت کنید به شرح زیر است:
1.اطلاعات خود را از طریق فرمی که بالای هر صفحه وجود دارد وارد کنید.
2.درخواست خود را از طریق ارسال پیام به شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه ثبت کنید. (برای این کار می‌توانید از دکمه‌هایی که در بالای فرم ثبت سفارش قرار دارند، استفاده کنید.)
3.با شماره 09104503300 تماس بگیرید.

چه اطلاعاتی برای ثبت مقاله فناوری اطلاعات مورد نیاز است؟

وارد کردن اطلاعات از قبیل : رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات مقاله به منظور پاسخگویی بهتر به شما ضرورت دارد. اطلاعاتی مانند نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه هم از جمله موارد غیرضروری هستند که می‌توانند در معرفی کارشناسان، برآورد هزینه و زمان مؤثر باشند.

هزینه و زمان انجام مقاله IT به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام مقاله it به شما بستگی دارد و نسبت به هر مقاله متفاوت است. این دو مورد پس از بررسی و ارزیابی مقاله شما، خدمتتان اعلام می‌شود.
درصورتی که بخواهید سفارش مقاله آی تی خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، درخواست خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی مقاله و اعلام نتیجه چقدر است؟

مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه مقاله ها، از 1 ساعت (برای مقاله های ساده) تا 12 ساعت (برای مقاله های خاص) متفاوت است.

مقاله های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

مقاله ها در کارت پروژه، توسط مجریان باتجربه رشته خودتان انجام می‌شوند. همچنین مقاله ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر یک از این سطوح، کارشناسانی که مقاله را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متفاوتی برخوردار هستند. کارشناسان کارت مقاله ، پس از بررسی مقاله شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه مقاله ها در انتهای مقاله ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین مقاله های شما می‌باشد.

انجام مقاله IT (فناوری اطلاعات) (کنفرانسی،ISC،ISI و …)

انجام مقاله IT (فناوری اطلاعات) عنوان (سفارش، نگارش و انجام انواع مقاله (همایشی، کنفرانسی، علمی پژوهشی، ISC، ISI) IT (فناوری اطلاعات) (تجارت الکترونیک، مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی، شبکه‌های کامپیوتری و …) یکی از مهمترین اقدامات و البته نیازهای دانشجویان این رشته است. چاپ مقاله IT از ابعاد مختلف دارای اهمیت و البته مزایای گوناگون برای نویسندگان مقاله است. از این رو نوشتن مقاله IT در دستورکار و برنامه‌های طیف وسیعی از دانشجویان قرار دارد.

تقویت رزومه علمی، کسب امتیاز و سابقه پژوهشی و نمره برای پایان‌نامه از مهمترین مزایای انجام مقاله فناوری اطلاعات است. امتیازات چاپ مقاله فناوری اطلاعات محدود به این موارد نمی‌شود. چرا که نگارش مقاله IT حتی برای مصاحبه‌های شغلی، استخدام و جذب نیروی کار نیز امتیاز ارزشمندی به شمار می رود.

کارت پروژه آماده ارائه خدمات مقاله در تمامی گرایش های رشته مهندسی فناوری اطلاعات است. دانشجویان و علاقه‌مندان به انجام مقاله IT می‌توانند با ثبت سفارش مقاله IT، انجام آن را به کارت بسپارند. شما در این زمینه هیچ محدودیتی ندارید. چاپ مقاله فناوری اطلاعات در مجلات معتبر داخلی و خارجی نظیر چاپ و نگارش مقاله ISI مهندسی فناوری اطلاعات امکان‌پذیراست.

خدمات کارت پروژه در زمینه نگارش و انجام مقاله IT

موسسه کارت انجام دهنده مقالات دانشجویی رشته فناوری اطلاعات (IT) در انواع مختلف و تمامی گرایش‌هاست. خدمات کارت در این زمینه بسیار گسترده است. انجام کلیه امور نوشتن مقاله IT، چاپ مقاله IT، تدوین و ویرایش مقاله فناوری اطلاعات از جمله آن هاست. در ادامه به بررسی کوتاهی از برجسته‌ترین و پرتقاضاترین انواع سفارش مقاله IT می پردازیم:

نگارش مقاله همایشی کنفرانسی IT

مقاله همایشی کنفرانسی مهندسی فناوری اطلاعات شاید رایج ترین نوع مقاله در انجام مقاله IT است. این نوع مقالات در همایش‌ها و کنفرانس‌های داخلی یا خارجی پذیرش و منتشر می شوند. اغلب دامنه موضوعی گسترده‌ای دارند و روال چاپ آن‌ها نسبت به سایر مقالات نسبتاً ساده‌تر است. سرعت در انجام ‌و پذیرش درکنار امتیازات‌ مناسب برای واحدهای‌درسی و شغلی، از دلایل سفارش مقاله همایشی کنفرانسی فناوری اطلاعات است.

دانشجویان رشته IT می‌توانند انجام مقاله کنفرانسی خود را با خیال آسوده به تیم متخصص کارت پروژه بسپارند.

سفارش چاپ مقاله مهندسی IT| نوشتن مقاله مهندسی IT| نگارش مقاله مهندسی IT
سفارش چاپ مقاله مهندسی IT| نوشتن مقاله مهندسی IT| نگارش مقاله مهندسی IT

نگارش مقاله علمی پژوهشی، علمی ترویجی، ISC آی تی

مقاله علمی پژوهشی مهندسی فناوری اطلاعات و مقاله علمی ترویجی مهندسی فناوری اطلاعات از دیگر مقالات‌ پرطرفدار در انجام مقاله IT است. این نوع مقالات در پاسخ به یک ابهام، پرسش یا مسئله علمی صورت می‌گیرد. درجه اعتبار نسبتاً بیشتری در قیاس با انجام مقاله فناوری اطلاعات کنفرانسی دارد. چاپ مقاله ISC رشته مهندسی فناوری اطلاعات یکی از رایج ترین نوع مقالات علمی ترویجی می باشد.

نگارش مقاله ISI، SCOPUS، مقاله بین المللی IT

معتبرترین و شاید موردتوجه‌ترین نوع مقالات در نوشتن مقاله IT، مقالات بین المللی به ویژه مقالات ISI است. انجام مقاله مهندسی فناوری اطلاعات برای چاپ در مجلات بین المللی آی اس آی بالاترین اعتبار و امتیاز را دارد. چاپ مقاله JCR رشته مهندسی فناوری اطلاعات و چاپ مقاله scopus رشته مهندسی فناوری اطلاعات از جمله موارد رایج است. مواردی که در کارت پروژه، به عنوان یکی از خدمات مهم و اصلی در چاپ مقاله IT محسوب می شود.

نگارش مقاله کلاسی، تحقیق، پژوهش IT

یکی از نیازهای معمول دانشجویان رشته IT، تحقیق، پژوهش و انجام مقاله کلاسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات است. بدون شک مقالات کلاسی، بعدها ابزاری مناسب برای انجام مقاله IT و چاپ مقاله فناوری اطلاعات خواهند بود. از طرفی دیگر برای کسب نمره و گذراندن واحدهای درسی امری ضروری و لازم هستند. از این رو کارت پروژه انجام مقاله فناوری اطلاعات کلاسی و تحقیق را از خدمات مهم خود قلمداد می‌کند.

فرمت کردن مقالات رشته IT

یکی از مهمترین مراحل نگارش انجام مقاله های دانشجویی مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، فرمت کردن است. فرمت کردن یعنی تنظیم و نگارش مقاله IT در قالب استاندارد پایگاه چاپ مقاله. این قالب دارای بخش ها و استانداردهای مختلفی از لحاظ محتوایی و ظاهری است.

فرمت کردن مقالات رشته مهندسی فناوری اطلاعات امری لازم و ضروری در راستای پذیرش مقالات است. در واقع اکسپت مقاله مهندسی فناوری اطلاعات وابستگی زیادی به رعایت فرمت پایگاه چاپ مقاله IT دارد. عدم رعایت آن نویسنده را ملزم به اصلاح، ویرایش و بازبینی مقاله خواهد کرد.

فرمت لازم برای نوشتن مقاله IT، از جنبه فنی نظیر سرفصل‌های لازم و ساختار مقاله جنبه نگارشی و ظاهری اهمیت‌دارد. فرمت کردن برای چاپ مقاله فناوری اطلاعات موضوعی است که نیازمند دقت و صرف وقت می باشد. از این رو برخی دانشجویان تمایل چندانی به انجام آن نداشته و یا آنکه فرصت و زمان کافی ندارد. لذا اقدام به سفارش مقاله IT و استفاده از خدمات کارت پروژه می نمایند.

انجام مقاله انگلیسی برای تمامی رشته‌های دانشگاهی از جمله رشته فناوری اطلاعات در سایت ما توسط کارشناسان کاربلد قابل انجام است.

سفارش چاپ مقاله مهندسی IT| نوشتن مقاله مهندسی IT| نگارش مقاله مهندسی IT
سفارش چاپ مقاله مهندسی IT| نوشتن مقاله مهندسی IT| نگارش مقاله مهندسی IT

ویرایش و چاپ کلیه اصلاحات در نوشتن مقاله IT

انجام مقاله IT جنبه های مختلفی دارد و طبیعتاً نگارش و درنظرگیری تمامی آن ها نیازمند چندین مرتبه بازخوانی است. مقاله علاوه بر ساختار محتوایی و فنی که خود مقوله ای تخصصی است، دارای ابعاد نگارشی و قواعدی است. به بیان دیگر رعایت ادبیات زبان نگارش مقاله IT باید به دقت رعایت شود. این امر در مقاله مهندسی فناوری اطلاعات IT به زبان انگلیسی اهمیت دوچندانی دارد. این موارد باعث می‌شود تا ویرایش مقاله مهندسی فناوری اطلاعات بخش‌های مختلفی داشته باشد.

ویرایش فنی مقالات رشته مهندسی فناوری اطلاعات یکی از مواردی است که اغلب با بخش محتوایی سر و کار دارد. بهبود و اصلاح متون در کنار به روزرسانی منابع و رفرنس ها برخی از موارد رایج در این زمینه است.


ویرایش ادبی مقالات رشته مهندسی فناوری اطلاعات از دیگر نکاتی است که باید در مقالات داخلی و خارجی رعایت شود. تایپ، حروف چینی و صفحه آرایی مقالات رشته مهندسی فناوری اطلاعات مهمترین محورهای ویرایش ادبی در انجام مقاله IT می‌باشد.


ویرایش نیتیو مقالات رشته مهندسی فناوری اطلاعات با بررسی قواعد زبان نوشتن مقاله IT جایگاه خاص خود را دارد. این امر در مقاله انگلیسی فناوری اطلاعات به‌ویژه چاپ و نگارش مقاله ISI مهندسی فناوری اطلاعات نکته‌ای فوق‌العاده حائزاهمیت است.

در صورت محدودیت زمان و نیاز به ویرایش فوری مقاله مهندسی فناوری اطلاعات، کارت پروژه در کنار شما خواهد بود. شما می‌توانید نسبت به سفارش ویرایش مقاله مهندسی فناوری اطلاعات تضمینی اقدام نمایید.

آشنایی با ساختار انواع مقاله IT برای نگارش و انجام

انجام مقاله فناوری اطلاعات (IT) نیازمند رعایت ساختار و چهارچوب خاص و مشخصی است. در واقع به دلیل یکپارچه سازی و هماهنگ کردن انتشار و چاپ مقاله IT استانداردهای مشخصی در نظر گرفته شده است. این استانداردها و معیارها در قالب ساختار مقاله در میان محققان و نویسندگان جا افتاده است. تفاوتی هم ندارد مقاله کلاسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات باشد یا مقاله آی اس آی مهندسی فناوری اطلاعات. پس چنانچه قصد نوشتن مقاله IT دارید، توصیه‌می‌کنیم با ساختار مقاله آشنا شده و در نگارش مقاله IT به آن پایبند باشید.

ساختار انجام مقاله مهندسی آی تی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. عنوان و موضوع مناسب نخستین و شاید مهمترین بخش یک مقاله است. جدید بودن، غیرتکراری بودن و پاسخگویی به پرسش و دغدغه‌ای نو از ویژگی‌های یک موضوع خوب به ‌شمار‌ می‌رود.

چکیده مقاله، مقدمه، پیشینه تحقیق، شرح پژوهش، ادبیات‌موضوع، نتیجه‌گیری و منابع نیز از دیگر بخش‌های ساختاری انجام مقاله IT است. مواردی که در انجام و چاپ مقاله فناوری اطلاعات باید به آن توجه ویژه داشت. عدم رعایت این موارد می تواند روند اکسپت و چاپ مقاله IT را با مشکل روبه رو سازد.

انجام مقاله علمی پژوهشی یکی از خدمات محبوب دانشجویان IT است که علاقمندان می‌توانند جهت ثبت سفارش اقدام کنند.

صفر تا صد انجام مقاله فناوری اطلاعات
صفر تا صد انجام مقاله فناوری اطلاعات

آشنایی، گرایش ها، دروس و مدت زمان مجاز تحصیل رشته IT

فناوری اطلاعات (Information Technilogy) یا همان IT یکی از رشته‌های پرکاربرد در دنیای مدرن امروزی است. IT را می‌توان دانشی برای استفاده بهینه و درست از اطلاعات و پیوند تکنولوژی با سایر فعالیت‌های انسانی دانست. فناوری اطلاعات و زیرشاخته‌های آن به عنوان یک دانش میان رشته‌ای در بسیاری از علوم تأثیرگذار است. علومی نظیر کامپیوتر، مهندسی برق، مدیریت و مهندسی صنایع. چاپ مقاله فناوری اطلاعات (IT) نیز یکی از بهترین منابع برای مشاهده و مطالعه آخرین دستاوردهای صنعت IT است.

گرایش‌های تجارت الکترونیکی، مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی و شبکه‌های کامپیوتری از گرایش‌های پرکاربرد IT هستند. ازجمله دروس اصلی این رشته می‌توان به مبانی کامپیوتر، برنامه‌نویسی، الکترونیک دیجیتال، هوش مصنوعی، مدیریت و کنترل پروژه اشاره کرد.

انجام مقاله IT و نوشتن مقاله IT در مجلات معتبر داخلی و خارجی، از اقدامات‌مهم دانشجویان درکنار واحدهای درسی است. این امر در کسب نمره کلاسی، سمینار، پایان‌نامه و تقویت رزومه مهندسی فناوری اطلاعات نقش مهمی برعهده دارد.

آشنایی با اهداف مختلف از انجام مقاله IT

چاپ مقاله IT می تواند اهداف و مقاصد داشته باشد. امروزه دانشجویان و افراد علاقه‌مند به نوشتن مقاله IT اهداف متنوع و گوناگونی دارند. از اهداف شخصی و تقویت رزومه گرفته تا کسب نمره و امتیازات شغلی. از جمله مهمترین آن ها عبارتند از:

 • انجام مقاله فناوری اطلاعات (IT) برای انجام پژوهش، گسترش دانش و ارائه راه حل مسائل علمی. این موضوع در اساتید دانشگاهی و افرادی که به دنبال فعالیت در دانشگاه ها هستند، اهمیت زیادی دارد.
 • چاپ مقاله IT برای تقویت رزومه و ثبت دستاوردهای علمی پژوهشی با نام شخصی خود.
 • انجام مقاله مهندسی it برای کسب نمرات کلاسی، سمینار و پایان نامه های دانشگاهی
 • انجام مقاله مهندسی فناوری اطلاعات (IT) برای مهاجرت تحصیلی
 • انجام مقاله مهندسی فناوری اطلاعات (IT) برای مصاحبه کاری و اسخدام

خدمات دانشگاهی محبوب دیگر در سایت کارت پروژه انجام مقاله مروری می‌باشد که توسط کارشناسان حرفه‌ای قابل انجام است.

انجام حرفه ای مقالات مهندسی فناوری اطلاعات در تمامی گرایش ها
انجام حرفه ای مقالات مهندسی فناوری اطلاعات در تمامی گرایش ها

نحوه انتخاب و پیداکردن موضوع برای نگارش و انجام مقاله IT

انتخاب موضوع و پیداکردن عنوان مقاله مهندسی فناوری اطلاعات از مراحل مهم و اصلی نوشتن مقاله IT است. موضوع مقاله تأثیر بسیار زیادی در انجام مقاله فناوری اطلاعات تضمینی دارد. در انتخاب موضوع مقاله، غیرتکراری بودن، جدید بودن و رویکرد تازه و نو از ویژگی های کلیدی محسوب می شود.
در کنار این موارد باید به قابلیت پژوهش و به سرانجام رساندن موضوع تا نتیجه توجه کرد. یکی از مشکلات رایج دانشجویان در انجام مقاله IT، عدم‌حصول نتیجه و نیمه‌کاره ماندن مقاله به‌علت انتخاب موضوع نامناسب است.

موضوع مقاله بر سایر پارامترهای چاپ مقاله IT نظیر شیوه پژوهش، پایگاه پذیرش و فرمت بندی مقاله اثرگذار است. در نتیجه می بایست بر اساس هدف از انجام مقاله فناوری اطلاعات و زمان در دسترس انتخاب شود. طبیعتاً موضوع چاپ و نگارش مقاله ISI مهندسی فناوری اطلاعات تفاوت بسیاری با مقالات همایشی یا کنفرانسی دارد.
از جمله شیوه های مناسب برای انتخاب موضوع جهت نوشتن مقاله IT می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشورت با اساتید دانشگاهی و استاد راهنما یا مشاور
 • هم اندیشی با دانشجویان مقاطع بالاتر که در انجام مقاله آی تی دارای تجربه هستند.
 • استخراج از پایان نامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
 • بررسی پیشنهادهای اشاره شده در مقالات مهندسی فناوری اطلاعات با جستجوی مقالات به روز منتشر شده
 • استفاده از خدمات سایت های انجام سفارش مقاله IT نظیر کارت پروژه

نحوه اطمینان از تکراری نبودن موضوع برای نوشتن و چاپ مقاله IT

همان گونه که اشاره شد، یکی از ویژگی‌های کلیدی موضوع مقالات مهندسی فناوری اطلاعات، تکراری نبودن است. با انتخاب یک موضوع پیش از شروع به انجام و نگارش باید از غیرتکراری بودن اطمینان حاصل کرد. بدین منظور شیوه های مختلف وجود دارد. جستجوی کلمات کلیدی و موضوع مقاله در ژورنال مهندسی فناوری اطلاعات مورد تایید وزارت علوم یکی از آن هاست. بررسی این امر در بانک مقالات و همچنین پایگاه های اکسپت و چاپ مقالات فناوری اطلاعات نیز مؤثر است.

از دیگر روش‌هایی که می توان نسبت به تکراری نبودن موضوع نوشتن مقاله IT اشاره کرد، مشورت با اساتید است. اعضای هیئت علمی دانشگاه های و اساتید به واسطه فعالیت مستمر و چاپ مقاله IT، آگاهی خوبی از موضوعات دارند. در نتیجه می توانند راهنمای خوبی برای دانشجویان در زمینه انجام مقاله IT باشند.

در کنار این موارد استفاده از خدمات سایت انجام مقاله فناوری اطلاعات نظیر کارت پروژه انتخابی هوشمندانه است. کارت‌پروژه آماده ارائه مشاوره نگارش ، پذیرش و چاپ مقاله رشته مهندسی فناوری اطلاعات در تمامی گرایش‌هاست. شما مخاطبان گرامی کارت برای مشاوره تخصصی و یا سفارش چاپ مقاله IT می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس برقرار نمایید.

از خدمات دیگر کارت پروژه انجام تحقیق می‌باشد که برای تمامی رشته‌ها توسط متخصصین کارت پروژه قابل انجام است.

انجام تمامی مقالات رشته مهندسی IT در تمامی گرایش ها
انجام تمامی مقالات رشته مهندسی IT در تمامی گرایش ها

پیدا کردن مقالات پایه (بیس) برای نوشتن و انجام مقاله IT

یکی از ابزارهای کاربردی برای چاپ مقاله فناوری اطلاعات، مقالات مرتبط با موضوع هستند. این مقالات که با نام مقاله پایه شناخته می شوند، نقش مهمی در نگارش مقاله IT دارد. مقالات پایه در شرح و اهمیت موضوع، انسجام مقاله، پیشینه تحقیق و نتیجه گیری مقاله مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نکته حائز اهمیت در این خصوص انتخاب مقالات معتبر با ایمپکت بالاست. همچنین جدیدبودن و نگارش شده توسط محققان شناخته شده نیز از دیگر موارد مهم به شمار می رود. برای پیدا کردن این مقالات می توانید از روش‌های زیر استفاده نمایید:

 • جستجوی عناوین مشابه، خصوصاً کلمات کلیدی مقاله در پایگاه های چاپ مقاله IT
 • جستجو در بانک مقالات دانشجویی
 • بررسی ژورنال های معتبر چاپ و نگارش مقاله ISI مهندسی فناوری اطلاعات
 • مشورت با اساتید، دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا
 • بررسی مقالات منتشر شده جدید و مطالعه چکیده آن ها
 • استفاده از خدمات سایت های انجام و سفارش مقاله IT نظیر کارت پروژه

تهیه منابع، کتب، مقالات موردنیاز در نگارش مقاله IT

مقالات پایه یکی از منابع موردنیاز برای نوشتن مقاله IT می باشد. علاوه بر مقالات، انواع کتاب‌های مرجع، دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های خاص نیز به‌عنوان مرجع انجام مقاله IT هستند. برای تهیه منابع موردنیاز علاوه بر روش‌های ارائه شده در بخش قبل، می‌توانید از مراجه مقالات پایه نیز استفاده کنید. به دلیل شباهت این نوع مقالات با موضوع مقاله، مراجع آن ها نیز می تواند کمک کننده باشد.

پایگاه‌های اطلاعات علمی برای تهیه مقالات موردنیاز در نگارش و انجام مقاله IT

امروزه برای چاپ مقاله فناوری اطلاعات و تهیه مقالات موردنیاز، پایگاه های داخلی و خارجی متعددی وجود دارد. از جمله مهمترین آن ها می توان به Scopus، JCR و Elsevier اشاره کرد. این پایگاه‌ها منابع خوبی برای تهیه مقالات به‌منظور انجام مقاله کنفرانس های بین المللی رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستند. علاوه بر این موارد پایگاه های WOS و Science Direct نیز از جمله مراجع شناخته شده و کاربردی هستند.

برای انجام مقاله علمی پژوهشی مهندسی فناوری اطلاعات و انجام مقاله علمی ترویجی مهندسی فناوری اطلاعات (IT) پایگاه isc انتخاب بسیار مناسبی است. پایگاه اسنادی علوم جهان اسلام (ISC) با چاپ مقاله IT دارای مقالات مختلف کنفرانسی و همایشی داخلی و خارجی است. در نتیجه بانک ارزشمندی از این نوع مقالات برای انجام مقاله فناوری اطلاعات (IT) به شمار می رود. پایگاه داخلی سیویلیکا (civilika) نیز می‌تواند انتخاب مناسبی در این خصوص باشد.

نرم افزارهای مورد استفاده (کاربردی) در نوشتن مقاله IT

انجام مقاله IT شامل بخش‌های مختلفی از جمله نگارش، ویرایش، ادیت تخصصی و فرمت بندی است. در نتیجه نرم افزارها نقش مهمی در نگارش مقاله دارند. امروزه نرم افزارهای آفیس به ویژه Microsoft Word را می‌توان پراستفاده ترین نرم افزار برشمرد. قابلیت کاربری بسیار ساده و داشتن امکانات مختلف این نرم افزار را پرکاربرد و محبوب کرده است. علاوه بر نرم افزار ورد، نرم افزارهایی نظیر  EndNot، DropBox، Mendeley و Google Doc در انجام مقاله IT کاربردی هستند.

مراحل تدوین، نگارش و چاپ مقاله IT

پیش از شروع به نوشتن مقاله IT لازم است تا ساختار مقاله و فرمت چاپ مقاله مورد بررسی قرار گیرد. سرفصل‌ها و عناوین لازم برای نوشتن مقاله آماده شده و با استفاده از منابع نگارش آن ها آغاز شود. پس از نگارش بخش های ساختاری مقاله نوبت به ویرایش و انجام اصلاخات فنی، ادبی و نیتیو می رسد. ملاک قراردادن و بررسی دوباره فرمت نقش مهمی در این زمینه دارد.
پس از نگارش مقاله IT، بایستی انجام امور تدوین را مدنظر قرار داد. در این بخش اصلاحات جزئی، افزودن نمودارها، جداول، تصاویر و … در دستور کار قرار می گیرد. در پایان نیز مقاله تهیه شده جهت اکسپت و پذیرش به پایگاه چاپ مقاله فناوری اطلاعات (IT) ارسال می گردد.

برای انجام مقاله ISI در سایت کارت پروژه، دانشجویان تمامی رشته‌ها از جمله رشته IT می‌توانند برام ثبت سفارش مقاله خود اقدام نمایند.

انجام و نوشتن مقاله مهندسی IT با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان
انجام و نوشتن مقاله مهندسی IT با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان

فاکتورهای کلیدی قبل از نوشتن مقاله IT

انجام مقاله فناوری اطلاعات (IT) دارای ابعاد مختلفی است. رعایت برخی نکات پیش از شروع نگارش مقاله می‌تواند مسیر موفقیت و رسیده به نتیجه مطلوب را آسان‌تر نماید.

هدف شما از چاپ یا سفارش مقاله IT

همان گونه که اشاره شد، دانشجویان و پژوهشگران با اهداف مختلفی اقدام به انجام مقاله IT می نمایند. این موضوع تأثیر مستقیم بر عنوان مقاله مهندسی فناوری اطلاعات، نوع مقاله، شیوه پژوهش و پایگاه چاپ دارد. مسلماً چاپ و نگارش مقاله ISI مهندسی فناوری اطلاعات برای مهاجرت انتخاب بهتری است. درحالی که برای یک مقاله کلاسی یا سمینار انتخاب خوبی نخواهد بود.

پایگاه پذیرش و چاپ مقاله IT

پایگاه چاپ مقاله فناوری اطلاعات (IT) در نوع فرمت کردن مقالات و ضوابط پذیرش و اکسپت مقاله مؤثر است. همچنین زمان موردنیاز برای انجام مقالات رشته it به این ضوابط و فرمت وابسته است. در نتیجه باتوجه به شرایط و زمانی که در اختیار دارید، کنفرانس، همایش و پایگاه موردنظر خود را انتخاب کنید.

شیوه انجام مقاله IT

انجام و یا سفارش مقاله مهندسی it به شیوه های مختلفی صورت می پذیرد. مقاله مروری رشته مهندسی فناوری اطلاعات با گردآوری اطلاعات و پژوهش‌های محققان یکی از شیوه های رایج است. مقاله تحلیلی رشته مهندسی فناوری اطلاعات نیز با آنالیز و ارزیابی نتایج از دیگر نحوه‌های انجام مقاله فناوری اطلاعات می‌باشد.

انجام مقاله توصیفی رشته مهندسی فناوری اطلاعات، مقاله غیرمروری، مقاله علمی پژوهشی و کنفرانسی از جمله سایر موارد است. شیوه انجام مقاله IT، زمان لازم برای نگارش مقاله IT و هزینه سفارش مقاله IT از پارامترها و تمایزات انواع مقاله به‌شمار می‌رود.

انجام مقاله مهندسی IT، پروپوزال، پایان نامه
انجام مقاله مهندسی IT، پروپوزال، پایان نامه

زمان لازم برای نوشتن مقاله IT

یکی از نگرانی‌ها و چالش‌های رایج دانشجویان در چاپ مقاله IT، زمان در دسترس است. در بسیاری از موارد به دلایل گوناگون، دانشجویان نیاز به اکسپت فوری مقاله رشته مهندسی فناوری اطلاعات دارند. نزدیکی به زمان دفاع پایان‌نامه، اتمام ترم دانشگاه و نزدیکی زمان مصاحبه از جمله این موارد است. انجام مقاله آی اس آی مهندسی فناوری اطلاعات و مقالات تحلیلی اغلب زمان بیشتری نیاز دارند.

 استخراج و انجام مقاله از پایان‌نامه IT

یکی از روش های مناسب و کاربردی برای نوشتن مقاله IT، استفاده از پایان نامه های این رشته است. پایان نامه ها ساختار مشابهی با مقاله فناوری اطلاعات (IT) دارند. به نوعی پایان نامه را می توان مقاله ای در مقیاس بزرگتر قلمداد کرد. از این رو استخراج از پایان نامه رشته IT می‌تواند گزینه خوبی برای انجام مقاله فناوری اطلاعات باشد. البته این امر به نوع موضوع، اعتبار و انسجام مقاله، شیوه پژوهش و تحقیق بستگی دارد.

مشاوره در نگارش و انجام مقاله IT

مشاوره تخصصی نگارش مقالات مهندسی فناوری اطلاعات را می توان شاه کلید  موفقیت در انجام مقاله دانست. چراکه مشاوره همچون چراغ راهنما، شما را با چالش‌ها و جنبه‌های مختلف نوشتن و چاپ مقاله فناوری اطلاعات (IT) آشنا می‎‌سازد. مشاوره به شما دید مناسبی از چگونگی انجام مقاله می دهد و می تواند تجربه کم شما را پوشش دهد.

از طرفی دیگر مشاوره در نگارش و انجام مقاله IT، در رفع ابهامات، موانع و مشکلات نیز نقش تعیین‌کننده‌ای دارد. این امر در مقالات خارجی نظیر چاپ و نگارش مقاله ISI مهندسی فناوری اطلاعات از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

کارت پروژه آماده ارائه خدمات مشاوره‌تخصصی در زمینه چاپ مقاله مهندسی فناوری اطلاعات در مجلات معتبر داخلی و خارجی می‌باشد. شما مخاطبان و دانشجویان گرامی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با مشاوران کارت‌پروژه در ارتباط باشید.

 • مشاوره تلفنی از طریق تماس تلفن ثابت
 • مشاوره تلفنی از طریق تماس تلفن همراه
 • ارتباط از طریق واتس اپ
 • ارتباط از طریق تلگرام
 • ارتباط از طریق صفحه اینستاگرام

سفارش نگارش و انجام مقاله IT

موسسه کارت انجام دهنده مقالات دانشجویی رشته مهندسی فناوری اطلاعات در تمامی گرایش هاست. کارت سعی کرده انجام مقاله دانشجویی مهندسی فناوری اطلاعات در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت صورت پذیرد. بدین منظور امکان سفارش مقاله IT در انواع مختلف را فراهم کرده است. از جمله:

 • سفارش مقاله کلاسی رشته فناوری اطلاعات (IT)
 • سفارش مقاله مروری رشته مهندسی فناوری اطلاعات
 • سفارش مقاله غیر مروری رشته مهندسی فناوری اطلاعات
 • سفارش مقاله همایشی کنفرانسی مهندسی فناوری اطلاعات
 • سفارش مقاله تحلیلی رشته فناوری اطلاعات
 • انجام مقاله توصیفی رشته مهندسی فناوری اطلاعات
 • انجام مقاله علمی پژوهشی مهندسی فناوری اطلاعات
 • انجام مقاله علمی ترویجی مهندسی فناوری اطلاعات

در کارت پروژه امکان سفارش چاپ مقاله مهندسی فناوری اطلاعات در مجلات داخلی و خارجی فراهم است. شما می‌توانید انواع مقالات معتبر خارجی با تضمین کیفیت را سفارش دهید. از جمله:

 • سفارش مقاله isi مهندسی فناوری اطلاعات
 • چاپ مقاله JCR رشته مهندسی فناوری اطلاعات
 • نگارش مقاله scopus رشته مهندسی فناوری اطلاعات
 • نگارش مقاله Elsevier رشته مهندسی فناوری اطلاعات
 • چاپ مقاله ISC رشته مهندسی فناوری اطلاعات

برای استفاده از خدمات کارت پروژه، مشاوره و سفارش انجام مقاله مهندسی it می‌توانید از روش‎‌های زیر اقدام نمایید.

 • ثبت سفارش به کمک سایت اصلی کارِت پروژه
 • سفارش چاپ مقاله IT از طریق تماس تلفنی
 • شبکه های اجتماعی نظیر واتس‌اپ و تلگرام
 • صفحه اینستاگرام کارت پروژه و ارتباط با مشاوران
انجام مقاله مهندسی فناوری اطلاعات به طور سریع، مطمئن و ممتاز
انجام مقاله مهندسی فناوری اطلاعات به طور سریع، مطمئن و ممتاز

مراحل انجام و نگارش مقاله IT در سایت karet.ir

در کارت‌پروژه انجام مقاله تمامی گرایش های رشته مهندسی فناوری اطلاعات با تضمین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان صورت می‌پذیرد. بدین منظور کافی است با صرف زمان بسیار کوتاه نسبت به ثبت سفارش مقاله IT اقدام کنید. فرآیند این‌کار به ساده‌ترین شکل و با تکمیل چند پرسش ساده از قبیل نوع مقاله و شماره‌تماس قابل انجام است.
پس از ثبت سفارش انجام مقاله فناوری اطلاعات (IT) کارشناسان کارت، بررسی اختصاصی سفارش را آغاز می‌کنند. برای آگاهی دقیق از درخواست شما و کسب اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت. پس از ارائه شرایط و تعرفه انجام مقاله IT و تأیید نهایی از سوی شما، فرآیند نگارش مقاله IT آغاز خواهد شد.

نگارش مقاله باتوجه به خواسته شما، اصول مقاله‌نویسی، فرمت مقاله و استانداردهای نگارشی انجام می‌گردد. پس از نوشتن مقاله IT انجام سایر امور نظیر ویرایش، فرمت‌کردن مقالات و ارسال جهت چاپ مقاله فناوری اطلاعات صورت‌می‌پذیرد. در طول این مراحل نیز پشتیبانی فعال و 24 ساعته در کنار شما خواهد بود.
در کارت ‌پروژه نحوه انجام مقاله رشته مهندسی فناوری اطلاعات در تمامی گرایش ها به‌صورت صفر تا صد است. به بیان دیگر در صورت تمایلتان می‌توانید صفر تا صد مقاله رشته مهندسی فناوری اطلاعات را به ما بسپارید. از انتخاب موضوع مقاله گرفته تا اکسپت و پذیرش مقاله همگی در کارت قابل انجام است.

هزینه و تعرفه چاپ نوشتن مقاله IT

هزینه انجام مقاله فناوری اطلاعات (IT) یکی از نگرانی های دانشجویان برای سفارش مقاله IT است. خوب است بدانید یک مجموعه تخصصی قیمتی ثابت برای انجام مقاله ارائه نمی کند! چراکه شرایط هر مقاله ای با دیگری متفاوت است. زیرا نوع مقاله، شیوه پژوهش، موضوع مقاله، پایگاه چاپ و بسیاری از فاکتورهای آن‌ها با هم فرق دارد.
به طورکلی پارامترهای مؤثر بر هزینه چاپ مقاله مهندسی فناوری اطلاعات عبارتند از:

نوع مقاله مدیریت فناوری اطلاعات (IT) :

نوع مقاله اعم از تحلیلی یا مروری‌بودن، پژوهشی یا ترویجی‌بودن بر هزینه پذیرش مقاله رشته مهندسی فناوری اطلاعات تأثیرگذار است. مقاله تحلیلی رشته مهندسی فناوری اطلاعات به دلیل آنالیز و تحلیل بیشتر، معمولاً هزینه بالاتری دارد.

مجله یا پایگاه چاپ مقاله IT:

یکی دیگر از عوامل پررنگ در تعرفه چاپ مقاله مهندسی فناوری اطلاعات پایگاه چاپ مقاله فناوری اطلاعات (IT) است. مقالات خارجی و بین‌المللی نظیر چاپ و نگارش مقاله ISI مهندسی فناوری اطلاعات، هزینه بیشتری نسبت به مقالات داخلی دارند.

زمان موردنیاز باری انجام مقاله IT:

بدون تردید هرچه زمان انجام مقاله فناوری اطلاعات کوتاه تر باشد، تعرفه چاپ مقاله مهندسی فناوری اطلاعات افزایش خواهدیافت. علت این امر افزایش فعالیت و تمرکز بیشتر بر روی مقاله به صورت فشرده تر خواهدبود.


کارت پروژه به عنوان مرجع تخصصی در انجام مقاله IT، شرایط قشر دانشجویی را درنظر گرفته است. در نتیجه رعایت هزینه و تعرفه منطقی و مناسب در نگارش مقاله IT را از مهمترین اولویت‌های خود می‌داند. از این رو امکان انجام ارزان مقاله فناوری اطلاعات و اکسپت ارزان مقاله فناوری اطلاعات (IT) را فراهم کرده است. شما عزیزان با ثبت سفارش مقاله IT می‌توانید از مشاوره تخصصی و تعرفه مناسب انجام مقالات بهره‌مند شوید.

صفر تا صد نگارش پروژه بازنویسی همراه شماییم
صفر تا صد نگارش پروژه بازنویسی همراه شماییم

زمان موردنیاز برای نگارش و چاپ مقاله IT

یکی از حساس ترین و شاید تأثیرگذارترین عوامل در انجام مقاله مهندسی فناوری اطلاعات، زمان است. در اغلب موارد دانشجویان نیازمند چاپ فوری مقاله در رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستند. نزدیک‌بودن دفاع پایان نامه، به اتمام رسیدن مهلت ارائه مقالات، نزدیکی پذیرش دانشگاه‌ها یا شرکت‌ها از جمله این موارد است.

اساساً زمانی که برای نوشتن مقاله IT و چاپ آن نیاز است به چندین عامل بستگی دارد. مواردی ازقبیل میزان‌ تجربه و تسلط نویسنده، موضوع و عنوان مقاله مهندسی فناوری اطلاعات، پایگاه چاپ مقاله IT و نوع‌ مقاله.
کارت پروژه امکان انجام و چاپ مقاله مهندسی فناوری اطلاعات (IT) در کوتاهترین زمان را فراهم کرده است. علاوه بر آن، ویرایش فوری مقاله مهندسی فناوری اطلاعات و مشاوره تخصصی در سریع‌ترین از دیگر خدمات کارت می‌باشد.

شما می‌توانید علاوه بر انجام مقاله فناوری اطلاعات ، انجام پروژه فناوری اطلاعات خود را هم به متخصصان کارت پروژه بسپارید.

نوشتن مقاله مهندسی IT در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
نوشتن مقاله مهندسی IT در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

چرا برای مشاوره نگارش و انجام مقاله IT ، karet.ir را انتخاب کنیم؟

 • کارت پروژه مجموعه تخصصی برای انجام مقاله دانشجویی مهندسی فناوری اطلاعات در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت است.
 • مقاله مهندسی فناوری اطلاعات در تمامی گرایش ها صورت می پذیرد. همچنین صفر تا صد نوشتن مقاله IT را می توانید به کارت بسپارید.
 • تنوع انجام مقاله فناوری اطلاعات بسیار بالاست. شما هر نوع مقاله کنفرانسی، همایشی، مروری، تحلیلی، توصیفی را می‌توانید در کارت انجام دهید.
 • چاپ مقاله مهندسی فناوری اطلاعات در مجلات معتبر داخلی و خارجی ارائه می شود. چاپ و نگارش مقاله ISI مهندسی فناوری اطلاعات از برجسته ترین موارد است.
 • کارت پروژه کیفیت خدمات خود از جمله انجام و چاپ مقاله فناوری اطلاعات (IT) را تضمین می دهد. چرا که از کارشناسان متخصص و حرفه ای استفاده می کند.
 • هزینه پذیرش مقاله رشته مهندسی فناوری اطلاعات و خدمات انجام، نگارش و ویرایش مقالات IT منطقی و مناسب است.
 • کارت سعی کرده تا کوتاه ترین زمان برای چاپ مقاله مهندسی فناوری اطلاعات را درنظر بگیرد. همچنین امکان ویرایش فوری و اکسپت فوری مقاله IT فراهم است.
 • کارت پروژه برای حمایت از حقوق مخاطبان خود پشتیبانی فعال و 24 ساعته درنظر گرفته است.
 • همان گونه که ملاحظه می‌کنید، کارت پروژه سعی کرده تا تمامی امکانات لازم برای انجام مقاله IT را برای مخطبان فراهم نماید. به گونه ای که ضمن ارائه بهترین خدمات، شما را از سایر منابع نگارش مقاله IT بی‌نیاز کند. این مزایا و ویژگی ها سبب شده تا کارت پروژه انتخابی ایده آل برای سفارش مقاله IT باشد.
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام مقاله فناوری اطلاعات
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام مقاله فناوری اطلاعات در کارت پروژه

مدت زمان پاسخدهی به سفارشات نگارش و انجام مقاله IT

کارت پروژه به‌منظور احترام به حقوق مخاطبان و جلب رضایت‌مندی آن ها، پیگیری سریع سفارشات را در دستورکار قرارداده است. در همین راستا سفارش مقاله IT در کوتاه ترین زمان بررسی شده و انجام آن باتوجه به شرایط توافق شده آغاز خواهدشد. خدماتی نظیر ویرایش و چاپ فوری مقالات نیز نشان از اهمیت این موضوع برای مجموعه کارت پروژه است.

نحوه پشتیبانی از نگارش و چاپ مقاله IT

یکی دیگر از خدمات کارت در راستای جلب رضایت و آسودگی خاطر مخاطبان، پشتیبانی فعال است. کارت پروژه خدمات خود از جمله انجام مقاله فناوری اطلاعات (IT) را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته پشتیبانی می‌کند. در نتیجه شما مخاطبان ارجمند به سادگی و در هرلحظه می‌توانید از آخرین وضعیت پروژه مطلع شوید. یا اینکه نکات و تغییرات احتمالی را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

انجام پروژه ‏های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی IT
انجام پروژه ‏های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی IT

متخصصان حرفه ای در نگارش و چاپ مقاله IT (چه کارشناسانی پروژه شما را چاپ میدهند؟)

افرادی که در کارت پروژه مسئولیت انجام مقاله IT اعم از نوشتن، ویرایش و چاپ را برعهده دارند، دارای تجربه بالایی هستند. این افراد در کار خود تخصص داشته و از میان تعدادی از افراد دارای صلاحیت انتخاب شده اند. همین امر ارتقای کیفیت و به دنبال آن تضمین کیفیت مقالات در کارت پروژه را به همراه داشته است.

نگارش مقالات پژوهشی، isc، isi ، همایشی و .... مقاله مهندسی عمران
نگارش مقالات پژوهشی، isc، isi ، همایشی و …. مقاله مهندسی عمران در کارت پروژه

گارانتی (تضمین) و راه‌های اعتماد در نگارش و انجام مقاله IT

کارت پروژه برای مخاطبان و کاربران خود انجام مقاله مهندسی فناوری اطلاعات تضمینی فراهم کرده است. شما عزیزان با بررسی نظرات سایر کاربران، بررسی و مشاهده نمونه کارها می‌توانید از این موضوع اطمینان خاصل نمایید. همچنین مشاوران تخصصی کارت به منظور ارائه مشاوره و همچنین پشتیبانی فعال در اختیار شما خواهدبود.

مشکلات دانشجویان در نگارش و چاپ مقاله IT

دانشجویان برای انجام مقاله IT و چاپ مقاله فناوری اطلاعات با مشکلات و موانع مختلفی رو به رو هستند. انتخاب موضوع غیرتکراری، تهیه مقالات و منابع مناسب، انتخاب روش تحقیق و نوع مقاله از جمله آن هاست. در کنار این موارد باید برخورد مشکل در آنالیز نتایج، فرمت کردن مقاله، ویرایش و صالاحات داوری را نیز اضافه کرد. مجموعه کارت پروژه آماده ارائه مشاوره برای مدیریت بهتر مقالات IT و همچنین رفع موانع و مشکلات دانشجویان گرامی می‌باشد.

انجام انواع پروژه‌های IT توسط برترین متخصصان ایران
انجام انواع پروژه‌های IT توسط برترین متخصصان ایران در سایت کارت

ارتباط آینده شغلی با نگارش و انجام مقاله IT

مقاله مهندسی فناوری اطلاعات(IT) برای استخدام و مصاحبه کاری یکی از اهداف مهم انجام مقاله IT است. امروزه با توجه به توسعه شرکت‌های دانش بنیان و سازمان‌های مختلف، نیاز به افراد دارای رزومه پژوهشی افزایش یافته است. داشتن مقاله تخصصی نیز یک امتیاز ارزشمند برای کسب فرصت های شغلی و جذب در شرکت ها محسوب می شود.

ارتباط مهاجرت تحصیلی با نگارش و چاپ مقاله IT

مقاله مهندسی فناوری اطلاعات (IT) برای اپلای و مهاجرت تحصیلی از دیگر موارد مهم انجام مقاله فناوری اطلاعات است. احتمال پذیرش دانجشویان دارای مقاله علمی در دانشگاهی های خارجی به مراتب بیشتر است. چاپ مقاله IT دارای امتیاز بالایی است که شما را از سایر رقبا متمایز خواهدکرد. به ویژه چاپ و نوشتن مقاله ISI مهندسی فناوری اطلاعات.

قوانین نگارش و چاپ مقاله IT

کارت پروژه برای انجام و چاپ مقاله فناوری اطلاعات (IT) قوانین و شرایطی درنظرگرفته است. وجود این قوانین باعث می‌شود تا از جزئیات و چگونگی انجام پروژه و مقاله مطله شوید. درنتیجه با آگاهی کامل  خیالی آسوده نسبت به سفارش انجام مقاله it با بهترین کیفیت و کمترین زمان اقدام نمایید.

شهرهای نگارش و انجام مقاله IT

کارت پروژه بستر لازم برای انجام مقاله فناوری اطلاعات (IT) برای کلیه شهرهای ایران را فراهم کرده است. تهران، مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، اهواز، کرمانشاه، ارومیه، کرمان و … تنها بخشی از شهرها هستند. شما مخاطبان گرامی از هر نقطه کشور می‌توانید از خدمات چاپ مقاله IT با تضمین‌کیفیت و پشتیبانی فعال استفاده نمایید.

 پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه IT
پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه IT در کارت پروژه

خدمات ما

خدمات مقاله در تمامی گرایش های رشته فناوری اطلاعات ارائه‌می‌شود. ازجمله نوشتن مقاله IT، چاپ مقاله IT و مشاوره تخصصی. همچنین انجام مقاله به صورت صفر تا صد و در انواع مختلف امکان پذیر است. از انجام مقاله برای مجلات داخلی رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرفته تا مجلات معتبر خارجی و بین المللی. همچنین انواع مقالات ازجمله مقاله کنفرانسی، همایشی، کلاسی و چاپ و نگارش مقاله ISI مهندسی فناوری اطلاعات قابل سفارش است.

در کنار انجام جدیدترین مقالات رشته مهندسی فناوری اطلاعات، کارت پروژه خدمات متنوع دیگری نیز دارد. نگارش سمینار رشته مهندسی فناوری اطلاعات، ویرایش مقاله IT و مقاله ترجمه شده فناوری اطلاعات ازجمله آن هاست. همچنین تبدیل مقالات رشته فناوری اطلاعات به  Power Point و خلاصه سازی مقالات رشته مهندسی فناوری اطلاعات نیز ارائه می‌شود.

تماس با ما

برای برقراری ارتباط با مجموعه کارت‌پروژه و بهره‌مندی از خدمات انجام مقاله IT، روش های مختلفی درنظر گرفته شده است. بدین منظور امکان برقراری تماس تلفنی (ثابت – همراه)، واتس‌اپ، اینستاگرام، ایمیل و تلگرام در اختیار شماست.

آموزش نگارش و چاپ مقاله IT

کارت‌پروژه در کنار خدمات مربوط به انجام سفارش مقاله IT، بستر آموزش و یادگیری نکات کاربردی را فراهم کرده است. با مراجعه به وبلاگ کارت پروژه می‌توانید پست‌های آموزشی مختلفی در زمینه نوشتن مقاله مشاهده کنید. در صورت تمایل به نوشتن مقاله IT، توصیه می‌کنیم حتماً سری به این پست های آموزشی بزنید.

برخی عناوین قابل انجام مقاله های مهندسی فناوری اطلاعات IT در Karet پروژه:

انجام مقالات مهندسی itمقاله مهندسی فناوری اطلاعات به زبان ساده
مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعاتاکسپت مقاله فناوری اطلاعات
مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعاتانجام مقاله مهندسی فناوری اطلاعات تضمینی
سفارش مقاله مهندسی فناوری اطلاعاتانجام ارزان مقاله مهندسی فناوری اطلاعات
چاپ مقاله isi مهندسی فناوری اطلاعاتسفارش مقاله کلاسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات
عبارات مرتبط با انجام مقاله مهندسی فناوری اطلاعات IT