انجام پروژه برنامه ریزی شهری ❤️ سفارش پروژه برنامه ریزی شهری (100% تضمینی)

انجام پروژه‌های جغرافیا و برنامه ریزی شهری
انجام پروژه‌های جغرافیا و برنامه ریزی شهری در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه های دانشجویی، انجام پروژه جغرافیا، انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام پروژه برنامه ریزی شهری شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه موردنظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت سفارش مشاوره و انجام پروژه های برنامه ریزی‌ شهری در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنیدو یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

سوالات متداول

پروژه برنامه‌ریزی‌ شهری را چگونه ثبت کنیم؟

راه های مختلف برای ثبت سفارش پروژه جغرافیا و برنامه‌ریزی‌ شهری :

1- از طریق فرم سفارش خود را ثبت نمائید. 2- سفارش خود را از طریق ارسال پیام به شبکه های اجتماعی ثبت کنید. 3-برای سفارش می توانید از طریق شماره تماس 09104503300 اقدام کنید.

برای ثبت سفارش پروژه برنامه‌ریزی‌ شهری چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش پروژه جغرافیا وبرنامه‌ریزی‌ شهری شامل:

اطلاعات ضروری: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات ترجمه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

برای انجام پروژه برنامه‌ریزی‌ شهری چقدرهزینه و چه مدت زمان لازم است؟

هزینه و زمان انجام پروژه جغرافیا وبرنامه‌ریزی‌ شهری به شما بستگی دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است. ما پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما، این دو مورد را خدمتتان اعلام می کنیم.
اگر قصد دارید پروژه جغرافیا وبرنامه‌ریزی‌ شهری خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

چه مدت زمان برای بررسی و اعلام نتیجه پروژه برنامه‌ریزی‌ شهری نیاز است؟

مدت زمان و هزینه در هر ترجمه ای متفاوت است و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغییر است.

ترجمه پروژه برنامه‌ریزی‌ شهری شما با چه کیفیتی و توسط چه کارشناسانی انجام می شود؟

ترجمه ها در کارت پروژه، توسط اساتید مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. تمامی ترجمه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که ترجمه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی ترجمه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

علت اعتماد به کارت چیست؟

کارت پروژه با دارا بودن 11 سال سابقه کار و اعتبار و همچنین جلب رضایت دانشجویان و با دریافت نصف هزینه پروژه ها در آخر پروژه ها تفاوت زیادی با دیگر موسسات دارد. سابقه چندین ساله کارت می تواند بهترین گزینه برای اعتماد و ضمانت ترجمه‌هایتان باشد.

انجام پروژه برنامه‌ریزی شهری

رشته برنامه ‌ریزی شهری یکی از گرایش ‌های علوم جغرافیا در دانشگاه است که خود زیرگرایش های دیگری را شامل می شود. دانشجویان در این رشته و گرایش های مختلف آن با اصول ایجاد شهرها و شهرک ها، مدیریت بافت های فرسوده، آمایش شهرها، مباحث محیط زیستی و بهینه سازی مصرف انرژی آشنا می شوند و کلیه ی مسائل مدیریتی و مهندسی شهرها را در آن فرا می گیرند.

انجام پروژه برنامه ریزی شهری معمولا با ارائه ی طرح های جامع شهری، طرح های گسترش زمین های شهری و جزییات آن ها سر و کار دارد و مستلزم اشراف به مباحث مختلف محیط زیست، انرژی، سیاست های شهرداری و در بسیاری موارد اطلاعات عمرانی و معماری می باشد.

در سال های اخیر با ایجاد تمرکز بیشتر روی مسائل توسعه ی شهری و ایجاد شهرها و شهرک های بزرگ و کوچک رشته ی جغرافیا متقاضیان بیشتری پیدا کرده و ظرفیت این رشته در دانشگاه های مختلف به علت بازار کار خوب آن افزایش یافته است. بالطبع با افزایش تعداد دانشجویان، تعداد افرادی که برای انجام پروژه های برنامه ریزی شهری به موسسات ارائه دهنده ی خدمات دانشجویی مراجعه می کنند نیز افزایش یافته است.

در این میان، کارت پروژه با سال ها سابقه در زمینه ی فعالیت های علمی تحقیقاتی و انجام پروژه رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری یکی از پرکارترین موسسات بوده است که صدها پروژه ی رشته ی جغرافیا در گرایش های مختلف آن را با موفقیت انجام و به مشتری تحویل داده است.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت پروژه‌های جغرافیا و برنامه ریزی شهری
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت پروژه‌های برنامه ریزی شهری در کارت پروژه

این موسسه با هدف فعالیت تخصصی در حوزه ی ارائه  خدمات برتر به دانشجویان از تجربه و تخصص صدها فارغ التحصیل رتبه برتر در رشته های مختلف بهره می برد و تمامی پروژه های تخصصی را با تسلط کامل روی اصول و روش تحقیق انجام می دهد.

تسلط کافی روی مباحثی از جمله نظریه ها و رویکردهای سیاست های شهری، کاربری اراضی مختلف شهری، اقتصاد زمین و مسکن، تجارب بهسازی و نوسازی و سایر مباحث مهم جغرافیایی در انجام پروژه های برنامه ریزی شهری از مهم ترین الزامات به حساب می آیند که بدون دانش کافی در آن ها انجام پروژه برنامه ریزی شهری عملا ناقص و ناکارآمد خواهد بود.

پایان نامه، پروپوزال و مقالات پروژه پروژه‌های جغرافیا و برنامه ریزی شهری
پایان نامه، پروپوزال و مقالات و پروژه‌های برنامه ریزی شهری در کارت پروژه

کارت پروژه با امکان ثبت سفارش پروژه برنامه ریزی شهری از روش های مختلف و انجام آن در سریع ترین زمان ممکن باری از دوش دانشجویان کم کرده و به آن ها در ارائه ی پروژه ای استاندارد و مطلوب کمک می کند.

همکاری با اساتید برتر و ارائه ی خدمات کلیه ی مراحل مشاوره، راهنمایی و انجام پروژه در این موسسه شما را از مراجعه به هر مرکز دیگری بی نیاز خواهد کرد.

صفر تا صد پروژه جغرافیا و برنامه ریزی شهری
صفر تا صد پروژه برنامه ریزی شهری در کارت پروژه

برای دریافت اطلاعات کامل و نحوه ی انجام پروژه های برنامه ریزی شهری ادامه ی این مقاله را مطالعه کنید.

شما همچنین می توانید سفارش انجام پروژه دانشجویی خود را به آسانی در وب سایت ما ثبت کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید.

انجام پروژه های جغرافیا و برنامه ریزی شهری توسط حرفه ای ها
انجام پروژه های برنامه ریزی شهری توسط حرفه ای های کارت پروژه

خدمات کامل و جامع کارت پروژه در زمینه انجام پروژه برنامه‌ریزی شهری

کارت پروژه مرجع کامل و جامعی برای انجام خدمات تخصصی انجام پروژه در رشته های تخصصی گوناگون است که این کار را با همراهی برترین فارغ التحصیلان رشته های مختلف انجام می دهد.

نگارش پروژه و مقاله های معتبر، مشاوره پروپوزال و پایان نامه و ترجمه ی مقالات و مجلات علمی در حوزه های گوناگون از جمله خدمات تخصصی است که در این موسسه ارائه می شود.

دانش آموختگان برتر رشته های فنی مهندسی، علوم انسانی، فنی مهندسی، هنر، زبان های خارجی و سایر رشته های دانشگاهی در کارت پروژه گرد هم آمده اند تا کلیه ی خدمات انجام پروژه های مختلف را در هر مقطعی که باشد در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. با توجه به رزومه ی موفق و سابقه ی طولانی چندین ساله ی کارت پروژه در حال حاضر این موسسه یکی از برترین مجریان انجام پروژه در سراسر کشور محسوب می شود که تمامی خدمات خود را با کمترین هزینه و ضمانت تمام و کمال به مشتریان خود ارائه می دهد.

برای انجام پروژه جغرافیا و برنامه ریزی شهری و دریافت سایر خدمات متنوع عده ی زیادی به این مجموعه مراجعه می کنند و آن را به عنوان کامل ترین و قابل اعتمادترین مجموعه برای دریافت خدمات انجام پروژه می دانند.

برای انجام بهترین پروژه های دانشجویی خود از تخصص و تجربه ی کارشناسان ما بهره مند شوید و سفارش انجام پروژه های برنامه ریزی شهری خود را همین حالا در سایت ما ثبت کنید.

بخشی از خدمات متنوع این مجموعه در زمینه ی انجام پروژه درسی برنامه ریزی شهری عبارتند از:

 • انجام تحلیل داده پروژه پایانی برنامه ریزی شهری
 • انجام پروژه کاردانی برنامه ریزی شهری
 • انجام پروژه کارشناسی برنامه ریزی شهری
 • انجام پروژه کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری
 • انجام پروژه دکتری برنامه ریزی شهری
 • انجام پروژه با نرم افزار در رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری
 • خدمات آموزش انجام پروژه
 • تالیف و ترجمه مقالات جغرافیا و برنامه ریزی شهری

هنگام سفارش پروژه برنامه ریزی شهری به کارشناسان ما می توانید با قرار گرفتن در جریان روند تمام مراحل پروژه برای ارائه ی نهایی آماده شوید و علاوه بر آن آموزش های لازم برای انجام پروژه های برنامه ریزی شهری را ببینید.

در موارد متعددی که دانشجویان نیاز دارند پروژه را به استاد خود ارائه دهند و یا خلاصه ای آن را در کلاس گزارش دهند، آموزش مراحل انجام پروژه رشته برنامه ریزی شهری  اطلاعات مورد نیاز برای ارائه را در اختیار آن ها قرار می دهد و آن ها را برای انجام پروژه های دشوارتر در مقاطع بالاتر تحصیلی آماده می کند.

لازم به ذکر است تمامی خدمات این موسسه از مشاوره گرفته تا آموزش و انجام پروژه های سنگین و تخصصی توسط مجریان ما در سریع ترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت و هیچگونه نگرانی بابت مهلت تحویل پروژه نخواهید داشت.

انجام پروژه جغرافیا و برنامه ریزی شهری برای تمامی مقاطع و رشته ها
انجام پروژه برنامه ریزی شهری برای تمامی مقاطع و رشته ها در کارت پروژه

از ثبت سفارش تا انجام پروژه‌های برنامه ریزی شهری

اگر برای انجام پروژه های دانشجویی دشوار خود تصمیم به برون سپاری و کمک گرفتن از افراد متخصص در این زمینه گرفته اید کافی ست سفارش انجام پروژه برنامه ریزی شهری خود را از طریق تلفن همراه یا رایانه برای کارشناسان ما بفرستید و منتظر تماس بعدی از طرف ما باشید.

کادر ما برای رفاه حال مشتریان و ثبت سریع و ساده ی سفارش روش های متعددی را در نظر گرفته اند که تکمیل فرم ثبت سفارش در سایت و ثبت از طریق واتس اپ، تلگرام، ایتا و سایر شبکه های اجتماعی از جمله این روش هاست.

برای آشنایی بیشتر با روند انجام پروژه برنامه ریزی شهری دانشجویی و کسب اطلاعات لازم مراحل زیر را مطالعه کنید:

 • ثبت سفارش پروژه از طریق یکی از روش های موجود

سفارش پروژه برنامه ریزی شهری را می توانید از طریق وب سایت و یا شبکه های پیام رسان برای کارشناسان ما ارسال کنید.

 • ارزیابی پروژه و تدوین مراحل

پس از ثبت سفارش پروژه برنامه ریزی شهری کارشناسان ما روش انجام و ابزارهای مورد نیاز برای تحقیقات را بررسی می کنند و طبق آن قیمت پروژه برنامه ریزی شهری را به مشتری اعلام کنند.

 • واریز پیش پرداخت

در این مرحله بعد از توافق در مورد هزینه و شرایط انجام پروژه مشتری مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به حساب موسسه واریز می کند و پروژه کلید می خورد.

 • تسویه حساب و تحویل پروژه

در زمان تعیین شده در قرارداد مشتری باقی مانده ی هزینه پروژه برنامه ریزی شهری را به حساب موسسه واریز کرده و همکاران ما فایل کامل پروژه را برای او ارسال خواهند کرد.

 • پشتیبانی 24 ساعته

پس از اینکه مشتری نسخه ی نهایی پروژه را دریافت کرد می تواند در صورت نیاز برای ایجاد تغییرات و اعمال اصلاحات احتمالی در آن به واحد پشتیبانی اطلاع دهد. مجریان انجام پروژه صمیمانه شما را در پاسخگویی و اعمال تغییرات تا زمان رسیدن به نتیجه ی دلخواهتان حمایت خواهند کرد.

توصیه می شود قبل از مشاوره و انجام پروژه برنامه ریزی شهری  اطلاعات لازم درباره ی فرمت و شیوه نامه ی مورد نظر خود یا اساتید راهنمای خود را به همکاران ما ارائه دهید تا علاوه بر سرعت بخشیدن به روند انجام پروژه، در پایان کار نیازی به ویرایش و اتلاف وقت اضافه نداشته باشید.

برای انجام پروژه های برنامه ریزی شهری با کیفیت بالا توسط اساتید برتر در سایت کارت پروژه زمان را از دست ندهید و از تخصص و تجربه ی کارشناسان ما در انجام پروژه های برنامه ریزی شهری در این سایت مطمئن باشید.

کارت پروژه کامل ترین و تخصصی ترین بنیاد انجام پروژه های رشته ی جغرافیا و سایر رشته های دانشگاهی است که پروژه های شما را مطابق با اصول و روش تحقیق و رعایت نکات نگارش پروژه و شیوه نامه های استاندارد به شما ارائه می دهد و در تمام مراحل شما را همراهی خواهد کرد.

انجام پروژه‌های جغرافیا و برنامه ریزی شهری با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
انجام پروژه‌های برنامه ریزی شهری با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کارت پروژه

قیمت مناسب انجام پروژه برنامه ریزی شهری

اگر مانند عده ی زیادی از کاربران دغدغه ی اصلی شما نیز هنگام برون سپاری سفارش پروژه برنامه ریزی شهری قیمت پروژه برنامه ریزی شهری است، نگرانی خود را فراموش کنید و با واگذار کردن سفارش پروژه برنامه ریزی شهری به کارشناسان منصف ما از خدمات ممتاز این مجموعه با بهترین قیمت ها لذت ببرید.

 هزینه ای که برای انجام پروژه های برنامه ریزی شهری دانشجویی از سوی همکاران ما به شما اعلام می شود کمترین هزینه ی ممکن برای انجام پروژه است. هدف این موسسه از ابتدا تا کنون ارائه ی خدمات ارزشمند به طور یکسان به همه ی اقشار جامعه با هر توان مالی بوده است و در همین راستا بهترین پکیج قیمت را برای انجام پروژه های مختلف ارائه می دهیم.

در کارت پروژه تمرکز ما حول محور کیفیت کار بوده و برای رفاه حال مشتریان کمترین هزینه را برای انجام پروژه ها در نظر می گیریم، تا هیچکس برای تامین منابع مالی انجام پروژه برنامه ریزی شهری دچار مشکل نشود.

در انجام پروژه برنامه ریزی شهری دانشجویی عوامل متعددی از جمله دسترسی به منابع تحقیقاتی، عنوان پروژه، ابزارهای جمع آوری داده و نرم افزارهای کاربردی در تعیین قیمت پروژه نقش دارند، همکاران ما با بررسی تمام این عوامل مناسب ترین هزینه را براورد کرده و به مشتری اعلام می کنند تا با کاهش فشار مالی از روی دوش کاربران در راستای ارتقای سطح علمی جامعه گامی موثر بردارند.

افرادی که از خدمات ما در گذشته بهره مند شده باشند به خوبی با نحوه ی قیمت گذاری منصفانه و کیفیت بالای کار ما مطلع هستند و همواره برای انجام پروژه برنامه ریزی شهری با قیمت تضمینی ما را به دیگران معرفی کرده اند.

اگر دانشجوی رشته ی جغرافیا در هر گرایش و مقطع تحصیلی هستید و برای انجام پروژه رشته جغرافیا با محدودیت زمانی روبرو هستید یا مهارت و تجربه ی لازم برای انجام پروژه را ندارید، بهترین کار این است که با ثبت سفارش انجام پروژه های برنامه ریزی شهری فوری در کارت پروژه با امنیت خاطر در مورد هزینه ها تمام مراحل انجام پروژه را به کادر مجرب ما بسپارید.

انجام سمینار، پایان نامه و پروژه جغرافیا و برنامه ریزی شهری
انجام سمینار، پایان نامه و پروژه برنامه ریزی شهری در کارت پروژه

سرعت عمل بالا در انجام پروژه برنامه ریزی شهری

کسانی که برای انجام پروژه جغرافیا و برنامه ریزی شهری یا سایر پروژه های دانشجویی دیگر به وب سایت های مختلف مراجعه می کنند، معمولا زمان اندکی تا تحویل پروژه پیش رو دارند و تاکید اصلی آن ها روی مدت زمان تحویل پروژه است.

کارت پروژه پس از سال های طولانی کسب تجربه در زمینه ی انجام پروژه های دانشجویی به خوبی به نیازهای این قشر آگاه بوده و با درک محدودیت های زمانی امکان انجام پروژه برنامه ریزی شهری در سریع ترین زمان را برای شما فراهم کرده است.

انجام سریع و دقیق پروژه‌های جغرافیا و برنامه ریزی شهری
انجام سریع و دقیق پروژه‌های برنامه ریزی شهری در کارت پروژه

مدیریت زمان و انجام فوری پروژه های سفارشی در کارت پروژه از خدمات برجسته ی این موسسه می باشد که در سایه ی دانش، تجربه و مهارت کارشناسان برتر ما امکان پذیر است.

گفتنی ست سرعت عمل بالا در انجام پروژه ها چیزی از کیفیت کار کم نمی کند و به هیچ وجه منجر به افت کیفیت پروژه نخواهد شد. این کار تنها محصول برنامه ریزی هدفمند و اصولی و مهارت مجریان انجام پروژه در کارت پروژه است.

با توفیقی که نصیب ما شده است تا امروز انجام پروژه جغرافیا در گرایش برنامه ریزی شهری  در تمامی مقاطع و سطوح موفقیت آمیز بوده و در مدت زمان کوتاه تعیین شده به مشتریان تحویل داده شده است.

صفر تا صد انجام پروژه جغرافیا و برنامه ریزی شهری توسط کارت
صفر تا صد انجام پروژه برنامه ریزی شهری توسط کارت

پایبندی به تعهدات قید شده در قرارداد شفاف و روشنی که در ابتدای کار با مشتری منعقد می شود و رعایت اصل احترام به حقوق مشتری باعث شده است که مشتریان با امنیت خاطر کامل سفارش انجام پروژه های برنامه ریزی شهری خود را به کارت پروژه بسپارند و این موسسه را برجسته ترین ارائه دهنده ی خدمات انجام پروژه ها و تحقیقات دانشجویی بدانند.

کیفیت استثنایی انجام پروژه جغرافیا و برنامه ریزی شهری

کارت پروژه مجموعه ای تخصصی ست که از گردهم آمدن فارغ التحصیلان برتر رشته های مختلف با تجربه ی تحقیقاتی بالا تشکیل شده است. این مجموعه تا کنون صدها پروژه ی موفق در رشته های فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه و سایر رشته ها را ارائه داده است و به لطف پروردگار در تمامی موارد رضایت کاربران را در کارنامه ی خود ثبت کرده است.

کیفیت بی نظیر و رعایت اصول فنی و نگارشی انجام پروژه ها در کارت پروژه رمز موفقیت و اعتبار این مجموعه برای انجام پروژه برنامه ریزی شهری دانشجویی بوده است و برای حفظ این اعتبار از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری
پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری جغرافیا در کارت پروژه

ضمانت در انجام پروژه های برنامه ریزی شهری

انجام پروژه های تخصصی به صورت تضمینی مستلزم آگاهی به روش های به روز تحقیقات، استراتژی های مختلف جمع آوری داده، دسترسی به منابع معتبر و تخصصی و مهارت در انجام مراحل پروژه است.

کارت پروژه برای انجام پروژه های برنامه ریزی شهری با کیفیت عالی پس از برنامه ریزی دقیق و اصولی اطلاعات لازم را از منابع معتبر و به روز این رشته جمع آوری کرده و از ابزارهای نوین برای تحلیل داده ها بهره می برد. تسلط کارشناسان ما به زبان انگلیسی دسترسی به منابع معتبر خارجی را تسهیل کرده و فرایند انجام پروژه را سرعت بیشتری می بخشد.

تمامی این موارد در کنار رضایت مشتریان این موسسه تا امروز گواه خوبی بر انجام پروژه های با کیفیت و تضمینی است که افراد را برای برون سپاری سفارش پروژه برنامه ریزی شهری به ما ترغیب خواهد کرد.

سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه برنامه ریزی شهری
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه برنامه ریزی شهری در کارت پروژه

خدمات پشتیبانی قوی در زمینه انجام پروژه جغرافیا و برنامه ریزی شهری

تمرکز اصلی مدیران و کادر مجری انجام پروژه های برنامه ریزی شهری در کارت پروژه همواره بر ارائه ی بهترین و کاربردی ترین خدمات مورد نیاز کاربران بوده است. در همین جهت با فراهم کردن خدمات پشتیبانی 24 ساعته و پاسخگویی همکاران ما در تمامی روزهای هفته به مشتریان موفق شده ایم در اجرای اصل احترام به حقوق مشتری پیشتاز باشیم.

همکاران ما در واحد پشتیبانی در تمامی ساعات صمیمانه پاسخگوی سوالات و ابهامات شما در هر زمینه ای خواهند بود و شما را برای تحقق اهداف تان یاری خواهند داد.

هدف غایی ما بر انجام پروژه برنامه ریزی شهری با کیفیت و هزینه مناسب بنا شده است و مفتخر هستیم تا زمانی که رضایت کامل شما نسبت به انجام پروژه به دست نیامده است حمایت خود را از شما دریغ نکنیم.

انجام پروژه‏ های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی برنامه ریزی شهری
انجام پروژه‏ های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی برنامه ریزی شهری در کارت پروژه