انجام مقاله علمی ترویجی ❤️ نگارش،پذیرش و چاپ مقاله علمی ترویجی

نگارش مقالات علمی ترویجی
نگارش مقالات علمی ترویجی

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام مقاله ، انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله علمی ترویجی شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره ، چاپ و پذیرش مقاله علمی ترویجی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور سفارش انجام مقاله علمی ترویجی خود را ثبت کنم؟

روش های پیشنهادی ما برای انجام مقاله علمی ترویجی:
1.پر کردن و ارسال فرمی که در بالای هر صفحه قرار دارد.
2. ارسال پیام به شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه(تلگرام، واتساپ، ایتا و …)
3. تماس با مشاوران متخصص: 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش انجام مقاله علمی ترویجی مورد نیاز است؟

اطلاعاتی که برای بررسی مقاله علمی ترویجی مورد نیاز است: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه
اطلاعاتی که به برآورد بهتر زمان و هزینه کمک می‌کنند: نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

هزینه و زمان انجام مقاله علمی ترویجی به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام مقاله علمی ترویجی نسبت به هر پروژه متفاوت است و پس از بررسی اطلاعاتارسالی، خدمت شما اعلام می‌شود.
گاهی افراد نیاز دارند مقالات خود را در زمانی زودتر از زمان برآورد شده تحویل بگیرند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا هزینه و زمان متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی اطلاعات ارسالی و اعلام نتیجه چقدر است؟

زمان لازم برای بررسی پروژه ها و اعلام نتیجه به سطح هر پروژه (سادگی و سختی) بستگی دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

در کارت پروژه، تمامی مقالات توسط متخصصان مجرب حوزه مورد نظر و در 4 سطح کیفی “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. دلیل این طبقه‌بندی این است که در هر سطح، میزان تجربه، مهارت و دانش مجریان متفاوت است. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی پروژه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

سفارش، نگارش و انجام انواع مقاله علمی ترویجی

انجام مقاله علمی ترویجی از انواع مقالات علمی رایج و پرطرفدار برای تقویت رزومه و انجام کار پژوهشی محسوب می‌شود. چاپ مقاله علمی ترویجی با ترویج پژوهش‌های انجام‌شده و ترکیب آن‌ها با دستاوردهای جدید، نقش مهمی در توسعه دانش دارد. از طرفی دیگر دارای مزایای خوبی برای نویسندگان است. از این‌رو نوشتن مقاله علمی ترویجی یا سفارش مقاله علمی ترویجی از اهداف مهم بسیاری از دانشجویان به شمار می‌رود.

کارت پروژه به عنوان مرجع تخصصی و سایت انجام مقالات علمی ترویجی فعالیت دارد. در همین راستا، امکان انجام مقاله علمی ترویجی در رشته های مختلف دانشگاهی را فراهم کرده است. انجام صفر تا صد مقالات، تضمین کیفیت، کوتاهترین زمان و ارائه قیمت مناسب از مزایای کارت پروژه است. مزایای ارزشمندی که درکنار پشتیبانی 24 ساعته سبب‌شده تا دانشجویان مختلف اقدام به سفارش چاپ مقاله علمی ترویجی نمایند.

انجام مقاله علمی ترویجی با پشتیبانی 24 ساعته
انجام مقاله علمی ترویجی با پشتیبانی 24 ساعته

مقاله علمی ترویجی چیست؟

مقاله علمی ترویجی به مرور ادبیات و بررسی نتایج به دست آمده در یک حوزه خاص می پردازد. در نوشتن مقاله علمی ترویجی معمولاً تفسیر جدیدی از پژوهش‌های انجام شده توسط سایر محققین ارائه می شود. یا آنکه دستاوردهای جدید به اطلاعات قبلی افزوده شده و خط مشی تازه‌ای از آن موضوع ارائه می کند.

ویژگی و مزایای انجام مقاله علمی ترویجی

بررسی منابع مختلف علمی، ترکیب نتایج و مقایسه آن ها از جمله ویژگی‌های برجسته مقاله علمی ترویجی است. همین ویژگی سبب شده تا انجام مقاله علمی ترویجی از اهمیت و جایگاه خاصی در جامعه علمی برخوردار باشند. از این رو مزایا و امتیازات ارزشمندی برای تقویت رزومه نویسندگان و پژوهشگران دارد. از ارائه نتایج تازه و توسعه دانش گرفته تا کسب نمره و امتیاز برای دروس و یا مصاحبه های شغلی.

سفارش انجام مقاله علمی ترویجی، تحقیق و پروژه ها در کارت پروژه
سفارش انجام مقاله علمی ترویجی، تحقیق و پروژه ها در کارت پروژه

آشنایی با ساختار انواع مقاله علمی ترویجی برای نگارش و انجام

یکی از شروط اصلی برای نوشتن مقاله علمی ترویجی و هر نوع مقاله دیگری، رعایت ساختار و اصول مقاله‌نویسی است. ساختار مقاله که از بخش‌های مختلفی تشکیل شده، از مهمترین اصول مقاله‌نیسی و تالیف و چاپ مقاله علمی ترویجی است. عنوان مقاله، مشخصات نویسندگان، چکیده، مقدمه، پیشینه تحقیق، شرح پژوهش و روش‌کار از جمله بخش‌های ساختار مقاله علمی ترویجی است. نتیجه‌گیری و مقایسه نتایج و همچنین ذکر منابع و مقالات استفاده شده از دیگر بخش‌های حائز اهمیت می باشد.

صفر تا صد تحقیقات دانشگاهی علمی ترویجی
صفر تا صد تحقیقات دانشگاهی علمی ترویجی

فرمت کردن انواع مقاله علمی ترویجی

یکی دیگر از فاکتورهای کلیدی برای تالیف و چاپ مقاله علمی ترویجی، فرمت بندی مقاله است. در فرمت بندی مقاله علمی ترویجی انجام و نگارش مقاله مطابق با معیارهای مرجع چاپ صورت می پذیرد. از سرفصل‌ها، روش نگارش تا نوع فونت، فاصله خطوط، اندازه جداول و … . فرمت مقالات معمولاً در قالب مشخصی (تمپلیت مقاله) توسط پایگاه پذیرش مقاله علمی ترویجی در اختیار نویسندگان قرار می‌گیرد.

فرمت‌بندی از مهمترین مواردی است که در پذیرش و چاپ و ریوایز مقالات علمی ترویجی تأثیر مستقیمی دارد. لذا اگر قصد اخذ پذیرش و چاپ مقاله علمی ترویجی سریع دارید، به رعایت این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشید.

انجام حرفه ای مقاله های علمی ترویجی در تمامی گرایش ها
انجام حرفه ای مقاله های علمی ترویجی در تمامی گرایش ها

ویرایش و انجام کلیه اصلاحات انواع مقاله علمی ترویجی

انجام مقاله علمی ترویجی نیازمند رعایت نکات مختلف و متعددی است. از این رو ریوایز و ویرایش مقاله اقدامی اجتناب ناپذیر است. در ویرایش و اصلاح مقاله علمی ترویجی نکات مختلفی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. از نکات فنی و تخصصی مقاله گرفته تا نکات نگارشی و قواعد زبانی.

 • ویرایش فنی مقاله علمی ترویجی در ارتباط با فاکتورهای محتوایی و تخصصی چاپ مقاله علمی ترویجی است. نکاتی همچون بازنویسی (ارتقاء و به روز رسانی) محتوا و رفرنس های مقاله علمی ترویجی.
 • در ویرایش ادبی مقاله علمی ترویجی به نکات مرتبط با نوشتن مقاله علمی ترویجی می پردازیم. از قبیل تایپ، حروف چینی و صفحه آرایی مقاله علمی ترویی (فرمت کردن مقاله علمی ترویجی ).
 • در ویرایش نیتیو مقاله علمی ترویجی لازم است قواعد زبان نگارش مقاله رعایت شود. این نوع ویرایش در انجام مقاله علمی ترویجی به زبان انگلیسی و مجلات خارجی اهمیت بیشتری دارد.
انجام حرفه ای مقاله های علمی ترویجی
انجام حرفه ای مقاله های علمی ترویجی

انجام مقاله ترویجی و علمی پژوهشی چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟

مقاله علمی پژوهشی از دیگر انواع مقالات رایج است که درکنار شباهت‌ها، تفاوت‌هایی با مقاله ترویجی دارد. در مقاله ترویجی به مرور، بررسی و ترویج نتایج به دست آمده از پژوهش‌های انجام شده پرداخته می‌شود. در حالی که در مقاله علمی پژوهشی، دستاوردهای نو و نتایجی تازه در یک موضوع خاص ارزیابی و ارائه می‌گردد. لذا در کنار شباهت های ساختاری و اصول مقاله‌نویسی، تفاوت در ماهیت انجام پژوهش را می‌توان مهمترین تفاوت این نوع مقالات دانست.

بخش های مختلف نگارش مقاله علمی ترویجی

مقالات علمی از جمله مقاله علمی ترویجی دارای بخش های مختلفی است. بخش هایی که باید در نوشتن مقاله علمی ترویجی مورد توجه قرار گیرند. این بخش ها به نوعی ساختار مقاله را تشکیل داده و تاحد زیادی بین انواع مقالات مشترک هستند.

موضوع مقاله علمی ترویجی

بدون شک برای انتخاب موضوع نخستین بخش نگارش و اولین قدم برای انجام مقاله علمی ترویجی است. یک موضوع خوب ویژگی های مختلفی دارد. جدید بودن، غیرتکراری بودن و کاربردی بودن موضوع فاکتورهای اصلی برای انتخاب موضوع است. به خاطر داشته باشید موضوع شما برای چاپ مقاله علمی ترویجی باید قابلیت اجرا و به سرانجام رسیدن داشته باشد. به نوعی موضوع موردنظر، چشم انداز و دورنمای روشنی داشته و دارای ابهام زیادی نباشد.

چکیده مقاله علمی ترویجی

چکیده مقاله را می توان اثرگذارترین بخش مقاله با توجه به حجم کم و محدود آن دانست. چراکه برای نوشتن مقاله علمی ترویجی در بخش چکیده شما می‌توانید از تعداد کلمات مشخصی مثلاً تا 300 کلمه استفاده کنید. از طرفی دیگر چکیده مقاله بخش مهمی برای اخذ پذیرش مقاله علمی ترویجی محسوب می شود. همچنین چکیده در نظر داوران و سایر مخاطبان برای مطالعه و استفاده از مقاله اهمیت بسیاری دارد. لذا برای انجام مقاله علمی ترویجی لازم است چکیده در نهایت دقت و مهارت نگارش شود.

مقدمه مقاله علمی ترویجی

مقدمه بخش ابتدایی برای ورود به بحث اصلی و بدنه مقاله می باشد. در مقدمه لازم است تا کلیات و اهمیت موضوع و چرایی پرداختن به پژوهش و چاپ مقاله علمی ترویجی بیان شود. اشاره به جایگاه موضوع، تحقیقات مرتبط انجام شده از دیگر محورهای مهم مقدمه مقاله علمی ترویجی است. این بخش در روشن شدن ذهن مخاطب و آشنایی آن با محتوا و روش تحقیق اهمیت زیادی دارد. مقدمه خوب و منسجم، خواننده را برای خواندن ادامه مقاله ترغیب می نماید.

بدنه اصلی مقاله علمی ترویجی

بیشترین حجم مطالب مقاله به بدنه اصلی اختصاص دارد. این بخش خود شامل قسمت های مختلفی از جمله پیشینه پژوهش، ادبیات موضوع و نتیجه گیری است. در بدنه اصلی به صورت مفصل به بیان روش انجام مقاله علمی ترویجی پرداخته می شود. به پژوهش های سایر محققان به عنوان پیشینه تحقیق پرداخته و فرضیات و تعاریف لازم طرح می شود. جمع‌بندی نتایج و مقایسه دستاوردها با سایر نتایج محققان از دیگر محورهای کلیدی بدنه برای نوشتن مقاله علمی ترویجی است.

H3. مراجع مقاله علمی ترویجی

آخرین بخش باید لیستی از مراجع و منابع استفاده شده برای چاپ مقاله علمی ترویجی ارائه شود. منابع می تواند مقالات مرتبط، کتاب های مرجع، پایگاه های داده و اطلاعات، سایت های معتبر و … باشد. به کارگیری از منابع معتبر به ویژه مقالات با ایمپکت فاکتور بالا  به روز، از انتخاب های ایده آل است.

برای پیدا کردن موضوعات جدید برای نوشتن مقاله علمی ترویجی چه روش‌هایی وجود دارد؟

نخستین گام برای انجام مقاله علمی ترویجی، انتخاب موضوع و عنوان مقاله است. امری که برخی از دانشجویان در انتخاب آن دچار مشکل شده و نمی توانند موضوع مناسبی را برگزینند. از جمله روش های کاربردی برای انتخاب موضوع می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اساتید دانشگاهی و اعضای هیئت علمی فعالیت مستمر و پررنگی در انجام مقالات علمی دارند. لذا با عناوین و موضوعات مناسب جهت چاپ مقاله علمی ترویجی آشنایی خوبی دارند. در نتیجه انتخاب استاد مشاور و استاد راهنما می تواند گزینه هوشمندانه ای برای انجام مقاله علمی ترویجی باشد.
 • به غیر از اساتید، افرادی که دارای تجربه نوشتن مقاله علمی ترویجی هستند می توانند به شما کمک نمایند. دانشجویان ارشد و دکترا که دارای نمونه مقاله علمی ترویجی هستند، از دیگر راه‌های مناسب برای انتخاب موضوع خواهندبود.
 • استخراج مقاله علمی ترویجی از پایان نامه جهت چاپ در مجلات داخلی و خارجی از دیگر راه کارهاست.
 • بررسی و ارزیابی پیشنهادهایی که در انتهای مقالات ارائه می شود نیز راه حل خوبی برای بررسی موضوع است.
 • استفاده از خدمات سایت و بهترین موسسه نوشتن مقاله علمی ترویجی می تواند خیال شما را آسوده نماید. کارت پروژه با ارائه خدمات اکسپت مقاله علمی ترویجی بصورت تضمینی آماده انجام سفارش مقاله علمی ترویجی است.
بالاترین کیفیت با کمترین هزینه و در سریعترین زمان
بالاترین کیفیت با کمترین هزینه و در سریعترین زمان

پایگاه‌های اطلاعات علمی برای تهیه مقالات موردنیاز در نگارش و انجام مقاله علمی ترویجی

پایگاه های علمی نقش مهمی در سابمیت، چاپ و پذیرش مقاله علمی ترویجی دارند. این پایگاه‌ها مرجع خوبی برای تهیه مقالات موردنیاز، به عنوان یکی از ابزارهای کاربردی نوشتن مقاله علمی ترویجی محسوب می‌شوند. از مهمترین و بارزترین آن ها می توان به پایگاه ISC (Islamic World Science Citation Center) اشاره کرد.

پایگاه های دیگری نظیر Google Scholar، Civilika، مجیران، Iranmedex نیز منبع خوبی برای تهیه مقالات هستند. پایگاه‌های معتبر خارجی نیز که ارائه دهنده مقالات معتبر همجون مقاله ISI هستند، برای یافتن معتبرترین مقالات نقش مهمی دارند. نظیر Scopus، JCR، Elsevier، PubMed و ProQuest.

انجام مقاله علمی ترویجی، پروپوزال، پایان نامه
انجام مقاله علمی ترویجی، پروپوزال، پایان نامه

مشاوره در نگارش و انجام مقاله علمی ترویجی

مشاوره تخصصی نگارش مقاله علمی ترویجی از جمله بهترین اقدامات برای انجام مقاله است. مشاوره شما را از چگونگی و فرایند چاپ مقاله علمی ترویجی مطلع می سازد. آشنایی با انجام مقالات علمی ترویجی و نحوه گرفتن پذیرش برای مقالات علمی ترویجی از دیگر مزایای مشاوره است. از طرفی دیگر مشاوره در مدیریت زمان، برنامه ریزی، انتخاب موضوع و شیوه پژوهش نیز بسیار اثرگذار است.

کارت پروژه به عنوان مرجع تخصصی سفارش انجام مقاله علمی ترویجی با قیمت مناسب و تضمینی فعالیت دارد. در همین راستا امکان مشاوره تخصصی انجام مقاله علمی ترویجی به صورت حرفه ای را فراهم کرده است. شما عزیزان از روش های زیر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 • مشاوره از طریق تماس تلفنی (همراه یا ثابت)
 • مشاوره از طریق واتس‌اپ
 • مشاوره از طریق تلگرام
 • مشاوره از طریق صفحه اینستاگرام
انجام مقاله علمی ترویجی به طور سریع، مطمئن و ممتاز
انجام مقاله علمی ترویجی به طور سریع، مطمئن و ممتاز

سفارش انجام مقاله علمی ترویجی

در کارت پروژه شما برای سفارش مقاله علمی ترویجی هیچ محدودیتی ندارید! از هر رشته دانشگاهی و برای هر نوع مجله داخلی و خارجی می‌توانید نسبت به سفارش مقاله اقدام نمایید. کارت پروژه آماده انجام و اصلاح و چاپ مقاله علمی ترویجی در کوتاهترین زمان و با تضمین کیفیت است. بدین منظور کافی است از یکی از روش های زیر نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

 • سایت اصلی کارت پروژه
 • تماس‌تلفنی
 • تلگرام
 • واتس‌اپ
 • اینستاگرام
صفر تا صد مقاله های علمی ترویجی
صفر تا صد مقاله های علمی ترویجی

مراحل ثبت سفارش چاپ و نگارش مقاله علمی ترویجی

به منظور ثبت سفارش مقاله علمی ترویجی در رشته های مختلف، روش ساده ای درنظر گرفته شده است. درکنار راه‌های ارتباطی مختلف، شما به شکل مستقیم و از طریق سایت کارت‌پروژه می‌توانید مقاله علمی ترویجی را ثبت ‌کنید. برای این کار فرم کوتاهی برای بررسی دقیق موضوع موردنظر آماده گردیده است. موضوع پروژه یا مقاله، رشته و مقطع تحصیلی و شماره تماس ازجمله موارد نیاز برای ثبت سفارش است. البته در صورت تمایل می توانید فایل و توضیحات تکمیلی خود را نیز در سفارش خود ارسال کنید.

مدت زمان پاسخدهی به سفارشات نگارش و چاپ مقاله علمی ترویجی

حفظ حقوق مخاطبان و دانشجویان، از مهمترین اهداف کارِت پروژه برای ارائه خدمات انجام مقاله علمی ترویجی است. در همین راستا برای ارزیابی و پاسخدهی به سفارشات، سعی کرده تا سریع‌ترین و کوتاه‌ترین زمان را لحاظ نماید.

فاکتورهای مؤثر بر هزینه و تعرفه سفارش مقاله علمی ترویجی

قیمت اکسپت و چاپ مقاله علمی ترویجی یکی از اصلی ترین مسائل و موضوعات برای سفارش مقاله است. خوب است بدانید، هزینه انجام مقاله به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. لذا نمی توان یک قیمت ثابت و مشخص برای انجام مقاله علمی ترویجی ارائه کرد. نوع مقاله، هزینه نوشتن مقاله علمی ترویجی با توجه به فرمت بندی و معیارهای پذیرش از جمله آن هاست.

هزینه چاپ مقالات علمی ترویجی باتوجه به داخلی یا خارجی بودن پایگاه پذیرش متفاوت خواهد بود. اکسپت و چاپ مقاله علمی ترویجی در ژورنال های معتبر به‌دلیل اعتبار بیشتر و شرایط سخت‌گیرانه‌تر، معمولاً هزینه بالاتری دارند. زمان موردنیاز نیز از دیگر مسائل قابل توجه است. هزینه چاپ سریع مقاله علمی ترویجی و فوری معمولاً بیشتر از حالت عادی است.

کارت پروژه ضمن ارائه تضمین کیفیت و پشتیبانی فعال 24 ساعته، سعی کرده قیمت مناسبی برای سفارش مقالات درنظربگیرد. چراکه شرایط دانشجویان رضایتمندی آن ها از اولویت های کارت پروژه است. لذا اگر قصد پذیرش مقاله علمی پژوهشی و چاپ مقاله علمی ترویجی قیمت مناسب دارید، کارت پروژه در کنار شماست.

کارت پروژه در تمامی مقاطع تحصیلی با شماست
کارت پروژه در تمامی مقاطع تحصیلی با شماست

زمان موردنیاز برای انجام و نگارش مقاله علمی ترویجی

یکی از مهمترین فاکتورها در انجام مقاله علمی ترویجی، زمان موردنیاز برای نوشتن و چاپ مقاله است. امری که در اکثر موارد ازجمله چالش ها و محدودیت‌های دانشجویان محسوب می شود. چراکه معمولاً مقاله علمی ترویجی برای نمره دفاع پایان‌نامه و سمینار، تقویت رزومه برای اپلای، مصاحبه کاری و یا مهاجرت تحصیلی انجام می‌شود. لذا زمان محدودی برای چاپ مقاله علمی ترویجی در اختیار است.

درکنار فرصت زمان، طی فرآیندهای لازم برای اکسپت مقاله، خصوصاً چاپ و نوشتن مقاله علمی ترویجی نیازمند زمان قابل‌توجهی است. مواردی نظیر نگارش، فرمت بندی وویرایش و تدوین مقاله. کارت‌پروژه با به‌کارگیری متخصصان باتجربه و آشنایی کامل با مراحل نگارش و سفارش مقاله علمی ترویجی، آماده انجام مقاله فوری با کوتاه‌ترین زمان می‌باشد.

نحوه پشتیبانی از انجام و نوشتن مقاله علمی ترویجی

پشتبانی در کارت پروژه به منظور جلب رضایت حداکثری مخاطبان، به صورت شبانه روزی ارائه می شود. علاوه بر پشتیبانی در طول پروژه چاپ مقاله علمی ترویجی، پشتیبانی پس از تحویل نیز ارائه می شود. نظیر پشتیبانی برای انجام اصلاحات احتمالی.

متخصصان حرفه ای در نگارش و انجام مقاله علمی ترویجی (چه کارشناسانی پروژه شما را چاپ میدهند؟)

افرادی که وظیفه نگارش مقاله علمی ترویجی، اصلاح و ریوایز مقاله علمی ترویجی برعهده دارند، افراد متخصص و باتجربه هستند. متخصصانی که از میان تعدادی از واجدین شرایط با مهارت و تجربه بالاتر انتخاب شده اند. همین ویژگی سبب تضمین کیفیت مقالات و خدمات سفارش مقاله علمی ترویجی گردیده است.

تضمین کیفیت نگارش و چاپ مقاله علمی ترویجی

پذیرش مقاله علمی ترویجی و اکسپت تضمینی مقاله علمی ترویجی امتیاز مهمی برای دانشجویان است. کارت پروژه این امتیاز را برای مخاطبان و علاقه مندان به انجام مقاله علمی ترویجی خود فراهم کرده است. کارت پروژه با تکیه بر توانمندی و تخصص تیم حرفه‌ای خود، کیفیت خدمات سفارش مقاله علمی ترویجی را تضمین می‌کند.

مشکلات دانشجویان در نگارش و چاپ مقاله علمی ترویجی

نوشتن مقاله علمی ترویجی و چاپ آن در ژورنال های مختلف، همواره چالش‌ها و مشکلات خود را داشته است. موانعی که به شکل های مختلف می تواند روند مقاله علمی ترویجی را کُند و یا دچار مشکل نماید. از مهمترین و برجسته ترین موانع و مشکلات عبارتند از:

 • عدم شناخت و آگاهی از چگونگی و نحوه انجام مقاله علمی ترویجی
 • عدم انتخاب موضوع مناسب برای سابمیت مقاله علمی ترویجی
 • عدم آشنایی با اصول مقاله نویسی و ساختار مقاله و انتخاب منابع
 • محدودیت های زمانی و نیاز به چاپ فوری مقاله علمی ترویجی
 • موانع و مشکلات پیش آمده در زمینه انتخاب روش تحقیق
 • فرمت بندی مقاله و انجام ریوایز و ویرایش مقاله علمی ترویجی

استخراج مقاله علمی ترویجی از پایان نامه

از شیوه های فوق العاده مؤثر برای انتخاب موضوع و انجام مقاله، استخراج مقاله علمی ترویجی از پایان نامه است. پایان نامه ها به دلیل انجام تحقیق و مطالعات موردی و خاص، منبع خوبی برای نوشتن مقاله علمی ترویجی هستند. البته نوع و موضوع پایان نامه، منابع استفاده شده، سطح مطالعاتی و روش تحقیق در امکان استخراج مقاله اثر دارد.

سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه PROMOTIONAL
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه PROMOTIONAL در کارت پروژه

ارتباط آینده شغلی با نگارش و انجام مقاله علمی ترویجی

انجام مقاله علمی ترویجی برای مصاحبه کاری و انجام مقاله علمی ترویجی برای استخدام عاملی تأثیرگذار است. تقویت رزومه و ارائه مقاله سبب می شود تا در کسب فرصت های شغلی و اسخدام، امتیاز خوبی داشته باشید. چاپ مقاله علمی ترویجی در مصاحبه‌ها و امکان پذیرش سازمان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی و … مؤثر است.

ارتباط مهاجرت تحصیلی با نگارش و انجام مقاله علمی ترویجی

اگر قصد ادامه تحصیلی در مقاطع دکتری و ارشد در دانشگاه‌های خارجی دارید، تقویت رزومه بسیار مهم است. چاپ مقاله علمی ترویجی در ژورنال‌های معتبر راهکار ارزشمندی بوده و کمک خوبی به‌شما می‌کند. همین ویژگی‌ باعث شده تا سفارش مقاله علمی ترویجی از اهداف دانشجویان به شمار رود. چاپ و نوشتن مقاله علمی ترویجی در ژررنال های بین‌المللی امیتاز و ارزش بالاتری خواهد داشت.

نکات و توصیه‌های مهم در چاپ و نوشتن مقاله علمی ترویجی

در این بخش قصد داریم به برخی از نکات کلیدی در ارتباط با نگارش مقاله علمی ترویجی بپردازیم. رعایت این نکات در انجام هرچه بهتر مقالات و پذیرش سریع تر آن اثرگذار است.

 • قبل از انجام مقاله علمی ترویجی به جداول زمانی پذیرش مقالات، خصوصاً کنفرانس‌ها و همایش‌های داخلی و بین‌المللی دقت نمایید. بدون شک برنامه زمان‌بندی در زمان انجام مقاله و همچنین کسب امتیاز با توجه به هدف‌گذاری شما بسیار نقش دارد.
 • نوع مقاله در شیوه انجام مقاله و انتخاب موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. یقیناً انجام مقاله علمی ترویجی تحلیلی زمان بیشتری نسبت به مقاله مروری و توصیفی دارد. همچنین کاربردی و نوآورانه بودن در کنار غیرتکراری بودن از ویژگی های یک موضوع مناسب است.
 • برای افزایش اعتبار و تسریع در اکسپت مقاله علمی ترویجی از منابع معتبر و به روز استفاده کنید. مقالات چاپ شده توسط محققین برجسته و کتب مرجع از منابع خوب و کاربردی هستند.
 • چکیده مقاله از تأثیرگذارترین بخش های مقاله است. به گونه ای که آن را می توان مهمترین بخش در نوشتن مقاله علمی ترویجی باتوجه به حجم محتوایی دانست. چکیده برای مطالعه مقاله شما توسط سایر دانشجویان و همچنین داوران اهمیت زیادی دارد. پس در نهایت دقت، توجه و تسلط نسبت به نگارش آن اقدام نمایید.
 • سعی کنید نوشتن مقاله علمی ترویجی به زبان ساده انجام شود. از کلمات و اصطلاحات غیرضروری و پیچیده پرهیز کنید. از جداول و نمودارهای با کیفیت و با اندازه متناسب با فرمت مقاله استفاده کنید.
 • پایبندی و رعایت فرمت بندی مقالات در جهت اکسپت سریع مقاله علمی ترویجی معیار مهمی است. تلاش کنید تا حد امکان تمامی موارد و نکات درنظرگرفته شده در تمپلیت مقاله را مدنظر قرار دهید. این موضوع دقت و حساسیت می‌تواند نیاز به ویرایش و اصلاحات را کاهش داده و فرآیند پذیرش را تسریع نماید.
 • مشاوره تخصصی گزینه ای هوشمندانه و ایده آل برای انجام و چاپ مقاله علمی ترویجی است. چراکه مشاوره مزایای ارزشمندی داشته و در انجام باکیفیت و سریع مقاله مؤثر است. توصیه می‌کنیم اگر قصد انجام یا سفارش مقاله علمی ترویجی دارید، حتماً از خدمات مشاوره استفاده نمایید.
انجام پروژه‏ های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی PROMOTIONAL
انجام پروژه‏ های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی PROMOTIONAL

تماس با ما

برای تماس با کارشناسان و مشاوران کارت پروژه و استفاده از خدمات متعدد مجموعه، روش‌های مختلف درنظر گرفته شده است. سایت کارت پروژه، تماس تلفنی، ایمیل، واتس‌اپ، تلگرام و اینستاگرام از جمله این موارد است. شما عزیزان برای مشاوره و ثبت سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی، می‌توانید از این روش ها با ما در تماس باشید.

برخی عناوین قابل انجام مقالات علمی ترویجی در کارت پروژه:

اخذ پذیرش مقاله علمی ترویجی در کمترین زماننوشتن و چاپ مقاله آی اس سی
نحوه جستجو در مقالات علمی ترویجیانجام مقاله علمی ترویجی با قیمت مناسب
چاپ مقاله علمی ترویجی در کوتاهترین زمانهزینه چاپ مقاله  علمی ترویجی
رتبه مقالات علمی ترویجیچاپ مقاله علمی ترویجی پولی
چگونگی اکسپت مقاله علمی ترویجیانتشار مقاله علمی ترویجی
عبارات مرتبط با انجام مقاله علمی ترویجی