انجام مقاله علمی ترویجی ❤️ نگارش،پذیرش و چاپ مقاله علمی ترویجی

نگارش مقالات علمی ترویجی
نگارش مقالات علمی ترویجی

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام مقاله ، انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله علمی ترویجی شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره ، چاپ و پذیرش مقاله علمی ترویجی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

سوالات متداول

چطور سفارش انجام مقاله علمی ترویجی خود را ثبت کنم؟

روش های پیشنهادی ما برای انجام مقاله علمی ترویجی:
1.پر کردن و ارسال فرمی که در بالای هر صفحه قرار دارد.
2. ارسال پیام به شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه(تلگرام، واتساپ، ایتا و …)
3. تماس با مشاوران متخصص: 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش انجام مقاله علمی ترویجی مورد نیاز است؟

اطلاعاتی که برای بررسی مقاله علمی ترویجی مورد نیاز است: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه
اطلاعاتی که به برآورد بهتر زمان و هزینه کمک می‌کنند: نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

هزینه و زمان انجام مقاله علمی ترویجی به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام مقاله علمی ترویجی نسبت به هر پروژه متفاوت است و پس از بررسی اطلاعاتارسالی، خدمت شما اعلام می‌شود.
گاهی افراد نیاز دارند مقالات خود را در زمانی زودتر از زمان برآورد شده تحویل بگیرند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا هزینه و زمان متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی اطلاعات ارسالی و اعلام نتیجه چقدر است؟

زمان لازم برای بررسی پروژه ها و اعلام نتیجه به سطح هر پروژه (سادگی و سختی) بستگی دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

در کارت پروژه، تمامی مقالات توسط متخصصان مجرب حوزه مورد نظر و در 4 سطح کیفی “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. دلیل این طبقه‌بندی این است که در هر سطح، میزان تجربه، مهارت و دانش مجریان متفاوت است. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی پروژه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

سفارش، نگارش و انجام انواع مقاله علمی ترویجی

انجام مقاله علمی ترویجی از انواع مقالات علمی رایج و پرطرفدار برای تقویت رزومه و انجام کار پژوهشی محسوب می‌شود. چاپ مقاله علمی ترویجی با ترویج پژوهش‌های انجام‌شده و ترکیب آن‌ها با دستاوردهای جدید، نقش مهمی در توسعه دانش دارد. از طرفی دیگر دارای مزایای خوبی برای نویسندگان است. از این‌رو نوشتن مقاله علمی ترویجی یا سفارش مقاله علمی ترویجی از اهداف مهم بسیاری از دانشجویان به شمار می‌رود.

کارت پروژه به عنوان مرجع تخصصی و سایت انجام مقالات علمی ترویجی فعالیت دارد. در همین راستا، امکان انجام مقاله علمی ترویجی در رشته های مختلف دانشگاهی را فراهم کرده است. انجام صفر تا صد مقالات، تضمین کیفیت، کوتاهترین زمان و ارائه قیمت مناسب از مزایای کارت پروژه است. مزایای ارزشمندی که درکنار پشتیبانی 24 ساعته سبب‌شده تا دانشجویان مختلف اقدام به سفارش چاپ مقاله علمی ترویجی نمایند.

انجام مقاله علمی ترویجی با پشتیبانی 24 ساعته
انجام مقاله علمی ترویجی با پشتیبانی 24 ساعته

مقاله علمی ترویجی چیست؟

مقاله علمی ترویجی به مرور ادبیات و بررسی نتایج به دست آمده در یک حوزه خاص می پردازد. در نوشتن مقاله علمی ترویجی معمولاً تفسیر جدیدی از پژوهش‌های انجام شده توسط سایر محققین ارائه می شود. یا آنکه دستاوردهای جدید به اطلاعات قبلی افزوده شده و خط مشی تازه‌ای از آن موضوع ارائه می کند.

ویژگی و مزایای انجام مقاله علمی ترویجی

بررسی منابع مختلف علمی، ترکیب نتایج و مقایسه آن ها از جمله ویژگی‌های برجسته مقاله علمی ترویجی است. همین ویژگی سبب شده تا انجام مقاله علمی ترویجی از اهمیت و جایگاه خاصی در جامعه علمی برخوردار باشند. از این رو مزایا و امتیازات ارزشمندی برای تقویت رزومه نویسندگان و پژوهشگران دارد. از ارائه نتایج تازه و توسعه دانش گرفته تا کسب نمره و امتیاز برای دروس و یا مصاحبه های شغلی.

سفارش انجام مقاله علمی ترویجی، تحقیق و پروژه ها در کارت پروژه
سفارش انجام مقاله علمی ترویجی، تحقیق و پروژه ها در کارت پروژه

آشنایی با ساختار انواع مقاله علمی ترویجی برای نگارش و انجام

یکی از شروط اصلی برای نوشتن مقاله علمی ترویجی و هر نوع مقاله دیگری، رعایت ساختار و اصول مقاله‌نویسی است. ساختار مقاله که از بخش‌های مختلفی تشکیل شده، از مهمترین اصول مقاله‌نیسی و تالیف و چاپ مقاله علمی ترویجی است. عنوان مقاله، مشخصات نویسندگان، چکیده، مقدمه، پیشینه تحقیق، شرح پژوهش و روش‌کار از جمله بخش‌های ساختار مقاله علمی ترویجی است. نتیجه‌گیری و مقایسه نتایج و همچنین ذکر منابع و مقالات استفاده شده از دیگر بخش‌های حائز اهمیت می باشد.

فرمت کردن انواع مقاله علمی ترویجی

یکی دیگر از فاکتورهای کلیدی برای تالیف و چاپ مقاله علمی ترویجی، فرمت بندی مقاله است. در فرمت بندی مقاله علمی ترویجی انجام و نگارش مقاله مطابق با معیارهای مرجع چاپ صورت می پذیرد. از سرفصل‌ها، روش نگارش تا نوع فونت، فاصله خطوط، اندازه جداول و … . فرمت مقالات معمولاً در قالب مشخصی (تمپلیت مقاله) توسط پایگاه پذیرش مقاله علمی ترویجی در اختیار نویسندگان قرار می‌گیرد.

فرمت‌بندی از مهمترین مواردی است که در پذیرش و چاپ و ریوایز مقالات علمی ترویجی تأثیر مستقیمی دارد. لذا اگر قصد اخذ پذیرش و چاپ مقاله علمی ترویجی سریع دارید، به رعایت این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشید.

صفر تا صد تحقیقات دانشگاهی علمی ترویجی
صفر تا صد تحقیقات دانشگاهی علمی ترویجی

ویرایش و انجام کلیه اصلاحات انواع مقاله علمی ترویجی

انجام مقاله علمی ترویجی نیازمند رعایت نکات مختلف و متعددی است. از این رو ریوایز و ویرایش مقاله اقدامی اجتناب ناپذیر است. در ویرایش و اصلاح مقاله علمی ترویجی نکات مختلفی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. از نکات فنی و تخصصی مقاله گرفته تا نکات نگارشی و قواعد زبانی.

 • ویرایش فنی مقاله علمی ترویجی در ارتباط با فاکتورهای محتوایی و تخصصی چاپ مقاله علمی ترویجی است. نکاتی همچون بازنویسی (ارتقاء و به روز رسانی) محتوا و رفرنس های مقاله علمی ترویجی.
 • در ویرایش ادبی مقاله علمی ترویجی به نکات مرتبط با نوشتن مقاله علمی ترویجی می پردازیم. از قبیل تایپ، حروف چینی و صفحه آرایی مقاله علمی ترویی (فرمت کردن مقاله علمی ترویجی ).
 • در ویرایش نیتیو مقاله علمی ترویجی لازم است قواعد زبان نگارش مقاله رعایت شود. این نوع ویرایش در انجام مقاله علمی ترویجی به زبان انگلیسی و مجلات خارجی اهمیت بیشتری دارد.
انجام حرفه ای مقاله های علمی ترویجی در تمامی گرایش ها
انجام حرفه ای مقاله های علمی ترویجی در تمامی گرایش ها

انجام مقاله ترویجی و علمی پژوهشی چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند؟

مقاله علمی پژوهشی از دیگر انواع مقالات رایج است که درکنار شباهت‌ها، تفاوت‌هایی با مقاله ترویجی دارد. در مقاله ترویجی به مرور، بررسی و ترویج نتایج به دست آمده از پژوهش‌های انجام شده پرداخته می‌شود. در حالی که در مقاله علمی پژوهشی، دستاوردهای نو و نتایجی تازه در یک موضوع خاص ارزیابی و ارائه می‌گردد. لذا در کنار شباهت های ساختاری و اصول مقاله‌نویسی، تفاوت در ماهیت انجام پژوهش را می‌توان مهمترین تفاوت این نوع مقالات دانست.

برای پیدا کردن موضوعات جدید برای نوشتن مقاله علمی ترویجی چه روش‌هایی وجود دارد؟

نخستین گام برای انجام مقاله علمی ترویجی، انتخاب موضوع و عنوان مقاله است. امری که برخی از دانشجویان در انتخاب آن دچار مشکل شده و نمی توانند موضوع مناسبی را برگزینند. از جمله روش های کاربردی برای انتخاب موضوع می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اساتید دانشگاهی و اعضای هیئت علمی فعالیت مستمر و پررنگی در انجام مقالات علمی دارند. لذا با عناوین و موضوعات مناسب جهت چاپ مقاله علمی ترویجی آشنایی خوبی دارند. در نتیجه انتخاب استاد مشاور و استاد راهنما می تواند گزینه هوشمندانه ای برای انجام مقاله علمی ترویجی باشد.
 • به غیر از اساتید، افرادی که دارای تجربه نوشتن مقاله علمی ترویجی هستند می توانند به شما کمک نمایند. دانشجویان ارشد و دکترا که دارای نمونه مقاله علمی ترویجی هستند، از دیگر راه‌های مناسب برای انتخاب موضوع خواهندبود.
 • استخراج مقاله علمی ترویجی از پایان نامه جهت چاپ در مجلات داخلی و خارجی از دیگر راه کارهاست.
 • بررسی و ارزیابی پیشنهادهایی که در انتهای مقالات ارائه می شود نیز راه حل خوبی برای بررسی موضوع است.
 • استفاده از خدمات سایت و بهترین موسسه نوشتن مقاله علمی ترویجی می تواند خیال شما را آسوده نماید. کارت پروژه با ارائه خدمات اکسپت مقاله علمی ترویجی بصورت تضمینی آماده انجام سفارش مقاله علمی ترویجی است.
انجام حرفه ای مقاله های علمی ترویجی
انجام حرفه ای مقاله های علمی ترویجی

پایگاه‌های اطلاعات علمی برای تهیه مقالات موردنیاز در نگارش و انجام مقاله علمی ترویجی

پایگاه های علمی نقش مهمی در سابمیت، چاپ و پذیرش مقاله علمی ترویجی دارند. این پایگاه‌ها مرجع خوبی برای تهیه مقالات موردنیاز، به عنوان یکی از ابزارهای کاربردی نوشتن مقاله علمی ترویجی محسوب می‌شوند. از مهمترین و بارزترین آن ها می توان به پایگاه ISC (Islamic World Science Citation Center) اشاره کرد.

پایگاه های دیگری نظیر Google Scholar، Civilika، مجیران، Iranmedex نیز منبع خوبی برای تهیه مقالات هستند. پایگاه‌های معتبر خارجی نیز که ارائه دهنده مقالات معتبر همجون مقاله ISI هستند، برای یافتن معتبرترین مقالات نقش مهمی دارند. نظیر Scopus، JCR، Elsevier، PubMed و ProQuest.

انجام مقاله علمی ترویجی، پروپوزال، پایان نامه
انجام مقاله علمی ترویجی، پروپوزال، پایان نامه

مشاوره در نگارش و انجام مقاله علمی ترویجی

مشاوره تخصصی نگارش مقاله علمی ترویجی از جمله بهترین اقدامات برای انجام مقاله است. مشاوره شما را از چگونگی و فرایند چاپ مقاله علمی ترویجی مطلع می سازد. آشنایی با انجام مقالات علمی ترویجی و نحوه گرفتن پذیرش برای مقالات علمی ترویجی از دیگر مزایای مشاوره است. از طرفی دیگر مشاوره در مدیریت زمان، برنامه ریزی، انتخاب موضوع و شیوه پژوهش نیز بسیار اثرگذار است.

کارت پروژه به عنوان مرجع تخصصی سفارش انجام مقاله علمی ترویجی با قیمت مناسب و تضمینی فعالیت دارد. در همین راستا امکان مشاوره تخصصی انجام مقاله علمی ترویجی به صورت حرفه ای را فراهم کرده است. شما عزیزان از روش های زیر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 • مشاوره از طریق تماس تلفنی (همراه یا ثابت)
 • مشاوره از طریق واتس‌اپ
 • مشاوره از طریق تلگرام
 • مشاوره از طریق صفحه اینستاگرام
انجام مقاله علمی ترویجی به طور سریع، مطمئن و ممتاز
انجام مقاله علمی ترویجی به طور سریع، مطمئن و ممتاز

سفارش انجام مقاله علمی ترویجی

در کارت پروژه شما برای سفارش مقاله علمی ترویجی هیچ محدودیتی ندارید! از هر رشته دانشگاهی و برای هر نوع مجله داخلی و خارجی می‌توانید نسبت به سفارش مقاله اقدام نمایید. کارت پروژه آماده انجام و اصلاح و چاپ مقاله علمی ترویجی در کوتاهترین زمان و با تضمین کیفیت است. بدین منظور کافی است از یکی از روش های زیر نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

 • سایت اصلی کارت پروژه
 • تماس‌تلفنی
 • تلگرام
 • واتس‌اپ
 • اینستاگرام

فاکتورهای مؤثر بر هزینه و تعرفه سفارش مقاله علمی ترویجی

قیمت اکسپت و چاپ مقاله علمی ترویجی یکی از اصلی ترین مسائل و موضوعات برای سفارش مقاله است. خوب است بدانید، هزینه انجام مقاله به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. لذا نمی توان یک قیمت ثابت و مشخص برای انجام مقاله علمی ترویجی ارائه کرد. نوع مقاله، هزینه نوشتن مقاله علمی ترویجی با توجه به فرمت بندی و معیارهای پذیرش از جمله آن هاست.

هزینه چاپ مقالات علمی ترویجی باتوجه به داخلی یا خارجی بودن پایگاه پذیرش متفاوت خواهد بود. اکسپت و چاپ مقاله علمی ترویجی در ژورنال های معتبر به‌دلیل اعتبار بیشتر و شرایط سخت‌گیرانه‌تر، معمولاً هزینه بالاتری دارند. زمان موردنیاز نیز از دیگر مسائل قابل توجه است. هزینه چاپ سریع مقاله علمی ترویجی و فوری معمولاً بیشتر از حالت عادی است.

کارت پروژه ضمن ارائه تضمین کیفیت و پشتیبانی فعال 24 ساعته، سعی کرده قیمت مناسبی برای سفارش مقالات درنظربگیرد. چراکه شرایط دانشجویان رضایتمندی آن ها از اولویت های کارت پروژه است. لذا اگر قصد پذیرش مقاله علمی پژوهشی و چاپ مقاله علمی ترویجی قیمت مناسب دارید، کارت پروژه در کنار شماست.

صفر تا صد مقاله های علمی ترویجی
صفر تا صد مقاله های علمی ترویجی

متخصصان حرفه ای در نگارش و انجام مقاله علمی ترویجی (چه کارشناسانی پروژه شما را چاپ میدهند؟)

افرادی که وظیفه نگارش مقاله علمی ترویجی، اصلاح و ریوایز مقاله علمی ترویجی برعهده دارند، افراد متخصص و باتجربه هستند. متخصصانی که از میان تعدادی از واجدین شرایط با مهارت و تجربه بالاتر انتخاب شده اند. همین ویژگی سبب تضمین کیفیت مقالات و خدمات سفارش مقاله علمی ترویجی گردیده است.

تماس با ما

برای تماس با کارشناسان و مشاوران کارت پروژه و استفاده از خدمات متعدد مجموعه، روش‌های مختلف درنظر گرفته شده است. سایت کارت پروژه، تماس تلفنی، ایمیل، واتس‌اپ، تلگرام و اینستاگرام از جمله این موارد است. شما عزیزان برای مشاوره و ثبت سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی، می‌توانید از این روش ها با ما در تماس باشید.