ترجمه آمار ❤️ ترجمه مقاله آمار تخصصی (100% تضمینی و فوری)

انجام ترجمه مقاله آمار
انجام ترجمه مقاله آمار در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه های دانشجویی، انجام ترجمه مقاله انگلیسی ،انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام ترجمه آمار شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه موردنظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت سفارش مشاوره و ترجمه مقاله آمار در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنیدو یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

سوالات متداول

برای انجام ترجمه آمار چگونه سفارش خود ثبت کنیم؟

راه های مختلف برای ثبت سفارش انجام ترجمه آمار :

1- از طریق فرم سفارش خود را ثبت نمائید. 2- سفارش خود را از طریق ارسال پیام به شبکه های اجتماعی ثبت کنید. 3-برای سفارش می توانید از طریق شماره تماس 09104503300 اقدام کنید.

برای ثبت سفارش انجام ترجمه آمار چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش انجام ترجمه آمار شامل:

اطلاعات ضروری: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات ترجمه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

برای انجام ترجمه آمار چقدرهزینه و چه مدت زمان لازم است؟

هزینه و زمان انجام ترجمه آمار به شما بستگی دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است. ما پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما، این دو مورد را خدمتتان اعلام می کنیم.
اگر برای انجام ترجمه آمار خود عحله دارید و قصد دارید ترجمه خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

چه مدت زمان برای بررسی و اعلام نتیجه ترجمه آمار نیاز است؟

مدت زمان و هزینه در هر ترجمه ای متفاوت است و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغییر است.

ترجمه آمار شما با میزان از چه کیفیتی و توسط چه اساتید و متخصصانی انجام می شود؟

ترجمه ها در کارت پروژه، توسط اساتید و متخصصان حرفه ای و مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. تمامی ترجمه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. تفاوت این پلن ها در این است که هر کدام از این سطوح، اساتیدی که ترجمه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی ترجمه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

چرا باید پروژه انجام ترجمه آمار خود را به کارت پروژه بسپاریم؟

کارت پروژه با دارا بودن 11 سال سابقه کار درخشان و اعتبار توانسته در این سال ها رضایت دانشجویان و مشتریان خود را در پی داشته باشد و همچنین برای آسودگی خاطر شما عزیزان و سهولت اعتماد به کارت، ما در ابتدا 50 درصد هزینه پروژه را دریافت میکنیم و 50 درصد باقی مانده را در آخر پروژه دریافت می کنیم که توانسته ایم تفاوت زیادی با دیگر موسسات ایجاد نماییم. سابقه چندین ساله کارت می تواند بهترین گزینه برای اعتماد و ضمانت ترجمه‌هایتان باشد.

ترجمه آمار از خدمات مهم ما به دانشجویان گرایش‌های مختلف آمار است. انجام ترجمه آمار در این پلتفرم به صورت کاملاً تخصصی انجام می‌شود. در این مقاله به بررسی نکات مهم در ترجمه مقاله انگلیسی آمار می‌پردازیم. همچنین شما را با المان‌های قابل توجه در سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله آمار و ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله آمار آشنا خواهیم کرد. همان‌طور که خواهید خواهند زمان و قیمت ترجمه مقاله ISI آمار با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود. نحوه‌ی ثبت سفارش ترجمه تخصصی مقاله آمار و توضیحاتی پیرامون تضمین کیفیت و خدمات پشتیبانی برخی دیگر از مطالبی هستند که در ادامه خواهید خواند.

ترجمه آمار

وقتی پای ترجمه تخصصی وسط می‌آید، موضوع دیگر تنها محدود به برگردان یک متن انگلیسی به فارسی یا هر زبان دیگری محدود نمی‌شود. در ترجمه تخصصی شاید دانش ترجمه و دانش تخصصی هر دو به یک اندازه اهمیت داشته باشند. ترجمه آمار تخصصی نیز از این قضیه مستثنا نیست.

از این جهت وقتی به ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی آمار به صورت تخصصی می‌رسیم، بسیار مهم است که ترجمه توسط یک متخصص ماهر در ترجمه‌ی متون مربوط به این رشته انجام شود. این مهارت را تنها می‌توانید از یک کارشناس فارغ‌التحصیل این رشته‌ی تحصیلی انتظار داشته باشید. مترجمی که در گرایش مورد نظر شما دانش کافی داشته و تجربه تالیف مقاله در زبان مبدا را نیز داشته باشد.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت ترجمه مقاله آمار
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت ترجمه مقاله آمار در کارت پروژه

ترجمه مقاله آمار

ترجمه آمار به صورت تخصصی مستلزم تسلط بر دانش فنی این رشته و اصطلاحات پرتکرار و مفاهیم مهم آن است. اما علاوه بر دانش تخصصی ترجمه، در مواردی مترجم باید بتوانید پس از درک مقاله و اهداف آن، متن ترجمه شده را با توجه بر پارامترهای مختلفی تالیف کند. برای مثال گاهی نیاز است که مترجم در ارائه‌ی خدمات ترجمه مقالات آمار، علاوه بر تلاش برای برگردان دقیق مطالب به انگلیسی یا فارسی، به المان‌هایی نظیر سبک نگارش متن، فرهنگ و شناخت مخاطب توجه داشته باشد. از این جهت ترجمه مقاله تنها زمانی آغاز می‌شود که مترجم به خوبی آن را مطالعه کرده و اهداف و ویژگی‌های خاص آن را بشناسند.

پایان نامه، پروپوزال و مقالات و ترجمه مقالات آمار
پایان نامه، پروپوزال و مقالات و ترجمه مقالات آمار در کارت

ترجمه مقاله انگلیسی آمار

یکی از تفاوت‌های مهم ترجمه تخصصی آمار با ترجمه عمومی، وجود اصطلاحات و عبارات تخصصی مختلف در متن است. به همین دلیل است که مترجمین عمومی توانایی برگردان تخصصی مقاله آمار را با بهترین کیفیت ممکن ندارند. چرا که در مواردی ممکن است مترجم به درک دقیقی از متن اصلی نرسیده و از این جهت نتواند آن را به خوبی ترجمه کند. گاهی پیش می‌آید که یک اصطلاح در یک رشته‌ی تخصصی معنایی متفاوت و ویژه داشته باشد. عدم اطلاع از این موضوع می‌تواند متن نهایی و کیفیت آن را تحت تاثیر قرار دهد.

به دلیل اهمیت این موضوع ما همواره به دانشجویان توصیه می‌کنیم که برای سفارش ترجمه مقاله آمار حتماً پیش از هر چیز به تخصص مترجم و حوزه‌ی فعالیت او توجه کنند.

ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله آمار

در ترجمه مقالات مهندسی آمار از انگلیسی به فارسی و به‌طور کلی در هر ترجمه‌ای، بسیار مهم است که مترجم بر زبان مبدا و مقصد به طور کامل تسلط داشته باشد. این دانش تنها در صورتی به دست می‌آید که مترجم به‌طور تخصصی با این زبان‌ها و فرهنگ و ویژگی‌های خاص آن‌ها آشنا باشد. درک فرهنگ و ساختار یک زبان به فهم هر چه بیشتر مترجم از متن مبدا کمک کرده و باعث می‌شود در نگارش متن نهایی نیز آن‌ها را به درستی به کار بگیرد.

علاوه بر این مترجم باید بر دستورات گرامری و دیگر جزئیات مربوط به هر زبان آشنا بوده و در تالیف متن ترجمه آمار آن‌ها را رعایت کند. فراموش نکنید که با مطالعه‌ی چند مورد از مقالات آمار با ترجمه انجام شده از سوی مترجم می‌توانید به توانمندی او در زمینه‌ی ترجمه پر ببرید و میزان توجه به این موارد را در آن‌ها بررسی کنید.

صفر تا صد انجام ترجمه مقالات آمار
صفر تا صد انجام ترجمه مقالات آمار در سایت کارت

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله آمار

یک مترجم حرفه‌ای در خلال برگردان متون فارسی به انگلیسی با کلمات به صورت مجزا مواجه نمی‌شود. چرا که ترجمه کلمه به کلمه هیچ گاه نمی‌تواند مفهوم متن را به مخاطب انتقال دهد. از طرفی گاهی حتی ممکن است مترجم در ترجمه برخی جملات نیاز به خلاقیت و توضیح موضوع از دیدگاهی قابل فهم برای مخاطب داشته باشد. در واقع حتی اگر شما یک اصطلاح را از زبان فارسی به انگلیسی ترجمه کنید، اما حدس بزنید که موضوع ممکن است برای مخاطب روشن نباشد، به افزودن جملات یا توضیحاتی برای انتقال کامل مطلب نیاز خواهید داشت. این چیزی‌ست که باید از یک متخصص ترجمه انتظار داشته باشید.

ترجمه مقاله ISI آمار

در ترجمه آمار مربوط به به مقالات ISI به شدت از ترجمه کلمه به کلمه و ماشینی بپرهیزید. چرا که هدف از چنین ترجمه‌ای نه تنها برگردان متن و ترجمه حرفه ای آمار به انگلیسی یا هر زبان دیگری‌ست، بلکه متن نهایی باید با کیفیت استاندارد و به صورت کاملاً روان نگارش شود. در مواقع در ترجمه مقاله آمار و متون تخصصی برای چاپ در مجلات و ژورنال‌های علمی، ما از مترجم تنها انتظار انتقال مفاهیم و مطالب را نداریم. بلکه مترجم باید توانایی نویسندگی به زبان مبدا را نیز داشته باشد.

به همین دلیل است که ترجمه مقاله ISI آمار را می‌توان یکی از سخت‌ترین انواع ترجمه متون آمار دانست که تجربه در تالیف مقاله به زبان مبدا نقش مهمی در کیفیت آن ایفا می‌کند.

انجام ترجمه مقاله آمار توسط حرفه ای ها
انجام ترجمه مقاله آمار توسط حرفه ای های کارت

ترجمه تخصصی مقاله آمار

گاهی ممکن است در ترجمه مقاله آمار از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی جزئیات اهمیت بالایی داشته باشند. برای دانشجویانی که به دنبال چاپ مقالات تالیف شده خود در ژورنال‌های معتبر علم آمار در جهان هستند، گاهی حفظ لحن و سبک نگارش نویسنده در متن نهایی اهمیت بالایی پیدا می‌کند. البته چنین موضوع اغلب در علوم انسانی مورد توجه قرار می‌گیرد و ممکن است در رشته‌هایی هم‌چون ریاضیات و آمار تا این اندازه حساسیت بر روی متن وجود نداشته باشد. با این حال انجام ترجمه مقاله آمار با حفظ لحن و توجه به خصیصه‌های ویژه‌ی متن اولیه گاهی برای متقاضیان ترجمه متن و مقالات تخصصی آمار اهمیت بالایی پیدا می‌کند.

سفارش ترجمه مقاله آمار

با توجه به آن‌چه تا کنون گفتیم انجام ترجمه آمار امری کاملاً تخصصی‌ست. از این جهت از دانشجویان انتظار نمی‌رود که برای مثال خود اقدام به ترجمه مقاله ISC آمار کنند. دانشجویان به‌طور معمول برای این منظور به سراغ بهره‌مندی از خدمات ترجمه مقالات ISI مهندسی آمار از فارسی به انگلیسی و یا برعکس در وبسایت‌ها و دارالترجمه‌ها می‌روند. به دلیل اهمیت سفارش ترجمه تخصصی آمار و انتخاب بهترین مترجم و وبسایت، در ادامه نکاتی را در این زمینه مرور می‌کنیم.

انجام ترجمه آمار برای تمامی مقاطع و رشته ها
انجام ترجمه مقاله آمار برای تمامی مقاطع و رشته ها

بهترین موسسه ترجمه تخصصی آمار

برای سفارش ترجمه تخصصی متون آمار حتماً به نکات زیر توجه کنید.

 • ترجمه مقالات خود را حتماً به متخصصین رشته و گرایش تحصییلی خود بسپارید.
 • برای ترجمه تخصصی چکیده رشته آمار از خدمات وبسایت‌های معتبر و با تجربه استفاده کنید.
 • با وعده‌ی ترجمه مقاله فوری و ارزان آمار به سراغ وبسایت‌ها و فریلنسرهای ناآشنا نروید.
 • حتماً پیش از ثبت سفارش چند مقاله‌ی ترجمه شده را به عنوان نمونه‌کار دریافت و بررسی کنید.

مراحل ثبت سفارش ترجمه آمار

در صورت انتخاب کارت پروژه برای ترجمه آنلاین متن و مقاله آمار، سفارش خود را طی مراحل زیر در این وبسایت ثبت کنید.

 • اولین قدم برای ثبت سفارش ترجمه مقاله آمار، ارسال جزئیات و فایل‌های مربوط به مقاله است.
 • پس از بررسی این موارد قیمت و زمان تحویل فایل با توجه به سطوح مختلف کیفیت تعیین و با شما در میان گذاشته می‌شود. در صورت نیاز به دریافت زودتر مقاله، درخواست خود را برای ترجمه فوری مقاله آمار اعلام کنید.
 • سطح کیفیت مناسب برای سفارش خود را از بین سطوح الماسی، طلایی، نقره‌ای و برنزی با مشورت کارشناسان انتخاب کنید.
 • با پرداخت نیمی از هزینه ترجمه مقاله آمار، سفارش خود را در این پلتفرم ثبت کنید.
انجام ترجمه مقاله آمار برای تمامی مقاطع و رشته ها
انجام ترجمه مقاله آمار با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کارت پروژه

مراحل ترجمه مقالات رشته آمار در سایت کارت پروژه

پس از ثبت سفارش در دارالترجمه مقاله آمار کارت پروژه، ترجمه متون تخصصی شما طی مراحل زیر انجام می‌شود.

 • انتخاب بهترین مترجم برای ترجمه نتیو و تخصصی مقاله آمار با بهترین کیفیت.
 • انجام پروژه مترجمی مقاله آمار توسط مترجم به صورت بخش به بخش یا کامل. (با توجه به توافق انجام شده.)
 • ارائه‌ی بخش‌هایی از ترجمه برای بررسی کیفیت.
 • دریافت کامل هزینه در صورت رضایت دانشجو ترجمه آمار.
 • دریافت فایل نهایی انجام ترجمه مقاله آمار با تسلط بر اصطلاحات و بهره‌مندی از خدمات 3 روزه‌ی پشتیبانی.

هزینه انجام ترجمه رشته آمار

در بحث و بررسی پیرامون ترجمه تخصصی آمار قیمت یکی از مواردی‌ست که ذهن دانشجویان را به خود درگیر می‌کند. به‌طور کلی هزینه ترجمه با توجه به حجم مقاله و با توجه به استانداردهایی هم‌چون موارد زیر تعیین می‌شود.

 • قیمت ترجمه تخصصی کلمه ای مقاله آمار
 • قیمت ترجمه تخصصی صفحه ای مقاله آمار

اما علاوه بر این مورد، پارامترهای زیر نیز می‌توانند تعیین‌کننده‌ی قیمت نهایی ترجمه باشند.

 • زبان مبدا و مقصد در ترجمه آمار
 • زمان تحویل (پروژه‌ی فوری=هزینه بیشتر)
 • نیاز به ترجمه تصاویر و جداول موجود در متن
 • سطح کیفیت ترجمه (الماسی، طلایی، نقره‌ای، برنزی)
 • فرمت ترجمه
 • میزان تخصصی بودن متن

زمان ترجمه مقالات آمار

چه مدت زمانی برای تکمیل ترجمه مقاله آمار نیاز خواهد بود؟ پاسخ این سوال به ویژگی‌های مقاله، حجم آن و سطح تخصصی بودن آن وابسته است. برای مثال ساختار پیچیده‌ی یک مقاله و یا زبان سخت آن می‌توانند مترجم را وادار به صرف زمان بیشتر برای ترجمه تخصصی متون آمار کند. از طرفی جزئیات دیگری وجود دارند که می‌توانند باعث افزایش زمان مورد نیاز برای ترجمه رسمی مقاله آمار شوند. برای مثال در صورتی که در ترجمه مقاله رشته آمار مترجم موظف به ترجمه‌ی شکل‌ها و جداول باشد، سرعت ترجمه می‌تواند کاهش یابد. چرا که در متن نهایی نیاز به ایجاد جداول و وارد کردن داده‌ها وجود خواهد داشت.

تضمین کیفیت و گارانتی ترجمه مقاله آمار

ترجمه متون تخصصی آمار آنلاین در سایت ترجمه آمار کارت پروژه با تضمین کیفیت و گارانتی انجام می‌شود. برای گارانتی کیفیت، نیمی از هزینه‌ی ترجمه مقاله در هنگام ثبت سفارش از او دریافت نمی‌شود. این مبلغ به عنوان ضمانت کیفیت نزد دانشجو باقی می‌ماند. در پایان و پس از اطمینان از دریافت مقاله انگلیسی آمار با ترجمه با کیفیت، دانشجو می‌تواند این هزینه را واریز کرده و فایل کامل ترجمه را دریافت کند. گارانتی کیفیت در ترجمه مقالات مهندسی آمار از فارسی به انگلیسی و دیگر زبان‌ها و در ترجمه تمامی فرمت‌ها ارائه می‌شود.

انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه مقاله آمار در کارت پروژه
انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه مقاله آمار توسط کارت پروژه

تضمین پشتیبانی ترجمه تخصصی رشته آمار

پس از پایان ترجمه بخش به بخش مقاله آمار دانشجو تا 72 ساعت از خدمات پشتیبانی بهره‌مند خواهد بود. مترجمین ما تمام تلاش خود را برای انجام ترجمه دقیق مقاله آمار به کار می‌گیرند. با این حال اگر در موارد محدودی اشکالاتی در متن وجود داشته باشد در طول این 3 روز به صورت رایگان برطرف خواهد شد. مرحله‌ی پشتیبانی به منظور ترجمه دقیق مقاله علمی و عمومی آمار تعریف شده و هدف از آن جلب حداکثری رضایت دانشجوست.

ترجمه مقاله آمار توسط بهترین مترجم

ما در کارت پروژه با چندین مترجم متخصص و حرفه‌ای آمار همکاری می‌کنیم. اما ترجمه تخصصی آمار با ترجمه عمومی بر عهده‌ی کدام یک از این مترجمین قرار خواهد گرفت؟ همان‌وطر که در توضیح مراحل انجام ترجمه آمار در کارت پروژه عنوان کردیم، اولین گام برای ارائه‌ی بهترین خدمات در این وبسایت، انتخاب مناسب‌ترین مترجم برای پروژه شماست. برای مثال اگر شما به دنبال ترجمه ی مقاله های ISI آمار برای چاپ در ژورنال های خارجی، ترجمه مقاله‌تان به فردی با تجربه در تالیف مقاله به زبان انگلیسی در گرایش تحصیلی خودتان واگذار خواهد شد.

خدمات ترجمه آمار در فرمت‌ها و مدیاهای مختلف

ترجمه مقاله دانشجویی انگلیسی آمار از محبوب‌ترین خدمات ما در زمینه‌ی ترجمه در این رشته است. اما آیا دانشجویان تنها به دنبال ترجمه سریع مقاله آمار هستند؟ آیا علاوه بر ترجمه مقاله های عمومی آمار امکان ترجمه در فرمت‌های دیگر نیز وجود دارد؟ بله. ما در کنار انجام ترجمه انسانی مقاله آمار خدمات متنوعی را در ترجمه فیلم، پادکست و … رشته آمار ارائه می‌کنیم.

ترجمه مقاله آمار به زبان های مختلف

ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقاله آمار را بدون شک می‌توان از پرتکرارترین سفارش‌های دانشجویان آمار دانست. اما بد نیست بدانید که علاوه بر ترجمه آنلاین متن انگلیسی به فارسی تخصصی آمار، امکان ترجمه از این زبان به زبان‌هایی هم‌چون اسپانیایی، ترکی، عربی، آلمانی، فرانسوی و … نیز وجود دارد. در واقع ترجمه مقاله به زبان های مختلف یکی از ویژگی‌های مهم خدمات کارت پروژه است.

ترجمه مقاله آمار بر اساس فرمت ژورنال‌های معتبر

ترجمه مقالات اسکوپوس آمار به منظور چاپ در مجلات علمی دنیا، باید با توجه به فرمت استاندارد این ژورنال‌ها انجام شود. از این جهت می‌توان گفت ترجمه آمار برای چاپ در این مجلات، خود امری تخصصی تلقی می‌شود. هم‌چنین در مواردی نظیر ترجمه مقاله اساسی (Base) برای نگارش پایان‌نامه آمار مترجم باید با ساختار مطلوب برای پایان‌نامه آشنا باشد. وجود حساسیت بر روی جزئیات و نیاز به رعایت تک تک آن‌ها باعث شده سفارش ترجمه تخصصی مقاله آمار امری به مراتب حساس‌تر از برونسپاری ترجمه‌های عمومی باشد. ترجمه این مقالات در کارت پروژه به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای و با تضمین کیفیت نهایی کار انجام می‌شود.

انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله آمار
انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله آمار در کارت پروژه

ترجمه خوب و با کیفیت مقاله آمار در کارت پروژه

مزایای سفارش ترجمه در پلتفرم کارت پروژه:

 • ترجمه تخصصی تضمینی مقاله آمار
 • ترجمه با تضمین پشتیبانی
 • پایین بودن تعرفه ترجمه مقاله آمار
 • ترجمه مقاله آمار با ایجاد واژه نامه اختصاصی
 • ترجمه فوری آمار در کم‌ترین زمان ممکن
 • ترجمه مقاله به تمام زبان‌ها
 • ترجمه در سطح کیفیت مورد نظر شما
 • ترجمه در قالب تمامی فرمت‌ها

نمونه های انجام شده ترجمه آمار

در ادامه برخی از مهم‌ترین خدمات ما را در زمینه‌ی ترجمه رشته آمار مطالعه می‌کنید.

 • ترجمه چکیده پایان نامه آمار
 • ترجمه تخصصی فایل های صوتی و تصویری آمار
 • ترجمه متن آمار
 • ترجمه کتاب آمار
 • ترجمه مقاله آمار از عربی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله آمار از روسی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله آمار از ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله آمار از آلمانی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله آمار از کردی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله آمار از اسپانیایی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله آمار از فرانسوی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله آمار از اردو به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله آمار از چینی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه پروژه آمار
 • ترجمه تمرین دانشگاهی آمار
 • ترجمه متون و قراردادهای بازرگانی آمار
 • سایت ترجمه تخصصی آمار
 • ترجمه مقالات علمی و پژوهشی، ISI و ISC آمار
 • ترجمه اسناد و مدارک رسمی و اداری شرکتهای مهندسی آمار
 • ترجمه تخصصی کاتالوگ و بروشورهای آمار

ترجمه تخصصی مقاله آمار تهران و دیگر شهرهای کشور

زندگی و تحصیل در برخی شهرستان‌ها سبب عدم دسترسی دانشجویان به مترجم تخصصی آمار شده است. در شرایطی که دانشجویان در طی دوران تحصیل بدون شک به ترجمه دانشجویی آمار نیاز خواهند داشت، بسیار مهم است که بتوانند با یک مترجم یا تیم ترجمه متخصص کار کنند. این موضوع ما را بر آن داشته تا با فعالیت آنلاین، امکان بهره‌مندی از خدمات ترجمه ارزان مقاله آمار و برگردان تخصصی و تضمینی متون این رشته را برای دانشجویان در شهرهای مختلف کشور فراهم کنید.

صفر تا صد انجام ترجمه مقاله آمار
صفر تا صد انجام ترجمه مقاله آمار در کارت پروژه

ترجمه مقاله تمامی گرایش‌های رشته آمار

همکاری با مترجمین متعدد امکان ارائه‌ی خدمات ترجمه مقاله تمام گرایش های آمار را در این پلتفرم فراهم کرده است. در ادامه نگاهی به برخی از این گرایش‌ها و خدمات مهم ترجمه در هر یک از آن‌ها خواهیم داشت.

 • ترجمه مقاله آمار بیمه (اکچواری)
 • ترجمه مقاله آمار اقتصادی اجتماعی (Social and Economic Statistics)
 • ترجمه مقاله آمار رسمی
 • ترجمه مقاله آمار علم داده ها
 • ترجمه مقاله آمار بیم سنجی (Inspection)

ترجمه مقاله آمار و کاربردها

رشته‌ی تحصیلی آمار در مقطع کارشناسی با عنوان رشته آمار و کاربردها شناخته می‌شود. این رشته در ادامه و در مقطع ارشد به زیرشاخه‌های مخلتفی از علم آمار از قبیل آمار ریاضی، آمار اقتصادی، آمار بیمه و … تقسیم می‌شود. در این رشته تحصیلی محققین و دانشمندان به دنبال تعریف مدل‌های ریاضی و پیش‌بینی و بررسی احتمال بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده می‌پردازند.

همان‌طور که حدس می‌زنید در این علم بخش قابل توجهی از فعالیت پژوهشگران به جمع‌آوری و طبقه‌بندی داده‌ها اختصاص دارد. از این رو می‌توان گردآوری و دسته‌بندی اطلاعات را یکی از موضوعات بسیار مهم در ترجمه مقاله انگلیسی آمار و کاربردها / معرفی کرد. اما از اهمیت تجزیه و تحلیل داده‌ها در این رشته نمی‌توان غافل شد. چرا که نظریه‌ها و مدل‌های ریاضی، پیش‌بینی‌ها و … بر اساس مطالعه و تحلیل این داده‌ها به دست می‌آیند.


از علم آمار در حوزه‌های مختلفی استفاده می‌شود. از مطالعه و تحقیق در زمینه‌های صنعتی گرفته تا فعالیت در حوزه‌های اقتصادی و حتی مدیریتی به کمک این علم ممکن شده و آمار در سطح خرد و کلان می‌توان به بهبود هر یک از این حوزه‌ها کمک قابل توجهی کند. سالانه تحقیقات و مطالعات بسیاری در زمینه‌ی جمع‌آوری و طبقه‌بندی داده‌ها، نگهداری اطلاعات، به‌روزرسانی اطلاعات، مستندسازی و … انجام می‌شود.

این تحقیقات به منظور حل مسائل مختلف و یا یافتن راه‌حل‌های جدید در فرآیندهای تولید، نگهداری، مدیریت و … انجام می‌شود. اگر شما نیز در هر یک از این زمینه‌ها تحقیق می‌کنید، می‌توانید از مقالات متعدد چاپ شده در مجلات علمی معتبر دنیا به عنوان منبع استفاده کنید. ترجمه تخصصی آمار و کاربردها راه‌حلی برای دسترسی به منابع گسترده‌تر و متنوع است.