انجام نگارش، پذیرش و چاپ مقاله scopus (اسکوپوس) ❤️ 100% تضمینی

نگارش مقاله SCOPUS
چاپ مقاله scopus

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام مقاله ، انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام و چاپ مقاله scopus اسکوپوس شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره ، چاپ و پذیرش مقاله اسکوپوس scopus در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور سفارش چاپ مقاله scopus خود را ثبت کنم؟

روش های پیشنهادی ما برای انجام مقاله اسکوپوس :
1.پر کردن و ارسال فرمی که در بالای هر صفحه قرار دارد.
2. ارسال پیام به شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه(تلگرام، واتساپ، ایتا و …)
3. تماس با مشاوران متخصص: 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش انجام مقاله اسکوپوس مورد نیاز است؟

اطلاعاتی که برای بررسی مقاله scopus مورد نیاز است: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه
اطلاعاتی که به برآورد بهتر زمان و هزینه کمک می‌کنند: نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

هزینه و زمان انجام مقاله های scopus به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام مقاله اسکوپوس نسبت به هر پروژه متفاوت است و پس از بررسی اطلاعاتارسالی، خدمت شما اعلام می‌شود.
گاهی افراد نیاز دارند مقالات خود را در زمانی زودتر از زمان برآورد شده تحویل بگیرند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا هزینه و زمان متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی اطلاعات ارسالی و اعلام نتیجه چقدر است؟

زمان لازم برای بررسی پروژه ها و اعلام نتیجه به سطح هر پروژه (سادگی و سختی) بستگی دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

در کارت پروژه، تمامی مقالات توسط متخصصان مجرب حوزه مورد نظر و در 4 سطح کیفی “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. دلیل این طبقه‌بندی این است که در هر سطح، میزان تجربه، مهارت و دانش مجریان متفاوت است. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی پروژه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

سفارش، نگارش و انجام مقاله scopus (همایشی، کنفرانسی، علمی پژوهشی، ISC، ISI)

انجام مقاله scopus یکی از معتبرترین نوع مقالات خارجی به شمار می رود. اعتبار و امتیاز بالای چاپ مقاله scopus سبب شده تا دانشجویان رشته‌های مختلف اقدام به نوشتن این نوع مقالات نمایند. کسب نمره و امتیاز بالا برای واحدهای درسی و پایان‌نامه، مهاجرت‌تحصیلی و مصاحبه شغلی از مزایای نوشتن مقاله scopus است.

کارت پروژه ارائه دهنده خدمات تضمینی پذیرش و چاپ مقاله اسکوپوس به صورت صفر تا صد است. شما با ثبت سفارش مقاله scopus می توانید کلیه مراحل چاپ مقاله در اسکوپوس را به ما بسپارید. از انتخاب موضوع و منابع گرفته تا نگارش، ویرایش، ریوایز و چاپ سریع مقاله اسکوپوس.

انجام مقاله اسکوپوس با پشتیبانی 24 ساعته
انجام مقاله اسکوپوس با پشتیبانی 24 ساعته

آشنایی با ساختار انواع مقاله scopus برای نگارش و انجام

آماده سازی مقاله برای چاپ مقاله اسکوپوس تضمینی نیازمند رعایت اصول مقاله نویسی و رعیات ساختار انجام مقاله scopus است. ساختار مقاله scopus از بخش های مختلف تشکیل شده است. عنوان مقاله، چکیده، مقدمه، پیشینه تحقیق، ادبیات موضوع و شرح پژوهش از جمله آن هاست. بررسی نتایج و مقایسه‌با سایر نتایج پژوهشگران و ارائه منابع، از دیگر بخش‌های مهم ساختاری در نوشتن مقاله scopus است. رعایت دقیق این موارد در کنار فرمت کردن از نکات کلیدی برای چاپ مقاله اسکوپوس می باشد.

چرا باید برای چاپ مقاله scopus اقدام کنیم؟

ممکن است از خود بپرسید انجام و اکسپت مقاله اسکوپوس چه مزایا و امتیازاتی دارد؟ Scopus یکی از معتبرترین ژورنال های پذیرش مقاله در دنیاست. در نتیجه اکسپت و چاپ مقاله اسکوپوس اعتبار و امتیاز بسیار بالایی برای نویسنده دارد. به گونه ای که در سراسر دنیا می توان از مزایا و امتیازات انجام مقاله scopus بهره مند شد. همین مزایا و امتیازات سبب شده تا بسیاری از دانشجویان و اساتید اقدام به نوشتن مقاله scopus نمایند. از مهمترین ویژگی ها و مزایای انجام و سفارش مقاله scopus عبارتند از:

 • اعتبار بسیار بالا و یکی از شناخته شده ترین انواع مقالات علمی در جهان
 • گزینه ای ایده آل برای تقویت رزومه و ثبت پژوهش و دستاوردهای علمی با نام شخصی
 • پذیرش مقاله scopus  و کسب بالاترین نمرات برای واحدهای درسی دانشگاهی، پایان نامه و …
 • کسب اعتبار در جامعه علمی تخصصی و شناسایی به عنوان پژوهشگر فعال و متخصص
 • چاپ مقاله scopus برای ارائه دستاوردها و نتایج پژوهش به جامعه بزرگ علمی دنیا به دلیل مخاطبان فراوان
 • ایجاد زمینه و بستر لازم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور و مهاجرت تحصیلی
 • انجام مقاله scopus برای کسب امتیاز در مصاحبه های علمی و پذیرش در مقطع دکتری
 • دارای امتیاز بسیار بالا در مصاحبه های شغلی و استخدام در شرکت ها و مؤسسات مختلف
سفارش انجام مقاله اسکوپوس ، تحقیق و پروژه ها در کارت پروژه
سفارش انجام مقاله اسکوپوس ، تحقیق و پروژه ها در کارت پروژه

آشنایی با فرمت کردن چاپ مقاله scopus

فرمت بندی مقاله scopus به معنای نگارش و تهیه مقاله بر اساس استانداردهای اسکوپوس می باشد. این استانداردها در قالب تمپلیت مقالات اسکوپوس برای انجام مقاله scopus توسط خود پایگاه در اختیار نویسندگان قرار می گیرد. اغلب دارای فاکتورهای محتوایی نظیر سرفصل‌ها و فاکتورهای ظاهری و نگارشی از جمله نوع خطوط و فونت می باشد.

صفر تا صد تحقیقات دانشگاهی اسکوپوس
صفر تا صد تحقیقات دانشگاهی اسکوپو

ویرایش و انجام کلیه اصلاحات مقاله scopus

یکی از مهمترین موارد و شرایط پذیرش مقاله در اسکوپوس، رعایت نکات‌فنی، ادبی و نیتیو در نوشتن مقاله scopus است. این موارد پس از نوشتن مقاله اسکوپوس و در مرحله ویرایش و تدوین لحاظ می گردد. در ویرایش فنی، به روزرسانی محتوا و رفرنس‌ها در دستورکار قرار می‌گیرد. در ویرایش ادبی و نیتیو نیز نکات نگارشی و قواعد زبان نگارش مقاله مورد نظر خواهدبود. ویرایش مقاله اسکوپوس پیش از ارسال نقش مهمی در تسریع پذیرش و چاپ مقالات scopus دارد.

انجام حرفه ای مقاله های اسکوپوس در تمامی گرایش ها
انجام حرفه ای مقاله های اسکوپوس در تمامی گرایش ها

آشنایی با ساختار انواع مقاله scopus برای نگارش و انجام

آماده سازی مقاله برای چاپ مقاله اسکوپوس تضمینی نیازمند رعایت اصول مقاله نویسی و رعیات ساختار انجام مقاله scopus است. ساختار مقاله scopus از بخش های مختلف تشکیل شده است. عنوان مقاله، چکیده، مقدمه، پیشینه تحقیق، ادبیات موضوع و شرح پژوهش از جمله آن هاست. بررسی نتایج و مقایسه‌با سایر نتایج پژوهشگران و ارائه منابع، از دیگر بخش‌های مهم ساختاری در نوشتن مقاله scopus است. رعایت دقیق این موارد در کنار فرمت کردن از نکات کلیدی برای چاپ مقاله اسکوپوس می باشد.

آشنایی با فرمت کردن چاپ مقاله scopus

فرمت بندی مقاله scopus به معنای نگارش و تهیه مقاله بر اساس استانداردهای اسکوپوس می باشد. این استانداردها در قالب تمپلیت مقالات اسکوپوس برای انجام این مقاله ها توسط خود پایگاه در اختیار نویسندگان قرار می گیرد. اغلب دارای فاکتورهای محتوایی نظیر سرفصل‌ها و فاکتورهای ظاهری و نگارشی از جمله نوع خطوط و فونت می باشد.

ویرایش و انجام کلیه اصلاحات مقاله scopus

یکی از مهمترین موارد و شرایط پذیرش مقاله در اسکوپوس، رعایت نکات‌فنی، ادبی و نیتیو در نوشتن مقاله scopus است. این موارد پس از نوشتن مقاله اسکوپوس و در مرحله ویرایش و تدوین لحاظ می گردد. ویرایش مقاله اسکوپوس پیش از ارسال نقش مهمی در تسریع پذیرش و چاپ مقاله scopus دارد.
در ویرایش فنی، به روزرسانی محتوا و رفرنس‌ها در دستورکار قرار می‌گیرد.

• در ویرایش ادبی نیز نکات مربوط به ادبیات، جمله بندی، تایپ و حروف چینی مودر توجه است.
• ویرایش نیتیو مقاله scopus نیز در ارتباط با قواعد زبان نگارش مقاله مورد نظر خواهدبود.

کارت پروژه به عنوان مرجع تخصصی انجام مقالات علمی، آماده انجام ویرایش و اصلاحات مقاله scopus است. شما می‌توانید اصلاحیه مقاله اسکوپوس، ریوایز مقاله scopus و انجام ویرایش فنی، ادبی و نیتیو را به کارت بسپارید.

بخش های مختلف نگارش مقاله scopus

مقاله scopus دارای بخش ها و قسمت های مختلف و متعددی است. بخش هایی که ساختار مقاله را تشکیل می دهند و برای نوشتن مقاله scopus باید به دقت رعایت شوند. در ادامه با مهمترین و اثرگذارترین بخش های مقاله آشنا خواهیم شد.

موضوع مقاله Scopus

موضوع و عنوان مقاله اسکوپوس نخستین و شاید اثرگذارترین بخش مقاله است. برای انجام این مقاله لازم است تا عنوانی مناسب انتخاب کرد. جدید و غیرتکراری بودن در کنار کاربردی بودن از ویژگی های موضوع مناسب است. عنوان مقاله بخش‌های دیگر نظیر شیوه پژوهش، ژورنال پذیرش و زمان لازم برای چاپ مقاله scopus را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. در نتیجه باید با آگاهی و دقت بالایی انتخاب شود. در ادامه به روش های کابردی برای انتخاب موضوع مقاله اشاره خواهیم کرد.

چکیده مقاله Scopus

چکیده مقاله یکی از بخش های کوتاه؛ اما بسیار تأثیرگذار در بخش های مختلف مقاله است. چکیده یعنی عصاره و درون مایه مقاله. در واقع با خواندن چکیده می توان به اهمیت و محتوای مقاله پی برد. در مقالات خارجی و بین المللی نظیر انجام مقاله scopus نیز چکیده اهمیت بسیاری دارد. به خاطر داشته باشید در نوشتن مقاله scopus حجم محدودی را می توان به چکیده اختصاص داد. در نتیجه استفاده درست از کلمات و بیان موارد مهم و کلیدی بسیار مهم است.

مقدمه مقاله Scopus

مقدمه مقاله، بخش آغازین برای ورود به بدنه اصلی مقاله و شرح تحقیق و پژوهش است. در مقدمه به چرایی و اهمیت موضوع انجام مقاله scopus پرداخته می شود. اشاره ای کوتاه به جایگاه پژوهش و همچنین برخی تحقیقات مرتبط صورت گرفته از دیگر موارد در مقدمه است. یک مقدمه خوب و قوی می تواند مخاطب و خواننده مقاله را با شما همراه کند. پس در نوشتن مقاله scopus به مقدمه توجه خاصی داشته باشید.

بدنه اصلی مقاله Scopus

بزرگترین بخش مقاله مربوط به بدنه اصلی است که از قسمت های گوناگونی تشکیل شده است. بدنه اصلی مقاله، مهمترین و مفصل ترین بخش در انجام مقاله های scopus است. ارائه ادبیات و فرضیات موضوع، پیشینه تحقیق و شرح پژوهش از نکات کلیدی است. نتیجه گیری و مقایسه دستاوردهای به دست آمده با روابط و دستاوردهای دیگر پژوهشگران از سایر موارد است.

مراجع مقاله Scopus

پایان بخش قسمت های مختلف چاپ مقاله scopus، ارائه لیستی از مراجع و منابع است. مراجع مقاله شامل مقالات سایر محققان، کتب مرجع و سایر منابع نظیر سایت های معتبر و … می باشد. استفاده از منابع به روز و معتبر می‌تواند انسجام و اعتبار مقاله شما را ارتقا ببخشد. لذا در نوشتن مقاله scopus حتماً از مقالات معتبر و دارای ایمپکت فاکتور بالا استفاده نمایید.

انجام حرفه ای مقاله های اسکوپوس
چاپ مقاله اسکوپوس در تمامی رشته‌ها، گرایش‌ها و مقاطع

برای پیدا کردن موضوعات جدید برای نگارش مقاله scopus چه روش‌هایی وجود دارد؟

انتخاب موضوع مناسب برای انجام مقاله scopus از چالش های جدی و بعضاً وقت گیر دانشجویان است. نو و تازه بودن موضوع درکنار تکراری نبودن دو شرط اصلی برای انتخاب موضوع است. کاربردی بودن در کنار قابلیت به سرانجام و نتیجه رسیدن از دیگر موارد است.
از جمله روش های مؤثر برای انتخاب موضوع جهت نوشتن مقاله scopus می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• مشورت با استاد راهنما و استاد مشاور
• هم اندیشی با دانشجویان ارشد و دکترا و دارای سابقه چاپ مقاله scopus
• بررسی پیشنهادهای سایر مقالات چاپ شده
• انجام مقالات scopus با استخراج از پایان نامه
• استفاده از خدمات سایت سفارش مقاله scopus نظیر کارت پروژه

انجام و نوشتن مقاله اسکوپوس با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان
انجام و نوشتن مقاله اسکوپوس با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان

نحوه اطمینان از تکراری نبودن موضوع انواع مقاله scopus

یکی از شروط مهم و اصلی برای انتخاب موضوع مناسب جهت انجام مقاله های scopus، غیرتکراری و جدید بودن است. در همین راستا اطمینان از تکراری نبودن اهمیت بسیار زیادی دارد. در ادامه به برخی از کاربردی ترین روش های برای اطمینان از تکراری نبودن موضوع مقاله اسکوپوس اشاره می کنیم.

 • مشورت با افراد دارای تجربه و سابقه در زمینه اکسپت و چاپ  scopus گزینه ایده آلی است. اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و اساتید به واسطه فعالیت مستمر گزینه بسیار خوبی هستند.
 • استفاده از نظر و هم اندیشی با دانشجویان ارشد و دکتری نیز راهکار هوشمندانه ای است. این افراد دارای تخصص و تجربه خوبی در زمینه چاپ مقالات خارجی از جمله سابمیت مقاله اسکوپوس هستند.
 • جستجوی عنوان مقاله و یا کلمات کلیدی مقاله در ژرونال های معتبر نیز راهکار مؤثری است. ژورنال های فعال و معتبری که حضور پررنگی در زمینه چاپ مقالات علمی دارند.
 • از دیگر روش های کاربردی و مطمئن استفاده از خدمات تیم های تخصصی انجام مقالات scopus است. سایت‌های تخصصی و معتبر سفارش مقاله scopus نظیر کارت‌پروژه به دلیل کارشناسان خبره و باتجربه انتخابی مناسب است.

فاکتورهای مؤثر بر زمان موردنیاز برای نوشتن مقاله scopus

موارد مختلفی در زمان لازم برای نگارش مقاله اسکوپوس مؤثر است. از جمله نوع مقاله از قبیل تحلیلی یا مروری بودن می باشد. مقالات تحلیلی اغلب زمان بیشتری نیاز دارند. رشته دانشگاهی و میزان منابع موجود برای پرداختن به موضوع مقاله از دیگر موارد است. موضوعات نوآورانه و جدید اغلب نیازمند زمان بیشتری برای رسیدن به نتیجه مطلوب هستند.

انجام پایان نامه، پروپزال و سمینارهای شما دانشجویان عزیز
انجام پایان نامه، پروپزال و سمینارهای شما دانشجویان عزیز

پیدا کردن مقالات پایه (بیس) برای انجام و چاپ مقاله scopus

از ابزارهای لازم برای انجام مقاله اسکوپوس، مقالات مرتبط با موضوع و نگارش شده توسط سایر محققین است. اعتبار بالا، به روز بودن و درجه ایمپکت بالا از نکات مهم برای انتخاب بهترین مقالات به شمار می رود. مقالات پایه در اشاره به درجه اهمیت موضوع مقاله و همچنین پیشینه تحقیق نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای دارند. از آن جا که این نوع مقالات پایه و بیس کار پژوهشی را تشکیل می دهند، مقالات پایه نام دارند.

برای یافتن مقالات پایه جهت چاپ مقاله scopus می توانید از جستجو عنوان مقاله در پایگاه های معتبر استفاده نمایید. جستجوی کلمات کلیدی و عناوین مرتبط نیز کمک کننده خواهد بود. استفاده از آرشیو اساتید دانشگاهی و خدمات سایت های سابمیت، چاپ و پذیرش مقاله اسکوپوس از دیگر روش‌های کاربردی است.

پایگاه‌های اطلاعات علمی برای تهیه مقالات موردنیاز در نگارش و انجام مقاله scopus

امروزه پایگاه های معتبر علمی مختلفی اقدام به سابمیت، چاپ و پذیرش مقالات علمی می نمایند. در نتیجه مرجع خوبی برای تهیه مقالات به شمار می روند. از جمله آن ها می‌توان به Elsevier، Scopus، JCR، JCR، Science Direct، ISC و Civilika اشاره کرد.

انجام پروژه اسکوپوس به صورت سریع و دقیق
انجام پروژه اسکوپوس به صورت سریع و دقیق

مراحل تدوین، نگارش و چاپ مقاله scopus

برای نوشتن مقاله scopus بایستی فرمت و تمپلیت نگارش مقاله تهیه شود. نوشتن مقاله با توجه به معیارهای ارائه شده توسط فرمت صورت می گیرد. فرمت بندی و نوشتن مقاله بر اساس فاکتورهای محتوایی و ادبی اهمیت زیادی دارد. سرفصل های مقاله، نوع خطوط، اندازه اشکال و نمودارها، فواصل و رفرنس بندی از جمله این موارد است.

پس از نگارش مقاله scopus بایستی تدوین مقاله و چیدمان صحیح بخش های مختلف مطابق با اصول مقاله‌نویسی انجام شود. جمع بندی نتایج، درج تصاویر، نمودارها، شکل ها و جداول از مهمترین بخش های تدوین است. تدوین خوب و اصولی نیاز به ریوایز scopus را کاهش داده و پذیرش و چاپ مقاله scopus را تسریع می‌بخشد.

در پایان لازم است ویرایش مقاله  scopus بر مبنای اصول مقاله نویسی و فرمت بندی مقاله صورت پذیرد. ویرایش فنی، ویرایش ادبی و ویرایش نیتیو از مهمترین بخش های ویرایش scopus می باشد. در پایان، برای پذیرش و چاپ مقاله اسکوپوس مقاله تهیه شده به پایگاه مورد نظر ارسال می گردد.

نرم افزارهای مورد استفاده (کاربردی) در نوشتن مقاله scopus

یکی از ابزارهای لازم و کاربردی برای نگارش و چاپ مقاله scopus، نرم افزارهای مختلف است. نرم افزارها به دلیل رابط کاربردی آسان و امکان نوشتن و ویرایش سریع و ساده مقاله، اهمیت زیادی دارند. Microsoft Word به عنوان کاربردی ترین نرم افزار در این خصوص به شمار می رود. نرم افزارهای دیگری نظیرEndNot، DropBox، Mendeley و Google Doc در انجام مقاله scopus کاربرد بالایی دارند.

صفر تا صد نگارش مقاله SCOPUS همراه شماییم
صفر تا صد نگارش مقاله SCOPUS همراه شماییم

چرا به مشاوره نگارش و چاپ مقاله scopus نیاز داریم؟

بدون شک عامل کلیدی در موفقیت و انجام هرچه بهتر مقاله اسکوپوس و سایر مقالات خارجی، مشاوره است. مشاوره این امکان را به شما می دهد تا با چشمانی باز و با آگاهی اقدام به انجام مقاله scopus نمایید. مشاوره می تواند در مدیریت مشکلات و مدیریت زمان نقش بسیار تعیین کننده ای داشته باشد. در نتیجه سابمیت، چاپ و پذیرش مقاله scopus با سرعت و دقت بالاتری صورت می پذیرد.

از جمله مزایای کسب مشاوره در نگارش و سفارش مقاله scopus عبارتند از:

 • ارائه تصویری از صفر تا صد انجام مقاله اسکوپوس در بخش های مختلف. از جمله انتخاب موضوع، انتخاب مراجع و مقالات موردنیاز، شیوه تحقیق، فرمت بندی و چاپ.
 • ارائه راهکار در خصوص چگونگی انجام مقاله و انتخاب صحیح روش پژوهش.
 • آشنایی با فاکتورهای کلیدی در انجام تضمینی پذیرش و چاپ مقاله اسکوپوس.
 • ارائه راه حل در خصوص موانع و مشکلات احتمالی حین انجام مقاله.
 • مدیریت زمان و تسریع در فرآیند انجام، نگارش و چاپ مقاله scopus.
مقاله‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد SCOPUS در کارت پروژه
مقاله‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد SCOPUS در کارت پروژه

مشاوره در نگارش و انجام مقاله scopus

مشاوره تخصصی نقش مهمی در انجام مقاله اسکوپوس اکسپت و چاپ در ژورنال های معتبر دارد. مشاوره چگونگی انجام مقاله و طی فرآیند لازم برای چاپ مقاله scopus را به صورت شفاف ارائه می کند. همچنین در انتخاب موضوع، شیوه پژوهش و منابع نیز نقش مهمی دارد. علاوه بر آن در مدیریت زمان و رفع موانع و مشکلات نیز بسیار کمک کننده است.

کارت پروژه ارائه دهنده خدمات صفر تا صد چاپ مقاله اسکوپوس، آماده ارائه مشاوره تخصصی به مخاطبان گرامی است. شما علاقه مندان به انجام یا سفارش مقاله scopus می‌توانید از خدمات مشاوره کارت پروژه بهره مند شوید. بدین منظور کافی است از طریق روش های ارتباطی زیر با مشاوران ما تماس بگیرید.

 • مشاوره از طریق تماس تلفنی
 • مشاوره از طریق واتس‌اپ
 • مشاوره از طریق تلگرام
 • مشاوره از طریق صفحه اینستاگرام 

سفارش چاپ مقاله scopus

در کارت پروژه خدمات چاپ و انجام مقاله اسکوپوس محدودیت خاصی ندارد. چه از لحاظ رشته تحصیلی و چه از لحاظ نوع پژوهش و یا مقطع تحصیلی. شما می توانید انجام مقاله اسکوپوس فوری و تضمینی را همراه با تضمین کیفیت و پشتیبانی فعال به کارت بسپارید. کارت پروژه امکان چاپ مقاله scopus را در طیف وسیعی از رشته های دانشگاهی مهیا کرده است. از جمله:

 • انجام مقاله scopus برق
 • انجام مقاله scopus مکانیک
 • انجام مقاله scopus کامپیوتر
 • انجام مقاله scopus فناوری اطلاعات
 • انجام مقاله scopus صنایع
 • انجام مقاله scopus عمران
 • انجام مقاله scopus مهندسی شیمی
 • انجام مقاله scopus مهندسی پزشکی
 • انجام مقاله scopus معماری
 • انجام مقاله scopus مهندسی هوافضا
 • انجام مقاله scopus کشاورزی
 • انجام مقاله scopus مهندسی نفت
 • انجام مقاله scopus تربیت بدنی
 • انجام مقاله scopus علوم تربیتی
 • انجام مقاله scopus حسابداری
 • انجام مقاله scopus حقوق
 • انجام مقاله scopus علوم اقتصاد
 • انجام مقاله scopus مدیریت
 • انجام مقاله scopus الهیات و معارف اسلامی
 • انجام مقاله scopus زبان scopus
 • انجام مقاله scopus زبان و ادبیات فارسی
 • انجام مقاله scopus علوم اجتماعی
 • انجام مقاله scopus جغرافیا
 • انجام مقاله scopus شیمی
 • انجام مقاله scopus ریاضی
 • انجام مقاله scopus فیزیک
 • انجام مقاله scopus روانشناسی
 • انجام مقاله scopus علوم تغذیه
 • انجام مقاله scopus دامپزشکی
 • انجام مقاله scopus دندانپزشکی
 • انجام مقاله scopus داروسازی
 • انجام مقاله scopus پزشکی
 • انجام مقاله scopus زیست شناسی
 • انجام مقاله scopus علوم آزمایشگاهی
 • انجام مقاله scopus آمار
 • انجام مقاله scopus هنر
 • انجام مقاله scopus علوم نظامی

برای سفارش مقاله scopus و استفاده از خدمات کارت پروژه می‌توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

 • سایت اصلی کارت پروژه
 • تماس‌تلفنی
 • تلگرام
 • واتس‌اپ
 • اینستاگرام
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام مقاله SCOPUS
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام مقاله SCOPUS در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش چاپ و نگارش مقاله scopus

کارت پروژه سعی کرده تا روندی کوتاه و آسان برای ثبت سفارش مقاله scopus در نظر بگیرد. فرآیندی که زمان زیادی از شما نگرفته و در عین حال پروژه را به صورت مناسب مشخص نماید. برای این کار کافی است با ارسال مشخصات و همچنین جزئیاتی از مقاله خود، سفارش خود را ثبت نمایید. فرآیندی که به زمان بسیار کوتاهی نیاز دارد. البته کارت پروژه دست شما را از بابت ارسال فایل ها و یا توضیحات تکمیلی باز گذاشته است. در نتیجه شما می توانید هر آنجه که فکر می کنید در انجام مقاله scopus نیاز است را با ما در میان بگذارید.

مدت زمان پاسخدهی به سفارشات نگارش و چاپ مقاله scopus

کارت پروژه در کنار ایجاد شرایط مناسب برای ثبت سفارش، پیگیری و پاسخگویی را نیز در سریع ترین زمان ارائه می کند. کارشناسان و مشاوران مجموعه آماده اند تا ظرف مدت کوتاهی سفارشات نوشتن مقاله scopus را بررسی نمایند. همچنین در صورت نیاز و در کوتاهترین زمان، برای شفاف سازی و دقیق‌تر بودن پروژه نیز با شما ارتباط خواهندگرفت.

انجام پروژه‏ های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی SCOPUS
انجام پروژه‏ های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی SCOPUS در کارت پروژه

فاکتورهای مؤثر بر هزینه و تعرفه چاپ مقاله scopus

هزینه استخراج و چاپ مقاله در مجلات معتبر اسکوپوس یکی از نگرانی های اصلی دانجشویان است. نوع مجله یکی از عوامل مؤثر در هزینه نوشتن مقاله scopus است. به عنوان مثال چاپ مقاله اسکوپوس در مجلات خارجی اپن اکسس (open access) با چاپ مقاله اسکوپوس در مجلات کلوز اکسس (close access) متفاوت است.

موضوع مقاله و شیوه پژوهش از دیگر موارد مؤثر بر قیمت انجام مقاله اسکوپوس می باشد. مقالات تحلیلی و نیازمند آنالیز و آزمایش های ویژه اغلب انرژی و زمان بیشتر و به تبع آن هزینه بالاتری دارند.

زمان موردنیاز و در دسترس برای چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس از سایر موارد اثرگذار بر تعرفه سفارش است. قیمت اکسپت و چاپ مقاله اسکوپوس در بازه های زمانی کوتاه و فشرده بالاتر خواهدبود.

با توجه به فاکتورهای بیان شده، کارت پروژه بادرنظرگیری شرایط دانشجویی هزینه مناسب و منطقی برای خدمات خود لحاظ کرده است. از این رو دانشجویان و علاقه‌مندانی که به دنبال انجام و پذیرش مقاله اسکوپوس قیمت مناسب هستند، می‌توانند کارت پروژه را انتخاب نمایند.

زمان موردنیاز برای انجام  و نگارش مقاله scopus

زمان لازم برای انجام، نوشتن و چاپ scopus یکی از نگرانی ها و دغدغه های اصلی دانشجویان است. زمان موردنیاز به چندین عامل بستگی دارد. موضوع و عنوان مقاله اسکوپوس یکی از کلیدی ترین عوامل در زمان است. موضوعات تحلیلی و نیازمند آنالیز نتایج معمولاً زمان بیشتری دارند.

شیوه پژوهش از قبیل مروری یا توصیفی بودن نیز از دیگر فاکتورهای اثرگذار در زمان انجام مقاله scopus است. نوع فرمت بندی مقالات، زمان لازم برای ویرایش و ریوایز اسکوپوس از سایر موارد است. کارت پروژه با استفاده از کارشناسان و متخصصان حرفه ای آماده ارائه خدمات انجام مقاله scopus در کوتاه‌ترین زمان است. شما علاقه مندان به چاپ سریع مقاله  scopus می‌توانید از خدمات کارت پروژه در این زمینه بهره مند شوید.

نحوه پشتیبانی از انجام و نوشتن مقاله scopus

پشتیبانی از خدمات مختلف ازجمله اکسپت و چاپ مقاله  scopus، ریوایز و سابمیت مقاله  scopus به صورت 24 ساعته است. کاربران کارت در هر لحظه می توانند نسبت به دریافت آخرین وضعیت پروژه خود اقدام نمایند.

متخصصان حرفه ای در نگارش و انجام مقاله scopus (چه کارشناسانی پروژه شما را چاپ میدهند؟)

کارشناسانی که در کارت عهده دار انجام سفارش مقاله scopus هستند، افرادی متخصص و کارشناس هستند. این افراد از میان متخصصان مختلف که تجربه و مهارت بالاتری دارند، انتخاب شده اند. همین امر، تضمین کیفیت مقالات و خدمات چاپ مقاله scopus را به همراه داشته است.

تضمین کیفیت نگارش و چاپ مقاله scopus

یکی از موارد ارزشمند در انجام و سفارش مقاله scopus، اطمینان از کیفیت مقالات انجام شده است. در همین راستا کارت پروژه برای آسودگی خیال و رضایتمندی مخاطبان خود، مقالات خود را با تضمین کیفیت ارائه می‌کند. این امر به واسطه اطمینان از تخصص و تجربه کارشناسان مجموعه پدید آمده است. بنابراین اگر به دنبال چاپ تضمینی مقاله اسکوپوس هستید، کارت پروژه در کنار شما خواهد بود. همچنین شما عزیزان می توانید نمونه کارهای انجام شده و نظرات سایر کاربران را نیز بررسی فرمایید.

نگارش مقالات پژوهشی، isc، ISI ، همایشی و .... پروژه SCOPUS
نگارش مقالات پژوهشی، isc، ISI ، همایشی و …. پروژه SCOPUS

مشکلات دانشجویان در نگارش و چاپ مقاله scopus

دانشجویان و علاقه مندان به نوشتن مقاله scopus با مشکلات و موانع مختلفی روبه رو هستند. مشکلاتی که می تواند کیفیت کار و همچنین زمان انجام مقاله scopus را دچار اشکال نماید. در همین زمینه مهمترین و برجسته ترین مشکلات دانشجویان عبارتند از:

 • عدم آگاهی کافی از فرآیند و چگونگی انجام و چاپ مقاله در مجلات scopus
 • تردید و عدم انتخاب درست موضوع جهت سابمیت مقاله اسکوپوس در ژورنال های خارجی
 • عدم آشنایی با بخش های مختلف مقاله و اصول مقاله نویسی
 • مشکلات مربوط به روش تحقیق، آنالیز نتایج و تحلیل های نرم افزاری در انجام مقاله scopus.
 • عدم تهیه و انتخاب منابع و مقالات موردنیاز و معتبر برای پذیرش و چاپ مقاله در نشریات اسکوپوس.
 • مشکلات مربوط به فرمت بندی و انواع ویرایش و پارافریز مقالات اسکوپوس
 • محدودیت های مدت زمان چاپ مقاله اسکوپوس و ارائه آن برای اهداف درسی و شغلی

کارت پروژه با ارائه خدمات انجام صفر تا صد مقاله اسکوپوس آماده است تا مشاوره لازم برای رفع مشکلات را ارائه نماید. مشاوران و کارشناسان ما آماده اند تا به پرسش‌ها، ابهامات و موانع شما در زمینه سفارش مقاله scopus پاسخ دهند. برای این کار کافی است از هریک از روش‌های درنظرگرفته شده از طریق تماس تلفنی، واتس‌اپ، تلگرام . اینستاگرام با ما تماس بگیرید.

H2. استخراج مقاله scopus از پایان نامه

برای انجام و چاپ مقاله scopus روش های مختلف و گوناگونی وجود دارد. یکی از روش های کاربردی استفاده از پایان نامه های علمی تخصصی است. پایان نامه های دانشگاهی شباهت زیادی با ساختار مقاله نویسی دارند. البته استخراج مقاله scopus از پایان نامه به عوامل متعددی بستگی دارد. موضوع پایان نامه، روش تحقیق، مقطع تحصیلی و قابلیت استخراج مقاله از جمله این موارد است. پایان‌نامه‌های جدید با موضوعات به‌روز و با بهره‌گیری از مقالات معتبر گزینه‌های خوبی برای انجام و نوشتن مقاله scopus هستند.

ارتباط آینده شغلی با نگارش و انجام مقاله scopus

انتشار مقاله اسکوپوس در کنار مزایای درسی و دانشگاهی، به دلیل تقویت رزومه برای آینده شغلی نیز ارزشمند است. امروزه شرکت ها و مؤسسات دولتی و خصوصی اقدام به جذب نیروی کار می نمایند. داشتن رزومه علمی خوب و قوی می تواند امتیاز خوبی برای شرکت در مصاحبه های شغلی باشد. از این رو بسیاری از افراد و دانشجویان چاپ مقاله scopus را یکی از اهداف مهم برای اشتغال می دانند.

ارتباط مهاجرت تحصیلی با نگارش و چاپ مقاله scopus

انجام مقاله اسکوپوس به صورت حرفه ای می تواند زمینه لازم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور را فراهم نماید. مقالات scopus از اعتبار و جایگاه بسیاری بالایی در جامعه علمی دنیا برخوردار است. در نتیجه با تقویت رزومه علمی می تواند شرایط پذیرش در دانشگاه های خارجی را تسهیل کند. لذا اگر قصد مهاجرت تحصیلی دارید، توصیه می‌کنیم چاپ مقاله در مجلات نمایه شده اسکوپوس را مد نظر داشته باشید.

تفاوت انجام مقاله scopus و سایر مقالات

نوشتن مقاله scopus و چاپ آن با انجام سایر مقالات نظیر مقالات همایشی، کنفرانسی و داخلی تفاوت دارد. تفاوت هایی که در ساختار مقاله نویسی، فرمت بندی و فرآیند پذیرش و اکسپت مقاله اسکوپوس وجود دارد.

 • چاپ مقاله scopus از امتیاز و اعتبار بسیار بالاتری نسبت به سایر مقالات علمی برخوردار است. پس از چاپ مقاله isi، مقالات اسکوپوس را می‌توان در زمره معتبرترین مقالات علمی قرار داد.
 • انجام و سفارش مقاله scopus نیازمند انتخاب موضوع مناسب، جدید و غیرتکراری است. در حالی که مقالات کنفرانسی و همایشی حساسی کمتری دارند.
 • برای نوشتن مقاله scopus باید از منابع و مراجع معتبر و به روز استفاده کرد.
 • فرمت بندی و ویرایش مقاله اسکوپوس با دقت و حساسیت بیشتری توسط داوران کنترل می شود. از این رو زمان لازم برای انجام مقاله scopus بیشتر از سایر مقالات از قبیل مقالات همایشی است.
 • چاپ مقالات خارجی نظیر مقاله scopus علاوه‌بر نکات فنی، نیازمند رعایت دقیق قواعد نگارشی به زبان انگلیسی است. لذا ویرایش نیتیو و استفاده از کارشناس زبان امری مهمی به شمار می رود.

برخی عناوین قابل انجام مقالات scopus در کارت پروژه:

چاپ اسکوپوسپذیرش  scopus
ریوایز مقاله اسکوپوساکسپت مقاله  scopus
سفارش  scopusسفارش مقاله اسکوپوس
سابمیت مقاله  scopusانتشار مقاله scopus
هزینه اکسپت و چاپ مقاله scopusهزینه چاپ سریع مقاله  scopus
عبارات مرتبط با انجام مقاله scopus
مطالعه بیشتر