انجام نگارش، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی ❤️ 100% تضمینی

چاپ مقاله در مجلات داخلی
چاپ مقاله در مجلات داخلی

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه نگارش مقاله ، انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله در مجلات داخلی شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره ، چاپ و پذیرش مقاله در مجلات داخلی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور سفارش انجام مقاله در مجلات داخلی خود را ثبت کنم؟

روش های پیشنهادی ما برای انجام مقاله در مجلات داخلی:
1.پر کردن و ارسال فرمی که در بالای هر صفحه قرار دارد.
2. ارسال پیام به شبکه‌های اجتماعی کارت پروژه(تلگرام، واتساپ، ایتا و …)
3. تماس با مشاوران متخصص: 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش انجام مقاله در مجلات داخلی مورد نیاز است؟

اطلاعاتی که برای بررسی مقاله در مجلات داخلی مورد نیاز است: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه
اطلاعاتی که به برآورد بهتر زمان و هزینه کمک می‌کنند: نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

هزینه و زمان انجام مقاله در مجلات داخلی به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام مقاله در مجلات داخلی نسبت به هر پروژه متفاوت است و پس از بررسی اطلاعاتارسالی، خدمت شما اعلام می‌شود.
گاهی افراد نیاز دارند مقالات خود را در زمانی زودتر از زمان برآورد شده تحویل بگیرند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا هزینه و زمان متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی اطلاعات ارسالی و اعلام نتیجه چقدر است؟

زمان لازم برای بررسی پروژه ها و اعلام نتیجه به سطح هر پروژه (سادگی و سختی) بستگی دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

در کارت پروژه، تمامی مقالات توسط متخصصان مجرب حوزه مورد نظر و در 4 سطح کیفی “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. دلیل این طبقه‌بندی این است که در هر سطح، میزان تجربه، مهارت و دانش مجریان متفاوت است. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی پروژه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان در کنار دریافت 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات بوده است. سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

سفارش، نگارش و انجام مقاله در مجلات داخلی

چاپ مقاله در مجلات داخلی از بهترین شیوه ها برای تسریع در تقویت رزومه و کسب امتیازات علمی است. پذیرش مقاله در مجلات داخلی به دلیل فارسی بودن مقالات فرآیند نسبت ساده تری دارند. ضمن آن که مقالات داخلی با توسعه و پیشرفت روزافزون از اعتبار خوبی برخوردارند. همین امر سبب شده تا دانشجویان زیادی اقدام به نوشتن مقاله در مجلات داخلی نمایند.

کارت پروژه به عنوان مرجع تخصصی انجام مقاله برای مجلات داخلی و خارجی فعالیت دارد. از این رو امکان سفارش مقاله برای مجلات داخلی برای رشته‌های مختلف دانشگاهی را مهیا کرده است. کارت پروژه ارائه خدمات صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات داخلی را درنظر داشته است. از انتخاب موضوع و منابع گرفته تا ویرایش، اصلاح و چاپ تضمینی مقاله در مجلات داخلی معتبر.

مزایای چاپ مقالات در مجلات داخلی

نگارش و پذیرش مقاله در مجلات داخلی دارای مزایای مختلفی است. مزایایی که توانسته قشر عظیمی از دانشجویان را نسبت به نوشتن مقاله در مجلات داخلی ترغیب نماید. از جمله:

 • امکان نگارش به زبان فارسی و انگلیسی مقالات
 • فرآیند ساده تر و سریع تر چاپ مقاله در مجلات داخلی
 • امکان تنوع بالا و چاپ طیف وسیعی از انواع مقالات. از جمله چاپ مقالات مروری، چاپ مقاله علمی پژوهشی برای مجلات داخلی و چاپ مقاله علمی ترویجی برای مجلات داخلی.
 • وجود انواع مجله داخلی مناسب برای چاپ مقاله
 • مناسب برای تقویت رزومه علمی، کسب نمره واحدهای درسی، مصاحبه شغلی و …
انجام مقاله داخلی با پشتیبانی 24 ساعته
انجام مقاله داخلی با پشتیبانی 24 ساعته

آشنایی با فرمت کردن انواع مقاله داخلی

یکی از اصلی ترین معیارها و لازمه های انجام مقاله برای مجلات داخلی، فرمت بندی است. نوشتن مقاله برای ژورنال های معتبر داخلی باید مطابق با معیارها مشخصی صورت پذیرد. این معیارها در قالب فرمت توسط مجله پذیرش مقاله در اختیار نویسندگان و پژوهشگران قرار می گیرد. رعایت دقیق این معیارها، نقش مهمی برای چاپ مقاله در نشریات و مجلات داخلی خواهدداشت. فرمت پذیرش مقاله در مجلات داخلی اغلب شامل سرفصل‌های لازم برای نوشتن مقاله و همچنین نکات نگارشی و ادبی می‌باشد.

ویرایش و انجام کلیه اصلاحات انواع مقاله داخلی

به‌منظور اکسپت و پذیرش تضمینی باید به ویرایش علمی مقالات برای چاپ در مجلات داخلی توجه ویژه‌ای داشت. ویرایش مقالات پیش از ارسال، فرآیند پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی را تسریع می بخشد. امور ویرایشی دارای بخش های مختلفی است. ویرایش فنی و محتوایی و ویرایش ادبی و نگارشی از مهمترین نکات ویرایش مقاله برای ژورنال های معتبر داخلی است. بررسی سرفصل‌ها، به روزرسانی محتوا، نکات تایپ، حروف چینی و تدوین مقاله از جمله اصلی‌ترین موارد است.

سفارش انجام مقاله داخلی، تحقیق و پروژه ها در کارت پروژه
سفارش انجام مقاله داخلی، تحقیق و پروژه ها در کارت پروژه

آشنایی با ساختار نگارش و پذیرش مقاله در مجلات داخلی

مقالات داخلی همچون سایر مقالات معتبر خارجی دارای ساختار و بخش های مختلفی است. ساختاری که لازم است برای نوشتن مقاله در مجلات داخلی به دقت رعایت شود. چکیده مقاله، مقدمه، شرح پژوهش، پیشینه تحقیق، نتیجه گیری و لیست منابع از بخش‌های ساختاری مقاله است.

علاوه بر رعایت ساختاری، انتخاب موضوع مناسب و مطابق با محورهای مجله از موارد حائز اهمیت است. رعایت اصول مقاله‌نویسی، فرمت‌بندی و انجام ریوایز و ویرایش، از دیگر محورهای مهم برای چاپ مقاله در مجلات داخلی است.

بخش های مختلف نگارش مقاله داخلی

انجام مقاله برای مجلات داخلی همچون سایر مقالات علمی، دارای قسمت های مختلفی است. بخش هایی که با یکدیگر مجموعه ساختار مقاله را تشکیل می‌دهند. از مهمترین آن ها عبارتند از::

 • عنوان مقاله

موضوع و عنوان مقاله، نخستین قسمت از بخش‌های مختلف نوشتن و چاپ مقاله در مجلات داخلی است. موضوع مقاله در عین سادگی، اهمیت بسیار زیادی دارد و بر بخش های دیگر مقاله نیز اثرگذار است. تکراری نبودن، جدید بودن، نوآورانه و کاربردی بودن از ویژگی های یک موضوع خوب است. امکان ارائه پاسخ و دستاوردی جدید نیز از دیگر مشخصاتی است که حین انتخاب موضوع باید به آن توجه کرد. 

 •  چکیده

چکیده از بخش‌های تأثیرگذار، عصاره و جان‌مایه مقاله داخلی است. چکیده در چاپ مقاله در مجلات داخلی نقش کلیدی و تعیین کننده ای دارد. زیرا موردتوجه داوران قرارداشته و در پذیرش مقاله در مجلات داخلی امتیاز بالایی دارد.  پس از چاپ مقاله نیز چکیده به عنوان بخشی مهم، موردتوجه خوانندگان مقاله خواهدبود. این در حالی است که چکیده مقاله غالباً در حجم کلمات کوتاهی نوشته می شود. لذا نگارش دقیق و اوصلی آن امر مهم و با ارزشی است.

 •  مقدمه مقاله

مقدمه نخستین بخش برای ورود به محتوای اصلی مقاله محسوب می شود مقدمه در زمینه اهمیت موضوع و بیان علت و ضرورت پرداختن به پژوهش اختصاص دارد. اشاره به هدف نوشتن مقاله در مجلات داخلی، جایگاه و حساسیت موضوع از دیگر نکات مهم است. نوشتن مقدمه خوب و گویا، مخاطب را می‌تواند تا انتهای مقاله همراه کند.

 •  پیشینه تحقیق

اشاره به پژوهش های . مقالات انجام شده در ارتباط با موضوع  مقاله از بخش های دیگر یک مقاله است. استفاده از مقالات پایه بخش اعظم پیشینه تحقیق را شامل می شود. استفاده از مقالات به روز و معتبر، اعتبار و انسجام مقاله شما را افزایش می دهد پس اگر قصد چاپ مقاله در مجلات داخلی دارید، سعی کنید از مقالات معتبر و صاحب نام استفاده نمایید.

 •   متن اصلی مقاله

بزرگترین قسمت مقاله از نظر حجم کلمات، بدنه اصلی مقاله است. بدنه اصلی خود می تواند شامل زیربخش های مختلفی باشد. ادبیات موضوع، فرضیات پژوهش، شرح تحقیق یا آزمایش از مهمترین سرفصل‌های بدنه مقاله است. رعایت دقیق سرفصل‌ها و پابندی به فرمت بندی مقاله، از شروط پذیرش مقاله در مجلات داخلی است.

 • نتایج و مقایسه

بدون شک اثرگذارترین بخش در انجام مقاله برای مجلات داخلی، نتیجه گیری و آنالیز نتایج است. بیان دستاوردها و مقایسه آن ها با نتایج سایر محققین، بخش جذاب و اثرگذار مقاله محسوب می شود. در این بخش می‌توانید از انواع نمودار، جداول و اشکال استفاده کنید. این ابزارها، امکان تحلیل نتایج را ساده و اثرگذاری آن را بیشتر خواهد کرد.

 •  منابع و مراجع

آخرین قسمت از بخش های انجام و چاپ مقاله در مجلات داخلی، ارائه منابع و مراجع استفاده شده است. منابعی که در تهیه و نگارش مقاله داخلی از آن ها بهره گرفته اید. این مراجع می تواند شامل مقالات مختلف، کتب مرجع، سایت های معتبر و … باشد.

برای پیدا کردن موضوعات جدید برای نوشتن مقاله در مجلات داخلی چه روش‌هایی وجود دارد؟

پیدا کردن موضوع یکی از چالش های اصلی دانشجویان برای پذیرش مقاله در مجلات داخلی است. غیرتکراری بودن و جدید بودن موضوع، تا حد زیادی می تواند چاپ مقاله در ژورنال های داخلی را تضمین نماید. در همین راستا برخی از روش های کاربردی برای پیدا کردن موضوع مقاله عبارتند از:

 • مشورت با استاد مشاور یا استاد راهنما به عنوان افراد باتجربه در زمینه سابمیت مقاله در ژورنال های داخلی
 • مطالعه مقالات چاپ شده و بررسی پیشنهادهای پژوهشی که معمولاً در انتهای مقاله ارائه می شود.
 • استخراج از مقالات کلاسی، تحقیق و پژوهش های دانشگاهی و یا پایان نامه ها
 • سایت های ارائه دهنده خدمات چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی نظیر کارت پروژه
صفر تا صد تحقیقات دانشگاهی داخلی
صفر تا صد تحقیقات دانشگاهی داخلی

پیدا کردن مقالات پایه (بیس) برای انجام و نوشتن مقاله در مجلات داخلی

برای انجام و پذیرش مقاله در مجلات داخلی لازم است تا از مقالات معتبر دیگر استفاده کرد. این مقالات در ارائه جایگاه و اهمیت مقاله و همچنین پژوهش های مرتبط انجام شده، نقش مهمی دارند. از این رو پایه و بیش مقاله را تشکیل می دهند و به آن ها مقالات پایه می گویند. اعتبار بالا، جدید بودن و نویسنده معتبر و برجسته از موارد مهمی است که باید در انتخاب مقاله درنظرداشت.

از جمله روش‌های پیداکردن مقالات موردنیاز می توان به جستجوی کلمات کلیدی در ژورنال‌های معتبر اشاره کرد. بررسی آرشیو مقالات، مشورت با اساتید و سفارش مقاله برای مجلات معتبر داخلی از دیگر روش‌های کاربردی است.

پایگاه‌های اطلاعات علمی برای تهیه مقالات موردنیاز در نگارش و چاپ مقاله در مجلات داخلی

پایگاه های داخلی و خارجی مختلفی در ارائه مقالات فعالیت دارند. از این پایگاه‌ها می‌توان برای تهیه مقالات مورنیاز جهت نوشتن مقاله در مجلات داخلی استفاده کرد. از جمله پایگاه های معتبر خارجی Elsevier، PubMed، ISC، Science Direct، JCR، Scopus می باشد. Civilika، ایرانداك، ایرانمدکس‌  و مجیران نیز از پایگاه‌های معتبر داخلی به شمار می روند.

انجام حرفه ای مقاله های داخلی در تمامی گرایش ها
انجام حرفه ای مقاله های داخلی در تمامی گرایش ها

مشاوره در نگارش و پذیرش مقاله در مجلات داخلی

چاپ مقاله در مجلات داخلی نیازمند آشنایی با فرآیند انجام مقاله و مراحل چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی دارد. مشاوره تخصصی با ارائه این نکات و همچنین مدیریت زمان و برنامه ریزی دقیق، نقش مهمی در این زمینه دارد. ضمن آن‌که در رفع مشکلات پژوهش و انتخاب مجله مناسب از میان لیست مجلات داخلی برای چاپ مقاله اثرگذار است. لذا توصیه می‌کنیم اگر قصد انجام مقاله برای مجلات داخلی دارید، حتماً از مشاوره تخصصی استفاده نمایید.

کارت‌پروژه ضمن ارائه خدمات صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی، امکان مشاوره تخصصی را نیز فراهم کرده‌است. شما دانشجویان و مخاطبان گرامی برای دریافت مشاوره می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

 • مشاوره از طریق تماس تلفنی (همراه یا ثابت)
 • مشاوره از طریق واتس‌اپ
 • مشاوره از طریق تلگرام
 • مشاوره از طریق صفحه اینستاگرام
انجام حرفه ای مقاله های داخلی
انجام حرفه ای مقاله های داخلی

سفارش انجام مقاله برای مجلات داخلی

کارت پروژه آماده انجام سفارش نگارش مقاله برای مجلات معتبر داخلی در رشته های مختلف است. شما می توانید انواع مقالات خود را به کارت پروژه بسپارید. تضمین کیفیت مقالات، انجام صفر تا صد مقاله و پشتیبانی 24 ساعته از مزایای کارت پروژه است. ضمن آن‌که شما، هیچ محدودیتی از نظر رشته، موضوع یا نوع مقاله برای پذیرش مقاله در مجلات داخلی ندارید.

برای سفارش مقاله در مجلات داخلی کافی است از روش های زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 • سایت اصلی کارت پروژه
 • تماس‌تلفنی
 • تلگرام
 • واتس‌اپ
 • اینستاگرام
انجام مقاله داخلی، پروپوزال، پایان نامه
انجام مقاله داخلی، پروپوزال، پایان نامه

فاکتورهای مؤثر بر هزینه و تعرفه انجام مقاله در مجلات داخلی

هزینه چاپ مقاله در مجلات داخلی به عوامل متعدد و مختلف بستگی دارد. از جمله:

 • زبان نوشتن مقاله در مجلات داخلی بر قیمت تأثیرگذار است. مسلماً چاپ مقاله انگلیسی در مجلات داخلی با چاپ مقاله فارسی در مجلات داخلی متفاوت است.
 • موضوع مقاله و شیوه انجام مقاله برای مجلات داخلی، قیمت و هزینه سفارش را دست خوش تغییر می‌نماید. مقالات تحلیلی و نیازمند آزمایش و آنالیز معمولاً نیازمند صرف وقت و هزینه بالاتری هستند.
 • اعتبار و سابقه مجله و پایگاه پذیرش مقاله در مجلات داخلی مورد مهمی است. قیمت چاپ مقاله در مجلات داخلی معتبر با امتیاز بالا، بالاتر از مجلات کم سابقه است.
 • زمان موردنیاز و در دسترس برای ارائه مقاله از دیگر فاکتورهای مهم در هزینه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی است. چاپ فوری مقاله در مجلات داخلی به خاطر فشردگی زمان و حجم کاری، می تواند هزینه را افزایش دهد.

کارت پروژه به دلیل تخصص و تجربه بالا و همچنین درنظرگیری شرایط دانشجویی، تعرفه مناسب و منطقی درنظرگرفته است. بنابراین اگر به دنبال چاپ مقاله در مجلات داخلی قیمت مناسب هستید، کارت انتخابی مناسب خواهد بود.

متخصصان حرفه ای در نوشتن مقاله در مجلات داخلی (چه کارشناسانی پروژه شما را چاپ میدهند؟)

انجام مقاله داخلی به طور سریع، مطمئن و ممتاز
انجام مقاله داخلی به طور سریع، مطمئن و ممتاز

افرادی که در کارت پروژه عهده دار انجام مقاله برای مجلات داخلی هستند، از تخصص و تجربه بالایی برخوردارند. همچنین این افراد از میان کارشناسان باسابقه انتخاب شده اند. در نتیجه تضمین کیفیت و افزایش رضایتمندی مخاطبان را به همراه داشته است.

استاد راهنما و استاد مشاور در نگارش و چاپ مقاله در مجلات داخلی

یکی از بهترین راهکار ها برای انجام مقالات علمی، انتخاب استاد راهنما و استاد مشاور برای است. اساتید دانشگاهی به دلیل حضور فعال در جامعه علمی و چاپ مقالات متعدد، تجربه خوبی در این خصوص دارند. بنابراین راهنمای خوبی برای دانشجویان و علاقه مندان به پذیرش مقاله در مجلات داخلی هستند.

توجه داشته باشید، بسیاری از اساتید در زمینه های تخصصی و موضوعات مشخصی فعالیت دارند. لذا باید در این زمینه ها، نسبت به کسب مشاوره اقدام کرد. لذا سعی‌کنید با توجه به علاقه و حوزه فعالیت خود، در سریع‌ترین زمان نسبت به انتخاب استاد اقدام نمایید.

بهترین موسسه نوشتن مقاله در مجلات داخلی

بدون شک استفاده از خدمات بهترین سایت و مجموعه انجام سفارش مقاله برای مجلات داخلی، از اولویت‌های شماست. برای انتخاب بهترین مؤسسه باید به چند فاکتور کلیدی توجه داشت. نخست تخصصی و با سابقه بودن مجموعه است. به زبان ساده‌تر، سایت موردنظر باید به‌صورت ویژه در زمینه انجام مقاله برای مجلات داخلی و خارجی فعالیت داشته باشد. تنوع بالای مقالات و ارائه خدمات در رشته‌های مختلف و نمونه کارهای ارائه شده، فاکتورهای خوبی برای ارزیابی است.

از دیگر معیارهای بهترین موسسه انجام مقالات، تضمین کیفیت و پشتیبانی از خدمات است. این امر به واسطه به کارگیری نیروهای متخصص به دست خواهد آمد. ارائه مشاوره و همچنین درنظرگیری تعرفه مناسب و مقرون به صرفه از سایر فاکتورهای مؤثر است. توصیه می‌کنیم اگر قصد استفاده از خدمات انجام و چاپ مقاله در مجلات داخلی دارید، به این فاکتورها توجه نمایید.

چرا برای نگارش و چاپ مقاله در مجلات داخلی ، karet.ir را انتخاب کنیم؟

کارت‌پروژه به‌دلیل مزایای و خدمات متعدد، گزینه‌ای هوشمندانه برای سفارش انجام و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر داخلی است. از جمله:

 • ارائه خدمات برای انواع مقالات و انواع رشته های دانشگاهی.
 • ارائه خدمات صفر تا صد مقاله از مشاوره و انتخاب موضوع تا سابمیت و اکسپت مقاله.
 • استفاده از کارشناسان باتجربه و توانمند در زمینه نگارش و پذیرش مقاله در مجلات داخلی
 • ارائه تضمین کیفیت و پشتیبانی فعال 24 ساعته.
 • چاپ تضمینی و فوری مقاله در مجلات داخلی به صورت فوری
 • چاپ مقاله ISI / انجام مقاله اسکوپوس / نوشتن مقاله انگلیسی / چاپ مقاله در مجلات خارجی

مقالات خارجی به ویژه مقاله ISI، مقالات خارجی و انگلیسی معتبر نظیر اسکوپوس طرفداران بسیاری دارد. زیرا این مقالات دارای اعتبار بسیار بالا و مزایای ویژه ای هستند. با عنایت به جایگاه ارزشمند این مقالات و نیاز بالای دانشجویان، کارت‌پروژه امکان سفارش این نوع مقالات را فراهم کرده‌است.

 • چاپ مقاله کنفرانسی / انجام مقاله همایشی / چاپ مقاله همایشی کنفرانسی

یکی از رایج ترین شیوه ها انجام مقاله علمی، چاپ در کنفرانس ها و همایش های علمی داخلی و خارجی است. امروزه مقاله کنفرانسی و مقاله همایشی فرآیند نسبتاً ساده و کوتاه تری در قیاس با سایر مقالات دارد. در نتیجه برای تقویت روزمه در مدت کوتاه و کسب نمرات مختلف، گزینه‌ای ایده آل است. امکان ثبت سفارش انواع مقاله همایشی کنفرانسی در کارت پروژه وجود دارد.

 • چاپ مقاله مروری / انجام مقاله مروری / نوشتن مقاله مروری

مقاله مروری و استفاده از پژوهش های انجام شده توسط سایر پژوهشگران، یکی از شیوه‌های متداول انجام مقاله است. مقاله مروری در رشته های دانشگاهی مختلف به صورت جدی دنبال می شود. کارت پروژه نیز امکان انجام این نوع مقالات در ژورنال های داخلی و خارجی را مهیا نموده است.

 • انجام تحقیق / انجام مقاله کلاسی

تحقیق و پژوهش علاوه بر مؤثر بودن در انجام مقالات کلاسی، به عنوان یکی از نیازهای دانشجویی به شمار می‌رود. واحدهای درسی مختلف همچون سمینار و پروژه تخصصی، نیازمند انجام تحقیق و مقاله کلاسی هستند. از این رو شما در کارت پروژه می توانید نسبت به سفارش مقاله کلاسی و انجام تحقیق اقدام نمایید.

صفر تا صد مقاله های داخلی
صفر تا صد مقاله های داخلی

قوانین انجام  و پذیرش مقاله در مجلات داخلی

بدون تردید، انجام هر پروژه ای از جمله نوشتن مقاله، نیازمند ضوابط و قوانین خاصی است. قوانین و اصول مشخص سبب انجام هرچه بهتر سفارش مقاله داخلی می شود. کارِت پروژه نیز قوانین خاصی را برای حفظ حقوق مخاطبان و افزایش رضایمتندی درنظر گرفته است.

نمونه کارهای انجام شده نگارش و چاپ مقاله در مجلات داخلی

کارت پروژه از تجربه بالایی در زمینه نوشتن مقاله برای مجلات داخلی برخوردار است. از این رو نمونه کارهای مختلفی را برای مشاهده و بررسی مخاطبان آماده کرده است. شما علاقه‌مندان به پذیرش مقاله در مجلات داخلی آشنایی بیشتر می‌توانید به بررسی این موارد بپردازید.

شهرهای انجام و نوشتن مقاله در مجلات داخلی

کارِت پروژه انجام مقالات دانشجویی برای مجلات داخلی در تهران و تمامی شهرهای ایران را برعهده دارد. شهرهایی نظیر تهران، مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، اهواز، کرمانشاه، ارومیه، کرمان و … تنها بخشی از مجموعه شهرهای انجام مقاله هستند. شما عزیزان در هر جای کشور می‌توانید اقدام به ثبت سفارش نگارش مقاله برای مجلات معتبر داخلی نمایید.

آموزش نگارش و چاپ مقاله در مجلات داخلی

کارت‌پروژه درکنار ارائه خدمات مختلف در زمینه نوشتن و پذیرش مقاله در مجلات داخلی به آموزش نیز توجه داشته است. در همین راستا پست های متعدد آموزشی در خصوص انجام مقاله برای مجلات داخلی آماده کرده است. شما عزیزان و علاقه‌مندان به یادگیری نکات کاربردی با مراجعه به وبلاگ کارت پروژه می‌توانید از این مطالب بهره‌مند شوید.

تماس با ما

برای تماس با کارشناسان و مشاوران کارت پروژه و استفاده از خدمات متعدد مجموعه، روش‌های مختلف درنظر گرفته شده است. سایت کارت پروژه، تماس تلفنی، ایمیل، واتس‌اپ، تلگرام و اینستاگرام از جمله این موارد است. شما عزیزان برای مشاوره و ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات داخلی، می‌توانید از این روش ها با ما در تماس باشید.

برخی عناوین قابل انجام پروژه های مجلات داخلی در کارت پروژه:

چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلیارسال مقاله به ژورنال های معتبر داخلیهزینه چاپ مقالات در نشریات علمی داخلی
عبارات مرتبط با انجام پروژه های مجلات داخلی