ترجمه فناوری اطلاعات (IT) ❤️ ترجمه مقاله آی تی تخصصی (100% تضمینی)

ترجمه مقاله مهندسی فناوری اطلاعات
ترجمه مقاله مهندسی فناوری اطلاعات در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه های دانشجویی، انجام ترجمه مقاله انگلیسی ،انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام ترجمه‌ فناوری اطلاعات شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه موردنظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت سفارش مشاوره و ترجمه‌ مقاله فناوری اطلاعات در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

ترجمه‌ فناوری اطلاعات را چگونه می توانیم ثبت کنیم؟

راه های مختلف برای ثبت سفارش ترجمه‌ فناوری اطلاعات وجود دارد:

1- از طریق فرم سفارش خود را ثبت نمائید. 2- سفارش خود را از طریق ارسال پیام به شبکه های اجتماعی ثبت کنید. 3-برای سفارش می توانید از طریق شماره تماس 09104503300 اقدام کنید.

برای ثبت سفارش ترجمه فناوری اطلاعات چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

اطلاعات لازمه برای ثبت سفارش ترجمه‌ فناوری اطلاعات شامل چه موارد زیر می باشند:

اطلاعات ضروری: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات ترجمه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

برای انجام ترجمه‌ فناوری اطلاعات چقدرهزینه و چه مدت زمان لازم است؟

هزینه و زمان انجام ترجمه‌ فناوری اطلاعات به شما بستگی دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است. ما پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما، این دو مورد را خدمتتان اعلام می کنیم.
اگر قصد دارید ترجمه‌ فناوری اطلاعات خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

چه مدت زمان برای بررسی و اعلام نتیجه ترجمه فناوری اطلاعات نیاز است؟

مدت زمان و هزینه در هر ترجمه ای متفاوت است و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغییر است.

ترجمه‌ فناوری اطلاعات شما با چه اندازه از کیفیتی و به وسیله چه کارشناسانی انجام می شود؟

ترجمه ها در کارت پروژه، توسط اساتید مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. تمامی ترجمه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که ترجمه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی ترجمه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

به چه نحوی می توانیم به کارت پروژه اعتماد کنیم؟

کارت پروژه با دارا بودن 11 سال سابقه کار و اعتبار و همچنین جلب رضایت دانشجویان و با دریافت نصف هزینه ترجمه ها در آخر ترجمه ها تفاوت زیادی با دیگر موسسات دارد. سابقه چندین ساله کارت می تواند بهترین گزینه برای اعتماد و ضمانت ترجمه‌هایتان باشد.

ترجمه فناوری اطلاعات تخصصی با تضمین کیفیت

ترجمه مقاله انگلیسی فناوری اطلاعات یکی از خدمات مهم ترجمه فناوری اطلاعات در کارت پروژه است. ترجمه مقاله انگلیسی فناوری اطلاعات با اهداف مختلفی از قبیل مطالعه و تحقیق، چاپ مقاله، ترجمه اسناد و … انجام می‌شود. مترجمین تخصصی ما آماده‌ی ارائه‌ی خدمات با کیفیت ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله فناوری اطلاعات و ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله فناوری اطلاعات و دیگر زبان‌های زنده دنیا به دانشجویان این رشته تحصیلی هستند. ترجمه مقاله ISI فناوری اطلاعات در این پلتفرم با تضمین کیفیت و پشتیبانی 72 ساعته انجام می‌شود. در ادامه به بررسی زمان و قیمت ترجمه تخصصی مقاله فناوری اطلاعات و نکات مهم در سفارش ترجمه می‌پردازیم.

ترجمه فناوری اطلاعات

ترجمه تخصصی فناوری اطلاعات یکی از نیازهای اساسی دانشجویان و محققین در این رشته است. علم فناوری اطلاعات دائما در حال رشد و گسترش بوده و ترجمه تخصصی مهندسی فناوری اطلاعات یکی از راه‌های مهم در به‌روز ماندن و همگام شدن با آخرین دستاوردهای علمی در این حوزه است.

علاوه بر آشنایی با یافته‌ها و راهکارهای جدید، برگردان تخصصی مقاله فناوری اطلاعات راهی برای آموزش و ارائه‌ی سمینار و انتقال این دانش به دیگر افراد است. این موضوع در شرایطی که دانشجو در منابع موجود در زبان مادری خود به اطلاعات مورد نیاز دسترسی ندارد اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. از این رو نیاز به مترجمین متخصص به منظور تسهیل فرآیند انتقال دانش به واسطه‌ی ترجمه فناوری اطلاعات به صورت تخصصی روزبه‌روز در حال افزایش است.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت ترجمه مقاله فناوری اطلاعات
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت ترجمه مقاله فناوری اطلاعات در کارت پروژه

ترجمه مقاله آی تی (IT)

مهم‌ترین کاربرد ترجمه مقاله فناوری اطلاعات از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی را می‌توان انتقال دانش بین جوامع مختلف دانست. با مطالعه‌ی مقالات علمی ترجمه شده دانشجویان به اطلاعات مهمی دسترسی پیدا کرده و می‌توانند از منابع گسترده و متنوعی در مطالعات خود بهره‌مند شوند. چرا که همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم در اغلب مواقع دانشجو ممکن است در منابع فارسی به داده‌های مورد نظر خود دسترسی نداشته باشد.

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی فناوری اطلاعات علاوه بر همگام کردن دانشجویان و محققین داخل کشور با جریان توسعه این علوم، امکان ایجاد همکاری بین پژوهشگران داخل کشورمان با همکارانشان در نقاط دیگر جهان را فراهم می‌کند. می‌توان گفت بدون ترجمه مقاله انگلیسی فناوری اطلاعات تخصصی سرعت رشد این علم به مراتب کم‌تر از حالا بود.

ترجمه مقاله انگلیسی فناوری اطلاعات

حال که از اهمیت و مزایای ترجمه مقاله انگلیسی فناوری اطلاعات آگاهید، بهتر است یکی از اصول مهم در ترجمه حرفه ای فناوری اطلاعات را در نظر داشته باشید. برای ترجمه متن و مقالات تخصصی فناوری اطلاعات به دنبال مترجم متخصص و با تجربه باشید. متاسفانه بسیاری از دانشجویان این موضوع را بی اهمیت تصور کرده و بدون توجه به تخصص مترجم ترجمه‌ی مقالات خود را در دارالترجمه‌های آنلاین ثبت می‌کنند.

ترجمه مقاله مهندسی فناوری اطلاعات و متون تخصصی باید با تسط بر اصطلاحات تخصصی این حوزه و دانش فنی مورد نیاز در زبان مبدا و مقصد انجام شود. در واقع یک مترجم متخصص در ترجمه این متون پیش از هر چیز به درک دقیقی از متن اولیه می‌رسد، در حالی که مترجم عمومی ممکن است در فهم کلی متن دچار اشتباه شود.

پایان نامه، پروپوزال و مقالات و ترجمه مقالات فناوری اطلاعات
پایان نامه، پروپوزال و مقالات و ترجمه مقالات فناوری اطلاعات در کارت پروژه

ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله فناوری اطلاعات

مطالعه مقالات فناوری اطلاعات با ترجمه به منظور مطالعه و تحقیق تنها کاربرد ترجمه برای دانشجویان کشورمان نیست. بسیاری از دانشجویان به از ترجمه مقاله IT با هدف چاپ مقالات و متون تالیفی خود به انگلیسی یا دیگر زبان‌های زنده دنیا به منظور چاپ مقاله یا ارائه‌ی دستاوردهای علمی خود به دانشگاه‌ها و مراکز علمی مورد نظرشان هستند.

ترجمه مقالات مهندسی فناوری اطلاعات از فارسی به انگلیسی چالش‌های به مراتب بیشتری از ترجمه انگلیسی به فارسی دارد. ترجمه به زبان غیرمادری می‌تواند شرایط را پیچیده‌تر و سخت‌تر کند. از این رو در ترجمه فناوری اطلاعات به انگلیسی تجربه‌ی مترجم در تالیف متون به انگلیسی اهمیت بالایی پیدا می‌کند.

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله فناوری اطلاعات

مطالعه مقالات فناوری اطلاعات با ترجمه به منظور مطالعه و تحقیق تنها کاربرد ترجمه برای دانشجویان کشورمان نیست. بسیاری از دانشجویان به از ترجمه مقاله IT با هدف چاپ مقالات و متون تالیفی خود به انگلیسی یا دیگر زبان‌های زنده دنیا به منظور چاپ مقاله یا ارائه‌ی دستاوردهای علمی خود به دانشگاه‌ها و مراکز علمی مورد نظرشان هستند. ترجمه مقالات مهندسی فناوری اطلاعات از فارسی به انگلیسی چالش‌های به مراتب بیشتری از ترجمه انگلیسی به فارسی دارد. ترجمه به زبان غیرمادری می‌تواند شرایط را پیچیده‌تر و سخت‌تر کند. از این رو در ترجمه فناوری اطلاعات به انگلیسی تجربه‌ی مترجم در تالیف متون به انگلیسی اهمیت بالایی پیدا می‌کند.

صفر تا صد انجام ترجمه مقالات فناوری اطلاعات
صفر تا صد انجام ترجمه مقالات فناوری اطلاعات در سایت کارت پروژه

ترجمه مقاله ISI فناوری اطلاعات

آن‌چه موفقیت در ترجمه حرفه‌ای و با کیفیت را تضمین می‌کند، تسلط مترجم و میزان مطالعه‌ی او در حوزه‌ی تخصصی مورد نظر است. مترجمی که اقدام به سفارش ترجمه تخصصی فناوری اطلاعات پیش از هر چیز باید به طور پیوسته در این زمینه در حال بررسی و پژوهش بوده و دانش به‌روزی در این حوزه داشته باشد. در ترجمه مقاله ISC فناوری اطلاعات و یا ترجمه مقالات ISI اهمیت نگارش متن نهایی و روان و استاندارد بودن آن به اندازه‌ی ترجمه دقیق و تخصصی اهمیت دارد.

خدمات ترجمه مقالات ISI مهندسی فناوری اطلاعات از فارسی به انگلیسی به منظور آماده‌سازی مقاله برای چاپ ژورنال‌های معتبر جهان ارائه می‌شود. از این جهت بسیار مهم است که مترجم توان تالیف مقاله به زبان انگلیسی را داشته باشد و مهم‌تر از آن مشاوره‌های ضروری را به منظور ایجاد تغییر و بهبود کیفیت متن در اختیار نویسنده قرار دهد.

ترجمه تخصصی مقاله فناوری اطلاعات

به‌طور کلی می‌توان ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقاله فناوری اطلاعات را بخش جدانشدنی‌ای از فرآیند تحصیل دانشجویان دانست. جمع‌آوری منابع علمی برای آموزش، ترجمه سمینارهای هم‌زمان، ترجمه کتاب‌های جدید دانشگاهی و عمومی و … برخی از موارد مهمی هستند که در زمینه‌ی کاربرد ترجمه رسمی مقاله فناوری اطلاعات می‌توان به آن‌ها اشاره کرد.

ترجمه تخصصی متون فناوری اطلاعات نقش بسیار مهمی در ایجاد تعامل سازنده میان جوامع علمی هم‌چون دانشجویان و پژوهشگران و دانشمندان دارد. این ارتباط امکان مطالعه بر روی موضوعات مشترک را فراهم آورده و دانشجویان با دسترسی به دستاوردهای دیگر محققین، امکان تکمیل تحقیقات آن‌ها و یا ارائه‌ی ایده‌های جدید را خواهند یافت.

انجام ترجمه مقاله فناوری اطلاعات توسط حرفه ای ها
انجام ترجمه مقاله فناوری اطلاعات توسط حرفه ای های کارت پروژه

سفارش ترجمه مقاله فناوری اطلاعات (آی تی)

از آن‌جایی که همه دانشجویان توانایی ترجمه تخصصی را نداشته و یا زمان کافی برای ترجمه مقاله آی تی ندارند، سفارش ترجمه مقاله انگلیسی فناوری اطلاعات اصلی‌ترین راه برگردان تخصصی متون این رشته است. هم‌اکنون وبسایت‌ها و موسسات بسیاری در زمینه‌ی خدمات ترجمه مقالات مهندسی فناوری اطلاعات فعال بوده و اقدام به دریافت سفارش می‌کنند. به همین دلیل نگرانی‌ای از بابت دسترسی به مترجم تخصصی نخواهید داشت. آن‌چه در این بین اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، انتخاب مترجم مناسب و ثبت دقیق سفارش است.

بهترین سایت ترجمه فناوری اطلاعات

در ترجمه متون تخصصی فناوری اطلاعات آنلاین بسیار مهم است که به دنبال بهترین سایت و بهترین مترجم باشید. اما چطور؟

 • پیش از هر چیز چند مقاله انگلیسی فناوری اطلاعات با ترجمه به عنوان نمونه‌کار دریافت کرده و مورد بررسی قرار دهید.
 • حتماً ترجمه را به مترجم متخصص در رشته و گرایش تحصیلی خود بسپارید.
 • رضایت دانشجویان را با مطالعه‌ی نظرات آن‌ها در وبسایت و صفحات اجتماعی وبسایت مورد نظر بررسی کنید.
 • بر روی قیمت و زمان انجام ترجمه مقاله فناوری اطلاعات به توافقی دقیق برسید.
 • سفارش خود را به دقت و به همراه تمام جزئیات ثبت کنید.
 • در انتخاب کیفیت ترجمه دقت کنید.
انجام ترجمه فناوری اطلاعات برای تمامی مقاطع و رشته ها
انجام ترجمه مقاله فناوری اطلاعات برای تمامی مقاطع و رشته ها در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش ترجمه مقاله فناوری اطلاعات (آی تی)

پس از آن‌که با توجه به موارد بالا کارت پروژه را برای ترجمه فناوری اطلاعات انتخاب کردید، سفارش خود را به این ترتیب در وبسایت ثبت کنید.

 • برای ترجمه آنلاین متن و مقاله مهندسی فناوری اطلاعات ابتدا جزئیات سفارش و مقاله‌تان را از طریق تلگرام، واتساپ یا فرم سفارش برای ما ارسال کنید.
 • مناسب‌ترین کیفیت را از میان سطوح الماسی، طلایی، نقره‌ای و برنزی برای سفارشتان انتخاب کنید.
 • منتظر دریافت زمان و هزینه ترجمه مقاله فناوری اطلاعات از سوی تیم پشتیبانی بوده و در صورت نیاز به دریافت ترجمه در زمان کوتاه‌تر سفارش را به صورت فوری ثبت کنید.
 • با پرداخت بیعانه سفارش شما در پلتفرم ثبت شده و فرآیند ترجمه متن آغاز خواهد شود.

مراحل انجام پروژه مترجمی مقاله فناوری اطلاعات

در دارالترجمه مقاله فناوری اطلاعات کارت پروژه، ترجمه فناوری اطلاعات طی مراحل زیر تکمیل می‌شود.

 • انتخاب بهترین مترجم با توجه به جزئیات سفارش شما.
 • ترجمه بخش به بخش مقاله فناوری اطلاعات و یا ترجمه کامل آن با توجه به توافق.
 • ارائه‌ی بخش‌هایی از ترجمه مقالات اسکوپوس فناوری اطلاعات به منظور بررسی کیفیت.
 • پرداخت باقی‌مانده‌ی هزینه ترجمه مقاله های عمومی فناوری اطلاعات در صورت رضایت از کیفیت ترجمه.
 • ارسال فایل نهایی ترجمه از طریق پیام‌رسان تعیین شده.
 • ارائه‌ی خدمات پشتیبانی به منظور انجام ترجمه مقاله فناوری اطلاعات با تسلط بر اصطلاحات و بدون اشکال.
انجام ترجمه مقاله فناوری اطلاعات با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
انجام ترجمه مقاله فناوری اطلاعات با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کارت پروژه

قیمت ترجمه دانشجویی فناوری اطلاعات (آی تی)

تعرفه ترجمه مقاله فناوری اطلاعات چگونه محاسبه می‌شود؟ به‌طور عمومی محاسبه‌ی قیمت ترجمه با توجه حجم مقاله و بر اساس یکی از معیارهای زیر تعیین می‌شود.

 • قیمت ترجمه تخصصی کلمه ای مقاله فناوری اطلاعات
 • قیمت ترجمه تخصصی صفحه ای مقاله فناوری اطلاعات

اما علاوه بر این جزئیات سفارش خود می‌تواند عاملی تعیین‌کننده در هزینه انجام ترجمه باشد. برای مثال تعرفه‌ی انجام ترجمه مقاله فناوری اطلاعات با حفظ لحن با ترجمه معمولی متفاوت است. پارامترهای مختلف دیگری نیز بر قیمت نهایی ترجمه تاثیر می‌گذارند. مواردی که در بخش بعد عنوان می‌کنیم، علاوه بر زمان ترجمه، در محاسبه‌ی قیمت آن نیز موثرند.
زمان ترجمه مقاله فناوری اطلاعات
هم‌چون قیمت، زمان انجام ترجمه متاثر عوامل مختلفی‌ست که برخی را در ادامه می‌خوانید.

 • زبان مبدا و مقصد ترجمه.
 • فرمت ترجمه (قیمت و زمان ترجمه متن، فیلم، پادکست و … متفاوت است.)
 • سطح کیفیت ترجمه فناوری اطلاعات (الماسی، طلایی، نقره‌ای و برنزی)
 • نوع سفارش (سفارش فوری یا معمولی)
 • وجود جزئیاتی هم‌چون جداول، نمودارها و … در متن.
 • میزان مهارت مترجم تخصصی فناوری اطلاعات.

شما می‌توانید با ثبت سفارش ترجمه فوری مقاله فناوری اطلاعات با پرداخت هزینه‌ی بیشتر مقاله‌تان را در زمان کم‌تری تحویل بگیرید.

تضمین کیفیت ترجمه خوب و با کیفیت مقاله فناوری اطلاعات

خدمات ترجمه مقاله فوری و ارزان مهندسی فناوری اطلاعات در کارت پروژه با تضمین کیفیت انجام می‌شود. برای ارائه‌ی این تضمین در هنگام پذیرش سفارش ترجمه تخصصی فناوری اطلاعات قیمت کامل آن از دانشجو دریافت نمی‌شود. در این مرحله تنها با پرداخت نیمی از هزینه ترجمه مقاله رشته فناوری اطلاعات دانشجو سفارش خود را ثبت کرده و پس از آن صفر تا صد مقاله توسط مترجم پروژه ترجمه می‌شود. در پایان پس از اطمینان از کیفیت نهایی متن، دانشجو می‌تواند باقی‌مانده‌ی هزینه را که به عنوان ضمانت کیفیت نزد اوست پرداخت کند.

انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه مقاله فناوری اطلاعات در کارت پروژه
انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه مقاله فناوری اطلاعات توسط کارت پروژه

تضمین پشتیبانی ترجمه مقاله IT (فناوری اطلاعات)

یکی از مزایای مهم سفارش ترجمه تخصصی مقاله فناوری اطلاعات در کارت پروژه دریافت خدمات پشتیبانی پس از تکمیل ترجمه است. این خدمات به مدت 72 ساعت و پس از تحویل فایل نهایی ترجمه ارائه می‌شود. در طول این سه‌روز دانشجو موظف به بررسی متن نهایی ترجمه تخصصی فناوری اطلاعات با ترجمه عمومی بوده و در صورت مشاهده هر گونه اشکال امکان ارجاع متن و اصلاح رایگان آن فراهم خواهد بود. توجه کنید که خدمات پشتیبانی ترجمه فناوری اطلاعات تنها در چهارچوب سفارش ثبت شده ارائه می‌شود.

متخصصان حرفه ای در ترجمه فناوری اطلاعات

برای انجام ترجمه مقاله فناوری اطلاعات توسط بهترین مترجم اولین گام در برگردان تخصصی این متون، انتخاب مترجم مناسب است. از میان چندین مترجم متخصص و حرفه‌ای فناوری اطلاعات فعال در این پلتفرم، مترجم پروژه‌ی شما با توجه به رشته و گرایش تحصیلی‌تان انتخاب خواهد شد. هدف ترجمه دیگر عامل تعیین‌کننده در انتخاب مترجم است. برای مثال ترجمه مقالات ISI، ترجمه با حفظ لحن، ترجمه پادکست و …، ترجمه مقاله اساسی (Base) برای نگارش پایان‌نامه فناوری اطلاعات و … هر یک توسط مترجم تخصصی و با تجربه در همان حوزه انجام می‌شود.

انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله فناوری اطلاعات
انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله فناوری اطلاعات در کارت پروژه

خدمات ترجمه فناوری اطلاعات در فرمت‌ها و مدیاهای مختلف

علاوه بر ترجمه مقاله فناوری اطلاعات با ایجاد واژه نامه اختصاصی و برگردان دیگر متون تخصصی، سفارش ترجمه در قالب دیگر فرمت‌ها نیز در این پلتفرم پذیرفته می‌شود. هم‌اکنون می‌توانید سفارش ترجمه فناوری اطلاعات را در فرمت‌های مختلف زیر ثبت کنید.

 • ترجمه فیلم به صورت زیرنویس یا دوبله.
 • ترجمه پادکست به صورت صوتی را یا ارائه‌ی متن.
 • ترجمه اسناد و مدارک، بروشور، کاتالوگ و … .
 • ترجمه پی دی اف، اسلاید، فایل ورد، صفحات وب و …

انجام ترجمه فناوری اطلاعات به زبان های مختلف

خدمات ترجمه در این وبسایت تنها به ترجمه آنلاین متن انگلیسی به فارسی تخصصی فناوری اطلاعات و ترجمه فارسی به انگلیسی محدود نمی‌شود. برای ترجمه مقاله به زبان های مختلف تنها کافی‌ست زبان مبدا و مقصد مقاله‌ی مورد را نظر را به همراه دیگر جزئیات سفارش با ما در میان گذاشته و از قیمت و زمان انجام ترجمه مطلع شوید. ترجمه فناوری اطلاعات به زبان‌های آلمانی، فرانسه، اسپانیایی، کردی، عربی، روسی، ترکی استانبولی و … به صورت تخصصی در این پلتفرم ارائه می‌شود.

ترجمه دقیق مقاله فناوری اطلاعات بر اساس فرمت ژورنال‌های معتبر

ترجمه ی مقاله های ISI فناوری اطلاعات برای چاپ در ژورنال های خارجی را می‌توان از انواع مهم ترجمه تخصصی دانست. در این نوع ترجمه دانشجو به دنبال ارائه‌ی حاصل تحقیقات و مطالعات خود به جامعه‌ی علمی بین‌المللی‌ست. در چنین ترجمه‌ای متن نهایی به عنوان یک رزومه مهم برای دانشجو تلقی شده و از این جهت انجام ترجمه دقیق مقاله علمی و عمومی فناوری اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است. ترجمه متون تخصصی برای چاپ در مجلات معتبر، باید با توجه به فرمت استاندارد این ژورنال‌ها انجام شود.

مزایای ترجمه نیتیو و تخصصی آی تی در کارت پروژه

 • ترجمه تخصصی تضمینی مقاله فناوری اطلاعات
 • ترجمه نیتیو و تخصصی IT با تضمین کیفیت و پشتیبانی
 • انجام ترجمه انسانی مقاله فناوری اطلاعات با قیمت مناسب
 • ترجمه سریع مقاله فناوری اطلاعات
 • ترجمه مقاله دانشجویی انگلیسی فناوری اطلاعات در قالب فرمت‌ها و به زبان‌های مختلف
 • ترجمه فناوری اطلاعات در چند سطح کیفیت

نمونه های انجام شده ترجمه مقاله مهندسی فناوری اطلاعات

در ادامه لیستی از نمونه خدمات ترجمه تخصصی فناوری اطلاعات آورده‌ایم. چنانچه در هر یک از این زمینه‌ها مایل به دریافت نمونه‌کار و بررسی کیفیت ترجمه هستید، درخواست خود را با تیم پشتیبانی در میان بگذارید.

 • ترجمه چکیده پایان نامه فناوری اطلاعات
 • ترجمه تخصصی فایل های صوتی و تصویری فناوری اطلاعات
 • ترجمه متن فناوری اطلاعات
 • ترجمه کتاب فناوری اطلاعات
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات از عربی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات از روسی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات از ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات از آلمانی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات از کردی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات از اسپانیایی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات از فرانسوی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات از اردو به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات از چینی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه پروژه فناوری اطلاعات
 • ترجمه تمرین دانشگاهی فناوری اطلاعات
 • ترجمه متون و قراردادهای بازرگانی فناوری اطلاعات
 • سایت ترجمه تخصصی فناوری اطلاعات
 • ترجمه مقالات علمی و پژوهشی، ISI و ISC فناوری اطلاعات
 • ترجمه اسناد و مدارک رسمی و اداری شرکتهای مهندسی فناوری اطلاعات
 • ترجمه تخصصی کاتالوگ و بروشورهای فناوری اطلاعات

ترجمه تخصصی مقاله فناوری اطلاعات تهران و سایر شهرها

در گذشته دسترسی به مترجم تخصصی برای ترجمه متون فناوری اطلاعات برای دانشجویان ساکن در شهرستان‌ها امری چالش‌برانگیز بود. امروز اما با ارائه‌ی خدمات ترجمه به صورت آنلاین، دانشجویان از سراسر کشور می‌توانند از خدمات ترجمه ارزان مقاله فناوری اطلاعات تخصصی و حرفه‌ای بهره‌مند شوند. برای تسهیل فرآیند ثبت سفارش، همکاران ما به روش‌های مختلفی از قبیل پیام‌رسان‌های تلگرام و واتساپ، فرم سفارش، تماس تلفنی و … آماده‌ی پاسخ‌گویی به دانشجویان و ارائه‌ی مشاوره و در نهایت پذیرش سفارش‌های شما هستند.

ترجمه مقاله تمام گرایش های فناوری اطلاعات

خدمات ترجمه نیتیو و تخصصی فناوری اطلاعات در این وبسایت به در تمامی گرایش‌های این رشته ارائه می‌شود. در ادامه لیستی از خدمات ترجمه در حوزه‌های تخصصی مختلف این رشته را مطالعه می‌کنید.

 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات گرایش سیستم های چند رسانه ای
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات گرایش سامانه های شبکه ای
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات گرایش معماری سازمانی
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات گرایش تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات گرایش امنیت و سایبری
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات گرایش سیستم های تکنولوژی اطلاعات
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه های گسترده
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT
 • ترجمه مقاله فناوری اطلاعات گرایش رایانش ابری

ترجمه مقاله تجارت الکترونیک

هدف گرایش تجارت الکترونیک تسهیل فرآیند معاملات تجاری در مراحل مختلف آن از قبیل خرید و فروش، طراحی و تولید است. این حوزه تخصصی انواع تجارت و تعامل مدیریتی را که به کمک فناوری اطلاعات ممکن می‌شوند را در بر می‌گیرد. ترجمه فناوری اطلاعات در این حوزه با هدف مطالعه بر روی شیوه‌های نوین تجارت الکترونیک انجام می‌شود.

دانشجویان با ترجمه مقاله انگلیسی تجارت الکترونیک به مطالعه در زمینه‌ی شبکه‌های کامپیوتری کاربردی در انجام مبادلات تجاری الکترونیک می‌پردازند. ترجمه تخصصی تجارت الکترونیک همچنین به منظور تحقیق در زمینه‌ی فناوری‌های مرتبط با شبکه‌های رایانه‌ای، طراحی سیستم‌های مالتی‌مدیا و دیگر ابزارهای کاربردی در انجام وظایف مدیریتی و تجارتی انجام می‌شود. دانشجویان در این گرایش به دنبال افزایش دانش و مهارت فنی خود در زمینه‌ی تجارت الکترونیک بوده و به توسعه‌ی این شیوه نوین تجارت می‌پردازند.

معماری نرم‌افزار یکی از موضوعات مهم مورد بحث در این حوزه تخصصی است. ترجمه فناوری اطلاعات هم‌چنین در زمینه مدیریت در سطوح مختلف از قبیل مدیریت تیم‌های مجازی، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت مالی و … انجام می‌شود. مسائل حقوقی و اخلاقی در فناوری اطلاعات دیگر حوزه مطالعاتی در این گرایش است.

مهندسی مجدد فرآیندهای تجاری، برنامه‌ریزی منابع بنگاه، بانکداری الکترونیک و محاسبات نوری از جمله واحدهای درسی مهم دانشجویان در این گرایش هستند. محققان این گرایش بر روی برنامه‌ریزی استراتژیک در سطح پیشرفته به مطالعه پرداخته و روش‌های پیش‌بینی را مورد مطالعه قرار می‌دهند. در تجارت الکترونیک ذخیره و بازیابی اطلاعات بر روی وب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و طراحی سیستم‌های مدیریت داده و حفظ امنیت آن‌ها یکی از وظایف مهم پژوهشگران این حوزه است.

صفر تا صد انجام ترجمه مقاله فناوری اطلاعات
صفر تا صد انجام ترجمه مقاله فناوری اطلاعات در کارت پروژه

ترجمه نتیو و تخصصی مقاله فناوری اطلاعات در سراسر ایران

انجام ترجمه فناوری اطلاعات با تسلط بر اصطلاحات به صورت آنلاین ارائه می‌شود. برای بهره‌مندی از این خدمات کافی‌ست وارد وبسایت کارت پروژه شده و فرم سفارش را به دقت پر کنید. برای سفارش ترجمه فناوری اطلاعات (آی تی) هم‌چنین می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌های تلگرام و واتساپ با ما تماس بگیرید. به لطف ارائه‌ی خدمات به صورت آنلاین، دانشجویان در سراسر کشور می‌توانند از این خدمات و دانش و تجربه‌ی مترجمین تخصصی ما بهره‌مند شوند.