انجام ترجمه رشته زبان انگلیسی❤️ ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی تخصصی (0تا100)

ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی
ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه های دانشجویی، انجام ترجمه مقاله انگلیسی ،انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام ترجمه‌ رشته زبان انگلیسی شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه موردنظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت سفارش مشاوره و ترجمه‌ رشته زبان انگلیسی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

ترجمه‌ رشته زبان انگلیسی را چگونه می توانیم ثبت کنیم؟

راه های مختلف برای ثبت سفارش ترجمه‌ رشته زبان انگلیسی وجود دارد:

1- از طریق فرم سفارش خود را ثبت نمائید. 2- سفارش خود را از طریق ارسال پیام به شبکه های اجتماعی ثبت کنید. 3-برای سفارش می توانید از طریق شماره تماس 09104503300 اقدام کنید.

برای ثبت سفارش ترجمه رشته زبان انگلیسی چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

اطلاعات لازمه برای ثبت سفارش ترجمه‌ رشته زبان انگلیسی شامل چه موارد زیر می باشند:

اطلاعات ضروری: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات ترجمه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

برای ترجمه‌ مقاله رشته زبان انگلیسی چقدرهزینه و چه مدت زمان لازم است؟

هزینه و زمان ترجمه‌ مقاله رشته زبان انگلیسی به شما بستگی دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است. ما پس از بررسی و ارزیابی ترجمه شما، این دو مورد را خدمتتان اعلام می کنیم.
اگر قصد دارید ترجمه‌ مقاله رشته زبان انگلیسی خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

چه مدت زمان برای بررسی و اعلام نتیجه ترجمه رشته زبان انگلیسی نیاز است؟

مدت زمان و هزینه در هر ترجمه ای متفاوت است و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغییر است.

ترجمه‌ رشته زبان انگلیسی شما با چه اندازه از کیفیتی و به وسیله چه کارشناسانی انجام می شود؟

ترجمه ها در کارت پروژه، توسط اساتید مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. تمامی ترجمه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که ترجمه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی ترجمه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

به چه نحوی می توانیم به کارت پروژه اعتماد کنیم؟

کارت پروژه با دارا بودن 11 سال سابقه کار و اعتبار و همچنین جلب رضایت دانشجویان و با دریافت نصف هزینه پروژه ها در آخر پروژه ها تفاوت زیادی با دیگر موسسات دارد. سابقه چندین ساله کارت می تواند بهترین گزینه برای اعتماد و ضمانت ترجمه‌هایتان باشد.

ترجمه رشته زبان انگلیسی تضمینی و ارزان

ترجمه رشته زبان انگلیسی از خدمات مهم کارت پروژه به دانشجویان این رشته در تمامی گرایش‌های تخصصی آن است. ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی در این پلتفرم توسط مترجمین تخصصی این رشته انجام می‌شود. در این مطلب به بررسی مهم‌ترین نکات درباره‌ی سفارش ترجمه مقاله ISI رشته زبان انگلیسی خواهیم پرداخت.

معرفی انواع خدمات ترجمه از قبیل ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله زبان انگلیسی و ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله زبان انگلیسی از دیگر مطالبی‌ست که در ادامه به آن پرداخته‌ایم. چنان‌چه به دنبال دریافت زمان و قیمت ترجمه تخصصی مقاله رشته زبان انگلیسی می‌توانید عوامل موثر بر قیمت را بررسی کرده و جزئیات مقاله خود را برای دریافت قیمت برای ما ارسال کنید. برای سفارش ترجمه مقاله انگلیسی زبان انگلیسی توسط بهترین مترجمین تخصصی با ما همراه باشید.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت ترجمه مقاله زبان انگلیسی
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت ترجمه مقاله زبان انگلیسی در کارت پروژه

ترجمه رشته زبان انگلیسی

ترجمه تخصصی زبان انگلیسی از جهات مختلفی از قبیل تبادل بین فرهنگ‌های مختلف اهمیت ویژه‌ای دارد. برگردان تخصصی مقاله زبان انگلیسی در حوزه‌های مختلف این رشته از قبیل ترجمه آثار ادبی امکان آشنایی با مخاطبان با پیشینه‌های فرهنگی را فراهم می‌کند. درگیری با سبک‌ها و سنت‌های مختلف ادبی و تاریخچه‌ی آن‌ها و فرآیند پدیدار شدن ساختارهای زبانی جدید از دیگر مزایای ترجمه رشته زبان انگلیسی است. ترجمه زبان انگلیسی هم‌چنین اهمیت و ارزش بالایی در حفظ آثار ادبی و انتقال آن‌ها به نسل‌های آینده دارد. اما علاوه بر این موارد ترجمه زبان کاربردهای گسترده‌ای در محیط‌های آکادمیک دارد که در ادامه آن‌ها را مرور خواهیم کرد.

ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی

از میان انواع ترجمه رشته زبان انگلیسی، ترجمه مقاله از اهمیت بالایی در محیط‌های دانشگاهی و فضاهای آکادمیک دارد. دانشمندان و پژوهشگران حوزه زبان و ادبیات انگلیسی، تحقیقات و پژوهش‌های بسیاری را در دانشگاه‌های سراسر جهان به انجام می‌رسانند. حاصل و دستاوردهای این تحقیقات در قالب مقالات تخصصی در مجلات و وبسایت‌ها منتشر می‌شوند.

از این جهت مقالات زبان انگلیسی با ترجمه از جمله منابع مهم مطالعاتی دانشجویان این رشته به حساب می‌آیند. ترجمه زبان انگلیسی تخصصی یکی از راه‌های تحقیق و پژوهش در این حوزه است. فراموش نکنید که ترجمه تخصصی زبان انگلیسی با ترجمه عمومی متفاوت انگلیسی متفاوت بوده و باید با تسلط بر اصطلاحات تخصصی انجام شود.

پایان نامه، پروپوزال و مقالات و ترجمه مقالات رشته زبان انگلیسی
پایان نامه، پروپوزال و مقالات و ترجمه مقالات رشته زبان انگلیسی در کارت پروژه

ترجمه مقاله انگلیسی رشته زبان انگلیسی

ترجمه مقالات زبان انگلیسی از انگلیسی به فارسی یکی از راه‌های دانشجویان برای جمع‌آوری اطلاعات و مطالعه در حوزه‌هایی نظیر ادبیات انگلیسی، زبان‌شناسی و … است. به کمک یک مترجم متخصص و حرفه‌ای زبان انگلیسی، دانشجویان با برگردان متون ادبی انگلیسی اقدام به مطالعه و تحلیل این آثار می‌کنند. مقاله‌های تخصصی این رشته به‌طور معمول به زبان انگلیسی و در مجلات علمی معتبر دنیا به چاپ می‌رسند. از این رو اولین گام پس از گردآوری مقالات مورد نظر، انجام ترجمه زبان انگلیسی با بهترین کیفیت و به صورت تخصصی است.

ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله زبان انگلیسی

با توجه به اهمیت منابع انگلیسی برای مطالعه در این رشته تحصیلی، دسترسی به ترجمه خوب و با کیفیت مقاله زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی زبان انگلیسی در مواردی دانشجویان به منظور مطالعه‌ی آثار ادبی انگلیسی به ترجمه رمان‌ها، نمایشنامه‌ها و اشعار نیاز دارند.

ترجمه‌ی این آثار نیز باید با تکیه بر دانش تخصصی و درک مترجم از اثر مورد نظر و سبک ادبی آن انجام شود. ترجمه تخصصی تضمینی مقاله زبان انگلیسی هم‌چنین با هدف نقد و بررسی شیوه‌های مختلف زبانی، ساختارهای روایی و کشف ارجاعات فرهنگی موجود در متن انجام می‌شود. ترویج تحقیقات بین رشته‌ای در زمینه‌هایی هم‌چون ادبیات تطبیقی دیگر مزیت ترجمه رشته زبان انگلیسی است.

صفر تا صد انجام ترجمه مقالات رشته زبان انگلیسی
صفر تا صد انجام ترجمه مقالات رشته زبان انگلیسی در سایت کارت پروژه

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله زبان انگلیسی

ترجمه مقالات زبان انگلیسی از فارسی به انگلیسی برای مترجمان فارسی زبان با چالش‌های بیشتری همراه است. چرا که این مترجمین متن را به زبان غیراصلی خود برگردانده و موظف به انتقال مفاهیم موجود در متن به شکلی اصولی و با نگارشی روان و سلیس هستند. پیچیدگی متون ادبی و در مواردی نیاز به انجام ترجمه مقاله زبان انگلیسی با حفظ لحن از جمله شرایطی هستند که این نوع ترجمه را با سختی‌های خاصی همراه می‌کنند.

افزایش مهارت‌های زبانی، مطالعه‌ی آثار ادبی متعدد در زبان فارسی و انگلیسی، گسترش دانش زبانی و تسلط بر اصطلاحات تخصصی به منظور افزایش توانایی در ترجمه مقاله زبان انگلیسی با ایجاد واژه نامه اختصاصی از جمله ویژگی‌های این مترجمین است.

ترجمه مقاله ISI رشته زبان انگلیسی

خدمات ترجمه مقالات ISI زبان انگلیسی از فارسی به انگلیسی و یا خدمات مشابه آن نظیر ترجمه مقاله ISC زبان انگلیسی را می‌توان در لیست مهم‌ترین انواع ترجمه تخصصی دانست. ترجمه رشته زبان انگلیسی در این مورد به منظور چاپ مقالات تالیفی دانشجویان در مجلات معتبر زبان و ادبیات انگلیسی انجام می‌شود. ترجمه حرفه ای زبان انگلیسی در این نوع ترجمه یک ضرورت بوده و مقاله نهایی باید از ساختار استاندارد مجلات ISI پیروی کند. مترجمین تخصصی ISI علاوه بر انتقال مفاهیم و تعابیر به کار رفته در متن، موظف به نگارش متنی ساده و قابل درک و در عین حال دارای ارزش ادبی و فنی‌ست.

انجام ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی توسط حرفه ای ها
انجام ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی توسط حرفه ای های کارت پروژه

ترجمه تخصصی مقاله رشته زبان انگلیسی

ترجمه مقاله زبان انگلیسی از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در تمامی حوزه‌های تخصصی این رشته انجام می‌شود. دانشجویان با ترجمه متن و مقالات تخصصی زبان انگلیسی می‌توانند در زمینه‌هایی نظیر زبان‌شناسی، شناخت سبک‌های ادبی، ساختارهای زبانی، مترجمی زبان، آواشناسی انگلیسی، داستان کوتاه، فنون صناعات ادبی، نمایشنامه، شعر انگلیسی، اصول و روش نقد ادبی و … به تحقیق و مطالعه بپردازند. آن‌چه در ترجمه رشته زبان انگلیسی اهمیت دارد، درک نیازها و اهداف ترجمه است. مترجم با مطالعه‌ی مقاله موظف به درک اهداف متن، سبک و سیاق نویسنده و در نهایت انتقال این المان‌ها در قالب متن نهایی در زبان مقصد است.

سفارش ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی

حال که با اهمیت و کاربردهای ترجمه مقاله زبان آشنا شده‌اید، نوبت به بررسی نکاتی درباره‌ی سفارش ترجمه مقاله زبان انگلیسی می‌رسد. برای دریافت خدمات ترجمه مقالات زبان انگلیسی می‌توانید به وبسایت‌ها و دارالترجمه‌های ارائه‌دهنده‌ی این خدمات مراجعه کنید. اما بسیار مهم است که از بین این وبسایت‌ها بهترین مورد را انتخاب و ترجمه متن را به مترجم متخصص و متعهد بسپارید. برای این منظور نکاتی که در بخش بعد آورده‌ایم را به خاطر بسپارید.

انجام ترجمه رشته زبان انگلیسی برای تمامی مقاطع و رشته ها
انجام ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی برای تمامی مقاطع و رشته ها در کارت پروژه

نکاتی برای انتخاب سایت ترجمه زبان انگلیسی

چند مقاله انگلیسی زبان انگلیسی با ترجمه را به عنوان نمونه‌کار دریافت کرده و به دقت بررسی کنید.

 • میزان رضایت دانشجویان را از طریق بررسی نظرات در وبسایت یا صفحات اجتماعی و فروم‌های دانشجویی جویا شوید.
 • از ترجمه رشته زبان انگلیسی توسط مترجم متخصص اطمینان یابید.
 • نحوه پاسخگویی و پیگیری مجموعه را پیش از ثبت سفارش در نظر داشته باشید.
 • تعرفه ترجمه مقاله زبان انگلیسی را در چند وبسایت مقایسه و بهترین مورد را انتخاب کنید.
 • خدماتی هم‌چون پشتیبانی و تضمین کیفیت را نادیده نگیرید.

مراحل ثبت سفارش ترجمه مقاله زبان انگلیسی

برای سفارش ترجمه آنلاین متن و مقاله زبان انگلیسی در کارت پروژه طی مراحل زیر عمل کنید.

 • فرم سفارش ترجمه تخصصی زبان انگلیسی را با جزئیات سفارش و مشخصات مقاله و رشته تحصیلی خود تکمیل کنید. این اطلاعات را می‌توانید از طریق واتساپ و تلگرام نیز برای ما بفرستید.
 • با مشورت کارشناسان بهترین سطح کیفیت را برای ترجمه رشته زبان انگلیسی انتخاب کنید.
 • همکاران ما پس از بررسی جزئیات سفارش، زمان و هزینه ترجمه مقاله زبان انگلیسی را به شما اعلام خواهند کرد.
 • با پرداخت بیعانه (نیمی از هزینه) سفارش خود را برای تکمیل ترجمه ثبت کنید.
انجام ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
انجام ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کارت پروژه

مراحل انجام پروژه مترجمی مقاله زبان انگلیسی در سایت کارت پروژه

 • انتخاب بهترین مترجم تخصصی زبان انگلیسی با توجه به جزئیات سفارش دانشجو.
 • انجام ترجمه بخش به بخش مقاله زبان انگلیسی یا ترجمه کامل متن با توجه به سفارش.
 • ارائه‌ی بخش‌هایی از ترجمه تخصصی متون زبان انگلیسی به منظور بررسی کیفیت.
 • پرداخت باقی‌مانده‌ی هزینه در صورت رضایت از کیفیت و تکمیل فرآیند سفارش.
 • ارسال فایل نهایی ترجمه رشته زبان انگلیسی از طریق پیام‌رسان تعیین‌شده.
 • ارائه‌ی خدمات پشتیبانی تا 72 ساعت.

قیمت انجام ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی

در هنگام سفارش ترجمه تخصصی زبان انگلیسی قیمت چگونه محاسبه می‌شود؟ همکاران ما پس از دریافت جزئیات سفارش شما، بر اساس معیارهایی هم‌چون زبان مبدا و مقصد، هدف ترجمه، نیازهای ترجمه، سطح کیفیت مورد نظر و … اقدام به محاسبه‌ی قیمت می‌کنند. جزئیات سفارش نظیر ترجمه با ایجاد واژه نامه اختصاصی، ترجمه با حفظ سبک ادبی اثر، ترجمه اسکوپوس و … می‌توانند بر قیمت ترجمه رشته زبان انگلیسی موثر باشند. در پایان پس از تکمیل بررسی‌ها، قیمت ترجمه با توجه به یکی از معیارهایی زیر و بر مبنای حجم مقاله اعلام خواهد شد.

 • قیمت ترجمه تخصصی کلمه ای مقاله زبان انگلیسی
 • قیمت ترجمه تخصصی صفحه ای مقاله زبان انگلیسی
انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی در کارت پروژه
انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی توسط کارت پروژه

زمان ترجمه دانشجویی زبان انگلیسی

ترجمه رشته زبان انگلیسی چه مدت طول می‌کشد؟ پاسخ این سوال به پارامترهای مختلف وابسته است که برخی از آن‌ها را در ادامه می‌خوانید.

 • زبان مبدا و مقصد ترجمه
 • فرمت و قالب ترجمه
 • نوع سفارش (سفارش معمولی یا سفارش ترجمه فوری مقاله زبان انگلیسی)
 • سطح سختی و پیچیدگی متن
 • کیفیت مورد نظر برای ترجمه (الماسی، طلایی، نقره‌ای و برنزی)
 • جزئیات سفارش (ترجمه با حفظ لحن و …)
 • جزئیات مقاله (نمودارها، جداول و …)

تضمین کیفیت ترجمه مقاله زبان انگلیسی و متون تخصصی

منظور از تضمین کیفیت در سفارش انجام ترجمه زبان انگلیسی چیست؟ در هنگام پذیرش سفارش ترجمه تخصصی متون زبان انگلیسی، همکاران ما تنها نیمی از هزینه‌ی ترجمه را از دانشجو دریافت می‌کنند. نیم دیگر این مبلغ به عنوان ضمانت کیفیت نزد دانشجو باقی می‌ماند. پس از تکمیل و ترجمه تخصصی چکیده رشته زبان انگلیسی اطمینان دانشجو از کیفیت ترجمه و آزاد سازی وجه ضمانت از سوی دانشجو فایل نهایی در اختیار او قرار خواهد گرفت.

تضمین پشتیبانی ترجمه رشته زبان انگلیسی

تضمین پشتیبانی یکی از خدمات مهم کارشناسان ما در انجام سفارش ترجمه مقاله فوری و ارزان زبان انگلیسی است. در تمامی سفارش‌های ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقاله زبان انگلیسی پس از تحویل فایل نهایی ترجمه، دانشجو تا 72 ساعت از خدمات پشتیبانی تخصصی مترجمین ما بهره‌مند خواهد بود. در طول این مدت دانشجو فرصت دارد با بررسی ترجمه رسمی مقاله زبان انگلیسی، در صورت وجود هر گونه اشکال، فایل را برای اصلاح به مترجمین ارجاع دهد.

 • نکته یک: این خدمات تا 72 ساعت پس از ارسال فایل برای دانشجو ادامه می‌یابد.
 • نکته دو: اصلاح فایل تنها در چهارچوب سفارش انجام شده و تغییر سفارش مستلزم توافق مالی و زمانی جدید است.

ترجمه مقاله زبان انگلیسی توسط بهترین مترجم

انتخاب بهترین مترجم برای انجام سفارش ترجمه تخصصی مقاله زبان انگلیسی، اولین گام در انجام ترجمه در کارت پروژه است. انتخاب مترجم برای ترجمه مقاله های عمومی زبان انگلیسی و برگردان مقالات تخصصی این رشته با توجه به فاکتورهای مختلفی نظیر رشته و گرایش تحصیلی، زمان تحویل ترجمه، اهداف و نیازهای ترجمه و … انجام می‌شود.

خدمات ترجمه رشته زبان انگلیسی در فرمت‌ها و مدیاهای مختلف

خدمات ترجمه مقاله انگلیسی زبان انگلیسی در زمینه‌ی ترجمه متون بسیار متنوع است. از ترجمه مقالات اسکوپوس زبان انگلیسی و ترجمه مقاله اساسی (Base) برای نگارش پایان‌نامه زبان انگلیسی می‌توان به عنوان برخی از مهم‌ترین انواع ترجمه متون تخصصی اشاره کرد. علاوه بر این‌ها ترجمه تخصصی در این رشته در قالب فرمت‌های مختلف زیر نیز انجام می‌شود.

ترجمه مقاله به زبان های مختلف

در کارت پروژه علاوه بر ترجمه آنلاین متن انگلیسی به فارسی تخصصی زبان انگلیسی، سفارش ترجمه متون تخصصی زبان انگلیسی آنلاین به دیگر زبان‌های دنیا نیز پذیرفته می‌شود. البته فراموش نکنید که ترجمه به زبان‌های مختلف در مدت زمان و با قیمت متفاوتی انجام می‌شود. ترجمه رشته زبان انگلیسی در این وبسایت به زبان‌هایی هم‌چون آلمانی، فرانسه، اسپانیایی، ترکی، عربی، چینی، روسی و … انجام می‌شود.

ترجمه رشته زبان انگلیسی بر اساس فرمت ژورنال‌های معتبر

ترجمه ی مقاله های ISI زبان انگلیسی برای چاپ در ژورنال های خارجی باید بر اساس استاندارد تعریف‌شده‌ی مقالات در این مجله‌ها انجام شود. از این رو تجربه و دانش مترجم در تالیف مقالات تخصصی به زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیار مهم است که مترجم تجربه‌ی چاپ چند مقاله‌ی تالیفی یا ترجمه را در این مجلات داشته باشد.

انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی
انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی در کارت پروژه

مزایای ترجمه رشته زبان انگلیسی در کارت پروژه

چرا بسیاری از دانشجویان دارالترجمه مقاله زبان انگلیسی کارت پروژه را برای سفارش ترجمه انتخاب می‌کنند؟

 • انجام ترجمه مقاله زبان انگلیسی با تسلط بر اصطلاحات و به صورت تخصصی
 • ترجمه نتیو و تخصصی مقاله زبان انگلیسی با تضمین کیفیت و پشتیبانی
 • ترجمه مقاله دانشجویی انگلیسی زبان انگلیسی توسط بهترین مترجمین تخصصی
 • انجام ترجمه انسانی مقاله زبان انگلیسی با قیمت مناسب
 • ترجمه سریع مقاله زبان انگلیسی و تحویل آن در کم‌ترین زمان
 • ارائه‌ی خدمات ترجمه رشته زبان انگلیسی به زبان‌های مختلف
 • ترجمه در قالب تمامی فرمت‌ها
 • ترجمه با چند کیفیت مختلف

نمونه های انجام شده ترجمه دقیق مقاله علمی و عمومی زبان انگلیسی

با سفارش ترجمه رشته زبان انگلیسی در کارت پروژه می‌توانید از خدمات متنوع زیر بهره‌مند شوید. چنانچه در هر یک از این زمینه‌ها مایل به دریافت نمونه‌کار و بررسی کیفیت ترجمه‌ها هستید، درخواست خود را از طریق تلگرام، واتساپ یا تماس تلفنی به تیم پشتیبانی اعلام کنید

 • ترجمه چکیده پایان نامه زبان انگلیسی
 • ترجمه تخصصی فایل های صوتی و تصویری زبان انگلیسی
 • ترجمه متن زبان انگلیسی
 • ترجمه کتاب زبان انگلیسی
 • ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی به عربی و بالعکس
 • ترجمه مقاله زبان انگلیسی به روسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله زبان انگلیسی به ترکی و بالعکس
 • ترجمه مقاله زبان انگلیسی به آلمانی و بالعکس
 • ترجمه مقاله زبان انگلیسی به کردی و بالعکس
 • ترجمه مقاله زبان انگلیسی به اسپانیایی و بالعکس
 • ترجمه مقاله زبان انگلیسی به فرانسوی و بالعکس
 • ترجمه مقاله زبان انگلیسی به اردو و بالعکس
 • ترجمه مقاله زبان انگلیسی به چینی و بالعکس
 • ترجمه پروژه زبان انگلیسی
 • ترجمه تمرین دانشگاهی زبان انگلیسی
 • ترجمه متون و قراردادهای بازرگانی زبان انگلیسی
 • سایت ترجمه تخصصی زبان انگلیسی
 • ترجمه مقالات علمی و پژوهشی، ISI و ISC زبان انگلیسی
 • ترجمه اسناد و مدارک رسمی و اداری شرکتهای حوزه زبان انگلیسی
 • ترجمه تخصصی کاتالوگ و بروشورهای رشته زبان انگلیسی

ترجمه تخصصی مقاله زبان انگلیسی تهران

یکی از ویژگی‌های مهم کارت پروژه، ارائه‌ی خدمات ترجمه رشته زبان انگلیسی به صورت آنلاین است. دانشجویان می‌توانند سفارش‌های ترجمه متون زبان انگلیسی را از طریق فرم سفارش یا پیام‌رسان‌های تلگرام و واتساپ برای کارشناسان ما ارسال کرده و منتظر دریافت قیمت و زمان ترجمه باشند. با ارائه‌ی خدمات آنلاین ترجمه مقاله زبان انگلیسی، دانشجویان می‌توانند در سراسر کشور و جهان از دانش و تجربه‌ی کارشناسان کارت پروژه بهره‌مند شوند. دسترسی به خدمات ترجمه ارزان مقاله زبان انگلیسی و با کیفیت تضمینی در تمام شهرستان‌های کشور مزیت مهم سفارش در این پلتفرم است.

ترجمه مقاله تمام گرایش های زبان انگلیسی

خدمات ترجمه رشته زبان انگلیسی در تمامی گرایش‌های این رشته ارائه می‌شود. در ادامه نگاهی به گرایش‌های مهم این رشته و خدمات ترجمه دقیق مقاله زبان انگلیسی در هر یک از آن‌ها خواهیم داشت. ترجمه در هر یک از این گرایش‌ها توسط مترجم تخصصی و با تجربه در همان گرایش انجام می‌شود.

ترجمه مقاله آموزش زبان انگلیسی

رشته آموزش زبان انگلیسی یکی از شاخه‌های مهم رشته زبان خارجه است. این گرایش تنها به مقوله‌ی آموزش زبان به منظور مکالمه نمی‌پردازد. آموزش انگلیسی به مباحثی هم‌چون زبان‌شناسی، نگارش، نقد ادبی و مهم‌تر از هر چیزی به روش تدریس مرتبط بوده و هدف آن تربیت مدرسین متخصص در زمینه‌های مختلف آموزش زبان است. ترجمه رشته زبان انگلسی در گرایش آموزش زبان به مقوله‌هایی هم‌چون خواندن پایه، دستور زبان پایه، مهارت‌های شنیداری و گفتاری پایه، مهارت‌های مطالعه و یادگیری، نگارش پایه و این مباحث در سطح پیشرفته اختصاص دارد.

مکالمه موضوعی از دیگر واحدهای درسی مقطع کارشناسی این رشته است که در آن به مهارت‌های شنیداری و گفتاری پیشرفته پرداخته می‌شود. دانشجویان این گرایش با ترجمه مقاله انگلیسی آموزش زبان انگلیسی هم‌چنین بر روی مباحث اختصاصی رشته خود از قبیل کاربرد واژگان و اصلاحات، خواندن متون رسانه‌ای و مطبوعاتی، خواندن انتقادی، مقاله نویسی، زبانشناسی کاربردی و … مطالعه می‌کنند.

اصول و روش ترجمه، آشنایی با ادبیات داستانی، آشنایی با ادبیات نمایشی، شعر انگلیسی، آواشناسی آموزشی، ترجمه متون ساده، مدریت کلاس و … از دیگر واحدهای درسی تخصصی این رشته هستند. دانشجویان این رشته بیش از هر چیز از ترجمه تخصصی آموزش زبان انگلیسی به دنبال جمع‌آوری مطالب تخصصی در حوزه آموزش زبان هستند.

برای مثال روانشناسی یادگیری زبان، زبان دوم، نگارش تخصصی در مورد آموزش زبان و … برخی از موضوعات مهم مورد مطالعه در این رشته هستند. ترجمه رشته زبان انگلیسی هم‌چنین با هدف بررسی اصول و روش‌های آموزش زبان انجام می‌شود. متخصصین این گرایش موظف به کسب مهارت و دانش در زمینه‌ی نقد و بررسی مواد آموزشی بوده و بر روی روش‌های تدریس مهارت‌های زبان به پژوهش و تولید محتوا می‌پردازند.

صفر تا صد انجام ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی
صفر تا صد انجام ترجمه مقاله رشته زبان انگلیسی در کارت پروژه

ترجمه نتیو و تخصصی مقاله زبان انگلیسی در سراسر ایران

انجام ترجمه زبان انگلیسی با تسلط بر اصطلاحات به صورت آنلاین ارائه می‌شود. برای بهره‌مندی از این خدمات کافی‌ست وارد وبسایت کارت پروژه شده و فرم سفارش را به دقت پر کنید. برای سفارش ترجمه زبان انگلیسی هم‌چنین می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌های تلگرام و واتساپ با ما تماس بگیرید. به لطف ارائه‌ی خدمات به صورت آنلاین، دانشجویان در سراسر کشور می‌توانند از این خدمات و دانش و تجربه‌ی مترجمین تخصصی ما بهره‌مند شوند.