ترجمه کامپیوتر ❤️ ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر تخصصی (100% تضمینی و فوری)

انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر در کارت پروژه
انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام ترجمه کامپیوتر، انجام ترجمه، انجام پروژه های دانشجویی، انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام ترجمه کامپیوتر شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه موردنظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت سفارش مشاوره و انجام ترجمه کامپیوتر در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنیدو یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

ترجمه کامپیوتر را چگونه ثبت کنیم؟

راه های مختلف برای ثبت سفارش ترجمه کامپیوتر با بهترین کیفیت و قیمت :

1- از طریق فرم سفارش خود را ثبت نمائید.

2- سفارش خود را از طریق ارسال پیام به شبکه های اجتماعی ثبت کنید.

3-برای سفارش می توانید از طریق شماره تماس 09104503300 اقدام کنید.

برای ثبت سفارش ترجمه کامپیوتر چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش ترجمه کامپیوترشامل:

اطلاعات ضروری: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات ترجمه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

برای انجام ترجمه کامپیوتر چقدرهزینه و چه مدت زمان لازم است؟

هزینه و زمان انجام ترجمه کامپیوتر به شما بستگی دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است. ما پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما، این دو مورد را خدمتتان اعلام می کنیم.
اگر قصد دارید ترجمه کامپیوتر خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

چه مدت زمان برای بررسی و اعلام نتیجه ترجمه کامپیوتر نیاز است؟

مدت زمان و هزینه در هر ترجمه ای متفاوت است و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغییر است.

ترجمه کامپیوتر شما با چه کیفیتی و توسط چه کارشناسانی انجام می شود؟

ترجمه ها در کارت پروژه، توسط اساتید مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. تمامی ترجمه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که ترجمه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی ترجمه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

چرا باید به کارت اعتماد کنیم؟

کارت پروژه با دارا بودن 11 سال سابقه کار و اعتبار و همچنین جلب رضایت دانشجویان و با دریافت نصف هزینه ترجمه ها در آخر پروژه ها تفاوت زیادی با دیگر موسسات دارد. سابقه چندین ساله کارت می تواند بهترین گزینه برای اعتماد و ضمانت ترجمه‌هایتان باشد.

ترجمه کامپیوتر و مقالات تخصصی ارزان و تضمینی

ترجمه کامپیوتر یکی از خدمات مهم ترجمه‌ی متون تخصصی در کارت پروژه است. دانشجویان، اساتید و حتی افراد شاغل در حوزه‌ی IT به ترجمه مقاله کامپیوتر برای دسترسی به داده‌های جدید این حوزه نیاز دارند. ترجمه مقاله انگلیسی کامپیوتر و ترجمه‌ی دیگر متون و مدیاهای تخصصی این رشته توسط افراد متخصص در گرایش‌های کامپیوتر انجام می‌شود. ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله کامپیوتر و ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله کامپیوتر از جمله مهم‌ترین انواع ترجمه در این زمینه به شما می‌آیند. با این وجود خدمات ترجمه تخصصی مقاله کامپیوتر در این پلتفرم در دیگر زبان‌های زنده‌ی دنیا نیز انجام می‌شود. ترجمه مقاله ISI کامپیوتر از دیگر خدمات مهم ما در این حوزه است.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت و انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر در کارت پروژه
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت و انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر در کارت پروژه

ترجمه کامپیوتر

در ترجمه تخصصی علاوه بر دانش ترجمه، کارشناس باید بر مفاهیم و اصطلاحات تخصصی رشته‌ی مورد نظر نیز تسلط داشته باشد. ترجمه کامپیوتر امری کاملاً تخصصی بوده و دانش آموخته بودن در حوزه‌ی زبان و ترجمه نمی‌تواند ضامن انجام بهترین ترجمه باشد. از این جهت همواره توصیه می‌شود که ترجمه بخش به بخش مقاله کامپیوتر به افراد متخصص در رشته و حتی گرایش تحصیلی خود بسپارید. تسلط بر دانش فنی رشته‌ی مورد نظر در زبان مبدا و مقصد و داشتن مطالعه‌ی کافی در این حوزه یکی از لازمه‌های ترجمه‌ی متون و انتقال کامل مفاهیم و اطلاعات بیان شده در متن است.

ترجمه مقاله کامپیوتر

مقالات رشته‌ی کامپیوتر در زمینه‌ی موضوعات متنوعی تالیف می‌شوند. این موضوع دانش تخصصی در زمینه‌ی مورد نظر را برای ترجمه تخصصی مهندسی کامپیوتر با بهترین کیفیت بدل به یک ضرورت می‌کند. در موارد زیادی مقالات تازه تالیف شده، به حوزه‌های نوین علم کامپیوتر می‌پردازند. برگردان تخصصی مقاله کامپیوتر در چنین مواردی می‌تواند چالش‌های بیشتری را به همراه داشته باشد. ترجمه‌ی چنین متن‌هایی تنها از مترجمی ساخته است که مطالعه‌ی گسترده‌ای در این زمینه داشته و دانش خود را به‌طور پیوسته به‌روز می‌کند. از این رو سفارش ترجمه کامپیوتر به مترجمانی که به‌طور مداوم در حال ترجمه‌ی مقالات و متون تخصصی برای دانشجویان این رشته هستند، بهترین انتخاب است.

انجام ترجمه مقالات مهندسی کامپیوتر در کارت پروژه
انجام ترجمه مقالات مهندسی کامپیوتر در کارت پروژه

ترجمه مقاله انگلیسی کامپیوتر

یک ترجمه خوب و با کیفیت مقاله کامپیوتر زمانی انجام می‌شود که با توجه به نیاز و هدف ترجمه، مناسب‌ترین سطح کیفیت برای برگردان آن انتخاب شود. شما همیشه به ترجمه‌ی دقیق نیاز نداشته و گاهی تنها انتقال مفاهیم می‌تواند راهگشا باشد. در مواردی نیز ممکن است به انجام ترجمه مقاله کامپیوتر با حفظ لحن نیاز داشته باشید. بسیار مهم است که بسته به هدف ترجمه، سطح تخصصی بودن متن و دیگر جزئیات مربوط به آن، ترجمه به بهترین شکل انجام شود. برای مثال در ترجمه تخصصی تضمینی مقاله کامپیوتر برای چاپ در مجلات ISI بسیار مهم است که مترجم به متن نویسنده وفادار بوده و مقاله را هم‌چون یک مقاله‌ی تالیف شده در زبان انگلیسی ترجمه کند.

ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله کامپیوتر

سفارش ترجمه تخصصی کامپیوتر از جمله پرتکرارترین سفارش‌ها در زمینه‌ی ترجمه کامپیوتر است. چرا که اغلب یافته‌های علمی جهان به زبان انگلیسی تالیف شده و در مجلات معتبر به چاپ می‌رسند. دسترسی به این متون و استناد به آن‌ها در تحقیق‌ها و مطالعات تنها از طریق ترجمه مقاله ISC کامپیوتر ممکن خواهد بود. چرا که همه‌ی دانشجویان کامپیوتر در زبان انگلیسی تخصص نداشته و توانایی مطالعه‌ی متون انگلیسی و ترجمه‌ی آن‌ها را ندارند. ترجمه از انگلیسی به فارسی ممکن است برای تالیف یک مقاله‌ی جدید، مطالعه‌ی یافته‌های به‌روز علم کامپیوتر در یک زمینه‌ی خاص، وارد کردن علوم جدید به دانشگاه‌های داخل کشور و … انجام شود.

 انجام صفر تا صد ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر در کارت پروژه
انجام صفر تا صد ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر در کارت پروژه

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله کامپیوتر

ترجمه فارسی به انگلیسی می‌تواند به مراتب از ترجمه‌ی متون انگلیسی سخت‌تر باشد. چرا که در این نوع ترجمه، کارشناسان متون فارسی را به زبان دوم خود برمی‌گردانند. توانایی نگارش روان به انگلیسی یکی از پیشنیازهای چنین ترجمه‌هایی‌ست. شاید در ترجمه مقاله کامپیوتر با ایجاد واژه نامه اختصاصی با ترجمه‌ی ماشینی از انگلیسی به فارسی بتوانید بخش قابل توجهی از متن را درک کنید.

اما در ترجمه کامپیوتر فارسی به انگلیسی اوضاع کاملاً متفاوت است. حتی در مواردی ترجمه انسانی به دلیل عدم درک کافی مترجم از زبان مبدا نیز ممکن است خواننده‌ی متن ترجمه شده بخش زیادی از مطالب را به‌خوبی دریافت نکند. از این روست که تعرفه ترجمه مقاله کامپیوتر با یکدیگر متفاوت است.

ترجمه مقاله ISI کامپیوتر

ترجمه مقاله کامپیوتر توسط بهترین مترجم با وفاداری به متن اصلی و هدف نویسنده انجام می‌شود. برای این منظور بسیار مهم است که مترجم ابتدا مقاله را به‌طور کامل مطالعه کرده و قصد نویسنده را دریابد. چرا که در ترجمه دقیق مقاله کامپیوتر تمام بخش‌های مقاله، مترجم باید این اهداف را در نظر داشته و مسیر نگارش متن نهایی را با هدف اصلی نویسنده هم‌راستا کند. این مسئله باید در تمامی ترجمه‌های علمی و عمومی مورد توجه قرار بگیرد. در ترجمه دقیق مقاله علمی و عمومی کامپیوتر مترجم باید سعی کند مطالب را به شکلی واضح و به‌دور از پیچیدگی‌ها به زبان مبدا برگرداند.

ترجمه تخصصی مقاله کامپیوتر

یکی از نکات بسیار مهم در ترجمه، طبیعی و تالیفی به نظر رسیدن متن نهایی‌ست. به‌طوری که خواننده با مطالعه‌ی متن پی به ترجمه بودن آن نبرد. اگر مقاله شما قرار است در مجلات علمی به چاپ برسد، بسیار مهم است که متن نه تنها بیان‌گر یافته‌ها و نظریات مهم باشد، بلکه نباید کیفیت و استاندارد بودن خود متن بی‌اهمیت تلقی شود. از طرفی در ترجمه کامپیوتر تخصصی بسیار مهم است که مترجم بتواند برای کلمات مختلف معادل مناسب در زبان مبدا بیابد.

انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر توسط حرفه ای ها در کارت پروژه
انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر توسط حرفه ای ها در کارت پروژه

در برخی موارد حتی ممکن است مترجم به ابداع کلمات معادلی نیاز داشته باشد که بتوانند مفهوم اصطلاح یا عبارت مورد نظر به خوبی انتقال دهند. با دریافت مقالات کامپیوتر با ترجمه در وبسایت کارت پروژه، میزان مهارت و تجربه‌ی مترجمین ما را مورد بررسی قرار دهید و با سطح کیفیت ایده‌ال ترجمه تخصصی آشنا شوید.

سفارش ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر

همان‌طور که گفتیم ترجمه مقاله کامپیوتر از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی امری تخصصی‌ست. لذا از دانشجویان این رشته‌ها انتظار نمی‌رود که توانایی ترجمه‌ی انواع متون تخصصی این رشته را داشته باشند. با این وجود در صورت نیاز به ترجمه حرفه ای کامپیوتر چه باید کرد؟ سفارش ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی کامپیوتر یکی از راه‌های پیش روی شما در این موقعیت است که در ادامه به بررسی نکات درباره‌ی آن می‌پردازیم.

انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر برای تمامی مقاطع و رشته ها در سایت کارت پروژه
انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر برای تمامی مقاطع و رشته ها در سایت کارت پروژه

بهترین موسسه ترجمه مقاله در رشته‌های کامپیوتر

برای ترجمه تخصصی متون کامپیوتر با بهترین کیفیت، بسیار مهم است بهترین موسسه را برای سفارش ترجمه انتخاب کنید. چه به دنبال ترجمه تخصصی چکیده رشته کامپیوتر هستید و چه می‌خواهید مقاله‌ی تالیفی خود را به زبان دیگری ترجمه کنید، بهتر است پیش از سفارش به نکات زیر توجه کنید.

 • نمونه‌کارها را بررسی کرده و از کیفیت کار مترجم مطمئن شوید.
 • رضایت دانشجویان را بررسی کنید.
 • ترجمه را تنها به متخصص گرایش تحصیلی خود بسپارید.
 • با مقایسه‌ی قیمت‌ها، از خدمات ترجمه ارزان مقاله کامپیوتر در بهترین موسسه‌ی فعال در این حوزه بهره‌مند شوید.

مراحل ثبت سفارش ترجمه در کارت پروژه

پس از آن‌که تصمیم به ثبت سفارش ترجمه مقاله فوری و ارزان مهندسی کامپیوتر گرفتید، می‌توانید سفارش خود را در این پلتفرم به ترتیب زیر ثبت کنید.

 • ارسال جزئیات سفارش ترجمه مقاله کامپیوتر از طریق تلگرام، واتساپ یا فرم سفارش.
 • انتخاب سطح کیفیت مورد نظر برای ترجمه. (الماسی، طلایی، نقره‌ای و برنزی)
 • دریافت زمان تحویل و قیمت ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقاله کامپیوتر.
 • پرداخت بیعانه و ثبت سفارش ترجمه کامپیوتر.
انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در سایت کارت پروژه
انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کارت پروژه

مراحل ترجمه مقالات کامپیوتر در دارالترجمه مقاله کامپیوتر کارت پروژه

مراحل انجام پروژه مترجمی مقاله کامپیوتر در این به ترتیب زیر است.

 • انتخاب بهترین مترجم فعال در تیم برای انجام ترجمه. (مترجم مقاله‌ی شما بر اساس گرایش تحصیلی، تجربه و زمان تحویل فایل انتخاب خواهد شد.)
 • انجام بخش به بخش یا کامل ترجمه با توجه به جزئیات سفارش.
 • ارائه‌ی بخش‌هایی از ترجمه مقاله رشته کامپیوتر برای بررسی کیفیت.
 • تسویه‌ی مالی و دریافت فایل نهایی ترجمه تخصصی کامپیوتر با ترجمه عمومی و یا تخصصی.
 • دریافت خدمات پشتیبانی.
انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر در کارت پروژه
انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر در کارت پروژه

تعرفه انجام ترجمه مقاله‌های رشته کامپیوتر

هزینه ترجمه مقاله کامپیوتر چگونه محاسبه می‌شود؟ اولین و مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده‌ی قیمت ترجمه، حجم آن است. از نظر حجم، قیمت ترجمه‌ها بر اساس معیارهای زیر محاسبه می‌شود.

 • قیمت ترجمه تخصصی کلمه ای مقاله کامپیوتر
 • قیمت ترجمه تخصصی صفحه ای مقاله کامپیوتر

دیگر پارامتر موثر بر قیمت ترجمه سطح کیفیت (الماسی، طلایی، نقره‌ای و برنزی) بوده و هر چه کیفیت ترجمه‌ی درخواستی بالاتر باشد، قیمت نهایی کار نیز بیشتر خواهد بود. از طرفی جزئیات پروژه هم‌چون زبان مبدا و مقصد می‌توانند عاملی محاسبه‌ی قیمت ترجمه باشند. برای مثال ترجمه مقالات مهندسی کامپیوتر از فارسی به انگلیسی از ترجمه مقالات مهندسی کامپیوتر از انگلیسی به فارسی گران‌تر است.

ترجمه سریع مقاله کامپیوتر

ترجمه دانشجویی کامپیوتر چه مدت طول می‌کشد؟ با توجه به فاکتورهای زیر زمان انجام ترجمه کامپیوتر می‌تواند از چند روز تا چند ماه متغیر باشد.

 • حجم مقاله یا فایل مورد نظر
 • سطح سختی و تخصصی بودن متن
 • کیفیت مورد نظر دانشجو برای ترجمه
 • توانایی مترجم تخصصی کامپیوتر و سرعت عمل او
 • نوع سفارش (در سفارش ترجمه فوری مقاله کامپیوتر، فایل نهایی در مدت کم‌تری تحویل داده می‌شود.)
 • زبان مبدا و مقصد

تضمین کیفیت و گارانتی ترجمه مقاله کامپیوتر

پذیرش سفارش ترجمه کامپیوتر در کارت پروژه با تضمین کیفیت انجام می‌شود. به لطف تضمین کیفیت، دانشجو در هنگام ثبت سفارش ترجمه مقاله کامپیوتر تنها موظف به پرداخت نیمی از هزینه‌ی سفارش خواهد بود. خدمات ترجمه مقالات مهندسی کامپیوتر با پرداخت همین مبلغ به عنوان بیعانه از صفر تا صد انجام خواهد شد. در ادامه و با اطمینان از کیفیت کار، دانشجو می‌تواند باقی‌مانده‌ی هزینه‌ی ترجمه متون تخصصی کامپیوتر آنلاین را پرداخت کند.

تضمین پشتیبانی ترجمه کامپیوتر

خدمات ترجمه مقالات ISI مهندسی کامپیوتر از فارسی به انگلیسی و برعکس در این پلتفرم با پشتیبانی از دانشجو پس از تحویل فایل ارائه می‌شود. به این ترتیب پس از ترجمه آنلاین متن و مقاله کامپیوتر و تحویل آن، دانشجو تا 3 روز از پشتیبانی مترجمین متخصص ما بهره‌مند خواهد بود. در این مرحله از خدمات ترجمه متون کامپیوتر دانشجو می‌تواند پاسخ ابهامات خود را از کارشناس مورد نظر دریافت کند. در صورت وجود هر گونه اشکال در ترجمه مقاله کامپیوتر، اصلاح آن در این مرحله به صورت رایگان انجام خواهد شد.

انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر توسط حرفه ای ها در کارت پروژه
انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر توسط حرفه ای ها در کارت پروژه

ترجمه کامپیوتر توسط مترجم متخصص و حرفه‌ای کامپیوتر

انجام ترجمه تخصصی متون کامپیوتر در کارت پروژه بر عهده‌ی متخصصین ترجمه در این رشته‌ی تحصیلی قرار دارد. انتخاب کارشناس برای ترجمه رسمی مقاله کامپیوتر با توجه به گرایش تحصیلی دانشجو انجام می‌شود. از طرفی بسیار مهم است که کارشناس در ترجمه‌ی متون مشابه و چاپ مقاله تجربه‌ی کافی داشته باشد. داشتن زمان کافی برای انجام ترجمه در موعد مقرر از دیگر شرایط انتخاب بهترین مترجم برای ترجمه کامپیوتر است.

خدمات ترجمه کامپیوتر در فرمت‌ها و مدیاهای مختلف

در سایت ترجمه کامپیوتر کارت پروژه، خدمات ترجمه در قالب انواع فرمت‌ها و مدیاها ارائه می‌شود. شما می‌توانید علاوه بر سفارش ترجمه متن و مقالات تخصصی کامپیوتر، سفارش ترجمه فیلم، پادکست و دیگر مدیاهای مورد نظر خود را برای ترجمه به ما بسپارید. انجام ترجمه کامپیوتر در تمامی این فرمت‌ها به صورت کاملاً تخصصی و تضمین شده صورت می‌گیرد.

ترجمه مقاله به زبان های مختلف

ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر و متون تخصصی به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟ آیا خدمات انجام ترجمه انسانی مقاله کامپیوتر تنها از انگلیسی به فارسی انجام می‌شود؟ خیر. ترجمه مقاله دانشجویی انگلیسی کامپیوتر و متون تخصصی این رشته، از هر زبانی به زبان دیگر در این پلتفرم انجام می‌شود. هم‌اکنون می‌توانید سفارش ترجمه مقاله های عمومی کامپیوتر مختلف را در زبان‌های آلمانی، اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی و … به فارسی و یا به یکدیگر ترجمه کنید.

ترجمه عمران بر اساس فرمت ژورنال‌های معتبر

ترجمه ی مقاله های ISI عمران برای چاپ در ژورنال های خارجی علاوه بر دانش فنی در زمینه‌ی ترجمه و تخصص در رشته‌ی عمران، مستلزم داشتن تجربه در این زمینه است. ترجمه خوب و با کیفیت مقاله عمران تنها لازمه‌ی چاپ این مقالات در مجلات معتبر علمی جهان نیست. بلکه پیش از هر چیز مترجم باید با ساختار استاندارد برای تالیف و چاپ مقاله در این مجلات آشنا باشد.  سایت ترجمه عمران کارت پروژه آماده‌ی ترجمه‌ی حرفه‌ای مقالات با بهترین کیفیت برای چاپ در ژورنال‌های خارجی و مجلات علمی در رشته‌ی تحصیلی عمران است.

ترجمه مقاله کامپیوتر بر اساس فرمت ژورنال‌های معتبر

ترجمه ی مقاله های ISI کامپیوتر برای چاپ در ژورنال های خارجی از جمله مهم‌ترین خدمات مترجمین متخصص ما به دانشجویان این رشته است. با ترجمه مقالات اسکوپوس کامپیوتر دانشجویان می‌توانند متون تخصصی تالیفی خود را در مجلات معتبر دنیا به چاپ برسانند.

مزایای ترجمه کامپیوتر در کارت پروژه

چرا بسیاری از دانشجویان سفارش ترجمه تخصصی مقاله کامپیوتر در کارت پروژه را انتخاب می‌کنند؟ دلایل این موضوع را در ادامه می‌خوانید.

 • انجام تخصصی ترجمه‌ها در رشته‌های مختلف.
 • ارائه‌ی خدمات متنوع و ترجمه در قالب مدیاها و به زبان‌های متنوع.
 • تضمین کیفیت و مسئولیت‌پذیری در ارائه‌ی خدمات تضمین شده.
 • پشتیبانی و تلاش برای جلب رضایت حداکثری دانشجو.
 • ارائه‌ی مقاله انگلیسی کامپیوتر با ترجمه در کم‌ترین زمان ممکن.
 • ترجمه مقاله اساسی (Base) برای نگارش پایان‌نامه کامپیوتر با قیمت ارزان و تخفیف دانشجویی.
 • ترجمه مقالات تالیفی دانشجویان با تضمین رازداری و محرمانگی متن.
صفر تا صد انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر توسط کارت پروژه
صفر تا صد انجام ترجمه مقاله مهندسی کامپیوتر توسط کارت پروژه

نمونه‌های انجام شده ترجمه کامپیوتر

برای اطمینان از انجام ترجمه مقاله کامپیوتر با تسلط بر اصطلاحات توسط کارشناسان ما، می‌توانید چند نمونه پروژه را برای بررسی انتخاب و دریافت کنید. در ادامه چند مورد از خدمات مهم ما در زمینه‌ی ترجمه نتیو و تخصصی مقاله کامپیوتر را می‌خوانید.

 • ترجمه چکیده پایان نامه کامپیوتر
 • ترجمه تخصصی فایل های صوتی و تصویری کامپیوتر
 • ترجمه متن کامپیوتر
 • ترجمه کتاب کامپیوتر
 • ترجمه مقاله کامپیوتر از عربی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله کامپیوتر از روسی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله کامپیوتر از ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله کامپیوتر از آلمانی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله کامپیوتر از کردی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله کامپیوتر از اسپانیایی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله کامپیوتر از فرانسوی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله کامپیوتر از اردو به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله کامپیوتر از چینی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه پروژه کامپیوتر
 • ترجمه تمرین دانشگاهی کامپیوتر
 • ترجمه متون و قراردادهای بازرگانی کامپیوتر
 • سایت ترجمه تخصصی کامپیوتر
 • ترجمه مقالات علمی و پژوهشی، ISI و ISC کامپیوتر
 • ترجمه اسناد و مدارک رسمی و اداری شرکتهای مهندسی کامپیوتر
 • ترجمه تخصصی کاتالوگ و بروشورهای کامپیوتر
 • ترجمه مقالات رشته علوم داده
 • ترجمه مقالات برنامه نویسی کامپیوتر

ترجمه نتیو و تخصصی مقاله کامپیوتر در سراسر ایران

انجام ترجمه مقاله کامپیوتر با تسلط بر اصطلاحات به صورت آنلاین ارائه می‌شود. برای بهره‌مندی از این خدمات کافی‌ست وارد وبسایت کارت پروژه شده و فرم سفارش را به دقت پر کنید. برای سفارش ترجمه برق هم‌چنین می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌های تلگرام و واتساپ با ما تماس بگیرید. به لطف ارائه‌ی خدمات به صورت آنلاین، دانشجویان در سراسر کشور می‌توانند از این خدمات و دانش و تجربه‌ی مترجمین تخصصی ما بهره‌مند شوند.