انجام پروژه Hspice ❤️ سفارش پروژه اچ اسپایس (100% تضمینی)

انجام پروژه اچ اسپایس
انجام پروژه اچ اسپایس

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه ، انواع پایان نامه ها امکان انجام پروژه Hspice اچ اسپایس را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و انجام پروژه اچ اسپایس Hspice مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور انجام پروژه Hspice خود را ثبت کنم؟

با استفاده از یکی از سه روش زیر می‌توانید پروژه اچ اسپایس خود را به موسسه ما سفارش دهید:
1. با استفاده از فرم قرار داده شده در ابتدای صفحه میتوانید اطلاعات مورد نیاز را ثبت نمایید.
2.ارسال پیام و سفارش از طریق شبکه های اجتماعی ما (اینستاگرام، تلگرام و …)
3.ثبت سفارش پروژه سالیدورک از طریق تماس با شماره : 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت سفارش پروژه Hspice مورد نیاز است؟

اطلاعات در حالت کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از اطلاعات ضروری و غیر ضروری :
اطلاعات ضروری به منظور پاسخگویی بهتر شامل : رشته و مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه هستند و
نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه نیز جزء اطلاعات غیرضروری هستند که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند.

هزینه و زمان انجام پروژه Hspice به چه صورت است؟

پس از ثبت سفارش پروژه اچ اسپایس، کارشناسان ما پروژه را بررسی می‌نمایند و به تناسب نیازهای پروژه هزینه انجام و زمان مورد نظر برای انجام پروژه را اعلام می‌نمایند. در صورتیکه تمایل دارید پروژه شما سریع‌تر از زمان اعلام شده انجام شود این مورد را کارشناسان کارت اطلاع دهید تا مابه التفاوت هزینه را خدمتتان اعلام نمایند.

مدت زمان لازم برای بررسی پروژه های اچ اسپایس و اعلام نتیجه چقدر است؟

این مورد به میزان پیچیدگی پروژه شما بستگی دارد. ولی در حالت کلی این زمان بین 1 الی 12 ساعت متغیر است.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

یکی از مزیت های عالی موسسه ما نسبت به سایر موسسات این است که متخصصینی مرتبط با هر رشته و نرم افزار به بررسی و انجام پروژه های شما می‌پردازند. تمامی پروژه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. کارشناسان ما پس از بررسی پروژه های شما پلن مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که پروژه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

ما جهت جلب رضایت دانشجویان و مشتریان گرامی خود تمامی مبلغ پروژه را دریافت نمی‌کنیم و 50 % از مبلغ پروژه پس از اتمام و تحویل پروژه از شما دریافت خواهد شد. علاوه بر این سابقه 11 ساله کارت پروژه خود نمایانگر اعتماد مشتریان ما می‌باشد.

انجام پروژه HSPICE با بهترین کیفیت و کمترین هزینه

نرم‌افزار HSPICE محصول شرکت امریکایی اتوماسیون طراحی الکترونیکی synopsys، یک شبیه ساز مدار آنالوگ است که قادر به انجام تحلیل‌های گذرا، حالت پایدار و حوزه فرکانس است. این نرم‌افزار قدرتمند کاربرد وسیعی در طراحی مدار‌های مجتمع، تراشه‌ها، سلول‌های حافظه و قطعات الکترونیکی دارد. اچ اسپایس کاربرد‌های فراوانی دارد و استفاده از آن در سطوح گسترده‌ی مهندسی رایج است. اما انجام پروژه HSPICE اغلب با چالش‌هایی همراه است.

آیا این چالش‌ها را می‌دانید و با آن‌ها آشنایی دارید؟ با انجام پروژه اچ اسپایس در سطوح گسترده می‌توانید دانش فنی خود را در حوزه‌ی مدار بالا ببرید. چرا که امروزه مدل کردن سیستم‌های الکترونیکی و مدار‌ها، یک ضرورت در طراحی‌ها به شمار می‌رود و اچ اسپایس یک ابزار قوی و پیشرفته در این حوزه است. پس برای کسب اطلاعات و شناخت این نرم‌افزار، روش‌های انجام پروژه اچ اسپایس و خدمات گروه کارت پروژه، تا انتهای مقاله با کارِت همراه باشید.

نرم‌افزار HSPICE چیست و با انجام پروژه HSPICE به دنبال چه هستیم؟

با پیشرفت علم، مدار‌های الکترونیکی روز به روز پیچیده‌تر می‌شوند. بنابراین، تحلیل نظری و اصطلاحاً با استفاده از کاغذ در چنین مدار‌هایی دشوار و حتی ناممکن شده است. بنابراین، پیش از همه به یک نرم‌افزار شبیه‌سازی قوی با توان مدل کردن و پردازش بالا نیاز داریم تا بتوانیم خروجی یک مدار را پیش از راه‌اندازی آن به صورت فیزیکی ببینیم این اولین مزیت انجام پروژه اچ اسپایس محسوب می‌شود.

از سوی دیگر، ما از بسیاری از روابط تقریبی برای تحلیل نظریه مدار استفاده می‌کنیم. بنابراین، یک مرحله مهم قبل از اجرای عملی و ساخت مدار، شبیه‌سازی آن در شرایط مختلف برای حل باگ‌ها و مشکلات مدار، پیش از ساخت است. یکی از نرم‌افزار‌های قوی در این زمینه نرم‌افزار HSPICE می‌باشد.

نرم‌افزار HSPICE مخفف Simulation Program with Integrated Circuit Emphasis به معنای برنامه شبیه‌سازی با تمرکز بر مدار مجتمع، که نسخه بسیار کامل‌تر شده‌ی مدل‌های Spice3، Spice2G. 6 و Spice است، اولین بار در سال 1981 معرفی شد. نسخه معرفی شده در1984، که نسخه پیشرفته‌تر آن بود، می‌توانست مداری با 50000 گره را تحلیل کند.

در سال 1987 بهینه‌سازی‌هایی برای افزایش سرعت و دقت شبیه‌سازی آن انجام شد به طوری که در سال 1988 سرعت آن به 10 تا 100 برابر افزایش یافت تا جایی که توانست مداری را با 100000 ترانزیستور شبیه‌سازی کند. امروزه در انجام پروژه اچ اسپایس میزان پیچیدگی و تعداد عناصر مداری که این نرم‌افزار می‌تواند مدل کند، تنها به مقدار توان پردازشی رایانه‌ای که کاربر استفاده می‌کند، محدود می‌شود.

این نرم‌افزار همچنین قابلیت استفاده از مدار‌های سلسله مراتبی و مدل‌سازی رفتاری و پارامتریک را دارد و دارای قابلیت همگرایی خودکار بسیار مطمئن می‌باشد. کاربر با انجام پروژه HSPICE (اچ اسپایس) می‌تواند مدار‌ها را از فرکانس DC تا فرکانس مایکروویو بالای 100 گیگاهرتز، مدل، شبیه‌سازی، تجزیه و تحلیل و در نهایت بهینه‌سازی کند. این نرم‌افزار برای طراحی سلول‌های مدار مجتمع و مدل‌سازی فرآیند‌های ساخت، بررسی یکپارچگی سیگنال و آنالیز خطوط انتقال بسیار مناسب است.

برای انجام پروژه HSPICE در این نرم‌افزار، پارامتر‌های شبیه‌سازیِ سریع و دقیق بی نظیری برای آنالیز رفتار مدار وجود دارد. آنالیز عملکرد و بازده در سطح مدار، با استفاده از مونت کارلو، وضعیتِ بدترین حالت، جابجایی پارامتریک و تحلیل‌های جابجایی مبتنی جدول داده‌ها تسهیل شده و نرم افزار قابل اعتمادترین قابلیت همگرایی خودکار را به کار می‌گیرد.

یکی از ویژگی‌های خاص نرم‌افزار HSPICE که کاربران هنگام انجام پروژه اچ اسپایس حتماً متوجه آن خواهند شد، عدم وجود عناصر گرافیکی و کتابخانه‌های پیشرفته می‌باشد. این موضوع از نظر کاربران مبتدی شاید یک ویژگی منفی به حساب بیاید و در هنگام استفاده از نرم‌افزار با مشکلات و مشکلات مختلفی مواجه شوند، اما پس از آشنایی با روند کلی ساخت قطعات و عناصر در نرم‌افزار، سرعت شبیه‌سازی و دقت داده‌های خروجی تا حد زیادی افزایش می‌یابد و انجام پروژه‌های اچ اسپایس برایشان بسیار آسان‌تر می‌شود.

علاوه بر انجام پروژه اچ اسپایس، انجام پروژه پردازش تصویر هم توسط متخصصین کارت پروژه قابل انجام است.

انجام پروژه رباتیک هم در کارت پروژه توسط متخصصین برای شما دانشجویان عزیز انجام می‌شود.

انجام پروژه اچ اسپایس در کارت پروژه
انجام پروژه اچ اسپایس با پشتیبانی 24 ساعته

چه نیازی به استفاده از نرم‌افزار HSPICE وجود دارد؟

با توسعه و افزایش پیچیدگی مدار‌های الکترونیکی که روز به روز هم بیشتر می‌شود، استفاده از کامپیوتر در تحلیل این گونه مدار‌ها اجتناب ناپذیر است. رایانه ها در انجام پروژه‌های شبیه‌سازی و مدل‌سازی، مشابه انجام پروژه HSPICE (اچ اسپایس) به ما کمک می‌کنند تا درک خود را از موارد زیر در مورد مدار‌های الکترونیکی عمیق‌تر کنیم:

 • بررسی تأثیر تغییرات اجزای مدار و محاسبه حساسیت رفتار مدار به آن (شامل مقاومت، سلف، خازن، دیود و ترانزیستور و …)
 • پی بردن به اثرات غیر خطی عناصر در رفتار مدار
 • بهینه‌سازی مدار با توجه به موارد ذکر شده
 • بررسی رفتار مدار از نظر نویز و اعوجاج و همچنین از منظر آنالیز در حوزه فرکانس و بدست آوردن طیف فرکانسی بر اساس تحلیل فوریه بدون نیاز به استفاده از دستگاه‌های گران قیمت مانند نویز فیگورمتر یا تحلیلگر موج

قابلیت‌های اساسی نرم‌افزار HSPICE

به طور کل نرم‌افزار HSPICE هنگام انجام پروژه‌های اچ اسپایس، قادر به آنالیز‌های زیر در مدار‌های الکتریکی و الکترونیکی می‌باشد:

 • تحلیل نقاط کار(یا تحلیل DC)
 • تحلیل حالات گذرا (تحلیل ترنسینت)
 • تحلیل فرکانس (تحلیل جریان متناوب)
 • تحلیل نویز
 • تحلیل فوریه

انجام تمامی پروژه های مرتبط با رشته برق از جمله انجام پروژه میکروکنترلر توسط متخصصین کارت پروژه قابل انجام است.

همچنین کارت، پروژه های رشته پرطرفدار مهندسی کامپیوتر را نیز انجام می‌دهد. برای سفارش انجام پروژه کامیپوتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

انجام پروژه اچ اسپایس، انجام پروپوزال و ...
انجام تمامی پروژه های Hspice

خدمات ما در مورد انجام پروژه HSPICE

یکی از خدماتی که تیم ما به صورت بسیار حرفه‌ای و با تخصص و دانش بالا به دانشجویان و پژوهشگران در حوزه‌های دانشگاهی و پژوهشگاه‌ها و سایر محیط‌ها ارائه می‌دهد انجام پروژه‌های اچ اسپایس است. متخصصین در مجموعه ما برای اجرای پروژه‌های دانشجویی از افراد متبحر و مجرب استفاده می‌کند، لذا کیفیت و ارزش در اجرای پروژه‌های مبتنی بر HSPICE در karet بسیار بالا و طیف خدمات در این حوزه بسیار متنوع است.

در این متن سعی شده است تا پیش نیاز‌ها و روش‌ها و همچنین مراحل انجام کار در هنگام انجام پروژه با اچ اسپایس HSPICE به طور کامل معرفی شده و مورد بررسی قرار گیرد. همچنین کوشش شده است تا دانشجویان و پژوهشگران گرامی با کاربرد‌های فراوان و مزایای بی‌شمار در انجام پروژه HSPICE در حوزه‌های مهندسی برق، الکترونیک و سایر حوزه‌های مرتبط بیشتر آشنا شوند.

انجام پروژه اچ اسپایس (HSPICE) در karet

مجموعه ما، با کارشناسان پرسابقه و متخصصان با تجربه در زمینه انجام انواع پروژه‌های دانشگاهی و پژوهشی، مخصوصا انجام فوری پروژه دانشجویی با اچ اسپایس، انتخابی بسیار مناسب برای تمامی دانشجویان و پژوهشگران به شمار می‌آید. موسسه ما با روال مشخص و روشن و شفاف در تعریف پروژه‌های نرم‌افزاری دانشگاهی و تشخیص نیاز‌های درخواست‌کنندگان، می‌تواند نزدیک‌ترین نتیجه به درخواست مشتریان و محققین محترم را در کمترین زمان و با کیفیت‌ترین وضعیت اجرا و ارائه نماید.

رشته‌های مرتبط با نرم‌افزار HSPICE

رشته‌ها و فیلد‌های تخصصی زیادی هستند که در آن‌ها انجام پروژه اچ اسپایس هم موضوعیت دارد هم بسیار کاربردی ست و حتی در بعضی موارد روند پژوهش‌ها و بررسی بدون استفاده از این نرم‌افزار، امکان‌پذیر نیست. محصلین و پژوهشگران رشته‌های زیرمجموعه مهندسی برق اصلی‌ترین کاربران این نرم‌افزار هستند و انجام پروژه HSPICE در این رشته‌ها بسیار دیده می‌شود. درس‌های مدار، و رشته و زیرشاخه مدار مجتمع الکترونیک نیز از این حوزه‌های این کاربران هستند.

همچنین مهندسین کامپیوتر نیز از دیگر کاربران و استفاده‌کنندگان از نرم‌افزار اچ اسپایس هستند. انجام فوری پروژه دانشجویی با اچ اسپایس، برای مهندسین و دانشجویان مرتبط با رشته‌های عنوان شده، همیشه دغدغه و موضوعی حائز اهمیت است. با ارتباط گرفتن با کارِت پروژه و مشورت با کارشناسان و مهندسان پرسابقه، می‌توانید با فهرست پروژه‌های اچ اسپایس که می‌توانید سفارش‌گذاری و دریافت کنید، بیشتر آشنا شوید.

در سایت karet تمامی پروژه های رشته ها از جمله انجام پروژه مهندسی برق در تمامی گرایش های آن از جمله قدرت، الکترونیک، مخابرات، کنترل انجام می‌شود.

شما علاقمندان می‌توانید انجام پروژه پردازش سیگنال خود را هم به تیم حرفه‌ای کارت پروژه بسپارید.

صفر تا صد پروژه های دانشگاهی اچ اسپایس
صفر تا صد پروژه های دانشگاهی اچ اسپایس در کارت پروژه

مزیت انجام پروژه‌های دانشجویی اچ اسپایس HSPICE

هنگام انجام پروژه‌های کمک درسی اچ اسپایس، می‌توانید از انواع ابزار‌های مدل‌سازی مدار حتی بدون بستن یک سیم یا تهیه یک بورد، بهره‌مند شوید. کافیست با کشیدن مدار یا وارد کردن نت لیست اطلاعات آن در اچ اسپایس مورد نظر تمامی موارد مورد نظر را شبیه‌سازی، مدل‌سازی، آنالیز و حتی رسم کنید و نمایش دهید.

دانشجویان و محققین محترم با استفاده از این نرم‌افزار مدل‌سازی پیشرفته و تهیه آموزش اچ اسپایس HSPICE می‌توانند آنچه در کلاس و حتی در آزمایشگاه به صورت تئوری و نظری آموخته‌اند به صورت علمی و اجرا شده مشاهده کنند و نتیجه عملی را مشاهده نمایند. این دانشجویان می‌توانند به راحتی با بررسی نتایج، صحت دانسته‌های خود را بررسی نموده و آن را با واقعیت تطبیق نمایند. این شاید بزرگترین مزیت و بزرگترین نتیجه انجام پروژه کدنویسی با اچ اسپایس یاشد.

فرصت انجام تمرینات دانشجویی با اچ اسپایس HSPICE

یکی دیگر از مزایای فراوان انجام پروژه‌های دانشجویی و دانشگاهی اچ اسپایس HSPICE اینست که با استفاده مداوم از این نرم‌افزار یا انجام پروژه دانشجویی اچ اسپایس HSPICE فرصت تمرینات کلاسی درس مدار‌های الکتریکی و شبیه‌سازی انواع مدار‌های آموخته شده‌ی درسی را خواهید داشت. حتی می‌توانید با سفارش پروژه اچ اسپایس و تهیه شبیه‌سازی مدار‌های مورد مطالعه‌تان با آن‌ها بیشتر و بیشتر آشنا شوید. با همکاری با و آشنایی با نحوه سفارش پروژه اچ اسپایس دانشجویی این فرصت در اختیار شماست.

ضرورت انجام پروژه‌های کارشناسی برق با نرم‌افزار اچ اسپایس

نیاز به کسب مهارت در هر رشته تحصیلی در هر سطوحی از تحصیلات، چه کارشناسی چه تحصیلات تکمیلی و چه حتی استادی و در مراحل تدریس، تلاش برای کسب تجربه به صورت عملی و به بوته‌ی آزمون گذاشتن آموخته‌های نظری است. سؤال مهمی که ممکن است پیش بیاد این است که انجام تجزیه و تحلیل مدار‌های صنعتی و ارائه راهکار‌های فنی با HSPICE چه ضرورتی دارد؟

پاسخ را باید در توان بی‌نظیر و حیرت‌انگیز اچ اسپایس در مدل‌سازی و شبیه‌سازی مدار‌های الکتریکی و اجرای انواع و اقسام تجزیه و تحلیل‌های مختلف توسط این نرم‌افزار و خروجی‌های متعدد ویژوال و غیر ویژوال جستجو نمود. این قبیل نرم‌افزار‌های شبیه ساز بستری ایده‌آل برای آزمایش انواع مدار‌ها و پیش‌بینی وضعیت خروجی آن‌ها فراهم می‌کند.

پس انتخاب خیلی خوبی ست که وقتی می‌توانیم از یک نرم‌افزار شبیه ساز مدار به جای ساخت مدار فیزیکی استفاده کنیم، این فرصت را از دست ندهیم چرا با کمک این نرم‌افزار،‌ انجام پروژه شبیه‌سازی مدار‌های الکترونیکی با HSPICE قابل پیش‌بینی و اجراست.

علاوه بر نرم افزار اچ اسپایس، انجام پروژه تمامی نرم‌افزارهای مرتبط با رشته برق، از جمله انجام پروژه پروتئوس توسط کارت پروژه انجام می‌شود.

شما می‌توانید علاوه بر انجام پروژه‌های HSPICE، انجام پروژه بهینه سازی خود را هم به متخصصان حرفه‌ای کارت پروژه بسپارید.

انجام پروژه اچ اسپایس توسط حرفه ای
انجام پروژه اچ اسپایس توسط حرفه ای

انواع پروژه کار با اچ اسپایس و تنوع توانایی‌های این نرم‌افزار شبیه ساز

پروژه‌های مختلف و متنوعی می‌توان با اچ اسپایس تعریف نمود. از آنجا که انواع مدارات، توابع موج و عناصر مداری بسیار متنوع و مختلف هستند، می‌توان هم انجام پروژه بزرگ اچ اسپایس و هم انجام پروژه کوچک اچ اسپایس را با کارت پروژه تعریف نمود و تحویل گرفت.

پروژه‌های مختلفی برای انجام با اچ اسپایس می‌توان تعریف نمود:

 • برای شبیه‌سازی و مدل‌سازی مدار‌های الکتریکی به انجام پروژه شبیه‌سازی مدار‌های الکترونیکی با HSPICE می‌توانید فکر کنید.
 • در تحلیل مدار‌های الکترونیکی یک انتخاب خوب انجام تحلیل مدار‌های الکترونیکی با اچ اسپایس HSPICE است.
 • حتی در پروژه‌های مختلف کمک درسی می‌توانید روی انجام پروژه‌های کمک درسی با اچ اسپایس HSPICE حساب کنید.
 • در طراحی اپ امپ به نرم‌افزار احتیاج است پس با تعریف و انجام پروژه طراحی آپ امپ با اچ اسپایس HSPICE این موضوع آسان‌تر و روان‌تر قابل اجرا خواهد بود.

بنابراین به طور خلاصه می‌توان گفت انجام پروژه برنامه‌نویسی اچ اسپایس HSPICE و انجام پروژه شبیه‌سازی با اچ اسپایس HSPICE رایج‌ترین نوع تعریف و اجرای پروژه‌های مرتبط با این نرم‌افزار فوق‌العاده کاربردی است.

شیوه کار و نحوه انجام پروژه با نرم‌افزار HSPICE به چه صورت است؟

برای آنالیز یک مدار هنگام انجام پروژه HSPICE ابتدا اطلاعات ورودی و خروجی مدار در یک فایل متنی که معمولاً به صورت تکست *.txt است در نرم‌افزار HSPICE بارگذاری می‌شود و سپس خروجی این فایل متنی که در فرمت *.sp تولید می‌شود به عنوان پارامتر آنالیز در برنامه قرار داده شده است.

به جرات می‌توان گفت که در زمینه مدار‌های فرکانس بالا و قدرت آنالیز هیچ نرم‌افزاری نمی‌تواند به گرد پای HSPICE برسد، از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به تجزیه و تحلیل انواع مختلف مدار‌های غیر خطی که تجزیه و تحلیل و بررسی آن‌ها در حالت طبیعی بسیار دشوار است، اشاره نمود.

مدار‌های غیرخطی را نمی‌توان آنالیز کرد زیرا رفتار آن‌ها هر لحظه تغییر می‌کند، اما این مشکل را هنگام انجام پروژه‌های اچ اسپایس می‌توان به راحتی حل کرد. چرا ظرفیت این نرم‌افزار، که همانطور که گفته شد تنها و تنها محدود به توان پردازشی کامپیوتر است، از توان ذهنی انسان در حل مسائل پیچیده، هم بسیار بالاتر هم بسیار دقیق‌تر است. بنابراین توصیه می‌شود با یادگیری این نرم‌افزار و با انجام پروژه HSPICE (اچ اسپایس)، فرصت ایجاد اشتباه و کاهش سرعت را از فرآیند تحلیل مدار خود سلب نمایید.

انجام تمامی پروژه های نرم افزاری رشته برق از جمله انجام پروژه fpga در کارت پروژه توسط متخصصین هر نرم افزار انجام می‌شود.

شما می‌توانید سفارش انجام تمامی نرم افزارهای مرتبط با رشته برق، از جمله انجام پروژه pspice را در کارت پروژه ثبت کنید.

انجام پروژه اچ اسپایس تمامی گرایش ها
انجام پروژه اچ اسپایس تمامی گرایش ها

جریان و روند داده‌ها در HSPICE

هنگام انجام پروژه HSPICE، این نرم‌افزار می‌تواند ورودی‌ها و اطلاعات کنترل شبیه‌سازی را از منابع مختلف بپذیرد و انواع مختلفی از خروجی‌ها را در صورت لزوم تولید کند.

ابتدا باید یک فایل نت لیست ایجاد شود. این فایل شامل کلیه اطلاعات مدار شامل قطعات و منابع تغذیه مورد استفاده در مدار و اتصالات آن‌ها، پارامتر‌ها و دستورات کنترلی، دستورات ورودی و خروجی و … می‌باشد. این فایل را می‌توان به صورت منوال نوشت و یا با استفاده از ویرایشگر‌های شماتیک تهیه کرد.

احتمالاً با انجام پروژه اچ اسپایس خواهید فهمید، این نرم‌افزار، ویرایشگر شماتیک خود را ندارد، اما می‌تواند از سایر محیط‌های ویرایشگر شماتیک مانند Pspice، Orcad و یا Sue استفاده کند، هرچند برخی از فرمت‌های استفاده شده در HSPICE در Pspice وجود ندارند یا با آن متفاوت هستند. پس از تکمیل و انجام پروژه اچ اسپایس این نرم‌افزار نتایج شبیه‌سازی را در فایلی با پسوند *.lis و یا در یک فایل گرافیکی (در صورت استفاده از دستور OPTIONS POST ) ذخیره می‌نماید. همچنین نتایج ولتاژ گره یا جریان انشعاب نیز قابل مشاهده یا چاپ است.

موضوع جالب اینست که حین انجام پروژه HSPICE (اچ اسپایس) در میابید که این نرم‌افزار شامل مجموعه کاملی از دستورات چاپ و ترسیم برای مشاهده نتایج شبیه‌سازی است. فایل‌های خروجی ایجاد شده توسط HSPICE شامل شرایط اولیه ( در یک فایل با پسوند *.ic) و همچنین وضعیت خروجی (در یک فایل با پسوند *.st0) می‌باشد. علاوه بر این، کاربر هنگام انجام پروژه‌های اچ اسپایس، می‌تواند فایل‌های خروجی دیگری را با توجه به انتخاب‌های تعیین شده توسط خودش، ایجاد کند.

به عنوان مثال فایل design>. tr> در پاسخ به دستور. TRAN برای تجزیه و تحلیل گذرا تولید می‌شود. همچنین در انجام پروژه HSPICE برای مشاهده شکل موج‌های خروجی می‌توان از برنامه گرافیکی AvanWaves (که در ادامه مفصلا معرفی خواهد شد) یا CosmosScope استفاده کرد.

علاوه بر انجام پروژه hspice، شما می‌توانید انجام پروژه متلب خود را هم به حرفه‌ای های کارت پروژه بسپارید.

شما می‌توانید انجام پروژه های نرم افزاری تمامی رشته‌ها و گرایش‌ها از جمله انجام پروژه pscad خود را به کارت پروژه سفارش دهید.

انجام پروژه اچ اسپایس با سریع ترین زمان
انجام پروژه اچ اسپایس با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان

برخی از ویژگی‌ها و خصوصیات نرم‌افزار HSPICE

هنگام انجام پروژه‌های اچ اسپایس، با خصوصیات، ویژگی‌ها و مزیت‌های متنوعی از نرم‌افزار اچ اسپایس آشنا می‌شویم. از آنجایی که HSPICE و نرم‌افزار همراهش، HSPICE RF با اکثر شبیه ساز‌های SPICE سازگار هستند بسیار کاربردی به شمار می‌آیند و همچنین دارای ویژگی‌های زیر نیز هستند:

 • همگرایی بسیار بالا
 • مدل‌سازی دقیق
 • سرعت بسیار بالا هنگام انجام چندین آنالیز
 • شبیه‌سازی، آزمایش و آنالیز مدار‌های الکترونیکی
 • ارائه ابزار‌های استاندارد برای شبیه‌سازی دقیق مدار‌های الکترونیکی
 • نامگذاری و ارجاع سلسله مراتبی گره‌ها
 • ارائه ابزار‌های استاندارد برای شبیه‌سازی دقیق مدار‌های الکترونیکی
 • بهینه‌سازی مدل‌ها و مدار‌ها با تغییر همزمان چندین پارامتر در شبیه‌سازی‌های AC، DCو گذرا
 • انجام تحلیل‌های مونت کارلو و میل به بدترین وضعیت
 • شبیه‌سازی چند منظوره و سریعتر از روش مونت کارلو
 • استفاده از توابع جبری برای ورودی‌ها، خروجی‌ها و مدل‌های رفتاری مدار‌های پارامتریک
 • به دست آوردن مشخصات سل‌ها برای استفاده در کتابخانه‌های استاندارد سل‌ها در مدار‌های مجتمع
 • مدلسازی خطوط انتقال در مدار‌های چاپی و مدار‌های مجتمع
 • استفاده از اجزای مجزا و همچنین کتابخانه آی سی‌ها
 • قابلیت استفاده از نرم‌افزار‌های AvanWaves و CosmosScope برای نمایش و تحلیل شکل موج‌های خروجی در هنگام نمایش نتیجه‌ها در انجام پروژه HSPICE (اچ اسپایس)
 • اجرای انواع مختلف شبیه‌سازی مدار و فناوری‌های مدل‌سازی تجهیزات
 • قدرت بسیار بالا در شبیه‌سازی و تست قطعات
 • شبیه‌سازی و آنالیز قطعات نیمه هادی اکسید فلزی
 • تجزیه و تحلیل آماری داده‌ها در مورد اثرات عدم تطابق پارامتر‌های محلی
 • شبیه‌سازی مدار‌های RFبرای کاربرد‌های PLLو VCO o
 • تحلیل روند کار دستگاه‌ها در فرآیند زمان و استهلاک
 • تجزیه و تحلیل جامع قطعات، برد‌ها و قطعات مهندسی شده
 • ارائه داده‌های خروجی بسیار دقیق از نتایج آزمایش و تجزیه و تحلیل مدار

در واقع با انجام پروژه HSPICE علاوه بر موارد بالا، به عنوان یک پژوهشگر برق و الکترونیک، راه حلی بسیار مناسب برای طراحی آمپلی فایر و اصلاح‌کننده صدا، و همچنین طیف گسترده‌ای از مدل‌های انحصاری و شبیه‌سازی شده صنعتی و مکانیسم قدرتمند و مؤثری برای تعریف تأثیر تغییرات در فرآیند، در دسترس خود خواهید داشت.

متخصصین حرفه‌ای کارت پروژه علاوه بر پروژه اچ اسپایس، تمامی پروژه های نرم افزاری از جمله انجام پروژه کوآرتوس شما را با کیفیت بالا انجام می‌دهند.

انجام پروژه اچ اسپایس
انجام پروژه hspice

اهمیت نرم‌افزار HSPICE و انجام پروژه اچ اسپایس در تحلیل مدار‌های فرکانس بالا

نرم‌افزار HSPICE می‌تواند مدار‌ها را از فرکانس DC تا فرکانس مایکروویو بالای 100 گیگاهرتز شبیه‌سازی، تحلیل و بهینه‌سازی کند. بسیاری از نرم‌افزار‌های طراحی شده در زمینه تحلیل مدار‌های الکترونیکی، قابلیت شبیه‌سازی و پیاده‌سازی مدار‌هایی با فرکانس‌های بالاتر از 500 هرتز را ندارند، به همین دلیل به نرم‌افزاری احتیاج است که تمامی نیاز‌های این حوزه را برآورده کند، و در انجام پروژه HSPICE این نیازها برآورده می‌شود.

طراحی برای شبیه‌سازی مدار‌هایی با محدودیت فرکانس بالا، آنالیز انواع مدار‌های فرکانس بالا، جریان مستقیم و غیر مستقیم، از ویژگی اصلی نرم‌افزار قدرتمند HSPICE است، این نرم‌افزار در طراحی مدار‌های دیجیتال و یکپارچه‌سازی پروژه‌های ساختمانی کاربرد دارد. یکی از ویژگی‌های اصلی بهینه‌سازی مدل‌سازی‌ها و مدار‌ها با تغییر همزمان چند پارامتر در شبیه‌سازی‌های AC و DC و گذرا است.

هنگام انجام پروژه HSPICE (اچ اسپایس) این موضوع را بدیهی خواهید دانست که، در زمینه مدار‌های فرکانس بالا و توان آنالیز هیچ نرم‌افزاری با HSPICE برابری نمی‌کند. از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار همچنین آنالیز انواع مختلف مدار‌های غیرخطی است که تحلیل و بررسی آن‌ها در شرایط عادی بسیار دشوار است، زیرا رفتار آن‌ها هر لحظه تغییر می‌کند، اما این مشکل در اچ اسپایس به راحتی حل می‌شود.

انجام با کیفیت پروژه های رشته‌ها و نرم افزارها از جمله انجام پروژه متلب برق شما توسط حرفه‌ای‌های کارت پروژه صورت می‌گیرد.

انجام پروژه اچ اسپایس
انجام پروژه اچ اسپایس به طور سریع، دقیق، مطمئن و ممتاز

نحوه انجام پروژه HSPICE (اچ اسپایس)

همانطور که پیشتر گفته شد، به طور معمول برای انجام پروژه‌های اچ اسپایس ابتدا باید یک فایل netlist ایجاد شود. این فایل شامل کلیه اطلاعات مدار شامل قطعات و منابع تغذیه مورد استفاده در مدار و اتصالات آن‌ها، پارامتر‌ها و دستورات کنترلی، دستورات ورودی و خروجی و … می‌باشد. این فایل را می‌توان با دست نوشت یا با استفاده از ویرایشگر‌های شماتیک تهیه کرد.

همانطور که بالاتر ذکر شد و احتمالاً با انجام پروژه hspice متوجه خواهید شد، این نرم‌افزار ویرایشگر شماتیک مخصوص به خود را ندارد، اما می‌تواند از سایر محیط‌های ویرایشگر شماتیک مانند PSPICE، Orcad یا Sue استفاده کند. با این حال، برخی از فرمت‌های استفاده شده در HSPICE در PSPICE وجود ندارند یا با آن متفاوت هستند.

متوجه خواهید شد، این نرم‌افزار ویرایشگر شماتیک مخصوص به خود را ندارد، اما می‌تواند از سایر محیط‌های ویرایشگر شماتیک مانند PSPICE، Orcad یا Sue استفاده کند. با این حال، برخی از فرمت‌های استفاده شده در HSPICE در PSPICE وجود ندارند یا با آن متفاوت هستند.

این نرم‌افزار پس از انجام پروژهHSPICE نتایج شبیه‌سازی را در فایلی با پسوند *.lis یا در صورتی که در آپشن لیست اشاره کرده باشید، در یک فایل گرافیکی ذخیره می‌کند. همچنین، نتایج ولتاژ گره یا جریان انشعاب را می‌توان مشاهده یا چاپ کرد. مراحل عنوان شده به شکل شماره‌بندی و به ترتیب به این شرح هستند.

 1. در مرحله اول مدار به یک فایل متنی CIRاضافه می‌شود که آن را توصیف می‌کند. این فایل متنی یا تکست، نت لیست Netlistنامیده می‌شود. همچنین می‌توان مدار را با استفاده از نماد‌های گرافیکی با نمودار بصری طراحی نمود. واصح است توصیف یک مدار در یک فایل متنی نیاز به تخصص و تجربه دارد و اینجاست که واگذاری انجام پروژه HSPICE به karet توجیه و دلیل منطقی پیدا می‌کند.
 2. شبیه ساز نرم‌افزار فعال می‌شود و در اولین اقدام Netlistداده شده را می‌خواند.
 3. سپس آنالیز‌های لازم مانند ACو DCیا پاسخ‌های گذرا را انجام می‌شود
 4. نتیجه سیمولیشن در انجام پروژه‌های اچ اسپایس به یک فایل خروجی متن اضافه می‌شود.
 5. نتیجه شبیه‌سازی را می‌توانید در فایل متنی خروجی (OUT)مشاهده کنید اما بسیاری از برنامه‌های گروهHSPICEیک ویژوالایزر گرافیکی برای نمایش شکل موج‌های ذخیره شده در فایل‌های داده باینری ارائه می‌دهند.

 مراحل شبیه‌سازی مدار در نرم‌افزار HSPICE

همانطور که گفته شد می‌توانید هنگام انجام پروژه HSPICE بجای تولید فایل متنی تکست و سختی اجرای آن، با استفاده از نماد‌های گرافیکی مدار را برای نرم‌افزار نمایش دهید. ارائه و تولید فایل ورودی نرم‌افزار به این ترتیب است.

 1. مدار را رسم کنید و برای هر گره نامگذاری را انجام دهید.
 2. هر جزء را برچسب‌گذاری کنید و یک مقدار به آن اختصاص دهید
 3. با ایجاد یک فایل متنی (نت لیست) تمام اجزا و اتصالات گره‌ها را در لیست وارد کنید
 4. در مورد آنالیز نمونه‌ای که می‌خواهید انجام دهید (جریان مستقیم یا متناوب یا آنالیز نویز یا ناپایدار یا …) تصمیم بگیرید و یک توضیح مناسب برای مدار بنویسید
 5. شبیه‌سازی را اجرا کنید و نتیجه را ببینید.

اگر قصد انجام پروژه های برق در تمامی گرایش‌ها از جمله انجام پروژه الکترونیک را دارید، می‌توانید پروژه خود را به کارشناسان حرفه‌ای کارت پروژه سفارش دهید.

انجام تمامی پروژه های hspice از صفر تا صد
انجام تمامی پروژه های hspice از صفر تا صد

توانایی‌های و امکانات نرم‌افزار درشبیه‌سازی‌های سطح بالا هنگام انجام تخصصی پروژه‌های اچ اسپایس

شبیه‌سازی در سطح مدار مجتمع و در سطح سیستم نیاز به برنامه‌ریزی دقیق سازماندهی و تعامل بین مدل‌های ترانزیستور و مدار‌های فرعی دارد. روش‌هایی که برای مدار‌های کوچک کار می‌کردند ممکن است وقتی برای شبیه‌سازی‌های سطح بالاتر اعمال شوند، محدودیت‌های زیادی داشته باشند. می‌توانید از ویژگی‌های که در زیر آمده هنگام انجام پروژه تجاری اچ اسپایس یا انجام پروژه شبیه‌سازی با HSPICE، برای سازماندهی نحوه اجرای مدار‌ها و مدل‌های شبیه‌سازی استفاده کنید:

 • دستور INCLUDEبرای آوردن فایل‌های صریح
 • دستور OPTION SEARCH=‘lib_directoryبرای آوردن فایل‌های ضمنی
 • دستور PARAMبرای جبر و پارامتر‌های دستگاه‌ها و مدل‌ها
 • دستور LIBبرای فایل‌های کتابخانه پارامتر که این مورد هنگام انجام تمرین اچ اسپایس HSPICE خیلی به کار می‌آید.
 • انتخاب خودکار مدل با مدل سلکتور خودکار LMIN، LMAX، WMIN، و WMAX
 • دستور sweep analysisبرای پارامتر سویپ
 • دستور sweep monte analysisبرای تحلیل‌های آماری که در انجام پروژه دکتری برق با نرم‌افزار HSPICE خیلی کاربرد دارد. (هرچند کار کاربرد‌های این دستور و سایر دستور‌های این بخش در انجام پروژه کارشناسی برق با نرم‌افزار HSPICE و انجام پروژه کارشناسی ارشد برق با نرم‌افزار HSPICE هم بکار می‌آید، هر چند کمتر)
 • دستور ALTERبرای جایگزینی چندگانه
 • دستور MEASUREبرای اندازه‌گیری‌های خودکار
 • لیست‌های شبکه کنترل شده با شرایط (عبارات IF-ELSEIF-ELSE-ENDIF).

رسم تابع موج هنگام انجام پروژه اچ اسپایس، شبیه‌سازی و تولید خروجی مدار

بعد از اجرا کردن برنامه‌ی HSPICE پنجره‌ای ظاهر می‌شود که در آن OPEN برای بازکردن فایل، SIMULATE برای شبیه‌سازی، AVANWAVES برای دیدن شکل موج‌ها، EDIT LISTING برای دیدن خروجی برنامه و دیدن خطا‌ها (خطا‌هایی که ممکن است موقع اجرای برنامه هنگام انجام پروژه شبیه‌سازی با اچ اسپایس HSPICE رخ دهد) و EDIT NETLIST برای نوشتن فایل باز شده می‌باشد.

بعد از اجرای AVANWAVES دو پنجره جدید به نام‌های AVANWAVES (برای رسم شکل موج‌ها) و RESULTS BROWSER (برای انتخاب موج لازم جهت رسم) باز می‌شوند. اگر یکبار در پروژه انجام تجزیه و تحلیل مدار‌های AC و DC شرکت کرده باشید حتماً با این صحنه مواجه شده‌اید.

پنجره RESULTS BROWSER دارای قسمت‌های مختلفی است. در جلوی قسمت DESIGN می‌بایست اسم و مسیر فایلی که اجرا می‌شود و در زیر آن تحلیل‌های موجود در برنامه نوشته شوند. در قسمت HIERARCHY کلمه TOP به مفهوم کل مدار یا کل برنامه و اسامی بلوک‌های زیربرنامه‌های موجود در برنامه اجرا شده نوشته می‌شود. با انتخاب نوع تجزیه و تحلیل در قسمت TYPE عبارت‌هایی مربوط به نوع تجزیه و تحلیل انتخاب شده نوشته می‌شود.

مثلاً در حالت انتخاب کردن TRANSIENT کلمات TIME، VOLTAGE و CURRENTS نوشته می‌شوند. سپس با انتخاب بخش مربوطه از قسمت HIERARCHY و TYPE با توجه نوع تحلیل انتخاب شده، عبارت‌هایی در قسمت CURVE ظاهر می‌شوند که با دبل کلیک روی هر عبارتی شکل موج مربوطه به آن در پنجره AVANWAVES رسم و نمایش داده می‌شود. در انجام پروژه با برنامه اچ اسپایس مشاهده می‌کنید که یک قسمت دیگری در پنجره RESULTS BROWSER به نام CURRENT X-AXIS وجود دارد که نشان‌دهنده‌ی نوع محور افقی برای نمودار‌های رسم شده می‌باشد.

با توجه به تجزیه و تحلیل انتخاب شده، این بخش دارای یک پیش فرض می‌باشد که به طور خودکار انتخاب شده است. برای عوض کردن آن (جهت رسم یک موج بر حسب موج دیگر در مراحل انجام پروژه‌های اچ اسپایس) هر پارامتری را که بخواهیم به عنوان محور X انتخاب شود در قسمت CURVES آن را انتخاب کرده و با فشردن APPLY آن پارامتر را به عنوان محور X انتخاب می‌کنیم.

علاوه بر نرم افزار hspice، پروژه ها در تمامی حوزه های رشته برق از جمله انجام پروژه وریلاگ در کارت پروژه انجام می‌شود.

پروژه های نرم افزاری تمامی گرایش های رشته برق از جمله انجام پروژه مخابرات، با کیفیت بالا توسط متخصصین همین حوزه انجام می‌شود.

انجام پروژه اچ اسپایس برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری
انجام پروژه اچ اسپایس برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

روش‌های تجربی و آزمایشگاهی که هنگام انجام پروژه درسی اچ اسپایس توسط این نرم‌افزار پشتیبانی می‌شوند

به طور معمول، شما از آزمایش‌ها برای تجزیه و تحلیل و تأیید طرح‌های پیچیده استفاده می‌کنید. این آزمایش‌ها می‌توانند سوییپ‌های ساده، تحلیل‌های پیچیده‌تر مونت کارلو و بهینه‌سازی، یا تنظیم و نگهداری تحلیل‌های متفاوت از DC، AC و شرایط گذرا باشند.

برای هر آزمایش شبیه‌سازی، شما باید تلورانس‌ها و محدودیت‌هایی را برای دستیابی به اهداف مورد نظر مشخص کنید، مانند بهینه‌سازی یا مورد تمرکز قرار دادن یک طراحی مشخص. فاکتور‌های مشترک برای هر آزمایش عبارتند از:

 • فرآیند
 • ولتاژ
 • دما
 • انگلی یا پاراسایتیک

هنگام انجام پروژه برنامه‌نویسی اچ اسپایس متوجه می‌شوید که این نرم‌افزار از دو روش آزمایشی پشتیبانی می‌کند:

 • تک نقطه: که در یک روش ساده یک نتیجه واحد یا یک مجموعه واحد از داده‌های خروجی را ایجاد می‌کند.
 • چند نقطه: که یک سوییپ تجزیه و تحلیل (تک نقطه) برای هر مقدار در یک دَوران حلقه خارجی (چند نقطه‌ای) انجام می‌دهد.

نمونه‌هایی از آزمایش‌های چند نقطه‌ای که ممکن است در انجام تخصصی پروژه‌های HSPICE در کارت پروژه با آن‌ها مواجه شوید و به کارتان بیاید، در زیر آمده است:

 • تنوع فرآیند: مونت کارلو یا تغییر پارامتر مدل در مدل‌سازی بدترین حالت.
 • تنوع عنصر: برای سوییپ با مونت کارلو یا پارامتر‌های عنصر
 • تنوع ولتاژ: VCC، VDDیا تغییرات منبع تغذیه بستر.
 • تنوع دما: حساسیت دمای طراحی.
 • تجزیه و تحلیل زمان: زمان‌بندی اولیه، جیتر، و تجزیه و تحلیل یکپارچگی سیگنال.
 • بهینه‌سازی پارامتر: متعادل کردن محدودیت‌های پیچیده، مانند سرعت در برابر توان، یا فرکانس در برابر سرعت حرکت در مقابل خطا (مدار‌های آنالوگ).

انجام پروژه مولتی سیم از پروژه‌های پرکاربردی است که در سایت کارت پروژه برای رشته ها و گرایش های مختلفی توسط کارشناسان قابل انجام است.

سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام پروژه HSPICE
سابقه 11 ساله کارت پروژه در زمینه انجام HSPICE

نکات و توصیه‌های مهم در انجام پروژه اچ اسپایس (HSPICE)

در انجام پروژه اچ اسپایس مخصوصا انجام پروژه دانشجویی برق نکته‌ی بسیار مهم این است که همواره از آخرین نسخه‌ی نرم‌افزار استفاده کنید و اگر پروژه را واگذار می‌کنید از این بابت مطمئن شوید. پذیرش سفارش انجام پروژه با نرم‌افزار HSPICE در حالیکه نرم‌افزار تاریخ گذشته و قدیمی ست، حتماً به کیفیت پروژه‌ی نهایی شما و نتایجی که دریافت می‌کنید ضربه خواهد زد.

از پرطرفدارترین پروژه‌های نرم افزاری رشته برق، انجام پروژه eplan می‌باشد و توسط کارشناسان خبره کارت پروژه بصورت حرفه‌ای انجام می‌شود.

علاوه بر پروژه های اچ اسپایس، امکان انجام پروژه های تمامی رشته‌ها و نرم افزارها از جمله انجام پروژه آردوینو توسط حرفه‌ای ها در کارت پروژه فراهم است.

انجام پروژه‏های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی HSPICE
انجام پروژه‌‏های نرم افزاری، برنامه نویسی، تحلیل آماری و شبیه سازی HSPICE در karet

مشاوره و ثبت سفارش برای انجام پروژه HSPICE

با ارسال پروژه از طریق تکمیل فرم در سایت کارت پروژه می‌توانید انجام پروژه اچ اسپایس خود را کلید بزنید. توجه داشته باشید که هر مقدار جزئیات بیشتر و مشخصات دقیق‌تری از پروژه‌ی مدنظر خود را ارائه دهید، حتماً مشاوره بهتر و نزدیکتری به نظر خود خواهید گرفت و تخمین زمان و هزینه هم دقیق‌تر خواهد بود.

چرا برای مشاوره در زمینه انجام پروژه‌های HSPICE کارِت پروژه Karet.ir را انتخاب می‌کنیم؟

امروزه سایت‌ها و مؤسسات مختلفی در زمینه انجام انواع پروژه‌ها از جمله انجام پروژه اچ اسپایس فعالیت می‌کنند که به هیچ وجه قابل اتکا و مطمئن نیستند و شرایط لازم برای سفارش را ندارند و واگذاری پروژه به آن‌ها مساوی ضایع شدن پروژه و عدم تحصیل هدف اجرای پروژه است.

اما در کارت پروژه با بهره‌گیری از متخصصان توانمند و قابل اعتماد از نقاط مختلف ایران می‌توانید تجربه‌ای فوق‌العاده، قابل اعتماد و مطمئن از پروژه‌های خود داشته باشید. انجام پروژه‌های اچ اسپایس همانند سایر پروژه‌های نرم‌افزار‌های تحصصی رشته‌های مختلف نیازمند دانش و تخصص و از همه مهمتر تجربه است و این سه مورد در کارشناسان کارِت دیده می‌شود.

انجام پروژه وی اچ دی ال مثل دیگر پروژه‌های دانشگاهی قابل انجام در کارت توسط حرفه ای‌های این حوزه بصورت مطمئن انجام پذیراست.

نگارش مقالات پژوهشی، isc، isi ، همایشی و .... پروژه HSPICE
نگارش مقالات پژوهشی، isc، isi ، همایشی و …. پروژه HSPICE در کارت

سفارش پروژه‌های دانشجویی اچ اسپایس HSPICE

سفارش پروژه‌های دانشجویی و دانشگاهی خود را با خیال راحت می‌توانید به کارت پروژه بسپارید. این مجموعه با مهارت در انجام پروژه‌ها با نرم‌افزار اچ اسپایس HSPICE تمامی نیاز‌ها شما به یک شبیه ساز مدار و خروجی‌های مورد نیاز را به خوبی و درستی تأمین خواهد نمود.

چرا برای انجام پروژه اچ اسپایس باید به کارت پروژه اعتماد کنیم؟

کاملاً طبیعی ست که واگذاری یک پروژه‌ی دانشگاهی مخصوصا اگر نتیجه‌ی آن روی کیفیت ادامه‌ی تحصیل دانشجو اثر‌گذار باشد، می‌تواند باعث استرس و حتی ترس شود. بنابراین می‌بایست در انتخاب مؤسسه و مجموعه‌ای که این پروژه را انجام می‌دهند دقت نظر کافی داشته باشید. به دو طریق می‌توانید از کیفیت محصولی که تحویل می‌گیرید اطمینان داشته باشید:

 • پرداخت مرحله به مرحله که یکی از بهترین روش‌ها برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه در صورت منصرف شدن از ادامه‌ی پروژه است. در کارت پروژه پس ثبت سفارش انجام پروژه‌های اچ اسپایس ابتدا مبلغی به عنوان بیعانه دریافت می‌شود و مبلغ نهایی پروژه پس از پایان پروژه و در صورت رضایت پرداخت و تسویه می‌شود.
 • دقت به بازخورد‌ها و نظرات مشتریان سابق. مجموعه کارت پروژه با سابقه 11 ساله در انجام انواع پروژه‌ها از جمه انجام پروژه اچ اسپایس با قیمت مناسب زبانزد متخصصین و آشنایان عرصه‌های مختلف نرم‌افزاری و دانشگاهی ست.

انجام پروژه کدویژن از پروژه‌های دانشگاهی پر مخاطب و محبوب می‌باشد که در این سایت توسط متخصصین ما قابل انجام است.

انجام انواع پروژه‌های HSPICE توسط برترین متخصصان ایران
انجام انواع پروژه‌های HSPICE توسط برترین متخصصان ایران در کارت

زمان مورد نیاز و هزینه انجام پروژه HSPICE (اچ اسپایس)

زمان انجام پروژه‌های HSPICE با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر تنظیم می‌شود و‌گزاری اجرا و روند انجام پروژه HSPICE به کاربر گزارش می‌شود. توجه به پیچیدگی و سختی پروژه ممکن است زمان بیشتری صرف شود که به اطلاع دانشجویان و پژوهشگران محترم خواهد رسید و در صورت موافقت، روند پروژه ادامه خواهد داشت

پس از سفارش انجام پروژه اچ اسپایس در سایت گروه کارت پروژه، کارگروه‌های تخصصی مرتبط با سفارش پروژه مورد نظر، شروع به بررسی دقیق و کارشناسی خواهند کرد و مجموعه با توجه به همکاری با متخصصین مختلف و اساتید حرفه‌ای، قیمتی رقابتی و مناسب را ارائه خواهد داد.

از علاقه مندی‌های دیگر دانشجویان، انجام پروژه سی اس تی می‌باشد که دانشجویان می‌توانند جهت ثبت سفارش اقدام نمائند.

انجام پروژه ads هم مانند سایر پروژه های رشته برق، توسط کارشناسان کاربلد کارت پروژه در همین حوزه با کیفیت بالا و به طور فوری، قابل انجام است.

 پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه HSPICE
پشتیبانی 24 ساعته انجام پروژه HSPICE در سایت کارت

هزینه پروژه اچ اسپایس HSPICE دانشجویی

قیمت اجرای پروژه‌های دانشجویی با توجه به پارامتر‌های مختلفی تعیین می‌شود. از آنجا که پروژه‌ها ویژگی‌ها و آن‌ها شرایط خاص خود را دارند. یکی از عواملی که بر قیمت پروژه دانشجویی با استفاده از اچ اسپایس تأثیر می‌گذارد، مقدار سختی پروژه است. این موضوع توسط کارشناسان کارت پروژه با هماهنگی دانشجو و سفارش‌دهنده محترم تعیین می‌شود.

البته که پروژه‌های مربوط به تحصیلات تکمیلی از پروژه‌های کارشناسی دشوارتر وهزینه بر‌تر است. علاوه بر مقطع تحصیلی، زمان تحویل پروژه هم می‌تواند روی قیمت اثر بگذارد. طبعا سفارش و انجام پروژه فوری دانشجویی با اچ اسپایس باعث افزایش قیمت خواهد شد.

تضمین کیفیت و گارانتی‌های انجام پروژه اچ اسپایس

با توجه به تجربه سالیان کارت پروژه در انجام پروژه‌های HSPICE و استفاده از برجسته‌ترین متخصصین در این زمینه، karet در اجرای پروژه‌های تخصصی به بالاترین کیفیت و رضایت‌مندی دست یافته است. قیمت مناسب و کیفیت عالی به همراه زمانبدی درست و کسب رضایت دانشجویان و پژوهشگران گرامی رسالت و هدف بزرگ کارت پروژه است. در صورتی تمایل برای سفارش انجام پروژه اچ اسپایس همین حالا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

برخی عناوین قابل انجام پروژه های اچ اسپایس HSPICE در Karet:

پروژه اچ اسپایس دانشجوییانجام پروژه اچ اسپایس با قیمت مناسب
انجام پروژه با اچ اسپایس  hspiceانجام پروژه های اچ اسپایس 100 درصد تضمینی
سفارش پروژه اچ اسپایس  hspiceانجام پروژه های اچ اسپایس –   hspice
پروژه های آماده  hspiceانجام پروژه های اپن سورس اچ اسپایس
سفارش انجام پروژه های ساده اچ اسپایسسفارش انجام مینی پروژه اچ اسپایس hspice
عبارات مرتبط با انجام پروژه HSPICE