انجام پروژه کرکسیون ❤️ سفارش پروژه های کرکسیون (100% تضمینی)

انجام پروژه های کرکسیون
انجام پروژه های کرکسیون در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه دانشجویی ، انجام پروژه کرکسیون، انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام پروژه کرکسیون شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه موردنظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت سفارش مشاوره و انجام پروژه های کرکسیون در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

سوالات متداول

چطور باید سفارش پروژه های کرکسیون خود را در کارت پروژه ثبت کنیم؟

راه های ثبت سفارش پروژه های کرکسیون شامل روش های زیر می باشد:

1- شما برای ثبت سفارش پروژه خود می توانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش پروژه خود نمایید.

2- یک روش دیگر برای ثبت سفارش این است که با ارسال پیام در شبکه های اجتماعی، سفارش خود را ثبت نمایید.

3-همچنین می توانید با شماره گیری شماره تماس: 09104503300 اقدام به ثبت سفارش نمایید.

برای ثبت سفارش پروژه های کرکسیون در کارت پروژه، نیازمند به ثبت چه اطلاعاتی می باشید؟

اطلاعاتی که برای ثبت سفارش پروژه های کرکسیون دارید شامل موارد زیر می باشد:

دسته اول که شامل اطلاعات ضروری می باشد: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات ترجمه

دسته دوم شامل اطلاعات غیرضروری است که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

برای سفارش پروژه های کرکسیون چه مقدار هزینه و زمان لازم است؟

برای انجام پروژه ها زمان و هزینه انجام نسبت به هر پروژه متفاوت است و این دو فاکتور بستگی به شما دارد . پس از بررسی پروژه انجام سفارش پروژه های کرکسیون شما توسط کارشناسان کارت پروژه، هزینه و زمان مورد نیاز خدمتتان اعلام خواهد شد.
همچنین اگر برای انجام پروژه خود عجله دارید و می خواهید پروژه خود را زودتر از حد معمول دریافت کنید حتما این موضوع را با کارشناسان کارت پروژه در میان بگذارید.

مدت زمان لازم برای بررسی سفارش پروژه های کرکسیون و اعلام نتیجه بررسی صورت گرفته چقدر می باشد؟

هزینه و زمان مورد نیاز در هر پروژه متفاوت می باشد و یکسان نمی باشد و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغییر است.

سفارش پروژه های کرکسیون شما با چه کیفیتی و توسط چه کارشناسانی انجام می شود؟

سفارش ها در کارت پروژه در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. تفاوت این پلن ها در این است که اساتیدی که پروژه شما را انجام می دهند از دانش و تجربه متاسب با همان سطح پلنی که انتخاب کرده اید برخوردار می باشند. پس از بررسی پروژه شما توسط کارشناسان کارت پروژه سطح مورد نیاز برای پروژه شما خدمتتان اعلام خواهد شد.

به چه طریق می توانیم به کارت پروژه اعتماد کنیم و پروژه خود را به تیم کارت پروژه بسپاریم؟

شما به راحتی می توانید سفارش خود را در کارت پروژه ثبت نمایید زیرا در ابتدا ما 50 درصد مبلغ پروژه را از شما دریافت می کنیم و 50 درصد بعدی را در انتهای پروژه از شما دریافت خواهد شد. همچنین کارت پروژه دارای 11 ساله سابقه در زمینه انجام پروژه های دانشجویی است که توانسته رضایت دانشجویان طی این سالیان را در پی داشته باشد.

انجام پروژه کرکسیون با بهترین کیفیت و قیمت

انجام پروژه کرکسیون از خدمات مهم کارت پروژه به دانشجویان رشته معماری‌ست. انجام پروژه های کرکسیون هم‌چون دیگر خدمات این وبسایت توسط متخصصین با تجربه در انجام پروژه‌های دانشگاهی در این پلتفرم انجام می‌شود. در این مقاله به معرفی خدمات مرتبط با انجام correction معماری پرداخته و به جزئیات مرتبط به این پروژه خواهیم پرداخت. همچنین نگاهی به نحوه محاسبه قیمت انجام این پروژه‌ها خواهیم داشت و پارامترهای موثر بر قیمت آن‌ را مرور خواهیم کرد.

خدمات انجام پروژه کرکسیون و رفع اشکال معماری

تیم کارت پروژه با بیش از 11 سال سابقه‌ی فعالیت در حوزه انجام پروژه‌های دانشگاهی، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات مرتبط با طراحی پلان و دیگر پروژه‌های رشته‌ی معماری است. متخصصین معماری در کارت پروژه در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا آماده‌ی انجام انواع پروژه‌های کلاسی و پایانی دانشجویان این رشته هستند. انجام سفارش پروژه های کرکسیون را می‌توان از مهم‌ترین خدمات در این بین دانست. ارائه‌ی خدمات کرکسیون در تمامی زمینه‌ها از قبیل برگزاری جلسه پرسش و پاسخ، مشاوره، آموزش و … در این وبسایت به صورت تخصصی و آنلاین ارائه می‌شود.

کرکسیون پلان معماری

انجام پروژه کرکسیون از جمله پروژه‌های تخصصی رشته معماری است. البته در دیگر رشته‌هایی که طراحی پلان و نقشه از فعالیت‌های مهم دانشجویان است نیز پروژه کرکسیون یکی از پروژه‌های مهم تلقی می‌شود. با این حال در این‌جا مقصود ما پروژه‌ی کرکسیون رشته معماری‌ست که در آن دانشجو اقدام به اصلاح اشکالات احتمالی موجود در طرح می‌کند. این پروژه در مقاطع و گرایش‌های مختلف این رشته کاربرد فراوانی دارد.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت پروژه‌های کرکسیون
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت پروژه‌های کرکسیون در کارت پروژه

کرکسیون طرح

در کرکسیون طرح کارشناسان ما پس از دریافت طرح ارسال شده از سوی دانشجو، به تحلیل و بررسی اشکالات احتمالی موجود در آن می‌پردازند. با نهایی شدن لیست اشکالات و پس از تصمیم‌گیری برای اصلاحات لازم، کرکسیون طرح اجرا شده و نواقص آن به‌طور کامل برطرف شده و موارد مورد نیاز به طرح افزوده می‌شود.

انجام پروژه کرکسیون با نرم افزار

پروژه کرکسیون با استفاده از نرم‌افزارهای انجام می‌شود. نرم‌افزارهای مختلفی در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرند که در بخش بعدی با برخی از آن‌ها آشنا می‌شوید.

پایان نامه، پروپوزال و مقالات و پروژه‌های کرکسیون
پایان نامه، پروپوزال و مقالات و پروژه‌های کرکسیون در کارت پروژه

نرم افزارهای مرتبط با انجام پروژه کرکسیون معماری

انجام سفارش پروژه های کرکسیون با نرم‌افزارهای مختلفی صورت می‌گیرد. در واقع همان نرم‌افزارهای کاربردی در طراحی و ترسیم پلان‌های معماری در مراحل کرکسیون نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله این نرم‌افزارها می‌توان به اتوکد AutoCad اشاره کرد که سال‌هاست به عنوان قدرتمندترین ابزار در طراحی و اصلاح طرح‌های معماری از آن یاد می‌شود.

از دیگر نرم‌افزارهای کاربردی در این حوزه می‌توان به Revit اشاره کرد. امکان تجزیه و تحلیل و ویرایش مدل‌های سه‌بعدی از قابلیت‌های مهم این نرم‌افزار است. نرم‌افزارهای کاربردی در انجام تصحیح معماری محدود به این موارد نبوده و از میان دیگر برنامه‌های کاربردی این حوزه می‌توان SketchUp، Rhino و … را نام برد.

نحوه انجام پروژه کرکسیون

انجام سفارش پروژه های کرکسیون با هدف بررسی و تجزیه و تحلیل پلان و یافتن اشکالات احتمالی آن صورت می‌گیرد. در پروژه کرکسیون با بررسی دقیق طرح، مغایرت‌های احتمالی آن با قوانین و مقررات ساختمان و نیازهای پروژه مورد بررسی قرار می‌گیرد. در انجام پروژه های کرکسیون همچنین به سازماندهی و بررسی دیگر جنبه‌های پلن از قبیل زیبایی‌شناختی نیز پرداخته می‌شود.

بهینه‌سازی طرح از منظر مصرف بهینه‌ی انرژی و دیگر موارد هم‌چون پایداری سازه و … از دیگر اهداف کرکسیون است. ممکن است طرح آماده شده اشکال و نقص خاصی نداشته باشد. اما در مرحله کرکسیون ما تنها به دنبال نواقص نبوده و بهینه‌سازی و بهبود مستمر از اهداف اصلی این مرحله تلقی می‌شود.

صفر تا صد پروژه کرکسیون
صفر تا صد پروژه کرکسیون در کارت پروژه

نکات و توصیه‌های مهم کرکسیون

برای انجام سفارش پروژه های کرکسیون پیش از هر چیزی اولین گام مرور طرح اولیه با دقت و وسواس کامل است. در این گام باید تمام بخش‌های نیازمند اصلاح را شناسایی و ایرادات آن‌ها را مشخص کنید. در گام بعد راه‌حل‌های بالقوه را برای حل و اصلاح هر یک از اشکالات تعیین کنید. در مواردی ممکن است به کمک و راهنمایی یک مشاور نیاز داشته باشید. ارائه‌ی مشاوره و راهنمایی در این زمینه یکی از خدمات مهم ما در زمینه انجام correction معماری است. پس از تصمیم‌گیری برای تغییرات ضروری، آن‌ها را به طور دقیق پیاده کرده در نهایت طرح را مورد بازبینی مجدد قرار دهید.

مشاوره در انجام پروژه کرکسیون

همان‌طور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، ارائه‌ی مشاوره در انجام پروژه های کرکسیون یکی از خدمات مهم تیم ما در زمینه‌ی کرکسیون طرح است. دانشجویانی که انجام correction معماری را خود بر عهده می‌گیرند، ممکن است در مراحلی از کار دچار مشکل شده و به کمک نیاز داشته باشند. در چنین شرایطی دریافت مشاوره و اطلاع از نکات کلیدی می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. با ثبت سفارش مشاوره در این پلتفرم می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شده و از انجام پروژه کرکسیون طرح خود به بهترین شکل اطمینان یابید.

سفارش انجام پروژه کرکسیون

به دلایل مختلفی اعم از نداشتن زمان کافی، نداشتن تجربه و … بسیاری از دانشجویان اقدام به سفارش پروژه های کرکسیون می‌کنند. البته دانشجویان ممکن است در سفارش کرکسیون و دیگر پروژه‌های دانشجویی با چالش‌های مختلفی روبه‌رو شوند. برای اجتناب از این چالش‌ها نکاتی که در بخش بعد آمده را در نظر داشته باشید.

انجام پروژه کرکسیون توسط حرفه ای ها
انجام پروژه کرکسیون توسط حرفه ای ها در کارت پروژه

بهترین موسسه انجام کرکسیون

اولین قدم برای سفارش پروژه های کرکسیون، یافتن یک موسسه انجام پروژه‌های دانشگاهی‌ست. البته منظور ما در این‌جا یافتن یک موسسه معتبر است که انجام کرکسیون را با تضمین کیفیت برعهده بگیرد. برای این منظور با بررسی وبسایت‌های مختلف و در نظر داشتن موارد زیر، بهترین سایت را برای سفارش انجام پروژه کرکسیون انتخاب کنید.

 • داشتن سابقه‌ی فعالیت چند ساله
 • اطمینان از رضایت دانشجویان
 • داشتن نمونه‌کارهای با کیفیت
 • ارائه‌ی خدمات با قیمت مناسب و در زمان کوتاه

مراحل ثبت پروژه کرکسیون        

پس از انتخاب کارت پروژه برای ثبت پروژه کرکسیون، درخواست خود را طی مراحل زیر در این پلتفرم ثبت کنید.

 • ارسال جزئیات از طریق فرم سفارش. این جزئیات را به همراه فایل پلان و دیگر اطلاعات مورد نیاز از طریق فرم سفارش، تلگرام یا واتساپ برای ما ارسال کنید.
 • دریافت زمان و قیمت انجام پروژه های کرکسیون. پس از بررسی جزئیات سفارش همکاران ما هزینه و زمان تحویل را به شما اعلام خواهند کرد.
 • پرداخت بیعانه و ثبت سفارش انجام correction معماری.

پرداخت بیعانه به منزله‌ی موافقت شما با قوانین و شرایط انجام پروژه در این وبسایت است. از این رو پیش از واریز هر مبلغی ابتدا صفحه قوانین را به خوبی مطالعه کنید.

انجام پروژه کرکسیون برای تمامی مقاطع
انجام پروژه کرکسیون برای تمامی مقاطع در کارت پروژه

مراحل طراحی کرکسیونی پروژه های معماری

پس از دریافت سفارش پروژه های کرکسیون، انجام آن‌ها طی مراحل زیر تکمیل می‌شود.

 • انتخاب بهترین کارشناس برای انجام پروژه.
 • انجام پروژه کرکسیون از صفر تا صد توسط کارشناس مورد نظر.
 • ارائه‌ی بخش‌هایی از پروژه برای اطمینان از کیفیت و تکمیل بودن آن.
 • تکمیل پرداخت هزینه انجام پروژه های کرکسیون.
 • دریافت فایل نهایی و بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی 72 ساعته.

تعرفه انجام پروژه کرکسیون

یکی از سوالات مهم دانشجویان در هنگام سفارش، نحوه‌ی محاسبه‌ی قیمت انجام پروژه کرکسیون است. چه عواملی بر قیمت این پروژه تاثیر گذاشته و چرا انواع پروژه‌های کرکسیون با قیمت‌های متفاوتی انجام می‌شوند. پاسخ به این سوال به پارامترهای متنوعی وابسته است. برای مثال حجم پروژه را می‌توان از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت انجام آن دانست.

هر چه پلان مورد نظر دارای زیربنا و طبقات بیشتری باشد، طبیعتاً هزینه انجام آن نیز بالاتر خواهد بود. از طرفی از آن‌جایی که در پروژه‌های کرکسیون هدف بررسی اشکالات اصلاح آن‌هاست، هر چه موارد نیازمند تغییر و اصلاح بیشتر باشند، قیمت سفارش پروژه های کرکسیون نیز بیشتر خواهد بود.

زمان تحویل پروژه کرکسیون

زمان انجام پروژه کرکسیون نیز هم‌چون قیمت آن به عوامل مختلفی وابسته است. انجام پروژه های کرکسیون با توجه به جزئیات پروژه و اهداف آن می‌تواند در مدت زمان متفاوتی کامل شود. حجم پروژه، پیچیدگی و هم‌چنین اهداف سفارش می‌توانند تعیین‌کننده‌ی زمان تکمیل کرکسیون باشند.

انجام پروژه‌های کرکسیون با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
انجام پروژه‌های کرکسیون با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کارت پروژه

انجام سریع پروژه کرکسیون

فارغ از پارامترهای موثر بر محاسبه‌ی زمان انجام correction معماری، تیم کارشناسان ما همواره تلاش خود را برای انجام پروژه کرکسیون در کم‌ترین زمان ممکن متمرکز می‌کنند. البته چنان‌چه دانشجو مایل به دریافت پروژه در زمانی بسیار کوتاه‌تر باشد، می‌تواند با ثبت سفارش فوری، فایل نهایی را زودتر از زمان معمول دریافت کند.

همکاران ما در تیم پشتیبانی و تیم انجام پروژه آماده‌ی دریافت سفارش، تکمیل و تحویل آن در کم‌ترین زمان هستند. 

انجام تخصصی پروژه کرکسیون

انجام پروژه کرکسیون امری کاملاً تخصصی بوده و انجام آن تنها مستلزم مهارت در کار با نرم‌افزار مورد نظر نیست. انجام سفارش پروژه های کرکسیون در کارت پروژه بر عهده‌ی متخصصین معماری در مقاطع تحصیلی مختلف است. پس از دریافت پروژه می‌توانید آن را از حیث رعایت تمامی نکات تخصصی مورد نظر در طراحی پلن بررسی کنید.

انجام سمینار، پایان نامه و پروژه کرکسیون
انجام سمینار، پایان نامه و پروژه کرکسیون در کارت پروژه

انجام باکیفیت پروژه کرکسیون

کیفیت را می‌توان از مهم‌ترین اولویت‌های کارشناسان ما در پذیرش انجام پروژه های کرکسیون دانست. تیم کارت پروژه با 11 سال فعالیت حرفه‌ای در حوزه‌ی پروژه‌های دانشجویی توانسته جایگاه ویژه‌ای را در نگاه دانشجویان به خود اختصاص دهد. دستیابی به این سطح از اعتبار و کسب اعتماد دانشجویان تنها با ارائه‌ی خدمات با کیفیت ممکن است و این امر با نگاهی به کارنامه‌ی فعالیت این تیم و نمونه‌کارهای موجود قابل لمس است.

نحوه پشتیبانی کرکسیون

به منظور ارائه‌ی خدمات انجام پروژه کرکسیون با بهترین کیفیت و اطمینان از تحویل دقیق سفارش‌ها و جلب رضایت دانشجو، پس از تکمیل و تحویل فایل پروژه، خدمات پشتیبانی تا 72 ساعت به دانشجو ارائه می‌شود. به این ترتیب دانشجویان می‌توانند در طول این مدت با بررسی فایل نهایی پروژه، در صورت وجود هر گونه اشکال فایل را برای بازبینی و اصلاح به کارشناسان ارجاع دهند.

انجام تضمینی پروژه کرکسیون

خدمات انجام پروژه کرکسیون در کارت پروژه، به صورت تضمینی انجام می‌شود. مقصود ما از تضمین کیفیت و گارانتی در این‌جا، دریافت مرحله‌ای هزینه‌ی انجام پروژه است. به این ترتیب که دانشجو در هنگام ثبت درخواست، تنها ملزم به پرداخت نیمی از هزینه خواهد بود. باقی‌مانده‌ی مبلغ سفارش پس از اطمینان از کیفیت پروژه از سوی دانشجو واریز می‌شود. از طرفی به منظور تضمین کیفیت پروژه و جلب رضایت حداکثری دانشجو، خدمات پشتیبانی تضمینی پس از تحویل فایل به دانشجو ارائه می‌شود.

شما می‌توانید علاوه بر انجام پروژه کرکسیون، انجام پروژه معماری در تمامی حوزه ها را به تیم حرفه ای کارت پروژه بسپارید.

انجام سریع و دقیق پروژه‌های کرکسیون
انجام سریع و دقیق پروژه‌های کرکسیون در کارت پروژه

انجام حرفه ای پروژه کرکسیون توسط بهترین متخصص

با سفارش انجام پروژه کرکسیون در کارت پروژه، از کیفیت نهایی کار آسوده‌خاطر خواهید بود. چرا که در کنار تضمین کیفیت و ارائه‌ی پشتیبانی، انجام سفارش پروژه های کرکسیون، توسط متخصصین با تجربه صورت می‌گیرد. پروژه‌های کرکسیون در این پلتفرم توسط متخصصینی انجام می‌شود که ده‌ها پروژه‌ی موفق و با کیفیت را در کارنامه‌ی کاری خود ثبت کرده‌اند.

پیش‌نیازهای کرکسیون

مهم‌ترین پیش‌نیاز انجام کرکسیون را می‌توان دانش تخصصی در حوزه‌ی معماری و نقشه‌کشی دانست. هم‌چنین دانشجو باید با قوانین مقررات ساختمان آشنا باشد و در صورت مغایرت طرح با این موارد، موضوع را تشخیص داده و طرح را اصلاح کند. مهارت کار با نرم‌افزار از دیگر پیش‌نیازهای انجام این پروژه‌هاست. این نرم‌افزار می‌تواند یکی از مواردی باشد که در بخش‌های قبلی معرفی کرده‌ایم.

اصلاحات رایج در انجام کرکسیون

در انجام پروژه کرکسیون می‌توان به برخی از اشکالات رایجی اشاره کرد که به فراوانی در طراحی پلان مشاهده می‌شوند. یکی از مهم‌ترین این موارد، استفاده‌ی ناکارآمد از فضاست که در چیدمان غیراستاندارد اتاق‌ها، راهروها و … دیده می‌شود. مغایرت با قوانین و مقررات ساختمانی از دیگر مشکلاتی‌ست که نپرداختن به آن در مرحله‌ی کرکسیون می‌تواند هزینه‌های بسیاری را برای مجری طرح به همراه داشته باشد.

عدم هماهنگی بین عناصر مختلف ساختمان، عدم توجه به نورپردازی و قرارگیری پنجره‌ها، عدم توجه به شرایط آب و هوایی، ساختمان‌های مجاور، توپوگرافی و … از دیگر اشکالات رایجی هستند که در انجام پروژه‌های کرکسیون به رفع آن‌ها پرداخته می‌شود.

صفر تا صد انجام پروژه کرکسیون توسط کارت پروژه
صفر تا صد انجام پروژه کرکسیون در کارت پروژه

سفارش پروژه های کرکسیون

کارشناسان کارت پروژه با داشتن تخصص و تجربه چندین ساله در زمینه انجام پروژه کرکسیون ، می‌توانند شما را در انجام با کیفیت پروژه ها یاری کنند. شما برای سفارش پروژه های کرکسیون خود می‌توانید به صورت مستقیم از طریق فرمی که در ابتدای صفحه قرار داده شده است، پروژه خود را ثبت کنید و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا اینکه با شماره تماس مندرج شده در سایت کارت پروژه تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.