انجام اصلاحات پروژه پایانی❤️ سفارش اصلاح پروژه پایانی(100% تضمینی)

انجام اصلاحات پروژه پایانی
انجام اصلاحات پروژه پایانی در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه دانشجویی ، انجام اصلاحات پروژه پایانی، انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام اصلاحات پروژه پایانی شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه موردنظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت مشاوره و سفارش اصلاحات پروژه پایانی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

سوالات متداول

نحوه ثبت سفارش اصلاح پروژه پایانی در کارت پروژه به چه صورت می باشد؟

روش های ثبت سفارش اصلاح پروژه پایانی در کارت پروژه:

1- می توانید از طریق فرم ثبت سفارش، اقدام به ثبت سفارش اصلاح پروژه پایانی خود نمایید.

2- همچنین شما می توانید برای ثبت سفارش با ارسال پیام در شبکه های اجتماعی، سفارش خود را ثبت نمایید.

3-یا هم می توانید با برقرای تماس با شماره تماس: 09104503300 اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش اصلاح پروژه پایانی در کارت پروژه چه می باشند؟

شما برای ثبت سفارش اصلاح پروژه پایانی در کارت پروژه نیاز دارید تا موارد زیر را ثبت نمایید:

اطلاعات ضروری که باید ثبت نمایید: مقطع تحصیلی، موضوع، رشته تحصیلی ، شماره همراه و توضیحات ترجمه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

مقدار هزینه و زمان لازم برای اصلاحات پروژه پایانی در کارت پروژه چقدر می باشد؟

این دو فاکتور بستگی به شما دارد، زمان و هزینه انجام پروژه ها یکسان نمی باشد و نسبت به هر پروژه متفاوت می باشد. پس از بررسی سفارش اصلاح پروژه پایانی شما توسط کارشناسان کارت پروژه، هزینه و زمان مورد نیاز خدمتتان اعلام خواهد شد.
همچنین اگر شما برای انجام پروژه خود عجله دارید می توانید این موضوع را با کارشناسان کارت پروژه در میان بگذارید تا هزینه و زمان متناسب با آن خدمتتان اعلام شود.

چقدر زمان می برد تا اصلاحات پروژه پایانی بررسی و نتیجه آن اعلام شود؟

زمان و هزینه مورد نیاز برای انجام پروژه ها متفاوت است و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغییر است.

اصلاحات پروژه پایانی شما با چه کیفیتی و توسط چه کارشناسانی انجام می شود؟

تمامی سفارش پروژه های شما در کارت پروژه، در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند.وجه تمایز این پلن ها در این است که کارشناسانی که پروژه شما را انجام می دهند از دانش و تجربه متناسب با همان پلنی که انتخاب کردید دارا می باشد. کارشناسان کارت پروژه، سطح مورد نیاز شما، پس از بررسی توسط کارشناسان کارت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

چطور می توانیم به کارت پروژه اعتماد کنیم؟

کارت پروژه ابتدا نصف هزینه پروژه ها را از شما دریافت می کند و نصف دیگر را در انتهای پروژه از شما دریافت خواهد کرد. کارت پروژه با سابقه 11 ساله در زمینه انجام پروژه های دانشجویی، توانسته رضایت دانشجویان را در پی داشته باشد. سابقه چندین ساله کارت پروژه می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای اعتماد و ضمانت پروژه هایتان باشد.

انجام اصلاحات پروژه پایانی ارزان، فوری و تضمینی

انجام اصلاحات پروژه پایانی یکی از وظایف مهم دانشجویان، به ویژه پس از جلسه دفاع است. پس از تکمیل و ارائه‌ی پایان‌نامه ممکن است هنوز اشکالات و نواقصی در آن وجود داشته باشند که بررسی و رفع آن‌ها با عنوان انجام اصلاح پروژه پایانی شناخته می‌شود.

بسیار مهم است که در مرحله اصلاح تمامی مشکلات موجود در پروژه‌ی پایانی را تحلیل و آن‌ها را رفع کنید. چنان‌چه در این زمینه به مشاوره و کمک متخصصین نیاز دارید می‌توانید با ثبت سفارش اصلاح پروژه پایانی، این پروسه‌ی مهم را به کارشناسان کارت پروژه بسپارید. در ادامه به بررسی این خدمات، قیمت و زمان انجام آن‌ها خواهیم پرداخت.

خدمات کارت پروژه در زمینه اصلاحات پروژه پایانی

تیم کارت پروژه با سابقه‌ی 11 سال فعالیت در زمینه‌ی انجام پروژه‌های دانشگاهی، آماده‌ی ارائه‌ی هر گونه خدمات در زمینه‌ی انجام اصلاحات پروژه پایانی است. کارشناسان کارت پروژه با تجربه‌ی انجام صدها پروژه‌ی پایانی با بهترین کیفیت، توانمندی بالایی در آنالیز این پروژه‌ها و پیاده‌سازی اصلاحات مورد نیاز آن‌ها دارند.

علاوه بر انجام اصلاح پروژه پایانی، شما می‌توانید از خدمات مشاوره اصلاح پروژه در این پلتفرم بهره‌مند شوید. برای دریافت هر یک از این خدمات کافی‌ست سفارش اصلاح پروژه پایانی را از طریق فرم سفارش یا دیگر روش‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند، درخواست خود را برای ما ارسال کنید. در بخش‌های بعدی نگاهی به نکات مهم در زمینه‌ی سفارش اصلاح پروژه خواهیم داشت. اما پیش از آن بیایید مروری بر دیگر جزئیات مربوط به این خدمات داشته باشیم.

پشتیبانی انجام اصلاحات پروژه پایانی
پشتیبانی انجام اصلاحات پروژه پایانی در کارت پروژه

انجام اصلاحات پروژه پایانی تمامی رشته ها و مقاطع

خدمات انجام اصلاحات پروژه پایانی به رشته یا مقطع تحصیلی خاصی محدود نمی‌شود. بیش از 320 کارشناس متخصص در انجام پروژه‌های دانشگاهی در این تیم فعال بوده و حاصل این فعالیت چیزی نزدیک به 20هزار پروژه موفق بوده است. این کارشناسان فارغ‌التحصیل رشته‌ها و مقاطع تحصیلی مختلفی هستند. تعدد و تنوع کارشناسان در این تیم سبب شده تا کارت پروژه بتواند خدمات دانشجویی را در 160 رشته‌ی تحصیلی با تضمین کیفیت و به صورت حرفه‌ای به دانشجویان در مقاطع کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکترا ارائه کند. در بخش پایانی مقاله می‌توانید لیست برخی از رشته‌های تحت پوشش در این پلتفرم را مطالعه کنید.

مهم‌ترین اصلاحات مورد نیاز پروژه پایانی

پروژه‌های پایانی به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به اصلاح داشته باشند. در این بخش نگاهی به پرتکرارترین دلایل نیاز به انجام اصلاحات پروژه پایانی خواهیم داشت.

 • رد پروژه به دلایل علمی: ایرادات علمی را می‌توان از جمله مهم‌ترین مشکلات اساسی در پروپوزال‌ها دانست.
 • عدم وجود نوآوری: پروژه پایانی ممکن است در مقایسه با مقالات پیشین و پژوهش‌های انجام شده نوآوری قابل قبولی را ارائه نکرده باشد.
 • روش تحقیق نامناسب: عدم تناسب روش تحقیق با اهداف و نیازهای پروژه یکی دیگر از اشکالات رایج در پروژه‌های پایانی‌ست. انجام اصلاحات پروژه پایانی در این صورت ممکن است شامل بررسی مجدد داده‌ها و داده‌سازی مجدد خواهد بود.
 • بخش پیشینه تحقیق: از دیگر اصلاحیه‌های لازم در بررسی پایان‌نامه می‌توان به اصلاحات پیشینه تحقیق اشاره کرد.
 • رفرنس‌دهی اشتباه و غیردقیق: عدم رفرنس‌دهی اصول و معرفی منابع پژوهش می‌تواند عامل دیگری برای نیاز به اصلاح پایان نامه باشد.
 • علاوه بر این موارد در اغلب در بخش‌هایی نظیر فرضیه‌ها و سوالات، بیان مسئله و … ممکن است پروپوزال از منظر ویراستاری نیازمند اصلاح باشد.
انجام مقالات ISI و مقالات همایشی و کنفرانسی اصلاحات پروژه پایانی
انجام مقالات ISI و مقالات همایشی و کنفرانسی اصلاحات پروژه پایانی در کارت پروژه

نرم افزارهای مرتبط با اصلاحات پروژه پایانی

انجام اصلاحات پروژه پایانی در بسیاری از موارد شامل رفع اشکالات ویراستاری و نگارشی پروژه‌های پایانی و پایان‌نامه‌هاست. برخی از دانشجویان برای انجام این اصلاحات از نرم‌افزارهایی نظیر ویراستار استفاده می‌کنند.

از طرفی در اغلب پروژه‌های پایانی کار با نرم‌افزار بخشی از فرآیند انجام پروژه است. مانند استفاده از نرم‌افزارهای داده‌کاوی در پروژه‌های علوم انسانی یا نرم‌افزارهای طراحی و برنامه‌نویسی و … در رشته‌های فنی مهندسی؛ رفع اشکال پروژه‌های پایانی در کارت پروژه در تمامی این موارد به صورت حرفه‌ای و توسط متخصصین باترجبه در زمینه‌ی کار با این نرم‌افزارها انجام می‌شود.

صفر تا صد انجام پروژه پایانی
صفر تا صد انجام پروژه پایانی در کارت پروژه

نحوه اصلاحات پروژه پایانی

انجام اصلاحات پروژه پایانی از مراحل مختلفی تشکیل می‌شود. پس از دریافت نظر داور و اشکالات وارده به پروژه پایانی، اولین قدم تهیه‌ی لیستی از تمام موارد نیازمند اصلاح است. نواقص و مشکلات هر یک از بخش‌های مورد بحث تعیین شده و در ادامه برای تغییرات لازم برنامه‌ریزی می‌شود. نحوه اصلاح پروژه تا حد زیادی به اصلاحات مورد نیاز پروژه وابسته است و در هر پروژه این پروسه می‌تواند متفاوت باشد.

انجام اصلاحات پروژه پایانی برای تمامی گرایش ها توسط متخصصان
انجام اصلاحات پروژه پایانی برای تمامی گرایش ها توسط متخصصان در کارت پروژه

مراحل اصلاحات پروژه پایانی

مراحل انجام اصلاحات پروژه پایانی به اشکالات موجود در پایان‌نامه و موارد نیازمند اصلاح وابسته است. این اشکال ممکن است مربوط به فصل‌بندی پایان‌نامه و عنوان‌ها باشد. هم‌چنین ممکن است متن پایان‌نامه در مواردی نیاز به توضیحات بیشتر داشته و یا دانشجو ملزم به حذف توضیحات اضافه و خلاصه‌نویسی متن باشد. ایرادات نتایج شبیه‌سازی و نتیجه‌گیری نامناسب از دیگر مواردی هستند که ممکن است در پایان‌نامه نیاز به اصلاح داشته باشند. انجام رفع اشکال پروژه پایانی در هر یک از این موارد از مراحل خاص خود تشکیل می‌شود.

نکات و توصیه‌های مهم اصلاحات پروژه پایانی

مهم‌ترین نکته‌ای که در انجام اصلاح پروژه پایانی باید در نظر باشید، اجتناب از نیاز به اصلاح است. در واقع شما باید در مراحل انجام پروژه با استاد راهنمای خود هماهنگ باشید و به صورت ماهانه و یا حتی هفتگی گزارش‌های مورد نیاز را ارائه کرده و اشکالات احتمالی را برطرف کنید. دیگر نکته‌ی مهمی که در این زمینه نباید از آن غافل باشید، تهیه‌ی لیستی دقیق از اصلاحات مورد نیاز در جلسه دفاع است. تمامی اشکالات وارده را به دقت مرور کرده و برای رفع آن‌ها اقدام کنید.

سفارش انجام اصلاحات پروژه پایانی برای تمامی رشته ها
سفارش انجام اصلاحات پروژه پایانی برای تمامی رشته ها در کارت پروژه

سفارش اصلاحات پروژه پایانی

در مواردی ممکن است دانشجو برای انجام اصلاحات مورد نیاز در پروژه‌ی پایانی زمان کافی در اختیار نداشته باشد. در چنین شرایطی سفارش انجام اصلاحات پروژه پایانی ایده‌آل‌ترین راه پیش روی دانشجویان است. هم‌چنین اگر دانشجو مهارت لازم برای اصلاح اشکال مورد نظر را نداشته و در زمان محدودی که دارد امکان یادگیری آن وجود نداشته باشد، دانشجو می‌تواند برای انجام اصلاح پروژه پایانی اقدام کند. در ادامه نکاتی را در زمینه‌ی نحوه‌ی سفارش اصلاحات پروژه و قیمت و زمان تحویل آن آورده‌ایم.

بهترین موسسه اصلاحات پروژه پایانی

اولین قدم برای سفارش انجام پروژه اصلاح پایانی، بهتر است به دنبال یک وبسایت معتبر و متعهد است. برای این منظور بهتر است به پارامترهای مهم زیر توجه کنید.

 • انجام اصلاحات پروژه پایانی را تنها در وبسایت‌های دارای سابقه‌ی فعالیت چند ساله ثبت کنید.
 • رضایت دانشجویان را از طریق نظرات و پیام‌های آن‌ها در فروم‌ها و شبکه‌های اجتماعی بررسی کنید.
 • سرعت پاسخ‌گویی و پیگیری تیم پشتیبانی را در هنگام پذیرش سفارش انجام اصلاح پروژه پایانی بررسی کنید
 • حتماً چند نمونه‌کار دریافت کرده و از کیفیت آن‌ها اطمینان یابید.
 • قیمت و زمان تحویل سفارش اصلاح پروژه پایانی را در چند وبسایت مقایسه کرده و بهترین مورد را انتخاب کنید.
انجام و نوشتن اصلاحات پروژه پایانی با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان
انجام و نوشتن اصلاحات پروژه پایانی با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان در کارت پروژه

ثبت سفارش پروژه اصلاح پروژه پایانی

برای ثبت سفارش اصلاح پروژه پایانی تنها کافی‌ست فرم سفارش را با جزئیات درخواست شده پر و آن را برای ما ارسال کنید.

همکاران ما در کم‌ترین زمان برای اعلام هزینه‌ی سفارش انجام اصلاح پروژه پایانی و زمان انجام آن با شما تماس خواهند گرفت.

پس از توافق مالی و هماهنگی زمان تحویل، با پرداخت بیعانه می‌توانید سفارش خود را در این پلتفرم ثبت کنید. بیعانه معمولاً نیمی از هزینه انجام اصلاحات پروژه پایانی است.

مراحل انجام پروژه اصلاحات پروژه پایانی در کارت پروژه

مراحل انجام سفارش پروژه های اصلاح و ویرایش پروژه پایانی به ترتیب زیر است.

 • انتخاب بهترین کارشناس برای انجام پروژه.
 • انجام صفر تا صد اصلاح و ویرایش پایان‌نامه.
 • ارائه‌ی بخش‌هایی از نتیجه‌ی کار برای اطمینان دانشجو از کیفیت پروژه.
 • پرداخت باقی‌مانده‌ی هزینه
 • تحویل فایل اصلاح شده‌ی پروژه.
 • ارائه‌ی خدمات پشتیبانی تا 72 ساعت
انجام مقاله، پروپوزال، پایان نامه اصلاحات پایانی پروژه
انجام مقاله، پروپوزال و انجام اصلاحات پروژه پایانی

هزینه اصلاحات پروژه پایانی

قیمت و تعرفه انجام اصلاحات پروژه پایانی چگونه محاسبه می‌شود؟ این یکی از سوالات مهم دانشجویان در هنگام ثبت سفارش اصلاح پروژه پایانی است. نمی‌توان قیمت واحدی را برای اصلاح تمام پروژه‌های پایانی در نظر گرفت. چرا که پروژه‌ها از حیث نوع اصلاح مورد نیاز با یکدیگر متفاوتند. از این رو با توجه به اصلاحاتی که قرار است بر پروژه اعمال شود، می‌توان هزینه‌ی آن را محاسبه کرد.

از طرفی حجم اصلاح و میزان زمان مورد نیاز برای رفع اشکال بخش‌های مختلف آن نیز می‌تواند عاملی در محاسبه‌ی این مبلغ باشد. برای اطلاع از قیمت اصلاح پروژه پایانی خود، جزئیات سفارش را برای ما ارسال کنید.

انجام سریع اصلاحات پروژه پایانی

هم‌چون هزینه انجام اصلاح پروژه پایانی، زمان آن نیز در هر پروژه‌ای متفاوت است. بدیهی‌ست که هر چه پروژه اشکالات بیشتری داشته باشد، انجام اصلاحات پروژه پایانی مدت بیشتری به طول خواهد انجامید. زمان اصلاح در پروژه‌هایی که نیاز به ویراستاری متن دارند، با توجه به حجم متن تعیین می‌شود. با این وجود ما در کارت پروژه تلاشمان بر انجام سفارش اصلاح پروژه پایانی در کم‌ترین زمان ممکن است.

چنان‌چه برای اصلاح پروژه مدت محدودی زمان در اختیارتان است، می‌توانید با ثبت سفارش انجام اصلاحات پروژه پایانی فوری، فایل اصلاح شده را در زمان به‌مراتب کم‌تری دریافت کنید. در نظر داشته باشید که هزینه‌ی سفارش فوری از سفارش عادی بیشتر است.

انجام اصلاحات پایانی پروژه به طور سریع، مطمئن و ممتاز
انجام اصلاحات پایانی پروژه به طور سریع، مطمئن و ممتاز در کارت پروژه

انجام باکیفیت اصلاحات پروژه پایانی

انجام اصلاحات پروژه پایانی با بالاترین کیفیت، یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها در پذیرش و انجام سفارش‌ها در کارت پروژه است. این پلتفرم با 11 سال سابقه‌ی فعالیت در این حوزه توانسته اعتبار و جایگاه ویژه‌ای را در بین دانشجویان کسب کند. این جایگاه تنها و تنها با تکیه بر ارائه‌ی انواع خدمات دانشجویی از جمله انجام اصلاح پروژه پایانی با بالاترین کیفیت ممکن به دست آمده است. از این رو، رعایت کیفیت و جلب رضایت حداکثری دانشجو در این پلتفرم به صورت جدی دنبال می‌شود.

تضمین پشتیبانی اصلاحات پروژه پایانی

یکی از خدمات مهم ما در انجام اصلاحات پروژه پایانی، ارائه‌ی پشتیبانی پس از تحویل پروژه است. به منظور جلب رضایت دانشجو و اطمینان از تحویل پروژه با بهترین کیفیت ممکن، دانشجویان پس از دریافت فایل نهایی تا 72 ساعت از خدمات پشتیبانی بهره‌مند خواهند بود. در طول این مدت دانشجو فرصت خواهد داشت تا پروژه را به دقت بررسی کرده و از کامل و دقیق بودن آن اطمینان حاصل کند. چنان‌چه هر گونه مغایرتی بین پروژه‌ی تحویل شده و توافق انجام شده وجود داشته باشند، کارشناسان ما موظف به بررسی فایل و اصلاح مجدد موارد اعلام شده از سوی دانشجو خواهند بود. در خصوص خدمات پشتیبانی موارد زیر را در نظر داشته باشید.

 • پشتیبانی تا 72 ساعت پس از اصلاح فایل ادامه خواهد داشت و این بازه از زمان ارسال فایل محاسبه می‌شود، نه زمانی که شما فایل را دانلود و بررسی می‌کنید.
 • اصلاح رایگان پروژه تنها در چهارچوب سفارش اصلاح پروژه پایانی انجام خواهد شد.
صفر تا صد انجام اصلاحات پروژه پایانی در کارت پروژه
صفر تا صد انجام اصلاحات پروژه پایانی توسط کارت پروژه

سفارش اصلاح پروژه پایانی

کارشناسان کارت پروژه با داشتن تخصص و تجربه چندین ساله در زمینه انجام اصلاحات پروژه پایانی، می‌توانند شما را در انجام با کیفیت پروژه ها یاری کنند. شما برای سفارش اصلاح پروژه پایانی خود می‌توانید به صورت مستقیم از طریق فرمی که در ابتدای صفحه قرار داده شده است، پروژه خود را ثبت کنید و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا اینکه با شماره تماس مندرج شده در سایت کارت پروژه تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.