انجام مقاله پرستاری❤️ چاپ و نوشتن مقاله پرستاری (فوری-100% تضمینی)

انجام مقاله پرستاری
انجام مقاله پرستاری در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه (karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام مقاله ، انجام پروژه و پایان نامه دانشجویی ، امکان انجام مقاله پرستاری شما را با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه‌ ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. جهت سفارش مشاوره و چاپ نوشتن مقاله پرستاری در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

برای انجام مقاله پرستاری (چاپ مقاله پرستاری) توسط کارت پروژه، چگونه باید سفارش خود را ثبت کنیم؟

برای انجام مقاله پرستاری (چاپ مقاله پرستاری) توسط کارت پروژه، می توانید به روش های زیر سفارش خود را ثبت نمایید:

1-اطلاعات خود را از طریق فرم پر کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

2-از طریق ارسال پیام از طریق شبکه ها اجتماعی سفارش خود را ثبت نمایید.

3-همچنین می توانید برای انجام مقاله پرستاری، سفارش خود را از طریق شماره تماس 09104503300 اقدام به ثبت سفارش نمایید.

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش و انجام مقاله پرستاری (چاپ مقاله پرستاری) توسط کارت پروژه چه می باشد؟

اطلاعات لازمه برای ثبت سفارش انجام مقاله پرستاری (چاپ مقاله پرستاری) شامل چه موارد زیر می باشند:

اطلاعات ضروری: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات ترجمه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

برای چاپ مقاله پرستاری چقدر هزینه و چه مدت زمان لازم است؟

هزینه و زمان چاپ مقاله پرستاری به شما بستگی دارد و نسبت به هر مقاله متفاوت است. ما پس از بررسی و ارزیابی مقاله شما، این دو مورد را خدمتتان اعلام می کنیم.
اگر برای چاپ مقاله پرستاری خود عجله دارید، حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

چه مدت زمان برای بررسی و اعلام نتیجه انجام مقاله پرستاری (چاپ مقاله پرستاری) نیاز است؟

مدت زمان و هزینه در هر مقاله ای متفاوت است و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغییر است.

مقاله پرستاری شما با چه اندازه از کیفیتی و به وسیله چه کارشناسانی انجام می شود؟

مقاله ها در کارت پروژه، توسط اساتید مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. تمامی مقاله ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که مقاله را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی ترجمه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

به چه نحوی می توانیم به کارت پروژه اعتماد کنیم؟

کارت پروژه با دارا بودن 11 سال سابقه کار و اعتبار و همچنین جلب رضایت دانشجویان و با دریافت نصف هزینه مقاله ها در آخر مقاله ها تفاوت زیادی با دیگر موسسات دارد. سابقه چندین ساله کارت می تواند بهترین گزینه برای اعتماد و ضمانت مقاله هایتان باشد.

سفارش، نگارش و چاپ مقاله پرستاری

دانشجویان رشته پرستاری به خوبی آگاه هستند که انجام، نگارش و چاپ انواع مقاله (همایشی، کنفرانسی، علمی پژوهشی، ISC ISI) پرستاری یکی از فعالیت هایی است که در رشته پرستاری از اهیمت ویژه ای برخوردار است، زیرا دانشجویان و فعالان این حوزه برای گذراندن دروس پرستاری یا شرکت در همایش ها و کنفرانس های علمی نیاز به مقالات تخصصی و دست اول دارند که نوشتن آن نیازمند مهارت و زمان کافی است. همچنین پرستارانی که قصد مهاجرت دارند نیز برای تقویت رزومه و تکمیل مدارک اغلب نیاز به نوشتن مقاله پرستاری دارند.

علاوه بر انجام مقاله پرستاری، انجام پروپوزال نیز با کیفیتی بی نظیر در سایت کارت و با قیمتی باورنکردنی قابل سفارش است.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت پروژه‌های پرستاری
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت پروژه‌های پرستاری در کارت پروژه

خدمات کارت پروژه در زمینه نگارش مقاله پرستاری و چاپ مقاله پرستاری

کارت پروژه مرکز جامع ارائه خدمات انجام مقالات پرستاری طیف گسترده ای از خدمات این رشته را برای دانشجویان به عهده می گیرد. از انتخاب موضوع مقاله تا انجام مقاله پرستاری برای چاپ در مجلات، ادیت تخصصی مقاله پرستاری، تبدیل مقاله فارسی به انگلیسی رشته پرستاری و ترجمه متون و مقالات علمی پرستاری از تخصص های کارشناسان کارت پروژه است که در سریع ترین زمان ممکن قابل انجام هستند.

در ادامه با مهم ترین خدمات کارت پروژه در زمینه نگارش انواع مقاله های تخصصی پرستاری آشنا شوید:

چاپ و نوشتن مقاله isi پرستاری در کارت پروژه

انجام مقالات isi رشته پرستاری از تخصصی ترین خدماتی است که توسط این مجموعه ارائه می شود. در حقیقت مقالات بین‌المللی نظیر مقالات آی اس آی از دشوارترین نوع مقالات هستند که برای تایید و چاپ آن ها مراحل دشوار و پیچیده ای را باید طی کرد. کارت پروژه با ارائه خدمات کامل نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI پرستاری به شما کمک خواهد کرد در کوتاهترین زمان ممکن مقاله خود را در مرکز معتبر جهانی ISI به ثبت رسانده و رزومه خود را تقویت کنید.

انجام مقاله isc (آی اس سی) رشته پرستاری

ISC پایگاه استنادی علمی در جهان اسلام است که چاپ مقاله ISC رشته پرستاری در آن از اهمیت و اعتبار بالایی برخوردار است. انجام مقاله آی اس سی پرستاری مستلزم آشنایی با اصول تخصصی مقاله نویسی بین‌المللی است که هر مرحله از آن زمان زیادی از شما خواهد گرفت، بنابراین یکی از روش های چاپ و نوشتن مقاله آی اس سی ISC پرستاری برون سپاری سفارش مقاله پرستاری است که برای این کار می توانید روی توانمندی های کارت پروژه حساب کنید.

انجام مقاله پرستاری ، انجام پروژه و تحقیق پرستاری و ...
انجام مقاله پرستاری ، انجام پروژه و تحقیق پرستاری و… در کارت پروژه

انجام مقاله scopus (اسکوپوس) رشته پرستاری

مقالات علمی شما زمانی که در پایگاه های معتبر جهانی و مجلات با کیفیتی نظیر اسکوپوس به چاپ می رسند اعتبار قابل توجهی به دست می آورند و به اعتبار رزومه و سابقه شما نیز می افزایند. نگارش مقاله scopus رشته پرستاری و چاپ مقاله scopus رشته پرستاری نیز از جمله فعالیت هایی است که به شما کمک می کند با پیشینه قوی تر و معتبرتری به مسیر حرفه ای خود در این رشته ادامه دهید.

انجام مقاله مروری رشته پرستاری

در انجام مقالات مرتبط با پرستاری، مقالات مروری ممکن است ساده‌ ترین نوع مقالاتی باشند که تنها از مرور پژوهش های قبلی و مرور و ارائه نتایج به دست آمده در آن ها حاصل می شوند. با این حال نگارش مقاله مروری رشته پرستاری هم اصول و نکات خاص خود را داراست و نیازمند رعایت قوانینی است که باید در انجام مقاله به آن ها توجه کنید.

انجام مقاله پرستاری صفر تا صد دانشگاهی
انجام مقاله پرستاری صفر تا صد دانشگاهی در کارت پروژه

انجام مقاله کلاسی رشته پرستاری

علاوه بر انجام و چاپ مقاله پرستاری در مجلات معتبر، شما می توانید برای سفارش مقاله کلاسی رشته پرستاری نیز به کارت پروژه مراجعه کنید و انجام مقاله کلاسی رشته پرستاری در هر سطح و با هر عنوانی را به کارشناسان این مجموعه واگذار کنید. سفارش آنلاین مقاله پرستاری در این مجموعه هیچگونه محدودیتی ندارد و شما در هر مقطع تحصیلی با هر هدفی می توانید سفارش مقاله پرستاری خود را به ما بسپارید و نتیجه درخور آن موقعیت را به سرعت دریافت کنید.

انجام مقاله داخلی رشته پرستاری

برای شروع فعالیت حرفه ای علمی پژوهشی یکی از بهترین کارهایی که توسط اساتید توصیه می شود، اقدام به چاپ مقاله پرستاری داخلی است. در واقع شما با نگارش و اکسپت فوری مقاله پرستاری در مجلات داخلی یک گام موثر و رو به جلو برای فعالیت های حرفه ای بعدی مانند چاپ و نوشتن مقاله ISI پرستاری و چاپ مقاله JCR رشته پرستاری برداشته اید.

انجام مقاله پرستاری توسط حرفه ای ها
انجام مقاله پرستاری توسط حرفه ای ها در کارت پروژه

انجام مقاله علمی پژوهشی رشته پرستاری

رشته پرستاری حوزه های علمی پژوهشی متعددی دارد که دانشجویان در بسیاری از آن ها نیاز به تحقیق و انجام مقاله پرستاری دارند. مقاله علمی پژوهشی پرستاری در هر کدام از این حوزه ها نیاز به دانش کافی در آن زمینه و شناخت پایگاه های علمی معتبر آن دارد. امکان انجام مقاله علمی پرستاری نیز در کارت پروژه فراهم شده است و شما می توانید با سفارش مقاله پرستاری خود بهترین مقالات پژوهشی را مطابق استانداردها به موقع از ما تحویل بگیرید.

انجام مقاله خارجی (انگلیسی) رشته پرستاری

موسسه کارت پروژه انجام دهنده مقالات دانشجویی رشته پرستاری با هر ویژگی مورد نیاز دانشجویان است. به همین جهت نگارش، ترجمه و ویرایش مقالات انگلیسی پرستاری نیز در دسته خدمات این موسسه قرار می گیرند.

انجام مقاله انگلیسی مانند دیگر مقاله‌های قابل ارائه در سایت کارت پروژه توسط حرفه ای‌های این حوزه به صورت تضمینی و فوری انجام پذیر است. اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید یا امکان انجام مقاله پرستاری به انگلیسی و با زبان آکادمیک را ندارید، سفارش مقاله رشته پرستاری به انگلیسی را به کارشناسان کارت بسپارید تا بهترین نتیجه را در مدت زمان کوتاه دریافت کنید. برای تقویت رزومه چاپ مقاله ISI پرستاری به انگلیسی کمک شایانی به شما خواهد کرد و مسیر شما برای مهاجرت یا شرکت در همایش های بین‌المللی را هموارتر خواهد کرد.

انجام مقاله پرستاری تمامی رشته ها
انجام مقاله پرستاری تمامی رشته ها در کارت پروژه

انجام مقاله کنفرانسی رشته پرستاری

توصیه اساتید پرستاری به دانشجویان به ویژه افرادی که تمایل به انجام فعالیت های علمی تحقیقاتی دارند این است که تقویم برگزاری همایش ها و کنفرانس های این رشته را همیشه چک کنند و برای شرکت در آن ها اقدام به انجام مقاله کنفرانسی رشته پرستاری کنند. سفارش مقاله کنفرانسی رشته پرستاری در کارت پروژه مدت زمان زیادی نخواهد برد و شما می توانید به سرعت آماده شرکت در کنفرانس علمی رشته خود شوید و علاوه بر بهبود وضعیت رزومه خود، تجربه ای مفید برای خود رقم بزنید.

انجام مقاله همایشی رشته پرستاری

مقالات همایشی معمولا ویژگی هایی دارند که قبل از برگزاری همایش توسط شرکت برگزارکننده به داوطلبان اعلام می شود. رعایت این شرایط و اصول خاص در تایید و پذیرش مقاله نقش زیادی دارد و به همین جهت مشاوره و راهنمایی گرفتن از افراد کارشناس در این زمینه می تواند درصد موفقیت شما را افزایش دهد. با ثبت سفارش مقاله همایشی کنفرانسی پرستاری در کارت پروژه فرصت شرکت در یک موقعیت علمی مهم را غنیمت بشمارید.

نوشتن مقاله پرستاری با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت
نوشتن مقاله پرستاری با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت در کارت پروژه

انجام سمینار رشته پرستاری

سمینار از مهمترین واحدها و دروس رشته پرستاری محسوب می شود که به آمادگی بسیار بالایی نیاز دارد. نگارش سمینار رشته پرستاری با کیفیت علاوه بر نمره بالایی که برای شما به دنبال خواهد داشت، می تواند شما را برای نگارش مقاله پرستاری در مراحل مهم تر بعدی نیز آماده کند.
سمینار در حقیقت واحد درسی مهم شبیه به پایان نامه یا مقاله تحقیقی است که در مقیاسی کوچک تر با همان مراحل پیدا کردن موضوع و دغدغه روز پرستاری آغاز می شود و با ارائه یافته های جدید برای حل آن به پایان می رسد.

آشنایی با فرمت کردن مقالات رشته پرستاری

برای پذیرش و چاپ مقاله پرستاری در هر پایگاه داخلی یا خارجی نیاز به رعایت یک سری اصول تعیین شده از سوی آن پایگاه وجود دارد. اعمال این قوانین و چارجوب ها در مقاله رشته پرستاری تحت عنوان فرمت بندی مقاله شناخته می شود. این فرمت بندی هم به فرم کلی و پیکره ظاهری مقاله ارتباط دارد و هم مربوط به محتوا و مضامین داخل مقاله می شود.

رعایت این موارد از ابتدای کار باعث می شود سابمیت مقاله پرستاری شما سریعتر و بی دردسرتر انجام شود، مقاله شما ظاهر و بدنه مناسبی داشته باشد، انسجام محتوا و اصول فنی در آن رعایت شده باشد و تمام ویژگی های یک مقاله قابل استناد و معتبر را دارا باشد.

انجام مقاله پرستاری، پایان نامه ، پروپوزال، سمینار
انجام مقاله پرستاری، پایان نامه ، پروپوزال، سمینار در کارت پروژه

ویرایش مقاله پرستاری از لحاظ فنی، نگارشی و محتوایی

ارزش یک مقاله در وهله اول از روی رعایت اصول فنی و نگارشی آن و محتوای صحیح و مرتب شده آن تعیین می شود. ویرایش در نگارش مقاله پرستاری انواع مختلفی دارد که مهم ترین آن ها ویرایش فنی مقالات رشته پرستاری و ویرایش ادبی مقالات رشته پرستاری هستند که به تصحیح و اصلاح بخش های مختلف محتوا و علائم نگارشی مقاله می پردازند تا امکان پذیرش و چاپ تضمینی مقالات پرستاری در سریعترین زمان ممکن را فراهم کنند.

ویرایش مقاله باید توسط کارشناس یا ویراستار متخصص در این حوزه انجام شود که علاوه بر آشنایی با زبان آکادمیک مورد نیاز برای نوشتن مقاله، با اصطلاحات پرستاری و نحوه استفاده از هر کدام در مباحث مختلف نیز آشنا باشد.

آشنایی با ساختار نگارش مقاله پرستاری

فرقی نمی کند برای چاپ و نوشتن مقاله ISI پرستاری اقدام کرده اید یا نیاز به انجام مقالات مرتبط با پرستاری در سطوح دیگر علمی دارید، ساختار نوشتن مقاله پرستاری در تمام موقعیت های نسبتا مشابه بوده و از یک چارچوب کلی پیروی می کند. عنوان مقاله، چکیده مقاله، مقدمه، پیشینه تحقیقات، متن اصلی مقاله و نتیجه گیری و ذکر منابع ساختار و اساس یک مقاله هستند که باید به آن ها پایبند باشید. گفتنی ست متن اصلی و پیکره مقاله خود شامل بخش ها و فصل های متعدد است که بسته به نوع مقالات با هم متفاوت هستند. در ادامه با ساختار کلی یک مقاله آشنا شوید:

عنوان مقاله: موضوع اصلی و مبحثی که مقاله با هدف رسیدن به راه حل آن انجام شده است، این بخش می تواند شامل عبارت، پرسش یا طرح یک موضوع به شکل مختصر باشد. هرچه موضوع شما پخته تر، کامل تر و قابل درک تر باشد ارزش و اعتبار مقاله بیشتر خواهد شد.

چکیده: این بخش یکی از مهترین و تعیین کننده ترین بخش های یک مقاله است که به خواننده در رسیدن به اصل موضوع و هدف از انجام مقاله کمک زیادی می کند. توصیه اساتید این است که در نگارش این بخش تمرکز و دقت زیادی صرف کنید تا تاثیر مناسب را روی داوران بگذارید.

مقدمه: مقدمه یا پیشگفتار بخش آغازین بدنه اصلی محتوا در مقاله است که علت اهمیت موضوع مقاله و هدف نویسنده از انتخاب آن را به طور مختصر بیان می کند. همچنین مقدمه به خلأ تحقیقات قبلی اشاره می کند و نواقص آن ها را بیان می کند و ممکن است با مراجعه به آن ها اطلاعاتی در زمینه تحقیق انجام شده به مخاطب ارائه دهد.

بدنه اصلی مقاله: کار اصلی محقق از این قسمت بیشتر می شود چرا که در آن می بایست با ارائه مدارک مستدل و مستند از منابع معتبر مسئله و طرح اصلی را به بحث و بررسی بگذارد.

نتیجه گیری: در این قسمت باید نتیجه بررسی ها و اطلاعات به دست آمده از منابع را بیان کنید و به مخاطب بگویید از این تحقیقات چه چیزی حاصل شده است. استفاده از عبارات فرضی، نامطمئن و غیر مستدل در بخش نتیجه گیری به هیچ عنوان صحیح نیست و تنها نتایج قطعی و مستند حائز اعتبار هستند.

منابع و مآخذ: شما هر اطلاعاتی که که در مقاله به مخاطب ارائه می دهید باید بر اساس مستندات و با ارجاع به منابع معتبر صورت بگیرد. این بخش به ارائه لیستی از تمام منابع اعم از کتب، پایگاه ها و مراجع علمی اختصاص دارد که در طول تحقیق از آن ها استفاده کرده اید. این لیست باید به ترتیب خاص و با چینش اصولی در اختیار مخاطب قرار بگیرد.

انجام مقاله مهندسی پرستاری به طور سریع، مطمئن و ممتاز
انجام مقاله مهندسی پرستاری به طور سریع، مطمئن و ممتاز در کارت پروژه

گرایش ها، دروس و مدت زمان مجاز تحصیل در رشته پرستاری

رشته پرستاری در دوره کارشناسی ارشد گرایش های متعددی دارد که برای ورود به بعضی از آن ها باید از کارشناسی پرستاری اقدام کنید و بعضی از آن ها امکان انتخاب رشته مستقیم را دارا هستند. روان پرستاری، پرستاری داخلی-جراحی، پرستاری کودکان، پرستاری سالمندی، پرستاری سلامت جامعه، مراقبت های ویژه کودکان، پرستاری نظامی، مدیریت پرستاری، پرستاری توانبخشی، پرستاری اورژانس و پرستاری مراقبت های ویژه گرایش های مهم این رشته هستند.

مدت زمان مجاز تحصیل در این رشته در دوره کارشناسی 4 سال و نهایتا 5 سال است که داوطلبان طی آن می بایست 45 واحد درسی را بگذرانند. ورود به بعضی گرایش های پرستاری در مقطع کارشناسی ارشد مستلزم ارائه یک گواهی دوساله کار است، اما در مورد سایر گرایش ها این موضوع الزامی ندارد و داوطلب به صورت مستقیم می تواند اقدام به آزمون دادن کرده و وارد دوره ارشد بشود.

انتخاب موضوع برای نوشتن مقاله پرستاری

انتخاب موضوع از مراحل نگارش انجام مقاله های دانشجویی پرستاری است که اهمیت ویژه ای دارد، چرا که اولین چیزی که نظر داوران را نسبت به یک مقاله تعیین می کند موضوع آن است. جدید بودن موضوع، اولویت داشتن آن و در دسترس بودن منابع کافی برای تحقیق و پژوهش روی آن از سری نکاتی هستند که در انتخاب موضوع باید در نظر گرفته شوند تا اولین گام برای انجام مقاله پرستاری به درستی و با اطمینان برداشته شود.

یک عنوان مقاله پرستاری خوب عنوانی است که مخاطب با خواندن آن دقیقا متوجه شود که مقاله شما در مورد چیست و قرار است چه موضوعی در آن روشن شود. برای انتخاب عنوان مقاله پرستاری می توانید از کارشناسان کارت پروژه کمک بگیرید یا با بررسی بانک مقالات دانشجویی رشته پرستاری از عناوین موجود در آن ها ایده بگیرید.

پیدا کردن مقالات پایه برای انجام مقاله پرستاری

برای چاپ و نوشتن مقاله ISI پرستاری یا نوشتن مقالات دانشجویی پرستاری نیاز به یک سری اطلاعات پایه و بیس دارید که از مقالات، کتب و سایر پایگاه ‌های علمی باید آن ها را جمع آوری کنید. پیدا کردن این مقاله های مرتبط با موضوع و حوزه تحقیق شما کار ساده ای نیست و می بایست حتما آن ها را از میان صدها مقاله موجود با دقت جستجو کنید تا اطلاعات لازم را از معتبرترین آن ها استخراج کرده و به آن استناد کنید. طبیعی است هرچه مقالات پایه مورد استفاده شما در انجام پژوهش رشته پرستاری معتبرتر باشند، اعتبار پژوهش شما نیز بیشتر خواهد بود.

مقالات پایه برای بررسی اطلاعات و یافته های قبلی را می توانید از سایت های معتبر داخلی و خارجی، ژورنال های پرستاری جدید با مقالات به روز یا کتب موجود در کتابخانه های مرجع پیدا کنید. لازم به ذکر است کارشناسان ما در کارت پروژه به تمامی پایگاه های علمی معتبر و به روز دسترسی دارند و می توانند در این زمینه کار شما را آسان تر و سریع تر کنند.

پایگاه‌های اطلاعات علمی برای تهیه مقالات مورد نیاز در نگارش مقاله پرستاری

بسته به اینکه چه نوع مقاله ای می نویسید، باید برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز آن به پایگاه های علمی بین‌المللی مراجعه کنید و مقالات، کتب و ژورنال های معتبر را مطالعه کنید. عمده پایگاه ها و وب سایت های معتبر که مرجع مقالات مهم دنیا هستند عبارتند از Elsevier، Science Direct، Civilica و JCR که در آن ها می توانید منابع مرتبط با حوزه فعالیت خود را پیدا کنید.

اگر نحوه پیدا کردن منابع علمی و جدیدترین مقالات چاپ شده در نشریات پرستاری معتبر جهانی را بلد نیستید یا با پایگاه های تخصصی این حوزه آشنایی کامل ندارید، از اساتید خود کمک بگیرید و یا با ثبت سفارش در کارت پروژه درخواست خود را با همکاران ما در میان بگذارید.

استخراج مقاله از پایان نامه های پرستاری

استخراج مقاله از پایان نامه یک روش نوشتن مقاله پرستاری است که در آن از اطلاعات موجود در سایر مقالات برای نوشتن مقاله جدید استفاده می شود. استخراج از پایان نامه رشته پرستاری روشی رایج و موثر است که دانشجویان حتی برای چاپ مقاله پرستاری در مجلات معتبر داخلی و خارجی نیز از آن کمک می گیرند.

این کار مزایای زیادی دارد و علاوه بر نمره گرفتن، برای چاپ مقاله در ژورنال های معتبر داخلی و خارجی کمک کننده است. در نظر داشته باشید استخراج مقاله از پایان نامه به معنای کپی برداری عینی از بخش های مختلف و مونتاز آن ها نیست و اصول و راهکارهای خاص خود را دارد. برای دریافت راهنمای کامل استخراج مقاله از پایان نامه های پرستاری، موضوع خود را برای کارشناسان کارت پروژه ارسال کنید و با روش اصولی این کار در حوزه تخصصی خود آشنا شوید.

صفر تا صد نگارش مقاله پرستاری
صفر تا صد نگارش مقاله پرستاری در کارت پروژه

مشاوره در انجام مقاله پرستاری

برای نوشتن مقالات جدید پرستاری هرچقدر هم در حوزه مقاله نویسی در پرستاری خبره باشید، نیاز به مشاوره با اساتید و کارشناسان دارید. این کار شما را با کم و کیف موضوع مورد بحث و موانع احتمالی که بر سر تحقیقات و یافتن منابع ممکن است داشته باشید آشنا می کند و مسیر انجام مقاله را تا حد زیادی برایتان هموار می سازد.

مشاوران متخصص کارت پروژه در مشاوره برای انجام مقاله رشته پرستاری برای چاپ در مجلات بین المللی آی اس آی یا سایر پایگاه های معتبر علمی به شما نکاتی را گوشزد خواهند کرد که فرایند اخذ پذیرش و چاپ مقالات پرستاری را برای شما تسریع خواهند کرد.

اگر اساتید شما در دانشگاه زمان کافی برای رسیدگی به سوالات شما و راهنمایی شما را ندارند، کارت پروژه با ارائه خدمات پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته بهترین شرایط را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید در هر ساعتی درخواست خود را برای متخصصان مجرب ما ارسال کنید و راهنمایی های لازم را صمیمانه دریافت کنید.

برای ارسال درخواست مشاوره چاپ مقاله کنفرانس پرستاری، چاپ مقاله اسکوپوس رشته پرستاری، چاپ و نگارش مقاله ISI پرستاری یا سایر مقالات مورد نیاز خود در هر کجا که هستید همین حالا سفارش خود را در یکی از پلتفرم های کارت ثبت کنید و منتظر دریافت نتیجه از سوی همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن باشید.

سفارش مقاله پرستاری

کارشناسان کارت پروژه با داشتن تخصص و تجربه چندین ساله در زمینه انجام مقاله پرستاری، می‌توانند شما را در انجام با کیفیت مقاله ها یاری کنند. شما برای سفارش مقاله پرستاری خود می‌توانید به صورت مستقیم از طریق فرمی که در ابتدای صفحه قرار داده شده است، مقاله خود را ثبت کنید و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا اینکه با شماره تماس مندرج شده در سایت کارت پروژه تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.