ترجمه عمران ❤️ ترجمه مقاله مهندسی عمران تخصصی (100% تضمینی و فوری)

انجام ترجمه مقاله عمران توسط کارت پروژه
انجام ترجمه مقاله عمران توسط کارت پروژه

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام ترجمه عمران، ترجمه مقاله انگلیسی ،انجام پروژه های دانشجویی، انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام ترجمه عمران شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه موردنظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت سفارش مشاوره و انجام ترجمه عمران در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنیدو یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

ترجمه عمران را چگونه ثبت کنیم؟

راه های مختلف برای ثبت سفارش ترجمه عمران با بهترین کیفیت و قیمت :

1- از طریق فرم سفارش خود را ثبت نمائید.

2- سفارش خود را از طریق ارسال پیام به شبکه های اجتماعی ثبت کنید.

3-برای سفارش می توانید از طریق شماره تماس 09104503300 اقدام کنید.

برای ثبت سفارش ترجمه عمران چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش ترجمه عمران شامل:

اطلاعات ضروری: رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات ترجمه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

برای انجام ترجمه عمران چقدرهزینه و چه مدت زمان لازم است؟

هزینه و زمان انجام ترجمه عمران به شما بستگی دارد و نسبت به هر پروژه متفاوت است. ما پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما، این دو مورد را خدمتتان اعلام می کنیم.
اگر قصد دارید ترجمه عمران خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

چه مدت زمان برای بررسی و اعلام نتیجه ترجمه عمران نیاز است؟

مدت زمان و هزینه در هر ترجمه ای متفاوت است و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغییر است.

ترجمه عمران شما با چه کیفیتی و توسط چه کارشناسانی انجام می شود؟

ترجمه ها در کارت پروژه، توسط اساتید مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. تمامی ترجمه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر کدام از این سطوح، اساتیدی که ترجمه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی ترجمه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

چرا باید به کارت اعتماد کنیم؟

کارت پروژه با دارا بودن 11 سال سابقه کار و اعتبار و همچنین جلب رضایت دانشجویان و با دریافت نصف هزینه ترجمه ها در آخر پروژه ها تفاوت زیادی با دیگر موسسات دارد. سابقه چندین ساله کارت می تواند بهترین گزینه برای اعتماد و ضمانت ترجمه‌هایتان باشد.

ترجمه عمران با بهترین کیفیت و قیمت

ترجمه عمران از خدمات مهم کارت پروژه به دانشجویان این رشته‌ی مهندسی‌ست. ترجمه مقاله عمران از انگلیسی به فارسی و یا برعکس نیازمند داشتن تخصص در این رشته‌ی تحصیلی‌ست. با ترجمه مقاله انگلیسی عمران می‌توانید منابع به‌روز و متنوعی را برای تحقیق و تالیف مقاله در دسترس داشته باشید، در کنار ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله عمران به منظور استفاده از منابع خارجی، ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله عمران برای انتشار این مقالات در مجلات علمی جهان انجام می‌شود. در ترجمه مقاله ISI عمران ترجمه باید با توجه به ساختار استاندارد این مجلات انجام شود. در این مقاله نگاهی به مهم‌ترین نکات در ترجمه تخصصی مقاله عمران و سفارش و قیمت این خدمات خواهیم داشت.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت انجام ترجمه مقاله عمران در کارت پروژه
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت انجام ترجمه مقاله عمران در کارت پروژه

ترجمه عمران

برای ترجمه عمران و متون تخصصی این رشته، بهتر است در انتخاب مترجم وسواس بسیاری به خرج دهید. متاسفانه این روزها موسسات و مترحمان بسیاری بدون داشتن تخصص به پذیرش سفارش و ارائه‌ی خدمات بی‌کیفیت اقدام می‌کنند. در حالی که در خروجی کار آن‌ها نه وفاداری به متن نویسنده دیده می‌شود و نه به زوایای کامل مقاله اشاره شده است. بسیاری از مشکلات موجود در متن ترجمه، از عدم درک کامل نویسنده از مفاهیم موجود در متن، عدم تسلط بر نگارش در زبان مبدا و مواردی از این دست ناشی می‌شوند.

ترجمه مقاله عمران

ترجمه تخصصی مهندسی عمران با اهداف مختلفی انجام می‌شود. ترجمه‌ی مقالات به‌روز و دست‌اول چاپ شده در این حوزه، از مهم‌ترین اهداف برگردان تخصصی مقاله عمران از زبان‌های دیگر به زبان فارسی‌ست. ترجمه عمران و مقالات تخصصی این رشته برای به‌کارگیری در تحقیقات و تالیف مقالات جدید انجام می‌شود. درک هدف ترجمه از اهمیت بالایی برخوردار است. قصد شما از ترجمه می‌تواند میزان کیفیت ترجمه، وفاداری به انتقال کامل متن و … را تعیین کند.  این موضوع در سفارش ترجمه و صرف هزینه برای آن اهمیت بالایی پیدا می‌کند.

ترجمه مقاله انگلیسی عمران

برای رسیدن به بهترین نتیجه در ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقاله عمران، بهتر است به سراغ ترجمه‌ی انسانی رفته و قید ترجمه‌ی ماشینی را بزنید. متاسفانه برخی از دانشجویان با وعده‌ی ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقاله عمران اقدام به ثبت سفارش در وبسایت‌های نامعتبر کرده و در پایان با یک ترجمه‌ی ماشینی غیراستاندارد مواجه می‌شوند. البته ترجمه ماشینی در مواردی می‌تواند نیاز شما را برطرف کند. اما در ترجمه رسمی مقاله عمران و ترجمه‌ی متون تخصصی این نوع ترجمه انتخابی ایده‌آل نخواهد بود.

چرا که با ترجمه مقاله انگلیسی عمران به این شکل، برگردان اصطلاحات تخصصی به درستی انجام نشده و متن از نظر نگارشی و دستور زبان نیز کیفیت مطلوبی نخواهد داشت.

انجام پایان نامه، پروپوزال و ترجمه عمران
انجام پایان نامه، پروپوزال و ترجمه عمران در کارت پروژه

ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله عمران

برای ترجمه دقیق مقاله عمران از انگلیسی به فارسی، مترجم باید در گرایش مورد نظر تخصص کافی داشته باشد. این یکی از لازمه‌های مهم در ترجمه دقیق مقاله علمی و عمومی عمران است. چرا که هر چه یک مترجم در زمینه‌ی ترجمه تخصص داشته باشد، ممکن است به درک کاملی از مطالب ذکر شده متون تخصصی نرسیده و در نتیجه در برگردان آن‌ها به فارسی ضعیف عمل کند. این در حالی‌ست که در مواردی دانشجو ممکن است به انجام ترجمه مقاله عمران با حفظ لحن نیاز داشته باشد و بدون شک این نوع ترجمه تنها از افراد متخصص و با تجربه در ترجمه‌ی تخصصی این حوزه انتظار می‌رود.

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله عمران

در ترجمه فارسی به انگلیسی نیز اهمیت انجام ترجمه عمران توسط متخصصین و کارشناسان این رشته‌ی تحصیلی را دست کم نگیرید. برای ترجمه مقاله ISC عمران، مترجم باید مطالعه‌ی کافی در زبان انگلیسی در حوزه‌ی عمران داشته باشد. در ترجمه مقاله عمران از فارسی به زبان‌های دیگر، مترجم باید در نگارش متن در زبان مبدا حرفه‌ای باشد. چرا که برای مثال هدف از ارائه‌ی خدمات ترجمه مقالات ISI مهندسی عمران از فارسی به انگلیسی تنها انتقال مفاهیم و برگردان جمله‌به‌جمله و کلمه‌به‌کلمه به انگلیسی نیست. بلکه هدف در این نوع ترجمه، نگارش متنی روان و استاندارد در زبان مبدا است.

انجام صفر تا صد ترجمه مقاله عمران در سایت کارت پروژه
انجام صفر تا صد ترجمه مقاله عمران در سایت کارت پروژه

ترجمه مقاله ISI عمران

ترجمه مقاله عمران با ایجاد واژه نامه اختصاصی انجام می‌شود. گاهی حتی ممکن است معادل مناسبی برای برخی از اصطلاحات به‌کار رفته در مقاله پیدا نکنید. این‌جاست که نقش بهره‌مندی از خدمات یک متخصص حرفه‌ای در ترجمه عمران بیش از پیش نمایان می‌شود. لازمه‌ی ترجمه مقاله ISI عمران، داشتن دامنه‌ی لغات گسترده و توانایی نویسندگی در زبان مورد نظر است. ترجمه بخش به بخش مقاله عمران باید پس از درک کامل از متن انجام شود.

در مواردی ممکن است مترجم موظف به افزودن توضیحاتی برای انتقال مفاهیم باشد و این تنها در شرایطی ممکن است که خود به درک دقیقی از متن رسیده باشد.

ترجمه تخصصی مقاله عمران

ترجمه تخصصی عمران با ترجمه عمومی متفاوت بوده و انجام آن بهتر است توسط متخصصان رشته‌ی عمران صورت بگیرد. بسیاری از دانشجویان با تصور این‌که یک فارغ‌التحصیل رشته‌ی زبان می‌تواند این وظیفه را به خوبی انجام دهد، ترجمه‌ی مقالات خود را به این افراد می‌سپارند. اما فراموش نکنید که هر اندازه یک مترجم در کار خود حرفه‌ای باشد، لزوماً توانایی ترجمه‌ی متون تخصصی رشته‌های مختلف را نخواهد داشت.

ترجمه تخصصی مقاله عمران را به متخصصین با تجربه در این حوزه بسپارید. کسانی که حداقل تجربه‌ی انجام ترجمه عمران در گرایش تحصیلی مورد نظرتان را داشته و مقالات آن‌ها در منابع معتبر به چاپ رسیده باشد.

انجام ترجمه مقاله عمران توسط حرفه‌ای ها
انجام ترجمه مقاله عمران توسط حرفه‌ای ها

سفارش ترجمه عمران

با ترجمه آنلاین متن و مقاله مهندسی عمران می‌توانید متون تخصصی این رشته را به زبان‌های مختلف ترجمه کنید. برای این منظور تنها کافی‌ست در یک وبسایت تخصصی ترجمه عمران، سفارش خود را ثبت کنید. البته ثبت سفارش ترجمه مقاله عمران به این سادگی نیست و برای رسیدن به بهترین نتیجه بهتر است پیش از هر چیز تحقیق و بررسی کافی در این زمینه داشته باشید. علاوه بر تفاوت هزینه ترجمه مقاله عمران در وبسایت‌های مختلف، کیفیت کار مترجمین نیز با هم متفاوت بوده و بهتر است از عملکرد مترجمین وبسایت پیش از پرداخت بیعانه مطمئن شوید.

بهترین دارالترجمه مقاله عمران

یافتن دارالترجمه مقاله عمران ممکن است کار بسیار سختی به نظر برسد. اما با کمی بررسی می‌توانید برای ترجمه تخصصی عمران قیمت خوبی پرداخت کرده و در نهایت ترجمه‌ای با کیفیت تحویل بگیرید. برای این منظور به نکات زیر توجه کنید.

 • برای انجام ترجمه مقاله عمران با تسلط بر اصطلاحات مطمئن شوید که مقاله شما توسط افراد متخصص در رشته‌ی عمران ترجمه می‌شود.
 • برای اطمینان از کیفیت کار در ترجمه نتیو و تخصصی مقاله عمران حتماً چند نمونه‌کار دریافت و بررسی کنید.
 • رضایت دانشجویان و مشتریان قبلی را مطمئن شوید.
 • قیمت پیشنهادی برای ترجمه‌ی متن خود را در وبسایت‌های مختلف دریافت و مقایسه کنید.
انجام ترجمه مقاله عمران برای تمامی مقاطع و رشته های دیگر در سایت کارت پروژه
انجام ترجمه مقاله عمران برای تمامی مقاطع و رشته های دیگر در سایت کارت پروژه

مراحل سفارش ترجمه تخصصی عمران

پس از اطمینان از ارائه‌ی حرفه‌ای خدمات ترجمه مقالات مهندسی عمران در کارت پروژه، سفارش خود را طبق دستورالعمل زیر وبسایت ثبت کنید.

 • برای سفارش ترجمه مقاله عمران در قدم اول جزئیات ترجمه را برای ما ارسال کنید. برای سهولت کار می‌توانید از فرم سفارش در وبسایت استفاده کنید.
 • انتخاب سطح کیفیت مورد نظر برای ترجمه، گام بعدی در ثبت سفارش ترجمه تخصصی عمران است. برای این منظور در صورت نیاز همکاران ما نمونه‌هایی را از هر یک از سطوح کیفیت الماسی، طلایی، نقره‌ای و برنزی در اختیارتان قرار خواهند داد.
 • با توجه به سطح کیفیت و زمان نهایی برای تحویل ترجمه، قیمت نهایی آن به شما اعلام خواهد شد.
 • در صورت موافقت با قیمت و زمان ترجمه عمران، می‌توانید با پرداخت بیعانه سفارش خود را در این پلتفرم ثبت کنید.

مراحل ترجمه عمران در سایت کارت پروژه

ترجمه مقاله مهندسی عمران و متون تخصصی طی چه مراحلی در این وبسایت انجام می‌شود؟

 • انتخاب بهترین مترجم با توجه به گرایش تحصیلی، زمان تحویل، تخصص و تجربه‌ی مورد نیاز.
 • انجام ترجمه تخصصی متون عمران به صورت کامل یا بخش به بخش بر اساس توافق انجام شده.
 • ارائه‌ی بخش‌هایی از ترجمه تخصصی چکیده رشته عمران برای بررسی کیفیت و اطمینان از رضایت‌بخش بودن نتیجه‌ی نهایی.
 • پرداخت باقی‌مانده‌ی هزینه توسط دانشجو و تسویه‌ی مالی به منظور تکمیل سفارش.
 • دریافت فایل نهایی و بهره‌مندی از خدمات پشتیبانی تا 72 ساعت.
انجام ترجمه مقاله عمران با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در سایت کارت پروژه
انجام ترجمه مقاله عمران با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در سایت کارت پروژه

تعرفه ترجمه مقاله عمران

قیمت انجام پروژه مترجمی مقاله عمران به دو صورت زیر محاسبه می‌شود.

 • قیمت ترجمه تخصصی کلمه ای مقاله عمران
 • قیمت ترجمه تخصصی صفحه ای مقاله عمران

اما علاوه بر حجم مقاله، عوامل مختلف دیگری هم‌چون سطح تخصصی بودن متن، کیفیت مورد نظر دانشجو، زبان مبدا و مقصد، زمان تحویل و … می‌توانند در تعیین هزینه‌ی نهایی بسیار موثر باشند. این‌که ترجمه‌تان را به چه موسسه‌ای می‌سپارید نیز می‌تواند باعث افزایش یا کاهش بودجه‌ی مورد نیاز برای ترجمه شود. خدمات ما در کارت پروژه با تخفیف دانشجویی و با قیمت رقابتی ارائه می‌شوند.

ترجمه فوری مقاله عمران

انجام ترجمه عمران با توجه به ویژگی‌های پروژه ممکن است چند ساعت، چند روز و یا حتی چند هفته طول بکشد. در ادامه پارامترهای تاثیرگذار بر زمان مورد نیاز برای ترجمه دانشجویی عمران را مرور می‌کنیم.

 • حجم پروژه (تعداد صفحات، کلمات و …)
 • سطح تخصصی بودن متن و هدف ترجمه آن
 • کیفیت مورد نظر برای ترجمه متن (الماسی، طلایی، نقره‌ای و برنزی)
 • ویژگی‌های مورد نظر در ترجمه (ترجمه‌ی با حفظ لحن، ترجمه تحت‌الفظی و …)
 • زبان مبدا و مقصد
 • نوع سفارش (فوری و معمولی)
 • توانایی و مهارت مترجم تخصصی عمران

ترجمه حرفه ای عمران با تضمین کیفیت

بهتر است بدانید که خدمات ترجمه مقاله عمران از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در کارت پروژه به همراه تضمین کیفیت ارائه می‌شود. برای اعتمادسازی و ارائه‌ی تضمین انجام ترجمه با بهترین کیفیت، بخشی از هزینه‌ی سفارش نزد دانشجو به عنوان ضمانت کیفیت می‌ماند. این مبلغ به طور معمول نیمی از هزینه‌ی ترجمه متن و مقالات تخصصی عمران بوده و پرداخت آن منوط به رضایت دانشجو از کیفیت نتیجه‌ی نهایی کار خواهد بود. به این ترتیب صفر تا صد ترجمه مقاله تنها با پرداخت نیمی از هزینه به عنوان بیعانه انجام خواهد شد.

انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه مقاله عمران در کارت پروژه

ترجمه مقاله به زبان های مختلف با تضمین پشتیبانی

با سفارش ترجمه آنلاین متن انگلیسی به فارسی تخصصی عمران در کارت پروژه از خدمات پشتیبانی کارشناسان ما بهره‌مند خواهید بود. پشتیبانی از دانشجو در تمام مراحل ثبت سفارش، تسویه‌ی مالی و دریافت پروژه ارائه می‌شود. اما مهم‌ترین مرحله‌ی پشتیبانی پس از تحویل فایل نهایی شروع می‌شود. به این ترتیب پس از پایان ترجمه تخصصی تضمینی مقاله عمران، فایل نهایی برای بررسی در اختیار دانشجو قرار می‌گیرد.

به مدت 72 ساعت پس از تحویل فایل، دانشجو فرصت دارد تا ترجمه را به طور کامل بررسی کرده و در صورت مشاهده‌ی هر گونه اشکال آن را برای اصلاح رایگان به کارشناسان ارجاع دهد. چنان‌چه زمان بیشتری برای بررسی ترجمه نیاز داشته باشید، می‌توانید موضوع را با تیم پشتیبانی ما هماهنگ کنید.

متخصصان حرفه ای در ترجمه عمران

ترجمه مقالات عمران با ترجمه در کارت پروژه توسط چه کسانی انجام می‌شود؟ ما در کارت پروژه با مترجمان متخصص در رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی مختلف همکاری می‌کنیم. همان‌طور که در بررسی مراحل ترجمه عمران تخصصی در این وبسایت خواندید، اولین گام انتخاب بهترین مترجم متخصص و حرفه‌ای عمران برای ترجمه‌ی سفارش شماست. برای انجام ترجمه مقالات اسکوپوس عمران با بهترین کیفیت، مناسب‌ترین مترجم با توجه به گرایش تحصیلی، تجربه در ترجمه مقالات مشابه، چاپ مقاله در زبان مقصد و داشتن زمان کافی برای تحویل به موقع انتخاب می‌شود.

خدمات ترجمه عمران در فرمت‌ها و مدیاهای مختلف

علاوه بر ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی عمران، همکاران ما آماده‌ی برگردان انواع فایل‌ها و فرمت‌ها به زبان مورد نظر شما هستند. خواه فایل مورد نظر شما یک ویدئو، پادکست یا کتاب باشد، ترجمه محتوای مورد نظر به صورت کاملاً تخصصی در این وبسایت انجام خواهد شد. هم‌چون سفارش سفارش ترجمه تخصصی مقاله عمران، برای ثبت سفارش ترجمه عمران در قالب فرمت‌های و مدیاهای مختلف، سفارش خود را از طریق فرم سفارش، تلگرام یا واتساپ برای ما ارسال کنید.

ترجمه مقاله اساسی (Base) برای نگارش پایان‌نامه عمران به زبان های مختلف

ترجمه مقالات مهندسی عمران از فارسی به انگلیسی را می‌توان به عنوان یکی از پرتکرارترین درخواست‌های دانشجویان معرفی کرد. چرا که اغلب مقالات روز دنیا به این زبان تالیف و چاپ شده و برای دسترسی به منابع دست اول، ترجمه از انگلیسی به فارسی یک ضرورت بسیار مهم است. ترجمه مقالات مهندسی عمران از انگلیسی به فارسی را نیز می‌توان به عنوان یکی از سفارش‌های مهم دانشجویان برای چاپ مقاله در مجلات و ارائه‌ی متون و کتاب‌های نگارش شده به دانشگاه‌های خارج از کشور برشمرد.

اما علاوه بر این موارد، ترجمه مقالات عمران از و به همه زبان‌ها در کارت پروژه انجام می‌شود. شما می‌توانید سفارش ترجمه‌ی خود را از زبان‌های آلمانی، عربی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی و … به زبان مورد نظر خود در این وبسایت ثبت کنید.

ترجمه عمران بر اساس فرمت ژورنال‌های معتبر

ترجمه ی مقاله های ISI عمران برای چاپ در ژورنال های خارجی علاوه بر دانش فنی در زمینه‌ی ترجمه و تخصص در رشته‌ی عمران، مستلزم داشتن تجربه در این زمینه است. ترجمه خوب و با کیفیت مقاله عمران تنها لازمه‌ی چاپ این مقالات در مجلات معتبر علمی جهان نیست. بلکه پیش از هر چیز مترجم باید با ساختار استاندارد برای تالیف و چاپ مقاله در این مجلات آشنا باشد.  سایت ترجمه عمران کارت پروژه آماده‌ی ترجمه‌ی حرفه‌ای مقالات با بهترین کیفیت برای چاپ در ژورنال‌های خارجی و مجلات علمی در رشته‌ی تحصیلی عمران است.

مزایای ترجمه متون تخصصی عمران آنلاین در کارت پروژه

چه چیزی کارت پروژه از دیگر وبسایت‌های ترجمه عمران متمایز می‌کند؟

 • ترجمه با تضمین کیفیت و به صورت کاملاً تخصصی
 • ترجمه مقاله عمران توسط بهترین مترجم
 • ترجمه ارزان مقاله عمران و با تخفیفات دانشجویی
 • ترجمه سریع مقاله عمران و تحویل آن در کم‌ترین زمان ممکن
 • پشتیبانی پس از تحویل ترجمه مقاله دانشجویی انگلیسی عمران به دانشجو
 • ترجمه از و به همه‌ی زبان‌ها
 • انجام ترجمه انسانی مقاله عمران نگارش روان و دقیق

نمونه‌های مقاله انگلیسی عمران با ترجمه

اگر برای ثبت سفارش ترجمه متون عمران به دانلود نمونه کار برای بررسی کیفیت و انتخاب سطح کیفیت نیاز دارید، می‌توانید از لیست زیر مواردی را برای دریافت نمونه انتخاب کنید. در ادامه برخی از خدمات مهم ما را در زمینه‌ی ترجمه مقاله های عمومی عمران و متون تخصصی این رشته می‌خوانید.

 • ترجمه چکیده پایان نامه عمران
 • ترجمه تخصصی فایل های صوتی و تصویری عمران
 • ترجمه متن عمران
 • ترجمه کتاب عمران
 • ترجمه مقاله عمران از عربی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله عمران از روسی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله عمران از ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله عمران از آلمانی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله عمران از کردی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله عمران از اسپانیایی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله عمران از فرانسوی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله عمران از اردو به فارسی و بالعکس
 • ترجمه مقاله عمران از چینی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه پروژه عمران
 • ترجمه تمرین دانشگاهی عمران
 • ترجمه متون و قراردادهای بازرگانی عمران
 • سایت ترجمه تخصصی عمران
 • ترجمه مقالات علمی و پژوهشی، ISI و ISC عمران
 • ترجمه اسناد و مدارک رسمی و اداری شرکتهای مهندسی عمران
 • ترجمه تخصصی کاتالوگ و بروشورهای عمران
 • ترجمه مقاله خاك و پی
 • ترجمه مقاله آب و فاضلاب
 • ترجمه مقاله مدیریت منابع آب
 • ترجمه مقاله امنیت زلزله
 • ترجمه مقاله پدافند غیر عامل
 • ترجمه مقاله حمل و نقل
 • ترجمه مقاله ژئوتکنیک
 • ترجمه مقاله خطوط راه‌آهن
 • ترجمه مقاله خطوط راه‌آهن
 • ترجمه مقاله ساختمان های هوشمند
انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله عمران در کارت پروژه
انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله عمران در کارت پروژه

ترجمه تخصصی مقاله عمران تهران

خدمات ترجمه مقاله مهندسی عمران در وبسایت کارت پروژه به صورت آنلاین ارائه می‌شود. به این صورت دانشجویان می‌توانند برای سفارش ترجمه تخصصی متون عمران به این وبسایت مراجعه کرده یا از طریق پیام‌رسان‌های واتساپ و تلگرام فایل‌های خود را برای همکاران مترجم ما ارسال کنند.

ترجمه مقاله تمام گرایش‌های عمران

فرقی نمی‌کند در چه گرایشی از رشته‌ی عمران تحصیل می‌کنید. سفارش ترجمه مقاله رشته عمران در تمامی گرایش‌های تحصیلی این رشته در کارت پروژه پذیرفته می‌شود. در ادامه توضیحاتی را در خصوص ترجمه در گرایش‌های مختلف رشته‌ی عمران مطالعه می‌کنید.

 • ترجمه مقاله عمران مهندسی سازه های دریایی
 • ترجمه مقاله عمران گرایش مهندسی و مدیریت منابع آب
 • ترجمه مقاله عمران گرایش مهندسی حمل و نقل
 • ترجمه مقاله عمران گرایش مهندسی ژئوفیزیک
 • ترجمه مقاله عمران گرایش مهندسی محیط زیست
 • ترجمه مقاله عمران گرایش مهندسی و مدیریت ساخت

ترجمه مقاله عمران – عمران

سالانه تحقیقات بسیاری در حیطه‌ی مهندسی عمران در جهان انجام می‌شود. خروجی این تحقیقات و آزمایشات، به‌طور معمول در قالب مقالاتی در مجلات علمی مطرح دنیا به چاپ می‌رسند. چاپ مقاله یکی از راه‌های ارائه‌ی یافته‌های جدید و کمک به پیشرفت علم در این حوزه است. اما آیا تمام مقالات دنیا به زبان انگلیسی تالیف می‌شوند؟ خیر. محققان و دانشمندان علم عمران در سراسر جهان در حوزه‌های مختلف این علم اعم از مهندسی سازه، مهندسی زلزله و … اقدام به تولید علم می‌کنند. یافته‌های این پژوهشگران برای چاپ در مجلات علمی بین‌المللی به زبان انگلیسی ترجمه می‌شود. این موضوع اهمیت ترجمه مهندسی عمران به صورت تخصصی را بیش از پیش آشکار می‌کند.

دسترسی به این منابع برای مطالعه و انجام تحقیقات در مهندسی عمران نیز باعث شده تا نیاز به ترجمه مقاله انگلیسی عمران – عمران بیش از پیش احساس شود. به لطف ترجمه تخصصی عمران – عمران دانشجویان می‌توانند از منابع دست اول جهان برای دستیابی به داده‌های جدید استفاده کنند. اما فراموش نکنید که هر اندازه یک ترجمه‌ی خوب می‌تواند راهی ایده‌آل برای بهره‌مندی این دستاوردها به شمار می‌آید. به همان اندازه نیز ترجمه‌های غیرحرفه‌ای می‌توانند درک متون را با دشواری همراه کرده و حتی از اعتبار متن ترجمه شده بکاهند.

ترجمه مقاله عمران نقشه برداری

مهندسی نقشه برداری یکی از گرایش‌های رشته‌ی عمران است. البته از نگاه بسیاری افراد این گرایش خود مکمل مهندسی عمران بوده و نمی‌تواند بخشی از آن باشد. این رشته‌ی تحصیلی خود گرایش‌های مختلفی دارد. از میان این گرایش‌ها می‌توان به سنجش از راه دور و سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی به عنوان مهم‌ترین موارد اشاره کرد. انجام تحقیق، سمینار و تالیف مقاله از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های دانشجویان در طی دوران تحصیل در این رشته است. از آن‌جایی که به بسیاری از دستاوردهای علمی این حوزه در مجلات بین‌المللی و به زبان انگلیسی به چاپ می‌رسند، ترجمه مقاله انگلیسی عمران نقشه برداری را می‌توان تنها را دسترسی به منابع به‌روز دنیا دانست.

علاوه بر این دانشجویان در گرایش‌های مختلف این رشته هم‌چون گرایش فتوگرامتری، ژئودزی و … ممکن است بخواهند مقالات و سمینارهای خود را در ژورنال‌های علمی دنیا به چاپ برسانند. در این موارد نیز ترجمه تخصصی نقشه برداری به انگلیسی به ضرورت بدل می‌شود. بسیار مهم است که ترجمه‌ی متون به صورت تخصصی و توسط افرادی انجام شود که حداقل تجربه‌ی چاپ چند مقاله در این مجلات را داشته باشند. ترجمه مهندسی عمران در این زمینه ترجیحاً بهتر است توسط متخصصین گرایش نقشه‌برداری انجام شود که در ترجمه تخصصی مهارت بالایی دارند.

انجام صفر تا صد ترجمه مقاله عمران توسط کارت پروژه
انجام صفر تا صد ترجمه مقاله عمران توسط کارت پروژه

ترجمه مقاله عمران عمران – آب

مدیریت منابع آب یکی از ضرورت‌های مهم در اجرای طراح‌های عمرانی‌ست. به دلیل اهمیت این موضوع، در مهندسی عمران گرایشی تخصصی برای آن در نظر گرفته شده است. در این گرایش تحصیلی هدف افزایش استفاده موثر از آب و کاهش هدر رفت و خسارت در این حوزه است. یافتن بهترین راهکارها برای انتقال، کنترل و بهره‌مندی از آب را می‌توان هدف نهایی این گرایش تحصیلی دانست. سالانه مقالات علمی متعددی در زمینه‌ی بهبود کیفیت منابع، جلوگیری از تنش‌های آبی و … به چاپ می‌رسانند. این مقالات عموماً در مجلاتی هم‌چون Wager Science And Engineering به چاپ می‌رسند.

هم‌چنین اگر به دنبال یافتن مقالاتی در زمینه‌ی مدیریت منابع آب هستید می‌توانید به سراغ ژورنال‌هایی هم‌چون Resources Management بروید. شما می‌توانید مقالات مورد نظر خود را در این مجلات انتخاب کرده و ترجمه‌ی آن‌ها را به یک مترجم متخصص در ترجمه مهندسی عمران بسپارید. ترجمه مقاله انگلیسی عمران – آب مستلزم داشتن تخصص در این حوزه است. چرا که متون چاپ شده در این حوزه، مملو از اصطلاحات تخصصی بوده و درک مطالب عنوان شده تنها از یک متخصص رشته‌ی مهندسی آب برمی‌آید. چنان‌چه مقاله یا تحقیقی در این زمینه انجام داده‌اید و قصد دارید آن را در یکی از ژورنال‌های معتبر جهان به چاپ برسانید، می‌توانید از خدمات ترجمه تخصصی عمران – آب در کارت پروژه بهره‌مند شوید.

ترجمه مقاله عمران مهندسی سازه

مهندسی سازه از دیگر گرایش‌های مهم رشته‌ی تحصیلی عمران است. همان‌طور که از نام آن پیداست، در این گرایش به طور تخصصی به سازه مباحثی هم چون انواع سازه‌ها و مواد اولیه‌ی مورد استفاده در ساخت آن‌ها پرداخته می‌شود. بررسی رفتار اتصالات، مطالعه بر روی سازه‌های مختلف هم‌چون سازه‌های با سیستم ترنسفر اسلب، سازه‌های اوتریگر دار و … از دیگر مباحث مهم در این گرایش تحصیلی هستند.

دانشجویان و پژوهشگران این حوزه‌هایی هم‌چون تحلیل‌های المان محدود، بهسازی لرزه‌ای، تئوی الاستیسته، دینامیک سازه و … تحقیقات و مطالعات گسترده‌ای انجام می‌دهند. در مهندسی سازه، متخصصین المان‌ها و ویژگی‌های مختلف مصالح هم‌چون چگالی، مقاومت کششی و خمشی، سختی و … را مورد بررسی قرار می‌دهند. انجام تحقیقات برای درک تاثیر شرایط محیطی هم‌چون فشار، دما و … از دیگر فعالیت‌های تخصصی این رشته محسوب می‌شوند.

حاصل تحقیقات و آزمایش‌های دانشمندان و دانشجویان این حوزه در مجلاتی هم‌چون Composite Structures به چاپ می‌رسد. مجله‌ی Construction And Building Materials از دیگر ژورنال‌های معتبر است که با ترجمه مقاله انگلیسی مهندسی سازه می‌توانید از مقالات چاپ شده در آن به عنوان منبع در تحقیقات خود استفاده کنید. چنان‌چه مقاله‌ای در این حوزه تالیف کرده‌اید و قصد دارید آن را در مجلاتی هم‌چون Engineering Structures به چاپ برسانید، می‌توانید سفارش ترجمه تخصصی سازه را در این وبسایت ثبت کنید.

ترجمه مقاله عمران مهندسی آب و سازه‌های هیدرولیکی

تحقیق، تحلیل و تلاش برای بهینه‌سازی سازه‌های هیدرولیکی، هدف هم این گرایش تحصیلی‌ست. در گرایش مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی، به مباحثی در حوزه‌های ژئوتکنیک، منابع آب و حفظ محیط زیست نیز پرداخته می‌شود. ترجمه مقاله انگلیسی عمران مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی در حوزه‌های مختلف هم‌چون کشاورزی، نیروگاه‌های آبی و … امکان مطالعه در این زمینه‌ها را برای دانشجویان فراهم آورده است. مقالات متعددی در زمینه‌هایی نظیر خطوط انتقال آب، سدسازی، مدیریت منابع آب و … در مجلات و منابع علمی مختلف دنیا به چاپ می‌رسند.

از آن‌جایی که تمام دانشجویان دانش آموخته‌ی زبان نبوده و بر زبان تخصصی این رشته مسلط نیستند، یافتن مترجمی تخصصی برای ترجمه تخصصی عمران مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی به فارسی یکی از نیازهای اساسی آن‌ها در طول تحصیل تلقی می‌شود.

هم‌چنین دانشجویان خود ممکن است در طول تحصیل مقالات ارزشمندی را در زمینه‌هایی نظیر طراحی و بهینه‌سازی سازه‌های هیدرولیکی، سدها، مهندسی رودخانه، تونل‌ها و … تالیف کنند. تلاش برای ترجمه مهندسی عمران و چاپ این مقالات در مجلات علمی معتبر دنیا، سبب شده یافتن یک مترجم تخصصی حرفه‌ای در ترجمه مقالات ISI به یکی از نیازهای این دانشجویان بدل شود. برای ترجمه مقالات تالیفی خود با حفظ محرمانگی، متون تخصصی خود را برای ترجمه‌ی تخصصی و نگارش مقاله‌ی انگلیسی استاندارد در کارت پروژه ثبت کنید.

ترجمه نتیو و تخصصی مقاله عمران در سراسر ایران

انجام ترجمه مقاله عمران با تسلط بر اصطلاحات به صورت آنلاین ارائه می‌شود. برای بهره‌مندی از این خدمات کافی‌ست وارد وبسایت کارت پروژه شده و فرم سفارش را به دقت پر کنید. برای سفارش ترجمه عمران هم‌چنین می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌های تلگرام و واتساپ با ما تماس بگیرید. به لطف ارائه‌ی خدمات به صورت آنلاین، دانشجویان در سراسر کشور می‌توانند از این خدمات و دانش و تجربه‌ی مترجمین تخصصی ما بهره‌مند شوند.