انجام پروژه کسر خدمت مکانیک ❤️ 100%تضمینی و فوری

انجام پروژه کسر خدمت مکانیک
انجام پروژه کسر خدمت مکانیک

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه دانشجویی ، انجام پروژه کسر خدمت ، انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام پروژه کسر خدمت مکانیک شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت سفارش مشاوره و انجام پروژه های کسر خدمت مکانیک در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

نحوه ثبت سفارش انجام پروژه کسر خدمت مکانیک در کارت پروژه چگونه می باشد؟

برای ثبت سفارش می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:

1- شما می توانید از طریق فرم سفارش نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

2- ارسال پیام در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، ایتا و واتساپ و… یک روش دیگر برای ثبت سفارش است.

3-روش دیگر ثبت سفارش شماره گیری با شماره تماس 09104503300 می باشد.

اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت سفارش انجام پروژه کسر خدمت مکانیک در کارت پروژه چه می باشد؟

شما برای ثبت سفارش در کارت پروژه به موارد زیر نیاز دارید:

اطلاعات ضروری که باید ثبت گردد: مقطع تحصیلی، موضوع، رشته تحصیلی، شماره همراه و توضیحات پروژه

اطلاعات غیر ضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک چقدر است؟

هزینه و زمان انجام پروژه ها یکسان نمی باشد و نسبت به هر پروژه متفاوت است. پس از بررسی سفارش شما توسط کارشناسان کارت پروژه این دو مورد خدمتتان اعلام خواهد شد.
همچنین شما می توانید سفارش خود را زودتر از حد معمول دریافت کنید کافی است این موضوع را با کارشناسان کارت پروژه در میان بگذارید تا هزینه و زمان متناسب با آن خدمتتان اعلام شود.

مقدار زمان لازم برای بررسی پروژه کسر خدمت مهندسی مکانیک و اعلام نتیجه بررسی صورت گرفته چقدر می باشد؟

زمان و هزینه لازم برای انجام پروژه ها در هر پروژه ای متفاوت می باشد و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغیر است.

در کارت پروژه، کدام اساتید و متخصصان پروژه شما را انجام می دهند؟

تمامی سفارش های ثبت شده در کارت پروژه در 4 سطح مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. تفاوت این پلن ها در این است که اساتیدی که پروژه شما را انجام می دهند از دانش و تجربه متناسب با همان سطح پلنی که انتخاب کرده اید برخوردار می باشند. پس از بررسی پروژه شما توسط کارشناسان کارت پروژه سطح مورد نیاز برای پروژه شما خدمتتان اعلام خواهد شد.

چطور می توانیم به کارت پروژه اعتماد کرده و سفارش خود را به تیم کارت پروژه بسپاریم؟

شما به آسانی می توانید به ما اعتماد کنید زیرا ما در کارت پروژه ابتدا 50 درصد هزینه پروژه را از شما دریافت می کنیم و 50 درصد باقی مانده را در انتهای پروژه از شما دریافت خواهیم کرد. کارت پروژه دارای سابقه ای 11 سال در زمینه انجام پروژه دانشجویی است و این سابقه فعالیت می تواند یکی از گزینه ها برای اعتماد شما به ما باشد.

انجام پروژه کسر خدمت مکانیک

سال‌های سال است که آقایان ایرانی برای اشتغال با مانعی به نام خدمت نظام وظیفه روبرو هستند. زیرا همان طور که همه ما می‌دانیم تا زمانی که فرد خدمت سربازی را به پایان نرساند و کارت پایان خدمت دریافت نکند، نمی‌تواند به طور رسمی وارد عرصه کار و اشتغال شود. در این میان تحصیل‌کردگان دانشگاهی بیش از همه وجود این مانع را احساس می‌کنند، چرا که آنها طلایی‌ترین سال‌های عمر خود را در دانشگاه‌ها گذرانده و به امید ترسیم آینده‌ای بهتر قدم در راه تحصیل گذاشته‌‎اند.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت، سرعت عمل بالا و کارشناسان برتر در انجام پروژه کسر خدمت مکانیک
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت، سرعت عمل بالا و کارشناسان برتر در انجام پروژه کسر خدمت مکانیک

خوشبختانه خبر خوب برای این افراد این است که براساس یک قانون تقریباً جدید، می‌توان با انجام یک یا دو پروژه علمی، بخش زیادی از دوره سربازی را در خارج از پادگان‌های نظامی طی کرد.این طرح که به پروژه کسر خدمت معروف است، شامل دانشجویان مهندسی مکانیک هم می‌شود. انجام پروژه کسر خدمت رشته مهندسی مکانیک برای همه فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و در مواردی کارشناسی مهندسی مکانیک امکان‌پذیر است. با این وجود بسیاری از این افراد به دلیل موانع پیش روی انجام پروژه کسر خدمت مکانیک معمولاً از این فرصت طلایی چشم‌پوشی می‌کنند.

اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید، می‌توانید انجام پروژه کسر خدمت حین سربازی مهندسی مکانیک را به ما در کارت پروژه بسپارید. ما در کارت پروژه بیش از 11 سال است در زمینه انجام پروژه کسری خدمت رشته مکانیک و سایر رشته‌های تحصیلی تجربه داریم.

ما در کارت پروژه به لطف بهره‌گیری از کارشناسان متخصص و مجرب انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک را با بالاترین کیفیت برعهده می‌گیریم. در ادامه بیشتر در مورد انجام پروژه کسر خدمت نظام وظیفه مکانیک با شما صحبت می‌کنیم. پس اگر دغدغه انجام طرح کسر خدمت سربازی مکانیک را دارید، با ما همراه شوید.

پایان نامه و پروپوزال، نگارش مقالات علمی و پروژه کسر خدمت مهندسی مکانیک
پایان نامه و پروپوزال، نگارش مقالات علمی و پروژه کسر خدمت مهندسی مکانیک

انجام پروژه کسر خدمت لیسانس مکانیک

براساس قوانین در حالت کلی تنها دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می‌توانند از این قانون استفاده کنند. با این وجود در برخی موارد انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی لیسانس مکانیک برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی که غیبت نداشته باشند، امکان‌پذیر است.

در این حالت فرد تنها در صورتی می‌تواند از این قانون استفاده کند که عضو بنیاد نخبگان باشد و تائیدیه این بنیاد را داشته باشد.

انجام پروژه کسر خدمت فوق لیسانس مکانیک

طرح کسر خدمت سربازی شامل دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد انواع گرایش‌های رشته مهندسی مکانیک می‌شود. در این صورت فرد می‌تواند با انتخاب دو پروژه نهایتاً تا 19 ماه و در برخی موارد استثنایی تا 21 ماه از انجام خدمت سربازی معاف شود.

صفر تا صد انجام پروژه های کسر خدمت مکانیک
صفر تا صد انجام پروژه های کسر خدمت مکانیک

انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی فوق لیسانس مکانیک تنها در صورتی امکان‌پذیر است که فرد نباید غیبت داشته باشد، البته در صورتی که غیبت فرد از نظر سازمان نظام وظیفه موجه تشخیص داده شود، در صورت انجام پروژه، مشکلی برای او به وجود نمی‌آید.

انجام پروژه کسر خدمت دکتری مکانیک

به جرات می‌توان گفت که این قانون یکی از بهترین قوانین نظام وظیفه برای دانشجویان دکتری است. زیرا خصوصاً در رشته مکانیک، فارغ‌التحصیلان دکتری از توانایی‌های خارق‌العاده‌ای بهره‌مند هستند که با انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی دکتری مکانیک می‌توانند از این توانایی‌ها به نفع خود و جامعه استفاده کنند.

از طرف دیگر در صورتی که فرد پروژه کاربردی و مناسبی را انتخاب کند، احتمال اینکه در آینده در بخش‌های علمی و تحقیقاتی نیروهای مسلح فعالیت کند، افزایش پیدا می‌کند.

انجام پروژه کسر خدمت مکانیک توسط حرفه ای ها
انجام پروژه کسر خدمت مکانیک توسط حرفه ای ها

خدمات کارت پروژه در زمینه انجام پروژه کسر خدمت مکانیک

پروژه کسر خدمت همان طور که از نامش پیداست، یک پروژه علمی و تحقیقاتی است و همانند سایر پروژه‌ها در این حوزه،ها، چالش‌های خاص خود را دارد؛ از طرف دیگر دفاع از این پروژه‌ها نیز گاهاً کار آسانی نیست. از این رو معمولاً دانشجویان نمی‌توانند به تنهایی از پس انجام پروژه کسر خدمت مکانیک بربیایند.

در این صورت ما به شما توصیه می‌کنیم که برای انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک روی ما در کارت پروژه حساب باز کنید. چون ما سال‌هاست در زمینه ارائه خدمات انجام پروژه کسر خدمت مکانیک فعالیت می‌کنیم و تاکنون هزاران پروژه کسر خدمت موفق را به انجام رسانده‌ایم.

پروژه‌های ما در کارت پروژه آنچنان کیفیت بالایی دارند که در برخی موارد زمینه اشتغال دانشجو در نیروهای مسلح را فراهم کرده‌اند.

انجام پروژه کسر خدمت مکانیک در تمامی مقاطع و رشته ها
انجام پروژه کسر خدمت مکانیک در تمامی مقاطع و رشته ها

هزینه و تعرفه انجام پروژه کسر خدمت مکانیک

با این اوصاف بسیاری از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مهندسی مکانیک می‌خواهند از این طرح طلایی استفاده کنند، اما دغدغه هزینه انجام پروژه کسر خدمت مکانیک ممکن است باعث دلسرد شدن بعضی از آنها شود.

اگر این طور است، ما برای این افراد خبر خوبی داریم، چرا که هزینه انجام پروژه جایگزین خدمت مکانیک در کارت پروژه بسیار مناسب است. زیرا ما در کارت پروژه قیمت پروژه کسر خدمت کارشناسی ارشد مکانیک و دکتری این رشته را براساس منطقی‌ترین معیارها محاسبه می‌کنیم.

بهترین قیمت انجام پروژه کسر خدمت مکانیک

یک پروژه کسر خدمت می‌تواند از 2 ماه تا نهایتاً 11 ماه کسری خدمت را برای فرد به دنبال داشته باشد. این بدان معنی است که پروژه‌های انتخاب شده برای این طرح، همگی در یک سطح نیستند. به عنوان مثال برخی از پروژه‌ها عملی و برخی نظری هستند، از این رو نمی‌توان مبلغ مشخصی را به عنوان هزینه انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک تعیین کرد.

با این وجود انجام ارزان پروژه کسر خدمت مکانیک برای ما در کارت پروژه اولویت دارد، از این رو سعی می‌کنیم هزینه انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک را به صورت رقابتی تعیین کنیم.

انجام پروژه کسر خدمت مکانیک با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت و در سریع ترین زمان
انجام پروژه کسر خدمت مکانیک با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت و در سریع ترین زمان

زمان مورد نیاز انجام پروژه کسر خدمت سربازی مکانیک

از آنجایی که پروژه‌های مشمول طرح کسر خدمت از نظر سختی و روند کار کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند، نمی‌توان به طور کلی زمان مشخصی را به عنوان زمان لازم برای انجام پروژه کسر خدمت مکانیک اعلام کرد.

با این وجود ما در کارت پروژه سعی می‌کنیم که با توجه به سطح پروژه و شرایط فرد، انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک را با سرعت مناسبی به انجام برسانیم.

گارانتی و راه‌های اعتماد در انجام پروژه کسر خدمت مکانیک

ما در کارت پروژه با دغدغه‌های شما آشنایی داریم و می‌دانیم که ضمانت در انجام پروژه کسر خدمت مکانیک برای شما چقدر اهمیت دارد، از این رو در تضمین کیفیت کار خود از دو اصل زیر پیروی می‌کنیم:

براساس اصل اول، شما بعد از دریافت فایل آماده پروژه از کارت پروژه تا 72 ساعت مهلت بررسی دارید؛ این مهلت برای رفع ابهامات و سوالات شما و اصلاح موارد احتمالی در نظر گرفته شده است.

از طرف دیگر نصف مبلغ پروژه به عنوان ضمانت حسن انجام کار نزد شما باقی می‌ماند و بعد از اینکه پروژه مورد تائید شما قرار گرفت، این مبلغ دریافت می‌شود.

انجام پروپوزال، پایان نامه و انجام پروژه کسری خدمت مکانیک
انجام پروپوزال، پایان نامه و انجام پروژه کسری خدمت مکانیک

نحوه پشتیبانی انجام پروژه کسر خدمت مکانیک

پاسخگویی به موقع و سریع یکی از اولویت‌های اصلی ما در کارت پروژه است. بدین منظور اعلام قیمت انجام پروژه کسر خدمت مکانیک در کمتر از 12 ساعت صورت می‌گیرد. درضمن در تمام طول انجام پروژه کارشناسان زیربط در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

از این رو هر زمانی در طول انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک با هر سوال یا مشکلی روبرو شدید، می‌توانید در اسرع وقت با ما در کارت پروژه در میان بگذارید.

انجام با‌کیفیت پروژه کسر خدمت مکانیک

انجام پروژه کسر خدمت مکانیک بسیار فراتر از چند ماه کسری خدمت سربازی اهمیت دارد، زیرا این پروژه به بخشی از رزومه فرد تبدیل می‌شود و گاهی اوقات نقش سرنوشت‌سازی در آینده او ایفا می‌کند، به همین دلیل کیفیت پروژه کسر خدمت مکانیک بسیار مهم است.

ما در کارت پروژه به این موضوع واقف هستیم، از این رو کیفیت کار در انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک برای ما در اولویت اول قرار دارد.

انجام سریع، دقیق، مطمئن و ممتاز پروژه کسری خدمت مکانیک
انجام سریع، دقیق، مطمئن و ممتاز پروژه کسری خدمت مکانیک

متخصصان حرفه‌ای در انجام پروژه کسر خدمت ارشد و دکتری مکانیک

مهندسی مکانیک رشته بسیار گسترده‌ایی است و شامل گرایش‌های مختلفی می‌شود. از طرف دیگر این رشته نقش مهمی در صنایع دفاعی دارد، از این رو انجام حرفه‌ای پروژه کسر خدمت مکانیک باید حتماً توسط یک کارشناس مجرب و متخصص در همان رشته و گرایش صورت بگیرد.

خوشبختانه ما در کارت پروژه با صدها متخصص مختلف در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری همکاری می‌کنیم، از این رو انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک شما را به باصلاحیت‌ترین فرد ممکن می‌سپاریم.

چرا برای انجام پروژه کسر خدمت مکانیک، کارت پروژه را انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال بهترین موسسه انجام پروژه کسر خدمت مهندسی مکانیک ما به دلایل زیر کارت پروژه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

زیرا اولاً انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک در کارت پروژه به صورت تضمینی و با بالاترین کیفیت انجام می‌شود، ثانیاً قیمت انجام پروژه کسر خدمت مکانیک در کارت پروژه به صورت رقابتی تعیین می‌گردد و از همه مهمتر، ما از صفر تا صد روند انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک همراه شما هستیم و در تمام روند کار پاسخگوی سوالات و ابهامات شما خواهیم بود.

انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک

قبل از اینکه بخواهید برای گرفتن پروژه کسر خدمت اقدام کنید، باید توجه داشته باشید که نباید به هیچ وجه غیبت داشته باشید؛ مگر در موارد استثنایی. در این صورت شما می‌توانید در دوران تحصیل و یا حتی بعد از فارغ‌التحصیلی برای انجام پروژه کسر خدمت مکانیک اقدام کنید. هر چند توصیه می‌شود که برای جلوگیری از احتمال غیبت، حداقل یک ماه قبل از فارغ‌التحصیلی اقدام کنید.

انجام صفر تا صد پروژه های کسر خدمت مکانیک
انجام صفر تا صد پروژه های کسر خدمت مکانیک

انجام پروژه کسر خدمت حین سربازی مهندسی مکانیک

اگر قصد دارید در حین انجام خدمت نظام وظیفه برای انجام پروژه کسر خدمت مکانیک اقدام کنید، باید توجه داشته باشید که 6 یا 8 ماه قبل از پایان خدمت برای دریافت پروژه اقدام کنید. چون در غیر این صورت با توجه به طول مدت روند دریافت پروژه و مدت زمان انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک عملاً نمی‌توانید بهره مناسبی از این طرح ببرید.

انجام طرح کسر خدمت سربازی مکانیک

در انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک مهم نیست که شما در چه سازمانی خدمت می‌کنید. به عنوان مثال ممکن است فردی که در نیروی انتظامی خدمت می‌کند، بخواهد از سپاه یا ارتش پروژه کسر خدمت بگیرد.

انجام پروژه کسر خدمت نظام وظیفه مکانیک

براساس قانون فرد فقط می‌تواند نهایتاً دو پروژه برای کسر خدمت بگیرد و تا 19 ماه از انجام خدمت سربازی معاف شود. درضمن طول مدت کسر خدمت برای هر پروژه نهایتاً تا 6 ماه است.

اما خوشبختانه دانشجویان رشته مهندسی مکانیک که معمولاً پروژه‌های تحقیقاتی آنها مستلزم انجام شبیه‌سازی است، می‌توانند به ازای هر پروژه تا 9 ماه از امکان کسری خدمت بهره‌مند شوند.

مراحل سفارش پروژه کسر خدمت مکانیک در کارت پروژه

برای سفارش انجام پروژه کسر خدمت مکانیک باید در ابتدا تمام اطلاعات پروژه خود را در قالب فرم سفارش برای ما در کارت پروژه ارسال کنید. در مرحله بعد سفارش شما در کارت پروژه مورد بررسی قرار گرفته و حدود 12 تا 24 ساعت بعد (بسته به نوع پروژه) زمان و قیمت انجام طرح به شما اعلام می‌شود. در صورت موافقت، روند انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی مکانیک با پرداخت 50 درصد هزینه کار شروع می‌شود.