انجام پروژه کسر خدمت ارتش ❤️ 100%تضمینی و فوری

انجام پروژه کسر خدمت ارتش
انجام پروژه کسر خدمت ارتش

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه دانشجویی ، انجام پروژه کسر خدمت ، انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام پروژه کسر خدمت ارتش شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه مورد نظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت سفارش مشاوره و انجام پروژه های کسر خدمت ارتش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

سوالات متداول

برای سفارش انجام پروژه کسر خدمت ارتش چه روش هایی وجود دارد؟

برای این کار شما می‌توانید از 3 روش زیر استفاده کنید:

1- فرم موجود در صفحه را تکمیل کنید.

2- در شبکه های اجتماعی (واتساپ، تلگرام، ایتا) پیام ارسال کنید.

3- با کارشناسان کارت پروژه تماس بگیرید:
09104503300

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش انجام پروژه کسر خدمت ارتش چیست؟

اطلاعات ضروری: شامل مقطع تحصیلی، موضوع، رشته تحصیلی، شماره همراه و توضیحات پروژه

اطلاعات غیر ضروری: نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

زمان و هزینه لازم برای انجام پروژه کسر خدمت ارتش چقدر است؟

برای هزینه و زمان انجام این پروژه نمی‌توان عدد دقیقی بیان کرد. این دو مورد بستگی به رشته و موضوع شما دارد، بنابراین پس از بررسی پروژه شما خدمت شما اعلام می‌شود.

گاهی افراد نیاز دارن پروژه خود را زودتر از زمان معمول دریافت کنند، در این صورت کافی است این موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا هزینه و زمان متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود .

بررسی سفارش انجام پروژه کسری خدمت ارتش چقدر زمان می‌برد؟

زمان و هزینه لازم برای بررسی سفارش انجام پروژه کسری خدمت ارتش از حدود 1 تا 12 ساعت متغیر است.

پروژه کسر خدمت ارتش شما در کارت پروژه توسط چه کارشناسانی انجام می‌شود؟

تمامی سفارش های ثبت شده در کارت پروژه در 4 سطح مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. تفاوت این پلن ها در این است که اساتیدی که پروژه شما را انجام می دهند از دانش و تجربه متناسب با همان سطح پلنی که انتخاب کرده اید برخوردار می باشند. پس از بررسی پروژه شما توسط کارشناسان کارت پروژه سطح مورد نیاز برای پروژه شما خدمتتان اعلام خواهد شد.

چطور می توانیم به کارت پروژه اعتماد کرده و سفارش خود را به تیم کارت پروژه بسپاریم؟

شما به آسانی می توانید به ما اعتماد کنید زیرا ما در کارت پروژه ابتدا 50 درصد هزینه پروژه را از شما دریافت می کنیم و 50 درصد باقی مانده را در انتهای پروژه از شما دریافت خواهیم کرد. کارت پروژه دارای سابقه ای 11 سال در زمینه انجام پروژه دانشجویی است و این سابقه فعالیت می تواند یکی از گزینه ها برای اعتماد شما به ما باشد.

انجام پروژه کسر خدمت ارتش

چندین سال است که خدمت سربازی در ایران برای مشمولین دارای تحصیلات دانشگاهی معنایی متفاوت پیدا کرده است. زیرا این افراد به موجب قانون از سال 1394 می‌توانند با انجام پروژه، از امکان کسر خدمت تا حداکثر 19 ماه بهره‌مند شوند. این قانون برای افرادی که ارتش را به عنوان یگان خدمت خود انتخاب می‌کنند نیز صدق می‌کند و این افراد نیز می‌توانند با انجام پروژه کسر خدمت ارتش از کسری خدمت در حین خدمت سربازی بهره‌مند شوند.

همین امر باعث شده که انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی ارتش برای این افراد به یک دغدغه تبدیل شود. تا حدودی نیز حق با آنها است، زیرا انجام پروژه کسری خدمت ارتش در نگاه اول بسیار سخت و پیچیده به نظر می‌رسد و به همین دلیل طبیعی است که خیلی‌ها بخواهند از امتیازات این طرح صرفنظر کنند.

ما برای این افراد خبر خوشی داریم، زیرا ما در کارت پروژه می‌توانیم انجام پروژه کسر خدمت حین سربازی ارتش را با بالاترین کیفیت و قیمتی بسیار مناسب، به جای شما عهده‌دار شویم.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت، سرعت عمل بالا و کارشناسان برتر در انجام پروژه کسر خدمت ارتش
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت، سرعت عمل بالا و کارشناسان برتر در انجام پروژه کسر خدمت ارتش

در این صورت کافی است به جای چشم‌پوشی از مزایای طرح کسر خدمت سربازی، انجام طرح کسر خدمت سربازی ارتش را به ما بسپارید. در ادامه بیشتر در مورد شرایط انجام پروژه کسر خدمت نظام وظیفه ارتش صحبت خواهیم کرد. پس اگر دغدغه نظام وظیفه و سربازی را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

خدمات کارت پروژه در زمینه انجام پروژه کسر خدمت ارتش

اگر ارتش را به عنوان یگان خدمت خود انتخاب کرده‌اید، می‌توانید در صورتی که رشته تحصیلی شما با نیازمندی‌های تحقیقاتی ارتش مطابقت داشته باشد، با انجام پروژه کسر خدمت ارتش بخش زیادی از دوران سربازی خود را در خارج از مراکز نظامی بگذرانید.

برای ما در کارت پروژه فرقی نمی‌کند که شما دانشجو یا دانش‌آموخته کدام رشته یا کدام مقطع تحصیلی هستید. چرا که ما بیش از 11 سال است در زمینه ارائه خدمات تحقیقاتی به دانشجویان و به طور خاص ارائه خدمات انجام پروژه کسر خدمت ارتش فعالیت می‌کنیم و تاکنون به هزاران نفر کمک کرده‌ایم مسیر خدمت سربازی خود را کوتاه کنند.

پایان نامه و پروپوزال، نگارش مقالات علمی و پروژه کسر خدمت ارتش
پایان نامه و پروپوزال، نگارش مقالات علمی و پروژه کسر خدمت ارتش

هزینه و تعرفه انجام پروژه کسر خدمت ارتش

پروژه‌های کسر خدمت بسته به موضوع پروژه و رشته و مقطع تحصیلی فرد شرایط متفاوتی دارند و دقیقاً به همین دلیل میزان کسری خدمت آنها با هم یکسان نیست.

از این رو طبیعی است که هزینه انجام پروژه کسر خدمت ارتش نیز براساس این معیارها تعیین شود و نتوان رقم ثابتی را برای هزینه انجام پروژه جایگزین خدمت ارتش اعلام کرد.

با این وجود ما در کارت پروژه به چند دلیل قیمت پروژه کسر خدمت کارشناسی ارشد ارتش و سایر مقاطع تحصیلی را بسیار رقابتی و مناسب تعیین می‌کنیم. زیرا اولاً کارشناسان ما تجربه زیادی در این زمینه دارند و همین امر باعث می‌شود که سریعتر بتوانند این پروژه‌ها را به انجام برسانند و از طرف دیگر همواره در کارت پروژه سعی می‌شود هزینه انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی ارتش به صورت رقابتی تعیین شود.

صفر تا صد انجام پروژه های کسر خدمت ارتش
صفر تا صد انجام پروژه های کسر خدمت ارتش

بهترین قیمت انجام پروژه کسر خدمت ارتش

همان طور که گفتیم انجام ارزان پروژه کسر خدمت ارتش برای ما در کارت پروژه اولویت دارد. با این وجود هیچ گاه کیفیت را فدای هزینه انجام پروژه نمی‌کنیم. گواه ادعای ما هزاران مشمولی هستند که به کمک کارت پروژه توانسته‌اند به راحتی از سد خدمت سربازی بگذرند.

برای اثبات ادعای ما می‌توانید هزینه انجام پروژه کسر خدمت ارتش از کارت پروژه را استعلام گرفته و با سایر موسسات هم‌سطح ما مقایسه کنید.

زمان مورد نیاز انجام پروژه کسر خدمت سربازی ارتش

همان طور که گفتیم سطح علمی و سختی پروژه‌های کسر خدمت، همانند پروژه‌های تحصیلی دانشگاهی با هم متفاوت است. از این رو انتظار می‌رود که پروژه‌های با سطح علمی بالاتر و یا پروژه‌های عملی، بسیار بیشتر از پروژه‌های سبک و تئوری به کار و زمان نیاز داشته باشند.

از طرف دیگر در بسیاری از موارد انجام پروژه کسر خدمت ارتش در مقطع دکتری، زمانبرتر از انجام همین پروژه‌ها در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی است.

از این رو ما در کارت پروژه بسته به شرایط پروژه شما، زمان لازم برای انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی ارتش را اعلام می‌کنیم. با این وجود اگر به هر دلیلی به دنبال انجام سریع پروژه خود بودید، می‌توانید پروژه‌تان را تحت عنوان پروژه فوری به ثبت برسانید که در این صورت بسیار سریع‌تر از حالت عادی انجام می‌شود.

انجام پروژه کسر خدمت ارتش توسط حرفه ای ها
انجام پروژه کسر خدمت ارتش توسط حرفه ای ها

گارانتی و راه‌های اعتماد در انجام پروژه کسر خدمت ارتش

طبیعی است در صورتی که شما بخواهید انجام پروژه کسر خدمت ارتش را به کارت پروژه یا هر موسسه دیگری بسپارید، به دنبال ضمانت در انجام پروژه کسر خدمت ارتش باشید. ما در کارت پروژه با دو روش زیر به شما تضمین لازم را می‌دهیم.

  • تضمین پشتیبانی: بعد از اینکه انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی ارتش در موعد مقرر اعلامی توسط کارشناسان کارت پروژه به پایان رسید. فایل آماده پروژه در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما 72 ساعت مهلت دارید آن را بررسی کنید. در این صورت قطعاً سوالات و ابهاماتی برای شما پیش می‌آید و شاید حتی ایراداتی در پروژه پیدا کنید. می‌توانید در این مهلت تمام این موارد را با کارشناس مربوطه در میان بگذارید.
  • پرداخت نصف مبلغ پروژه بعد از تائید: ما در کارت پروژه به کیفیت کار خود اطمینان داریم. از این رو در هنگام ثبت سفارش انجام پروژه کسر خدمت ارتش، تنها نصف مبلغ پروژه از شما اخذ می‌شود و مابقی بعد از تائید نهایی پروژه توسط شما دریافت می‌گردد.
صفر تا صد انجام پروژه های کسر خدمت ارتش
صفر تا صد انجام پروژه های کسر خدمت ارتش

نحوه پشتیبانی انجام پروژه کسر خدمت ارتش

قطعاً در حین انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی ارتش، ممکن است شما به دلایل مختلفی به پشتیبانی نیاز داشته باشید. زیرا به عنوان مثال در برخی از پروژه‌های سنگین‌تر باید قبل از دفاع نهایی، هر چند وقت یک بار گزارشی در مورد پروژه خود ارائه دهید.

در این موارد هر زمانی که نیاز به پشتیبانی و خدمات مشاوره‌ای داشتید، می‌توانید از طریق وب‌سایت و سایر راه‌های ارتباطی کارت پروژه با ما در ارتباط باشید و خواسته خود را مطرح کنید.

انجام با کیفیت پروژه کسر خدمت ارتش

در پروژه کسر خدمت نیز مانند پایان نامه، تنها کسانی می‌توانند بیشترین بهره را از تحقیقات خود ببرند که پروژه با کیفیتی آماده کرده باشند. ما نیز در کارت پروژه به این دلیل و از آنجایی که زمان کسری خدمت با کیفیت پروژه ارتباط مستقیمی دارد، همواره سعی داریم در هنگام انجام پروژه کسر خدمت ارتش از برترین استانداردها و معیارهای انجام چنین پروژه‌هایی تبعیت کنیم.

انجام پروژه کسر خدمت ارتش با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت و در سریع ترین زمان
انجام پروژه کسر خدمت ارتش با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت و در سریع ترین زمان

متخصصان حرفه‌ای در انجام پروژه کسر خدمت ارشد و دکتری ارتش

تخصصی بودن پروژه‌های کسر خدمت و الزامات خاص انجام این پروژه‌ها، باعث شده که انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی ارتش تنها از عهده کارشناسانی بربیاید که تجربه و تخصص لازم را در انجام این کار دارند.

تیم کارت پروژه با صدها متخصص خبره دانشگاهی همکاری می‌کند و به لطف وجود آنها توانسته در 11 سال گذشته پروژه‌های تحقیقاتی زیادی را به انجام برساند.

از این رو انجام حرفه‌ای پروژه کسر خدمت ارتش در کارت پروژه تنها به کارشناسی سپرده می‌شود که اولاً از نظر رشته، مقطع و گرایش تحصیلی با شما همخوانی داشته باشد و ثانیاً بتواند پروژه شما را در کمترین زمان ممکن به انجام برساند.

طبیعی است که ما در هنگام انتخاب کارشناس برای انجام یک پروژه کسر خدمت، فردی را انتخاب می‌کنیم که بیشترین تجربه را در زمینه پروژه شما داشته باشد.

انجام پروپوزال، پایان نامه و انجام پروژه کسری خدمت ارتش
انجام پروپوزال، پایان نامه و انجام پروژه کسری خدمت ارتش

چرا برای انجام پروژه کسر خدمت ارتش، کارت پروژه را انتخاب کنیم؟

اگر هنوز هم در انتخاب کارت پروژه به عنوان بهترین موسسه انجام پروژه کسر خدمت ارتش شک دارید، ما به دلایل زیر با شما پیشنهاد می‌کنیم که مانند بسیاری دیگر از مشمولان قبل از شما، کارت پروژه را انتخاب کنید:

  • بهره‌گیری از وجود کارشناسان متخصص و خبره
  • انجام صفر تا صد پروژه‌های کسر خدمت به صورت کامل
  • پشتیبانی و ارائه خدمات مشاوره‌ای
  • انجام پروژه کسر خدمت ارتش با مناسب‌ترین قیمت
  • کیفیت مناسب، تحویل فوری پروژه‌ها و ….

انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی ارتش

قبل از انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی ارتش باید به این نکته توجه داشته باشید که نباید زمان زیادی از فارغ‌التحصیلی شما گذشته باشد و حداکثر یک سال بعد از فارغ‌التحصیلی برای دریافت پروژه کسر خدمت وقت دارید.

انجام سریع، دقیق، مطمئن و ممتاز پروژه کسری خدمت ارتش
انجام سریع، دقیق، مطمئن و ممتاز پروژه کسری خدمت ارتش

انجام پروژه کسری نیروی هوافضای ارتش

سازمان هوا فضای ارتش یکی از پیشروترین سازمان‌های تحقیقاتی وابسته به وزارت دفاع است که بیشتر در زمینه‌های تحقیقاتی و نوآوری‌های تسلیحاتی فعالیت می‌کند و کارنامه درخشان آن نشان داده نقش مهمی در افزایش توان بازدارندگی نیروهای مسلح ایران دارد.

با توجه به حوزه فعالیت کاری سازمان هوا فضای ارتش، بیشتر زمینه برای انجام پروژه کسر خدمت ارتش برای فارغ‌التحصیلان رشته‌های فنی مهندسی در این سازمان مهیا است.

انجام پروژه کسر خدمت لیسانس ارتش

تا چندین سال قبل کسر خدمت با انجام پروژه‌های تحقیقاتی، فقط برای دانشجویان نخبه امکان‌پذیر بود. اما طرح کسر خدمت چند سالی است شامل همه فارغ‌التحصیلان تحصیلات تکمیلی می‌شود؛ البته به شرطی که شرایط لازم را داشته باشند.

این بدان معنی است که انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی لیسانس ارتش فقط برای افرادی امکان‌پذیر است که جزء دانشجویان نخبه باشند و بتوانند تائیدیه بنیاد نخبگان را دریافت کنند.

انجام صفر تا صد پروژه های کسر خدمت ارتش
انجام صفر تا صد پروژه های کسر خدمت ارتش

انجام پروژه کسر خدمت فوق لیسانس ارتش

برای انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی فوق لیسانس ارتش باید رزومه علمی قابل قبولی داشته باشید و از طرف دیگر به هیچ وجه غیبت غیر‌موجه نداشته باشید.

از این رو معمولاً به این افراد توصیه می‌شود که در حین انجام پایان نامه، برای دریافت پروژه کسر خدمت اقدام کنند. در این صورت فرصت مناسب برای انتخاب پروژه مناسب و متناسب با رشته تحصیلی خود را در اختیار دارند.

انجام پروژه کسر خدمت دکتری ارتش

معمولاً بهترین شرایط انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی ارتش برای مشمولین دکتری فراهم است. زیرا انجام پروژه جایگزین خدمت سربازی دکتری ارتش معمولاً به دلیل موضوع و سطح علمی پروژه‌ها، کسری خدمت بیشتری برای افرد به دنبال دارد.

از طرف دیگر پروژه‌هایی در این سطح می‌توانند به پربارتر کردن رزومه علمی این افراد کمک شایانی کنند.