سفارش پروژه ❤️ درخواست پروژه (100% تضمینی)

سفارش پروژه در کارت پروژه
سفارش پروژه در کارت پروژه

در موسسه کارت پروژه (karet) با چندین سال سابقه درخشان امکان انجام پروژه های دانشجویی تمامی رشته ها در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری با کیفیت بالا و به صورت کامل تضمینی فراهم شده است. شما عزیزان در صورت تمایل برای سفارش پروژه در تمامی رشته ها و موضوعات و نرم افزارها و زبان های برنامه نویسی می توانید از طریق روش های ارتباطی گفته شده در بالا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

چطور پروژه خود را ثبت کنیم؟

روش های ثبت سفارش پروژه ها :
1.پر کردن فرمی که در ابتدای هر صفحه موجود است.
2.ثبت سفارش از طریق ارسال پیام به شبکه های اجتماعی (برای این کار می‌توانید از دکمه‌هایی که در بالای فرم ثبت سفارش قرار دارند، استفاده کنید.)
3.ثبت پروژه از طریق تماس با شماره : 09104503300

چه اطلاعاتی برای ثبت پروژه مورد نیاز است؟

به منظور پاسخگویی بهتر وارد کردن رشته تحصیلی ، مقطع تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات پروژه ضرورت دارد. اطلاعاتی مانند نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه اطلاعات غیرضروری هستند کارشناسان، برای برآورد هزینه و زمان از آنها استفاده می کنند.

هزینه و زمان انجام پروژه به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام پروژه به پروژه‌ی شما بستگی دارد و هر پروژه با پروژه دیگر متفاوت است. این دو مورد پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما، خدمتتان اعلام می‌شود.
اگر تمایل دارید که پروژه خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، می‌توانید این مورد را با اساتید کارت پروژه در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

مدت زمان لازم برای بررسی و اعلام نتیجه پروژه چقدر است؟

مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه پروژه‌ها با توجه به خاص یا ساده بودن پروژه ها ، از 1 ساعت تا 12 ساعت متفاوت است.

پروژه های شما توسط چه کارشناسانی و با چه کیفیتی انجام می‌شوند؟

در کارت پروژه، پروژه ها توسط مجریان حرفه‌ای و مجرب رشته خودتان انجام می‌شوند. تمامی پروژه ها در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. کارشناسانی که پروژه را انجام می‌دهند،بسته به سطحی که درآن قرار دارند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متفاوتی برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی پروژه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

معمولا 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها دریافت می‌شوند، که این مورد و اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات، بوده است . سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.

سفارش پروژه در کارِت، مزایا و روش‌ها!

امروزه سفارش پروژه به‌منظور انجام وظایف و تکالیف دانشجویی، یکی از رایج‌ترین و البته پرکاربردترین موارد در این زمینه است. باتوجه به گستردگی رشته‌ها و همچنین دامنه وسیع فعالیت‌ها، پروژه‌های دانشجویی بسیار متنوع و مختلف هستند. در نتیجه مجموعه‌ای که بتواند به بهترین شکل پاسخگوی درخواست پروژه دانشجویان و فعالان علمی باشد، اهمیت بسیار زیادی دارد.

کارِت پروژه، از جمله تخصصی‌ترین مراجع در ثبت سفارش پروژه و انجام امور دانشجویی است. این امر به واسطه بهره‌گیری از کارشناسان حرفه‌ای، فعالیت مستمر و حضور پررنگ در این عرصه حاصل شده است. کارِت پروژه برای حمایت از قشر دانشجویی و اطمینان خاطر آنان، مزایا و امتیازاتی خاص و فوق‌العاده فراهم کرده است. پس اگر قصد درخواست پروژه دارید، ادامه مطلب را از دست ندهید!

سفارش پروژه با پشتیبانی 24 ساعته
سفارش پروژه با پشتیبانی 24 ساعته، تضمین کیفیت، سرعت و …

کارت پروژه، چه پروژه هایی انجام می دهد؟

کارت پروژه یک مجموعه تخصصی با دامنه کاری بسیار گسترده است. به طوری که به جرأت می‌توان گفت، کمتر پروژه‌ دانشجویی است که کارِت انجام آن را برعهده نگیرد. در همین راستا از مهمترین مواردی که کارت ارائه می‌کند و شما قادر به ثبت سفارش پروژه هستید، عبارتند از:

• انجام مقالات معتبر داخلی و خارجی

از جمله خدمات مهم و پرکاربرد کارت پروژه، انجام پروژه در حوزه مقالات علمی است. انجام مقاله، یکی از برجسته‌ترین و پرتقاضاترین پروژه های دانشجویی می‌باشد. در همین راستا، کارت پروژه انجام مقاله طیف پرشماری از رشته‌ها را فراهم کرده است. در کارت پروژه، از انواع مقالات همایشی، کنفرانسی و پژوهشی تا انواع مقالات بین‌المللی نظیر نگارش و چاپ مقاله ISI قابل انجام است. از مقالات مروری و غیر مروری گرفته تا مقالات تحلیلی و توصیفی. همگی در کارت پروژه با تضمین کیفیت و بهترین قیمت انجام می شود.

• سفارش پروژه تحقیق و پژوهش دانشجویی

یکی از رایج ترین مواردی که دانشجویان اقدام به ثبت درخواست پروژه می‌نمایند، تحقیق و پژوهش‌های دانشگاهی است. تحقیقات علمی محدود به درس یا مقطع خاصی نمی‌شود و تقریباً تمامی دانشجویان و رشته‌ها را در بر می‌گیرد. انجام تحقیق با موضوعات مختلف به صورت تضمینی، از دیگر خدمات مهم کارت محسوب می‌شود.

• انجام پایان نامه های دانشگاهی

همواره انجام پایان نامه از چالش‌ها و دغدغه‌های مهم جامعه دانشجویی بوده است. از انتخاب موضوع گرفته تا تهیه منابع و شیوه انجام و تدوین آن. اما جای نگرانی وجود ندارد. کارت پروژه در تمامی این مراحل پا به پای شما خواهد بود. تیم تخصصی و فنی کارت با استفاده از کارشناسان متخصص اغلب رشته‌های دانشگاهی، آماده ارائه بهترین خدمات در این خصوص است.

• انجام سفارش پروژه نرم افزاری

با توسعه، رشد و ارتقای فضای رایانه‌ای، به کارگیری نرم‌افزارها در بسیاری از رشته‌ها نه‌تنها رایج است؛ بلکه به سرعت در حال پیشرفت می‌باشد. امروزه طیف وسیعی از رشته‌های فنی مهندسی، آزمایشگاهی، آمار و … از نرم‌افزارهای مختلف استفاده می‌کنند. در همین راستا کارت پروژه انجام دقیق چنین پروژه‌هایی را یکی از اولویت‌های خود می‌داند.

• انجام درخواست پروژه پروپوزال و سمینار

پروپوزال و سمینار یکی موضوعاتی است که دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد، دکترا و حتی کارشناسی به آن نیازمندند. موضوع بسیاری مهمی که می‌تواند زمینه انجام پایان نامه و یا نگارش و چاپ مقالات را فراهم نماید. همین امر سبب شده تا بسیاری از مخاطبان اقدام به سفارش پروژه در این خصوص نمایند. تیم کارت پروژه نیز آگاهی کاملی از این موضوع و اهمیت آن دارد. لذا در راستای رفع این نیاز، اقدام به ارائه خدمات انجام سمینار و پروپوزال نموده‌است.

• انجام پروژه های ترجمه مقالات، پژوهش‌ها و …

ترجمه مقالات و پژوهش‌های علمی نیز یکی از پراستفاده ترین سفارشات دانشجویی است. چراکه مقالات علمی، پایه و اساس بسیاری از امور دانشگاهی را تشکیل می‌دهد. از کسب اطلاعات و افزایش دانش گرفته تا ایجاد زمینه نگارش مقاله، پرپوزال و پایان نامه. همه این موارد سبب شده تا درخواست پروژه ترجمه، موضوعی حائزاهمیت باشد. کارت پروژه نیز آماده ارائه انواع خدمات ترجمه به صورت فوری و تضمینی می‌باشد.

انجام پروژه در کارت پروژه
انجام پروژه در کارت پروژه

مزایای سفارش پروژه در کارِت

همان‌طور که اشاره شد، جلب اطمینان و حمایت از دانشجویان یکی از مهمترین اهداف کارت پروژه است. در همین راستا سعی کردیم تا با ارائه مزایای مختلف، به بهترین شکل حامی و پشتیبان مخاطبان و کاربران خود باشیم. از مهمترین مزایای سفارش پروژه در کارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• استفاده از تیم کارشناسی حرفه‌ای و باتجربه

شاه‌کلید انجام کم نقص و باکیفیت هر پروژه ای، بهره‌گیری از یک مجری توانمند و باتجربه است. در همین راستا کارت پروژه تیمی تخصصی از کارشناسان کاربلد با سابقه بالا در زمینه‌های مختلف را گردهم آورده‌است. این موضوع سبب شده تا کیفیت و خروجی کار در سطح بالایی قرار داشته باشد. نظرات کاربران مجموعه و همچنین نمونه‌ کارهای ارائه شده، به خوبی گواه این مدعاست.

• شناخت کامل از آن چه دانشجویان نیاز دارند

کارت پروژه با بهره گیری از قشر تحصیل‌کرده، به خوبی با مشکلات و چالش‌های دانشجویان آشناست. چراکه غالب کارشناسان خود این مشکلات را تجربه کرده و یا سابقه فراوانی در انجام پروژه‌ها دارند. لذا این موضوع سبب می‌شود تا آشنایی و آگاهی بالایی از جرئیات و چگونگی انجام پروژه داشته باشند. همین امر پاسخگویی به پروژه‌های دانشجویی و سفارش پروژه را به بهترین شکل میسر کرده است.

• تضمین کیفیت انجام پروژه ها

کارت پروژه به جهت اطمینان از توانمندی کارشناسان خود و همچنین جلب اطمینان مخاطبان، کیفیت پروژه‌های خود را تضمین می‌کند. در نتیجه کاربران کارت نیازی نیست بابت کیفیت خروجی نگران باشند. لازم به ذکر است که در صورت نیاز به اصلاحات پس از تحویل پروژه نیز، کارت انجام آن را تضمین می‌دهد.

• امکان مشاوره پیش از سفارش

شما پیش از سفارش پروژه می توانید پرسش‌ها و ابهامات خود را با مشاوران کارت مطرح کنید. مشاوران کارت، راهنمایی های لازم برای اطمینان از چگونگی انجام پروژه، کیفیت و قیمت را به شما ارائه خواهند کرد. بدین منظور نیز روش های مختلفی درنظرگرفته شده است. شما بسته به شرایط خود می‌توانید از تماس تلفنی، ایمیل، واتس‌اپ، تلگرام و یا اینستاگرام، نسبت دریافت مشاوره اقدام نمایید.

• پشتیبانی فعال و 24 ساعته

یکی از مهمترین فاکتورها برای سفارش پروژه آسودگی خاطر از روند انجام آن، پشتیبانی است. کارت پروژه پشتیبان خود را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته فراهم کرده است. لذا شما در هر لحظه می‌توانید از آخرین وضعیت پروژه خود مطلع شوید. ضمن آن که پشتیبانی کارت تنها محدود به زمان انجام پروژه نیست. بلکه بعد از پروژه نیز فرصت بررسی و در صورت نیاز، انجام ویرایش و اصلاحات توسط تیم کارت وجود دارد.

انجام پروژه صفر تا صد
انجام پروژه صفر تا صد در کارت پروژه

• مدیریت زمان در سفارش پروژه ها

زمان، یکی از اصلی ترین چالش ها و محدودیت های انجام درخواست پروژه است. بسیاری از دانشجویان نگران زمان کوتاه انجام پروژه های خود هستند. کارت با آگاهی از این موضوع سعی کرده تا با استفاده از تجربه مجریان این مسئله را به خوبی مدیریت نماید. در کنار این موضوع، کارت امکان انجام طیف وسیعی از پروژه ها را به صورت فوری نیز فراهم کرده است. پس در کارت پروژه، نباید چندان نگران محدودیت زمانی باشید.

• درنظرگیری قیمت مناسب

یکی دیگر از جنبه های حمایت از دانشجویان ارائه قیمت های منطقی و مناسب است. مطمئناً کیفیت خوب به راحتی میسر نمی شود. این مورد با بررسی دقیق هر پروژه ارزیابی می شود با این حال، کارت با کاهش هزینه‌های اضافی و همچنین درنظرگیری قیمتی منطقی، سعی کرده تا بهترین و اقتصادی‌ترین قیمت را برای انجام پروژه درنظر بگیرد.

تیم حرفه‌ای کارِت پروژه، یک تیم حرفه‌ای برای انجام تمامی پروژه‌ها در تمامی رشته‌‍‌ها و مقاطع تحصیلی می‌باشد.

پایان‌نامه و پروپوزال * نگارش مقالات علمی * پروژه‌های نرم‌افزاری * تحقیق و پژوهش * ترجمه تخصصی * برنامه‌نویسی

راه های درخواست پروژه در کارت

به منظور سفارش پروژه و ثبت سفارش، راه های مختلفی در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار دارد. بدین منظور می توانید از روش های زیر اقدام به سفارش انجام پروژه های خود نمایید.

• وبسایت اصلی کارت پروژه

نخستین روش برای ارائه درخواست انجام کلیه های پروژه‌ها، سایت کارت است. شما به راحتی و با مراجعه به بخش ثبت سفارش، می‌توانید در زمان کوتاهی، پروژه خود را ایجاد نمایید.

• سفارش پروژه با تماس تلفنی

یکی دیگر از شیوه های سریع و رایج سفارش، برقراری تماس با کارشناسان کارت است. بدین منظور می‌توانید با شماره تلفن های همراه و یا ثابت درنظرگرفته شده، تماس برقرار نمایید.

• شبکه های پیام رسان

یکی دیگر از شیوه هایی که کاربرد بسیاری دارد، استفاده از شبکه های پیام رسان است. بدین منظور می توانید از طریق واتس اپ و یا تلگرام با ما در تماس باشید.

• صفحه اینستاگرام کارت پروژه

علاوه بر پیام‌رسان‌ها، شما می‌توانید از طریق پیج رسمی اینستاگرام کارت نیز سفارش خود را به کارشناسان ما اعلام نمایید.

نحوه ثبت سفارش و سفارش پروژه

به جهت راحتی شما کاربران ارجمند، کارت پروژه نحوه ثبت سفارشات را در ساده ترین شکل قرار داده است. روشی ساده که در عین کوتاه بودن و صرف زمان اندک، بتواند نیاز شما را به درستی مشخص نماید. شما برای ثبت درخواست پروژه می‌توانید فیلدهای ضروری مشخص شده را تکمیل کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. البته در ارائه توضیحات و حتی ارسال فایل محدودیتی ندارید. لذا بسته به نظرتان می‌توانید هر آن چه که به درک بهتر پروژه کمک می‌کند را با ما در میان بگذارید.

شما می توانید برای گرفتن سفارش پروژه ، آموزش ها و نحوه سفارش گیری پروژه خارجی اینجا کلیک کنید.

زمان پاسخگویی به سفارشات

کارت پروژه، تسریع در پاسخگویی و ارائه توضیحات دقیق در سریع‌ترین زمان را از وظایف خود می‌داند. در همین راستا، پس از ثبت سفارش پروژه، ارزیابی آن توسط کارشناسان آغاز می شود. سپس در مدت کوتاهی همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و شرایط و ابعاد مختلف پروژه را مطرح خواهندکرد. در نتیجه پاسخگویی سریع به سفارشات یکی دیگر از ویژگی های برجسته کارت پروژه محسوب می شود.

انجام پروژه توسط حرفه ای ها
انجام پروژه توسط حرفه ای ها در کارت پروژه

فاکتورهای مؤثر بر قیمت درخواست پروژه

بدون شک، قیمت انجام پروژه ها، یکی از مهمترین موارد در تصمیم گیری و ثبت سفارش است. در این راستا باید به این موضوع توجه داشت که قیمت یک پروژه به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. فاکتورهایی نظیر:

• نوع پروژه:

نوع پروژه قیمت انجام هر پروژه را دست خوش تغییر خواهد کرد. مسلماً انجام یک پایان نامه در قیاس با یک تحقیق کلاسی نیازمند فعالیت مضاعفی است. در نتیجه قیمت بالاتری خواهدداشت.

• زمان انجام پروژه

زمان انجام پروژه یکی دیگر از موضوعات مهمی است که در هزینه سفارش پروژه ها تأثیرگذار خواهدبود. انجام پروژه به صورت فشرده و در زمان کمتر، به دلیل سختی و فشار بالا، قیمت بالاتری خواهندداشت.

• روش انجام پروژه:

از دیگر پارامترهای مهم، شیوه و روش اجرای پروژه است. به عنوان مثال شیوه تحقیق، انجام آزمایش و … در هزینه سفارش مؤثر خواهد بود.

• پیچیدگی ها و شرایط خاص پروژه:

برخی از پروژه ها، نوآوری ها و مسائل ویژه و خاصی دارند. مواردی نظیر روش های محاسباتی و ریاضی ویژه، کدهای برنامه‌نویسی خاص، انجام آزمایش‌های منحصر به فرد و … .

• سایر موارد:

علاوه بر موارد ذکر شده، فاکتورهای مؤثر دیگری نیز وجود دارد. روش اجرای پروژه، نوع نرم‌افزار، مقطع تحصیلی و… از دیگر موارد حائز اهمیت به شمار می رود.

هزینه و تعرفه سفارش پروژه در کارِت

موضوعی که در قیمت پروژه‌ها در کارت اهمیت دارد آن است که کارت پروژه برای انجام پروژه‌ها، ارزیابی ویژه‌ای دارد. به بیان ساده تر، هر پروژه‌ای بسته به شرایط خودش بررسی خواهد شد. ضمن آن که شرایط دانشجویی و حمایت از این قشر علمی نیز در دستور کارقرار دارد. لذا قیمت ها و تعرفه درخواست پروژه در کارِت، به صورت منطقی و مناسب درنظرگرفته شده است.

انجام پروژه در تمامی رشته ها و مقاطع
انجام پروژه در تمامی رشته ها و مقاطع در کارت پروژه

مشاوره رایگان در زمینه ثبت سفارش

همان گونه که اشاره شد، یکی از مهمترین مزایای کارت پروژه، ارائه مشاوره به صورت رایگان است. در واقع هر یک از شما عزیزان برای انجام پروژه خود می‌توانید از مشاوره مجموعه کارت بهره مند شوید. مشاوره این امکان را به شما می‌دهد تا با چشمانی بازتر و خیالی آسوده‌تر اقدام به ثبت سفارش و سفارش پروژه نمایید. شما به کمک مشاوره می‌توانید از فرآیند انجام پروژه، زمان تحویل پروژه و قیمت حدودی آن مطلع شوید. پس اگر قصد سفارش و انجام پروژه دارید، به‌راحتی می‌توانید از هریک از روش‌های تعیین‌شده، با کارشناسان کارت در ارتباط باشید.

سفارش پروژه با کارت پروژه

کارت پروژه بستر لازم برای انجام طیف وسیعی از پروژه های دانشجویی را به‌صورت صفر تا صد فراهم کرده است. در نتیجه شما می‌توانید انواع پروژه های خود از قبیل پایان نامه، مقالات داخلی و خارجی، تحقیق، ترجمه و پروپوزال را به کارت بسپارید. کارت پروژه، مزایای مختلفی از قبیل تضمین کیفیت، پشتیبانی فعال و قیمت مناسب را برای مخاطبان خود به ارمغان آورده است. ضمن آن‌که امور پاسخگویی و همچنین انجام پروژه‌ها در سریع ترین زمان و حتی به صورت فوری صورت می‌گیرد. به منظور بهره‌گیری هر چه بهتر از این خدمات، همین الان می‌توانید نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

سوالات متداول

هزینه و زمان انجام پروژه به چه صورت است؟

هزینه و زمان انجام پروژه به پروژه‌ی شما بستگی دارد و هر پروژه با پروژه دیگر متفاوت است. این دو مورد پس از بررسی و ارزیابی پروژه شما، خدمتتان اعلام می‌شود.
اگر تمایل دارید که پروژه خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، می‌توانید این مورد را با اساتید کارت پروژه در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

با چه تضمینی به تیم کارت پروژه اعتماد کنم؟

معمولا 50% هزینه پروژه‌ها در انتهای پروژه‌ها دریافت می‌شوند، که این مورد و اعتبار 11 ساله و جلب رضایت دانشجویان مهم‌ترین وجه تمایز تیم ما با سایر موسسات، بوده است . سابقه چندین ساله تیم کارِت، بهترین فاکتور برای تضمین پروژه‌های شما می‌باشد.