انجام ترجمه تاریخ ❤️ ترجمه مقاله رشته تاریخ (0تا100)

انجام ترجمه تاریخ
انجام ترجمه تاریخ در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه های دانشجویی، انجام ترجمه مقاله انگلیسی ، انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام ترجمه‌ تاریخ شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه موردنظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت سفارش مشاوره و ترجمه‌ تاریخ در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

سوالات متداول

روش ثبت سفارش برای ترجمه مقاله های تاریخ در کارت پروژه چه می باشد؟

شما به طرق مختلف می توانید سفارش ترجمه‌ های تاریخ خود را در کارت پروژه ثبت نمایید:

1- از طریق فرم ثبت سفارش که در قسمت بالا تعبیه شده سفارش خود را ثبت نمایید:

2- می توانید از طریق شبکه ها اجتماعی مختلف نظیر ایتا، واتساپ و… سفارش خود را ثبت نمایید

3-همچنین می توانید از طریق شماره تماس 09104503300 اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش ترجمه های تاریخ در سایت کارت پروژه چه می باشد؟

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش ترجمه های تاریخ شامل موارد ضروری و غیر ضروری می شود:

اطلاعات ضروری: موضوع، رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی، شماره همراه و توضیحات ترجمه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

هزینه و زمان مورد نیاز برای انجام ترجمه‌ مقاله های تاریخ چقدر می باشد؟

هزینه و زمان مورد نیاز برای انجام ترجمه ها به شما بستگی دارد. بعد از اینکه کارشناسان کارت پروژه سفارش ترجمه شما را بررسی کردند، هزینه و زمان مورد نیاز برای انجام ترجمه را خدمتتان اعلام خواهند کرد. همچنین اگر برای انجام ترجمه خود عجله دارید حتما این موضوع را با کارشناسان کارت پروژه در میان بگذارید.

برای بررسی ترجمه های تاریخ و اعلام نتیجه بررسی چقدر زمان نیاز است؟

مدت زمان و هزینه در هر ترجمه ای متفاوت است و نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغییر است.

ترجمه های تاریخ شما توسط کدام اساتید انجام می گیرد و با چه کیفیتی ارائه می گردد؟

اساتید مجرب رشته تخصصی خودتان در کارت پروژه ترجمه های شما را انجام می دهند. تمامی ترجمه ها در کارت پروژه در 4 سطح کیفی مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” صورت می گیرند. تفاوت این پلن ها در این است که کارشناسانی که ترجمه را انجام می‌دهند، از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن سطح برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی ترجمه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

چطور می توانیم به کارت پروژه اعتماد کنیم و انجام ترجمه های تاریخ خود را به تیم کارت پروژه بسپاریم؟

کارت پروژه دارای 11 سال سابقه کار درخشان می باشد که توانسته طی این سالیان متمادی رضایت دانشجویان را در پی داشته باشد.همچنین کارت پروژه ابتدا 50 درصد مبلغ ترجمه را از شما دریافت می کند و 50 درصد باقی مانده را در پایان ترجمه دریافت می کند. سابقه چندین ساله کارت پروژه می تواند یکی از دلایل اعتماد به کارت پروژه باشد.

ترجمه تاریخ تخصصی تضمینی، ارزان و فوری

ترجمه تاریخ هم‌چون دیگر انواع ترجمه تخصصی اهمیت بسیاری در ایجاد ارتباط بین جوامع مختلف دارد. ترجمه مقاله تاریخ در این میان از جمله ابزارهای دانشجویان به منظور مطالعه و تکمیل دانششان است. اما آن‌چه در این بین نحوه‌ی انجام ترجمه تاریخ و کیفیت آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از این رو بسیار مهم است که با پارامترهای مهم و موثر بر کیفیت ترجمه مقاله انگلیسی تاریخ آشنا باشید.

در این مقاله با مروری بر اهمیت ترجمه تخصصی مقاله های تاریخ و کاربردهای آن، نگاهی به نکات مهم در سفارش و دریافت خدمات ترجمه تخصصی خواهیم داشت. خدمات ترجمه به زبان‌های مختلف از قبیل ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله تاریخ و ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله تاریخ ارائه می‌شوند و این خدمات از حیث قیمت و دیگر جزئیات با یکدیگر متفاوت هستند. برای سفارش ترجمه مقاله ISI تاریخ و دریافت خدمات ترجمه تضمینی، ارزان و فوری با ما همراه باشید.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت ترجمه تاریخ
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت ترجمه تاریخ در کارت پروژه

ترجمه تاریخ

ترجمه حرفه ای تاریخ از جهات مختلفی از اهمیت بسیاری برخوردار است. ترجمه امکان انتقال دانش و داده‌های تاریخی را بین جوامع مختلف فراهم می‌آورد. به کمک انجام ترجمه مقاله تاریخ با تسلط بر اصطلاحات، محققین و دانشجویان می‌توانند مطالعات علمی و تاریخی خود را با مخاطبان بسیاری در سراسر دنیا در میان بگذارند. ترجمه متن و مقالات تخصصی تاریخ هم‌چنین سبب شناخت جوامع از یکدیگر و فرهنگ‌های مختلف می‌شود. بهبود روابط بین‌المللی و فراهم آمدن امکان ارتباط و همکاری در سطح جهانی دیگر اهمیت ترجمه های تاریخ است. در ادامه به این موارد و اهمیت آن‌ها بیشتر خواهیم پرداخت. 

ترجمه مقاله تاریخ

انجام پروژه مترجمی مقاله تاریخ برای دستیابی به اهدافی که در بخش قبل به آن‌ها اشاره کردیم، مستلزم رعایت فاکتورهای مختلفی‌ست. هر اندازه که انجام ترجمه نتیو و تخصصی مقاله تاریخ به صورت حرفه‌ای و استاندارد می‌تواند شما را به این اهداف نزدیک کن، یک ترجمه بی‌کیفیت نتایج معکوسی را رقم خواهد زد. از این جهت بسیار مهم است که در انتخاب دارالترجمه مقاله تاریخ و سفارش ترجمه تاریخ به مترجم با وسواس عمل کنید. اگر نمی‌دانید از کجا شروع کنید جای نگرانی نیست، در بخش‌های بعدی به این مقوله و نکات کلیدی در انتخاب وبسایت و ثبت سفارش خواهیم پرداخت.

پایان نامه، پروپوزال و مقالات و ترجمه تاریخ
پایان نامه، پروپوزال و مقالات و ترجمه تاریخ در کارت پروژه

انجام ترجمه تاریخ

یکی از نکات بسیار مهم در ترجمه مقاله تاریخ و متون تخصصی انتخاب مترجم مناسب انجام سفارش است. اما منظورمان از مترجم مناسب چه کسی‌ست؟ بسیاری از دانشجویان بر این باورند که یک مترجم عمومی نیز توانایی ترجمه متون تاریخ را دارد. در بسیاری از موارد دانشجویان به دلیل تعرفه‌ی کم‌تر ترجمه های تاریخ را به مترجم عمومی می‌سپارند.

اگر شما نیز چنین مسیری در پیش دارید، بدون تردید در پایان پروژه با ترجمه‌ای دارای متنی روان، اما در بسیاری از مواقع نامفهوم روبه‌رو خواهید شد. چرا که در ترجمه مقاله تاریخ از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی، دانش تخصصی بسیار بیش از دانش زبانی از اهمیت برخوردار است.

ترجمه مقاله انگلیسی تاریخ

در ترجمه تخصصی متون تاریخ به چیزی فراتر از تخصص در ترجمه به زبان مبدا و مقصد نیاز داشته باشیم. اما مواردی نیز وجود دارند که حتی وجود دانش تخصصی برای انجام ترجمه با کیفیت مطلوب کافی نیست. در برخی از خدمات ترجمه تاریخ، مترجم علاوه بر تسلط بر اصطلاحات تخصصی، باید با زمینه‌های فرهنگی، تاریخی و استانداردهای مورد توجه بر اساس هدف ترجمه آشنا باشد. در واقع مترجم باید در حوزه‌ی مورد نظر در زبان مبدا و مقصد مطالعات کاملی داشته و متن ترجمه را با توجه به نیازها و اهداف ترجمه تاریخ تالیف کند. خواه هدف ترجمه تخصصی چکیده رشته تاریخ و یا ترجمه مقاله ISI باشد.

صفر تا صد انجام ترجمه تاریخ
صفر تا صد انجام ترجمه تاریخ در کارت پروژه

ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله تاریخ

بدون شک ترجمه مقالات تاریخ از انگلیسی به فارسی را می‌توان از جمله مهم‌ترین انواع ترجمه تاریخ و کاربردی‌ترین مورد دانست. چرا که ترجمه منابع انگلیسی با اهداف مختلف از قبیل تحقیق، تالیف منابع آموزشی، ارائه‌ی سمینار و … از جمله ابزارهای مهم دانشجویان و پژوهشگران در سطح آکادمیک است. دانشجویان با ترجمه تاریخ تخصصی منابع مطالعاتی مورد نیاز خود را از بین مقالات تخصصی منتشر شده در ژورنال‌های معتبر حوزه تاریخ جمع‌آوری می‌کنند. اما در اغلب موارد دانشجویان خود قادر ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی تاریخ نبوده و برونسپاری ترجمه بهترین گزینه‌ی پیش روی آن‌هاست. 

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله تاریخ

ترجمه تاریخ علاوه بر فراهم آوردن مقالات تاریخ با ترجمه برای دانشجویان، امکان ارائه‌ی دستاوردهای علمی آن‌ها به جامعه‌ی بین‌المللی را نیز فراهم می‌کند. دانشجویان با ترجمه مقالات تاریخ از فارسی به انگلیسی حاصل تحقیقات و مطالعات خود را در مجلات بین‌المللی به چاپ می‌رسانند. این موضوع اهمیت بالایی در تقویت رزومه‌ی تحصیلی دانشجو دارد. برون سپاری ترجمه تاریخ علاوه بر تخصص، زمان زیادی نیز می‌طلبد. حتی اگر به زبان مبدا و مقصد ترجمه مسلط باشید، برگردان متن به زبانی دیگر با چالش‌های بسیاری همراه بوده و زمان و انرژی زیادی را از دانشجو خواهد گرفت.

انجام ترجمه تاریخ توسط حرفه ای ها
انجام ترجمه تاریخ توسط حرفه ای ها در کارت پروژه

ترجمه مقاله ISI تاریخ

با سفارش ترجمه تاریخ، فرآیند ترجمه را به یک فرد متخصص و با تجربه در این حوزه می‌سپارید. مترجمین متخصصی توانایی ترجمه متون در زمانی بسیار کوتاه را داشته و ترجمه‌ای که شما هفته‌ها برای آن زمان می‌گذارید را در چند روز به شما تحویل خواهند داد. علاوه بر این‌ها در مواردی هم‌چون خدمات ترجمه مقالات ISI تاریخ از فارسی به انگلیسی و ترجمه مقاله ISC تاریخ، تجربه و دانش مترجم در برگردان متن به انگلیسی و تالیف مقاله‌ای با کیفیت استاندارد و قابل پذیرش در مجلات ISI بسیار مهم است. متن نهایی ترجمه مقالات ISI باید با تسلط بر فرمت استاندارد این مجلات و با کیفیت یک مقاله‌ی تالیفی (نه ترجمه‌ای) نگارش شود.

ترجمه تخصصی مقاله تاریخ

دانشجویان به طور معمول برای دریافت مقاله انگلیسی تاریخ با ترجمه، به برونسپاری آنلاین آن رو می‌آورند. دریافت خدمات ترجمه متون تخصصی تاریخ آنلاین از جهات زیادی هم‌چون صرفه‌جویی در زمان و هزینه بر دیگر روش‌های ترجمه برتری دارد. برای این منظور با مراجعه به یک سایت ترجمه تاریخ می‌توانید با ارائه‌ی جزئیات سفارش، ترجمه را به یک مترجم تخصصی بسپارید.

ترجمه تخصصی به دو روش انجام ترجمه انسانی مقاله تاریخ و ترجمه ماشینی امکان‌پذیر است. ترجمه ماشینی تنها در مواردی محدودی می‌تواند نیازهای دانشجو را برآورده کرده و به منظور دستیابی به متنی تخصصی و دقیق، ترجمه تاریخ توسط مترجم متخصص یک ضرورت است.

انجام ترجمه تاریخ برای تمامی مقاطع و رشته ها
انجام ترجمه تاریخ برای تمامی مقاطع و رشته ها در کارت پروژه

سفارش ترجمه مقاله تاریخ

سفارش ترجمه مقاله تاریخ می‌تواند فرآیند ترجمه را برای دانشجو تسهیل کند. با دریافت خدمات ترجمه تخصصی تاریخ، دانشجو دیگر نگران صرف زمان زیاد برای ترجمه و از طرفی وجود اشکال در متن نهایی نخواهد بود. چرا که با برگردان تخصصی مقاله تاریخ توسط مترجم متخصص، کیفیت متن تضمین شده خواهد بود. اما برای آن‌که بهترین خدمات ترجمه تاریخ را دریافت کنید، بهتر است نکاتی را که در ادامه آورده‌ایم به خاطر بسپارید.

 • پیش از هر چیز از ترجمه متن توسط مترجم تخصصی مطمئن شوید.
 • قوانین وبسایت مورد نظر را به دقت مطالعه کنید.
 • سفارش خود را به صورت دقیق و با جزئیات کامل ارائه کنید.
 • در انتخاب سطح کیفیت مناسب برای ترجمه دقت کنید.
 • بر روی زمان و قیمت ترجمه به توافقی دقیق برسید.
 • بهترین وبسایت را برای ترجمه انتخاب کنید.

بهترین موسسه ترجمه تخصصی متون تاریخ

برای انتخاب بهترین وبسایت ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقاله تاریخ، موارد زیر را به خاطر بسپارید.

 • تنها وبسایت‌هایی را در لیست خود قرار دهید که سال‌ها تجربه‌ی فعالیت در ترجمه تاریخ را دارند.
 • تعدادی مقاله با ترجمه به عنوان نمونه‌کار دریافت و به‌دقت بررسی کنید.
 • میزان رضایت دانشجویان را از طریق مطالعه‌ی نظرات آن‌ها بررسی کنید.
 • به دنبال خدمات ترجمه مقاله فوری و ارزان تاریخ اما به صورت تضمینی باشید.
 • سفارش ترجمه رسمی مقاله تاریخ را تنها در وبسایتی که تضمین کیفیت ارائه می‌کند ثبت کنید.
انجام ترجمه تاریخ با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
انجام ترجمه تاریخ با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش ترجمه مقاله تاریخ   

پذیرش سفارش ترجمه آنلاین متن و مقاله تاریخ در کارت پروژه طی مراحل زیر صورت می‌پذیرد.

 • در گام اول دانشجو جزئیات سفارش و اهداف ترجمه را از طریق فرم سفارش، تلگرام یا واتساپ برای ما ارسال می‌کند.
 • همکاران ما با بررسی جزئیات سفارش ترجمه تخصصی تاریخ قیمت و زمان انجام آن را در سطوح کیفیتی مختلف به شما اعلام می‌کنند.
 • دانشجو با مشورت متخصصین بهترین سطح کیفیت را برای ترجمه تاریخ انتخاب می‌کند. (از بین سطوح کیفیت الماسی، طلایی، نقره‌ای و برنزی)
 • با پرداخت بیعانه (نیمی از هزینه) سفارش ترجمه ثبت و کار بر روی آن آغاز می‌شود.

مراحل ترجمه مقاله رشته تاریخ در سایت کارت پروژه

پس از ثبت سفارش ترجمه تخصصی مقاله تاریخ، ترجمه تاریخ طی گام‌های زیر انجام می‌شود.

 • انتخاب بهترین مترجم با توجه به جزئیات سفارش.
 • انجام ترجمه بخش به بخش مقاله تاریخ یا تکمیل ترجمه در یک مرحله (با توجه به سفارش)
 • ارائه‌ی بخش‌هایی از ترجمه به دانشجو به منظور بررسی و اطمینان از ترجمه دقیق مقاله تاریخ.
 • تکمیل پرداخت و تسویه‌ی مالی.
 • ارسال فایل نهایی ترجمه برای دانشجو.
 • ارائه‌ی خدمات پشتیبانی تا 72 ساعت.
انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه تاریخ در کارت پروژه
انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه تاریخ توسط کارت پروژه

هزینه ترجمه مقاله تاریخ

تعرفه ترجمه تاریخ با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از زبان مبدا و مقصد، کیفیت ترجمه، میزان سختی و پیچیدگی متن، اهداف و نوع ترجمه و … تعیین می‌شود. در واقع مقالات با توجه به این فاکتورها با قیمتی متفاوت ترجمه می‌شوند. در واقع همان‌طور که قیمت ترجمه تخصصی تاریخ با ترجمه عمومی متفاوت است، قیمت ترجمه بین انواع مقالات نیز با هم تفاوت خواهد داشت. پس از تعیین تعرفه‌ی کلی ترجمه، قیمت نهایی آن طبق یکی از فرمت‌های زیر محاسبه خواهد شد.

 • قیمت ترجمه تخصصی کلمه ای مقاله تاریخ
 • قیمت ترجمه تخصصی صفحه ای مقاله تاریخ            

زمان ترجمه مقاله دانشجویی انگلیسی تاریخ

زمان ترجمه تاریخ نیز هم‌چون قیمت آن، از عوامل مختلفی تاثیر می‌پذیرد. این موارد را در ادامه می‌خوانید.

 • زبان مبدا و مقصد
 • فرمت ترجمه
 • کیفیت ترجمه
 • میزان پیچیدگی متن
 • جزئیات سفارش (ترجمه با حفظ لحن و …)
 • هدف ترجمه (ترجمه ISI و …)
 • نوع ترجمه (ترجمه اسکوپوس و …)
 • نوع سفارش (ترجمه فوری یا معمولی)

برای ترجمه سریع مقاله تاریخ می‌توانید با ثبت سفارش فوری مقالات ترجمه شده را در زمان کوتاهی تحویل بگیرید.

انجام سریع و دقیق ترجمه تاریخ
انجام سریع و دقیق ترجمه تاریخ در کارت پروژه

گارانتی ترجمه تاریخ

منظورمان از گارانتی در ترجمه تخصصی تضمینی مقاله تاریخ چیست؟ همان‌طور که خواندید، پس از تعیین تعرفه ترجمه مقاله تاریخ و در زمان ثبت سفارش، دانشجو تنها موظف به پرداخت نیمی از این مبلغ خواهد بود. باقی‌مانده‌ی این هزینه به عنوان ضامن کیفیت نزد دانشجو باقی می‌ماند. پس از دریافت فایل دانشجو تطابق نتیجه‌ی نهایی با سفارش را بررسی خواهد کرد. در این مرحله در صورت رضایت دانشجو از کیفیت ترجمه مقاله تاریخ با ایجاد واژه نامه اختصاصی، می‌تواند این هزینه را پرداخت و سفارش ترجمه تاریخ را کامل کند.

تضمین پشتیبانی ترجمه مقاله تاریخ

ارائه‌ی خدمات پشیتبانی یکی از راه‌های ما برای اطمینان از ترجمه دقیق مقاله علمی و عمومی تاریخ است. به این ترتیب پس از آن تکمیل ترجمه و تحویل فایل نهایی به دانشجو، متخصصین ما تا 72 ساعت آماده‌ی پشتیبانی و بازبینی و اصلاح ترجمه تاریخ در صورت نیاز خواهند بود. در طول این مرحله در صورت وجود هر گونه اشکال در متن، اصلاح آن در چهارچوب سفارش هزینه‌ای برای دانشجو به همراه نخواهد داشت. اما چنان‌چه دانشجو قصد افزودن جزئیاتی به سفارش را داشته باشد، اصلاح متن مستلزم توافق مالی و زمانی جدید خواهد بود.

صفر تا صد انجام ترجمه تاریخ
صفر تا صد انجام ترجمه تاریخ در کارت پروژه

ترجمه نتیو و تخصصی مقاله تاریخ در سراسر ایران

انجام ترجمه تاریخ با تسلط بر اصطلاحات به صورت آنلاین ارائه می‌شود. برای بهره‌مندی از این خدمات کافی‌ست وارد وبسایت کارت پروژه شده و فرم سفارش را به دقت پر کنید. برای سفارش ترجمه تاریخ هم‌چنین می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌های تلگرام و واتساپ با ما تماس بگیرید. به لطف ارائه‌ی خدمات به صورت آنلاین، دانشجویان در سراسر کشور می‌توانند از این خدمات و دانش و تجربه‌ی مترجمین تخصصی ما بهره‌مند شوند.