ترجمه حسابداری ❤️ ترجمه مقاله حسابداری (0تا100)

انجام ترجمه مقاله حسابداری توسط کارت
انجام ترجمه مقاله حسابداری در کارت پروژه

موسسه کارت پروژه(karet) با داشتن تجربه‌ی چندین ساله در زمینه انجام پروژه های دانشجویی، انجام ترجمه مقاله انگلیسی ،انجام مقاله، انجام تحقیق و مشاوره انجام پایان نامه و پروپوزال، امکان انجام ترجمه‌ حسابداری شما را با کیفیت بالا، قیمت مناسب و به صورت تضمینی و فوری فراهم کرده است. در موسسه کارت، پایان نامه ها و پروژه های شما توسط متخصصان حوزه موردنظر و به صورت کاملا حرفه ای انجام می شود. جهت سفارش مشاوره و ترجمه‌ مقاله حسابداری در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و در تمامی گرایش ها از طریق فرم زیر اقدام کنید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش پروژه

مراحل ثبت سفارش در کارت پروژه

مراحل ثبت سفارش کارت پروژه
مراحل ثبت سفارش کارت پروژه

 

سوالات متداول

به چند طریق می توانیم سفارش ترجمه حسابداری خود را ثبت کنیم؟

شما به سه طریق مختلف می توانید سفارش ترجمه‌ حسابداری خود را ثبت نمایید:

1- یک روش این است که از طریق فرم سفارش خود را ثبت نمائید. 2- همچنین می توانید از طریق ارسال پیام در شبکه های اجتماعی سفارش خود را ثبت کنید. 3-یا هم می توانید برای ثبت سفارش خود با شماره تماس 09104503300 تماس حاصل فرمایید.

برای ثبت ترجمه حسابداری خود چه اطلاعاتی را باید ثبت کرد؟

اطلاعات ضروری: مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی، موضوع، شماره همراه و توضیحات ترجمه

اطلاعات غیرضروری که برای برآورد هزینه و زمان مؤثرند : نرم افزار مورد نیاز و دانشگاه

مقدار زمان و هزینه لازم برای انجام ترجمه حسابداری چقدر می باشد؟

ما پس از بررسی و ارزیابی ترجمه شما، این دو مورد را خدمتتان اعلام می کنیم. هزینه و زمان انجام ترجمه‌ حسابداری به شما بستگی دارد و نسبت به هر ترجمه متفاوت است.
اگر قصد دارید ترجمه‌ حسابداری خود را در زمانی کمتر از حد معمول تحویل بگیرید، حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید تا زمان و هزینه متناسب با این موضوع خدمت شما اعلام شود.

برای بررسی و ارزیابی ترجمه حسابداری چقدر زمان نیاز است و تا اعلام نتیجه بررسی چقدر زمان می خواهد؟

مدت زمان و هزینه در هر ترجمه ای متفاوت است و بستگی به سطح ترجمه شما دارد. نسبت به سطح هر پروژه حدود 1 تا 12 ساعت متغییر است.

چه کسانی ترجمه حسابداری شما را انجام می دهند و ترجمه با چه کیفیتی ارائه می گردد؟

کارشناسانی که ترجمه شما را در کارت پروژه انجام می دهند از اساتید مجرب و حرفه ای رشته خودتان می باشند. تمامی ترجمه ها در 4 پلن مختلف شامل “برنزی”، “نقره‌ای”، “طلایی” و “الماس” انجام می‌شوند. در هر کدام از این پلن ها، اساتیدی که ترجمه شما را انجام می دهند از دانش، مهارت و تجربه‌های متناسب با آن پلن برخوردار هستند. کارشناسان کارت پروژه، پس از بررسی ترجمه شما، سطح مورد نیازتان را به شما پیشنهاد می‌کنند.

چگونه می توانیم به تیم کارت اعتماد کنیم و ترجمه حسابداری خود را به کارت بسپاریم؟

کارت پروژه دارای 11 سال سابقه کار و اعتبار درخشان می باشد که توانسته در این سالیان متمادی رضایت دانشجویان را جلب نماید. همچنین کارت پروژه با دریافت نصف هزینه ترجمه ها و نصف دیگر در آخر ترجمه ها توانسته تفاوت زیادی با دیگر موسسات ایجاد کند. سابقه چندین ساله کارت می تواند بهترین گزینه برای اعتماد و ضمانت ترجمه‌هایتان باشد.

ترجمه حسابداری چیست؟ چه نکاتی را باید در ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری رعایت کنیم؟ ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری را به چه کسی بسپاریم؟ در این مقاله به این سوالات و نکات بیشتری درباره‌ی ترجمه تخصصی در این رشته تحصیلی خواهیم پرداخت.

هم‌چنین خواهید خواند که چرا ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله حسابداری و ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله حسابداری بیشترین میزان درخواست را در بین انواع ترجمه دارد.بررسی عوامل موثر بر قیمت و زمان تحویل ترجمه تخصصی مقاله حسابداری از دیگر مسائلی‌ست که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت. چنان‌چه قصد سفارش ترجمه مقاله ISI حسابداری را دارید، پیش از اقدام به ثبت سفارش نگاهی به بخش‌های مختلف این مقاله داشته باشید.

پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت ترجمه مقاله حسابداری در کارت
پشتیبانی 24 ساعته و تضمین کیفیت ترجمه مقاله حسابداری توسط کارت پروژه

ترجمه حسابداری

ترجمه تخصصی در رشته‌های مختلف یکی از ضرورت‌های تحصیل، مطالعه و تحقیق در آن حوزه است. دانشمندان و پژوهشگران هر حوزه‌ی علمی، به واسطه‌ی ترجمه تخصصی دانش و اطلاعات جدید خود را به یکدیگر انتقال داده و در توسعه‌ی هر چه بیشتر این علوم می‌کوشند. این مسئله درباره‌ی رشته‌ی حسابداری نیز صدق می‌کند.

از این جهت است که ترجمه مقاله حسابداری از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی پلی میان فعالان این حوزه در داخل و خارج از کشور ماست. ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری و متون تخصصی امکان ارائه‌ی دستاوردهای جدید علمی دانشجویان کشورمان را فراهم می‌آورد. با برگردان مقالات تالیفی این دانشجویان به انگلیسی، امکان چاپ رساله‌های عملی و حاصل تحقیقات و مطالعات دانشجویان در رسانه‌های مختلف از قبیل مجلات علمی فراهم می‌آید.

ترجمه مقاله حسابداری

ترجمه حسابداری تخصصی در قالب فرمت‌های مختلفی انجام می‌شود. اما گفتنی‌ست ترجمه مقالات به عنوان مهم‌ترین متون علمی این حوزه، بخش قابل توجهی از فعالیت‌های مترجمین را تشکیل می‌دهد. ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی حسابداری و یا برعکس چه در دوران تحصیل و چه در طی فعالیت کاری تخصصی یکی از نیازهای مهم دانشجویان و دانش آموختگان این رشته‌ی تحصیلی قلمداد می‌شود.

وقتی صحبت از ترجمه حرفه ای حسابداری و به ویژه ترجمه تخصصی مقاله به میان می‌آید، کیفیت ترجمه و برگردان آن با تکیه بر دانش تخصصی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند. چرا که در این نوع ترجمه، فرآیند برگردان متن مستلزم دانشی فراتر از شناخت زبان بوده و نیازمند داشتن تخصص در این حوزه است.

پایان نامه، پروپوزال و مقالات و ترجمه مقالات حسابداری
پایان نامه، پروپوزال و مقالات و ترجمه مقالات حسابداری در کارت

ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری

از اهمیت انجام ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری با تسلط بر اصطلاحات گفتیم. یک مقاله علمی در حوزه حسابداری، در دل خود اصطلاحات تخصصی بسیاری را جای داده است. سطرهای چنین مقاله‌ای ممکن است مخاطب را به متون مقالاتی مختلف ارجاع داده یا از نظریه‌ها و مطالب متنوعی یاد کنند.

آیا اگر مترجم بر این مطالب آگاه نبوده و از درک متن عاجز باشد، خواهد توانست آن را به بهترین شکل ترجمه کند؟ طبیعتاً خیر. به همین دلیل است که ترجمه نتیو و تخصصی مقاله حسابداری حتماً باید توسط یک متخصص حسابداری انجام شود. چرا که مترجم برای ترجمه مقاله علوم حسابداری، در قدم اول باید به درک کاملی از متن رسیده و سپس آن را در زبان مقصد، برای مخاطب بازگو کند.

ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله حسابداری

عدم توجه به ضرورت ترجمه حسابداری به صورت تخصصی، سبب شده بسیاری از متون ترجمه شده دربرگیرنده‌ی تمامی داده‌های بیان شده در مقاله‌ی اصلی نباشند. در واقع در بسیاری از موارد در ترجمه متن و مقالات تخصصی حسابداری با برگردان‌های کلمه به کلمه و ماشینی مواجهیم که معنای جملات و کلمات را به درستی بیان کرده‌اند، اما آن‌چه باید را منتقل نمی‌کنند.

این درحالی‌ست که اغلب دانشجویان برای مطالعه‌ی دقیق بر روی برخی موضوعات به سراغ ترجمه تخصصی متون حسابداری می‌روند. در چنین شرایطی مواجهه با متن ترجمه تخصصی چکیده رشته حسابداری می‌تواند سبب درکی ناقص یا اشتباه از مطالب شود و حتی روند تحقیقات دانشجو را بی‌اعتبار سازد.

صفر تا صد انجام ترجمه مقالات حسابداری
صفر تا صد انجام ترجمه مقالات حسابداری در سایت کارت

ترجمه فارسی به انگلیسی مقاله حسابداری

نیاز به مترجم متخصص و حرفه‌ای حسابداری در برخی موارد بیشتر احساس می‌شود. سطح سختی ترجمه تخصصی حسابداری با ترجمه عمومی بسیار متفاوت است. اما علاوه بر آن، ترجمه از هر زبان به زبان دیگری نیز می‌تواند با چالش‌های متفاوتی همراه باشد. برای مثال ترجمه از انگلیسی به فارسی، به مراتب از ترجمه فارسی به انگلیسی برای مترجم آسان‌تر خواهد بود.

چرا که در انجام ترجمه حسابداری به انگلیسی، مترجم باید متن نهایی را به یک زبان دوم برگرداند و این موضوع دانش قابل توجهی را در نگارش متن به شکلی روان و گویا طلب می‌کند. بد نیست بدانید که در ترجمه به زبان‌های مختلف، ترجمه تخصصی حسابداری قیمت های متفاوتی نیز داشته و همین خود گواهی بر پیچیده بودن ترجمه به برخی زبان‌هاست.

ترجمه مقاله ISI حسابداری

یکی از اهداف مهم ترجمه مقاله رشته حسابداری، چاپ این مقالات در مجلات علمی معتبر دنیاست. در چنین ترجمه‌هایی انتظار از مترجم بسیار بالاتر می‌رود. چرا که در این‌جا علاوه بر آن‌که متن مقاله باید گویای دستاوردهای علمی مورد نظر باشد، بلکه باید از ساختاری استاندارد و مهم‌تر از آن متنی روان و حرفه‌ای برخوردار باشد.

در ترجمه ی مقاله های ISI حسابداری برای چاپ در ژورنال های خارجی گاهی انتقال سبک نگارش نویسنده، شیوه‌ی برخورد وی با موضوع و ویژگی‌های خاص زبانی وی ضرورت پیدا می‌کند. در چنین مواردی بسیار مهم است که مترجم در ترجمه مقاله دانشجویی انگلیسی حسابداری به المان‌هایی هم‌چون شناخت مخاطب و فرهنگ او توجه کرده و متن را متناسب با آن ترجمه کند.

در کنار انجام ترجمه حسابداری سفارش انجام پروژه حسابداری نیز در سایت کارت پروژه قابل انجام است.

انجام ترجمه حسابداری توسط حرفه ای ها
انجام ترجمه مقاله حسابداری توسط حرفه ای های کارت

ترجمه تخصصی مقاله حسابداری

با توجه به آن‌چه گفته شد، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مقاله حسابداری باید توسط مترجمین حرفه‌ای و مهم‌تر از آن متخصص حسابداری انجام شود. یک مترجم تخصصی باید تسلط کاملی بر زبان مبدا و مقصد داشته باشد. آشنایی تخصصی با این رشته یکی از لازمه‌های ترجمه رسمی مقاله حسابداری است. از طرفی مترجم برای آن‌که بتوانید بهترین عملکرد را از خود نشان دهد، باید به‌طور پیوسته دانش خود را در حوزه‌ی مورد نظر به‌روز کند.

از این جهت داشتن مطالعه‌ی مداوم در زبان مبدا و مقصد یکی از ضرورت‌های بدل شدن به یک مترجم تخصصی ایده‌آل ترجمه حسابداری است. از این جهت می‌توان گفت تجربه بالای مترجم و درگیری مداوم وی با متون تخصصی، ضامن ترجمه تخصصی متون حسابداری به صورت حرفه‌ای خواهد بود.

سفارش ترجمه مقاله حسابداری

همان‌طور که انتظار می‌رود تا کنون به ضرورت ترجمه حسابداری به صورت تخصصی پی برده‌اید. حال بهتر از برای رفع این نیاز راه‌حل‌های پیش رویمان را بررسی کنیم. آیا امکان یادگیری انجام ترجمه انسانی مقاله حسابداری به صورت تخصصی را دارید؟ این راه‌حل زمان زیادی را می‌طلبد. پس اگر به دنبال ترجمه سریع مقاله حسابداری بهتر است به سراغ گزینه‌های دیگری بروید.

ترجمه ماشینی شاید یکی از راه‌هایی باشد که به ذهنتان می‌رسد. اما این نوع ترجمه نمی‌تواند هم‌چون ترجمه مقالات اسکوپوس حسابداری شما را به یک متن ترجمه شده حرفه‌ای و استاندارد برساند. شاید بتوانید در ترجمه مقاله های عمومی حسابداری برای درک کلیت متن از ابزارهای ترجمه استفاده کنید. اما تنها راه باقی‌مانده برای ترجمه تخصصی و حرفه‌ای متن، برونسپاری آن خواهد بود.

انجام ترجمه حسابداری برای تمامی مقاطع و رشته ها
انجام ترجمه مقاله حسابداری برای تمامی مقاطع و رشته ها در کارت پروژه

بهترین موسسه ترجمه آنلاین متن و مقاله حسابداری

برای ترجمه مقاله ISC حسابداری یا هر نوع ترجمه تخصصی دیگر، بسیار مهم است یک مترجم یا تیم ترجمه حرفه‌ای و متعهد پیدا کنید. برای انتخاب مترجم و سفارش ترجمه این نکات را به خاطر بسپارید.

 • چند نمونه‌کار دریافت کرده و آن‌ها را به خوبی مطالعه کنید.
 • در هنگام دریافت خدمات ترجمه مقالات ISI حسابداری از فارسی به انگلیسی به بهره‌مندی از مواردی هم‌چون ضمانت کیفیت، تضمین پشتیبانی و … توجه کنید.
 • هزینه ترجمه مقاله حسابداری را بررسی کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.
 • بهترین سطح کیفیت را با توجه به نیاز خود برای ترجمه انتخاب کنید.
 • رضایت دانشجویان و دیگر مشتریان را بررسی کنید.

مراحل ثبت سفارش ترجمه تخصصی حسابداری

چنان‌چه با توجه به معیارهای معرفی شده در بخش قبل، کارت پروژه را برای برگردان تخصصی مقاله حسابداری انتخاب کرده‌اید:

 • از طریق تلگرام یا واتساپ جزئیات سفارش و متن مقاله را برایمان ارسال کنید. برای این منظور هم‌چنین می‌توانید از فرم سفارش در وبسایت کارت پروژه استفاده کنید.
 • با کمک و مشورت همکاران ما بهترین سطح کیفیت را از میان سطوح الماسی، طلایی، نقره‌ای و برنزی انتخاب کنید.
 • قیمت ترجمه حسابداری و زمان تحویل آن را دریافت کرده و در صورت نیاز بر روی تغییر آن‌ها با تیم پشتیبانی به توافق برسید.
 • با پرداخت بیعانه سفارش خود را برای دریافت ترجمه مقاله فوری و ارزان حسابداری ثبت کنید.
انجام ترجمه مقاله حسابداری با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت
انجام ترجمه مقاله حسابداری با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کارت پروژه

مراحل انجام پروژه مترجمی مقاله حسابداری در سایت کارت پروژه

پس از ثبت سفارش ترجمه مقاله حسابداری، ترجمه مقاله شما طی مراحل زیر انجام می‌شود.

 • انتخاب بهترین مترجم با توجه به گرایش تحصیلی، تجربه و … .
 • ترجمه متون حسابداری با بهترین کیفیت و با تکیه بر دانش تخصصی.
 • ارائه‌ی بخش‌هایی از فایل برای بررسی کیفیت.
 • اعلام رضایت کیفیت دانشجو و پرداخت باقی‌مانده‌ی هزینه خدمات ترجمه مقالات حسابداری.
 • ارسال فایل نهایی برای دانشجو.
 • ارائه‌ی خدمات پشتیبانی پس از تحویل فایل.
انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه مقاله حسابداری در کارت پروژه
انجام سمینار، پایان نامه و ترجمه مقاله حسابداری توسط کارت پروژه

تعرفه ترجمه مقاله حسابداری

قیمت ترجمه تخصصی کلمه ای مقاله حسابداری چقدر است؟ قیمت ترجمه تخصصی صفحه ای مقاله حسابداری به چه عواملی وابسته است؟ همان‌طور که می‌دانید حجم یک مقاله عامل اصلی تعیین‌کننده در قیمت ترجمه آن است. اما این تنها پارامتری نیست که در محاسبه‌ی قیمت به آن توجه می‌شود. بلکه علاوه بر آن می‌توان معیارهای زیر را به عنوان عواملی تاثیرگذار در قیمت ترجمه معرفی کرد:

 • زبان مبدا و مقصد ترجمه حسابداری
 • کیفیت مورد نظر برای ترجمه (الماسی، طلایی، نقره‌ای، برنزی)
 • زمان تحویل ترجمه
 • دارالترجمه مقاله حسابداری (سیاست قیمت‌گذاری در سایت‌های مختلف با هم متفاوت است.)
 • سطح سختی و تخصصی بودن متن
 • وجود نیاز به ترجمه المان‌هایی هم‌چون جداول، نمودارها و …
 • فرمت ترجمه (متن، فیلم، پادکست و …)
 • نوع ترجمه (ترجمه برای چاپ مقاله، ترجمه برای تحقیق، ترجمه به منظور آموزش و …)

زمان ترجمه دانشجویی حسابداری

در هنگام ثبت سفارش ترجمه مقاله حسابداری، همکاران ما با بررسی جزئیات مختلف سفارشتان زمان مورد نیاز برای ترجمه را به شما اعلام خواهند کرد. هر نوع ترجمه با توجه به ویژگی‌های خاص خود در مدت زمان متفاوتی انجام خواهد شد. برای مثال زمان مورد نیاز برای ترجمه مقاله اساسی (Base) برای نگارش پایان‌نامه حسابداری با زمان لازم برای انجام ترجمه مقاله حسابداری با حفظ لحن متفاوت خواهد بود.

عوامل دیگری نیز هم‌چون زبان ترجمه، سختی متن، مهارت مترجم تخصصی حسابداری و … نیز می‌توانند در این زمینه تاثیرگذار باشند. با وجود همه‌ی این‌ها شما می‌توانید با ثبت سفارش ترجمه فوری مقاله حسابداری، مقاله‌ی ترجمه شده خود را در زمان کوتاه‌تری تحویل بگیرید.

تضمین کیفیت و گارانتی ترجمه حسابداری

یکی از چالش‌های بسیار مهم در برونسپاری ترجمه متون تخصصی حسابداری آنلاین، اعتماد به مترجم و وبسایت مورد نظر است. برای برطرف کردن چنین مشکلی، ما در کارت پروژه سفارش‌ها را با تضمین کیفیت می‌پذیریم. به این ترتیب در هنگام ثبت سفارش ترجمه تخصصی تضمینی مقاله حسابداری از سوی دانشجو، تنها نیمی از هزینه‌ی سفارش از وی دریافت می‌شود.

با پرداخت همین مبلغ، ترجمه بخش به بخش مقاله حسابداری یا به‌طور کامل با توجه به توافق انجام شده تکمیل می‌شود. نیم دیگر هزینه در طول مراحل انجام ترجمه حسابداری به عنوان ضمانت کیفیت نزد دانشجو باقی می‌ماند.

انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله حسابداری
انجام سریع و دقیق ترجمه مقاله حسابداری در کارت پروژه

تضمین پشتیبانی ترجمه مقاله حسابداری

از دیگر خدمات ما در ترجمه آنلاین متن انگلیسی به فارسی تخصصی حسابداری به منظور جلب هر چه بیشتر رضایت دانشجو، ارائه‌ی پشتیبانی 72 ساعته است. پس از پایان ترجمه دقیق مقاله حسابداری و تحویل فایل نهایی، دانشجو تا سه روز از خدمات پشتیبانی و اصلاح رایگان فایل بهره‌مند خواهد بود. این خدمات به منظور جلوگیری از نارضایتی دانشجو و رفع اشکالات احتمالی ارائه می‌شوند.

ترجمه مقاله حسابداری توسط بهترین مترجم

یکی از مزایای مهم سفارش ترجمه تخصصی مقاله حسابداری در کارت پروژه، بهره‌مندی از دانش مترجمین حرفه‌ای و متخصص است. مترجمین ما با تکیه بر دانش و تجربه‌ی در ترجمه صدها مقاله و متن تخصصی، آماده‌ی برگردان متون شما با بهترین کیفیت به زبان‌های مختلف هستند.

به منظور ترجمه خوب و با کیفیت مقاله حسابداری، انتخاب بهترین مترجم با توجه به ویژگی‌های هر مقاله، یکی از مراحل مهم و تاثیرگذار در انجام سفارشات ترجمه در این وبسایت است.

خدمات ترجمه حسابداری در فرمت‌ها و مدیاهای مختلف

خدمات ترجمه در این وبسایت تنها در زمینه‌ی برگردان متون تخصصی حسابداری ارائه نمی‌شود. بلکه شما می‌توانید ترجمه حسابداری در قالب فرمت‌های دیگر را نیز به مترجمین ما بسپارید.

ترجمه در فرمت‌های مختلف فیلم، پادکست، متن پی دی اف، فایل ورد، کتاب، صفحات وبسایت، زیرنویس، مدارک، فیلم‌های آموزشی، ترجمه همزمان سمینار و … برخی از خدمات ما در این زمینه هستند.

ترجمه مقاله به زبان های مختلف در رشته حسابداری

ترجمه دقیق مقاله علمی و عمومی حسابداری در این وبسایت به زبان‌های مختلفی انجام می‌شود. بیشترین سفارش‌های ترجمه ثبت شده در این پلتفرم به ترجمه مقالات حسابداری از انگلیسی به فارسی اختصاص دارند. این نوع ترجمه عموماً برای انجام تحقیق، مطالعه و به عنوان بخشی از یک پروژه‌ی دیگر انجام می‌شود.

ترجمه مقالات حسابداری از فارسی به انگلیسی نیز از جمله سفارش‌های پرتکرار است که دانشجویان برای برگردان متون تالیفی خود به انگلیسی ثبت می‌کنند. علاوه بر این‌ها ترجمه مقاله حسابداری با ایجاد واژه نامه اختصاصی از و به زبان‌های دیگری هم‌چون آلمانی، ترکی، اسپانیایی، فرانسوی، کردی، عربی، چینی، روسی و … نیز انجام می‌شود.

ترجمه مقاله حسابداری بر اساس فرمت ژورنال‌های معتبر

همان‌طور که گفتیم ترجمه مقاله ISI حسابداری از جمله خدمات مهم ترجمه تخصصی تلقی می‌شود. در این نوع ترجمه علاوه بر دانش زبانی و دانش تخصصی، بسیار مهم است که مترجم تجربه‌ی کافی در تالیف مقالات انگلیسی داشته باشد.

در چنین مواردی بسیار مهم است که مترجم توانایی نگارش متن نهایی را به‌گونه‌ای داشته باشد که ترجمه بودن آن قابل تشخیص نباشد. متن چنین ترجمه‌ای باید روان، حرفه‌ای و با رعایت تمام اصول نگارشی و ویرایشی تالیف شود.

صفر تا صد انجام ترجمه مقاله حسابداری
صفر تا صد انجام ترجمه مقاله حسابداری در کارت پروژه

چرا سایت ترجمه حسابداری کارت پروژه؟

 • ترجمه حرفه‌ای و تخصصی متن توسط بهترین مترجمین
 • ارائه‌ی خدمات پشتیبانی پس از تحویل فایل نهایی
 • پذیرش سفارش ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری با ضمانت کیفیت
 • ترجمه ارزان مقاله حسابداری
 • ارائه‌ی خدمات فوری و تحویل مقاله انگلیسی حسابداری با ترجمه در کم‌ترین زمان
 • ترجمه به زبان‌های مختلف
 • ترجمه در قالب تمامی فرمت‌ها

نمونه های انجام شده ترجمه حسابداری

در ادامه لیستی از خدمات متنوع کارت پروژه را در زمینه‌ی ترجمه تخصصی حسابداری می‌خوانید. در صورت تمایل می‌توانید از میان موضوعات عنوان شده در این لیست، مقالات حسابداری با ترجمه را به عنوان نمونه‌کار برای بررسی کیفیت دریافت کنید.

 • ترجمه چکیده پایان نامه حسابداری
 • ترجمه تخصصی فایل های صوتی و تصویری حسابداری
 • ترجمه متن حسابداری
 • ترجمه کتاب حسابداری
 • ترجمه حسابداری از عربی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه حسابداری از روسی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه حسابداری از ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه حسابداری از آلمانی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه حسابداری از کردی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه حسابداری از اسپانیایی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه حسابداری از فرانسوی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه حسابداری از اردو به فارسی و بالعکس
 • ترجمه حسابداری از چینی به فارسی و بالعکس
 • ترجمه پروژه حسابداری
 • ترجمه تمرین دانشگاهی حسابداری
 • ترجمه متون و قراردادهای بازرگانی حسابداری
 • سایت ترجمه تخصصی حسابداری
 • ترجمه مقالات علمی و پژوهشی، ISI و ISC حسابداری
 • ترجمه اسناد و مدارک رسمی و اداری شرکتهای مهندسی حسابداری
 • ترجمه تخصصی کاتالوگ و بروشورهای حسابداری
 • ترجمه متن و مقاله حسابداری مدیریت استراتژیک و تصمیم گیری

ترجمه تخصصی مقاله حسابداری تهران و دیگر شهرها

خدمات ترجمه تخصصی حسابداری در کارت پروژه به صورت آنلاین ارائه می‌شود. به این ترتیب دانشجویان نه تنها در تهران، که در شهرستان‌های مختلف کشور می‌توانند به راحتی به مترجمین حرفه‌ای و با تجربه دسترسی داشته باشند. تمام مراحل ثبت سفارش، پرداخت قیمت، تحویل فایل و تسویه‌ی مالی به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور دانشجو طی خواهد شد. در هر کجای کشور که هستید، از طریق فرم سفارش در وبسایت ما، یا پیام رسان‌های تلگرام و واتساپ، سفارش ترجمه متون تخصصی حسابداری را در این پلتفرم ثبت کنید.

ترجمه مقاله تمام گرایش های حسابداری

رشته‌ی حسابداری خود به گرایش‌ها و شاخه‌های مختلفی تقسیم می‌شود. ترجمه حسابداری در هر یک از این رشته‌ها به موضوع و زمینه‌ی خاصی می‌پردازد. در ادامه نگاهی به خدمات مهم ترجمه در برخی از این گرایش‌ها خواهیم داشت.

 • ترجمه حسابداری بودجه ای
 • ترجمه حسابداری سیستم ها
 • ترجمه حسابداری موسسات غیر انتفاعی
 • ترجمه حسابداری مالیاتی
 • ترجمه حسابداری اجتماعی
 • ترجمه حسابداری بانک ها

ترجمه مقاله حسابداری مالی

حسابداری مالی یا همان Financial Accounting یکی از مهم‌ترین شاخه‌های علم حسابداری تلقی می‌شود. در این گرایش همان‌طور که از نام آن پیداست، بر روی امور مالی سازمان‌ها و شیو‌ه‌های مدیریت و تنظیم صورت‌های مالی آن‌ها مطالعه می‌شود. کارشناسان حسابداری مالی موظف به ارائه‌ی گزارش‌های مالی به منظور بودجه‌بندی، تامین نیازهای سازمانی و در نهایت کمک به تصمیم‌گیری‌های مالی هستند.

از جمله‌ی این تصمیم‌گیری‌ها می‌توان به برنامه‌ریزی برای عقد قراردادهای جدید، سرمایه‌گذاری و … اشاره کرد. ترجمه مقاله حسابداری مالی به‌طور ویژه در سازمان‌های بزرگ هم‌چون بانک‌ها کاربرد بسیاری دارد.

در ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری مالی به موضوعات مختلفی هم‌چون شیوه‌های سازماندهی داده‌های مالی شرکت‌ها پرداخته می‌شود. آن‌چه در این گرایش از اهمیت بالایی برخوردار است، ابداع شیوه‌های جدید در جمع‌آوری، طبقه‌بندی و در نهایت تجزیه و تحلیل داده‌های مالی سازمان‌هاست. چرا که از این طریق به راحتی می‌توان هزینه‌ها، درآمدها، نقاط قوت و ضعف سازمان را مورد بررسی قرار داد. با ترجمه تخصصی حسابداری مالی می‌توانید در زمینه‌های مختلفی هم‌چون محاسبه‌ی روند سود و زیان، تاثیر داده‌های مالی بر تصمیمات شرکت و … مطالعه و تحقیق کنید.

حسابداری مالی از اجزای مختلفی تشکیل می‌شود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به دارایی‌های سازمان اشاره کرد. از جمله دارایی‌های شرکت می‌توان به وجه نقد، مطالبات، تجهیزات و … اشاره کرد. بدهی‌ها و سرمایه‌ها از دیگر اجزای مهم حسابداری مالی هستند که در ترجمه حسابداری می‌توانید به مطالعه در زمینه‌ی مدیریت آن‌ها بپردازید.

ترجمه مقاله حسابداری صنعتی

ترجمه مقاله حسابداری صنعتی از دیگر انواع ترجمه در این پلتفرم است. این گرایش که با عنوان حسابداری بهای تمام شده نیز شناخته می‌شود، یکی از شاخه‌های علوم حسابداری در حوزه‌ی مدیریت است. تحقیق و مطالعه در این گرایش در زمینه‌هایی نظیر تعیین هزینه‌های واقعی عملیات، هزینه‌های مراحل تولید، هزینه‌های استاندارد، تنظیم بودجه و … انجام می‌شود.

سالانه مقالات متعددی در زمینه‌ی مسائل مربوط به سودآوری، تولید محصول و … تالیف و به چاپ می‌رسند. اگر در این گرایش تحصیل می‌کنید با سفارش ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری صنعتی می‌توانید مقالات خود چاپ شده در این زمینه را ترجمه و به منظور تحقیق و بررسی در زمینه‌هایی هم‌چون روش‌های هزینه‌یابی مورد مطالعه قرار دهید.


ترجمه تخصصی حسابداری صنعتی در تمامی موضوعات از قبیل شناخت انواع هزینه یابی (مستقیم یا متغیر، جذبی، برآوردی یا تخمینی، سفارش کار و …) انجام می‌شود. تفکیک درآمد‌ها و هزینه‌ها و در ادامه محاسبه‌ی میزان سود و یا زیان واحد صنعتی مهم‌ترین و اصلی‌ترین هدف این شاخه از حسابداری‌ست.

اگر در زمینه‌هایی هم‌چون طبقه‌بندی هزینه‌ها (هزینه‌های ساخت، هزینه‌های تجاری و …) در حال تحقیق و مطالعه هستید، می‌توانید با ترجمه حسابداری از منابع به‌روز علم حسابداری هم‌چون مقالات، کتاب‌ها، فیلم‌های آموزشی، سمینارها و … برای این منظور استفاده کنید.

ترجمه مقاله حسابرسی

از دیگر شاخه‌های علمی مهم رشته‌ی حسابداری می‌توان به علم حسابرسی اشاره کرد. حسابرسی Auditing فرآیندی‌ست که ممکن است توسط حسابرسان داخلی و یا خارجی شرکت انجام شود. در واقع هدف از حسابرسی جمع‌آوری و بررسی داده‌های مالی یک سازمان است. این فرآیند با هدف تهیه‌ی گزارش از وضعیت مالی و مغایرت یا عدم مغایرت آن با گزارش‌های اعلام شده از سوی حسابدار یا حسابداران انجام می‌شود.

در واقع یک حسابرس به بررسی فعالیت حسابدار و خروجی کار او می‌پردازد. البته حسابرسی تنها محدود به این مورد نمی‌شود. بلکه وقتی حجم سندهای مالی بالا رفته و نیاز به بررسی صورت‌های مالی چندین سال و برای تصمیم‌گیری‌ها نیاز به مرور و جمع‌بندی همه‌ی آن‌ها باشد، نقش حسابرسی اهمیت بالایی پیدا می‌کند.

حسابرسی مالی از ابعاد دیگری هم‌چون محاسبه و پرداخت مالیات نیز اهمیت قابل توجهی دارد. ترجمه حسابداری و دسترسی به منابع علمی مختلف یکی از راه‌های مطالعه در این حوزه است. دانشجویان این رشته می‌توانند با ارسال مقالات خود به زبان‌های مختلف، آن‌ها را برای ترجمه حرفه‌ای و تخصصی به مترجمین کارت پروژه بسپارند.

ترجمه تخصصی حسابرسی در این وبسایت توسط متخصصین گرایش حسابرسی و با تکیه بر دانش تخصصی و فنی این حوزه انجام می‌شود. برای ترجمه مقاله انگلیسی حسابرسی فوری و ارزان همین حالا سفارش خود را در کارت پروژه ثبت کنید.

ترجمه مقاله حسابداری مدیریت

ترجمه مقاله حسابداری مدیریت را نیز می‌توان در لیست خدمات مهم ترجمه به دانشجویان حسابداری قرار دارد. این خدمات ترجمه در زمینه‌های مختلف مربوط به این گرایش تحصیلی ارائه می‌شوند. آن‌چه در حسابداری مدیریت اهمیت پیدا می‌کند، بررسی داده‌ها، جمع‌آوری، طبقه‌بندی و در نهایت تحلیل آن‌ها به منظور تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی‌ست.

ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری مدیریت با اهداف مختلفی هم‌چون مطالعه بر روی موضوعاتی نظیر تصمیم‌گیری صحیح به کمک نمودارها و پیش‌بینی‌ها، برنامه‌ریزی سازمان با تکیه بر پیش‌بینی‌های مالی، بودجه و …، بررسی موانع و رفع آن‌ها و … انجام می‌شود. بدیهی‌ست که یکی از مهم‌ترین اهداف در ترجمه حسابداری مدیریت، کمک به افزایش سودآوری سازمان است.

با نگاهی به مجلات علمی حسابداری جهان، می‌توانید مقالات متعددی را در حوزه Managerial Accounting را مطالعه و بررسی کنید. این موضوع اهمیت این رشته‌ی تحصیلی را در سطح جهان نشان می دهد. در این مقالات به موضوعات متنوعی از قبیل مدیریت استراتژیک بحران‌ها، شناسایی مشکلات کسب و کار و … تالیف شده و به چاپ می‌رسند.

با مطالعه‌ی این مقالات می‌توانید در حوزه‌هایی هم‌چون مدیریت ریسک، مدیریت راهبردی، مدیریت عملکرد، تصمیم‌گیری درست و … بپردازید. چنان‌چه برای مطالعه‌ی مقالات انگلیسی به ترجمه نیاز دارید، می‌توانید سفارش ترجمه تخصصی حسابداری مدیریت را از طریق فرم سفارش در این وبسایت ثبت کنید.

ترجمه نتیو و تخصصی مقاله حسابداری در سراسر ایران

انجام ترجمه مقاله انگلیسی حسابداری با تسلط بر اصطلاحات به صورت آنلاین ارائه می‌شود. برای بهره‌مندی از این خدمات کافی‌ست وارد وبسایت کارت پروژه شده و فرم سفارش را به دقت پر کنید. برای سفارش ترجمه حسابداری هم‌چنین می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌های تلگرام و واتساپ با ما تماس بگیرید. به لطف ارائه‌ی خدمات به صورت آنلاین، دانشجویان در سراسر کشور می‌توانند از این خدمات و دانش و تجربه‌ی مترجمین تخصصی ما بهره‌مند شوند.